IdentityForce İncelemesi – Güncellendi 2020

IdentityForce İncelemesi

IdentityForce, uzun zamandır var olan ve hala zamanın testine dayanan güçlü, eski okul kimlik hırsızlığı koruma hizmetidir. Tamamen kusurlar olmasa da, tam IdentityForce incelememizde okuyabileceğiniz gibi burada beğenecek çok şey var.


identityforce-slider1

identityforce-slider2

identityforce-slider3

identityforce-slider4

identityforce-slider5

Önceki

Sonraki

IdentityForce, mirası 2005 yılından beri var olan bir kimlik hırsızlığı koruma hizmetidir, ancak mirası bundan çok daha eskidir. Bearak ailesi tarafından kurulan çoklu gizlilik ve kayıp önleme şirketlerinin kalıntılarından inşa edilen IdentityForce, kişisel bilgilerin korunma geleneğini internetin modern çağına taşıyor. 

Bu IdentityForce incelemesinde, bunu en iyi kimlik hırsızlığı koruma listemizde yapmak için gerekli özelliklere sahip olup olmadığını göreceğiz. Sizin için doğru kimlik hırsızlığına karşı koruma hizmeti olup olmadığını görmek için gizli bir hesap açtık, özelliklerini, kullanım kolaylığını, korumayı ve daha fazlasını değerlendirdik..

Çoğu insan için cevap evettir. Geleneğin, düşünce kaynakları özgür kaynakları listesi ve saçma olmayan gösterge tablosu ile gösterilen IdentityForce üzerinde açıkça büyük bir etkisi oldu. Bununla birlikte, web sitesinin etrafında dolaşmak bir angarya olabilir, çünkü geçmişin kalıntıları ile modern tasarımın bir karması gibi hissediyor.

Özellikleri

IdentityForce, tüm planlarında kapsamlı bir özellik listesi sunar. Bir sonraki bölümde ele alacağımız gibi, sadece iki kişisel planla işleri basit tutar ve aralarında aynı temel korumayı sunar. Hangi planı seçerseniz seçin, tüm cephelerde korunursunuz. 

Bu koruma, en önde gelen hizmetlerin attığı sayı olan 1.000.000 dolarlık kimlik hırsızlığı sigortasıyla başlar. Kimliğiniz çalınırsa, cepten giderler veya kaybedilen ücretler karşılanır. 

Yine de 1.000.000 dolarlık markanın yakınında hiçbir yere ulaşmamalısınız. IdentityForce, kurtarma uzmanlarını 24 saat boyunca kullanılabilir hale getirir ve sizin için tüm evrak ve telefon görüşmelerini yapar. 

Ayrıca, kanamayı hızlı bir şekilde köklendirebilmelisiniz. IdentityForce, adınızı, sosyal güvenlik numaranızı, banka hesabı bilgilerinizi ve daha fazlasını sürekli olarak izler. Adınızda açılan herhangi bir hesap veya kişisel bilgilerinize bağlı hileli etkinlik varsa, derhal bilgilendirilirsiniz.

Bu koruma kimlik hırsızlığının diğer daha uysal alanlarına da taşınır. Banka hesabı bilgilerinizi ve SSN’nizi izlemeye ek olarak, IndentityForce hileli etkinlik için Facebook, Twitter, YouTube, Google+ ve Instagram hesaplarınızı da izleyebilir. 

Kötü amaçlı yazılım yaymak için sosyal medya hesaplarını kesmek, genellikle iftira ve bazen de cezai suçlamalarla sonuçlanan siber suçlarda yaygın bir uygulamadır.. 

Web kamerası kılavuzunuzu nasıl koruyacağımızı görebileceğiniz gibi, birkaç yıl önce bilgisayar korsanları web kameralarına erişmek için sosyal medya hesaplarına saldırdı. Saldırgan bir kullanıcının hesabına sızar ve bu hesabı o kullanıcının arkadaşlarına kötü amaçlı bağlantılar göndermek için kullanır. 

2013 yılında, Miss Teen USA, Cassidy Wolf, bu taktikleri kullanarak web kamerasıyla çekilen çıplak fotoğraflarla şantaj gördü..

IdentityForce ile bunun için endişelenmenize gerek yok. Kötü amaçlı bağlantılara tıklamamak için hala uyanık olmanız gerekse de – en iyi antivirüs yazılımımız bu konuda yardımcı olabilir – iletileri gönderen kişi olmaktan endişelenmenize gerek kalmayacak.

IdentityForce, kimlik avı koruması ve anti-keylogging yazılımı şeklinde ek yerel koruma içerir. Kimlik avı ve keylogging, kişisel bilgilerin çalınmasının ana yollarından ikisidir, bu nedenle IdentityForce’un bazı temel araçlar içerdiğini görmek güzel. 

Yine de, Bitdefender gibi bu özelliklere sahip bir antivirüs kullanmanızı da öneririz (Bitdefender Antivirus incelememizi okuyun).

Hesabınız ayrıca gösterge tablonuzda kredi karşılaştırma hesaplayıcısı, kredi kartı karşılaştırma hesaplayıcısı, terimler sözlüğü ve örnek mektuplar da dahil olmak üzere birçok kaynak içerir. Aşağıdaki “kullanım kolaylığı” bölümünde olanlar hakkında daha fazla konuşacağız.

IdentityForce Özelliklerine Genel Bakış

Fiyatlandırma

IdentityForce, kişisel planlar için dizilişi basit tutar. Makul bir fiyata tam bir koruma paketi sağlayan temel plan UltraSecure’un yanı sıra tam koruma ve kredi izleme, bir kredi puanı izleyici ve bir kredi puanı simülatörüne ek olarak aynı özellikleri sağlayan UltraSecure + Credit de vardır..

LifeLock ile karşılaştırıldığında, kadro mükemmel. LifeLock incelememizde okuyabileceğiniz gibi, bu hizmet sizi daha pahalı bir plana doğru itmek için fiyatlandırma psikolojisini kullanır ve alt katmanlarda subpar koruması sunar. IdentityForce ile bu bir sorun değil. Temel plan, kimlik hırsızlığı kapsamı dahil 1.000.000 dolar dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. 

Daha ucuz seçenekler görüyor olsak da fiyat sağlam (bunun bir örneği için Identity Guard incelememizi okuyun). Aylık veya yıllık ödeme yapmayı seçebilirsiniz ve yıllık plana uygunluk yaparsanız, iki aylık ücretsiz koruma elde edersiniz. İlk iki hafta için de ücretlendirilmezsiniz, böylece risksiz deneyebilirsiniz.

UltraSecure ve UltraSecure + Credit, IdentityForce’un sunduğu iki kişisel plantır, ancak başka hizmetleri de vardır. ChildWatch, IdentityGuard’ın çocuk koruma hizmetidir ve ayrı bir ürün olarak sunulmasına rağmen, kişisel planlarla aynı fiyatlandırma yapısını kullanır. Bir aile planı ve bir iş planı da var. 

Aile ve iş planları, her ailenin ve işletmenin kendine özgü ihtiyaçları göz önüne alındığında, yalnızca mantıklı iletişim yoluyla sunulur. Yine de, web sitesindeki temel bir fiyatlandırma yapısını görmek güzel olurdu. 

Genel olarak, olsa da, fiyatlandırma sağlam. IdentityForce, Identity Guard gibi bir bütçe katmanı sunmamasına rağmen, LifeLock gibi pahalı hizmetlerden daha düşük maliyetlidir. Bununla birlikte, iki haftalık ücretsiz deneme ve yıllık ödeme yeteneği ile rekabette öne çıkıyor. 

Kullanım kolaylığı

IdentityForce’un web sitesi modern, ancak her şeyden çok bir B2B hizmetine benziyor. Başlıktaki birden fazla seçenek ve altındaki sayısız alt seçenekle, genel estetik ne kadar çekici olursa olsun, nereye gitmeniz gerektiğini bulmak zor olabilir. 

Bunun nedeni, IdentityForce’un ana gezinme panelinde çok sayıda eğitim sayfası içermesidir. “IRS Vergi Dolandırıcılığı” gibi sayfalar & Kimlik Hırsızlığı ”ana menü için değil, bilgi bankası için ayrılmalıdır. Web sitesinin ne kadar duyarlı olduğunu ve her bir sayfayı hazırlamaya özen gösteriyoruz, ancak gezinme açısından çok fazla yağ kaldı.

Neyse ki, ana sayfadaki birkaç düğme sizi doğru yönde gösterecektir. “14 gün boyunca ücretsiz katıl” veya “şimdi korun” seçeneğini tıkladığınızda sizi IdentityGuard’ın iki kişisel planını gösteren ürün sayfasına yönlendirirsiniz. Her seçeneğin altında da genişletilebilir bir özellikler listesi vardır, bu yüzden karşılaştırmaları kolaydır. 

identityforce-review-ürün sayfalık

Bir plan seçtikten sonra, faturalandırma döngünüzü seçebileceğiniz ve kişisel bilgilerinizi girebileceğiniz bir ödeme ekranına yönlendirilirsiniz. Bu ekrana aile üyeleri de ekleyebilirsiniz. 

Aile üyeleriniz hesabınıza bağlı olsa da, herkesi bir arada gruplamak için indirim yapılmaz. Korumanız için ayda ne ödeme yaparsanız ekleyin, eklediğiniz tüm aile üyeleri için geçerlidir. 

identityforce-review-çıkış

Son olarak, kredi kartı bilgilerinizi girebilir ve kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. IdentityForce, bu son sayfada, ne zaman ücretlendirileceğinizin tarihini gösterecek şekilde, seçtiğiniz faturalandırma döngüsüyle otomatik olarak yenilenecek 14 günlük ücretsiz bir denemeye kaydolduğunuzu açıkça belirtir. Bu son sayfada bile faturalandırma döngünüzü değiştirebilirsiniz.

IdentityForce Kurulumu

Ödeme yaptıktan sonra IdentityForce, sizi gösterge tablonuza gönderecek bir düğmeyle son sayfaya götürecektir. Kaydınız bitmiş gibi görünse de, hesabınızı oluşturmaya başladınız. Düğmeyi tıkladığınızda, tüm kişisel bilgilerinizi girmeniz gereken uzun bir forma gönderilir.

identityforce-review-kurulum

Adınız, e-posta adresiniz ve doğum tarihi gibi bazı bilgiler sizin için önceden doldurulmuştur, ancak sosyal güvenlik numaranız, adresiniz ve daha fazlası ile bu bilgileri genişletmeniz gerekecektir.. 

Her ne kadar bir güçlük olsa da, herhangi bir kimlik hırsızlığına karşı koruma hizmeti oluşturmaktır. Burada olumlu olan, IdentityForce’un sizi gösterge tablosuna atmak ve yolunuzu bulmanızı ummak yerine doğrudan bir kurulum ekranına göndermesidir.. 

Bu kurulum sayfası yalnızca kişisel bilgilerinizi girmek için değildir. IdentityForce ayrıca bir şifre belirlemenizi ister ve size iki faktörlü kimlik doğrulamayı başlatma seçeneği sunar. Ayrıca, mobil uyarılar ayarlayabilirsiniz. 

Her şeyin tek bir sayfada olması bir zevktir. İhtiyacınız olanı bulmak için dolaşmak yerine IdentityForce, kontrol listesi tarzında kapsamlı bir kurulum sayfası sağlar. Parolanız ve sosyal güvenlik numaranız gibi bazı bilgiler gerekir, ancak tıbbi hesap numaranız ve pasaport numaranız gibi diğer alanlar isteğe bağlıdır. 

İsteğe bağlı olmasına rağmen, IdentityForce size bu bilgilerin korunabileceğini gösteriyor. IdentityForce, “kaydet” düğmesinin altındaki “gösterge tablonuzda tamamlanmamış bilgileri güncelleyebilir veya ekleyebilirsiniz” diyebilir. Kimlik hırsızlığı korumasını ayarlamak bir acıdır, ancak IdentityForce süreci çok daha kolaylaştırır.

IdentityForce Kontrol Paneli

Formu doldurduktan sonra, her bir düğmenin ne yaptığını açıklayan bir sürü açılır pencereye sığacak şekilde gösterge tablosuna önyüklenirsiniz. Kişisel bilgilerinize ve sahip olabileceğiniz uyarılara ek olarak IdentityForce, kimlik hırsızlığıyla ilgili en son haberler – önemli veri ihlalleri de dahil olmak üzere – koruma durumunuzu gösterir.

identityforce-review-pano

Gösterge tablosu ayrıca kaç kimlik öğesi girdiğinizi ve henüz girmediğiniz bilgi alanlarını gösterir. Gösterge tablosundan, tek bir tıklama ile sürücü belgenizin lisans numarasını hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz.. 

Ayrıca, sosyal medya hesaplarınızı “sosyal bilgiler” sekmesi altında bağlayabilirsiniz. Bir Gmail hesabına kaydolduysanız Google+ hesabınız otomatik olarak izlenir. 

identityforce-review-connect-hesaplar

Tüm bilgilerinizi zaten girdiyseniz, gösterge tablosu basitçe bir izleme aracıdır. Ancak, hesabınıza giriş yapmak için bir neden var. Sol taraftaki menüdeki “kaynaklar” sekmesi sizi uzun bir ücretsiz araç listesine gönderir. Bunlar arasında ipotek yeniden finansmanı için hesap makineleri, otomatik kiralamaya karşı satın alma, kredi kartı karşılaştırması ve ipotek yeterliliği sayılabilir..

identityforce-review-hesap makineleri

Bu bölüm bir güzellik hazinesidir. Hesap makinelerine ek olarak IdentityForce, IdentityForce mobil uygulamasını ve PC koruma araçlarını indirmek için bağlantılar, önemsiz posta devre dışı bırakma ve kredi anlaşmazlıkları için örnek mektuplar, eksiksiz tüketici-eylem el kitabı ve kapsamlı bir finansal terimler sözlüğü. 

IdentityForce, kişisel bilgilerinizi izlemenin yanı sıra kimliğinizi korumalı tutmak için bir kilitlenme kursu sağlar. En iyisini ummak yerine IdentityForce, korunmaya devam etmeniz için gereken araçları sağlar, bu nedenle bir şey olursa, tam olarak ne yapacağınızı bilirsiniz.

Koruma

Yukarıdaki “fiyatlandırma” bölümünde belirtildiği gibi, IdentityForce korumayı harcadığınız para miktarına göre kısıtlamaz. Temel düzey plan olan UltraSecure, merkezde 1.000.000 dolarlık kimlik hırsızlığı sigortasıyla ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Çoğu kimlik hırsızlığına karşı koruma hizmeti için standart budur (örnek için ID Watchdog incelememizi okuyun).

Ancak, bir hak talebinde bulunmanız pek olası değildir. Temel plan, sahtekarlık, adres değişikliği, mahkeme kayıtları, karanlık web, maaş günü kredileri, seks suçlusu listeleri ve sosyal medya hesaplarını kişisel bilgilerinizin herhangi bir kullanımı için izler. Herhangi bir şey görüntülendiğinde, kısa mesaj ve e-posta yoluyla bilgilendirilirsiniz.. 

IdentityForce, izlenemeyen alanlarda da sizi korumuştur. Örneğin, tıbbi avantajlarınızı kullanan tek kişi olduğunuzdan emin olmak için kontrol panelinizden tıbbi kimliğinizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca, IdentityForce, cüzdanınızı kaybederseniz kredi ve banka kartlarını hızlı bir şekilde iptal etmenizi sağlar.

UltraSecure + Kredi planına giderseniz, üç büro kredi izleme, raporları ve puanları da alırsınız. IdentityForce ayrıca bu planla bir kredi puanı izleyici ve simülatörü de sağlar. 

IdentityForce, olması gereken tüm temelleri kapsamasına rağmen, temel koruma paketi, hizmetle ilgili bizi en çok etkileyen şey değildir. Sonuçta, herhangi bir kimlik hırsızlığına karşı koruma hizmeti standardı tam koruma olmalıdır, bu nedenle verilerinizi izleme konusunda IdentityForce kalıbı kırmaz. Dahil olan kaynaklar. 

Pazarlama e-postalarını almamayı, otomotiv uyuşmazlıklarını çözmeyi, ön panelin “kaynaklar” bölümünde kapsamlı bir şekilde ele alıyor. IdentityTheft, yukarıdaki “kullanım kolaylığı” bölümünde belirtilen hesap makineleri dışında yeni bir şey sağlamaz, ancak her şeyi tek bir noktada birleştirir. 

Bu kaynaklar, sahip olabileceğiniz sorunları çözmek için gerekli bilgileri sağlar, ancak ayrıca bu sorunların en başta olmasını önlemeye yardımcı olur. Çoğu kimlik hırsızlığı koruma hizmeti kişisel bilgilerinizi basitçe izlerken, IdentityGuard ilk etapta güvende kalabilmeniz için proaktif araçlar sunar.

Destek

IdentityForce, kontrol panelinizde ihtiyacınız olanı bulmanızı kolaylaştıran bir “destek” sekmesi sağlar. Üzerine tıklamak üç sekme getirir. İlk iki “restorasyon” ve “sigorta”, kimliğinizi geri yüklemeniz veya bir sigorta talebinde bulunmanız gerekirse ne yapmanız gerektiği hakkında bazı temel bilgiler sağlar. Sonuncusu “destek merkezi” sizi bilgi tabanına götürür. 

identityforce-review-destek sayfalık

Bilgi bankası, web sitesinin geri kalanıyla aynı zarafeti paylaşmaz, ancak bu ilk bakışta belirgin değildir. Destek makaleleri dokuz kategoriye ayrılmıştır ve bir kategoriye tıklamak, onunla ilgili soruların kısa bir listesini getirecektir. IdentityForce her şeyi bir SSS gibi düzenler, yani her sorunun soruyu tıklayarak bulabileceğiniz kısa bir cevabı vardır.

identityforce-review-bilgi bankası

Dokuz kategoriden sekizi için, sayfa üstteki gezinmeyi olduğu gibi bırakarak bir soru listesi ile güncellenir. Ancak, “yeni gösterge tablosu kaynakları” kategorisini tıkladığınızda, diğer kategorilerde görülen SSS biçimi yerine video listesinin bulunduğu ayrı bir sayfaya yönlendirilirsiniz. 

Bilgi bankası harikadır, çoğunlukla basit soruları yanıtlar ve sizi daha ilgili her şeyi desteklemeye yönlendirir. Yine de, kategorilerden birinin sizi ayrı bir sayfaya götürmesi garip. Genel olarak küçük bir sorun, ancak destek alanını – web sitesindeki ana gezinme gibi – tıknaz hale getiriyor. 

Desteğe ihtiyacınız varsa IdentityForce’u aramanız gerekir. Ekranın altındaki “sorular” düğmesini kullanarak bir e-posta gönderebilir veya mesaj bırakabilirsiniz, ancak ciddi bir şey için, biriyle telefona girmek tercih edilen iletişim yöntemidir. Neyse ki, destek temsilcileri çağrınızı 24 saat beklemektedir. 

Bilgi bankasının garip tasarımı dışında destek mükemmel. Gösterge tablonuzda sağlanan kaynaklar gibi IdentityForce eğitim ve desteği tek bir alanda birleştirir. 

Hizmetle ilgili, “kredi raporumun ücretsiz bir kopyasını alabilir miyim” gibi genel eğitim yanıtlarının yanı sıra “bankamı ve kredi kartı etkinlik eşiklerimi nasıl özelleştirebilirim” gibi soruların yanıtları vardır.

Karar

Fiyatlandırma ve koruma açısından IdentityForce, kimlik hırsızlığı koruması için başka bir seçenektir. Bununla birlikte, bol miktarda ücretsiz kaynak listesi ve harika bir şekilde tasarlanmış gösterge paneli ile kendini ayırıyor. Diğer kimlik hırsızlığı koruma hizmetlerinin üzerinde duruyor, ancak artık ücret almıyor, bu da kişisel bilgilerinizi korumak için bariz bir seçim haline getiriyor. 

Kimlik hırsızlığı koruması incelemeleri arşivimize göz atabilirsiniz, ancak IdentityForce kadar sağlam bir hizmet bulamazsınız. Kimlik hırsızlığı koruma servisinin tüm kutularını işaretler ve bunu modern bir arayüz ve uygun fiyat ile yapar. 

IdentityForce’un iki haftalık ücretsiz denemesinden yararlanmayı planlıyor musunuz? Aşağıdaki yorumlardaki deneyiminizi bize bildirin ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkürler. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map