@ Max SyncUp Review

@Max SyncUp je bezplatné riešenie osobného zálohovania pre používateľov Windows. Je to reštriktívne a umožňuje iba jeden profil na spotrebiteľa bez nákladov. Umožňuje však úplné zálohovanie, obnovu a synchronizáciu dokumentov z pevného disku, čo je viac flexibility, ako väčšina spotrebiteľov potrebuje.


Obnova dát

Jednou z najväčších vecí, ktorá trápi používateľov, je náhodné vymazanie cenných súborov alebo hrozba zlyhania systému. To je dôvod, prečo toľko ľudí využilo zálohovanie v cloude. @Max SyncUp umožňuje týmto zákazníkom ľahko preniesť tieto informácie na server online, SFTP alebo WebDAV. Podporuje tiež nahrávanie údajov na Disk Google pre osoby s účtom.

@ Max SyncUp
© @ Max SyncUp

@Max SyncUP nevyužíva kompresiu na prenos informácií. ZIP a šifrovanie sú však podporované pre tých, ktorí ho chcú používať. Okrem toho sa zákazníci môžu sami rozhodnúť, koľko revízií a ako dlho tieto súbory uložia.

Keď príde čas na obnovenie uvedených údajov, je to skutočne také jednoduché ako kliknutie na tlačidlo. Možnosť „Obnoviť teraz“ na hlavnej obrazovke umožňuje používateľom vybrať, ktoré súbory sa budú sťahovať a rýchlo ich obnoviť. V prípade, že súbor má rovnaký názov ako ten, ktorý sa aktuálne nachádza na pevnom disku, @Max SyncUp sa opýta pred prepísaním dokumentu.

Všetko o systéme Windows

Jedným z najväčších obmedzení, ktoré niektorí používatelia zistia, je to, že je kompatibilný iba s počítačmi Windows. Systémy Mac, Linux, Ubuntu a Android nebudú môcť tento systém využiť.

Ako už bolo povedané, je kompatibilný s mnohými staršími verziami systému Windows vrátane:

 1. Windows XP (32-bitový a 64-bitový)
 2. Windows Vista (32-bitový a 64-bitový)
 3. Windows 7 (32-bitové a 64-bitové vydanie)
 4. Windows 8 (32-bitové a 64-bitové vydanie)
 5.  Windows Server 2003 (32-bitový a 64-bitový)
 6.  Windows Server 2008 (32-bitový a 64-bitový)
 7. Windows Server 2008 R2
 8. Windows Home Server 2011
 9. Windows Small Business Server
 10. Windows Server 2012

Toto je plus pre používateľov Windows, pretože mnoho cloudových systémov nepodporuje XP alebo Vista napriek počtu používateľov, ktorí na týchto platformách stále pracujú..

Užitočné funkcie

Na rozdiel od zálohovacích protokolov s priamym cloudom umožňuje @Max SyncUp zákazníkom synchronizáciu medzi dvoma počítačmi bez prechádzania treťou stranou. Pred začatím je potrebné, aby si používatelia stiahli softvér z oboch počítačov. Akonáhle sú však možnosti zálohovania operatívne, sú obojsmerné kopírovanie, kopírovanie zdroja do cieľa, kopírovanie cieľa do zdroja, presunutie zdroja do cieľa alebo presunutie cieľa do zdroja.

Táto služba ponúka vyskakovacie okno na paneli, ktoré umožní ľahké sledovanie stavu a výsledkov synchronizácie. Táto funkcia tiež umožňuje používateľom spustiť profil a obnoviť súbory. Okrem toho existujú protokoly, ktoré zobrazujú výsledky prenosu.

@ Max SyncUp
© @ Max SyncUp

Aj keď @Max SyncUp nie je kompatibilný s Mac OS, umožňuje používateľom vytvárať „zálohy založené na pevných odkazoch v štýle Apple Time Machine“. To znamená, že používatelia môžu kombinovať úplné zálohy s prírastkovými zálohami, ak si to budú želať. Užívatelia môžu tiež kopírovať údaje podľa plánu, ak si to želajú. Možnosti tiež umožňujú zákazníkom dokončiť odovzdávanie údajov iba v prípade, že sa informácie zmenili, a určia typy súborov, ktoré sa majú zahrnúť alebo vylúčiť z prenosu.

Používatelia, ktorí potrebujú pomoc, môžu ľahko nájsť odpovede v dokumentácii spoločnosti. Táto rozsiahla knižnica vám umožňuje nájsť odpovede na takmer akýkoľvek predmet. Vysvetľujú, ako nastaviť záložné protokoly tak, aby sa informácie prenášali priamo na účet Google Drive alebo WebDAV. Majú podrobný postup o tom, ako nastaviť synchronizáciu štýlov Apple Time Machine pre tých, ktorí ich zaujímajú.

Výukové programy obsahujú aj informácie o tom, ako sa pohybovať v hlavnom okne, obnovovať súbory a prezerať údaje zo zdroja.

Kompatibilita Disku Google

Pravdepodobne jednou z najužitočnejších funkcií aplikácie @Max SyncUp musí byť kompatibilita s Diskom Google. Týmto spôsobom sa vaše súbory nielen presunú z pevného disku na iný počítač, ale sa prenášajú bez problémov do cloudu.

Prenos týchto dokumentov využíva úplné internetové pripojenie, je však uskutočnený rýchlo. Spotrebitelia môžu tiež obnoviť akýkoľvek súbor, ktorý sa nachádza v ich účte služby Disk Google, napriek tomu, ako bol nahraný.

@ Max SyncUp
© @ Max SyncUp

Počas nastavovania profilu si používatelia jednoducho musia zvoliť možnosť Disk Google a zadať svoje prihlasovacie údaje. Po dokončení tohto kroku by sa mal sprievodca dokončiť rovnako ako pri všetkých ostatných postupoch zálohovania. Prevody sa budú uskutočňovať tak, ako naznačujete, že by mali, kým nezmeníte protokoly.

Používatelia musia pochopiť, že prírastkové zálohy kopírujú iba to, čo sa v súbore zmenilo, neodovzdáva ďalšiu verziu. Môžete vytvoriť ďalšie kópie a premenovať ich na označenie čísla revízie, ale tento krok sa musí vykonať ručne.

Pevné odkazy (ako ich nazývajú) vám poskytujú skratky a vytvárajú sa dokumenty pre nezmenené súbory.

Zhrnutie @ Max SyncUp

@Max SyncUp je užitočným nástrojom pre tých, ktorí chcú jednoduchý spôsob, ako chrániť informácie pred možným vymazaním. Existuje niekoľko príjemných funkcií, ako napríklad možnosť bezproblémového prenosu súborov medzi počítačmi alebo zálohovanie priamo na Disk Google, ktoré vám môžu ušetriť veľa problémov.

@ Max SyncUp
© @ Max SyncUp

Tento systém však nie je bez porúch. Účty zadarmo vám umožňujú nastaviť iba jeden profil, čo znamená, že si môžete vybrať, či chcete svoje informácie poslať na pevný disk alebo prejsť na Disk Google, ale nie určité súbory do jedného a do iných dokumentov na druhý. Môžete upgradovať na platený účet za 24,95 dolárov, čo vám umožní nastaviť viac profilov. 

Tiež je obmedzené na to, na ktoré používatelia môžu službu využívať, pretože v súčasnosti je obmedzená iba na operačný systém Windows.

záver

Pointa: pre bezplatnú službu je vynikajúca. Ľahko sa používa a prenáša informácie rýchlo vďaka odovzdávaniu zmien a nie celému súboru. Schopnosť obnoviť sa jednoduchým kliknutím myši je plus.

Používatelia môžu tiež použiť funkciu obnovenia z disku Google bez toho, aby museli otvoriť svoj účet vo webovom prehliadači. Softvér si môžete stiahnuť priamo z ich webových stránok.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map