Як створити резервну копію iPhone в iCloud

Втрата телефону – це сценарій кошмару для багатьох людей: одним махом ваші фотографії, контактна інформація для друзів та історія повідомлень, просто зникли. Заздалегідь безпечне резервне копіювання даних – це те, що ми тут, на Cloudwards.net, завжди радимо вам зробити.


На щастя, якщо у вас є iPhone, Apple охопила вас: зручний сервіс онлайн-резервного копіювання iCloud простий у встановленні та дає 5 Гб безкоштовного сховища для завантаження. У цій статті ми проведемо вас через чотири кроки, необхідні для резервного копіювання iPhone. Зауважте, що користувачі iPhone мають інші опції, крім iCloud, ознайомтеся з нашими п’ятьма найкращими хмарними резервними копіями для iPhone.

iCloud не слід плутати з іншою службою Apple, iCloud Drive. iCloud – це хмарне зберігання та резервне копіювання, тоді як iCloud Drive більше схожий на Dropbox і дозволяє обмінюватися документами тощо. Ми порівняли iCloud Drive з одним із наших улюблених провайдерів IDrive в іншій статті.

Якщо ви хочете дізнатися більше про iCloud, перш ніж ми розпочнемо роботу, ознайомтеся з нашою демонстрацією найкращого хмарного сховища 2017 року або з нашим відео оглядом нижче.

iCloud Відео огляд

Створіть резервну копію вашого iPhone в iCloud

Тепер, без зайвих прихильностей, почнемо створювати резервну копію вашого iPhone. Перед початком роботи вам потрібно буде підготувати три речі:

 • IPhone з принаймні iOS 5.0
 • З’єднання Wi-Fi
 • Пароль на ваш Apple ID

Цей же процес можна використовувати для резервного копіювання та відновлення iPad та iPad mini. Якщо вам потрібно більше, ніж безкоштовні 5 Гб, які вам дає Apple, додаткові 50 Гб місця приходять вам всього за 0,99 доларів на місяць, і це не дуже поганий варіант, якщо ви насправді плануєте використовувати все це. Якщо цього недостатньо, у вас також є можливість придбати 200 ГБ за 2,99 долара на місяць або 1 ТБ за 9,99 дол. США / місяць.

Крок 1: Вийміть сміття

Пересічній людині неможливо зробити успішну резервну копію 5 Гб, не позбавляючись від якихось речей. Найпростіший спосіб визначити, скільки пам’яті вам потрібно, це натиснути «загальне» у розділі «Налаштування», а потім натиснути «Використання».

Ваша резервна копія буде приблизно розміром вашої камери та всіма вашими програмами. Кронштейн “загальної пам’яті” можна ігнорувати, оскільки він включає в себе безліч інших речей, як-от ОС, які не створюються резервними копіями. Інша річ, яку ви можете зробити зараз – це підключитись до підключення Wi-Fi і перевірити акумулятор або підключити до джерела живлення, якщо потрібно.

Крок 2: Знайдіть кнопку резервного копіювання

Цей крок досить простий: на iPhone 4 перейдіть до меню налаштувань (схоже на гвинтик) і прокрутіть униз, поки не з’явиться iCloud; виберіть його, а потім виберіть “зберігання та резервне копіювання”, трохи вище “видалити мій рахунок” червоним кольором. На iPhone 5 дещо інше, і вам потрібно спочатку натиснути “налаштування”, потім свій ідентифікатор користувача вгорі, а потім натиснути “iCloud” та “резервна копія iCloud”.

Крок 3: Увімкніть резервну копію

На цьому кроці насправді є лише один клік: все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку ввімкнення / вимкнення праворуч, де написано «резервна копія iCloud». Як тільки ви його ввімкніть, з’явиться повідомлення із запитом пароля на ваш Apple ID.

Крок 4: Зачекайте завершення резервного копіювання

Це, безумовно, найпростіший крок і може включати що завгодно – від захоплення закуски до виведення собаки на прогулянку. Щойно ви вмикаєте опцію резервного копіювання iCloud, вона збирається робити резервну копію телефону кожен раз, коли він заблокований, підключений до джерела живлення та підключений до Wi-Fi.

Якщо ви хочете не чекати, коли всі ці критерії будуть виконані, ще одним варіантом є натиснути там, де синім кольором написано “резервна копія”.

Після того, як резервне копіювання буде зроблено, ваші дані тепер захищені від шкоди в хмарі, і ви можете безтурботно займатися своїм бізнесом.

Додатковий крок: відновлення резервної копії

Отже, уявіть, що найгірше сталося, і ви втратили iPhone або його вкрали. Оскільки ви не відставали від своїх резервних копій, все, що вам потрібно зробити, як тільки ваш новий iPhone увімкнеться, введіть свій Apple ID, і вам буде запропоновано або використовувати телефон як абсолютно новий пристрій, або якщо ви хочете створити резервну копію з iCloud.

Щойно ви виберете iCloud, він запитає ваше ім’я та пароль та покаже ваші останні дві резервні копії та час їх виконання. Виберіть те, що ви вважаєте найкращим, і ваш iPhone буде виглядати так, як ви його ніколи не втрачали, навіть ваші шпалери з’являться там, де вам найбільше подобаються..

Фінальні думки

Резервне копіювання iPhone – це найпростіша річ, яку ви коли-небудь зробите; все, що вам потрібно зробити, – це виконати кілька простих кроків, як описано вище, і вам добре пройти. Ваші дані можуть бути безпечними лише кількома натисканнями пальця, і оскільки iCloud безкоштовний протягом перших 5 Гб, вам нічого втрачати.

Хоча нам тут на Cloudwards.net подобається iCloud досить добре, ми вважаємо, що він може використати певну роботу тут і там, як ви можете прочитати в нашій статті порівняння iCloud проти Dropbox. Якщо ви не впевнені, чи iCloud – це шлях для вас, також перевірте наш список найкращих хмарних служб зберігання даних.

Це все для цього, як про те, як створити резервну копію вашого iPhone в iCloud, повідомте нам, чи є у вас коментарі нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map