З усіх перевірених нами віртуальних приватних мереж CyberGhost та NordVPN протягом певного часу були шиєю та шиєю під номером один та два. Ці двоє обіймали такі високі посади і з подібних причин.


Якщо ви подивитесь на наш огляд CyberGhost, ви побачите, що це було добре майже в кожній категорії, але нам особливо сподобалися ціни, простота використання та функція роздільного тунелювання. Аналогічно, у нашому огляді NordVPN ми виділяємо відмінні довгострокові ціни та простоту використання NordVPN.. 

З цими двома VPN постійно конкуруючи один з одним за місце вгорі, а також довгий список подібностей між ними, ми подумали, що прийшов час побачити, що краще в поєдинку NordVPN проти CyberGhost.

Налаштування боротьби: NordVPN проти CyberGhost

Щоб гарантувати, що наше поєднання CyberGhost проти NordVPN є справедливим, ми розробили систему дев’яти раундів. У кожному раунді ми зосередимось на одному аспекті роботи VPN. Ми розглянемо, як працює кожна VPN у цій категорії та визначимо переможця в кінці кожного раунду.

В кінці всіх дев’яти раундів переможцем оголошується VPN з найбільшою кількістю очок. Якщо будь-який раунд занадто близький для дзвінка, можливо, його можна оголосити рівним, і в цьому випадку обидва VPN зароблять бал за цей раунд.

1

Швидкість

Якщо ви подивитесь на нашу найшвидшу статтю VPN, ви побачите, що NordVPN насправді занесений до категорії «нечесних згадок». Причиною цього є те, що протягом багатьох років ми тестували VPN, NordVPN постійно виявляв багато невідповідностей зі швидкістю роботи.

Однак це значно покращилося з часом, і нам, можливо, доведеться внести зміни до цієї статті десь найближчим часом. Під час нашого тестування цієї статті NordVPN вдалося досягти вражаючої продуктивності в кожному місці за допомогою лише декількох незначних гикавок..

Швидкість NordVPN

Місцезнаходження: PingDownloadUpload
Незахищений4289.17344.56
нас.8204.57233.70
Великобританія80220.2439,82
Японія167187.57200.05
Ізраїль14171,6078.27

NordVPN обіграв швидкість завантаження CyberGhost за значними запасами в кожному з перевірених нами місць. Єдине місце, яке було навіть близько, було в тому місці, де NordVPN трохи сповільнився, що було в Ізраїлі. 

Швидкість CyberGhost

Місцезнаходження: PingDownloadUpload
Незахищений4289.17344.56
нас.4493,62197.34
Великобританія7988,54219.24
Японія15877,50322.24
Ізраїль13866,9463.45

У NordVPN є трохи більше проблем зі швидкістю завантаження, виграючи лише у половині локацій. Однак швидкість завантаження є найважливішою для загальної продуктивності, більшу частину часу, і вона стає критичною лише у разі надсилання великих файлів. 

Крім того, навіть у тих місцях, де він працює недостатньо, NordVPN все ще має достатню пропускну здатність для завантаження, щоб він міг чудово виконувати перегляд веб-сторінок і потокове передавання.. 

Одне, в чому CyberGhost перемогло, – це час пінг. У трьох з чотирьох розташувань, які ми розглянули, CyberGhost зміг поголити лише кілька мілісекунд часу пінгу, що може зробити його чудовим VPN для ігор. 

Незважаючи на те, що у NordVPN раніше виникали проблеми з послідовністю, з часом все стало набагато краще. У наших останніх тестуваннях, у тому числі для порівняння NordVPN з CyberGhost, NordVPN мав дуже зручні та надійні швидкості по всьому світу, що дозволило йому виграти цей раунд зі своїми кращими швидкостями завантаження.. 

Круглий: Точка швидкості для NordVPN

NordVPN логотип
CyberGhost логотип

2

Потокове

І NordVPN, і CyberGhost можуть обійти більшість заходів блокування VPN, які використовують потокові сайти. Обидва провайдери можуть передавати вміст Netflix, Hulu, Amazon Prime Video і навіть вміст BBC iPlayer, тому обидва вони високо оцінюються на нашому найкращому VPN для Hulu та кращому VPN для статей Netflix. Однак є суттєві відмінності в тому, як кожен працює під час трансляції. 

У CyberGhost є стандартні сервери, а також кілька виділених потокових серверів. Це також можна побачити в нашій статті NordVPN vs Windscribe, коли Windscribe використовує подібну систему. На спеціалізованих і не виділених потокових серверах CyberGhost ми змогли примусити Amazon Prime Video, Netflix та Hulu працювати.

CyberGhost-потокові сервери

Однак Hulu та Amazon Prime Video дуже повільно завантажуються на звичайні сервери. У Hulu також виникла проблема, коли відео завантажуватиметься нескінченно, і вам залишиться дивитися на чорний екран. Ці проблеми не були присутніми на потокових серверах CyberGhost, але Amazon Prime все ж здавався трохи млявим і все ще іноді завантажуватиметься з дуже низькою роздільною здатністю. 

NordVPN, з іншого боку, не має виділених потокових серверів. Кожен потоковий сайт, який ми намагалися, працював чудово, включаючи Amazon Prime, який був набагато чуйнішим, ніж це було, коли ми знаходились у мережі VPN CyberGhost. Це покращило його простоту використання без необхідності виділення серверів, а найкраща продуктивність виграє NordVPN в цьому раунді.

Круглий: Точка передачі для NordVPN

NordVPN логотип
CyberGhost логотип

3

Безпека та конфіденційність

Що стосується безпеки та конфіденційності, CyberGhost та NordVPN дуже порівнянні. Обидва постачальники VPN охоплюють усі основні функції безпеки, які ми очікуємо побачити, включаючи функціонуючий перемикач знищення та певний спосіб автоматичного підключення при запуску.. 

nordvpn-review-налаштування

Що стосується безпеки з’єднання, то обидва VPN пропонують OpenVPN у парі з шифруванням AES-256. Це спарювання – це те, що ми пропонуємо майже кожному користуватися практично для всіх застосувань, оскільки воно забезпечує чудову безпеку та надійну продуктивність.

CyberGhost також дозволяє користувачам встановлювати протокол на IKEv2, але це звичайно не рекомендується. Якщо ви шукаєте VPN, який має деякі унікальні параметри протоколу, перегляньте наш огляд VyprVPN. VyprVPN пропонує кілька протоколів, включаючи унікальний протокол Хамелеона. 

cyberghost-огляди-налаштування

Обидва VPN мають чітку політику без реєстрації та збирають мінімальну кількість інформації про вас та ваше використання VPN. Оскільки CyberGhost і NordVPN пропонують такі порівнянні рівні безпеки та конфіденційності, вирішальним фактором у цьому раунді зводиться до деяких додаткових функцій NordVPN. NordVPN пропонує подвійний VPN для додаткової безпеки, а також Tor VPN для глибокого перегляду веб-сторінок. 

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для NordVPN

NordVPN логотип
CyberGhost логотип

4

Торрентінг

Як ми побачили в статті ExpressVPN проти NordVPN, NordVPN отримує найкращі швидкості будь-якої VPN, яку ми перевірили, коли мова йде про торрент. Ми бачили, що швидкість досягнення NordVPN досягає 17 Мб / с під час торрент великих файлів, і ми змогли завершити весь завантажений тест 1,4 ГБ за три хвилини. 

При цьому NordVPN має як виділені сервери P2P, так і свої стандартні сервери, і ми фактично бачимо кращу продуктивність на звичайних серверах. Швидкість завантаження 17 Мб / с і три-хвилинні завантаження були досягнуті за допомогою звичайних серверів. Виділені сервери для обміну файлами, здається, оптимізовані більше для безпеки, оскільки вони не так швидко, і, здається, розташовані в Греції, а не більше локально. 

CyberGhost, в цьому випадку – на відміну від потокового розділу – не має виділених P2P-серверів для торрент. Незважаючи на це, це вдалося зробити непогано під час нашого тесту на торрент на 1,4 ГБ. Через одну хвилину торент надходив зі швидкістю 4 Мб / с, а через півтори хвилини він вибухнув до вражаючих 10 МБ / с. Ось тут швидкість завантаження залишалася, поки завантаження не закінчилося приблизно за три хвилини та п’ять секунд.

Хоча CyberGhost справді вдався і вдалося досить швидко завантажити наш тестовий файл, він все ще не міг закінчити правління NordVPN як короля торрентінгу. 

Раунд: Точка торрент для NordVPN

NordVPN логотип
CyberGhost логотип

5

Розташування сервера

Хоча і NordVPN, і CyberGhost мають однаковий загальний розмір мережі – приходить близько 5000 серверів кожен – CyberGhost має кращу дистрибуцію. CyberGhost має сервери в 80 країнах, тоді як NordVPN пропонує лише локації в 62 країнах.

nordvpn-огляд-маркер-вибір

CyberGhost пропонує більше місць, ніж NordVPN, але він все ще залишає великі регіони Африки та Азії трохи безплідними, коли мова йде про вибір сервера. Якщо ви шукаєте постачальника VPN з серверами в усіх куточках земної кулі, обов’язково прочитайте наш огляд HideMyAss. HideMyAss має сервери в 190 країнах.

Раунд: Точка розташування сервера для CyberGhost

NordVPN логотип
CyberGhost логотип

6

Одночасне з’єднання

Хоча деякі VPN дозволяють користувачам мати необмежену кількість з’єднань (див. Наш статтю Windscribe vs TunnelBear для прикладу цього), більшість провайдерів обмежують кількість одночасних підключень. Зазвичай це дозволяє перешкоджати людям ділитися своїми обліковими записами з тоннами друзів і обмежувати загальну напругу на серверах VPN. 

NordVPN дозволяє користувачам мати одночасно до шести пристроїв. CyberGhost, з іншого боку, дозволяє підключити до семи пристроїв одночасно, тобто CyberGhost виграє цей раунд вузьким відривом. 

Круглий: точка одночасного з’єднання для CyberGhost

NordVPN логотип
CyberGhost логотип

7

Ціноутворення

Як ми продовжуємо бачити в цьому огляді, CyberGhost та NordVPN є майже всіма порівнянними. Ціноутворення не відрізняється, оскільки обидва ці постачальники мають дуже схожі загальні моделі ціноутворення. 

Починаючи з опції щомісячної реєстрації, NordVPN – найдоступніший вибір приблизно на долар. Наступний план, запропонований обома VPN, – це щорічний план, що є дещо вищою ціною для CyberGhost, що в цей час коштує на долар менше, ніж у річному плані NordVPN.

Обидва VPN пропонують також дворічний та трирічний варіант, а CyberGhost знову надходить на трохи менше долара, що дешевшає щомісяця в кожен проміжок часу. Під час оформлення замовлення CyberGhost також надає можливість включити виділений IP для додаткових п’яти доларів на місяць. 

Крім вищого ціноутворення, CyberGhost також пропонує користувачам 24-годинну безкоштовну пробну версію, тоді як NordVPN не має форми безкоштовної пробної версії. Перегляньте наш огляд Windscribe на безкоштовне VPN, у якого немає обмеження за часом. 

CyberGhost навіть вилучає гарантію повернення грошей NordVPN. CyberGhost надає користувачам вражаючий щедрий 45 днів для повернення грошей, тоді як гарантія повернення грошей NordVPN лише до 30 днів. 

Раунд: цінова точка для CyberGhost

NordVPN логотип
CyberGhost логотип

8

Зручність у користуванні

Це, нарешті, одна сфера, де CyberGhost проти NordVPN сильно відрізняються. CyberGhost має досить компактний та мінімалістичний користувальницький інтерфейс. У звичайному вигляді в середині є лише кнопка для підключення та відключення від VPN, плюс спадне меню нижче, яке дозволяє вибрати місце, до якого потрібно підключитися..

cyberghost-огляд-розширений-ui

Коли ви відкриєте налаштування CyberGhost, вікно розширюється приблизно втричі від свого звичайного розміру і заповнюється набагато більш детальною інформацією. Це розширене вікно дозволяє переглядати повний список серверів та налаштовувати різні налаштування. Меню налаштувань для CyberGhost добре викладене, і під кожним параметром є коротке пояснення під ним, що пояснює, що він робить.

NordVPN, з іншого боку, має великий користувальницький інтерфейс, який в основному займає карта. На цій карті є сині маркери в кожному місці, до якого ви можете підключитися. Це набагато полегшує перегляд вибору серверів.

nordvpn-review-сервер-навігація

Меню налаштувань NordVPN за компонуванням подібне до CyberGhost, і вони також пропонують кілька простих пояснень для більшості варіантів. Хоча CyberGhost має кілька невеликих дотиків – наприклад, темний режим – які допомагають покращити загальну зручність у користуванні програмним забезпеченням, він все ще не може перемогти карту NordVPN.

І CyberGhost, і NordVPN мають дуже зручні інтерфейси, з якими ваш середньостатистичний користувач – навіть без попередніх знань VPN – майже напевно зможе розібратися без необхідності допомоги. Однак карта NordVPN просто надає йому трохи додаткової зручності використання, якої не вистачає CyberGhost. 

Раунд: пункт зручності для користувачів NordVPN

NordVPN логотип
CyberGhost логотип

9

Особливості

Окрім стандартних функцій, які, як ми очікуємо, матиме кожен VPN, такий як комутатор вимкнення і якесь автоматичне підключення, і CyberGhost, і NordVPN мають кілька додаткових дзвіночків. 

Для початку NordVPN пропонує “CyberSec”. Це тип зловмисного програмного забезпечення та блокатора оголошень, який може допомогти захистити вас, заблокувавши сайти, на яких, як відомо, розміщується шкідливий або дратівливий вміст. У NordVPN також є кілька цікавих варіантів, коли мова йде про спеціалізовані сервери.

nordvpn-review-killswitch

Як ми вже згадували в розділі “торрент”, є спеціалізовані P2P-сервери, але вони не такі цікаві, як подвійні VPN або Onion-over-VPN.. 

Функція Onion over VPN підключає вас до Tor, спеціального веб-переглядача для ознайомлення з темною павутиною, тоді як подвійна функція VPN з’єднує вас через два сервери, щоб покращити безпеку та зробити вашу Інтернет-активність ще складнішою для відстеження. 

CyberGhost імітує деякі функції, які пропонує NordVPN, включаючи блокатор, але блокатори рекламних та зловмисних програм – це десяток десятків днів. Справжній розіграш CyberGhost – одна з найважчих для пошуку функцій: розділений тунель. 

cyberghost-review-privacy-settings

Розбиття тунелів – це те, про що ви також можете прочитати в нашому огляді ExpressVPN. Хоча ExpressVPN робить це інакше, CyberGhost дозволяє створити список веб-сайтів, які будуть використовуватись як винятки. Це означає, що, відвідуючи ці веб-сайти, ви не будете підключатися через тунельне з’єднання VPN, а натомість будете знаходитись у звичайному незахищеному з’єднанні.

CyberGhost також дозволяє встановлювати правила, які автоматично підключатимуть вас до VPN у визначеному місці, коли ви відкриваєте певну програму. Хоча ми не відчуваємо, що “розумні правила” CyberGhost є настільки потужними у формі розділеного тунелювання, як у ExpressVPN, але ми вважаємо, що це перемагає те, що пропонує NordVPN, коли мова йде про функції.

cyberghost-review-smart-правила

Круглий: Особливості точки для CyberGhost

NordVPN логотип
CyberGhost логотип

10

Вирок

Хоча обидва VPN показали велику ефективність на нашому тестуванні та продемонстрували, чому вони належать на вершині, переможцем стає NordVPN з оцінкою п’ять-чотири. NordVPN взяв на себе лідируючі позиції, покращивши швидкість та полегшивши доступ до потокової передачі, а CyberGhost навіть показав можливість повернутися до кінця. 

Переможець: NordVPN

Зрештою, цього просто не вистачило, і надзвичайна простота використання NordVPN допомогла просунути його через край у цій одній перемозі. Якщо у вас виникли добрі чи погані враження з CyberGhost або NordVPN, ми будемо раді почути про це в коментарях нижче. Прочитайте наш NordVPN vs IPVanish фрагмент, щоб побачити, як вони порівнюються. Як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me