Cloudly vs Backupify

Хмарні сервіси резервного копіювання сьогодні виглядають як десяток. Більшість із них обіцяють зберегти файли користувачів. Однак CloudAlly та Backupify пропонують інший тип пам’яті. Дует зберігає інформацію з облікових записів Google App, Salesforce, Amazon S3 та Office 365, а також соціальних мереж.


Ці постачальники навіть створюють резервні копії файлів чату, щоб ви могли переглянути їх у міру необхідності. Це особливо корисний інструмент для тих, хто може обговорювати бізнес у програмах миттєвих повідомлень, а потім потрібно переглянути діалог, щоб побачити, про що було погоджено пізніше.

Необхідність резервного копіювання хмари в хмару

Інформація найчастіше втрачається, коли хтось випадково видаляє дані без резервної копії. Це може бути головним болем для тих, кому ця інформація може знадобитися для роботи. Ця втрата також є головним болем для ІТ, оскільки їм доведеться задати питання, як відновити втрачені дані, якщо це можливо.


© Cloudwards.net

Маючи резервну копію хмари в хмарі, втрати через апаратні збої або помилку користувача стають трохи більш терпимими. Отож, щоб полегшити процес, ми вирішили протестувати двох найпопулярніших постачальників резервних копій хмари в хмару.

Для цього завдання було доступно багато постачальників, але ми хотіли протестувати топ-собак. Ми поклали CloudAlly і Backupify голову до голови, щоб допомогти визначити, який із них найкращий для збереження ваших даних. Давайте перейдемо до бою.

Хмарне резервне копіювання – це хороша ідея

Cloud Ally була заснована в 2010 році і пропонує необмежене збереження щоденних архівів протягом життя облікового запису. Видаляються лише дані про час скасування облікового запису. Послуга CloudAlly доступна за ціною. У той час як вам доведеться платити за кожен рахунок, а щомісячні внески засновані на користувачах, ціна доступна. Дані користувача можуть бути передані між користувачами за бажанням.


© Vondrs Bondrs

Backupify дуже схожий на CloudAlly. Заснований у 2008 році, вони пропонують збереження програм Google (включаючи електронну пошту), Salesforce, Box, Smartsheet та інших хмарних файлів. Як і його конкуренція, дані зберігаються до видалення рахунку. Потім ця інформація очищується з їх серверів, щоб відповідати найвищим стандартам конфіденційності та безпеки.

Знову плата за передплату послуги базується на облікових записах та користувачах. Облікові записи Google App починаються від 3 доларів на місяць на користувача. Рахунки Salesforce починаються з 199 доларів на місяць на користувача. Однак вони сортують набагато більше інформації від групи Salesforce. Обидві компанії дозволяють користувачам вибирати, які функції зберігатимуться.

1 раунд – простота використання

CloudAlly

Після створення облікового запису CloudAlly можна легко додати, які саме сервіси потрібно створити. Усі послуги, які можна зберегти, перелічені на головній сторінці облікового запису користувача. Натиснувши на кнопку “Нова резервна копія”, клієнт може почати зберігати інформацію.

CloudAlly логотип
© CloudAlly

Для початку може знадобитися інформація про вхід, наприклад, ім’я користувача та пароль. Біржовий обмін вимагає додавання сервера для входу. SimpleDB вимагає даних регіону, ключа доступу та секретного ключа. На відміну від Backupify, однак, все направляється через інформаційну панель. Для цього можна створити нові резервні копії для декількох типів послуг.

Резервне копіювання

Резервне копіювання також просте у використанні. Клієнти повинні підписатися на різні послуги окремо. Однак кожен із них дозволяє швидко створити резервну копію вашої інформації.


© Резервне копіювання

Після інтеграції з обліковими записами Google, Salesforce або Social Media, резервне копіювання не є інвазивним і не потребує взаємодії для забезпечення збереження файлів. Скористатися обліковими записами може бути трохи неприємно, особливо якщо ви намагаєтесь одночасно налаштувати свій обліковий запис Google App..

2 раунд – Надійність

Що стосується резервного копіювання хмари в хмару – надійність необхідна. Споживачі повинні мати доступ до облікового запису та легко знаходити свої файли. Вся справа в тому, як сервіс управляє даними, які їм довірив користувач. Оскільки ваше резервне копіювання настільки ж добре, як і відновлення, надійність цих служб базується як на тому, наскільки вони резервні копії, так і наскільки добре вони відновлюються.

CloudAlly

Коли ми тестували CloudAlly, ми помітили і полюбили, що всі наші рахунки знаходяться в одній області. Процес резервного копіювання може зайняти день або близько того. Однак, як тільки відбувається початкове резервне копіювання, швидше зберігати документи щодня без проблем.

Ця послуга також надає користувачам доступ до різних версій документів, збережених із Google Apps.


© CloudAlly

Під час відновлення з CloudAlly всі файли завантажуються тегом “CloudAlly Restore”, щоб випадково не перезаписати файл з тим самим іменем. Відновлення також можна зберегти на локальній машині, експортуючи дані та завантаживши файл .Zip. Крім того, клієнти також можуть експортувати дані у форматі .PST для тих, хто потребує цього формату.

Сервіс також гарантує 99-відсотковий час роботи на своїх серверах. Що означає, що користувачі повинні мати доступ до нього в будь-який час з будь-якого місця, доки дані для входу в систему будуть доступні.

Очікується періодичний час простою для технічного обслуговування, але це рідкісне явище, яке трапляється під час входу.

Резервне копіювання

Як і CloudAlly, ви можете створювати резервні копії декількох типів облікових записів. Сервер виконує первинну резервну копію протягом 24 годин після ініціювання і може постійно створювати резервні копії щодня, якщо потрібно. Повне відновлення просте і їх можна завантажити як локально, так і назад на рахунок.

Одна з проблем, яку ми бачили, а інші прокоментували, – це відсутність версій для файлів.


© Резервне копіювання

Служба не перезаписує файли під час їх відновлення, проте немає тегу, який би показав, що це файл резервного копіювання. Натомість у вас є число в дужках поруч із назвою файлу. Це може бути заплутаним, якщо ви не перейменовуєте та не перейменовуєте файл.

Backupify також гарантує 99-відсотковий час роботи на своїх серверах. Незважаючи на те, що може відбуватися час технічного обслуговування, що дуже важливо для здоров’я їхньої системи, це буде рідкісним станом, коли ви не зможете отримати доступ до свого облікового запису.

Технічні служби підтримки також доступні, щоб допомогти з будь-якими питаннями.

3 раунд – швидкість

Швидкість є важливою для всіх резервних копій хмари в хмару. Такі типи резервного копіювання часто потрібно проводити щодня, тому важливо, щоб передача відбувалася швидко. Ми протестували за допомогою Google Apps, зокрема служб Gmail.

CloudAlly

Обліковий запис Gmail не був повністю заповнений, коли ми тестували CloudAlly, але це все-таки займало більшу частину дня, щоб зробити початкове резервне копіювання..


© CloudAlly

Після того, як початкове резервне копіювання завершено, воно легко йде в ногу із щоденними змінами в обліковому записі. Ніколи нічого не видаляється, тобто додаються лише нові версії та додаткові файли.

Резервне копіювання

Якщо мова йде про швидкість, Backupify має її. Ця служба працювала швидше, ніж CloudAlly, для зберігання початкової резервної копії.


© Резервне копіювання

Менш ніж за добу наші файли були готові до використання, якщо потрібно. Як і його конкурент, Backupify обробляє щоденні зображення та робить їх доступними для негайного використання, якщо вам це потрібно.

4 раунд – Особливості

Іноді все зводиться до особливостей. Однак визначити чіткого переможця просто на їх основі може бути важко. Є люди, які віддають перевагу певній кількості функцій, тоді як інші вважають ці варіанти безглуздими.

CloudAlly

CloudAlly пропонує багато стандартних функцій, яких можна було б очікувати від служби резервного копіювання хмара в хмару. Компанія забезпечує збереження даних із Google Apps, Salesforce, Office 365, SimpleDB, Yahoo Mail, SharePoint і навіть файли чату з миттєвих месенджерів. Крім того, вона сертифікована ISO 27001.

Серед інших функцій:

 • Щоденне резервне копіювання
 • Необмежене зберігання щоденних архівів
 • Простий експорт та відновлення критичних даних
 • Усі резервні копії контролюються з однієї консолі управління.
 • Скорочення вимог на зберігання на місці
 • Автоматизований процес, що економить час, усуваючи ручне введення

Зазвичай резервне копіювання відбувається приблизно в 2:00 за центральним часом. Однак користувачі можуть встановити власний час для резервного копіювання.

Резервне копіювання

Як і CloudAlly, Backupify має кілька стандартних функцій. Ця служба створює резервну копію інформації з програм Google Apps, Salesforce та пошти. Однак Backupify пропонує унікальну функцію, зберігаючи інформацію з платформ соціальних медіа, таких як Facebook та Twitter.

Це допоможе гарантувати, що вся ваша інформація ніколи не втрачається незалежно від того, що може статися. Компанія сертифікована ISO 27000. Інші функції, пропоновані Backupify, включають:

 • Автоматичне щоденне резервне копіювання
 • Журнал аудиту всієї діяльності облікового запису
 •  Резервне копіювання Gmail, Google Диска, Календаря Google, чату та контактів 3 рази на день
 • Відстежуйте видалені елементи

Backupify також дозволяє захищати файли, що зберігаються та діляться у вашому обліковому записі Box, пропонуючи захищену резервну копію, чого CloudAlly не робить. Це приємна функція для тих, хто використовує хмарну платформу для спільної співпраці над документами. Мало побоювання, що файл буде випадково видалений і, отже, стане безповоротним.

(лише ледве додавання соціальних медіа та резервних копій Box допомогло поставити його на перше місце).

5 раунд – безпека

Ніяка швидкість, надійність, простота у використанні чи функції не можуть забезпечити безпеку. Якщо ваші файли не захищені, то все інше може бути і нанівець. Компанія процвітає у своїй конфіденційності, коли мова йде про дані. Це часто підказка для більшості компаній при виборі служби резервного копіювання хмара.

CloudAlly

CloudAlly шукає кращі способи зробити ваші дані безпечними. Для початківців компанія отримала сертифікат ISO 27001, який є міжнародно визнаною службою акредитації управління інформаційною безпекою. Це показує постійну прихильність компанії щодо забезпечення хмарних служб резервного копіювання.

Сервери резервно копіюються, щоб гарантувати, що всі файли будуть доступні у разі потреби.


© ISO

Цей постачальник резервних копій хмара в хмару використовує алгоритми шифрування AES-256 під час зберігання та під час передачі. Додаток SaaS також використовує підтримувані SSL сервери, які загартовані для включення останніх виправлень. Кожна програма має унікальний ключ шифрування. У випадку, якщо одна програма зламана, інші програми також не можуть бути розшифровані.

Після закриття облікового запису вся інформація видаляється з їх системи для додаткової конфіденційності. Будь-які файли, розміщені на сервері CloudAlly, які потребує збереження користувачем, слід скачати у форматі .zip або .pst до скасування послуги.

CloudAlly не зберігає індивідуальні облікові дані користувача та користувача. Натомість використовується маркер, який дозволяє компанії отримувати доступ лише до тієї інформації, яка їй потрібна для роботи. Загальний доступ заборонено.

Резервне копіювання

Backupify також стурбований вашою конфіденційністю. Ця компанія використовує AES-256 бітове шифрування для кодування інформації як під час транзиту, так і в спокої. Для цієї процедури використовуються сервери Amazon S3, і кожен з них увімкнено SSL.

Як і його основний конкурент, Backupify має сертифікат ISO 27000. Компанія також дотримується публікацій безпеки NIST. Ця корпорація надає доступ до збережених даних внутрішньо за допомогою принципу найменшого привілею, використовуючи основу «необхідно знати».


© Cloud Security Alliance

Backupify має додаткові протоколи безпеки, які забезпечують захист вашої інформації. Компанія використовує аудит типу SOC2 типу II щодо принципів, критеріїв та ілюстрацій AICOA Service Control Control Services, критеріїв та ілюстрацій для безпеки. Завершений Аудитом контроль був розроблений з метою забезпечення розумної впевненості, що цілі контролю досягнуті.

Щоб гарантувати конфіденційність, Backupify видаляє будь-яку та всю інформацію зі своїх серверів під час скасування облікового запису. Файли не вдасться відновити після цього часу. Компанія пропонує користувачам завантажувати всі резервні копії на місцевому рівні, щоб гарантувати, що інформація не буде втрачена після закриття облікового запису.

Backupify також є членом CloudTrust і Safe Security Alliance Safe Harbor Skyhigh Network.

Висновок

Зрештою, з трьома перемогами, хоча одна була за волоссям, Backupify – переможець резервного копіювання хмара в хмару. Вони просто пропонують більшу безпеку, кращу швидкість та кілька додаткових функцій, з якими CloudAlly не може конкурувати. Користувачі не будуть розчаровані послугою, яку отримують з цією компанією.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map