NordVPN проти PureVPN: Показ мотузок у 2020 році

NordVPN займає місце №2 у нашому списку відгуків VPN, що є лише внизу від ExpressVPN. Якщо ви прочитаєте наш огляд NordVPN, то зможете побачити, що ми любимо його за простий у використанні дизайн, надійну безпеку та відмінні довгострокові ціни. 


PureVPN, з іншого боку, значно знижує рейтинг, але якщо ви переглянете наш огляд PureVPN більше року тому, ви можете побачити, що справи покращуються. Відтоді ціноутворення та деякі функції, які пропонує PureVPN, змінилися. 

Зважаючи на це, ми вирішили дати PureVPN вистрілити у вищій лізі, щоб побачити, як це працює проти одного з наших улюблених.

Налаштування бою: NordVPN проти PureVPN

Для того, щоб NordVPN та PureVPN конкурували на справедливих ігрових умовах, ми розробили систему з п’ятьма раундами. У кожному раунді ми розглядаємо певний критичний аспект VPN, включаючи функції, ціни, простоту використання, швидкість та безпеку.

В кінці кожного раунду ми визначаємо, хто з двох конкурентів виступив краще, і на основі цього присвоюємо бал. VPN з найбільшою кількістю очок в кінці п’яти турів оголошується переможцем.

1

Особливості

Як ми бачили у поєднанні ExpressVPN проти NordVPN, NordVPN не є найсильнішим варіантом VPN, що стосується функцій, тож цей раунд міг би поставити PureVPN на ранніх позиціях. У цьому розділі ми будемо уважні, що VPN пропонує перемикач на знищення і може автоматично підключатися під час запуску..

Ці дві функції є важливими, оскільки вони створюють міцну основу для безпеки в Інтернеті, коли вони поєднуються з правильним шифруванням та протоколом, про що ми розглянемо в розділі “безпека та конфіденційність”. Все, що включає в себе VPN, крім цих речей, – глазур на торті і покращить його налаштування.

Також у цьому розділі ми розглянемо тип потокової продуктивності, яку ви можете очікувати, отримуючи доступ до вмісту з геблокованим вмістом, наприклад, на Netflix та BBC iPlayer.

NordVPN 

NordVPN добре працює над охопленням основних особливостей. Перемикач “kill” легко знайти, хоча він не за замовчуванням, і клієнт може бути налаштований автоматично відкриватися під час запуску.. 

nordvpn-review-killswitch

Ви можете змусити програму автоматично підключатися, коли вона відкриється, і вибирати, де вона буде автоматично підключатися. Окрім перемикача доступу до Інтернету, який вимикає ваше з’єднання, якщо ви втратите захищене VPN-з’єднання, є комутатор заборони додатків, який дозволяє визначити список програм для припинення NordVPN, якщо втрачено з’єднання VPN.

У налаштуваннях ви можете встановити, що ваш комп’ютер є невидимим для інших пристроїв у мережі, що чудово підходить для додаткового захисту при користуванні загальнодоступним Wi-Fi. Якщо ви заглибитесь у налаштування, ви знайдете більш вдосконалені параметри, включаючи перемикання протоколу між TCP та UDP та опцію налаштування користувальницького сервера DNS.

Нещодавно клієнт NordVPN був оновлений функцією під назвою CyberSec. Це зловмисний фільтр, який допомагає блокувати рекламу та потенційно шкідливий вміст. Хоча це і приємно, ми пропонуємо людям, занепокоєним таким видом загрози, використовувати повноцінний антивірус.. 

Що стосується потокової передачі, NordVPN зміг провести вітрину через виявлення VPN кожної потокової служби, включаючи Netflix, Hulu, Amazon Prime Video та BBC iPlayer.

PureVPN

Однією з перших речей, які вам представлені у клієнті PureVPN, є кілька варіантів режиму. Вони включають потокове передавання, Інтернет-свободу та безпеку. Відмінності між ними не зрозумілі, тому їх важко назвати функцією. 

PureVPN-озон

Проходячи повз них, PureVPN має вражаючий набір функцій, які в деяких випадках є незвичними. Один із них може перетворити ваш пристрій на точку доступу до Wi-Fi VPN, що дозволяє підключити інші пристрої до захищеного тунелю.

Він також охоплює критичні функції, про які ми згадували, пропонуючи перемикач на знищення та можливість автоматичного підключення при запуску. У нього навіть є налаштування для автоматичного підключення, якщо з’єднання втрачено.

Увімкнувши бета-функції, ви отримуєте варіант розділеного тунелювання, над яким PureVPN все ще працює. Це дозволяє вибрати, які програми використовують захищене VPN-з’єднання, а які – незахищене підключення до Інтернету. 

Ми докладніше розглянемо протоколи в розділі «безпека та конфіденційність», але це варто згадати, переглядаючи функції, які PureVPN дозволяє вибирати з довгого списку параметрів, включаючи OpenVPN, PPTP, L2TP та багато іншого.

Нарешті, PureVPN зміг перейти до вмісту Netflix та Hulu, але Amazon Prime Video та BBC iPlayer зірвали це, незалежно від того, у якому режимі ми намагалися.

Думки круглі

NordVPN не відомий тим, що є багатофункціональним VPN і здебільшого надає лише основні функції. PureVPN має нову функцію розділеного тунелювання, незвичайну функцію точки доступу та багато протоколів, які NordVPN не підтримує. 

В цілому PureVPN пропонує більше функцій і надає користувачам більше контролю над тим, як VPN працює і поводиться. З цього приводу вона поступається нижчим результатом порівняно з NordVPN, коли йдеться про потокове передавання вмісту, тож якщо це головне, що вам потрібно, NordVPN все-таки може стати кращою ставкою. 

Круглий: Особливості точки для PureVPN

NordVPN логотип
PureVPN логотип

2

Ціна

Порівнювати все, що ви купуєте, неможливо, не враховуючи ціну. У цьому розділі ми не лише розглянемо, скільки коштує кожна VPN. Ми також розглянемо їх політику повернення коштів, якщо вони пропонують безкоштовну пробну версію та способи оплати, які вони приймають. 

З усією цією інформацією ми складемо цілісне уявлення про те, що таке платний клієнт із NordVPN та PureVPN, а потім призначимо точку, виходячи з того, яка ціна та політика краще.

NordVPN 

Як ми побачили у нашому поєдинку NordVPN проти CyberGhost, ціни на NordVPN на перший погляд трохи грубі. Щомісячне ціноутворення є досить дорогим, щоб бути порівнянним з більшістю високоякісних VPN на ринку. Однорічний план пропонує значну економію, але ціноутворення все ще відповідає іншим преміальним варіантам VPN. 

Хоча NordVPN світить, це багаторічна ціна. Дво- і трирічні плани надають клієнтам глибоку знижку і роблять NordVPN однією з найдоступніших VPN. Кожен план дозволяє користувачам підключати до шести пристроїв і забезпечує необмежену пропускну здатність.

Немає безкоштовної пробної версії, але NordVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей для клієнтів, які не задоволені. Для оплати потрібні кредитні картки, криптовалюти та кілька незрозумілих варіантів оплати, таких як Amazon Pay, UnionPay та Alipay. 

PureVPN

Щомісячний план PureVPN за ціною порівняно з NordVPN, приходить приблизно в доларах на місяць менше. Його щорічне ціноутворення дає користувачам величезну знижку, і значно нижча від річної вартості NordVPN. 

Насправді, річна вартість PureVPN порівнянна з трирічним планом NordVPN, якщо розбити його на щомісячну ціну. PureVPN також пропонує дворічний варіант, який є найкращим вигідним планом із планів наших двох конкурентів.

PureVPN не пропонує безкоштовну пробну версію, але має 31-денну гарантію повернення грошей, яка перемагає політику NordVPN за один день. Кожен обліковий запис може підключати максимум п’ять пристроїв, і ваші пристрої мають необмежену пропускну здатність. 

Нарешті, PureVPN приймає більше форм оплати, ніж NordVPN, включаючи біткойн, кредитні картки, PayPal, Alipay і навіть подарункові картки. Важливо зазначити, що подарункові картки та криптовалюта не підлягають поверненню. 

Круглі дві думки

NordVPN створила собі ім’я завдяки цінністю, запропонованій дворічним та трирічним планами. Зважаючи на це, PureVPN є доступнішим у будь-який часовий період і приймає більше форм оплати. 

Плюс, хоча жодна VPN не пропонує безкоштовного плану, 31-денна політика відшкодування PureVPN за один день перемагає NordVPN, тобто PureVPN займає бал у цьому раунді. 

Раунд: ціна за PureVPN

NordVPN логотип
PureVPN логотип

3

Привітність до користувачів

Простота використання – це найсуб’єктивніше, на що ми дивимося в наших поєднаннях, але важливо дати вам чітке уявлення про те, що саме використовувати VPN, які ми порівнюємо. У цьому раунді ми розглянемо макет клієнта та як представлені речі.

Потім ми спробуємо визначити, наскільки вдало побудовано користувацький досвід для кожної VPN, і призначимо точку тому, хто провайдер зміг би створити більш вдосконалений та зручний для користувачів VPN.

NordVPN 

У NordVPN є один з найкрасивіших клієнтів на ринку. Відкриваючи програму, вас вітає екран, який здебільшого зроблений картою світу. На карті є сині бульбашки над багатьма місцями, які можна натиснути, щоб підключитися до VPN-сервера в цій країні. 

nordvpn-огляд-маркер-вибір

Ви можете збільшити чи зменшити масштаб карти за допомогою колеса прокрутки, полегшивши хороший огляд земної кулі та доступних місць. Ліворуч від карти – перелік серверів, які розміщені за алфавітом та мають прапор поруч із назвою кожної країни, тому його легко переглядати. Також у верхній частині списку серверів є панель пошуку, яка допоможе вам знайти місце, де ви шукаєте.

Меню налаштувань NordVPN також добре викладене і дозволяє легко знайти все. Формулювання всіх налаштувань також добре зроблене, і кожен варіант має чітке пояснення того, що він робить.

PureVPN

Макет клієнта PureVPN набагато менш обтічний, ніж у NordVPN. Замість того, щоб мати карту, екран, з яким ви зустрічаєтесь, – це темне вікно зі спадною панеллю для вибору потрібного місця та кнопкою, яка дозволяє підключитися до VPN. 

PureVPN-Main-плитка-інтерфейс

Список місцеположень не буквений, що ускладнює перегляд, але на ньому є панель пошуку. Меню налаштувань погано викладено, і в лівій частині екрана є занадто багато вкладок, що розділяють речі на категорії.

Хоча більшість найважливіших речей, які користувачі шукали б і намагалися змінити, перебувають на вкладці налаштувань додатків, чомусь перемикач убивства ховається під вкладкою розширених параметрів і вимикається за замовчуванням. Найгірше те, що вибір режиму також отримує власну вкладку в меню налаштувань, але все ще незрозуміло, що виконують режими. 

У кількох областях клієнта також надходять повідомлення про те, що деякі функції незабаром припиняються, наприклад блокувальник шкідливих програм, який називається “гравітація”. Постійний стан будівництва, поєднаний із занадто великою кількістю вкладок, робить клієнта неспокійним, і легко загубитися в пошуку певних речей.

Три круглі думки

У NordVPN є вишуканий та естетично приємний клієнт. Це дозволяє легко, навіть приємно користуватися і знаходити те, що ви шукаєте в налаштуваннях. 

У PureVPN, з іншого боку, є клієнт, який здається безладним і робить речі набагато складнішими для порівняння. З цієї причини очевидним переможцем у цьому турі є NordVPN.

Раунд: пункт зручності для користувачів NordVPN

NordVPN логотип
PureVPN логотип

4

Швидкість

Швидкість – це найбільш науковий розділ, що стосується нашої методики тестування. Щоб забезпечити послідовні та справедливі результати, ми встановили кожен VPN для запуску протоколу OpenVPN та 256-бітного шифрування AES. 

Крім того, ми перевіряємо кожну VPN в одних і тих же п’яти місцях і використовуємо нашу незахищену швидкість для порівняння. Потім ми використовуємо ці дані, а також анекдотичні докази щодо того, що таке, як веб-серфінг, для визначення VPN, щоб визначити, який із них пропонує кращу швидкість.

NordVPN 

Під час нашого тестування NordVPN запропонував респектабельну та стабільну продуктивність, але це було недостатньо добре, щоб внести його до нашого найшвидшого списку VPN. Хоча деякі сервери, такі як США, працювали добре і лише втратили невелику частину нашої швидкості, інші, а саме Японія та Бразилія, були набагато повільнішими, зберігаючи лише половину нашої незахищеної пропускної здатності..

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений9165.510.57
США №247923133.538,87
Великобританія # 20115334,786.06
Нідерланди №6614566,915.39
Японія # 69159132,833.31
Подвійний VPN (від США до Канади №4)7920.488,64

Однак, навіть на тих повільніших і віддаленіших серверах досвід перегляду був чуйним. Веб-сайти завантажуються без особливої ​​помітної затримки, а відео передавалося просто чудово з високою роздільною здатністю. 

Багато пінг-часів, які ми бачили, були також вражаючими, а сусідні сервери мали досить низькі пінги, що NordVPN може служити вам як VPN для ігор. Хоча NordVPN не володіє приголомшливою ефективністю, коли мова йде про швидкість, він надійний і досить швидкий, що більшість щоденних завдань не відчуватимуться помітно повільніше.

PureVPN

Хоча перший сервер, на якому ми перевірили PureVPN, працював добре і дав нам майже всю нашу незахищену пропускну здатність, решта були поганими виконавцями. Сервери Великобританії, Японії та Південної Африки займали від половини до понад трьох чвертей нашої пропускної здатності.

Місцезнаходження: Ping (мс): Завантажити (Мбіт / с): Завантажити (Мбіт / с):
Незахищений2843.536.4
Тирана, AL1066.29.5
Амстердам, NL8332.911.7
Нью-Йорк23416.381,25
Лос-Анджелес, Каліфорнія36317.191,07
Токіо, JP48016.021.10

Досвід роботи на серверах був гіршим, ніж у нас із NordVPN. Навіть більш швидкі сервери на папері, такі як Бразилія, спричинили помітну затримку на одну-дві секунди перед завантаженням веб-сайтів.

Перегляд відео також був набагато повільнішим: деякі відео дефолтують до низької роздільної здатності, а інші потребують буферизації перед запуском. Ми цього не бачили майже настільки погано, коли використовували NordVPN.

Круглі чотири думки

Цей раунд – це явна перемога NordVPN. Він запропонував набагато більш стабільну продуктивність на папері, при цьому жоден із серверів не занурився на більш ніж половину серверів PureVPN, які ми перевірили.

Крім того, NordVPN виявився набагато чутливішим по всьому світу при серфінгу в Інтернеті порівняно з PureVPN, який часто потребував помітних додаткових секунд або двох, щоб почати завантажувати веб-сайти.

Круглий: Точка швидкості для NordVPN

NordVPN логотип
PureVPN логотип

5

Безпека & Конфіденційність

Якщо ви не брали рахунок, то це два-два, тож цей фінальний раунд визначатиме переможця матчу. Зважаючи на це, давайте швидко перейдемо до того, що ми шукаємо у безпеці та конфіденційності.

Для початку ми визначаємо рівень безпеки, який пропонує кожен VPN, переглядаючи, які протоколи та шифрування вони використовують, при цьому OpenVPN та AES-256 є ідеальною ситуацією. Ми також перевіряємо наявність витоків DNS та інших форм витоків даних. Для конфіденційності ми перевіряємо політику конфіденційності кожного постачальника, щоб побачити, яку інформацію вони збирають і що з нею роблять.

NordVPN 

Як було сказано в розділі «функції», NordVPN за замовчуванням оснащений лише OpenVPN, але на його веб-сайті є путівники, які розповідають, як отримати IKEv2. NordVPN з’єднує ті протоколи з 256-бітним шифруванням AES, яке, як ви можете прочитати в нашому етапі шифрування, захищене. 

Протокол OpenVPN з 256-бітним шифруванням AES, а також надійний комутатор знищення та функції автоматичного підключення роблять NordVPN безпечним варіантом. Політика конфіденційності продумана і є однією з найкоротших та найкращих написаних нами речей.

NordVPN збирає електронну адресу та спосіб оплати для створення облікового запису. Це мінімальний обсяг інформації, необхідної для підтримки облікового запису, і її можна обійти, використовуючи електронний лист із записом. При використанні VPN єдиною зібраною інформацією є завантаження сервера, тому жодна зібрана інформація не може бути ідентифікована жодним чином. 

Нарешті, на своєму веб-сайті NordVPN збирає інформацію про те, як люди використовують веб-сайт для підтримки та вдосконалення. Якщо ви прочитаєте наш анонімний посібник для перегляду, ви побачите, що це неминуча реальність в Інтернеті.

PureVPN

PureVPN пропонує безліч варіантів шифрування для користувачів, включаючи IKEv2, PPTP, L2TP та OpenVPN. Він також дозволяє користувачам вибирати між 128-бітним і 256-бітним шифруванням, тобто він має золотий стандарт OpenVPN і AES 256-бітний.

Заглибившись у конфіденційність PureVPN, ми відкрили цікаву історію. На початку політики конфіденційності говорить, що PureVPN не зберігає журнали. Пізніше в документі йдеться про те, що журнали підключень записуються, але анонімізуються, і дані використовуються для підтримки мережі.

Зважаючи на це, у 2017 році компанія змогла надати інформацію поліції у справі про кіберзлочинність, яка призвела до арешту. Природно, у користувачів PureVPN виникло багато запитань про те, як він міг надати ідентифікуючу інформацію, яка може призвести до арешту, і у відповідь він опублікував цю публікацію, захищаючи себе. 

Хоча це було пару років тому, і політика конфіденційності була перероблена з того часу, це така поведінка, яка може назавжди заплямувати ім’я постачальника VPN. 

П’ять круглих думок

NordVPN і PureVPN пройшли тестування безпеки без виявлення витоків DNS або даних. Обидва VPN також надають вам можливість використовувати OpenVPN і AES 256-бітну пару, що забезпечує чітку безпеку та надійну продуктивність.

Зауваживши, що стосується конфіденційності, NordVPN має хорошу політику і не має жодної історії того, щоб мати будь-яку інформацію, якої вона не повинна, або використовувати цю інформацію таким чином, який не є несприятливим для її клієнтів. PureVPN, з іншого боку, показав, що готовий передати інформацію, яка інкримінує та ідентифікує. З цієї причини NordVPN є явним переможцем у цьому раунді.

Раунд: безпека & Точка конфіденційності для NordVPN

NordVPN логотип
PureVPN логотип

6

Фінальні думки

PureVPN змогла забезпечити перше місце завдяки своєму більш широкому набору функцій та кращім ціноутворенням, але NordVPN зв’язав це в раунді «простота використання» та «швидкість». Нарешті, в останньому турі ми отримали свого переможця, підсумковий рахунок три-два для NordVPN. 

Переможець: NordVPN

Хоча NordVPN може не мати стільки функцій, як PureVPN, він отримує вміст з геоблокованою формою краще. Крім того, краща швидкість, простота використання та конфіденційність та безпека роблять його найкращим загальним варіантом майже для всіх.

Якщо ви використовували NordVPN або PureVPN, нам цікаво почути ваш коментар з ними в коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me