TorGuard VS PIA: Гонка двох темних коней у 2020 році

Приватний доступ до Інтернету – або PIA, як це прийнято називати – є одним із найбільш відомих сьогодні постачальників VPN. Якщо ви переглянете наш огляд приватного доступу до Інтернету, ви побачите, що ми любимо його зручний дизайн, вражаючі швидкості та надійний досвід безпеки та конфіденційності. 


TorGuard, хоча і менш відомий, ніж PIA, є, мабуть, одним із найбільш недооцінених варіантів VPN. У нашому огляді TorGuard ми помітили, що TorGuard пропонує міцну безпеку і має деякі схожі сильні та слабкі сторони, як PIA, а саме вражаючі швидкості, але недостатня продуктивність потокової передачі.. 

Оскільки обидва провайдери виявляються сильними в одних і тих же ключових областях, але слабкі в інших, ми вважали, що було б доцільним співпасти між встановленою популярністю PIA і потенційно не визнаною величиною TorGuard.

Налаштування бою: PIA проти TorGuard

Для того, щоб отримати чітке уявлення про те, як ці VPN з’єднуються один з одним, ми створили дев’ятькругову систему. У кожному раунді ми розглянемо один критичний аспект продуктивності VPN, такий як швидкість, безпека або потокове передавання. 

Ми порівняємо, як працює кожна VPN у цій конкретній категорії, а потім визначимо переможця цього туру. Переможцю кожного раунду присвоюється очко, а постачальник з найбільшою кількістю очок в кінці виграє битву.

1

Швидкість

TorGuard та PIA з’являються у нашому найшвидшому VPN-епізоді, PIA – номер два, а TorGuard – номер чотири. Порівнюючи обидві сторони, легко зрозуміти, чому PIA займає вище в цій статті, ніж TorGuard.

TorGuard пришвидшує

Місцезнаходження: PingDownloadUpload
Незахищений4291,83342.32
нас.13192,39207,51
Великобританія8149.16318,94
Японія17251.1688,84
Ізраїль14858.0081.47
Швейцарія106111.25214,86

Ми перевірили кожен VPN в тих же п’яти місцях і виявили, що результати тестування швидкості PIA мали більш високу швидкість завантаження, швидкість завантаження та пінг-час у трьох із п’яти локацій. 

PIA Швидкість

Місцезнаходження: PingDownloadUpload
Незахищений4291,83342.32
нас.4116,96190.80
Великобританія88100.06237,93
Японія16776,79193,93
Ізраїль145105.28282,76
Швейцарія10689.58257.07

TorGuard переміг PIA в США та Швейцарії, але PIA все ще мала поважних 116Mbps та 89Mbps відповідно в цих місцях. ТорГуард, з іншого боку, мав лише близько половини швидкості PIA у Великобританії та Ізраїлі. 

Обидва VPN є надійними щодо продуктивності, але PIA обіграла TorGuard на папері і була помітно чуйнішою в наших реальних тестах. PIA зазвичай завантажує веб-сайти трохи швидше і надійно за замовчуванням до 1080p під час завантаження відео, тоді як TorGuard час від часу замовчує 720p на повільних серверах. 

Раунд: точка швидкості для приватного доступу в Інтернет

Торговий логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

2

Потокове

Незважаючи на вражаючу швидкість, яку пропонують обидва провайдери, це буде не дуже корисно, якщо ви плануєте використовувати будь-який з цих VPN для потокового передавання. З PIA ми змогли працювати лише Netflix. І Hulu, і Amazon Prime сказали нам, що нам потрібно було відключити VPN, якщо ми хотіли дивитись що-небудь. Коротше кажучи, для вичерпної трансляції замість цього виберіть ExpressVPN.

PIA також не змогла запустити нас у програму BBC iPlayer, оскільки сайт взагалі відмовився завантажуватись, чого ми ще ніколи не бачили. Якщо ви намагаєтеся отримати доступ до вмісту BBC, радимо переглянути нашу кращу статтю VPN для BBC iPlayer BBC. 

Що стосується TorGuard, то тут було ще гірше. Ми взагалі не могли змусити відео Hulu, Netflix або Amazon Prime працювати. BBC iPlayer дозволив нам зайти на сайт, на відміну від PIA, але потім сказав нам, що ми можемо дивитись щось, лише якщо ми знаходимось у Великобританії, незважаючи на те, що підключені до лондонського сервера. 

торгуард-огляд-хулу

Жоден із цих VPN не є ідеальним для доступу до геоблокованого контенту на потокових сайтах. Хоча обидва мають швидкість для цього, жоден не може проникнути повз виявлення VPN більшості сайтів. Ми рекомендуємо заглянути в кращий VPN для передачі статті, якщо ви шукаєте спосіб переглянути цей вміст.

Однак ми повинні вибрати переможця між цими двома для раунду. Ми передаємо його PIA, оскільки нам вдалося ввести нас у Netflix, що є дещо більшим, ніж може заявити TorGuard. 

Круглий: Потокове місце для приватного доступу до Інтернету

Торговий логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

3

Безпека та конфіденційність

TorGuard та приватний доступ до Інтернету пропонують поєднання протоколу та шифрування, які ми пропонуємо. Різниця полягає в тому, що TorGuard до нього за замовчуванням, тоді як вам потрібно трохи встановити PIA.

TorGuard відкривається з самого початку із включеним шифруванням AES-256 та увімкненим протоколом OpenVPN. PIA має замість вибраного шифрування AES-128, що забезпечує дещо нижчий рівень безпеки в обмін на трохи більш чуйну продуктивність. 

Крім варіантів шифрування OpenVPN та AES, PIA також дозволяє користувачам вибирати кілька варіантів методів рукостискання. Хоча це не відображається на настільному клієнті, можливо також встановити з’єднання L2TP та PPTP з PIA, якщо це зробити вручну.

pia-огляд-спліт-тунелювання

Так само TorGuard пропонує деякі додаткові параметри протоколу для тих, хто зацікавлений, але вони повинні бути налаштовані вручну, оскільки клієнт оснащений лише OpenConnect і OpenVPN. Додаткові параметри протоколу включають L2TP, PPTP та IPsec.

торгуард-огляд-налаштування

Обидва VPN мають надійні параметри безпеки, і ми не виявили витоків під час тестування на витік DNS, тому ми повинні переглянути політику конфіденційності та історію конфіденційності кожного постачальника, щоб визначити, який із них кращий. 

Як ми бачили в нашій статті PIA vs. NordVPN, PIA має репутацію конфіденційності. PIA в минулому викликала позов у ​​ФБР, і вона не змогла передати будь-яку релевантну інформацію про своїх користувачів через політику без реєстрації.. 

Тим часом TorGuard має лінію в політиці конфіденційності, де йдеться про те, що він буде обмінюватися інформацією, якщо “цього вимагатиме закон”, що робить нас трохи обережнішими. Це означає, що ми проводимо цей раунд PIA завдяки його перевіреній історії не сприяння правоохоронним органам.

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для приватного доступу до Інтернету

Торговий логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

4

Торрентінг

Щоб побачити, який VPN буде кращим для тих, хто часто торрентає великі файли, ми протестували обидва VPN з одним і тим же файлом торрента. Ми підключились до найближчого сервера в кожній мережі, що давав нам хороші швидкості. Ми перевіряли кожен VPN кілька разів, щоб переконатися, що наші результати були надійними та послідовними.

Ми очікували, що PIA буде дещо швидшим на основі наших попередніх тестувань на швидкість, але результати насправді були трохи дивними. Приватний доступ до Інтернету жодним чином не був повільним, швидко досягаючи швидкості трохи більше 8 Мб / с на нашому тестовому торенті та залишаючись там протягом тривалості завантаження.

TorGuard, з іншого боку, знадобилося в кілька разів більше часу, аніж порівняно з PIA. Після того, як він відновлювався, він мав змогу досягти максимальної швидкості 5 Мб / с і частіше круїзувався близько 4 МБ / с. Незважаючи на те, що обидва VPN дозволені для торрента, і TorGuard був справним, PIA була приблизно вдвічі швидшою і торренти йшли набагато швидше.

Раунд: торент-центр для приватного доступу до Інтернету

Торговий логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

5

Розташування сервера

Між іншим, PIA та TorGuard мають порівнянну загальну кількість серверів, кожен постачальник може похвалитися понад 3000 серверами. Основна відмінність кожної мережі полягає в тому, як ці сервери розподіляються по всьому світу. 

Приватний доступ до Інтернету має свої сервери, сконцентровані загалом у 50 місцях у 30 країнах. Більшість варіантів розташування розповсюджені по всьому США, і лише деякі інші країни мають більше ніж одне місцезнаходження. 

pia-review-сервери

TorGuard пропонує більш різноманітний список варіантів із 68 місцями в 55 країнах. Незважаючи на те, що це не настільки на зразок мережі HideMyAss – яка має 290 місць у 190 країнах, про що ви можете прочитати в нашому огляді HideMyAss – вона все ще пропонує певний вибір, який зробить роботу для більшості людей. TorGuard навіть має шість локацій на Близькому Сході, що може бути порівняно рідкісною знахідкою.

Torguard-огляд-сервер-локації

Раунд: Точка розташування сервера для TorGuard

Торговий логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

6

Одночасне з’єднання

Якщо ви шукаєте спосіб захисту всіх своїх домашніх пристроїв, мало хто з постачальників VPN може перемогти те, що може запропонувати PIA. Приватний доступ до Інтернету дозволяє користувачам підключати до одного пристрою одночасно до 10 пристроїв.

Це перевершує більшість провідних постачальників, як ви бачите в нашій статті IPVanish проти NordVPN, де вказується, що NordVPN пропонує лише шість, а IPVanish відповідає вражаючим 10 підключенням PIA. TorGuard надає користувачам загальну п’ять одночасних підключень, що краще, ніж багато VPN на ринку, але все ж слабшає порівняно з тим, що пропонує PIA.

Раунд: точка одночасного підключення для приватного доступу до Інтернету

Торговий логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

7

Ціноутворення

І PIA, і TorGuard мають аналогічну модель ціноутворення, яка містить єдиний план з трьома або чотирма варіантами тривалості. Починаючи з щомісячного ціноутворення, TorGuard цінується на більш дорогій стороні, що робить його порівнянним з деякими найвищими варіантами на ринку. 

З іншого боку, PIA щомісяця на кілька доларів менше, що робить її надійним вибором для тих, хто цікавиться лише короткостроковою VPN. TorGuard також пропонує тримісячний план, який знижує його ціну на порівнянному рівні з щомісячними цінами PIA. 

Обидва провайдери також мають можливість передплати на півроку та рік. Як не дивно, TorGuard насправді дещо доступніший за півроку, тоді як PIA пропонує кращу угоду, коли ви підписуєтесь на річний план.

Зважаючи на це, PIA – це вигідніша угода, якщо ви робите порівняння цін VPN, що пояснює той факт, що рахунок PIA дозволяє вдвічі більше підключень. 

На жаль, не існує безкоштовної пробної версії PIA, але вона пропонує семиденний термін повернення коштів. Це дає можливість потенційним користувачам випробувати послугу, але все ще є якийсь спосіб повернути свої гроші, якщо щось не виходить. Порівняно, є спосіб спробувати TorGuard безкоштовно, але для цього потрібно надіслати попередній рахунок-фактуру VPN.

Раунд: Точка цін для приватного доступу до Інтернету

Торговий логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

8

Зручність у користуванні

Починаючи з веб-сайтів для кожного постачальника, PIA має кращий загальний макет. Знайти та завантажити інсталятор PIA легко та налаштувати обліковий запис також легко. TorGuard має великий значок на своєму веб-сайті, який рекламує семиденну безкоштовну пробну версію, але, як ми згадували в останньому розділі, для цього випробування потрібно надіслати старий рахунок-фактуру VPN.

Сторінку оформлення замовлення TorGuard дещо плутає буквально з десяток опцій додатків, що захаращують сторінку, а сторінку завантаження TorGuard складніше знайти без вкладки для неї у верхній частині сторінки, як PIA. 

торгуард-огляд-замовлення

Що стосується програмного забезпечення, то обидва провайдери використовують дуже простий макет з мінімальним захаращенням. Програмне забезпечення PIA є більш чистим і містить лише мінімум інформації та опцій, показаних на головній сторінці клієнта. Тим часом TorGuard надає кілька основних параметрів на головному екрані у вигляді випадаючих меню. 

pia-review-windows-додаток

У TorGuard є дві проблеми, яких немає у PIA: у її списку серверів немає функції пошуку, і він виконує вхід у TorGuard кожного разу при підключенні. Цей процес входу може періодично спричинити збій у підключенні та змусити процес з’єднання зайняти трохи більше часу. 

Єдине, з чим у нас дійсно є проблеми у клієнта PIA – це перемикач захисту від PIA, у якому є варіанти “вимкнути”, “автоматично” та “завжди”. Це означає дещо незрозуміло, але воно за замовчуванням встановлено на “auto”. Це, здається, блокує лише зовнішній Інтернет-трафік, коли VPN увімкнено, а параметр “завжди” також блокує інтернет-трафік, навіть якщо VPN відключається..

В цілому PIA має більш вдосконаленого клієнта із значно меншим рівнем роботи. Жодна VPN не спричиняє проблем на нашому комп’ютері, але досвід користувача PIA значно легший від початку до кінця. Від кращої верстки веб-сайту та більш легкої навігації до більш спрощеного програмного забезпечення, PIA пропонує більш зручну роботу. 

Раунд: Пункт зручності для приватного доступу до Інтернету

Торговий логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

9

Особливості

Що стосується зайвих дзвіночків, TorGuard не приносить занадто багато на стіл. Існує програма заборони програм, яку можна налаштувати для припинення визначеного списку програм у випадку, якщо VPN колись втратить зв’язок. TorGuard також дозволяє користувачам вказати користувальницький проксі-сервер для підвищення безпеки. 

torguard-review-app-kill

Тим часом PIA підтримує SOCKS5, що дозволяє користувачам встановлювати PIA за допомогою проксі. Коротше кажучи, проксі додає додатковий відмов на ваш Інтернет-сигнал перед підключенням до VPN-сервера. Це допомагає додати додатковий рівень анонімності в Інтернеті, але ціною меншої швидкості з’єднання.

Приватний доступ до Інтернету також має назву MACE, яка блокує домени, які використовуються для реклами, відстежувачів та зловмисних програм. Коли він увімкнено, це може додавати лише невелику кількість додаткової безпеки та анонімності. 

Жоден з цих провайдерів не може скласти конкуренцію з VPN, як ExpressVPN, коли мова йде про функції, про які ви можете прочитати більше в наших статтях ExpressVPN проти IPVanish та ExpressVPN проти PIA. З цього приводу, PIA все ще вдається зібрати кілька приємних додатків, яких у TorGuard немає, давши їй достатньо переваги в цьому раунді, щоб забезпечити точку.

Раунд: Точка для приватного доступу до Інтернету

Торговий логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

10

Фінальні думки

Це було набагато ближчим поєдинком, ніж свідчить оцінка восьми на один. PIA вдалося лише перемогти вузьку перемогу в кількох категоріях, таких як потокове передавання та безпека. TorGuard запропонував чудові покази з респектабельною швидкістю та міцною власною безпекою, але, схоже, краща репутація PIA добре зароблена, оскільки вона завжди була на крок попереду від TorGuard.

Переможець: PIA

Якщо у вас є досвід роботи з одним із цих постачальників, ми будемо раді дізнатись про це в коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map