Ako nainštalovať Fusion na Kodi

Kodi je skvelý spôsob, ako streamovať a sledovať všetky vaše obľúbené filmy, televízne programy a hudobné súbory. Už sme napísali článok o tom, ako používať Kodi, ale teraz budeme hovoriť o inštalácii aplikácie Fusion na správu doplnkov pre túto skvelú službu..


To, čo robí Kodi jedinečným, je skutočnosť, že si môžete vybrať zo stoviek doplnkov a zažiť jedinečný zážitok zo sledovania. Tieto doplnky sú zvyčajne v oblasti zábavy, ale existujú aj praktické aplikácie (aj keď nie sú integrované s niektorým z našich najlepších poskytovateľov cloudových úložísk)..

Keďže Kodi je nástroj s otvoreným zdrojovým kódom (zatiaľ úplne legálny), doposiaľ na ňom vylepšilo jeho funkcie viac ako 500 vývojárov. Ešte dôležitejšie je, že prišli s množstvom doplnkov, ktoré vám poskytujú prístup k celému vesmíru streamovaného zvukového a obrazového obsahu, takže sa nemusíte pohrávať s VPN v sieti Netflix..

Než začneme hovoriť o doplnkoch a o tom, čo môžu robiť, musíte vedieť o Fusion, správcovi doplnkov pre Kodi.

fúzie

Pre prístup do divokého sveta doplnkov Kodi potrebujete aplikáciu Fusion. Predvolené Kodi je dodávané iba s malým zoznamom oficiálnych doplnkov a tieto len ťažko poškriabajú povrch toho, čo je k dispozícii. Tento oficiálny zoznam v skutočnosti vynecháva niektoré z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi, ako sú Exodus, Genesis a Elysium..

Ak chcete získať tieto najlepšie doplnky a tiež čo najlepšie využiť možnosti Kodi, potrebujete správcu doplnkov, ako je Fusion, ktorý vám poskytne prístup k všetkým rôznym možnostiam, ktoré sú dostupné pre Kodi.

Pozrime sa, ako nainštalovať Fusion.

Ako nainštalovať Fusion na Kodi

Tu je podrobný návod na inštaláciu tohto doplnkového správcu.

 • Prejdite na hlavnú obrazovku a vyberte „systém > “Správca súborov”
 • Vo vnútri správcu súborov kliknite na možnosť s názvom „pridať zdroj;“ Malo by sa tým otvoriť malé dialógové okno.


© Jailbroken TV

 • Do textového poľa s textom „Zadajte cesty alebo vyhľadajte umiestnenia médií“ zadajte adresu http://fusion.tvaddons.ag. Vyhľadajte ho v hornej časti dialógového okna
 • V dolnej časti dialógového okna nájdete textové pole so štítkom „zadajte názov tohto zdroja médií“. Sem zadajte „.fusion“. Nezabudnite vložiť bodku pred slovo „fúzia“
 • Ďalej potvrďte výber stlačením tlačidla OK
 • Teraz sa vráťte na svoju domovskú obrazovku a prejdite na „systém“
 • Tým sa otvorí domovská stránka nastavení a na ľavom paneli uvidíte niekoľko možností, ako napríklad „vzhľad“, „video“, „televízor“ atď.
 • Z týchto možností vyberte možnosť Doplnky
 • Otvorí sa obrazovka doplnkov a na tejto obrazovke vyberte možnosť „nainštalovať zo súboru zip“
 • Na pravej strane okna sa opäť zobrazia rôzne možnosti. Z tohto zvoľte „.fusion“
 • Prejdite do priečinkov v priečinku „.fusion“ a dvakrát kliknite na priečinok s názvom „start -here“
 • Potom v priečinku „start-here“ vyberte „plugin.program.addoninstaller.zip“
 • Počkajte niekoľko sekúnd, kým sa tento súbor zip stiahne. Až budete hotoví, dostanete upozornenie
 • Vráťte sa na hlavnú obrazovku a tentokrát zvoľte „programy“
 • Na table „Programy“ vyberte „Inštalátor doplnkov“.
 • Dvakrát kliknite na túto voľbu a inštalátor sa spustí
 • Pri prvom spustení to bude trvať niekoľko minút. Zobrazí sa dokonca správa s textom „vytváranie databázy“. Neprerušujte inštalátor, keď je spustený
 • Po dokončení si môžete vybrať z dlhého zoznamu doplnkov

Aj keď sa tento proces zdal zdĺhavý, necítite sa zastrašený, pretože inštalácia Fusion trvá len pár minút. Tieto kroky sú dosť samovysvetľujúce a neexistuje spôsob, ako by ste nakoniec urobili chyby. Je to tiež blázon, takže neexistuje žiadna šanca na chyby alebo zlyhania.

Funkcie Fusion

Fusion prichádza s mnohými skvelými funkciami, ktoré zvyšujú celkový prehľad a užívateľské prostredie. Tu je niekoľko funkcií, vďaka ktorým je spoločnosť Fusion populárnym správcom doplnkov pre spoločnosť Kodi.

 • Najväčšou výhodou služby Fusion je prístup, ktorý dáva tony doplnkov
 • Fusion umožňuje vývojárom tretích strán rozšíriť možnosti svojich aplikácií na Fusion
 • Používanie inštalačného programu Fusion pomáha zmenšiť celkovú veľkosť aplikácie, pretože pri každom doplnku nebudete musieť osloviť úložisko.
 • Pri používaní aplikácie Fusion môžete ľahko pridávať nové funkcie alebo si prispôsobovať prostredie Kodi
 • Je dodávaný s funkciou úpravy zvuku pre spracovanie a generovanie zvuku
 • Poskytuje prístup k rôznym úložiskám, aby ste v budúcnosti uľahčili inštaláciu akéhokoľvek nového doplnku
 • Pretože podporuje rôzne formáty súborov a obrázky, vďaka Kodi budete mať väčšiu flexibilitu
 • Môžete ho dokonca použiť na šifrovanie a dešifrovanie e-mailov

Vďaka všetkým týmto výhodám a skvelým funkciám je Fusion bezpochyby najpopulárnejším manažérom doplnkov Kodi.

Ďalej sa budeme venovať niektorým z najobľúbenejších doplnkov, ku ktorým máte prístup prostredníctvom služby Fusion.

Populárne doplnky, ktoré môžete používať s aplikáciou Fusion

Tu nájdete niekoľko populárnych doplnkov, ktoré si môžete vychutnať pri inštalácii aplikácie Fusion.

Zoznamy skladieb vo Veľkej Británii


© Tipy spoločnosti Kodi

Zoznamy skladieb UK Turk sú ďalším elegantným doplnkom s kategóriami pre živé televízne vysielanie, šport, detské predstavenia, filmy, dokumenty a ďalšie. Má jedinečné rozloženie, ktoré určite prinesie úsmev na tvári.

Okrem svojho vzhľadu sa vyznačuje aj vysokou využiteľnosťou. Na rozdiel od iných doplnkov nemusíte v zozname serverov vyhľadávať dobrý informačný kanál. Všetko, čo musíte urobiť, je iba spustiť jediné kliknutie a prehrať požadovaný obsah.

exodus

Exodus je jedným z najpoužívanejších doplnkov spoločnosti Kodi, pretože vám poskytuje prístup ku všetkým predstaviteľným televíznym programom a filmom. Pre mnoho ľudí je to jediné miesto, kde môžete streamovať všetok svoj obľúbený obsah. Prezerá tony knižníc, a to znamená, že máte oveľa lepšiu šancu nájsť, čo chcete.

Fénix

Phoenix je ďalší vznikajúci doplnok, ktorý prichádza s množstvom obsahu, ako sú filmy, televízne programy, detská časť a šport. Je to pekná knižnica a tvorcovia zabezpečujú, aby sa neustále aktualizovali nové zdroje. Do spoločnosti Phoenix prispieva viac ako jeden človek. Vďaka tomuto doplnku je fantastický zdroj na nájdenie požadovaného prúdu.

Zen

Zen je doplnok podobný programu Exodus, má však oveľa viac nastavení a sekcií. Skvelá funkcia je, že si dokonca môžete svoj obľúbený obsah uložiť do sekcie s názvom „môj zoznam“. Pokiaľ ide o funkčnosť, je to podobné ako Exodus, pretože vám poskytuje prístup k rôznym streamom a reláciám. Poskytuje dokonca zoznam serverov, z ktorých si môžete vybrať.

SportsDevil


© HTPCBeginner

SportsDevil, ako už názov napovedá, je doplnkom pre športových nadšencov. Prúdia živé aj nahrané zápasy. Okrem športu vysiela aj mnoho iného živého obsahu od detských predstavení až po spravodajské kanály a všetko medzi tým.

Tieto prúdy však niekedy nemusia fungovať, najmä ak sa ich snaží prúdiť príliš veľa ľudí súčasne.

SOLI

SALTS, čo je skratka pre „Stream All The Sources“, je zaujímavým doplnkom vášho arzenálu.

Tento doplnok sa vám bude páčiť, ak ste nadšencom boja proti pirátstvu, pretože má možnosť používať platené služby s názvom Účty skutočného debetu. Keď platíte, kvalita videa je tiež oveľa lepšia.

K dispozícii je aj bezplatná verzia, aj keď je to trochu viac hitov a miss.

záver

Stručne povedané, Fusion je pohodlný správca doplnkov, ktorý uľahčí pridanie širokej škály rôznych doplnkov do vášho zariadenia Kodi. Tieto doplnky prinášajú všetok možný obsah, ktorý je dnes k dispozícii, takže si môžete sedieť a užívať si svoje obľúbené relácie a filmy.

Prosím, podeľte sa o svoje skúsenosti s rôznymi doplnkami Fusion a Kodi v komentároch nižšie. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map