Як зашифрувати свої дані для хмарного зберігання

За останні кілька років конфіденційність в Інтернеті була однією з найбільш домінуючих тем у технології. Питання щодо права людини на власний відбиток в Інтернеті, спостереження за NSA, хакі телефонів знаменитостей та останню суперечку з даними Facebook – лише кілька прикладів.  


Для тих, хто прагне обмежити потенціал до зловживань, не відмовляючись від переваг Інтернету, існує декілька способів обмежити кількість викритих особистих даних, наприклад, у нашому Інтернет-посібнику конфіденційності. У цій статті ми зосередимось на темі конфіденційності зберігання у хмарі та як захистити файли, які ви зберігаєте, щоб розшифрувати їх лише ви.

Підхід іноді називають шифруванням нульових знань і є улюбленою темою тут на Cloudwards.net. Служби хмарного зберігання нульових знань переважають у нашому рейтингу кращих хмарних сховищ, насправді, в основному, завдяки їхньому сильному підходу до безпеки.

Хоча популярні сервіси, такі як Dropbox, Google Drive та більшість інших, що знаходяться в нашій бібліотеці відгуків про хмарні сховища, не пропонують однакової переваги, сторонне програмне забезпечення може це змінити. Трохи ми покажемо вам, як використовувати один з найкращих Boxcryptor для збереження приватних файлів.

Перш ніж ми перейдемо до того, як зашифрувати ваші дані для хмарного зберігання, давайте розглянемо причини, які ви хочете, щоб трохи детальніше.

Проблема з керованим шифруванням

Майже всі хмарні служби зберігання даних шифрують дані, які клієнти зберігають на своїх серверах, лише за кількома помітними винятками, як-от Amazon Drive (читайте наш огляд Amazon Drive). Однак той факт, що більшість цих служб також управляє ключами, які використовуються для шифрування, означає, що ваші файли вразливіші, ніж потрібно..

Хоча багато хмарних служб зберігання даних не використають цю вразливість для отримання фінансової вигоди, корпорації не завжди йдуть по етичному шляху, коли потрібно заробляти гроші. Google, зі свого боку, в своїх умовах надання послуг заявляє, що він може сканувати відправлені, отримані та збережені дані для маркетингового аналізу:

“Наші автоматизовані системи аналізують ваш вміст (включаючи електронні листи), щоб надати вам особисто відповідні функції продукту, такі як налаштовані результати пошуку, спеціальна реклама та виявлення спаму та зловмисного програмного забезпечення. Цей аналіз відбувається, коли вміст надсилається, отримується та зберігається. “

Один з найближчих конкурентів Google на ринку хмарних сховищ, Dropbox, не передбачає подібних дозволів у своїх умовах конфіденційності. Насправді, в термінах дуже чітко зазначено: “Ваша штука – ваша”. Однак це не змінює той факт, що Dropbox також сканує ваші дані, частково для блокування піратського вмісту.

На додаток до цього, Dropbox, Google Drive, OneDrive та будь-яка інша хмарна служба на базі США підлягають законодавчому запрошенню урядових даних. Це включає в себе запити на харчування програм масового спостереження, як ініціатива PRSAM NSA.

Нарешті, вам потрібно потурбуватися про кіберзлочинність, оскільки порушення даних є найбільш актуальною проблемою для зберігання хмарних даних. Хоча хмарні служби зазвичай розміщують дані в захищених центрах обробки даних, створених для запобігання зловмисних атак, такі заходи історично були розроблені для захисту від зовнішніх загроз, а не всередині загроз (наприклад, недбалих або неслухняних співробітників).

Ваші дані, пам’ятайте, варті грошей. Навіть якщо корпорація здається цілком довірливою, існує кілька способів надати шкіру коту. Найкращий підхід – довіряти хмарним службам ваші дані лише стільки, скільки вам потрібно, і іншим чином брати конфіденційність у свої руки.

Легкий маршрут: Хмарне зберігання з нульовими знаннями

Найкращий спосіб захистити свої хмарні дані від питань конфіденційності, таких як маркетинг, спостереження та кіберзлочинність – це взяти можливість дешифрувати свої файли з корпоративних рук. Рішення – приватне шифрування в кінці, яке деякі куточки Інтернету прийняли для виклику шифрування нульових знань – фразу, яку ми використовували раніше.  

Шифрування нульових знань означає, що ваші файли шифруються перед виходом із машини та не розшифровуються, поки ви знову не завантажите їх із хмари. Тільки ви знаєте ключ розшифровки, який прив’язаний до встановленого вами пароля, тобто ваш постачальник хмар не міг розшифрувати ваші файли, навіть якщо директор НСА прийшов стукати у двері центру обробки даних.

Для тих, хто віддає перевагу простоті, ви можете зареєструватися у службі зберігання хмарних знань з нульовими знаннями, щоб захистити свої файли. Незважаючи на те, що таких варіантів не так багато, найкращі з них – це більш ніж здатні альтернативи Dropbox. За наші гроші нам подобається Sync.com, який забезпечує не тільки чудову безпеку, але і велику цінність, з 2 ТБ пам’яті близько 8 доларів на місяць.

З Sync.com будь-який файл, який ви потрапляєте у папку синхронізації, встановлену у вашій системі, автоматично проскакується за допомогою приватного шифрування. Нічого не потрібно робити, щоб полегшити процес, про який ми детальніше обговоримо в нашому огляді Sync.com.  

Наскільки ми любимо Sync.com, однак у ньому немає функцій співпраці, обговорених у нашому огляді Google Диска, або функцій більшості найкращих корпоративних служб синхронізації та спільного доступу. Це, однак, не означає, що вам потрібно відмовлятися від конфіденційності. Це просто означає, що вам потрібно зробити трохи більше роботи, щоб захистити його.

Трохи менш легкий маршрут: Шифрування нульових знань

У решті цієї статті ми розглянемо, як зашифрувати файли самостійно, перш ніж надсилати їх у хмару. На щастя, існує декілька інструментів з нульовим знанням, які інтегруються з великими іменами у хмарне сховище, щоб забезпечити додатковий рівень безпеки.

nCrypted Cloud та Sookasa – два гідні варіанти, але вони не пропонують універсальності та цінності Boxcryptor. Одне з речей, що нам подобається, це те, що Boxcryptor інтегрує нестандартну роботу з більш ніж 20 різними постачальниками послуг хмарного зберігання.

У цей список входять Dropbox, Google Drive, Egnyte Connect, OneDrive, Box та Amazon Drive. Крім того, ви можете використовувати Boxcryptor з будь-якою хмарною службою, яка підтримує WebDAV з мінімальними роботами.

У нас є повний огляд Boxcryptor, якщо ви хочете дізнатися більше про плюси та мінуси послуги. Тепер докладніше розглянемо, як використовувати Boxcryptor.

Зареєструйтесь та встановіть Boxcryptor

Перш ніж розпочати скремблінг своїх файлів за допомогою Boxcryptor, щоб перевершити маркетингову команду Google та натурників НСА на чорних сайтах, потрібно створити обліковий запис. Boxcryptor пропонує безкоштовний рахунок для некомерційного використання, який можна використовувати для інтеграції з однією хмарною службою зберігання даних. Для використання в бізнесі або для інтеграції з необмеженими послугами хмарного зберігання даних вам потрібно буде підписатися.

Після реєстрації ви можете завантажити та встановити додаток Boxcryptor.

Після цього Boxcryptor дасть вам швидку екскурсію щодо його особливостей. Потім є підручник, який покаже вам, як користуватися цими функціями. Ви можете або вибрати навчальний посібник, чи ні.

Підключіть Boxcryptor до вашого хмарного сховища

Boxcryptor створює на своєму комп’ютері віртуальний диск, до якого ви можете отримати доступ через вашу файлову систему або клацнувши правою кнопкою миші на значку панелі завдань Boxcryptor і вибравши “відкрити”.

Цей накопичувач містить усі файли Boxcryptor, що захищають різні хмарні сервіси, якими ви користуєтесь, в одному місці, що саме по собі є досить зручним. Однак спочатку вам потрібно встановити інтеграцію між цими службами та Boxcryptor.

Для цього клацніть правою кнопкою миші піктограму панелі завдань Boxcryptor і натисніть «налаштування». Відкриється панель управління з декількома вкладками вгорі. На вкладці, що називається “Розташування”, можна створити хмарне з’єднання для зберігання.  

Одна з приємних речей про Boxcryptor – це те, що автоматично виявить будь-яку встановлену вами хмарну службу зберігання, якщо вона підтримується поза коробкою. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути перемикач біля служби, для якої потрібно зашифрувати файли, і інтеграція встановлена.

Вперед, ця служба з’явиться у вашому віртуальному накопичувачі Boxcryptor.


© Cloudwards.net

Шифруйте файли за допомогою Boxcryptor

Хоча ми зараз підключили Boxcryptor до Dropbox, це не означає, що всі файли Dropbox на нашому тестовому комп’ютері автоматично шифруються. Ми маємо зашифрувати папки та файли, надіслані Dropbox вручну.

Для цього клацніть правою кнопкою миші на об’єкті, папці чи файлі, який потрібно зашифрувати, та виберіть “Boxcryptor > шифрувати. “

Вперед, цей об’єкт буде захищений у хмарі.

Оскільки шифрування ряду окремих файлів окремо може зайняти багато часу та призвести до помилок, радимо створити спеціальну папку шифрування для вашого облікового запису хмарного сховища. Таким чином, ви можете просто перемістити файли в папку, яку ви хочете зашифрувати.

На завершення, імена файлів Boxcryptor автоматично не шифруються. Ви повинні натиснути тумблер на вкладці безпеки панелі управління Boxcryptor.

Ця функція, до речі, недоступна у безкоштовних облікових записах. З огляду на те, що самі імена файлів можуть використовуватися для того, щоб повідомити про людину неабияку кількість, ви можете розглянути підписку, навіть якщо ви використовуєте лише одну хмарну службу зберігання даних.

Фінальні думки

Існує багато способів захистити свою конфіденційність в Інтернеті, від використання однієї з найкращих служб VPN під час перегляду веб-сайтів або торрентінгу, до використання хмарного менеджера паролів для створення більш складних паролів, ніж «iloveApplexoxo». Приватне шифрування файлів, які ви збираєтесь зберігати у хмарі, – одна з найпростіших речей, яку ви можете зробити.

Незалежно від того, чи ви користуєтеся сервісом з найкращими знаннями на зразок Sync.com чи pCloud, або використовуєте Boxcryptor для захисту файлів, ви можете обмежити шанси, що ваші особисті фотографії, документи та інші файли потраплять у маркетингову або державну базу даних або використовуються для ідентифікації крадіжка або шантаж.

Які-небудь питання? Повідомте нас у коментарях нижче, і дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me