TunnelBear vs CyberGhost: ведмідь і привид герцог у 2020 році

TunnelBear – це, мабуть, один із найвідоміших VPN там, у якого є унікальний бренд маркетингу з ведмедями. Якщо ви переглянете наш огляд TunnelBear, ви побачите, що ми оцінили його надійне ціноутворення, яке включає досить щедрий безкоштовний план, а також його естетично приємний та простий у користуванні інтерфейс. 


Хоча маркетинговий бренд CyberGhost може бути не таким чарівним або впізнаваним, як TunnelBear, він на даний момент є однією з найпопулярніших собак на ринку і викликає дуже схожу зацікавленість користувачів VPN, як TunnelBear, згідно з даними пошукових систем.. 

У нашому огляді CyberGhost ми говоримо про те, як сильно ми любимо всі його функції, жорстку безпеку, яку він пропонує, і вражаючі швидкості, які вона може досягти.

Враховуючи подібні рівні загального інтересу, здавалося логічним зіставити ці двоє головою до голови і побачити, який з них виходить зверху.

Налаштування боротьби: CyberGhost проти TunnelBear

Якщо порівнювати VPN, то тут не бракує речей. Щоб зробити справедливе порівняння, висвітлюючи якомога більше важливих тем, ми розбили речі на п’ять раундів.

Ці раунди – це функції, ціноутворення, простота використання, швидкість і, нарешті, безпека та конфіденційність. Перш ніж розібратися в кожному раунді, почнемо з короткого згадування того, що саме ми шукаємо, та зробимо зауваження, якщо відомо, що VPN зазвичай перевершує чи не вистачає в певній області.

Потім ми вивчимо, що може запропонувати кожна VPN у даній категорії. Наприкінці раунду ми запропонуємо кілька заключних думок з цього питання, а потім визначимо переможця та призначимо бал цій VPN. Той, хто отримав найбільшу кількість очок в кінці, виграє матч.

1

Особливості

Те, що особливості постачальника VPN включає в себе свого клієнта, є сильним показником того, якого типу користувача він намагається залучити. Хоча деякі можуть віддавати перевагу більш скромному VPN, який простіший у використанні, багато людей хочуть чогось, у чому це все.

Як мінімум, ми шукаємо перемикач на знищення та можливість VPN запускатися та підключатися при запуску. На нашу думку, ці функції потрібні для кожного VPN, оскільки вони безпосередньо впливають на вашу безпеку. Додаткові речі, такі як роздільне тунелювання або блокатори рекламних та зловмисних програм, добре бачити, але жодним чином не є обов’язковими для того, щоб VPN вважався функціональним.

TunnelBear

Меню налаштувань TunnelBear чітко організовано, але малонаселене. На першій сторінці меню налаштувань є варіанти запуску TunnelBear при запуску, а також деякі параметри зовнішності та сповіщень..

Налаштування тунелю

Друга вкладка в налаштуваннях – безпека – це те, де знайдено перемикач на знищення, позначений як “VigilantBear”. На цій сторінці також є параметр під назвою “GhostBear”, який затуляє ваш трафік VPN, щоб він виглядав як більше звичайне підключення до Інтернету до Інтернет-провайдерів, веб-сайтів та урядів.

Після цього відкривається вкладка надійних мереж, яка дозволяє налаштувати TunnelBear для автоматичного підключення, коли він знаходиться в ненадійній мережі, що відмінно підходить для уникнення небезпеки громадського Wi-Fi. Це дійсно майже про мінімальний мінімум, з якого може вийти VPN. 

Хоча є перемикач на знищення та можливість запустити клієнта при запуску, немає варіантів того, до якого VPN підключається під час запуску.

CyberGhost

CyberGhost вдалося зібрати вражаючий асортимент функцій на сьому ітерацію свого настільного клієнта. Не всі ці функції легко знайти, як ми докладніше обговоримо в розділі «простота використання», але всі вони дуже корисні для підвищення безпеки. 

На вкладці загальних налаштувань є спадні меню для мов, а також вибір світлого або темного теми. Також є кнопка перемикання для перемикача “kill”, за допомогою якої ми закликаємо людей завжди залишатись.

cyberghost-review-privacy-settings

Друга вкладка в меню налаштувань позначена “підключення” і дозволяє змінювати речі, наприклад, який протокол використовується або чи захищений захист від витоку DNS. Інші функції знаходяться поза меню налаштувань на власних вкладках. 

Для початку є вкладка під назвою «розумні правила», яка містить деякі найзахопливіші функції, які пропонує CyberGhost. Тут знаходяться налаштування автоматичного підключення, і параметри виходять далеко за рамки звичайного.

Крім того, що ви можете вибрати, куди підключиться VPN, якщо ви дозволите його автоматичному запуску, ви також можете створити список інших програм, до яких CyberGhost повинен вийти в чергу після підключення до VPN. Це дуже зручне доповнення і дозволяє налаштувати комп’ютер, щоб самостійно запускати всі найбільш використовувані програми, коли Інтернет є безпечним.

cyberghost-review-smart-правила

Іншим підрозділом вкладки “розумні правила” є захист Wi-Fi, який дозволяє користувачам визначати список надійних мереж та те, як VPN має вести себе в ненадійних мережах. Існують також варіанти, які називаються “винятки” та “захист програми”.

Сторінка “Винятки” дозволяє створити список веб-сайтів, які не використовують тунельне з’єднання VPN. Це можна використовувати, якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, що заблокується, на одному веб-сайті, але все ж хочете, щоб ваша швидкість в Інтернеті була одночасно на іншому. Це схоже на роздільне тунелювання, функцію, про яку ви можете прочитати більше в нашому огляді ExpressVPN. 

Нарешті, є сторінка під назвою “функції з’єднання”, яка містить варіанти блокування таких речей, як шкідливі веб-сайти та оголошення. При цьому це не найкращий блокувальник реклами, який ми бачили, і вам може бути краще перевірити один із варіантів наших 99 безкоштовних інструментів для захисту вашої статті конфіденційності.

Думки круглі

TunnelBear покриває лише мінімальний мінімум функцій, які ми очікуємо побачити, і містить лише кілька незначних додаткових даних, таких як VigilantBear. 

CyberGhost, з іншого боку, має набагато більше оновлених варіантів автоматичного підключення та безліч корисних функцій, таких як блокувальник реклами та її розумні параметри правил. Цей перший тур не є змаганням. CyberGhost чітко лідирує в цій категорії.

Круглий: Особливості точки для CyberGhost

TunnelBear логотип
CyberGhost логотип

2

Ціноутворення

Ціноутворення часто є хитною точкою для VPN-провайдерів, які недоїдають із особливостями. Про це ми вже бачили в нашій статті ExpressVPN проти TunnelBear, де TunnelBear за своїми функціями поступався ExpressVPN, але зміг доповнити втрачену позицію в раунді ціноутворення..

Щоб оцінити ціну кожного VPN, ми не тільки врахували вартість, але також, які способи оплати приймаються, політику повернення коштів та чи є доступна безкоштовна пробна версія.

TunnelBear 

TunnelBear має гідний безкоштовний план, який дає користувачам 500 Мб даних на місяць. Це може бути розширено додатковими 1 Гб, якщо ви опублікуєте твіт із повідомленням, скільки вам подобається користуватися TunnelBear. 

Цей безкоштовний план заробив його високе місце у нашому списку безкоштовних VPN-сервісів, але він все ще не такий щедрий, як безкоштовний план ProtonVPN, про який ви можете прочитати більше в нашому огляді ProtonVPN. Прочитайте наш твір Windscribe vs. TunnelBear, щоб порівняти безкоштовні плани.

Переходячи до платних планів, є лише два варіанти. Ви можете придбати щомісячний або річний план. Щомісячний варіант – це лише долар або менше, ніж ми очікували від конкурентів вищого рівня на ринку VPN. 

Щорічний варіант знижує цю ціну навпіл і робить набагато кращу угоду. Шокуюче, що TunnelBear не має жодної визначеної політики повернення коштів, але натомість зазначає, що «запити на відшкодування підписок можуть розглядатися TunnelBear у кожному конкретному випадку».

Хоча безкоштовний план все ще надає потенційним користувачам можливість отримати доступ до VPN перед оплатою, все-таки було б добре побачити якусь політику гарантованого повернення коштів принаймні 14 днів. 

Нарешті, для способів оплати TunnelBear приймає лише кредитні картки та біткойн. Однак якщо ви плануєте перейти на щомісячну опцію, біткойн знімається зі столу. Його можна використовувати лише для оплати річних планів. 

CyberGhost

Як ми побачили в статті NordVPN проти CyberGhost, CyberGhost важко перемогти, коли мова йде про довгострокові ціни. Його короткострокове щомісячне ціноутворення – це те, що ми очікуємо від VPN високого класу, але його однорічний план знижує цю ціну вдвічі.

Хоча щорічне ціноутворення є солідним, воно все одно збігається з такими конкурентами, як NordVPN, і щорічно дорожче, ніж TunnelBear. Дво- і трирічні варіанти – це коли ціни на CyberGhost дійсно світяться, при цьому трирічний варіант є одним з найбільш доступних на ринку щомісячно. 

Усі запропоновані плани передбачають сім одночасних з’єднань та необмежену пропускну здатність. Щоб полегшити занепокоєння тих, хто турбується про відкладення такої великої одноразової суми за довготривале зобов’язання VPN, CyberGhost пропонує безкоштовну пробну версію, а також велику політику повернення коштів.. 

Безкоштовна пробна версія становить 24 години і обмежує певні функції, наприклад рекламодавець. Він також ставить вас у чергу, коли ви намагаєтесь підключитися до пробної версії, яка, як стверджується, має 2500 користувачів і займає близько хвилини, перш ніж ви підключитесь.

Політика повернення коштів має дві частини. Для тих, хто купує лише одномісячну підписку, вам надається 14 днів, щоб отримати повне повернення коштів. Якщо ви підписалися на півроку або більше, у вас є 45-денний термін, щоб вирішити, чи підходить VPN для вас, і повернути гроші. Для способів оплати CyberGhost приймає кредитні картки, PayPal та BitPay.

Прочитайте нашу статтю ExpressVPN проти CyberGhost, щоб побачити, як вони порівнюються за ціною.

Круглі дві думки

Це важко забитий раунд. TunnelBear випереджає CyberGhost в обидві часові рамки, але пропонується щомісячно, але щомісячні цінні плани довгострокових планів CyberGhost пропонують кращу користь. Крім того, обидва мають безкоштовні випробування, але вони працюють дуже по-різному: TunnelBear щомісяця обмежує ваші дані, а CyberGhost просто дає 24 години.

Враховуючи все, ці дві VPN торгують ударами, коли мова йде про ціни та безкоштовну пробну версію. Вирішальний фактор зводиться до політики повернення коштів та варіантів оплати. CyberGhost приймає кредитні картки, PayPal та біткойн для всіх своїх планів, тоді як TunnelBear приймає лише кредитні картки для свого щомісячного варіанту.

Крім того, невизначена політика повернення TunnelBear робить нас непростими, тоді як CyberGhost пропонує користувачам до 45 днів повернути гроші..

Раунд: цінова точка для CyberGhost

TunnelBear логотип
CyberGhost логотип

3

Простота використання

Кожен, хто коли-небудь використовував погано сконструйований програмний продукт, знає, як це може перетворити легке, щоденне завдання в лютий карнавал гніву. Що ще гірше, той, хто використовує по-справжньому жахливе програмне забезпечення, знає, як відкрити програму (особливо, коли не збережена робота у фоновому режимі) та побачити ваш комп’ютер миттєво виходить з ладу.. 

У цьому розділі наша основна мета – переконатися, що цього не сталося з вами. Ми провели кожне програмне забезпечення через його кроки і переглянули дизайн інтерфейсу та макет, щоб побачити, наскільки він зручний чи ні. Ми також каталогізували, які проблеми або збої ми зазнали, якщо такі були. 

TunnelBear 

TunnelBear створив для себе легко впізнаваний візуальний бренд з його вигадливими іменами та маркетингом з ведмедиком. Це відчуття пронизане і дизайном інтерфейсу користувача.

Тунель-Клієнт

Відкриваючи клієнта, вас чекає чорно-біла карта з розташуванням вівці. Навколо карти розташовані тунелі, на які можна натиснути, щоб підключитися до цього місця. Цей інтерфейс у стилі карти за часом набув великої популярності, і ви можете побачити один із найвідоміших прикладів у нашому огляді NordVPN. 

Після вибору місця вашого з’єднання карта набуває зеленого кольору, вівця стає ведмедиком, а анімація грає ведмедя, копаючи тунель у землю у вашому місці та вискакуючи з обраного вами тунелю.

Якщо все це занадто багато для вас, є можливість приховати карту частини інтерфейсу кнопкою внизу зліва. Якщо ви вирішите це зробити, вам залишився дуже компактний інтерфейс, який використовує спадне меню, яке дозволяє вам вибрати потрібне місце розташування та перемикач для підключення.

Як ми вже згадували раніше, меню налаштувань досить рідке і, як можна було очікувати, легко переміщуватися. Усі варіанти або чітко позначені, або поруч із ними невеликі розмиття, що пояснюють, що кожен робить. 

Деякі з більш технічних варіантів насправді навіть мають невеликий знак запитання поруч із ними, який перенесе вас до статті на веб-сайті TunnelBear, де дуже детально пояснюються налаштування чи функції.. 

TunnelBear створив програмне забезпечення, яке легко і приємно використовувати, навіть для тих, хто не знайомий з VPN. Інтуїтивність карти приємна, як і можливість відмовитися від неї, а програмне забезпечення в цілому не дало нам проблем із стабільністю чи зв’язком.. 

CyberGhost

На перший погляд, інтерфейс CyberGhost виглядає так, що він заблокований на панелі завдань в нижньому правому куті, що не рідкість для VPN. Однак це насправді лише місце за замовчуванням для вікна, і ви можете насправді перетягнути його на свій смак.

CyberGhost 7 має загальний мінімалістичний дизайн, з великою кнопкою живлення посередині і спадне меню внизу, що дозволяє вибирати зі списку місць. У верхньому правому куті розташовані кнопки для відкриття меню налаштувань та підключення до підтримки. 

Відкриваючи меню налаштувань, вікно переходить від невеликої портретної орієнтації до більшого та стандартного горизонтального вікна. За замовчуванням це вікно біле, тоді як менше вікно у стилі панелі завдань темне із чорно-жовтою схемою.

cyberghost-огляд-розширений-ui

Це можна змінити, ввімкнувши нічний режим, який ми любимо для тих, хто схильний до напруги очей або працює з яскравими моніторами в тьмяних приміщеннях. 

Кожна опція в меню налаштувань добре позначена і дає ґрунтовні пояснення – хоча текст текстів в декілька рядків довгий – і деякі речі відчувають, що вони знаходяться у чужих місцях. А саме про те, що розумні правила були переміщені до власної спеціальної вкладки зліва, а не включені в меню налаштувань. 

Крім того, під час нашого тестування ми часом мали проблеми з підключенням. Ми робили неодноразові спроби підключитися до Німеччини, і кожен раз – після довгого очікування від 20 до 30 секунд – нам казали, що ми пов’язані. Однак, коли ми намагалися перейти на веб-сайт, він просто не завантажився. 

Ми змінили налаштування, спробували переопрацювати TCP і зробили майже все, що могли придумати, але нічого не вийшло. Поки це відбувалося, ми також тестували інші сервери між кожною спробою, і всі інші місця, здавалося, спрацювали нормально.

Як ми вже говорили у вступі, таке питання стабільності мережі може бути дуже неприємним. Незалежно від того, чи потрібно виконати роботу, чи ви просто намагаєтесь спостерігати за чимось, не відмовляючись від того, що ви намагаєтеся зробити, через подібні проблеми, це ніколи не добре..

Три круглі думки

TunnelBear має візуально привабливий та простий у користуванні інтерфейс. Якщо ви не зіткнулися з усіма дзвіночками, щоб спостерігати за ведмежим тунелем до місця призначення, ви можете просто вимкнути його.

Хоча CyberGhost не має поганого інтерфейсу, деякі речі знаходяться у дивних місцях, і, що найголовніше, ми боролися із підключенням до Німеччини з причин, які ми не могли вирішити. З цієї причини, TunnelBear – явний переможець у цьому раунді.

Раунд: точка простоти використання для TunnelBear

TunnelBear логотип
CyberGhost логотип

4

Швидкість

Коли TunnelBear виграв третій раунд, CyberGhost ще не здобув перемоги в цьому матчі. Однак, як ми бачили раніше, як, наприклад, у статті TunnelBear vs. NordVPN, TunnelBear не є найсильнішим за швидкістю.

У цьому раунді ми проводимо тестування швидкості, підключаючи кожен VPN до тих же п’яти локацій і бачимо, які швидкості ми можемо отримати. Ми порівнюємо це з нашим базовим вимірюванням, яке ми проводимо без VPN, щоб побачити, наскільки добре працює кожен з них.

TunnelBear

Коли ми тестували TunnelBear в минулому, головне, на що ми звернули увагу, прискорившись, – це його непослідовність, і цей раз не відрізнявся. Починаючи з США – найближчого місця, де ми проводимо тестування – швидкості, безумовно, справні, але не що-небудь надто вражаюче.

РозташуванняPing (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Вірджинія)5294,61343.19
нас.3691,4687.28
Великобританія8276.3560.09
Японія17953.3237.17
Бразилія15841.34.86
Швейцарія110108,582,48

Перемістившись на більш віддалений сервер у Великобританії, швидкості залишалися дуже зручними, тоді як в Японії та Бразилії ми спостерігали повільніші швидкості, які все ще були досить хорошими, щоб браузер почував себе чуйним, але не швидкістю, яка б вражала когось.

Нарешті, коли ми підключились до сервера в Швейцарії, ми фактично побачили нашу найвищу швидкість завантаження та все ж найнижчу швидкість завантаження. Крім цієї суперечливості у швидкості завантаження та завантаження, часи пінг також не є великими. Якщо ви шукаєте VPN з низьким рівнем доступу, обов’язково прочитайте нашу кращу статтю VPN для ігор.

Хоча швидкість різко змінювалась від одного місця до іншого, кожен сервер, який ми намагалися підключитися за кілька секунд, відчував чуйність, коли ми використовували його. Відео завантажується швидко та навіть за замовчуванням до 1080p на найповільніших серверах.

Загалом TunnelBear, безумовно, може бути використаний, але не найкращий VPN, якщо вам потрібна вся пропускна здатність, яку ви можете отримати для таких речей, як завантаження або завантаження файлів, більших за гігабайт або близько того.

CyberGhost

CyberGhost насправді страждає від тієї ж проблеми, що і TunnelBear, але в меншій мірі. Це заслужило почесне місце згадки у нашому найшвидшому списку служб VPN, але лише за його швидкість IKEv2, яка загрожує безпеці та анонімності. 

Це те, що ми розглянемо докладніше в наступному розділі, але в цьому розділі ми використовували OpenVPN при тестуванні обох VPN, щоб забезпечити справедливе порівняння.

РозташуванняPing (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Вірджинія)5294,61343.19
нас.9585.1790.02
Великобританія7665,83128.26
Японія16881.08123.32
Бразилія125156.2673.18
Швейцарія10264.1212,25

Цікаво, що CyberGhost виграє в будь-якому місці, коли йдеться про швидкість завантаження, а також може похвалитися чудовим часом пінгу в усіх місцях, крім одного: у Сполучених Штатах. Насправді, США мали більший час, ніж Великобританія.

Це тому, що CyberGhost вирішив з’єднати нас, на Східному узбережжі, із сервером у Каліфорнії. Чому був обраний цей сервер, нам незрозуміло, але це призвело до надмірного часу ping для з’єднання, яке повинно було бути найближчим місцеположенням.

Щодо того, про що найбільше піклується більшість людей – швидкість завантаження – CyberGhost торгує ударами з TunnelBear. CyberGhost був швидшим у Японії та набагато швидшим у Бразилії, але повільніше у США, Великобританії та Швейцарії. Але, як правило, це було лише позаду декількох мегабітів, і він загалом почував себе добре.

Круглі чотири думки

Зрештою, жоден з цих VPN не є першокласною собакою, коли мова йде про швидку швидкість. Обидві служби несумісні з місця на місце, але вони забезпечують достатню швидкість, щоб бути корисними для повсякденних завдань.

Однак якщо ви хтось, хто регулярно передає великі файли навколо, ви можете заглянути в щось, що пропонує більшу пропускну здатність і більш надійну. Якщо ви шукаєте справді швидкий VPN, радимо переглянути наш приватний огляд доступу до Інтернету.

Зрештою, враховуючи торгові удари зі швидкістю завантаження, але найкраща швидкість завантаження та пінг для CyberGhost, CyberGhost вдається виграти виграш у цьому раунді.

Круглий: точка швидкості для CyberGhost

TunnelBear логотип
CyberGhost логотип

5

Безпека & Конфіденційність

Цим CyberGhost офіційно забезпечив три очки, необхідні для виграшу цього матчу. Однак ми врятували те, що багато хто вважатиме найважливішими чинниками останнього: безпека та конфіденційність. 

У цьому розділі ми розглянемо, які типи протоколів доступні для кожного VPN, а також які види (або види) шифрування можуть бути використані. Ми також розглядаємо політику конфіденційності кожного VPN, щоб дізнатися, яка інформація збирається та як вона використовується. 

TunnelBear 

Як ми бачили в розділі «функції», TunnelBear трохи не вистачає з точки зору варіантів. Це стосується безпеки. Протокол та шифрування здебільшого заблоковані, OpenVPN використовується як протокол на більшості платформ, включаючи Android, macOS та Windows. 

Виняток з цього – iOS, який використовує натомість IPSec. OpenVPN – це першокласний протокол, який ми рекомендуємо більшості людей використовувати як для безпеки, так і для швидкості, в той час як IPSec легше виявити як VPN-трафік, але все ще захищений. Що стосується шифрування, то всі платформи використовують AES-256, який на даний момент є золотим стандартом для шифрування VPN. 

Переходячи до політики конфіденційності, TunnelBear є надійним. Хоча це не найкоротша політика конфіденційності, яку ми бачили, вона структурована таким чином, що дозволяє легко знайти конкретну інформацію про конфіденційність. Формулювання також обробляється добре, з відхиленням від надмірного використання юридичної термінології. 

TunnelBear збирає вашу електронну пошту лише в тому випадку, якщо ви зареєструєтеся на безкоштовну пробну версію, але, звичайно, знадобиться і спосіб оплати, якщо ви вирішите підписатися на платний план. Крім того, TunnelBear збирає оперативні дані для підтримки своєї серверної мережі.

Сюди входять такі речі, як операційна система, на якій ви працюєте, і кількість використовуваних вами даних, але вони збираються не ідентифікуючим способом. Він не збирає ваші IP або дані про трафік.

CyberGhost

CyberGhost надає користувачам ще кілька варіантів протоколу, ніж TunnelBear, включаючи OpenVPN, L2TP та IKEv2. Однак за замовчуванням встановлено параметр «автоматичний» для протоколу, який використовує IKEv2, ймовірно, для кращих швидкостей, про які ми згадували раніше. 

Зазвичай ми закликаємо людей переключити цей параметр на OpenVPN, як тільки вони почнуть використовувати VPN, і залишити його там, оскільки OpenVPN важче виявити і пропонує чітку послугу щодо збереження конфіденційності користувачів. 

Для шифрування всі протоколи поєднуються з AES-256, який забезпечує чудову безпеку і в усіх практичних цілях в цей час неможливо зламати.. 

У своїй політиці конфіденційності CyberGhost зазначає, що єдина особиста інформація, яку він збирає, надається їм добровільно. Сюди входять такі речі, як адреса електронної пошти та платіжна інформація при реєстрації.

Додаткова інформація збирається на веб-сайті за допомогою файлів cookie, але це не ідентифікує, і TunnelBear (поряд з кожним наявним веб-сайтом) також робить це для підтримки свого сайту. 

Нарешті, збирається деяка інформація про поведінку користувача під час користування послугою. Однак ця інформація знову не ідентифікується і CyberGhost взагалі не переглядається. 

Дані, що включають в себе такі речі, як спроби з’єднання проти успіху, агрегуються та аналізуються сторонніми фірмами. Потім ця інформація використовується для підтримки та вдосконалення мережевої інфраструктури CyberGhost.

П’ять круглих думок

І TunnelBear, і CyberGhost пропонують золотий стандарт AES-256 і OpenVPN для шифрування і протоколу відповідно. Однак CyberGhost збирає дещо менше інформації, ніж TunnelBear, як ви використовуєте VPN.

Крім цього, інформацію переглядає лише стороння фірма. Більше того, що CyberGhost пропонує користувачам кілька варіантів щодо безпеки, а також більше функцій, керованих безпекою, як ми розглянули в першому розділі.

Хоча ми вважаємо, що для користувачів важливо перемикати налаштування автоматичного протоколу відразу на OpenVPN під час використання CyberGhost, але це, безперечно, виходить у верхній частині, коли справа стосується безпеки.

Раунд: безпека & Точка конфіденційності для CyberGhost

TunnelBear логотип
CyberGhost логотип

6

Фінальні думки

З остаточним рахунком чотири до одного, CyberGhost є переможцем у цьому поєдинку. Обидва VPN, безумовно, корисні, але CyberGhost пропонує набагато більше функцій та загальну кращу швидкість. 

CyberGhost також забезпечує кращі ціни, навіть незважаючи на те, що TunnelBear мав тут свої сильні сторони, а саме вибиття CyberGhost за короткострокову вартість. TunnelBear, однак, зміг взяти один бал, завдяки більш досконалому та зручному інтерфейсу.

Переможець: CyberGhost

Якщо ви використовували один або обидва ці VPN, ми будемо раді дізнатися про ваш досвід. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map