NordVPN проти PIA: Огляд безпеки та швидкості в 2020 році

NordVPN – один з найбільших гравців на ринку VPN, і це є не дарма. У нашому огляді NordVPN ми говоримо про те, як він має поважну кількість функцій, дуже чистий та простий у користуванні інтерфейс, а також міцну безпеку та конфіденційність. 


Приватний доступ до Інтернету, або PIA, – це одна з невеликих кількох VPN, що базуються у Сполучених Штатах. У нашому повному огляді PIA ми говоримо про те, як це може підняти брови у деяких людей через відносно слабкі закони про конфіденційність даних у Штатах. 

Зважаючи на це, PIA VPN не раз виносили повістку в суд і ніколи не передавали інформацію про користувачів владі.

Знаючи міцну історію PIA щодо захисту конфіденційності користувачів, ми подумали, що було б цікаво порівняти NordVPN з цим відносним недосвідченим, щоб побачити, чи чистий послужний список PIA може допомогти йому перемогти гіганта VPN. Результат – це битва PIA проти NordVPN на віки.

Налаштування боротьби: PIA проти NordVPN

На жаль, ці VPN не можуть боротися один з одним в прямому сенсі, тому ми розробили деякі правила, щоб сприяти чесній конкуренції. Існує п’ять раундів, і кожен зважується рівномірно, причому один ранг присвоюється кожному раунду. П’ять раундів – це функції, ціна, простота використання, швидкість та безпека. 

Ми розпочинаємо кожен раунд, коротко переглядаючи те, що ми шукаємо, а потім надаємо детальну інформацію про те, як працює кожна VPN у цій категорії. В кінці кожного раунду робимо висновок і присуджуємо бал одній із VPN. 

1

Особливості

Як ви бачите в нашому порівнянні NordVPN проти Mullvad, ми завжди починаємо з цих поєдинків, переглядаючи особливості кожного постачальника, і NordVPN має сильний досвід у цьому першому раунді.

У цьому розділі найважливіші речі, які ми шукаємо, – це перемикач знищення та певний спосіб автоматичного підключення VPN. Це дві функції, які ми вважаємо необхідними для кожного VPN, оскільки обидві ці функції безпосередньо впливають на безпеку, і без них VPN не може бути майже настільки безпечним. 

Крім цих функцій, які кожна VPN обрала надати – це лише глазур на торті. Такі речі, як блокувальник реклами, параметри DNS або навіть додані шари безпеки – звичайні доповнення.

NordVPN

NordVPN вибиває його з парку, коли мова йде про найнеобхідніші предмети, які ми щойно перерахували. Він дозволяє користувачам конфігурувати широкий спектр опцій, коли мова йде про його автоматичне підключення та перемикач на знищення.

Починаючи з перемикача kill, насправді два вбудовані в настільний клієнт. Один позначений у налаштуваннях як «комутатор вбивства через Інтернет» і працює, припиняючи потік інтернет-трафіку, якщо втрачено з’єднання VPN. 

nordvpn-review-killswitch

Інший називається «перемикачем програми заборони програм», і, коли він увімкнений, він автоматично закриє всі програми, які ви додали до свого списку. Це допомагає покращити продуктивність програм, які не потребують VPN, зберігаючи при цьому безпеку. 

У NordVPN також є добре розроблена настройка автоматичного підключення, яка спрощує налаштування. Ви можете мати підключення VPN автоматично при запуску програми або при запуску Windows. Ви також можете налаштувати його для автоматичного підключення лише тоді, коли ви перебуваєте в незахищених бездротових мережах (що означає більшість загальнодоступних Wi-Fi). 

Крім того, ви можете вибрати, до якого регіону чи країни ви автоматично підключаєтесь. NordVPN також має деякі додаткові функції безпеки, такі як користувацькі параметри DNS та невидимість у локальній мережі.

Найцікавіші з цих додаткових функцій безпеки – фільтр CyberSec та подвійний VPN. CyberSec – це відносно нова функція, яку NordVPN представила, яка працює як блокатор реклами, а також фільтр зловмисного програмного забезпечення та фішинг. 

CyberSec працює так, просто блокуючи сайти, які розміщують рекламу, або, як відомо, містять зловмисне програмне забезпечення або фішинг-атаки. Хоча це не найреволюційніша функція – і є безліч подібних безкоштовних інструментів для захисту вашої конфіденційності – приємно мати для тих, хто вже не використовує якийсь блокатор реклами.. 

Нарешті, подвійний VPN – це саме те, що звучить. Він ретранслює ваш трафік через більш ніж один VPN-сервер, що робить ще складнішим для будь-кого відстежувати вашу інтернет-активність.

Приватний доступ до Інтернету

PIA має зовсім інший макет зі своїми меню налаштувань, ніж NordVPN, який ми детальніше дослідимо в розділі «простота використання». Перша сторінка налаштувань, з якою вас зустрічають, містить прапорці для запуску програми під час запуску системи про те, чи підключається VPN під час запуску, та жменю спадових меню з косметичними параметрами. 

За замовчуванням клієнт PIA блокується на панелі завдань і використовує темну тему. Однак у налаштуваннях є можливість розблокувати вікно з панелі завдань та дозволити його переміщення по екрану, а також світлу тему та деякі параметри того, як відображається значок системного лотка.

приватний Інтернет-огляд-огляд-тур

Це одна з найкращих частин PIA, і ми чекаємо, що більше провайдерів, таких як NordVPN, включать нічний режим до свого білого тла, який може бути досить привабливим для очей на яскравіших моніторах або в темних приміщеннях.

Зважаючи на це, мова йде про єдине, що в налаштуваннях PIA може бути вказано на те, що слід дотримуватися інших. Хоча на першій сторінці налаштувань є прапорець для автоматичного підключення, немає способу налаштувати, де VPN автоматично підключається до. 

Крім того, перемикач kill пропонує три налаштування, які не повністю пояснені. Параметри “вимкнено”, “автоматично” та “завжди”. “Вимкнено” та “Завжди” досить просто пояснити, але налаштування “Авто” говорить, що воно блокує зовнішній трафік, коли VPN увімкнено. 

приватний Інтернет-огляд-огляд-убивця

Перемикач kill зазвичай працює, блокуючи трафік, якщо VPN з якихось причин втратив зв’язок. Блокування зовнішнього трафіку – це те, що кожен VPN повинен робити за замовчуванням, і налаштування перемикача убиття так, як це трохи дивно. 

Як і NordVPN, PIA також пропонує параметри DNS і навіть блокувальник зловмисних програм, який він називає MACE. PIA також пропонує вкладку в налаштуваннях під назвою “з’єднання”, що надає користувачам більше контролю над технічними аспектами роботи VPN, такими як шифрування, протокол, рукостискання та параметри портів. 

Одне, що відсутнє як у списку функцій NordVPN, так і в PIA, – це розділене тунелювання, яке дозволяє користувачам визначати список програм, які використовують захищене з’єднання VPN, а інші програми використовують звичайне підключення до Інтернету. Ви можете прочитати більше про роздільне тунелювання та побачити чудову реалізацію цієї функції в нашому огляді ExpressVPN. 

Думки круглі

Приватний доступ до Інтернету має зовсім інше меню налаштувань, ніж більшість VPN, і це не те, в чому ми обов’язково винні в цьому. Є багато естетичних варіантів, і ми хочемо, щоб більше постачальників мали нічний режим для здоров’я очей. 

PIA також має декілька більш досконалих варіантів, доступних для майстрів і енергоспоживачів, ніж NordVPN. Однак NordVPN докладає набагато більше зусиль для речей, які дійсно мають значення, і надає пріоритет функціональності щодо зовнішнього вигляду за допомогою набору функцій. 

Відмінний перемикач вимикання NordVPN та параметри автоматичного підключення випереджають PIA, коли йдеться про функції, що дає йому крапку в цьому раунді.

Круглий: Особливості точки для NordVPN

NordVPN логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

2

Ціна

Звичайно, жоден із двох товарів не можна порівняти, не дивлячись на їх ціноутворення. Однак цей раунд не закінчується тим, скільки коштує кожен провайдер. 

Зверху на ціноутворення, у цьому розділі ми знайдемо деякий час, щоб розглянути, які способи оплати приймаються, пропонується який-небудь безкоштовний план чи пробна версія, і чи існує якась політика відшкодування. 

NordVPN

Як ми бачили в нашому поєдинку NordVPN проти TorGuard, NordVPN має структуру ціноутворення, яка починається трохи скелясто, але швидко стає привабливою. Якщо ви плануєте зареєструватися щомісяця, ціна NordVPN дещо вища, але це стосується того, чого слід очікувати від постачальника топ-полиць.

Щорічний опціон зменшує щомісячну ціну майже вдвічі, а дво- або трирічні варіанти пропонують ще кращу угоду. Усі плани однакові щодо того, що включено, і всі вони дозволяють мати до шести одночасних з’єднань та необмежену кількість пропускної здатності.. 

NordVPN приймає всі основні форми оплати, включаючи кредитні картки, PayPal, Amazon Pay і навіть біткойн. Хоча безкоштовна пробна версія або безкоштовний план не доступні, NordVPN має 30-денну гарантію повернення грошей. Це, принаймні, пропонує певний спосіб випробувати послугу, але вона все ще вимагає відкласти велику авансову вартість довгострокового плану.

Приватний доступ до Інтернету

З іншого боку, ціна PIA виглядає краще, ніж у NordVPN. Щомісячне ціноутворення PIA починається приблизно там, де лежить річна ціна NordVPN. Це робить PIA очевидним вибором для тих, хто не шукає довгострокової підписки на VPN.

Однак PIA пропонує лише шестимісячні та річні плани, при цьому шестимісячний варіант навряд чи може зняти щось із витрат. Щорічно, це приблизно вдвічі менше, ніж щомісячний план, але при розбитті на щомісячну вартість. 

Незважаючи на те, що PIA є доброю територією як доступний варіант, вона все ще не дуже перевершує NordVPN за трирічні цінові ціни. Зважаючи на це, план PIA має трохи більше, ніж варіант NordVPN, що дозволяє підключати до 10 пристроїв одночасно. 

Як і NordVPN, PIA приймає криптовалюти, а також більш традиційні платежі, такі як кредитні картки та PayPal. Насправді, PIA приймає більше форм оплати, ніж NordVPN, використовуючи такі варіанти, як Промінь і Монетний двір. 

Як і NordVPN, PIA також не має будь-якої безкоштовної пробної версії. Якщо вам цікаво спробувати VPN повністю безкоштовно, не забудьте ознайомитись з нашим кращим безкоштовним VPN-сервісом. PIA дещо перешкоджає цій проблемі зі строком повернення коштів, але це лише сім днів.

Круглі дві думки

Це важко оцінити, оскільки обидва постачальники мають модель ціноутворення, яка, начебто, орієнтована на різних людей. З одного боку, PIA пропонує цілком доступні короткотермінові ціни, в той час як з іншого, NordVPN випереджає його трирічним планом. 

У цьому раунді справа зводиться до того, що NordVPN дає користувачам 30 цілих днів, щоб вирішити, чи правильно вони їм, і отримати відшкодування, тоді як PIA дає вам лише сім. Ця різниця перемагає NordVPN очко в цьому раунді, але просто вузько. Ми вважаємо, що тут варто зазначити, що, як ви можете прочитати більше в нашому огляді CyberGhost, CyberGhost пропонує більш тривалий термін повернення коштів та кращі ціни, ніж будь-які VPN, які ми сьогодні розглядаємо.. 

Раунд: Цінова точка для NordVPN

NordVPN логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

3

Простота використання

Наскільки легко користуватися частиною програмного забезпечення – досить суб’єктивна справа, але, незважаючи на це, важливо враховувати щось. Добре розроблене програмне забезпечення може запропонувати приємні враження, тоді як погано розроблене програмне забезпечення може бути нещасним у використанні, перешкоджаючи вашій інтернет-продуктивності чи зволікання. 

У цьому розділі ми уважно ознайомимось із клієнтами кожного VPN та обговоримо, що таке інтерфейс користувача. VPN з більш зручним і продуманим клієнтом виграє бал за раунд. 

NordVPN

Важко сказати, хто це зробив першим, але загальний макет NordVPN досить поширений серед клієнтів VPN (ви можете побачити приклад дуже подібного дизайну в нашому огляді ProtonVPN). Перше, що вас вітає, відкриваючи програмне забезпечення, – це екран із великою картою, що займає більшу частину правої частини екрана та список серверів, що займають ліву сторону.

nordvpn-огляд-інтерфейс

Навколо карти є ряд маркерів місцеположення, на які можна натиснути, щоб підключитися до сервера в цьому місці. Одне, що NordVPN робить краще, ніж більшість інших постачальників, які використовують цей макет, – це те, що ви можете збільшити масштаб та зменшити масштаб карти, щоб полегшити перегляд усіх серверів у всьому світі, а інші VPN мають фіксовану перспективу. 

Список серверів ліворуч від карти розміщений за алфавітом та показує прапор кожної країни поруч. Після того, як ви почнете використовувати VPN, список нещодавно використаних серверів з’явиться над повним списком серверів, що полегшує швидке підключення до відвідуваних місць.

Останній список серверів показує до п’яти місцеположень, перш ніж одне буде знято зі списку. Для тих, хто зацікавлений у тому, щоб збільшити простір екрану та мінімізувати безлад у їх цифровій робочій області, NordVPN дозволяє користувачам закривати частину карти клієнта та бачити лише набагато меншу частину списку серверів. 

Меню налаштувань клієнта NordVPN дуже ефективно викладено і робить NordVPN чудовим вибором для будь-кого. У налаштуваннях є обмежена кількість вкладок, і ми могли б знайти все, переглянувши наш перший вкладку, що є досить рідкісною справою. 

Зверху на добре впорядковані вкладки, кожен параметр в налаштуваннях має під собою невелике, одно- або дворядкове пояснення. Вони допомагають додатково уточнити, що робити всі варіанти, і зміцнити NordVPN як чудовий вибір для тих, хто не є найвищою технікою..

Приватний доступ до Інтернету

За замовчуванням клієнт PIA блокується на панелі завдань у правій нижній частині екрана. Вікно набагато менше, ніж клієнт NordVPN, він займає менше половини ширини і майже половини висоти. 

Як ми вже згадували, у налаштуваннях PIA пропонуються безліч візуальних варіантів, а один звільняє VPN-клієнт з панелі завдань, що дозволяє переміщати вікно туди, куди вам потрібно..

Макет PIA сильно відрізняється від NordVPN, велика кнопка “живлення” займає приблизно половину вже малого інтерфейсу. Якщо натиснути цю кнопку живлення, ви підключите вас до VPN у місці, яке відображається безпосередньо під ним. Ще одна VPN, яка робить це, є ExpressVPN; читайте нашу статтю ExpressVPN проти PIA, щоб побачити інші способи порівняння цих послуг.

приватний-Інтернет-огляд-огляд-інтерфейс

Натиснувши на місцеположення, ви відкриєте список серверів, і нижче цього, також буде показана ваша IP-адреса та IP-сервер VPN, який ви використовуєте. 

Нарешті, невелика стрілка в самому низу програми розширює вікно приблизно на тій же висоті, що і клієнт NordVPN. Цей додатковий простір показує ще більше інформації про підключення, наприклад, інформацію про акаунт, щомісячне використання та деякі швидкі налаштування. 

Основний інтерфейс дуже компактний і ефективний. Швидкі параметри налаштувань – це чудовий сенсор, а загальний вигляд інтерфейсу чистий. Однак, як тільки ви перейдете до меню налаштувань, по краях все буде дещо грубіше. 

У налаштуваннях є пояснення, але деякі формулювання можуть бути дещо незрозумілими. Такі речі, як перемикач на три режими вбивства, про який ми згадували у розділі “Особливості”, додають лише заплутані та непотрібні деталі до функцій, які слід чітко вирізати.

Окрім того, широкі можливості підключення та мережі виходять далеко за рамки того, з чим має зайнятися більшість людей. Хоча PIA, безумовно, може бути використаний будь-хто на базовому рівні, в налаштуваннях пропонується набагато більше технічних функціональних можливостей, що може щось відштовхувати людей.

Три круглі думки

Обидва VPN покращили клієнтів, які добре виглядають та виконують цю роботу добре. NordVPN дає користувачам земну кулю для пошуку гарного місця, до якого можна підключитися, в той час як PIA трохи зменшує речі, щоб заощадити дорогоцінний простір на екрані. 

Зрештою, NordVPN має краще обраний макет у меню налаштувань. Організація вкладок проста, що дозволяє легко знайти те, що вам потрібно. 

Більше того, що NordVPN пропонує дуже чіткі пояснення того, що робить усе в налаштуваннях. Тим часом PIA має формулювання, які можуть бентежити, і вона пропонує налаштування, трохи більш технічні, ніж багато людей зацікавлять.

Раунд: точка простоти використання для NordVPN

NordVPN логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

4

Швидкість

Настільки ж простота використання, швидкість може легко зробити або зламати будь-яку VPN. Швидкий VPN може запропонувати аналогічний досвід веб-серфінгу, щоб взагалі не використовувати VPN, тоді як швидкість крихти змусить вас відчути, що ви знизилися назад, щоб набрати номер. 

Однак, на відміну від простоти використання, швидкість є предметом, який можна оцінити, який ми можемо об’єктивно перевірити, щоб визначити переможця. У цьому розділі ми зробимо саме це, протестуючи кожну VPN у п’яти місцях по всьому світу та порівнявши її з базовим зчитуванням, яке ми приймаємо без жодного VPN. 

NordVPN

Як ми торкалися в минулому, як, наприклад, у нашому поєднанні ProtonVPN проти NordVPN, NordVPN може бути непослідовним, коли йдеться про призначення сервера. Це найпомітніше, коли ви робите тестування на швидкість, як це, і в кінцевому підсумку означає, що кожного разу, коли ви підключаєтесь до нового місця розташування, десь відбувається лотерея.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений9165.510.57
США №247923133.538,87
Великобританія # 20115334,786.06
Нідерланди №6614566,915.39
Японія # 69159132,833.31
Подвійний VPN (від США до Канади №4)7920.488,64

Більшість випадків цей випадковий шанс виявиться прекрасним, і ви побачите надійну ефективність, як ми це робили в чотирьох з п’яти тестованих місць. Однак, начебто, метод присвоєння сервера NordVPN знову повернув голову в Німеччині і змусив нас отримати менше половини пропускної здатності для завантаження того, що ми отримали від кожного іншого сервера. 

Хоча цей сервер все ще мав пристойну швидкість і відчував себе добре, поки ми використовували його для перегляду веб-сторінок та потокової передачі відео, це все ще ілюструє точку, про яку ми говорили раніше. NordVPN, як правило, швидкий, але він несумісний з одного сервера на інший, навіть у тому самому місці. 

З часом здається, що в цьому відношенні все покращилося, але, можливо, все ще час від часу виникає потреба відключитись і підключитися знову, щоб спробувати лотерею ще раз і сподіваємось отримати швидший сервер.

Приватний доступ до Інтернету

PIA та NordVPN торгували ударами з одного місця в інше, PIA стримувала NordVPN в США, але не змогла отримати виграш у Великобританії. Тоді, поки PIA була трохи повільнішою в Японії, вона перемагає над найслабшим місцем NordVPN, Німеччиною.

Розташування: Ping (мс) Завантажити (Мбіт / с) Завантажити (Мбіт / с)
Незахищений (Сент-Луїс)9169,3411.3
Чикаго (рекомендується)1665.4910.23
Лондон107100,728,82
Сан-Паулу156124,583.11
Токіо16352.495.27
Сідней253122.192.6

Нарешті, у Бразилії PIA розвалилася наприкінці і швидко роздувається швидкістю NordVPN. Всі сервери добре продемонстрували практичне тестування, навіть при трансляції HD відео, за винятком бразильського сервера.

Як підказують результати на папері, бразильський сервер був помітно млявішим, ніж інші сервери, і для початку завантаження веб-сторінок знадобиться секунда або більше часу, ніж зазвичай.

Круглі чотири думки

Хоча жодна з цих VPN не приземлиться до «повільної» категорії з такою продуктивністю, лише один мав помітно повільний сервер, і це PIA. На папері NordVPN виграв PIA у трьох із п’яти локацій та виграв з великим відривом.

У місцях, де NordVPN повільніше, це було лише відносно невеликими запасами. Справжній остаточний цвях у труні для PIA полягає в тому, що це був єдиний сервер, який помітно постраждав через низьку продуктивність, в той час як усі сервери NordVPN відчували чуйність та швидкість.

Круглий: Точка швидкості для NordVPN

NordVPN логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

5

Безпека та конфіденційність

Заключний раунд – це, напевно, ви бачите, що найбільше підкреслюється у маркетингу кожного VPN: безпека та конфіденційність. Як і в усьому, ви не повинні сприймати слово компанії про те, наскільки безпечний її продукт. 

Для аналізу безпеки кожного VPN ми розглядаємо, які протоколи та шифрування доступні, і перевіряємо наявність будь-яких витоків, включаючи інформацію про DNS та IP. Ми також перевіряємо політику конфіденційності кожної VPN та трохи перебираємося в минуле, щоб побачити, чи були якісь недоліки конфіденційності.. 

NordVPN

Що стосується безпеки, NordVPN не пропонує багато варіантів. Здебільшого і шифрування, і протокол заблоковані, і їх неможливо змінити. Однак, незважаючи на відсутність вибору, він використовує найкраще комбо, доступне зараз. 

Для протоколу NordVPN використовує OpenVPN, який є дуже захищеним та відкритим протоколом, який має перевірений досвід безпеки, але при цьому все ще є прозорим і забезпечує високу швидкість понад усе. Докладніше про OpenVPN та інші протоколи ви можете прочитати в нашому розбитті протоколу VPN. 

Використовуване шифрування – AES-256, який у поєднанні з протоколом OpenVPN – це те, що ми вважаємо сучасним золотим стандартом безпеки Інтернету. Як ми очікували за допомогою цього протоколу та шифрування, нам не вдалося знайти жодних ознак витоків DNS, витоків IP чи будь-якого іншого виду даних.

Що стосується конфіденційності, NordVPN пропонує одну з більш стислих політик конфіденційності. Додавшись приблизно у вісім сторінок, документ виконує достатньо хорошу роботу, пояснюючи, яка саме інформація збирається, як довго вона зберігається і для чого вона використовується, не замикаючись надмірною юридичною термінологією. 

NordVPN збирає досить незначну кількість інформації про користувачів. Насправді, якщо ви вирішили платити за біткойн, фактично можна створити обліковий запис, не передаючи ідентифікаційну інформацію, використовуючи викинуту електронну адресу.

Звичайні способи оплати, такі як кредитна картка, все ще надаватимуть ідентифікаційну інформацію NordVPN, але це значною мірою пом’якшується тим, що сам VPN не збирає ідентифікаційну інформацію про користувачів.

Інформація, зібрана поза налаштуванням облікового запису, здебільшого обмежується даними, зібраними з файлів cookie на веб-сайті. Знову ж таки, ця інформація не ідентифікує і використовується для вдосконалення та підтримки веб-сайту.

Приватний доступ до Інтернету

PIA пропонує більше варіантів для користувачів, коли справа стосується безпеки, і навіть пропонує цей зручний веб-сайт, який пояснює багато варіантів шифрування та пропонує деякі рекомендації. Як і NordVPN, доступне шифрування AES-256, але PIA також включає AES-128.

AES-128 менш безпечний, ніж його брат на 256 біт, але, натомість, може забезпечити трохи кращу швидкість та продуктивність. Існує також кілька варіантів аутентифікації даних, які можуть захистити від “активних атак”, коли хтось перехоплює трафік між вами та сервером VPN. 

Що стосується протоколу, PIA пропонує ті самі два варіанти, що і NordVPN, які є обома формами OpenVPN. Один з них, UDP, кращий для загальної продуктивності, а інший, TCP, більш стабільний і пропонує більш надійне з’єднання.

Переходячи до політики конфіденційності, PIA набагато довше, ніж у NordVPN, загальною довжиною близько 12 сторінок. Політика зосереджується спеціально на інформації, зібраній за допомогою файлів cookie на веб-сайті, що – як у випадку з NordVPN – є стандартною практикою майже для всіх веб-сайтів, і така зібрана інформація використовується для підтримки сайту. 

Крім інформації, зібраної на сайті, PIA управляє своїм VPN з політикою нульового журналу, підкріпленою реальними доказами. PIA була висунута в позов ФБР під час розслідувань у минулому, і вона зарекомендувала себе як не здатна передавати інформацію урядові органи, оскільки не зберігає ідентифікаційної інформації. 

П’ять круглих думок

І NordVPN, і PIA пропонують шифрування AES-256 та протокол OpenVPN, саме це ми і шукаємо, коли мова йде про безпеку. 

Хоча PIA пропонує набагато більше варіантів, коли справа стосується налаштування безпеки вашого VPN, це здебільшого слугуватиме лише жертвам безпеки на користь швидкості. Ми пропонуємо більшості людей дотримуватися перевіреного комбо. 

Що стосується політики конфіденційності, хоча NordVPN коротша і написана у легшому для розуміння стилі, PIA зарекомендувала себе як непохитна перед обличчям урядових відомств. Обидва мають чітку політику без реєстрації та чітку послугу. 

Цей раунд неймовірно близький, і обидва провайдери здаються надійними та надійними, тому ми називаємо цей фінальний раунд кращим, тобто обидва провайдери заробляють очко.

Раунд: Безпека та конфіденційність Немає чіткого переможця, бали для обох

NordVPN логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет

6

Вирок

З підсумковим балом від 5 до північного, NordVPN забирає додому перемогу на зсуві. Хоча PIA не є поганою VPN, вона просто не може йти в ногу з справжнім вибором верхньої полиці, як NordVPN. 

Переможець: NordVPN

NordVPN мав чудову швидкість, кращі функції, був суб’єктивно простішим у використанні і навіть пропонував трохи кращі варіанти ціноутворення. Єдиний момент, яким вдалося взяти приватний доступ до Інтернету, було пов’язано, оскільки обидва постачальники мають хорошу безпеку та хороший досвід поваги до конфіденційності користувачів. 

Якщо ви мали досвід роботи з PIA або NordVPN, ми хочемо почути, як ваш досвід порівнюється з нашим у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map