Ako sa pozerať na dom kariet

Či už je to prorocké alebo zábavné zrkadlo, žiadna televízna relácia neodráža politický systém USA podobne ako House of Cards. Oblúk Franka Underwooda predstavuje pohľad na politiku a vôľu k moci, ktorá je skutočne desivá.


House of Cards sa pravdepodobne už nejaký čas nevráti, ak vôbec. S piatimi ročnými obdobiami, ktoré už sú pod pásom, je však ešte stále dosť frajerov House House Card.

Poďme, dáme ti každú cestu na pozeranie House of Cards online a pripoj sa k Frankovi Underwoodovi na jeho sociopatickej ceste do Bieleho domu.

Netflix

Najviditeľnejším spôsobom, ako sa pozerať na House of Cards, je Netflix, pretože je to originálna show. House of Cards v mnohých ohľadoch umiestnila Netflix na mapu nielen za predplatenú službu, ale aj za výrobcu originálneho obsahu.

Prémiový plán Netflix, ktorý ponúka sledovanie na štyroch obrazovkách súčasne a 4K streamovanie, je 13,99 dolárov mesačne. To je nárast oproti predplatiteľom 11,99 dolárov mesačne, na ktoré boli zákazníci v posledných rokoch zvyknutí, ale stále je ich veľa. No, stále je to lacnejšie ako predplatné HBO na sledovanie hry Thrones.

Pre tých z vás, ktorí majú novšie televízory, 4K zahrnutá v cene bude stáť za to, pretože od druhej sezóny je House of Cards k dispozícii v tomto rozlíšení. Toto je zďaleka najlepšia voľba pre tých, ktorí majú vysoké štandardy pre kvalitu obrazu, pretože každá iná možnosť na tomto zozname pravdepodobne neposkytne 4 kB..

Netflix je tiež globálny, takže sa nemusíte báť, že k nemu nebudete mať prístup vo svojej krajine. Výnimky sú na Kryme, Severnej Kórei a Sýrii, ale pravdepodobne sa vám táto stránka nebude zobrazovať, ak ste v jednej z týchto krajín. Ak chcete chybu na strane opatrnosti (alebo v prípade, že ste zvedaví), môžete si prečítať nášho sprievodcu o tom, ako obísť geoblokovanie..

Výhodou sietí VPN je aj otvorenie videoknižníc pre jednotlivé krajiny. Kým House of Cards by mali byť k dispozícii všade, odkedy vlastní Netflix, ktorákoľvek z našich najlepších sietí VPN pre Netflix vám tiež pomôže získať prístup k inému obsahu.

Kúpte si ho na Blu-ray

Ak máte rovnako ako ja záujem vlastniť fyzickú kópiu svojho obsahu, môžete si túto sériu kedykoľvek kúpiť na Blu-ray. Momentálne je k dispozícii všetkých päť sezón a som si istý, že sa blíži úplná zbierka. Súčasťou každého balenia je aj digitálna kópia UltraViolet, takže ju môžete sledovať kdekoľvek.

Blu-ray (ako všetky) sú samozrejme uzamknuté. To by nemalo predstavovať príliš veľa problému, pretože viac ako pravdepodobné je, že váš odbytový predaj predáva kópiu pre váš región.

Ako už bolo uvedené, tu nedostanete 4 000 Sk. Napriek tomu, že sa snímka skenuje na 4 000 z 35 mm filmu, práve teraz je uvedená v rozlíšení 1080p. Pre túto sériu zatiaľ nie je k dispozícii 4K Blu-ray diskov a pravdepodobne ide o ďaleko nižšie v ankete totem pre vydania na poslednom disku.

Toto je zďaleka najdrahšia možnosť. Každá sezóna trvá zhruba 25 USD, takže investície v porovnaní s inými možnosťami sú ohromujúce. Ak už máte kolekciu diskov Blu-ray, toto nie je dôležité.

torrenting

Ak nechcete míňať žiadne peniaze, vždy môžete torrent House of Cards, aj keď by ste mali byť upozornení, že to nie je úplne legálne. Budete mať k dispozícii všetkých päť ročných období na stiahnutie, všetko vo formáte 1080p. Na internete sa môže niekde na internete pohybovať 4K verzia, ale nenašiel som ju (nie to, že sa pozerám, NSA).

Dva z najlepších stránok pre torrenting videá sú YIFY a 1337X, ale môžete si pozrieť úplný zoznam stránok a vyhľadávacích nástrojov na torrenting..

Ako už bolo povedané, vaše informácie nie sú súkromné, a to od poskytovateľa internetových služieb, ako aj od spravodajských agentúr USA, ako je NSA. Budú mať možnosť vidieť, čo robíte. Z tohto dôvodu je najdôležitejšie vedieť, čo je to torrenting a ako sa chrániť.

Prvým krokom je VPN. Sieť VPN vám umožní prístup na stránky torrentov, ktoré môžu byť blokované, a tiež ochráni vašu IP pred akýmikoľvek číhajúcimi očami. Viac informácií o sieťach VPN nájdete v našom sprievodcovi VPN a v prípade potreby si môžete prečítať aj informácie o najlepších sieťach VPN na torrenting.

Ak sťahujete všetky ročné obdobia, budete jesť veľa miesta na disku. Krátky pohľad na model 1337X ukazuje piatu sezónu, ktorá stojí 10 GB priestoru v .mp4, pri 720p. Ak teda plánujete torrentovanie, uistite sa, že máte dostatok priestoru na to, aby ste si všetko zabezpečili. Ak tak neurobíte, náš sprievodca po najlepších službách úložiska v cloude vám môže pomôcť nájsť službu vhodnú pre mediálne knižnice.

Prípadne môžete vytvoriť svoj vlastný cloudový úložný systém doma pomocou zariadenia NAS. Náš prehľad najlepších osobných cloudových úložných zariadení pre domáce médiá vás nasmeruje správnym smerom.

Plex

Ak ste sa rozhodli pre torrenting, možno vás zaujíma, kde to všetko sledovať, pretože posedenie pri stole nie je optimálnym stavom. Na vyriešenie tohto problému odporúčame Plex.

Plex je softvér mediálneho servera, ktorý synchronizuje počítač s inými zariadeniami. Vďaka softvéru sa vaše zariadenie správa ako mediálny server, ktorý vám umožňuje streamovať obsah kdekoľvek, kde si môžete stiahnuť aplikáciu Plex.

Plex je podporovaný aj aplikáciami na mnohých rôznych platformách. Môže byť nainštalovaný na systémoch iOS, Android, Roku a ďalších, čo uľahčuje sťahovanie do počítača a sledovanie v obývacej izbe. Mediálny server Plex môže prevádzkovať aj mnoho rôznych zariadení NAS, čo ešte viac priťahuje smer do domáceho mediálneho centra.

Plex tiež umožňuje usporiadať všetko do zoznamov skladieb, takže môžete zviazať House of Cards bez zdvihnutia prsta.

Streamovanie na Kodi

Kodi kombinuje úspory nákladov z torrentingu s pohodlím streamovania. S Kodi môžete streamovať každú jednu epizódu karty kariet v rozlíšení 1080p. Je to niečo ako Netflix mínus 4K, atraktívne rozhranie a mesačný poplatok. Kodi je možné nainštalovať prakticky na čokoľvek, dokonca aj na Roku, takže nastavenie by malo byť dosť bezbolestné.

Schopnosť prenášať karty House of Cards prichádza vďaka neoficiálnemu doplnku pre spoločnosť Kodi s názvom Covenant. Je to služba streamovania torrentov, ktorá vám umožňuje automaticky prehľadávať veľa predajní online, aby ste našli, čo potrebujete. Ak sa chcete dozvedieť, ako ho nastaviť, prečítajte si nášho inštalačného sprievodcu Dohovorom.

Pretože sa stále torrentujete, riziko súkromia je stále problémom. Ak chcete, aby bola vaša IP súkromná, musíte nastaviť sieť VPN. Ak hľadáte vhodnú možnosť, prečítajte si článok o najlepšej sieti VPN pre spoločnosť Kodi.

Rovnako ako House of Cards, Covenant vám umožní prístup k takmer nekonečnému množstvu filmov a televíznych relácií. Jedinou nevýhodou je, že na usporiadanie epizód nebudete mať užívateľsky prívetivé rozhranie, ako je Plex alebo Netflix. Kompromis však stále stojí za to.

záver

Cesta na vrchol Franka Underwooda je dlhá, konkrétne 65 hodinová. Dobrou správou je, že existuje množstvo spôsobov, ako ju zažiť, od legálnych po pochybné.

Bez ohľadu na to, ktorú možnosť si vyberiete, našťastie získate plné rozlíšenie HD. Zatiaľ čo Netflix má oproti ostatným možnostiam mierny náskok vďaka 4K streamovaniu, 1080p by mal byť viac ako dosť na to, aby ste si mohli vyskúšať tento hororový príbeh Bieleho domu.

Pozerali ste House of Cards? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me