П’ять найкращих сервісів VPN для iPhone 2020: Броня для Apple

Пристрої Apple обманливо прості. Хоча їх легко списати як символи статусу, айфони мають безліч функцій, захованих під капотом. Зокрема, iOS-інтерфейси з VPN добре, що дозволяє встановлювати, підписувати та налаштовувати VPN за допомогою декількох дотиків.


У цьому посібнику з найкращої VPN для iPhone ми проходимо через провайдерів, які спрощують цей процес. Ми розберемося, чому ми вважаємо, що кожен провайдер – це чудовий вибір для iPhone, чому вони є хорошим вибором загалом та їх плюси та мінуси.

Якщо ви скористаєтеся легким режимом, радимо підписатися на ExpressVPN. Це наш найвищий рейтинг VPN за його чудову безпеку, конфіденційність та простоту використання. Існує навіть тижнева безкоштовна пробна версія на iPhone, тому завантажувати та спробувати її немає ризику.

Кращий VPN для iPhone 2020

Вибір найкращої VPN для iPhone

Поціновувачі Apple зіпсовані однією з найпростіших операційних систем у світі. З цим бороється багато VPN. Такі постачальники, як AirVPN, доводять це (хоч читайте наш огляд AirVPN, щоб дізнатися про його чудову безпеку). Незважаючи на спроби інших провайдерів модернізувати досвід VPN, їм ще належить пройти довгий шлях.

Ми розпочали наш пошук з легкістю використання на увазі, особливо для технофобів або тих, хто іншим чином не знайомий зі світом VPN. Для того, щоб бути включеним, VPN повинен був дозволити вам підключитися одним натисканням.

Ці типи з’єднань, як правило, є підрозділами, оскільки програма VPN намагається знайти найкращий сервер для вашого місцезнаходження. “Спроба” – це ключове слово, оскільки VPN часто закриється, але не зможе знайти абсолютний найкращий варіант для вашого місцезнаходження. Прочитайте наш огляд Івасі для прикладу.

Через це також необхідна міцна система навігації. Ідея полягає в тому, що VPN може з’єднати вас одним натисканням, але для налаштування з’єднання потрібно лише ще кілька. Хоча ми зосередилися на навігації по серверу, також не зашкодить солідна сторінка налаштувань.

Простота використання – це головна проблема, але VPN-серій існує набагато більше. Ми також враховували безпеку та конфіденційність постачальників VPN під час створення списку. Ми шукали постачальників, які пропонують високоякісне 256-бітове шифрування AES із суцільною політикою конфіденційності без журналів.

Швидкість також викликала велике занепокоєння, оскільки найшвидші VPN-провайдери здаються природними придатними для користувачів iOS. На відміну від нашого найкращого VPN для ігор, ми не переймалися затримкою, просто завантажуйте та завантажуйте.

Нарешті, ми розглядали ціну, але це було проблемою як ні про що. Ціна, періоди повернення коштів та варіанти оплати є важливими, але не настільки важливими, як цінність. Наш найкращий вибір – один з найдорожчих варіантів на ринку, але можливості, зручність, швидкість та безпека більш ніж виправдовують його ціну.

1. Кращий VPN для iPhone: ExpressVPN

best-vpn-for-iphone-expressvpn

ExpressVPN займає перше місце в нашому найкращому довіднику VPN, тому це не дивно, що і тут він займає перше місце. Однією з головних причин, яку ми так любимо, є спрощений інтерфейс, який не жертвує владою заради своєї простоти. Для шанувальників Apple – це майже ідеальна форма.

Після того, як ви зареєструвалися в обліковому записі та завантажили додаток, все, що вам потрібно зробити, – це натиснути велику кнопку «в» у центрі інтерфейсу. ExpressVPN за замовчуванням використовує одне із своїх розумних розташувань, що зазвичай робить досить непогану роботу для відгадування найкращого сервера для вас.

Однак це не ідеально. Під час нашого огляду, як правило, правильно визначити географічне розташування, але не найкращий сервер у цьому місці. На щастя, вибрати свій власний просто. Під кнопкою “увімкнено” ви знайдете “вибрати місце”. Все, що вам потрібно зробити, – прогортати параметри, які ExpressVPN організував по континенту та країні.

У додатку iOS також є корисні інструменти. Під “довідкою & меню підтримки “на екрані налаштувань, ви знайдете перевірку IP-адреси, тест витоку DNS та тест на витік WebRTC. Хоча в Інтернеті є безліч інструментів для їх вирішення, приємно мати посилання в додатку.

Користувачі iOS мають перевагу з ExpressVPN. Зазвичай він не пропонує безкоштовну пробну версію, але 30-денну гарантію повернення грошей. На iOS, однак, все, що вам потрібно зробити, – це ввести свою електронну адресу, щоб безкоштовно отримати сім днів обслуговування.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Нам дуже подобається інтерфейс ExpressVPN, але жодна кількість блиску та гламуру не може компенсувати низьку швидкість або недостатню безпеку. На щастя, за допомогою ExpressVPN ви можете також придбати торт і з’їсти його. Це одне з найшвидших та найбезпечніших VPN на ринку, завдяки чому простий у користуванні інтерфейс виглядає все краще.

Ви можете використовувати OpenVPN, IKEv2 або IPSec, кожен з яких пропонує 256-бітове шифрування AES, на розшифрування якого потрібно близько мільярда років. Хоча деякі VPN-адреси iOS обмежують використання IKEv2 – див. Наш розрив протоколу VPN, щоб дізнатися, чому саме – ExpressVPN дозволяє використовувати всі протоколи, які є в його настільному додатку.

Що стосується швидкості, то небагато провайдерів, які можуть торкнутися ExpressVPN. Він має швидкість передачі даних, яка може підтримувати поточну передачу високої чіткості та, іноді, 4K потоку, що добре враховуючи, що вона може потрапити в Netflix по всьому світу. Ми посіли це перше місце в нашому найкращому VPN-довіднику для Netflix.

ExpressVPN може впоратися майже з будь-яким завданням (навіть з доступом до Аль-Джазіри) і відповідає цінникам. Це дорого, що є одним із небагатьох недоліків, які ми виявили в нашому огляді ExpressVPN. Навіть так, воно того варте. Ви можете зареєструватися без ризику за допомогою 30-денної гарантії повернення грошей на робочому столі або скористатись тижневою пробною версією на мобільних пристроях, щоб побачити, чи вважаєте ви, що це теж варто.

2. CyberGhost

best-vpn-for-iphone-cyberghost

Хоча ми завжди були шанувальниками CyberGhost, оновлення до версії 7 зробило низьку ціну ще більш привабливою. Однією з небагатьох проблем раніше був незграбний інтерфейс, який вирішила остання редакція. Користувачі iOS також отримують оновлений інтерфейс, що робить його легшим, ніж будь-коли, підключення.

Як і у програмі ExpressVPN, все, що вам потрібно зробити, – це зареєструвати обліковий запис, завантажити додаток і поставити галочку перемикачем “увімкнено”. Він використовуватиме рекомендований сервер на основі вашого місцезнаходження, який, як і наш найкращий вибір, проходить більшу частину шляху туди.

Навігація по серверу проста. У нижній частині головного екрана торкніться стрілки вниз, щоб відкрити список серверів. CyberGhost показує країни, в яких є його присутність, і натискання на нього автоматично підключить вас до сервера в цій країні. Ви можете вибрати певний сервер, торкнувшись трьох крапок поруч із країною.

Сервери та країни можуть бути вибраними, і ви можете знайти вибране, скориставшись вкладками у верхній частині екрана навігації на сервері. Поруч із вкладкою обраних розміщена вкладка для потокової передачі, яка є одним з найкращих доповнень до версії 7. ​​CyberGhost має близько 50 серверів, оптимізованих для різних потокових платформ, з усім, що є від BBC iPlayer до 4 каналу..

Хоча ExpressVPN все ще приймає корону як найкращий VPN для потокового передачі, CyberGhost є чудовою альтернативою.

Однією з наших улюблених функцій настільних додатків є можливість автоматизації CyberGhost в певних мережах. Ця особливість, на щастя, присутня і в iOS.

Це дозволяє встановити мережі, щоб завжди підключатися, ніколи не підключатися, просити підключитися або припинити з’єднання. Наприклад, за допомогою дводіапазонного маршрутизатора ви можете, наприклад, діапазон 2,4 ГГц автоматично підключитися до VPN, а ваш діапазон 5 ГГц автоматично відключитися.

Незважаючи на те, що це більше схоже на новинку, ніж на що-небудь, автоматизація багато чого допомагає у використанні. Замість того, щоб переходити до програми, вибирати сервер та підключатися, все, що вам потрібно зробити, – це переключити мережу, яку ви використовуєте.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

CyberGhost – одна з найшвидших VPN, яку ми перевірили, але вона все ще прив’язується нижче ExpressVPN, оскільки початкове з’єднання страждає занадто сильно. Тим не менш, якщо ви можете впоратися з початковим падінням швидкості, CyberGhost напрочуд стійкий у всьому світі.  

Навіть з гладким, новим інтерфейсом, швидкими швидкостями та чіткою відданістю конфіденційності, найбільша сила CyberGhost – це його ціна. Щомісячна ставка погана, як це характерно для найвищих VPN, але річні та 18-місячні плани мають величезне значення.

За трохи більше 50 доларів за обидві терміни ви можете встановити CyberGhost на до семи пристроїв, скористатись найвищими серверами NoSpy і навіть безкоштовно на рік на McAfee Total Protection безкоштовно. Як ви можете прочитати в нашому огляді McAfee Total Protection, проте остання може бути скоріше прокляттям, ніж благом.

Плани підкріплені 45-денною гарантією повернення грошей – це найдовше вікно повернення коштів, яке ми бачили з будь-якої VPN. Ви можете дізнатися більше про це, а також про нові функції версії 7 у нашому повному огляді CyberGhost.

3. Приватний доступ до Інтернету

best-vpn-for-iphone-pia

Ми називали приватний доступ до Інтернету «швидким, не надмірним VPN» востаннє, коли ми його використовували, що є ідеальним описом для користувачів iOS. Як ніби ExpressVPN та CyberGhost були недостатньо мінімальними, PIA показує, що ви можете обійтись ще менше. На головному екрані просто відображається тумблер, місцезнаходження та загальнодоступна IP-адреса.

Як і у випадку з іншими, ви можете розпочати роботу, включивши перемикач “увімкнено”. PIA використовуватиме рекомендоване місце, яке ви можете змінити, натиснувши поле розташування біля нижньої частини екрана. Ви також можете відкрити список серверів, скориставшись меню гамбургерів та торкнувшись “Вибір регіону”.

Меню налаштувань спочатку схоже на стандартний тариф VPN. Ви можете налаштувати свій протокол, рівень шифрування, сокет та порт, що є типовим. Існують розширені налаштування, до яких інші VPN не мають доступу, включаючи алгоритм аутентифікації даних та шифр рукостискання..

Дві функції, що стосуються мобільних пристроїв, також є в налаштуваннях. Існує “темна” тема, яка вимикає біле для чорного в користувальницькому інтерфейсі для іншого вигляду. Хоча це просто здається естетичним уподобанням, темна тема слугує практичним завданням для мобільних пристроїв. Оскільки тема не виробляє світла на темних поверхнях, це може врятувати ресурс акумулятора.

IPhone X і навіть провідні телефони Android, такі як Pixel 3 і Galaxy S9, використовують OLED-дисплей, який не виробляє світла на чорних поверхнях. PIA використовує цю технологію, щоб спробувати вирішити проблеми з акумулятором, використовуючи додаток.

Існує також блокатор вмісту Safari, який, як ми можемо вважати, заснований на MACE, блокувальнику оголошень, включеному в додаток для настільних ПК. Під час нашого тестування MACE працював як шарм, про що не всі рекламодавці реклами VPN можуть сказати. Прочитайте наш огляд StrongVPN для прикладу.

Інші причини, з якими нам подобається приватний доступ до Інтернету

Хоча PIA відрізняється своєю простотою використання, вона не працює в інших областях. Він не багатий на функції, бореться з потоковими платформами, і настільний додаток залишає бажати кращого. Незважаючи на це, плюси переважують мінуси, що робить PIA одним із найкращих бюджетних варіантів на ринку.

Це навіть дешево, навіть щомісяця. PIA зазвичай змінює ту ж ціну, що й інші VPN-провайдери, удвічі більше. Наприклад, дворічний план на кілька доларів більше, ніж річний план на CyberGhost, наприклад, річний план становить менше половини ціни річного плану на ExpressVPN.

PIA також швидка. У нашому початковому з’єднанні було незначне падіння, відмовившись від близько 20 відсотків швидкості завантаження. Після цього він був стійким. Частково це пояснюється нижчим рівнем шифрування PIA. За замовчуванням він використовує 128-бітний ключ, для шифрування та дешифрування якого потрібно менше часу, ніж 256-бітний ключ.

128-розрядна версія AES, хоч і досі вважається безпечною, може змусити деяких людей. На щастя, ви можете зіткнутись до 256-бітного ключа в налаштуваннях. Якщо все, що було для вас химерним, обов’язково прочитайте наш опис шифрування.  

PIA пропонує лише тижневе вікно повернення коштів, що не так вже й багато, враховуючи, наскільки це дешево. Ви також можете легко зареєструватися в додатку для iOS. Все, що вам потрібно зробити – це ввести електронну пошту та підтвердити підписку за допомогою акаунта Apple. Ви можете дізнатися більше про процес реєстрації в нашому огляді приватного доступу до Інтернету.

4. NordVPN

best-vpn-for-iphone-nordvpn

NordVPN також простий у використанні, що не повинно бути сюрпризом. Однак, на відміну від інших параметрів у списку, він не використовує стандартну компоновку перемикача, вибору сервера та загальнодоступної IP-адреси. Додаток відкривається картою та маленькою кнопкою «швидке підключення». Якщо натиснути це, ви налаштуєте на рекомендований сервер NordVPN.

Мапа, однак, є основною формою навігації по серверу, що робить більш стильним та інтуїтивним вибір місця. Маркети на карті є для показу країн, де NordVPN має сервери, а не окремі сервери.

Натискання місця змінить нижнє вікно «швидкого підключення» на екран вибору сервера.

Все, що вам потрібно зробити, – проведіть пальцем вгору. NordVPN покаже вам сервери в країні, а також завантаження та відстань від вашого місцезнаходження. Поруч із серверами є значок серця, щоб ви могли позначити вибране.

Якщо ви скасуєте вибір країни та проведіть пальцем по кнопці “швидке з’єднання”, ви можете переглянути повний список серверів. Угорі списку серверів ви також знайдете улюблені, панель пошуку та спеціалізовані сервери NordVPN, про які ми поговоримо в наступному розділі.

Однак NordVPN займає четверте місце з причини. Незважаючи на свою чудову навігацію до PIA та ExpressVPN, у додатку iOS відсутні відсутні справжні налаштування. У налаштуваннях ви можете вийти з програми, оновити свій план, зв’язатися з службою підтримки та вмикати перемикач Killswitch. Це воно.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Навіть при відсутності налаштувань у додатку для iOS, NordVPN є одним з найкращих варіантів на ринку. Однією з причин є те, що ви отримуєте доступ до багатьох спеціалізованих серверів, деякі з яких можна використовувати на iOS.

На робочому столі є чотири варіанти: одноранговий, лук над VPN, подвійний VPN та виділений IP. Сервери Double VPN є найбільш незвичайними. По суті, ви використовуєте два VPN-з’єднання, переходячи з одного сервера на інший, що подвоює вашу безпеку. Лише декілька інших постачальників VPN мають цю функцію, включаючи Windscribe та VPNArea (читайте наш огляд VPNArea).

На жаль, користувачі iOS доступні лише для Onion через VPN та P2P-сервери. Це дивний вибір для мобільного досвіду, оскільки подвійні VPN-з’єднання виглядають важливішими для мобільних, ніж P2P. Незважаючи на це, варіанти є.

Хоча це недешево, NordVPN компенсує це довгостроковими цінами. Ви можете придбати до трьох років вперед, що забезпечує щомісячну ціну нижче, ніж майже кожен постачальник на ринку. У планах також є шість одночасних підключень та 30-денна гарантія повернення грошей, тож ви можете спробувати це без ризику. Ви можете дізнатися, як зареєструватися в нашому огляді NordVPN.

5. Вітрянка

best-vpn-for-iphone-windscribe

Windscribe – найкращий безкоштовний VPN на ринку, що непросто, якщо вважати, що більшість вільних VPN – жахливі, а іноді й небезпечні. Прочитайте наш найгірший безкоштовний VPN посібник, щоб побачити, що ми маємо на увазі. TunnelBear легко знімає, пропонуючи 10 Гб даних на місяць понад 500 МБ безкоштовно (читайте наш огляд TunnelBear).

При реєстрації є три варіанти: 2 Гб, 10 Гб або необмежена смуга пропускання. Варіанти 2 ГБ та 10 ГБ безкоштовні, але вам потрібно буде надати електронну пошту, якщо ви хочете останню.

Як і у інших, Windscribe підключається лише до крана. Він встановлює найкраще місце за замовчуванням, але, на відміну від інших опцій, список серверів знаходиться нижче перемикача “увімкнено”. Список розділений по регіону, і ви можете вибрати конкретний сервер, який ви бажаєте, з регіону, натиснувши стрілку вниз поруч. За вільним планом більшість екзотичних серверів недоступні.

Це все, що є в додатку iOS. Windscribe вдається помістити все необхідне на одному екрані без шкоди для інтерфейсу. Ви можете скористатися меню гамбургера, щоб знайти підтримку, оновити план та змінити налаштування, але додаткових налаштувань немає.

Як це стосується NordVPN, це проблема. Досвід iOS хороший, але сильно бракує налаштувань та функцій. Наші три найкращі вибірки показують, що ви можете перейняти робочий стіл на мобільному пристрої. Хоча NordVPN і Windscribe все ще є чудовими варіантами, ми сподіваємось, що вони нададуть більше можливостей у майбутньому.

Інші причини, які нам подобаються вітрозаписом

Основний розіграш Windscribe – це його безкоштовний план, який за замовчуванням постачається з 2 ГБ даних, але 10 ГБ, якщо ви підтверджуєте свою електронну пошту. Існують також способи заробити більше даних, включаючи щебетання за допомогою посилання Windscribe, посилання на друзів та родичів і навіть використання залишених обчислювальних ресурсів для вирішення хешей.

Абоненти, що платять, отримують більше можливостей, окрім необмеженої пропускної здатності та доступу до всієї серверної мережі. Є сервери, спеціалізовані для потокової передачі під назвою WindFlix. Вони створені, щоб уникнути жахливої ​​помилки проксі-сервера Netflix, але ми протестували натільні сервери в цих місцях і пройшли також.

На щастя, передплати дешеві. Незважаючи на те, що місячна ставка все ще перевищує показники PIA, річні та дворічні плани є одними з найдешевших, що ми бачили. Всі плани надходять з необмеженими одночасними зв’язками, а дворічний план навіть поставляється з півроку “Dashlane

Фінальні думки

В App Store є багато варіантів VPN, багато з яких є підрозділами. Якщо ви просто шукаєте “VPN”, єдиний постачальник із нашого списку, який показуватиме, є NordVPN, і це приблизно на 20 результатів. Не завжди краще довіряти оглядам App Store.

Перший результат, наприклад, – щит Hotspot. У нашому огляді Hotspot Shield ми виявили, що він мав чудовий досвід роботи та набір функцій, але жахливу політику конфіденційності. Хоча їх складніше відстежувати, радимо дотримуватися наших вибірок, оскільки вони ще раз і доводили, що ви будете захищені.

Якщо вибираєте якісні VPN для iOS, це дещо тонкий вибір, але є й інші варіанти, тому якщо ви тут не знайшли постачальника, який вам сподобався, радимо прочитати наші інші відгуки VPN, якщо ExpressVPN або CyberGhost не подобаються вам..

Який VPN, на вашу думку, найкращий для iPhone? Повідомте нас у коментарях нижче. Чому б не перевірити нашу найкращу VPN для Mac-версії та інших статей VPN, поки ви тут? Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me