Тут улюблений корпоративний відпочинок кожного, і для щасливців серед вас із значущими іншими, це означає день любові, подарунки та святкування. Для всіх інших це, мабуть, означає шукати любов, і немає простішого способу зробити це, ніж з онлайн-додатками для знайомств.


Шоколадні цукерки та квіти – це добре, але в цей день Валентина Cloudwards.net хоче подарувати вам куди більш цінний подарунок. Правда, це буде, як діставати шкарпетки на Різдво, але якби у вас їх не було, ви б ходили щодня з пухирями (або просто виглядали як нестерпний хіпстер).

Ми збираємось висвітлювати афери онлайн-знайомств та як захистити себе від них. Знайти кохання досить важко, тому ми збираємося полегшити тягар, даючи вам знання, щоб зробити це безпечно. По-перше, ми поговоримо про деякі сумнозвісні афери, в які потрапили інші, потім ми розповімо вам, як можна захистити себе в тих ситуаціях.

Найгірші афери онлайн-знайомств

У 2018 році з’явилася новина про Grindr, онлайн-сервіс знайомств для геїв, який несвідомо розкриває конфіденційну інформацію про користувачів. Тревер Фаден, генеральний директор Atlas Lane, створив веб-сайт під назвою C * ckblocked, де користувачі Grindr могли ввести своє ім’я користувача та пароль і побачити, хто заблокував їх у сервісі.

Фаден зміг побачити профілі користувачів, повідомлення, фотографії та місця, які він, на щастя, ніколи не оприлюднював. Це було хактивістським трюком викрити сором’язливу безпеку Гріндра. Хоча викривати ці дані досить ризиковано, факт, що він орієнтувався на службу знайомств для геїв, погіршив її. У країнах, де гей є незаконним, він може посадити користувачів у в’язницю чи могилу.

Найгірше те, що Гріндр також викривав ВІЛ-статус своїх користувачів третім особам, не знаючи про них. Плюс до того, що інформація була надіслана незашифрованою, тобто кожен, хто переслідує потік даних, може її вкрасти. Прочитайте наш опис шифрування, щоб дізнатися, як це працює.

Гріндр ВІЛ-статус
© TechCrunch

Але справа не в корпоративному маніпулюванні вашими персональними даними. У 2017 році жінка в 50-х роках у занепаді одружився за плечі в Інтернеті. Техаська жінка, горда християнка, як зазначається на своїй сторінці у Facebook, піддавалася маніпулюванню грошей на “Чарлі”, якого вона зустріла в Інтернеті.

Чарлі використовував свою віру як кроковий камінь, щоб аферити її за два мільйони доларів протягом двох років.

“Він намагався закінчити роботу в Каліфорнії, і йому були потрібні гроші, щоб допомогти закінчити цю роботу”, – сказала вона в інтерв’ю ФБР. “І тому я надіслав йому [гроші]. Я думав про це довго і важко. Я молився про це. Якщоби рахувати, якщо у мене є гроші на рахунку, я можу надіслати йому трохи грошей. І пообіцяв повернути це протягом 24-48 годин. І я подумав – я можу це зробити, ніхто ніколи не дізнається, і я був би в порядку ».

Більшість цих шахрайств – це еволюція агітації за нігерійські авансові збори, де людей називатимуть «урядовим агентом» і кажуть, що вони отримали право на отримання гранту, очікуючи авансовий внесок у розмірі 250 доларів. Шахраї, які брали участь у цьому, зараз націлюють користувачів на веб-сайти знайомств, зокрема людей старше 40 років, нещодавно розлучених, літніх, вдів чи інвалідів.

Якщо ви свіжа кішка, котра шукає кохання на Tinder чи Bumble, ви все в порядку, правда? Неправильно. У 2015 році Майя М поділилась своєю історією на побачення з датою “Сумлінний тиндр”, і є ще багато історій, як у неї. Поза скарбницею інформаційних онлайн-сервісів передачі даних про вас, хитрий користувач може дізнатися, де ви знаходитесь у будь-який момент.

Як захистити себе від афери онлайн-знайомств

Це дуже багато приреченості і похмурості, але, на щастя, це можна уникнути. У цьому розділі ми поговоримо про прості способи, як можна захистити себе від афера онлайн-знайомств.

Здоровий глузд

Перш ніж застосовувати інші захисні заходи, використовуйте свій мозок. Більшість шахрайських побачень можна уникнути, розшифрувавши те, що є в Інтернеті. Ви не ділитеся з родом нігерійського принца, і той хлопець з Мічигану не збирається повертати 2000 доларів, які ви йому надіслали..

Справа в тому, що афери онлайн-знайомств зазвичай телеграфуються з милі (або 10). Тут наголос на “афері”. Здоровий глузд не захистить вас від примхливих або більш химерних підводників на веб-сайтах знайомств. Якщо це загроза вам, ми захистимо вас у наступних кількох розділах.

Як кажуть, здоровий глузд не завжди є загальним. Не роздавайте гроші, перш ніж ви дізнаєтесь, що це людина, ви знаєте, людина, і не роздавайте особисту інформацію, не задумуючись про це спочатку. Шахраї для знайомств шукають найнижчі висячі фрукти. Не будь таким.

Не соромно і в дослідженні. Якщо у вашого потенційного коханого є соціальні медіа, подивіться на це. Деякі слідчі роботи проходять довгий шлях до того, щоб переконатися, що з ким ти розмовляєш, ким вони кажуть. Тут є рядок, хоча, знову ж таки, використовуйте свій мозок.

Навіть якщо ви будете обережні, ви не будете захищені від, скажімо, порушення даних. Grindr не лише викрив мільйони особистих даних користувачів, але й поділився своїм ВІЛ-статусом з третіми сторонами. Найкращий спосіб захисту від цього – просто брехня. Якщо ви на веб-сайті знайомств шукаєте любов, така інформація, як ваш ВІЛ-статус, має бути між вами та ким ви бачите, а не маркетологами..

Можливо, ви навіть захочете створити спеціальний профіль Facebook для веб-сайтів знайомств. Такі послуги, як Tinder та Bumble, підключаються до вашого Facebook як спосіб налаштування вашого профілю, і там може бути особиста інформація, яку ви не хочете ділитися. Якщо ви не хочете прочитати умови надання послуг та політику конфіденційності, краще не давати згоду.

Ми не кажемо, що ви повинні сомити людей – адже ця стаття полягає в тому, щоб цього не уникати, але це не погана ідея використовувати другий обліковий запис Facebook, який не всіяний особистою інформацією, яку ви не хочете надавати..

Використовуйте VPN

Коли ви користуєтесь послугою онлайн-знайомств, ви надсилаєте запити через Інтернет, і ці запити містять багато особистої інформації. Ваша IP-адреса, яка надсилається з кожним запитом, може виявити ваше місцеположення, тому хитрий повзучий онлайн може знайти, де ви знаходитесь.

Віртуальна приватна мережа може допомогти вам уникнути цього. Коли ви використовуєте VPN, ваша IP-адреса замінюється новою, так що ви виглядаєте як десь в іншому місці. Плюс це зашифрує ваше з’єднання, тож ті солодкі повідомлення, які ви надсилаєте, не потраплять до рук уряду чи інших мережевих снуперів.

expressvpn-огляд-тест на швидкість

Наш вибір найкращої VPN – ExpressVPN. Це не тільки збереже ваше з’єднання швидким та стабільним, але й захистить вас. Дотримуючись кращих у безпеці та конфіденційності VPN, ExpressVPN знімає те, що ви робите в Інтернеті, без запису. Ви можете дізнатися про це в нашому огляді ExpressVPN або зареєструватися на рахунок з 30-денною гарантією повернення грошей.

Якщо ви просто занурюєте носок у світ технологій і не хочете займатись захистом від кіберзлочинності, перегляньте наш найкращий безкоштовний посібник з VPN. Хоча ці варіанти мають і мінусові швидкості чи функції, вони все одно будуть захищати вас під час побачень в Інтернеті.

Використовуйте диспетчер паролів

Хоча це, як правило, хороша практика в галузі безпеки в Інтернеті, використання менеджера паролів із програмами для знайомств – це не погана ідея. Якщо ви не знаєте, менеджер паролів добре керує вашими паролями. Він надає вам єдине місце для зберігання паролів для ваших облікових записів, не лише полегшуючи користування Інтернетом, але й безпечніше.

приладова панель ідентичності dashlane

Візьмемо Гріндр як приклад. Хоча існує велика стурбованість з приводу обміну даними про ВІЛ з третіми сторонами, його тривалий спосіб безпеки в минулому наносив шкоду. Це один із багатьох веб-сайтів, які зазнали порушення даних. У 2012 році австралійський хакер зміг себе представити іншим користувачам та викрити особисту інформацію тисяч людей.

Ми не будемо надто технічними, але коли відбувається порушення даних, хакер зазвичай не отримує паролі користувачів відразу. Натомість вони отримують хешированную або скремблірованную їх версію, яку потім намагаються розшифрувати за допомогою програми, призначеної для цього. Використання надійного унікального пароля для кожного з ваших облікових записів може захистити їх від такого типу грубої атаки.

На щастя, менеджери паролів дешеві. Наш найкращий менеджер паролів – Dashlane, і це недорого, якщо ви підписуєтесь на рік (читайте наш огляд Dashlane). Він також забезпечує захист від крадіжок особистих даних та моніторинг темних веб-сторінок, так що ви можете забезпечити безпеку на всіх фронтах.

Що стосується програм для знайомств, менеджери паролів захищають вас від можливих порушень даних та видавання себе за себе. Якщо хтось зламав ваш обліковий запис, він міг би використовувати його для того, щоб виконувати афери знайомств на ваше ім’я. Поки ви маєте надійний пароль, це навряд чи неможливо.

Як і у VPN, є безкоштовні варіанти. Прочитайте наш найкращий посібник із безкоштовного керування паролями, якщо ви ще не надто прагнете витрачати гроші.

Фінальні думки

Наш великий інтернет-світ є страшним, і цей факт не полегшується під час завантаження, щоб знайти любов в Інтернеті. На щастя, є заходи, які можна вжити, щоб убезпечити себе від афера онлайн-знайомств.

Як завжди, панує здоровий глузд. Однак, важливість наявності VPN та менеджера паролів не слід занижувати. Вам подобається чи ні, ваша безпека не повністю контролюється при користуванні Інтернетом. Це підтверджує наш посібник з анонімного перегляду. VPN та менеджери паролів – це інструменти, які дозволяють відновити контроль над своїми особистими даними та способом їх обміну в Інтернеті.

Рекомендуємо переглянути наші огляди VPN та огляди менеджера паролів для отримання додаткових параметрів. Якщо ви намагаєтесь заблокувати безпеку в Інтернеті, ознайомтеся і з нашими антивірусними відгуками.

Що ви робите, щоб захистити свої онлайн-знайомства? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.  

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me