Zatiaľ čo Netflix, Amazon a Hulu sú skvelé, nepokrývajú všetky streamingové základne. Ak ste rovnako ako ja vyplnili svoj zoznam (nikdy sa nedokončia) a stále chcete sledovať niečo iné, budete musieť nainštalovať aplikáciu Covenant na server Kodi..


Kodi, ak ste o tom nikdy nepočuli, je bezplatný prehrávač médií s otvoreným zdrojovým kódom navrhnutý pre prácu s operačným systémom Android, Windows a množstvom operačných systémov smart TV. Samotný Kodi sa používa na ukladanie všetkých médií, ktoré už vlastníte, ale to nie je také zábavné.

Kodi sa stáva zaujímavým s doplnkami a najmä s Dohovorom. Toto rozšírenie nájde torrenty filmov a televíznych relácií z celého internetu a streamuje ich. Niekedy dokonca nájdete filmy s titulkami, ktoré ešte neboli vydané vo vašej krajine. Pamätajte však, že hoci je spoločnosť Kodi legálna, pirátstvo nie je, takže nezabudnite chrániť svoje súkromie.

Exodus vs zmluva

Pred Covenantom bol Exodus obľúbený pre streamovanie filmov a televíznych relácií. Exodus už nie je aktualizovaný, ale Dohovor je presne to isté a stále sa udržiava. Premýšľajte o tom ako o najnovšej verzii Exodusu, vďaka ktorej je akákoľvek príručka o tom, ako nainštalovať Exodus na Kodi, zastaraná..

Z očividných dôvodov však Covenant nie je oficiálnym doplnkom Kodi. Nastavenie môže chvíľu trvať, a tak sme vám chceli uľahčiť tento postup. Napriek tomu, že spoločnosť Kodi pokrýva viacero rôznych platforiem, je tento proces rovnaký, preto nevkladajte príliš veľa pozornosti na to, ktoré zariadenie používate..

Ako nainštalovať Dohovor na Kodi

Skôr ako začnete, možno budete chcieť skontrolovať, či používate niektorú z našich najlepších sietí VPN pre službu Kodi, pretože inak by ste sa mohli dostať do legálnych problémov..

Povoliť neznáme zdroje

Predtým, ako sa dostaneme k Dohovoru, musíme spoločnosti Kodi povoliť inštaláciu doplnkov z neznámych zdrojov, pretože Dohovor nie je oficiálne podporovaný. V závislosti od toho, akú verziu systému Kodi máte, môže byť táto možnosť predvolene povolená, ale prejdeme vás jednotlivými krokmi, aby ste ich mohli skontrolovať bez ohľadu na to,.

V tomto návode používame najnovšiu verziu Kodi 17.4. Ak máte predchádzajúcu verziu, kroky by mali byť podobné, hoci rozhranie je trochu odlišné.

Najskôr otvorte Kodi a kliknite na ikonu nastavení. Vyzerá to ako ozubené koleso.

Ďalej prejdite na „systémové nastavenia“, ktoré by mali byť v druhom riadku najďalej vpravo.

Odtiaľ jednoducho choďte do sekcie doplnkov a uistite sa, že prepínač „neznáme zdroje“ je napravo. Zobrazí sa upozornenie, ktoré vás upozorní na riziká spojené s inštaláciou z neznámych zdrojov, ale vieme, čo robíme. Stačí na to kliknúť na „áno“ a je dobré ísť.

Teraz máte nastavenie Kodi, ktoré umožňuje Covenantu správne nainštalovať. Aj keď sa to nemusí javiť ako zásadný krok, neskôr to urobí mätúci proces, ak ho aspoň nekontrolujete.

Inštalácia paktu

Po nainštalovaní doplnkov z neznámych zdrojov prejdite späť do ponuky nastavení (najpravdepodobnejšie stlačte kláves „escape“). Teraz sa vydáme do „správcu súborov“, čo je tretia možnosť posledného riadku.

Vo vnútri správcu súborov dvakrát kliknite na odkaz „pridať zdroj“ v ľavom stĺpci.

Zobrazí sa okno s požiadavkou na cestu média, ktoré sa snažíte pridať. Keďže doplnok inštalujeme prostredníctvom adresy URL, pokračujte a kliknite na tlačidlo Žiadne.

Teraz musíme pristupovať k úložisku, ktoré obsahuje Dohovor. Do zobrazeného riadku s adresou zadajte „http://mediarepos.org/tco“ (presne tak, ako je to napísané tu) a kliknite na „OK“.

Potom sa vrátite do okna „pridať zdroj súborov“ s adresou URL, ktorú ste práve zadali v hornej časti zoznamu. V dolnej časti, kde sa zobrazí výzva, zadajte názov „tco“. Možno tam už je, takže v takom prípade nemusíte nič robiť. Po dokončení kliknite na „OK“.

S prístupom do úložiska ho teraz môžeme nainštalovať a získať Dohovor. Vráťte sa na hlavnú obrazovku a vyberte položku Doplnky.

Potom kliknite na prehliadač. Je to kruhová ikona v hornej časti, ktorá vyzerá ako otvorené pole.

Môžeme nainštalovať úložisko, ktoré sme predtým pridali, s adresou URL. V zozname možností kliknite na „Inštalovať zo súboru zip“. Malo by to byť štvrté zhora.

Zobrazí sa okno s hierarchiou priečinkov. Kliknite na označenie položky „tco“.

Vo vnútri by mali byť dve položky. Kliknite na „-SmashRepo-.zip“. Po chvíli alebo dvoch sa v pravom hornom rohu Kodi zobrazí upozornenie na doplnok. Pred pokračovaním nezabudnite počkať, kým sa toto upozornenie nezobrazí.

Po zobrazení upozornenia vyberte na obrazovke doplnkov možnosť „Inštalácia z úložiska“.

Akonáhle ste vo vnútri, uvidíte všetky aktuálne nainštalované archívy. Kliknite na „-SMASH Repo“.

Úložisko obsahuje najrôznejšie doplnky, ale my chceme Zmluvu. Kliknite na najvyššiu možnosť s názvom „úložisko doplnkov“.

V tomto priečinku kliknite na „repozitár kolosov“. Existuje aj iná možnosť označená ako „archív knižníc kolosov“, ale to nie je to, čo hľadáme.

Potom kliknite na tlačidlo „Inštalovať“ v dolnom riadku ikon. Nájdenie by malo byť pomerne ľahké, pretože je to jediná možnosť, ktorá sa nezobrazuje šedo. Počkajte na to isté upozornenie nainštalované na doplnok a potom pokračujte.

Po otvorení upozornenia prejdite späť na domovskú obrazovku Kodi. Od tejto chvíle je to otázka návratu do inštalácie úložiska, takže kroky poskytneme naozaj rýchlo.

  • Prejdite na domovskú obrazovku Kodi
  • Kliknite na „doplnky“
  • Kliknite na prehľadávač (ikona otvoreného poľa)
  • Vyberte možnosť „nainštalovať z úložiska“

Ak potrebujete referencie snímok obrazovky pre vyššie uvedené kroky, tento proces sme prešli skôr v tomto návode. Keď sa dostanete do tohto bodu, kliknite na „repozitár kolosov“.

Vo vnútri kliknite na „doplnky videa“, ktoré by mali byť spodnou možnosťou.

Prejdite nadol v zozname a vyhľadajte „Pakt“.

Na ďalšej obrazovke kliknite znova na „Inštalovať“, jediná možnosť, ktorá nie je sivá.

Potom už len čakajte na upozornenie nainštalované na doplnok a Covenant je pripravený na použitie. Po dokončení budete mať k nemu prístup z ponuky doplnkov videa.

záver

Kodi je vynikajúca z mnohých dôvodov, v neposlednom rade je to Dohovor. Je to ako Netflix, okrem toho, že je prístupné takmer všetko (dokonca aj geoblokovaný obsah). Po inštalácii je ťažké zdôvodniť predplatné Netflixu, oveľa menej za účet za kábel.

Existujú však riziká. Keďže streamujete torrenty online, budete sa chcieť chrániť. Zvážte zabezpečenie svojho internetového pripojenia s ktorýmkoľvek z našich najlepších poskytovateľov VPN, ak ste tak ešte neurobili, a v článku o alternatívnych torrent serveroch si prečítajte o rizikách torrentingu..

Používate Kodi? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie; Ďakujem za čítanie. Ak nechcete používať Kodi, ale napriek tomu chcete viac využívať svoje predplatné Netflixu, nezabudnite si prečítať náš najlepší článok VPN pre Netflix. Ak vám Kodi spôsobuje problémy, nezabudnite si prečítať nášho úplného sprievodcu spoločnosťou Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me