Посібник з геоблокування: що це таке, і як ви його обходите в 2020 році?

Ви можете подумати, що все і все в Інтернеті доступні кожному, але, на жаль, саме там ви помилитесь. Цифровий світ має більше меж, ніж ви можете подумати, і цей посібник з геоблокування повинен допомогти вам зрозуміти все це.


Хоча багато країн страждають від суворої цензури, інші блоки та обмеження впроваджуються по всьому світу, можливо, навіть без того, щоб ви навіть зрозуміли. Гео обмеження можна знайти у вигляді заблокованого веб-сайту, потокової служби або навіть певного вмісту, наприклад, відео YouTube. 

Геофільтри – одна з найбільших форм блокування Інтернету по всьому світу. Нам подобається чи ні, наше місцезнаходження диктує те, що ми можемо, а що не можемо побачити в Інтернеті. Деякі країни, такі як США та Великобританія, отримують доступ до тони вмісту, а інші мають лише невелику кількість вмісту, доступного.

Незалежно від того, ви знайомі з геоблоками чи ні, ви, швидше за все, цікавитеся, чому і як веб-сайти та онлайн-служби можуть знати, де ми в першу чергу. Ну, ми збираємось пояснити все це, а також розповімо, як можна обійти обмеження.

Що таке геоблокування?

Геоблокінг – це техніка, яка використовується компаніями, яка обмежує доступ людей до вмісту залежно від їх географічного розташування. Це заважає людям в одній країні отримувати доступ до вмісту іншої. 

Як працює Geoblocking?

Веб-сайти та онлайн-сервіси можуть вказати, де ви знаходитесь через вашу IP-адресу. IP-адреса може просто схожа на купу випадкових чисел, але вона містить багато інформації. IP-адреси присвоюються провайдерам, які потім виділяють їх клієнтам. 

Кожен раз, коли ви намагаєтесь відвідати сайт або скористатись онлайн-сервісом, ваша IP-адреса надсилається із запитом, щоб сервер знав, куди він повинен відправити вміст назад. Ось як веб-сайти та онлайн-сервіси можуть ідентифікувати ваше місцезнаходження.

При попаданні на геоблок ви можете бути повністю заблоковані, перенаправлені або отримати частковий доступ. Можливо, ви побачите повідомлення про помилку, яке вказує на те, що вміст недоступний у вашій країні, або ви навіть не помічаєте, що вас направили на правильну версію. Так чи інакше, є кілька причин, чому вони існують.

Приклади геоблокування

Геоблокінг присутній роками. Коди регіонів DVD по суті є його формою, навіть якщо вона заснована на апаратному забезпеченні. Ви, можливо, не усвідомлювали, але геоблоки також накладені інтернет-магазинами. Ціна, яку ви платите, може залежати від місця свого перебування. 

Багато компаній винні у дискримінації, коли мова йде про ціну, але ви також можете виявити, що ваш спосіб оплати не приймається або що ви не можете зареєструватися на веб-сайті чи службі. 

Цей тип геоблокінгу все більше помічається, і ЄС провів шлях у просуванні справедливих практик. У 2015 році була реалізована Стратегія єдиного цифрового ринку, яка передбачає закінчення географічних обмежень між країнами ЄС. 

Крім того, у 2018 році було введено в дію Регламент про геоблокування, який забороняє певні типи геоблокування між країнами-членами ЄС, включаючи заборону доступу чи перенаправлення без попереднього запиту дозволу та відмову в оплаті, оскільки це з іншої країни-члена ЄС. 

Потокові геоблоки

Geoblocking особливо поширений, коли мова йде про потокові послуги. Деякі компанії можуть працювати лише в окремих країнах або регіонах, тому вони впроваджують геофільтр, щоб стримувати відвідувачів з інших країн. 

Ліцензійні та авторські угоди обмежують те, що компанії можуть надсилати на різні ринки, а геоблоки – це найпростіший спосіб утримуватися у відповідності з цими обмеженнями.

Хороший приклад – BBC, британський суспільний мовник, доступний для всіх жителів Великобританії. BBC почала виходити в ефір в 1922 році, тому онлайн-сервісів тоді очевидно не було. Однак, щоб йти в ногу з часом, BBC запустила службу трансляції та підключення BBC iPlayer у 2007 році. 

BBC iPlayer включає телебачення в прямому ефірі, спортивні змагання, шоу на замовлення та фільми, а також ексклюзивний контент, і все це в Інтернеті, але він доступний лише для людей у ​​Великобританії. Якщо ви спробуєте отримати доступ до нього з-за меж регіону, вам буде привітано повідомлення, яке говорить про те, що вміст доступний лише у Великобританії (проте, найкращий наш VPN для BBC iPlayer може допомогти).

Те саме стосується і інших потокових платформ, і може бути прикро, коли ви перебуваєте у відпустці, ви не можете отримати доступ до послуги, за яку платите. 

Геоблокування в ЄС

Регламентація ЄС вимагає, щоб постачальники контенту в Інтернеті – такі як Netflix або Amazon Prime (читайте найкращий VPN для Amazon Prime Video Piece) – надавали такий самий обсяг послуг, навіть якщо клієнт тимчасово знаходиться в країні ЄС, що відрізняється від того, де вони вказали під час підписання. вгору Однак це залежить від інших користувачів у всьому світі.

Творцям відео YouTube надається можливість розміщувати геоблоки також на їхньому вмісті, тому ви можете виявити, що відео YouTube заблоковано. Деякі країни взагалі блокують YouTube, але легко розробити, як дивитися заблоковані відео YouTube у вашій країні.

Крім того, Youku – китайська версія YouTube – має чудовий китайський вміст, а також деякі англійські шоу та фільми. Однак до нього не можна отримати доступ за межами Китаю, що не дивно, враховуючи позицію Китаю щодо цензури та її обмежувальний Великий Брандмауер. Якщо ви хочете отримати доступ, наш спосіб розблокувати посібник Youku може допомогти.

Геблокінг Netflix

Комплексний геоблокінг Netflix не означає, що ви не можете дивитись незвичайний фільм чи шоу, у ньому є різні бібліотеки вмісту для кожної країни, в якій він доступний. Служба потокової передачі доступна у 190 країнах, а більшість наявного виробляється іншими компаніями.

Ці компанії можуть сказати, де цей контент відображається, і оскільки вони часто мають угоди з іншими мережами, Netflix може бути заборонено показувати щось у тій же країні. Плюс, хоча Netflix виробляє все більше власного контенту, деякі з них можна переглянути лише в певних місцях.

Netflix США має найбільшу бібліотеку, тому зрозуміло, що багато людей хочуть отримати доступ до неї. Наприклад, навіть якщо це лише через кордон, геоблокування в Канаді робить контент у власній версії Netflix іншим, ніж у США.

На Cloudwards.net є багато статей про Netflix, які допоможуть вам забити зуби, але наша стаття про те, як перемогти заборону на VPN Netflix, повинна допомогти вам зрозуміти все геблокінг малярки трохи краще. Крім того, хоча Netflix не є єдиним потоковим сервісом, який має обмеження в регіонах, він надає додаткову перешкоду для подолання, до якої ми дістанемося за хвилину.

Як обійти Geoblocking

Геоблокування не важко обійти, і ті, хто знає, напевно, вже зрозуміли це. Оскільки Netflix надає вміст на основі розташування, яке відображає ваша IP-адреса, зміна вашої IP-адреси на бажану країну дозволить вам обійтися такими обмеженнями (у нас є багато статей із IP-адресами, які спрямовуватимуть вас до конкретної країни VPN).

Простий спосіб зробити це за допомогою проксі. Це маскує вашу справжню IP-адресу своєю власною, змушуючи сервер прийому думати, що ви базуєтесь десь в іншому місці. Однак, хоча це може бути простим способом обійти регіональні обмеження, це не найкращий спосіб. 

Проксі

Проксі-сервери – це поганий вибір щодо безпеки та безпеки. Хоча це буде виглядати так, як ви перебуваєте в іншому місці, вашу справжню IP-адресу можна виявити за допомогою базового відстеження маршруту. Ви можете прочитати більше про це в нашому посібнику VPN vs. proxy vs. Tor.

Навіть якщо ви не хочете змінити своє місцезнаходження і просто хочете використовувати проксі для PornHub, це погана ідея. Ви не будете захищені від сховищ шкідливих спливаючих вікон, які ці сайти створюють. Якщо ви збираєтеся здійснити сольну акцію, перегляньте наш найкращий VPN для порно-фрагменту.

VPN

Більш безпечним вибором є використання віртуальної приватної мережі. VPN не тільки дозволить підробляти ваше місцезнаходження одним натисканням кнопки, він також зашифрує ваше з’єднання. Ви будете тунельовані через приватну мережу, яка приховує вашу IP-адресу та забезпечує захист також від інших небезпек в Інтернеті, таких як кіберзлочинність. 

VPN – це чудовий вибір, якщо ви опинитесь за регіональними блоками або іншими перешкодами, наприклад, якщо ви заблоковані на Snapchat або вам потрібно розблокувати Instagram.

Будь-який з постачальників відгуків про VPN може змінити вашу IP-адресу на іншу адресу. Деякі мають більшу кількість серверів на вибір, ніж інші. 

ExpressVPN, який є одним з найкращих варіантів VPN, в який можна інвестувати, має сервери в 94 країнах. HideMyAss має ще більш широке покриття: сервери в 190 країнах, але це не найкращий вибір в цілому. 

Це тому, що HideMyAss не настільки безпечний, як ExpressVPN, і не відрізняється від інших функцій, які включені. За допомогою ExpressVPN ви можете легко змінити своє місцезнаходження, а також захистити себе від будь-яких онлайн-нападів, з якими ви стикаєтесь. 

Ви можете прочитати наш огляд ExpressVPN, щоб побачити, наскільки він хороший, і наш огляд HideMyAss, щоб дізнатись, чому локації лише не вирізають.

Потрапляння в Netflix

Що стосується доступу до Netflix, вам доведеться перестрибнути ще кілька обручів. Теоретично це має працювати так само, як обхід будь-якого іншого geoblock, але Netflix поставив одну з найскладніших систем виявлення VPN, що робить його набагато складнішим процесом.

Дистриб’ютори, з якими Netflix співпрацював, зрозуміли, що вони втрачають гроші, тому що люди дивилися шоу на Netflix. Вони чинять тиск на Netflix, щоб не дозволяти людям використовувати VPN для доступу до певних програм та фільмів. У січні 2016 року Netflix оголосив, що блокує VPN, і таким чином народився її бар’єр VPN.

Відтоді користувачі виявилися за помилкою проксі-сервера Netflix, що означає, що вони взагалі не могли дивитися Netflix, якщо не вимкнули VPN. У свою чергу, це означало, що вони більше не мають доступу до бібліотеки іншої країни.

На щастя, деякі VPN знайшли шлях навколо радіолокатора VPN Netflix, а наш найкращий VPN для Netflix – це хороший вибір.

Фінальні думки

Тепер ви знаєте, що таке геоблокінг і чому використовується техніка. Багато компаній застосовують регіональні обмеження, і хоча Netflix є дещо складнішим, їх не важко обійти. Все, що вам потрібно, – це пристойний VPN, який має гарне покриття сервера, щоб обійти більшість блоків. Просто майте на увазі свою безпеку, коли вибираєте її. 

Враховуючи місце розташування сервера, безпеку та можливість потрапляти в Netflix, ExpressVPN – найкращий варіант. Він охоплює понад 90 країн, має чудову безпеку і може легко потрапити в Netflix. Крім того, він має інші корисні функції, що робить його вартім інвестицій. 30-денна гарантія повернення грошей також діє, якщо ви передумаєте.

Повідомте нас про ваш досвід роботи з геоблоками – і про те, як ви їх обійшли – у розділі коментарів. Поки ви тут, також подивіться наші статті VPN та розважальні статті. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map