NordVPN проти TorGuard: Два безпечних VPN, які вийшли з ладу у 2020 році

На даний момент NordVPN займає друге місце у нашому списку відгуків VPN, займаючи титул “кращого VPN бюджету”. Якщо ви прочитаєте наш огляд NordVPN, ви побачите, що ми його любимо за його гладкий та простий у користуванні інтерфейс, а також відмінна політика безпеки та конфіденційності. 


Наразі TorGuard займає четверте місце в загальному рейтингу, а також складає деякі з наших найкращих списків, наприклад, наш кращий VPN для ігрового кола. Ви можете перейти до нашого повного огляду TorGuard, щоб прочитати більше. Його висока швидкість та багатофункціональний дизайн – це те, що приносить їй стільки перших місць у наших статтях. 

Як виявляється, швидкість та функції – одні з найслабших точок NordVPN, а простота використання – це TorGuard. Ось чому ми подумали, що прийшов час зібрати цих двох найкращих претендентів і подивитися, як вони проходять в порівнянні один на один у цьому матчі NordVPN проти TorGuard. 

Налаштування бою: NordVPN проти TorGuard

Щоб справедливо порівняти NordVPN і TorGuard, ми використовуватимемо набір правил, розроблених нами для встановлення двох VPN один проти одного під час поєдинку між собою. Хоча наші звичайні огляди VPN розбиті на дев’ять розділів, тут ми скоротили речі на п’ять раундів.

Це пояснюється тим, що ми об’єднали деякі розділи, такі як “безпека та конфіденційність”, які зазвичай розбиваються на два розділи у повних оглядах VPN. Таким чином, кожен з п’яти раундів має приблизно рівну вагу. П’ять раундів включає функції, ціни, простоту використання, швидкість та безпеку. 

Для кожного розділу ми коротко переглянемо те, що шукаємо, а потім розглянемо кожну VPN окремо. В кінці раунду ми порівняємо два та виберемо переможця, який заробить очко. VPN з найбільшою кількістю очок в кінці оголошується переможцем.

1

Особливості

Важливість функцій, пропонованих NordVPN та TorGuard, залежатиме від того, як ви плануєте використовувати послугу. Як мінімум, ми очікуємо, що кожен VPN має комутатор переключення та спосіб автоматичного підключення. Це обов’язкові функції, оскільки вони впливають на безпеку VPN.

Крім цих функцій, все інше в основному є лише обмерзанням на торті, такі речі, як розділена тунелізація та параметри протоколу, лише роблять додаток більш налаштованим та універсальним. Ці додаткові функції можуть допомогти нам визначити, орієнтований якийсь VPN на стандартних користувачів, які можуть хотіти простого VPN-рішення, або енергетичних користувачів, які хочуть контролювати кожен аспект своєї VPN. 

NordVPN

Як ми вже згадували в статті NordVPN проти CyberGhost, NordVPN виконує чудову роботу з висвітлення найважливіших особливостей. Для початку є перемикач захисту, щоб відключити підключення до Інтернету, якщо ви втратите VPN-з’єднання. 

Окрім перемикача на знищення, у NordVPN також є перемикач програм захисту, який дозволяє визначити список програм, які він припинить, якщо ви втратите VPN-з’єднання. NordVPN також надає вам можливість запустити його при запуску Windows. У меню налаштувань для автоматичного підключення є окрема вкладка, яка дозволяє вам вибрати, підключиться VPN, як тільки програма запуститься, і, якщо так, де вона підключиться.

nordvpn-review-налаштування

Щодо додаткових функцій, NordVPN має налаштування, яке дозволяє перетворити ваш пристрій невидимим для інших пристроїв у мережі, що чудово знижує ризики використання загальнодоступного WiFi. Клієнт NordVPN також має вбудовану функцію під назвою CyberSec, яка є новим блокувальником зловмисних програм та рекламного ПЗ. 

Хоча чудово, що NordVPN включає ці функції, вони ніколи не будуть настільки хорошими, як найбезпечніше антивірусне програмне забезпечення для тих, хто стурбований таким видом загрози в Інтернеті.. 

Нарешті, на вкладці «розширені» є кілька варіантів, включаючи вибір між протоколами TCP та UDP, які ми розглянемо в розділі «безпека» цієї статті, а також налаштуваннями DNS. Загалом, NordVPN робить хорошу роботу, надаючи користувачам усі найнеобхідніші функції доступним та зрозумілим для вас способом.

TorGuard

Перший вступ у меню налаштувань TorGuard може бути трохи непростим. Існує незліченна кількість прапорців з тоннами опцій та понад півдесятка вкладок вгорі. 

Для початку деякі перші прапорці, які ви побачите, – це найважливіші речі, які ми згадали. Існує вікно для автоматичного запуску VPN під час завантаження та вікно для автоматичного підключення після запуску VPN.

торгуард-огляд-налаштування

Також є прапорець для озброєння перемикачем для вбивства, а також велика кількість коробок, які стосуються косметичних речей, і як додаток мінімізує та поводить себе, коли він не використовується. Як і NordVPN, TorGuard має вбивцю програми та перемикач Інтернет-убивств, що дозволяє припинити певні програми, якщо ви втратите VPN-з’єднання.

TorGuard також надає користувачам можливість запускати скрипти перед підключенням, після підключення або після відключення. Хоча вам доводиться писати це самостійно, це дає змогу користувачам влади високий рівень контролю над тим, як VPN працює і поводиться. 

Існує також ряд мережевих налаштувань, включаючи параметри DNS та вибір між декількома різними протоколами та шифруваннями.

Думки круглі

Ні NordVPN, ні TorGuard не відомі тим, що упаковують найкращі функції, і в обох відсутні такі речі, як розділений тунель. (Про багату функціональну мережу VPN з розділеним тунелюванням ви можете прочитати в нашому огляді ExpressVPN.) 

З цього приводу TorGuard робить хорошу роботу, роблячи додаток, що налаштовується, за умови, щоб кваліфіковані користувачі могли писати власні сценарії. Крім того, він підтримує більше варіантів протоколу та шифрування, ніж NordVPN. Ця додаткова налаштованість виграє TorGuard першою очкою.

Круглий: Особливості точки для TorGuard

NordVPN логотип
Торговий логотип

2

Ціна

Порівнювати будь-які два товари чи послуги майже неможливо, не дивлячись на ціну. Як ми побачили в нашому поєдинку ExpressVPN проти NordVPN, NordVPN може похвалитися конкурентними цінами на те, що він пропонує. 

У цьому розділі ми не дивимося суворо на ціноутворення. Ми також розглядаємо, які види платежів приймає кожна VPN, політика відшкодування та які безкоштовні випробування доступні, якщо такі є.

NordVPN

Модель ціноутворення NordVPN включає один план з чотирма різними часовими інтервалами. Щомісячний план є менш спокусливим, ціновим і ставить NordVPN приблизно нарівні з іншими високоякісними VPN. Щорічний план знижує ціну вдвічі, а більш довгі плани роблять заощадження ще кращими.

NordVPN пропонує довгострокові, дво- та трирічні плани, які є дуже доступними. Ці плани відповідають цінам, які ви можете побачити в нашому огляді CyberGhost, який є одним з найдешевших VPN на ринку. План дозволяє одночасно підключати до шести пристроїв і надає всім цим пристроям необмежену пропускну здатність.

Для оплати NordVPN приймає кредитні картки, криптовалюти, включаючи біткойн, і кілька незрозумілих варіантів, таких як Alipay та UnionPay. У NordVPN також є 30-денна гарантія повернення грошей, але немає пробного періоду – це робить єдиний спосіб для користувачів випробувати VPN. 

TorGuard

TorGuard пропонує більше варіантів плану, ніж NordVPN в короткостроковій перспективі. Щомісячний план на пару доларів менше, ніж у NordVPN. Наступний крок від цього – щоквартальний, і значно знижує вартість, що робить його більш порівнянним із щорічним ціноутворенням NordVPN, коли ви розбиваєте його щомісяця.

TorGuard також пропонує шестимісячні та річні плани, які мають однакові щомісячні ціни. Це краще, ніж щорічне ціноутворення NordVPN, але воно все ще не перевищує дворічний план NordVPN. Нарешті, TorGuard також надає клієнтам дворічний варіант, який все ще не перевершує дворічний план NordVPN.

Крім стандартної підписки, ви можете зробити кілька додаткових покупок. Майже стільки ж, скільки і сама підписка на місяць, ви можете додати статичний IP на свій вибір із списку країн, який може допомогти, коли ви намагаєтесь надійно передавати геоблокований вміст. 

У TorGuard в цілому менше варіантів, коли настає час оплатити вашу підписку, але вона все ще охоплює кредитну карту, PayPal та кілька форм криптовалюти. Нарешті, TorGuard вимагає запропонувати семиденну безкоштовну пробну версію, якщо ви надішлете їм рахунок-фактуру з іншої VPN. Однак навіть після надсилання рахунку та подання подальших дій нам не вдалося отримати цю пробну версію. TorGuard має семиденну політику повернення коштів, однак це означає, що для нових користувачів є хоч якийсь спосіб спробувати послугу.

Круглі дві думки

Хоча TorGuard вузько перемагає NordVPN, коли мова йде про короткострокові ціни, NordVPN перемагає над TorGuard у багаторічні часові рамки. Крім того, хоча ні NordVPN, ні TorGuard не пропонують безкоштовну VPN-послугу, 30-денна політика відшкодування NordVPN вибиває TorGuard лише сім днів.

Нарешті, NordVPN приймає інші форми оплати і не намагається включати потокові додатки під час оформлення замовлення. Це робить NordVPN сильним переможцем у цьому розділі та прив’язує поточний бал по одному балу кожен.

Раунд: Цінова точка для NordVPN

NordVPN логотип
Торговий логотип

3

Простота використання

Здається, що постійно йде битва, коли справа стосується дизайну програмного забезпечення. Деякі компанії люблять передавати живлення в руки користувача, але часто ціною створення більш заплутаного інтерфейсу. З іншого боку, деякі компанії вирішують зробити неймовірно простий продукт, але ціною функцій.

У цьому розділі ми розглянемо, наскільки вдало кожен постачальник VPN спроектував свого клієнта, щоб запропонувати зручне для користувача досвід. Ми також відвідуємо сайт кожного постачальника, щоб перевірити його навігацію.

NordVPN

Клієнт NordVPN – один з найкращих на ринку зараз, що стосується дизайну та простоти використання. Коли ви відкриваєте клієнта, вікно з картою світу є для вас. 

Як ви бачите в нашій статті TunnelBear vs. NordVPN, TunnelBear використовує дуже подібний макет, але NordVPN виконує його набагато краще. А саме тому, що NordVPN дозволяє вам збільшувати та зменшувати карту за допомогою колеса прокрутки, що полегшує огляд світу та чітко натискання на потрібний сервер.

nordvpn-огляд-маркер-вибір

Якщо вам не хочеться знайти потрібне місце в усьому світі, зліва також є алфавітний список, який має функцію пошуку. Речі продовжують організовуватися і візуально приємні в меню налаштувань, де параметри написані чітко і під ними містяться невеликі пояснення. Це спрощує навіть недосвідченим користувачам VPN налаштування програми на свій смак. 

Веб-сайт NordVPN є впорядкованим і відповідає досить стандартній версії веб-сайту, яку використовують багато VPN. Є кілька яскравих кнопок реєстрації, і зареєструвати рахунок швидко і просто. 

TorGuard

Клієнт TorGuard на перший погляд набагато менш привабливий. Відкривши програму, ви побачите темний екран з кількома випадаючими меню. Вони дозволяють вибирати такі речі, як протокол та шифрування, в той час як дещо прихована кнопка “вибрати сервер” у верхньому правому куті дозволяє вибрати потрібне місце.

torguard-огляд-інтерфейс

Якщо ви зважилися на голову в налаштуваннях, все погіршиться. Кількість вкладок і прапорців спочатку переважна, а деякі варіанти дивно сформульовані. Немає пояснень для варіантів – на відміну від NordVPN – зробивши налаштування TorGuard ще більш непривітними. 

Багато варіантів, знайдених у меню TorGuard, – як ми вже згадували в розділі «Особливості», більш орієнтовані на кваліфікованих користувачів. Ви можете завантажувати власні сценарії та навіть компілювати та зберігати налагоджувальні файли на жорсткому диску. Однак це також означає, що багато варіантів будуть виходити за рамки того, що шукає більшість користувачів. 

Веб-сайт TorGuard також менш вишуканий, ніж NordVPN. Хоча впорядковані речі і навігація на веб-сайті досить проста, процес оформлення замовлення більше задіяний, ніж NordVPN.

Три круглі думки

Оскільки TorGuard явно призначений для користувачів, які добре обізнані з технологіями та готові отримати максимум від своєї VPN, користувацький досвід є менш вдосконаленим. У ній немає такої естетично складеної карти чи меню, як NordVPN.

NordVPN має більш стильний стиль підключення, який дозволяє користувачам легко збиватися з землі, тоді як TorGuard ставить безліч важливих і технічних варіантів у користувачів перед тим, як запустити програмне забезпечення. Хоча це питання переваги, коли справа стосується простоти використання та зручного дизайну, важко перемогти NordVPN.

Раунд: точка простоти використання для NordVPN

NordVPN логотип
Торговий логотип

4

Швидкість

Коли ми перевіряли NordVPN в минулому на швидкість – наприклад, у нашому поєднанні NordVPN проти PureVPN – ми виявили, що він працює досить надійно для потокового та типового використання. Однак, часто просто соромлячись бути досить швидким, щоб перейти на наш найшвидший круглий VPN. 

TorGuard, з іншого боку, показав нам надзвичайну швидкість, коли ми тестували її в минулому, тому це буде непростий бій для NordVPN в цьому раунді. Ми налаштували кожен VPN для використання однакових протоколів та шифрування, а потім протестували швидкість кожного постачальника в тих же п’яти місцях по всьому світу, щоб отримати всебічне уявлення про ефективність, яку пропонує кожна мережа VPN.

NordVPN

У нашому тестуванні NordVPN чудово виступив, оскільки більшість серверів ми намагалися повернути нам більшу частину пропускної здатності. Час Ping був досить низьким для всіх різних відстаней, і перегляд Інтернету – навіть підключений до віддалених серверів – відчував чуйність та спритність.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений9165.510.57
США №247923133.538,87
Великобританія # 20115334,786.06
Нідерланди №6614566,915.39
Японія # 69159132,833.31
Подвійний VPN (від США до Канади №4)7920.488,64

Загалом, швидкість NordVPN була надійною від одного сервера до іншого, за винятком – Південна Африка, яка втратила більше половини нашої вихідної пропускної здатності. Однак навіть цей сервер все-таки пропонував нам надійне веб-серфінг і рівномірний потоковий досвід, незважаючи на його продуктивність на папері. 

Хоча NordVPN не обов’язково є найшвидшим VPN в цифрах, він працює досить добре для більшості завдань і пропонує помітно швидкий Інтернет, щоб зробити його надійним конкурентом.

TorGuard

TorGuard був загалом менш послідовним, ніж NordVPN, і два торгували удари від сервера до сервера. NordVPN має перевагу на американському сервері, тоді як TorGuard покращує швидкість завантаження на сервер Великобританії.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Сент-Луїс)884,2822.01
Даллас (рекомендується)4863,5117.7
Чикаго4264.212
Лондон2793.120,64
Токіо29622.4818.89
Сідней44511.6814.51

NordVPN, однак, виступив краще на серверах Японії та Південної Африки, тоді як TorGuard отримав більш високі швидкості в Бразилії. Південна Африка була також найбільш проблемним місцем для TorGuard, втрачаючи більшість нашої пропускної здатності.

TorGuard побачив трохи кращі часи пінг-програми в більш віддалених місцях, таких як Японія, Південна Африка та Бразилія, однак підвищення продуктивності не було помітно під час перегляду. Зважаючи на це, NordVPN і TorGuard обидва пропонують чудовий досвід перегляду.

Круглі чотири думки

І NordVPN, і TorGuard пропонують швидке веб-серфінг, на який кожен може розраховувати, щоб працювати досить добре під час трансляції чи виконання будь-яких типових онлайн-завдань. Однак, і NordVPN, і TorGuard мали деякі проблеми, і в Південній Африці найбільше борються обидва варіанти. 

NordVPN був швидшим, коли справа стосувалася завантаження швидкості в трьох з п’яти тестованих нами місць, а також мала меншу розбіжність у роботі з одного сервера на інший. З цієї причини ми надаємо NordVPN крапку швидкості.

Круглий: Точка швидкості для NordVPN

NordVPN логотип
Торговий логотип

5

Безпека та конфіденційність

Як ми бачили раніше, наприклад, у нашому поєднанні NordVPN проти IPVanish, NordVPN має чудову безпеку, чітку політику конфіденційності та хороший досвід. Це важко перемогти, коли мова йде про безпеку. Як ми бачили в розділі функцій, TorGuard пропонує більше варіантів налаштування безпеки, що може дати їй перевагу.

У цьому розділі ми оцінюємо безпеку кожного VPN, переглядаючи, які протоколи та шифрування вони використовують, і перевіряючи на предмет витоків DNS. Ми також оцінюємо конфіденційність кожного постачальника, перевіряючи кожну політику конфіденційності та оглядаючи історію кожної компанії, щоб побачити, чи хтось коли-небудь передавав інформацію про клієнтів третім сторонам чи правоохоронним органам (як ви можете прочитати в нашому огляді PureVPN).

NordVPN

Як ми вже говорили, NordVPN не надає користувачам величезної кількості варіантів, коли мова йде про безпеку. Існує перемикач на знищення, і ви можете змусити клієнта автоматично підключатися при запуску, що є обома основними ознаками.

Однак NordVPN блокує шифрування в AES-256 і пропонує лише вибір протоколу між двома формами OpenVPN: TCP і UDP. Хоча це не дає користувачам низки можливостей, саме ця комбінація вважається золотим стандартом, коли мова йде про безпеку VPN. Під час тестування NordVPN ми не змогли знайти жодного виду витоків DNS або даних.

Що стосується конфіденційності, NordVPN має одну з найбільш стислих політик конфіденційності будь-якого постачальника VPN на ринку. Він написаний легко зрозумілим способом і є досить коротким, що не важко прочитати його та проаналізувати, яку інформацію збирає NordVPN.

Для початку NordVPN для створення облікового запису потрібна адреса електронної пошти та спосіб оплати. Ті, кого турбує анонімність в Інтернеті, можуть легко впоратися з цим за допомогою bitcoin та електронного листа. 

NordVPN не зберігає журналів з будь-якою ідентифікаційною інформацією щодо використання VPN людьми. Однак він збирає певну інформацію на веб-сайті за допомогою файлів cookie. Цей вид збору інформації багато в чому неможливий, про що ви можете прочитати в нашому анонімному посібнику перегляду. Вони використовують інформацію для вдосконалення та підтримки веб-сайту – вона не має ідентифікаційної інформації або жодним чином стосується вашого використання VPN.

TorGuard

Хоча ви можете вручну налаштувати TorGuard на своєму комп’ютері як мережевий VPN для використання майже будь-якого протоколу, який ви хочете, програма підтримує лише OpenVPN і OpenConnect. Як ми говорили з NordVPN, однак, OpenVPN – це чудовий протокол, який є високобезпечним, але при цьому пропонує швидку продуктивність. 

Для шифрування TorGuard дає безліч варіантів, включаючи кілька форм AES-128 та AES-256. Якщо вам цікаво дізнатися більше про різні шифрування, ви можете ознайомитись з нашим завершенням шифрування, але ми закликаємо людей дотримуватися AES-256 для найкращої безпеки. TorGuard навіть дозволяє вам вибрати, який порт використовуватиме ваше з’єднання, але це особливість, яку мало хто, ймовірно, коли-небудь використовуватиме. 

У процесі тестування TorGuard не було будь-яких витоків DNS або IP. Він також має чітку політику без реєстрації даних, яку ще слід оскаржити в суді або поставити під сумнів. Як і у NordVPN, TorGuard збирає інформацію на веб-сайті за допомогою файлів cookie для збору даних про трафік та обслуговування свого веб-сайту.

Хоча TorGuard базується в США, який не відомий тим, що він має чіткі закони про захист конфіденційності, все одно навряд чи це матиме значення. TorGuard у своїй політиці конфіденційності зазначає, що ніколи не передаватиме інформацію третім особам, якщо цього не вимагатиме законодавство. Однак TorGuard не може передати інформацію, якої вона не має. 

Це означає, що навіть якщо влада намагається отримати журнали або записи з TorGuard, вони нічого не отримають, оскільки TorGuard не записує цю інформацію. 

П’ять круглих думок

І NordVPN, і TorGuard стоять на вершині гри, коли мова йде про безпеку та конфіденційність. Жоден провайдер ніколи не мав даних про витік даних, передав інформацію третім особам або не потрапляв у судовий процес за журналами.. 

Крім того, обидва провайдери пропонують надійну безпеку із порівнянними варіантами, а також чітко написаною та зручною для споживачів політикою конфіденційності. Ми відчуваємо комфорт, рекомендуючи будь-який із цих варіантів людям, які хочуть зберігати свої онлайн-дані та захищати їх анонімність. З цієї причини ми оголошуємо цей раунд кращим і присвоюємо один бал кожному VPN.

Раунд: Безпека та конфіденційність Немає чіткого переможця, бали для обох

NordVPN логотип
Торговий логотип

6

Фінальні думки

Хоча TorGuard вийшов сильним із набором своїх функцій, він забезпечив лише два очки проти чотирьох NordVPN. Обидва провайдери пропонують поважний рівень безпеки та працездатності, але NordVPN трохи зміг, коли справа дойшла до швидкості.

Переможець: NordVPN

Хоча NordVPN може пожертвувати деякими речами, коли мова йде про функції, він робить це з ретельним розсудом. Усі найважливіші особливості все ще є. Крім того, в обмін на дещо менш населене меню налаштувань інтерфейс надзвичайно чистий і простий у користуванні. NordVPN також перешкоджає TorGuard, коли справа стосується ціноутворення за допомогою бюджетної, довгострокової цінової політики та політики повернення коштів..

Повідомте нас, що ви думаєте про NordVPN та TorGuard у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me