Ako získať indonézsku IP adresu v roku 2020: Jakarta Juke

Ak ste sa presťahovali z Indonézie alebo cestujete, možno ste si všimli, že nemáte prístup k veciam, ktoré bežne robíte online. Bez ohľadu na to, koľko vyskúšate, dostanete iba chybovú správu. Je to preto, že web alebo služba online je obmedzená na určitú krajinu. Na jej zobrazenie potrebujete indonézsku adresu IP a my vám ukážeme, ako ju získať.


IP adresy sú jedinečné a každý online má jednu. Myslite na to ako na identifikáciu, ktorá hovorí každému navštívenému webu alebo online službe, kde sa práve nachádzate. Z tohto dôvodu nemôžete zobraziť obsah obmedzený na konkrétnu krajinu, pokiaľ tam nie ste. Zmena adresy IP môže spôsobiť, že sa objaví, akoby ste tam boli.

Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste to chceli urobiť. Mohli by ste vynechať miestne kanály, ako je televízia Nonton, alebo je možné, že v indonézskej sieti Netflix je šou, ktorú inde nemôžete pozerať..

Za obmedzenia geoblokov, s ktorými sa stretnete, nesú zodpovednosť licenčné obmedzenia. Ak relácia nemá licenciu na vysielanie v niektorej krajine, nie je k nej prístup. Preto je knižnica spoločnosti Netflix po celom svete rôzna a preto má americká verzia najväčší výber. Viac sa o tom dočítate v našom článku o zákaze Netflixu a pozrite si našu najlepšiu príručku VPN pre Netflix, kde nájdete naše odporúčania..

Ďalším dôvodom na získanie indonézskej adresy IP je prístup k finančným alebo obchodným účtom. Mnoho bánk obmedzuje prihlásenie a umožňuje vám to iba v rámci krajiny. Je to bezpečnostný prvok, ktorého cieľom je bojovať proti podvodom. Ak zmeníte svoju adresu IP, nebudete mať problém s prihlásením.

Ako získať indonézsku IP adresu

Jedným zo spôsobov, ako zmeniť svoju adresu IP, je použitie servera proxy. Je to ľahké – náš najlepší bezplatný sprievodca serverom proxy vysvetľuje postup – servery proxy však môžu byť nespoľahlivé, preto ho neodporúčame. Navyše, ste kačica na sedenie bez zabezpečenia a vaša IP je otvorená pre kohokoľvek, na čo sa môžete pozrieť. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, pozrite si porovnanie našich VPN verzií proxy a Tor.

Odporúčame vám používať virtuálnu súkromnú sieť. Svoju IP adresu budete môcť nielen zmeniť, ale budete mať úžitok aj z ďalších funkcií, ktoré sú s nimi dodávané. VPN majú vynikajúcu bezpečnosť, aby vás ochránili pred nebezpečenstvami online, a väčšina z nich má zásady neprihlásenia, takže neexistuje žiadny záznam o tom, čo robíte online. Chráni tiež vašu skutočnú IP adresu.

Môžete sa pozrieť na poskytovateľov v našom najlepšom článku VPN, pretože mnohí z nich vám získajú to, čo potrebujete, ale niektorí, ktorí budú pre Indonéziu vhodnejší než iní.

Poskytovateľ VPN, ktorý si vyberiete, bude musieť mať servery v Indonézii, inak odtiaľ nebudete môcť získať IP adresu.

Niektoré siete VPN sú lepšie v prístupe k streamovacím službám ako iné. Napríklad Netflix má inteligentný systém detekcie VPN a nie je veľa poskytovateľov, ktorí by ho mohli obísť. Náš kúsok chyby servera proxy Netflix poskytuje jeho dôkladnejšie vysvetlenie.

CyberGhost

CyberGhost je dobrou voľbou na získanie indonézskej adresy IP, pretože má veľkú sieť serverov, ktorá obsahuje osem serverov. Jeho bezpečnosť je dobrá a nevedie záznamy o vašich online aktivitách.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Má slušné rýchlosti a neobmedzenú šírku pásma a môže sa dostať do streamingových služieb, ako je Netflix.

Môžete ho použiť na Windows, MacOS, Android a iOS. Umožňuje pripojenie siedmich zariadení súčasne, čím si získal druhé miesto v našej najlepšej príručke VPN pre viacerých zariadení. K dispozícii je sedemdňová skúšobná verzia, takže si môžete službu vyskúšať. Ak potrebujete viac času, máte k dispozícii aj záruku vrátenia peňazí. Naša recenzia CyberGhost ide podrobnejšie.

NordVPN

Na získanie adresy IP z Indonézie môžete tiež použiť službu NordVPN. Jej sieť serverov je obrovská a v Indonézii existuje päť serverov. Chráni vás niektorá z najlepších zabezpečení na trhu a vaše aktivity zostanú utajené.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho rýchlosti sú dobré a neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma. Môže sa tiež dostať do väčšiny streamovacích služieb vrátane Netflixu.

Klienti s jednoduchým ovládaním sú k dispozícii pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS a naraz môžete pripojiť až šesť zariadení. K dispozícii je 30-dňové okno na vrátenie platby, ktoré vám poskytne dostatok času na zistenie, či sa vám to páči. Prečítajte si našu recenziu spoločnosti NordVPN, aby ste lepšie videli poskytovateľa.

HideMyAss

HideMyAss vám tiež poskytne indonézsku IP adresu. Má obrovskú sieť serverov, ktorá pokrýva 190 krajín a ktorá zahŕňa dva servery v Indonézii. Bezpečnosť je dobrá, ale jej zásady ochrany osobných údajov tvrdia, že protokoly o pripojení a odpojení sa uchovávajú 30 dní.

HidemyAss-homepage-2019

Jeho rýchlosti sú v poriadku pre väčšinu aktivít. Navyše má neobmedzenú šírku pásma a má prístup k väčšine streamingových služieb.

Môžete ho použiť na Windows, MacOS, Android a iOS. Má priamych klientov a umožňuje vám súčasne pripojiť až päť zariadení. Pomocou sedemdňovej skúšky môžete zistiť, či sa vám to páči. Ak sa aj napriek tomu nemôžete rozhodnúť, máte k dispozícii 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ďalšie informácie nájdete v našej recenzii HideMyAss.

Nebezpečenstvo používania indonézskej adresy IP

Použitie indonézskej adresy IP vám nehrozí, mali by sme však zdôrazniť niekoľko vecí, na ktoré treba pamätať. Existujú krajiny, ktoré sú pod prísnym dohľadom, nerešpektujú súkromie a majú prísne pravidlá reči.

Nenávistné prejavy a ohováranie môžu mať za následok vysoké pokuty a trest odňatia slobody v Indonézii. Napríklad používateľ Facebooku bol odsúdený na 14 mesiacov väzenia a dostal 5 miliónov indonézskych rupií (380 dolárov) len za to, že bol označený v správe, ktorá sa objavila na jeho časovej osi..

Podľa zákona o štátnej spravodajskej službe z roku 2011 sa sociálne médiá môžu monitorovať a komunikáciu možno zachytiť bez súdneho príkazu. Existujú tvrdenia, že indonézska armáda vykonávala neoprávnený dohľad. Vláda navyše kúpila sledovaciu technológiu na prístup k zariadeniam a sieťam.

V roku 2015 sa hlásilo, že 21 krajín si zakúpilo licenciu na používanie lovcov IMSI, technológie na monitorovanie mobilných telefónov a Indonézia bola medzi nimi. Prečítajte si viac o krajine v našej najlepšej VPN produkcii pre Indonéziu.

Mali by ste zohľadniť aj riziko počítačovej kriminality. Verejné Wi-Fi je k dispozícii na mnohých miestach, ale neexistuje spôsob, ako zistiť, aké bezpečné sú pripojenia. Indonézia je jednou z najzraniteľnejších krajín. Hacking, vírusy a malware sú bežné. Je rozumné nainštalovať dobrý antivírus, ako aj získať bezpečnosť VPN.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že sme vám pomohli získať indonézsku adresu IP. Najlepším spôsobom, ako to urobiť, je použitie siete VPN, pretože vás ochráni dobrá bezpečnosť a môžete pokračovať anonymne.

Ktorýkoľvek z našich výberov vám poskytne to, čo potrebujete, ale CyberGhost je pre danú prácu najlepší, pretože pre vás je k dispozícii osem serverov, čo je najviac, čo sme videli. Sedemdňová skúšobná verzia vám poskytuje dostatok času na testovanie a záruka vrátenia peňazí je námraza na torte.

Ak máte skúsenosti so získaním indonézskej adresy IP, povedzte nám o tom v časti s komentármi nižšie. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map