Як створити резервну копію контактів iPhone

Мій мобільний телефон – найважливіший пристрій, який я маю. Я ношу його всюди і використовую щодня. Найголовніше в моєму телефоні – це мій список контактів. Це одне, що робить мій пристрій таким корисним – без мого списку контактів мій телефон був би просто дорогим веб-браузером.


Думайте про контакти, з якими ви часто спілкуєтесь чи текстові – скільки цих номерів чи електронних листів ви запам’ятали? Пройшли дні, коли нам довелося запам’ятати номери телефонів або записати їх у фізичну адресну книгу.

Ось чому я збираюся показати вам, як створити резервну копію ваших контактів на пристроях iPhone та Android. Це швидко і просто, і ми вже показали, як повністю створити резервну копію iPhone, тому я зосереджуюсь лише на резервній копії контактів. Ми також розкривали, як створити резервну копію ваших текстових повідомлень на iPhone та Android окремо.

Я розповім, як створити резервну копію ваших контактів за допомогою iTunes, а також використовувати будь-яке найкраще хмарне сховище для iPhone.

Що вам знадобиться

Вам потрібно буде завантажити та встановити iTunes, якщо ви вирішите ним користуватися. Він доступний безкоштовно для користувачів Windows, він попередньо встановлений на Mac.

iCloud є власною хмарною платформою Apple і забезпечує просте рішення для резервного копіювання вашого iPhone. Все, що вам потрібно, це Apple ID, і користувачі отримують 5 Гб безкоштовного сховища – цього достатньо для резервного копіювання контактів. Якщо ви хочете дізнатися більше про iCloud, ми порівняли iCloud проти IDrive в минулому, і у нас є чудовий відео огляд, який ви можете переглянути нижче.

Я також покажу вам, як експортувати та створювати резервні копії своїх контактів із iCloud у формат даних vCard, щоб ви могли легше імпортувати їх у Google Контакти. Це зручно в тому випадку, якщо ви вирішили перейти на Android або просто хочете ще одну резервну копію списку контактів.

На пристроях Android ви можете легко створити резервну копію контактів на Gmail або SD-картці. У мене є кілька дешевих, старих SD-карт, розміром яких є 2 Гб і чудово працюють для цього. Якщо у вас уже є обліковий запис Google, ви можете створити резервні копії для вас. Якщо ви краще обробляєте резервні копії самостійно, ви можете скористатися такою програмою, як Super Backup & Відновіть, про що ми писали в нашому посібнику щодо резервного копіювання текстових повідомлень Android.

Як створити резервну копію контактів на iPhone

Найпростіший спосіб резервного копіювання контактів на iPhone – це використання iTunes. По-перше, вам потрібно буде завантажити та встановити iTunes та підключити iPhone до комп’ютера за допомогою блискавичного кабелю. Вам потрібно торкнутись довіри на своєму iPhone, коли він запитає, чи довіряєте ви цьому пристрою.

У верхньому лівому куті ви побачите значок пристрою. Торкніться цього значка, щоб вибрати дані, які ви хочете синхронізувати. Ви можете встановити iTunes для автоматичного резервного копіювання, коли ваш пристрій підключено, або ви можете вибрати резервні копії вручну, якщо вам зручніше.

Що стосується синхронізації контактів, вам потрібно буде натиснути кнопку “інформація” на лівій панелі. Ви побачите прапорець у головних вікнах для “синхронізації контактів із” та поле для вибору параметрів.

Ви можете синхронізувати з контактами Windows, і у вас будуть інші параметри залежно від того, яке програмне забезпечення встановлено – Microsoft Outlook, наприклад, буде доступний, якщо у вас є програма.

Створіть резервну копію контактів iPhone за допомогою iCloud

Це одне з найпростіших рішень для резервного копіювання контактів. Якщо ви вже використовуєте резервні копії iCloud, це, швидше за все, вже ввімкнено.

Торкніться “Налаштування” на своєму iPhone, а потім торкніться свого ідентифікатора вгорі або натисніть “iCloud”, залежно від версії iOS.

Перейшовши в меню iCloud, просто торкніться “контактів”, щоб синхронізувати контакти вашого телефону з iCloud.

Експорт контактів iPhone в Google

Як згадувалося раніше, vCard – це формат даних для інформації, такої як імена, назви, номери телефонів або електронні листи. Це прекрасний формат для передачі чи резервного копіювання списку контактів, і я покажу, як експортувати свої контакти з iCloud на vCard. Потім можна використовувати vCard, щоб імпортувати їх до контактів Google або резервного копіювання на інший диск.

По-перше, увійдіть на веб-сайт iCloud. Клацніть “Контакти”, а потім натисніть значок шестірні в нижній лівій частині.

Тепер натисніть «вибрати все», а потім «експортувати візитну картку». Після завантаження візитної картки все, що вам потрібно зробити, – це перейти до контактів Google і натиснути «ще» з лівої панелі, а потім «імпортувати». Виберіть свою візитну картку, і всі ваші контакти будуть завантажені та доступні з додатків Google.

Ви також можете скористатися цією можливістю, скопіювавши цей файл vCard на флешку або ваш улюблений постачальник хмар, надавши вам інший список резервних контактів.

Як створити резервну копію контактів на Android

Найпростіший спосіб створити резервну копію контактів – дати дозвіл Google на створення резервної копії даних вашого телефону. Процес залежить від телефону та версії Android, але це досить просто.

Торкніться “Налаштування” та торкніться “Особисті”, а потім знайдіть “резервну копію” & кнопка відновлення “. Торкніться “резервного копіювання моїх даних” і ввімкніть їх. Вам доведеться додати обліковий запис, якщо ваш уже не вказаний. Для цього просто торкніться “резервного облікового запису”, а потім “додати обліковий запис”. Можливо, вам доведеться ввести свій пароль або PIN-код і увійти в доданий вами обліковий запис Google.

За замовчуванням з вашим обліковим записом Google синхронізуються такі елементи:

 • Налаштування календаря Google
 • Мережі Wi-Fi & паролі
 • Шпалери для домашнього екрану
 • Налаштування Gmail
 • Програми, встановлені через Google Play
 • Налаштування дисплея (яскравість & спати)
 • Мова & Налаштування введення
 • Дата & час
 • Налаштування & дані для додатків, не створених Google (залежить від програми)

Як створити резервну копію контактів на Android на SD-карту

Якщо ви просто хочете створити резервну копію ваших контактів на SD-картці, просто натисніть і відкрийте додаток “контакти” на телефоні. Знайдіть кнопку “меню” та торкніться її, а потім торкніться опції “імпорт / експорт”. Виберіть “SD-карта”, і ваш список контактів буде резервним на вашій карті як файл vCard.

Цей формат сумісний з більшістю програм списку контактів і дозволить вам імпортувати / експортувати контакти на інших пристроях або додатках, які ви використовуєте. Це добре робити це на запасній SD-картці – якщо ви втратите телефон, то втратите і SD-карту, яка знаходиться на ньому, тому зберігайте резервну копію десь у безпеці.

Інші варіанти створення резервних копій контактів

Що стосується резервного копіювання, варіантів не бракує. Часто корисно мати кілька резервних рішень.

Ми попередньо ознайомилися з найкращим хмарним резервним копією для iPhone 2017 року, де ви можете знайти ще декількох постачальників, на яких ви хочете використовувати щось, крім iTunes, iCloud або Google Контакти.

Ми також охопили користувачів Android, з нашим останнім оглядом найкращого хмарного сховища для Android. Наша команда експертів дослідила кожного постачальника, щоб полегшити вам резервне копіювання пристрою Android та зберегти ваші дані.

Висновок

Ваш список контактів важливий – без нього ваш телефон поруч із марним. Можна легко створити резервну копію контактів на iPhone, тому знайдіть час, щоб зробити це зараз, і якщо ви схожі на мене, використовуйте один з наших найкращих хмарних сервісів зберігання для автоматизованих резервних копій..

Якщо вам сподобалася ця стаття, будь ласка, повідомте нам, що ви думаєте в коментарях. Не соромтеся звертатися до нас із будь-якими питаннями. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map