Ako sa pozerať na USA Netflix v Mexiku (alebo kdekoľvek inde)

Streamovacie služby, ako je Netflix, pokrývajú celý svet, ale ich obsah nie je rovnaký pre všetkých. Ak máte v pláne zažiť cynickú horskú dráhu v dome alebo sa smiať s parky a oddych v Mexiku, ste na škaredé prekvapenie. Ak chcete pozerať svoju obľúbenú šou a odpočívať v útulnej hotelovej izbe na slnečnom Acapulco s tequilou v ruke, musíte vedieť, ako sa pozerať na USA Netflix v Mexiku.


Ide o to, že vaše obľúbené relácie dostupné v USA sa ani nezobrazia. To sa deje z dôvodu geobloku. Netflix uzamkne obsah v závislosti od krajiny, v ktorej sa nachádzate, čo znamená, že nebudete mať prístup ku všetkému, čo môže platforma na streamovanie slúžiť.

To je miesto, kde prichádza sieť VPN. Ak máte chuť pokračovať vo svojom prejazde, môžete prejsť priamo k nášmu najlepšiemu článku o sieti VPN pre Netflix. V opačnom prípade si prečítajte ďalej a uistite sa, že Netflix nedokáže zničiť vibrácie vašej dovolenky zákazom VPN.

Čo je to VPN?

Virtuálna súkromná sieť je sieť, ktorá nedovolí nikomu vedieť, kto ste alebo kde sa nachádzate. V zásade pristupujete do vzdialenej siete, akoby ste sa tam fyzicky nachádzali (v tomto prípade v inej krajine) vždy, keď sa prihlásite.

Predstavte si to ako miestnu sieť, ktorá je prekrývaná v hornej časti globálnej siete (internet). Táto technológia bola pôvodne vyvinutá, aby umožnila vzdialeným používateľom bezpečne získať prístup k podnikovým aplikáciám a zdrojom.

Pomocou siete VPN vytvoríte zabezpečený tunel medzi počítačom a serverom VPN. Prístup na internet získate výlučne prostredníctvom tohto tunela. Jedna (alebo viac) úrovní šifrovania ho chráni, takže nikto nemôže vidieť, čo robíte, vrátane poskytovateľa VPN vo väčšine prípadov, pretože veľa z nich nevedie záznamy o vašej prevádzke.

Nikto nedokáže povedať, odkiaľ ste, vrátane vášho ISP a Netflixu. Títo poskytovatelia navyše nedokážu povedať, že ste v prvom rade pripojení k sieti VPN, čo vám umožní obísť geobloky a zostať súkromnými a zabezpečenými..

Keďže sa jedná o Netflix, VPN funguje výlučne ako obtok geobloku, ale tiež vás chráni pred vládnymi špionážnymi programami alebo pochybnými online sťahovaniami (prečítajte si našu najlepšiu VPN na torrenting).

Ak sa chcete dozvedieť viac o mechanike VPN, prečítajte si náš podrobný článok o VPN.

Ako sa pozerať na USA Netflix v Mexiku

Na vrchole nášho zoznamu najlepších poskytovateľov VPN je ExpressVPN. Ostatné služby sa priblížia, ale nikdy ich celkom nenapĺňajú. Má to svoje nevýhody, vrátane robustného cenovky a prepínania serverov, ale je ľahké ich prehliadnuť, berúc do úvahy, koľko to prináša stolu..

ExpressVPN používa 256-bitové šifrovanie AES, ktoré by trhalo 50 superpočítačov miliardu rokov. Môžete dokonca povoliť 4096-bitové zabezpečenie, aby ste sa uistili, že ste pri obídení Veľkého firewallu nezistiteľní. Na overenie bezpečného používania ExpressVPN sme použili testy DNS, webRTC a IP únikov od tretích strán.

Neuchováva si žiadne záznamy o vašom použití, takže nemôže ukázať, čo ste robili, organizácii, ktorá by sa mohla pýtať..

Mnoho služieb to vynecháva, ale ExpressVPN má killswitch, ktorý prerušuje vaše pripojenie, keď váš server VPN z akéhokoľvek dôvodu prestane fungovať. Toto je obzvlášť dôležité pre torrentery a ľudí, ktorí sa chcú vyhnúť pohľadu režimu (prečítajte si našu najlepšiu VPN pre Čínu, ak máte obavy).

Táto služba ponúka ďalšiu zriedkavú funkciu, rozdelené tunelovanie, ktorá vám dáva možnosť vybrať si, ktoré programy a aplikácie využívajú VPN a ktoré sa jej vyhýbajú..

ExpressVPN sa ľahko používa, preto ho použijeme ako príklad toho, ako sa pozerať na USA Netflix mimo kontinentálneho 48. Po stiahnutí a inštalácii ExpressVPN je jeho nastavenie jednoduché..

  • Stlačte tlačidlo „Vybrať miesto“. Uvidíte zoznam serverov, z ktorých si môžete vybrať.

  • Kliknite na „Spojené štáty“ a vyberte server, ktorý je vám najbližší.
  • V hlavnom okne stlačte veľké tlačidlo napájania

  • Počkajte, kým sa pripojí

Tam to máte. Je to také ľahké. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu recenziu ExpressVPN.

Siete VPN zašifrujú vaše pripojenie a odošlú signál na vzdialené miesto. Nanešťastie to vedie k pomalšiemu pripojeniu. ExpressVPN nevidí masívny zásah (približne 10 percent), pretože služba má viac ako 2 000 serverov pokrývajúcich celý svet. Určite nájdete ten, ktorý je vám najbližší. ExpressVPN je v skutočnosti najrýchlejšia sieť VPN, ktorú sme testovali.

Netflix môže blokovať niektoré z týchto serverov, takže ak pre vás sieť VPN nefunguje, skúste použiť iný server. Dokonca aj tie najlepšie siete VPN majú problémy dostať sa cez tieto bloky, takže budete musieť stráviť nejaký čas prechodom zo servera na server, kým nenájdete ten správny..

Jedinou nevýhodou ExpressVPN je cena. Existujú bezplatné alternatívy, ale neodporúčame väčšinu. Niektorí nemusia šifrovať vašu komunikáciu alebo, ak áno, predávajú vaše údaje obchodníkom. Existujú určité výnimky a ďalšie informácie o nich nájdete v našom najlepšom článku o bezplatných sieťach VPN. V opačnom prípade si prečítajte ďalšie odporúčané služby VPN.

Odporúčané VPN na sledovanie siete Netflix z Mexika

Ak hľadáte viac poskytovateľov sietí VPN, máte na výber z mnohých možností. Nie všetky sú vhodné pre Netflix alebo streamovanie, ale niektoré ich uľahčujú ako iné. Chceme, aby bola služba schopná ľahko prepínať medzi servermi s veľkou sieťou serverov a vysokými rýchlosťami zavedenia systému.

Okrem vynikajúcich ExpressVPN existuje aj NordVPN. Je vybavený množstvom serverov umiestnených v USA, ktoré poskytnú prístup k sieti Netflix. Má rozsiahly zoznam 4 414 serverov v 62 krajinách, takže pravdepodobne nájdete rýchly server bez ohľadu na to, kde sa nachádzate alebo čo sa snažíte získať prístup. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si celú recenziu spoločnosti NordVPN.

VyprVPN je tiež dobrá voľba, pretože má veľké množstvo serverov vo viac ako 70 krajinách, z ktorých 10 sa nachádza v štátoch. Ak využívate špičkovú službu, získate až päť súčasných pripojení, silné zabezpečenie, slušné rýchlosti a vynikajúcu hodnotu. Jeho rozhranie sa ľahko používa, a je k dispozícii aj pre Windows, Mac, iOS a Android. Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si našu recenziu VyprVPN.

CyberGhost vás ľahko dostane do USA Netflix. Uľahčuje to špeciálne špeciálne profily, z ktorých jeden je doladený na streamovanie. Jeho používaním by ste mali byť schopní hrať kdekoľvek chcete. Služba má jednu vážnu nevýhodu: rýchlosť. Keď prejdete akúkoľvek vážnu vzdialenosť, nemáte žiadnu záruku rýchlosti, čo môže znamenať bolesti hlavy, keď sa dostávate príliš ďaleko od USA..

Prečítajte si našu recenziu CyberGhost pre viac informácií.

Záverečné myšlienky

Netflix neustále rozširuje svoju zbierku televíznych programov, filmov a originálnych programov. USA Netflix má plodinu smotany a ak sa chcete pozerať z inej krajiny, musíte geoblok obísť. Ak potrebujete niekoľko ďalších možností, nezabudnite skontrolovať streamovanie našej najlepšej siete VPN.

Mimo siete Netflix je najlepším postupom pri prístupe na internet používanie siete VPN. Váš ISP a vládne organizácie vás nebudú môcť špehovať a ak žijete v krajinách, ktoré cenzurujú internet, budete môcť obísť dymové a zrkadlá, aby ste sa dostali k skutočnému obsahu..

Skúsili ste sa pozerať na USA Netflix v Mexiku? Dajte nám vedieť, ako to dopadlo v komentároch nižšie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me