ВипрВПН проти НордВПН: Закрита битва за VPN 2020 року

NordVPN є титаном на ринку VPN і межує з домашньою назвою. Шанси, якщо ви тут читаєте це, ви вже чули про NordVPN, і це з поважної причини. Як ми говорили в нашому огляді NordVPN, у ньому є майже все, від тонни функцій до найвищої безпеки до конкурентних цін. 


VyprVPN, з іншого боку, може бути одним із недооцінених VPN. У нашому огляді VyprVPN ми розповідали про те, як ми любили деякі функції, особливо протокол Хамелеон. 

З NordVPN створюючи хвилі у світі кібербезпеки – і, мабуть, опинившись у якійсь потенційній хакерській проблемі – ми подумали, що це сприятливий час порівняти двох у цій битві за ВипрВН та NordVPN.

Налаштування боротьби: VyprVPN проти NordVPN

Як і у випадку з будь-якою конкуренцією, нам потрібно спочатку встановити правила. Ми використовуємо п’ятикруглу структуру для порівняння двох VPN в серії категорій, починаючи з функцій, потім переходячи до ціноутворення, простоти використання, швидкості і, нарешті, безпеки. 

Ми почнемо кожен раунд, окресливши те, що ми шукаємо, а потім подивимось, як працює кожна VPN у цій категорії. Переглянувши кожну VPN, ми коротко зробимо кілька висновків та оголосимо переможця раунду.

Вигравши раунд, заробляє цей VPN очко, тоді як краватка дає очко кожному VPN. Кожен, хто має найбільшу кількість очок, в кінці оголошується переможцем.

1

Особливості

Не багато людей заперечують, що функції є одним з найважливіших аспектів будь-якого програмного забезпечення, особливо при порівнянні двох VPN-серверів голова до голови. 

Найнижчий мінімум, який ми очікуємо побачити від кожної VPN у цьому розділі, – це перемикач захисту та певний спосіб налаштувати VPN для автоматичного підключення при запуску. Крім цього, такі речі, як рекламоблокатори та візуальні параметри – такі як темний режим та розділене тунелювання – є звичайними та вітальними доповненнями. 

ВипрВПН

Хоча для більшості VPN меню налаштувань розбито на вкладки, у VyprVPN є одна сторінка налаштувань з усіма викладеними параметрами. У верхній частині меню налаштувань є загальнодоступний захист Wi-Fi, який дозволяє визначати список надійних мереж і автоматично підключає вас до VPN, якщо ви використовуєте ненадійний.

Варіант загальнодоступного Wi-Fi – це перше налаштування як для мобільного, так і для настільного додатка, але тут речі відрізняються. Другий параметр, який пропонує мобільний додаток, позначається як “з’єднання на додаток”, що є формою розділеного тунелювання. 

ВипрВПН-Android

Це дозволяє користувачам вибирати, які програми на своєму телефоні використовують захищене з’єднання VPN, а які – стандартне, незахищене. Дивно, але розділений тунель ще не зробив це для настільного клієнта. Для тих, хто зацікавлений у VPN з можливостями розділеного тунелювання на робочому столі, обов’язково прочитайте наш огляд ExpressVPN. 

Другий елемент на настільному клієнті, а третій для мобільних пристроїв, – це перемикач kill, у якому є пара подпунктів, наприклад, чи зберігається перемикач на знищення, навіть якщо ви закриєте програму. Нижче наведено параметри протоколу, про які ми детальніше підемо у розділі “безпека”. 

Тут варто зазначити, що один із протоколів, запропонованих VyprVPN, – це власницький протокол під назвою «Хамелеон», який призначений для забезпечення безпечної та швидкої роботи, а також маскує ваш Інтернет-трафік, щоб веб-сайти та сервери не могли цього сказати ви використовуєте VPN.

Наступні параметри – це параметри DNS, параметри автоматичного підключення та запуску. Усі вони працюють у режимі роботи заводу та покращують безпеку. 

Нарешті, VyprVPN також дозволяє користувачам настільних комп’ютерів вибирати, який адаптер TAP використовує VPN, але це більше функція усунення несправностей і зазвичай її не слід змінювати.

NordVPN

Як ми бачили в минулому, як, наприклад, з нашим поєднанням ProtonVPN проти NordVPN, NordVPN виконує відмінну роботу з надання найважливіших функцій.

Для початку NordVPN пропонує не один, а два типи вимикачів вмикання. Перший – це стандартний коммутатор знищення, який відключає інтернет-трафік, якщо VPN втрачає зв’язок. Другий вимикач знищення працює, припиняючи будь-які програми, які ви додаєте до списку, якщо VPN несподівано перерве з’єднання.

nordvpn-review-killswitch

Крім того, параметри автоматичного підключення також дуже добре розроблені, вкладка повністю присвячена цьому. Ви можете сказати NordVPN підключатися під час запуску програми або в незахищеній мережі, що є прекрасним способом уникнути небезпеки загальнодоступного Wi-Fi. 

Крім того, NordVPN дозволяє вам вибрати, до якого місця автоматично підключитися. Якщо ваші потреби VPN не обов’язково залежать від місця розташування, ви також можете просто вибрати бажаний регіон. 

Крім цих основних функцій, NordVPN також включає в себе рекламний блокатор під назвою CyberSec, який також допомагає захистити від фішинг-атак та зловмисного програмного забезпечення, блокуючи сайти, з яких надходять загрози.. 

Існує також декілька шансів і закінчень у всіх налаштуваннях, наприклад, деякі типові параметри DNS та невидимість в локальній мережі для подальшого підвищення безпеки на загальнодоступному Wi-Fi.

Думки круглі

NordVPN має чітке розуміння основ та ретельно висвітлює найважливіші функції, ніж будь-який інший постачальник, про який ми можемо думати. Хоча VyprVPN не може сказати те ж саме, у нього все ще є перемикач “kill” та параметри автоматичного підключення.

VyprVPN пропонує речі, яких NordVPN не робить, такі як розділений тунель на мобільних пристроях та протокол Chameleon. Однак у NordVPN є функції, яких у VyprVPN немає, також із рекламним блокатором CyberSec.. 

Зважаючи на все це, обидва VPN пропонують переконливі функції, яких не вистачає іншим, що робить цей перший раунд занадто близьким для виклику. Обидва отримують бал за цей раунд, оскільки визначення VPN пропонує “кращі” функції залежить від потреб користувача.

Раунд: Особливості Немає чіткого переможця, очки для обох

ВипрВПН логотип
NordVPN логотип

2

Ціноутворення

Якщо порівнювати два VPN, один зазвичай стає чітким вибором бюджету, а інший – справжнім варіантом верхньої полиці. Як ми бачили в першому раунді, сьогоднішній поєдинок складається дещо інакше.

Оскільки обидва постачальники пропонують порівнянний рівень функцій, той із кращими цінами закінчується справжньою перевагою, а не просто меншим, але дешевшим з двох варіантів.. 

У цьому раунді ми розглядаємо не лише вартість кожної VPN, а й такі речі, як варіанти оплати, періоди повернення коштів та наявність або відсутність безкоштовної пробної версії, щоб визначити, який VPN пропонує кращу вартість.

ВипрВПН

VyprVPN представляє клієнтам вибір з двох планів. Основний план передбачає до трьох одночасних з’єднань і постачається з необмеженою пропускною здатністю. План «преміум-класу» збільшує кількість підключень до п’яти, а також вбудовується в пару помітних додаткових функцій. 

Для початку власний протокол Chameleon може використовуватися лише преміальними користувачами, про що ми детальніше розглянемо в розділі “безпека”. Інша річ, яку ви отримуєте від передплати – це доступ до хмари VyprVPN.

Це не автономне рішення для зберігання хмарних областей, але натомість VPN, оптимізований для доступу до хмарного сховища. Більшість особистих користувачів не потребуватимуть цього, але це може допомогти захистити дані в умовах малого бізнесу. Він також інтегрований з декількома основними постачальниками послуг хмарного зберігання, зокрема Amazon Web Services та DigitalOcean. 

Як стандартні, так і преміальні плани доступні як щомісячна, так і щорічна підписка. Щомісячне ціноутворення приблизно в середньому для стандарту і на кілька доларів більше за премію, в той час як річний варіант значно знижує ціну і робить привабливим значення.

Ще зовсім недавно у ВипрВПН було триденне безкоштовне випробування, але це було припинено. Натомість у VyprVPN тепер є [ulr id = 8429 text = “30-денна гарантія повернення грошей”], яка дозволяє користувачам спробувати послугу без ризику, якщо це не те, що ви шукаєте.. 

Нарешті, VyprVPN приймає більшість основних форм оплати, включаючи кредитні та дебетові картки, PayPal та UnionPay. При цьому він не приймає криптовалюту чи біткойн.

NordVPN

Як ми торкалися в порівнянні NordVPN з CyberGhost, ціни на NordVPN на перший погляд можуть не виглядати занадто привабливими, але насправді вони пропонують чудову пропозицію щодо довгострокової підписки..

На відміну від VyprVPN, NordVPN пропонує лише один план, але він пропонує чотири різні часові рамки підписки. Щомісячне ціноутворення NordVPN знаходиться між стандартними та преміальними планами VyprVPN. 

Однорічний план значно знижує ціну, але за цією швидкістю вона щорічно дорожча, ніж ВипрВПН. Дворічний план знижує ціну до того ж рівня, що і стандартний річний план VyprVPN, а трирічний варіант NordVPN вибиває VyprVPN на всіх фронтах, що сягає половини ціни річного плану премії «ВиперВПН»..

На додаток до цього NordVPN надає користувачам максимум шість одночасних з’єднань, подвоюючи те, що пропонує стандартний план VyprVPN. Як і конкурентам, NordVPN не має будь-якої безкоштовної пробної версії, але дає користувачам 30 днів, щоб отримати повернення коштів, якщо послуга не подобається. Для тих, хто зацікавлений у випробуванні VPN безкоштовно, обов’язково ознайомтеся з нашим кращим безкоштовним VPN-послугами. 

Що стосується способів оплати, NordPVN приймає кредитні картки, UnionPay, Amazon Pay та кілька криптовалют, включаючи біткойн. На жаль, NordVPN не приймає PayPal.

Круглі дві думки

Так само, як і в першому раунді, кожен VPN має щось інше. VyprVPN має кращі ціни в короткостроковій перспективі і приймає PayPal, тоді як NordVPN не робить. І навпаки, NordVPN приймає біткойн і вибиває VyprVPN в довгостроковій ціновій політиці.

Незважаючи на те, що ціна на CyberGhost не перевищує ціни, про які ви можете прочитати в нашому огляді CyberGhost, вирішальним фактором була більша межа підключення NordVPN. Щоб відповідати цьому, вам знадобляться два основні плани VyprVPN, що робить NordVPN набагато кращим значенням.

Раунд: цінова точка для NordVPN

ВипрВПН логотип
NordVPN логотип

3

Простота використання

У третьому раунді ми поглибимось у дещо суб’єктивну сферу досвіду користувачів. Ми в першу чергу розглянемо макет кожної VPN, побачивши, як легко чи важко виконувати основні завдання, такі як зміна серверів або просто підключення до VPN.

Ми також надаємо меню налаштувань уважно вивчити, чи легко їх знайти та зрозуміти. Все це дає чітке уявлення про те, до якого користувача орієнтовано кожну VPN. 

У той час як деякі VPN можуть купувати технічний жаргон та функції, які сподобаються енергокористувачам, інші можуть обрати більш простий макет, щоб дати користувачам більше зручності. 

ВипрВПН

VyprVPN має дуже базовий домашній екран, який практично однаковий за компонуванням та зовнішнім виглядом для всіх своїх мобільних та настільних клієнтів. Існує великий значок екрана, який вказує, підключений ви до VPN чи ні, а також текст, який також показує стан вашого з’єднання. 

Нижче це поле, яке показує, яке місце вибрано в даний момент, і натиснувши це, ви можете відкрити список доступних місць. Список за замовчуванням розміщений за алфавітом, показуючи прапор кожної локації поруч із іменем, а вгорі є панель пошуку.

ВипрВПН-Клієнт

Список місцеположень також може бути відсортований за швидкістю або регіоном, і кожна позиція показує час пінгу поруч із назвою. Останнім елементом на домашній сторінці клієнта є велика кнопка внизу, яка підключається до вибраного місця. 

На відміну від більшості програмного забезпечення, трилінійний значок «гамбургер» у верхньому лівому куті не відкриває налаштування, а натомість дає кілька корисних посилань на веб-сайт VyprVPN, включаючи управління та підтримку облікових записів.. 

Налаштування знаходяться в нижньому лівому куті під вкладкою “Налаштувати”. Коли ви клацаєте на варіант, у кожного є своя підсторінка, яка добре роз’яснює, що саме вона робить.

Практично кожен – навіть користувачі VPN, які вперше вперше – можуть зайти в меню налаштувань VyprVPN і зрозуміти, що робить кожен варіант. Єдина реальна скарга, яку ми маємо з VyprVPN, – це велика кількість білого кольору інтерфейсу.

Особливо це помітно на мобільних пристроях, коли відкриття програми вночі вітає користувача з яскравістю декількох сонців. Нічний режим для настільних і мобільних клієнтів буде відмінним доповненням.

NordVPN

Клієнт NordVPN значно візуально привабливіший, ніж клієнт VyprVPN. Замість простого білого фону зі списком серверів та великою кнопкою підключення інтерфейс NordVPN фокусується навколо приємної та простої у використанні карти.

На настільному клієнті більшу частину правої частини вікна займає карта світу, на якій розміщені бульбашки з розташуванням по всій земній кулі. Кожна з них представляє місце, до якого ви можете підключитися, і клацання міхура з’єднує вас із сервером у цьому місці.

nordvpn-огляд-інтерфейс

Якщо це занадто кричуще для вас, все ж є можливість скористатися списком серверів, який розташований зліва на екрані. Як і ВипрВПН, список розміщений за алфавітом та показує прапор кожної країни поруч із назвою.

Однак у списку серверів NordVPN не відображається час пінгу для кожного місця. Він показує п’ять останніх використовуваних місць у верхній частині, хоча, а також деякі спеціальні варіанти, такі як спеціалізовані IP-сервери та P2P-сервери. 

Піктограма гвинтика у верхньому правому куті відкриває меню налаштувань, яке розділено на чотири вкладки. Перша вкладка – це загальні налаштування і включає такі речі, як перемикачі kill та рекламний блокатор CyberSec. Кожен із цих варіантів має під собою текст під текстом, який добре описує те, що робить кожна річ.

Друга вкладка призначена для налаштувань автоматичного підключення і дозволяє вибирати, коли і де автоматично підключиться NordVPN. Третя – вкладка розширених налаштувань, на якій розміщено лише чотири елементи, включаючи настройки DNS та протоколу. Вони пояснюються не так чітко, як загальні параметри, але мається на увазі, що вони повинні використовуватися лише дещо “просунутими” користувачами.

Нарешті, четверта вкладка – це вкладка облікового запису, яка пропонує кілька деталей про вашу підписку. Подібно до VyprVPN, NordVPN в цілому зручний для користувачів і легко зрозуміти, але використовує багато білого та світло-синього кольорів без жодного нічного режиму.

Три круглі думки

І VyprVPN, і NordVPN мають надійних клієнтів, які надають користувачам обтічний досвід, доступний практично кожному, включаючи людей, які не знайомі з VPN. Знову ж таки, цей раунд дуже важко забити. 

Зрештою, NordVPN займає ще одну слабку перевагу в цьому раунді, оскільки дає користувачам трохи більше вибору в користуванні інтерфейсом. Ви можете скористатися простим списком, як і у випадку з VyprVPN. Однак у клієнта NordVPN також є великий елемент карти, який пропонує набагато більш візуально привабливий спосіб пошуку місцеположень сервера.

Раунд: точка простоти використання для NordVPN

ВипрВПН логотип
NordVPN логотип

4

Швидкість

У четвертому раунді ми відходимо від суб’єктивного світу інтерфейсів користувачів і вводимо сферу жорстких даних. Щоб оцінити та порівняти швидкості кожного VPN, ми почнемо з базового вимірювання швидкості нашого Інтернету без використання VPN. 

Після отримання цього контрольного вимірювання ми перевіряємо кожну VPN у п’яти заздалегідь визначених місцях. Порівнюючи ці швидкості, ми можемо отримати чітке уявлення про те, який постачальник має швидшу мережу.

ВипрВПН

VyprVPN ніколи не здував нас, коли йдеться про швидкість. Насправді, якщо ви подивитесь на наш найшвидший круглий круг VPN, ми включили його як нечесну згадку через його не вражаючу ефективність. Для VPN, який оцінюється порівняно з топ-собаками на ринку, результати, які ми бачимо від VyprVPN, просто не скорочують.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Вірджинія)5294,66319,24
нас.894,9363.24
Великобританія8659.2127,91
Бразилія14026.2913,74
Японія16966,9829.50
Німеччина976.6519.12

Найближчий до нас сервер в США працював гідно, але він все ще втратив більше двох третин нашої пропускної здатності. Німеччина також виділилася особливо добре, навіть з більшою швидкістю, ніж сусідній сервер США. 

Однак сервери Великої Британії, Японії та Бразилії все чудово працювали на папері. Однак, ці сервери все ще функціонують напрочуд добре на практиці. Навіть найповільніші сервери, Японія та Бразилія, завантажували відео HD без жодної реальної затримки, і перегляд Інтернету на цих серверах все ще відчував чуйність.

Хоча ці місця були корисними для таких речей, як веб-перегляд, не очікуйте швидкого завантаження великих файлів або оновлень за допомогою VyprVPN. 

NordVPN

Під час тестування швидкості NordVPN у минулому – як, наприклад, у статті NordVPN проти IPVanish – ми зауважили, як NordVPN часто залишає нас чухати головою за отриманими результатами. Це можна побачити в наших результатах.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений9165.510.57
США №247923133.538,87
Великобританія # 20115334,786.06
Нідерланди №6614566,915.39
Японія # 69159132,833.31
Подвійний VPN (від США до Канади №4)7920.488,64

Кожна локація працює дуже добре, крім однієї: Великобританія. Хоча кожен сервер давав нам приблизно дві третини нашої базової смуги пропускання, Великобританія фактично не давала нам інтернету. Ці результати були отримані з сервера №914, який був автоматично обраний для нас під час підключення до Великобританії.

Пізніше ми знову перевірили його і були підключені до сервера №1386, і цього разу швидкості були набагато кращими, лише час затримки 81 пінг і швидкість завантаження 154,21 Мбіт / с. З того, що ми можемо сказати, це пов’язане з тим, як NordVPN призначає вас до сервера, коли ви вибираєте місцеположення. 

Це легко виправити, відключившись від сервера та просто підключившись до нового, але це незручність. Як тільки ви отримаєте робочий сервер, швидкість буде чудовою, але не зовсім тією, якою управляє ExpressVPN (читайте наш ExpressVPN проти NordVPN фрагмент). Однак NordVPN потрібно більше часу для підключення. Для підключення VyprVPN потрібна лише секунда-дві, тоді як NordVPN займає приблизно 15 секунд.

Круглі чотири думки

Незважаючи на свою непослідовну продуктивність, яка постійно перешкоджає нашим тестуванням, NordVPN пропонує значно кращі показники, ніж VyprVPN, щодо швидкості. Хоча для підключення NordVPN потрібно більше часу, після цього легко забути, що ви використовуєте VPN.

VyprVPN може зайняти додатковий момент для завантаження веб-сторінок, коли на повільних серверах, тоді як NordVPN залишається чуйним до тих пір, поки ви підключені до сервера, який працює належним чином..

Круглий: Точка швидкості для NordVPN

ВипрВПН логотип
NordVPN логотип

5

Безпека та конфіденційність

Технічно NordVPN вже забезпечило перемогу в цьому матчі чотирма очками. Однак заключний раунд – це те, що багато хто вважає найважливішим фактором: безпека. 

У цьому раунді ми розглядаємо, які протоколи та шифрування використовує кожен VPN, і яку послугу вони мають із витоками чи іншими пропусками в безпеці. 

Крім того, ми розчісуємо політику конфіденційності кожного VPN, щоб побачити, чи може щось криється в тонкому шрифті. Ми намагаємось перевірити, чи збирається непотрібна інформація, і визначити, для чого ця інформація використовується. 

ВипрВПН

VyprVPN пропонує більше варіантів, ніж більшість для протоколу та шифрування. L2TP / IPsec може використовуватися разом із 256-бітним шифруванням, або ви можете використовувати OpenVPN з 160-бітним або 256-бітним шифруванням. 

З цих варіантів ми пропонуємо людям дотримуватися OpenVPN з 256-бітним шифруванням для найкращої безпеки, але ті, кому цікаво дізнатися більше, можуть перевірити наше розбиття протоколу VPN. На додаток до цих варіантів, VyprVPN також включає фірмовий протокол під назвою Хамелеон. 

Chameleon – це модифікована версія OpenVPN, яка допомагає маскувати ваш інтернет-трафік, щоб веб-сайти або брандмауери не могли сказати, що ви використовуєте VPN. Це чудово підходить для доступу до вмісту, що заблокував геоблокування, і навіть робить VyprVPN одним з найкращих VPN-сервісів для Китаю. 

Що стосується конфіденційності, то у VyprVPN є чітка політика, яка добре допомагає чітко окреслювати, яка інформація не збирається. Його політика нульового журналу є надійною, це означає, що VyprVPN не реєструє ніяких запитів DNS, IP-адрес, журналів трафіку чи будь-якого іншого виду ідентифікаційної інформації. 

ВипрВПН проводиться аудитом сторонній компанії, щоб гарантувати, що всі ці нульові вимоги підтримуються. Єдина ідентифікаційна інформація, яка збирається, – це те, що потрібно для оплати. На жаль, цього також не уникнути, оскільки VyprVPN не приймає жодної форми криптовалюти. 

NordVPN

NordVPN пропонує менше варіантів, ніж VyprVPN для налаштування безпеки вашого з’єднання. Єдиний вибір, який вам надають – OpenVPN з шифруванням AES-256, який, як ми вже згадували з VyprVPN, саме те, що ми закликаємо людей використовувати. 

Незважаючи на те, що цей комбінат пропонує надійну безпеку, нещодавно NordVPN мало серйозні порушення безпеки. Уразливість серверів NordVPN дозволила здійснити атаку “посередника”, коли третя сторона могла перехопити приватну інформацію від того, хто думає, що вони підключені до мережі NordVPN. 

Ця ж вразливість була виявлена ​​в інших мережах VPN і з нею швидко вирішується, однак цей інцидент погіршує послугу NordVPN. Проходячи повз цю недавню помилку, NordVPN пропонує тверду політику конфіденційності. 

У NordVPN є одна з найбільш стислих і легко зрозумілих політик конфіденційності будь-якого постачальника VPN. VPN не збирає ідентифікаційну інформацію, і завдяки тому, що NordVPN приймає біткойн, вам навіть не потрібно давати ідентифікаційну інформацію для оплати вашої підписки.. 

Єдина інформація, яка реєструється, – це завантаження сервера VPN та деяка інформація, яка збирається з файлів cookie на веб-сайті. Ця інформація використовується для підтримки веб-сайту та мережі, і це неминуча практика.

П’ять круглих думок

Обидва ці VPN пропонують золотий стандарт безпеки, OpenVPN з AES-256. ВипрВПН, однак, виходить і за його межі, і пропонує свій фірмовий протокол Chameleon, який допомагає надалі захищати вашу конфіденційність.

Крім того, обидві VPN мають респектабельну політику конфіденційності без зайвих складних юридичних жаргонів. Вирішальним фактором тут є недавня боротьба NordVPN з мережевими вразливими місцями, яка не вплинула на VyprVPN, яка продовжує вести чітку послугу.

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для VyprVPN

ВипрВПН логотип
NordVPN логотип

6

Вирок

Хоча NordVPN є переможцем на папері, маючи всього чотири очки двом ВипрВПН, це здається дещо порожньою перемогою. Без гарантії безпеки навряд чи багато хто вважає, що NordVPN як і раніше є привабливим варіантом.

Після того, як послужний список компанії позначений таким порушенням, як той, який зазнав NordVPN, людям важко забути. Здається, VyprVPN пропонує переваги в питаннях безпеки і має загальний характер, але в кінцевому рахунку програє найкращим цінам та продуктивності NordVPN.. 

Переможець: NordVPN

Якщо у вас є досвід роботи з будь-яким із цих VPN, ми будемо раді почути вашу інформацію в розділі коментарів нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map