Найшвидші послуги VPN 2020 року: Festina Lente

За винятком безпеки, швидкість є найважливішим аспектом віртуальної приватної мережі. Незалежно від того, який VPN ви використовуєте, це вплине на вашу швидкість. У деяких випадках це є позитивним, наприклад, коли VPN перестає провайдером інтернет-послуг, а в інших – негативним, з’їдаючи невелику пропускну здатність у вас.


У цьому посібнику з найшвидшим VPN ми збираємося порівняти результати, взявши 16 наших провідних постачальників та запустивши їх через безліч швидких тестів. Хоча жоден тест не є ідеальним, ми взяли максимально науковий підхід, враховуючи кожну зміну, яку ми могли.

Ми вибрали провайдерів на основі кількох факторів. По-перше, вони в нашому найкращому посібнику з VPN були автоматичними включеннями. Решта були вибрані на основі нашого тестування, коли ми їх переглядали, або на вимогах щодо швидкості, висунутих постачальником.

Найшвидші VPN 2020 року

Що робить VPN швидким?

Як і багато аспектів VPN, швидкість має безліч змінних. Якщо ви не знайомі з тим, як працює VPN, радимо ознайомитися з нашим посібником з VPN. Це дасть вам базове розуміння того, як фактори швидкості у всій схемі. Наш пояснювач швидкості порівняно із затримкою є також приємним додатковим читанням.

Найбільш прямі фактори – рівень протоколу та шифрування.

Як правило, шифри, які використовують більші розміри клавіш, більш безпечні, якщо, звичайно, шифр не трісне. Шифрування та розмір ключів диктують, як встановлено зв’язок із віддаленим сервером та наскільки складний алгоритм, який передаватиме дані ваших відкритих текстів у шифротекст. Більш детально про процес читайте наш опис шифрування.

Коротше кажучи, є баланс між швидкістю та безпекою. Протокол, який ви використовуєте, також входить до цього. Деякі протоколи дозволяють використовувати лише певні шифри, а інші шифрують у різних точках мережевого ланцюга. Це також може вплинути на швидкість.

Коли ми говоримо про те, наскільки швидким є VPN, ми говоримо про те, яку пропускну здатність він вимагає від вашого звичайного підключення до Інтернету. Наприклад, якщо ми починаємо зі швидкістю завантаження 200 мегабіт в секунду і вимірюємо швидкість завантаження 140 Мбіт / с після підключення до VPN, VPN забирає пропускну здатність 60 Мбіт / с від нашої незахищеної швидкості.

Однак це не те саме, що пропускна здатність. Пропускна здатність – це скільки даних пробивається через з’єднання, тоді як пропускна здатність – це наскільки це з’єднання здатне. Для VPN чинниками, які впливають на пропускну здатність, може бути кількість користувачів на певному сервері або максимально можлива пропускна здатність обладнання, яке він використовує.

Для більшості завдань швидкість завантаження є найбільш прямим показником для “швидкості”. Потокове та веб-переглядачі стосуються цього більше, ніж будь-що інше, тому саме на метриці, на якій слід зосередитися, потрібно зосередитись на базовому VPN.

Затримка або пінг не настільки важливі для цих завдань. Ping – це міра, скільки часу потрібно, щоб повідомлення перейшло на сервер і назад. Для трансляції це не має значення. Навіть якщо сервер відстає на 500 мілісекунд, це відстає постійно.

З іншого боку, такі завдання, як ігри, залежать від затримки.

Ігри, особливо коли вони багатокористувацькі, не потребують багато даних для передачі. На обох машинах текстури та моделі зберігаються та відображаються локально, тому потрібно перенести лише невелику кількість даних, наприклад, точки удару та викликані події. Щоб ці події відбувалися якомога ближче один до одного, затримка кожного гравця повинна бути низькою.

Ми не будемо висвітлювати ігри в цьому посібнику, тому, якщо це ваша головна проблема, рекомендуємо прочитати наш найкращий VPN для ігрового твору.

Як відстань впливає на швидкість VPN

Відстань, яку ви тунелюєте, в основному впливає на затримку з’єднання. Існує більше фізичної відстані для того, щоб повідомлення подорожувало, тому потрібно довше, щоб повідомлення переходило в зворотну сторону.

Ось тут і стає брудно. Теоретично пропускна здатність не повинна змінюватися до тих пір, поки сервер, до якого ви підключаєтесь, має таку саму пропускну здатність, як і близький до вас сервер. Незважаючи на це, пройти цю відстань потрібно довше, що впливає на швидкість завантаження та завантаження.

Час, необхідний для подорожі пакетом, може вплинути на пропускну здатність, про яку ми говорили вище. Навіть незважаючи на те, що з’єднання теоретично може підтримувати однакову кількість пропускної здатності, сценарій у реальному світі означає, що у вас буде повільніше з’єднання. Через це, як правило, краще підключитися до VPN-сервера близько до дому, якщо ви не намагаєтесь обійти сувору цензуру..

Найшвидші результати тестування швидкості VPN

Ми перевірили три локації – Нью-Йорк, Амстердам та Токіо – для 16 постачальників VPN. Ми вибрали ці локації, оскільки більшість сервісів мають сервери в або поблизу них. Тести проводили три рази, і ми усереднювали результати. У таблиці нижче ви знайдете середньозважене серед трьох місцеположень. Якщо ви хочете отримати повний набір даних, ви можете переглянути нашу тестувальну таблицю.

Тестування проводилося протягом декількох днів на дротовому з’єднанні. Щоб все було максимально справедливим, перед кожним раундом тестування ми перевіряли свою незахищену швидкість. У дні, коли результати були на 10 відсотків вище або нижче норми, ми не проводили тестування. На щастя, така ситуація ніколи не виходила.

Наші результати відображаються в мегабітах за секунду, тому якщо ви очікуєте зниження тарифів, ось чому. Байт має вісім біт, тому швидкість завантаження 200 Мбіт / с була б такою ж, як 25 мегабайт в секунду.

Результати, які становили 10 відсотків або менше від нашої незахищеної швидкості, були викинуті та перевірені 10 разів. Якщо вони не перевищували 10-відсотковий поріг, ми зберігали останні результати тесту для конкретного раунду, який ми тестували. Правило застосовується до одиночних раундів. Наприклад, якщо постачальник добре забив в одному раунді, але стабільно набрав погано в іншому, він все одно враховується в середньому.

На додаток до підрахунку середніх значень для завантаження, завантаження та пінг для кожного місця, ми розраховували загальну середньозважену середню величину. Середньозважений показник враховує середні показники з усіх локацій, 40-відсоткова вага для нашого тестового місця в США та 30 відсотків для двох локацій за кордоном.

Хоча наша надія полягала в тому, щоб враховувати кожну змінну, це було просто неможливо.

Деякі провайдери не мають центрів обробки даних у місцях, де ми тестували, а часом певний сервер працював набагато гірше, ніж інші в тому самому місці. Щоб вирішити це, ми використовували рекомендований сервер для місцезнаходження, коли це було можливо, і перевіряли, що кілька серверів у цьому місці мають однакову швидкість.

Ми також враховували рівень шифрування. Наші тести були виконані за допомогою OpenVPN з 256-бітним AES, оскільки ця установка є стандартною для захисту VPN. На щастя, всі тестовані провайдери дозволяють це робити, хоча деякі IKEv2 за замовчуванням використовуються. Нижче ви можете побачити наші результати.

Таблиця швидкості VPN

Постачальник: Зважені Зважені
ExpressVPN логотип
NordVPN логотип
CyberGhost логотип
Приватний логотип доступу в Інтернет
Торговий логотип
Логотип Astrill
ВипрВПН логотип
PureVPN логотип
IPVanish Логотип
AirVPN логотип
Вінтаж логотип56.46
VPNArea Логотип

6.26

67.26
Мулвад логотип

6.94

114.19
Сховати.me логотип

7.56

63,95
HideMyAss Логотип

5.84

88.14
ПротонVPN логотип

6.11

100,62

Переглядаючи дані, провайдери потрапляють в один з двох таборів: «відмінно» або «пристойно». Однак є й винятки. Наприклад, найшвидший постачальник, який базується на нашому середньому рівні, є NordVPN, але ми не вагаємося називати це найшвидшим VPN навколо.

NordVPN – це причина, з якої нам довелося реалізувати правило, що не відповідає. Результати деяких серверів у певній локації були чудовими, тоді як інші в тому ж місці були жахливими, як менше 10 відсотків нашої незахищеної швидкості.

CyberGhost також повернув дивні результати. У нашому огляді CyberGhost ми отримали 90-відсоткову оцінку швидкості, але в цій партії тестування вона виявилася найгіршою роботою. Він за замовчуванням використовує IKEv2, і це набагато швидше при використанні цього протоколу VPN. Це не добре з OpenVPN, згідно з нашим тестуванням, але він все ще може використовуватися з IKEv2.

Досить сказати, що, хоча зважене середнє значення додає хорошу точку порівняння, вам потрібно переглянути детальну таблицю. Наприклад, IPVanish мав відмінні американські бали, але за кордоном жахливі результати, тому середньозважений рівень сприяв цьому. Аналогічно, PureVPN не робив такого гарячого в американському тесті, але працював краще в Амстердамі та Токіо.

Найшвидші постачальники VPN

Оскільки всі дані та критерії не вдається, пора назвати найшвидших VPN-постачальників, яких ми знайшли. Як вже згадувалося в розділі вище, під час тестування виникали аномалії, тому нам довелося зателефонувати на кілька постачальників послуг і як їх замовити в ланцюжку.

ExpressVPN

Хоча NordVPN мав більш високу середню зваженість, він був непослідовним. ExpressVPN, з іншого боку, зміг досягти високого середнього рівня послідовно. Він був стійким від нашої першої партії тестування, і, грунтуючись на результатах, зафіксованих в нашому огляді ExpressVPN, він може містити подібні цифри по всьому світу..

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Він має рідкісну здатність залишатися швидкими на великі відстані, саме тому ми посіли його першим у нашому найкращому VPN-довіднику для Netflix. Незалежно від того, який вміст ви намагаєтесь розблокувати, ExpressVPN може обробляти його та робити це з швидкою швидкістю для завантаження..

Плюс це може зробити це надійно. Завдяки комбінації 256-бітового AES та протоколу OpenVPN за замовчуванням, ExpressVPN захистить вас під час перегляду. Це також добре в обході цензури, тому він взяв торт у наших кращих службах VPN для керівництва Китаєм..

Однак, це все робить за здоровенну ціну. Хоча ExpressVPN не такий дорогий, як, скажімо, Hide.me (читайте наш огляд Hide.me), це не дешево. Це дещо компенсується 30-денною гарантією повернення грошей, тому ви можете спробувати послугу без ризику.

Приватний доступ до Інтернету

Ми завжди знали, що приватний доступ до Інтернету був швидким, але ми приписували його вражаючі темпи нижчому рівню шифрування, який він використовує за замовчуванням. Однак після цієї партії тестувань зрозуміло: PIA – одна з найшвидших VPN.

пристрої з підтримкою приватного доступу до Інтернету

За замовчуванням PIA – 128-розрядний AES, що, за його словами, повинно бути достатньо для захисту, не додаючи зайвих накладних витрат. Хоча ми погоджуємось у багатьох випадках, 256-розрядний AES – це стандарт, який встановлюють інші провайдери. PIA також зуміла зіграти м’яч у цьому корті, не встигнувши ExpressVPN в середньозваженому середньому.

Незважаючи на те, що в деяких місцях більш спорадично, PIA зберігала відносно рівний показник на трьох тестованих серверах. Як і слід було очікувати, тест у Нью-Йорку мав найкращу середню швидкість завантаження, але сервери Амстердама та Токіо не відставали.

Якщо ви дбаєте лише про швидкість та безпеку, PIA – це відмінний вибір, особливо враховуючи, що це приблизно половина ціни ExpressVPN. Однак у ньому є кілька питань зручності користування, про які ви можете дізнатися в нашому огляді PIA. Якщо ви скоріше спробуйте самі, можете підписатись без ризику за допомогою семиденної гарантії повернення грошей.

Страст

У нас з Астріллом є відносини любові-ненависті. Його функції чудові, але його інтерфейс відстійний. Його безпека є першокласною, але її ціна занадто висока. Незважаючи на ці максимуми та мінімуми, він залишається одним із найшвидших доступних VPN.

Астрель-Слайдер1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

Попередній

Далі

Хоча Astrill є третім для цього тесту, він здатний дати швидші результати. Крім підтримки OpenVPN, IKEv2, L2TP, SSTP і PPTP, він постачається з парою фірмових протоколів. Наприклад, OpenWeb – це протокол на основі TCP, який використовує 256-бітний AES, і на основі нашого тестування він швидший, ніж OpenVPN.

Цей раунд тестування викликав побоювання. При спробі завантажити пробну версію Astrill з іншою електронною адресою клієнт зміг виявити, що наша тестова машина вже використовувала пробну версію. Ми не в змозі звинуватити звинувачення, але це, можливо, ви хочете розглянути.

Незважаючи на те, що тут важливо, це те, що Astrill швидкий та багатий на функції. Хоча він походить із цінником, проте. Це не так дорого, як Hide.me, але це на кілька доларів більше на місяць, ніж ExpressVPN. При цьому він пропонує безкоштовну пробну версію, тож ви можете завантажити та спробувати його чи прочитати наш огляд Astrill для отримання більш детальної інформації.

TorGuard

TorGuard не має найпривабливішого інтерфейсу, але це одна з найбільш настроюваних VPN на ринку. Він ставить безпеку на перше місце і вдається бути швидким, роблячи це.

кращий швидкий VPN

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

Попередній

Далі

Хоча середньозважений показник був нижчим за показник PIA та Astrill, TorGuard досяг більш високої середньої швидкості в США. Як видно з результатів швидкості в нашому огляді TorGuard, деякі сервери працюють краще, ніж інші. Якби ми оптимізували та вибрали найкращі сервери в мережі TorGuard, це, мабуть, зніме весь посібник.

Навіть із деякими серверами subpar, планка TorGuard встановлюється високою. Під час нашого тестування ми помітили незначні падіння швидкості завантаження, а затримка залишалася низькою. Що стосується зниження середньозваженого рівня, то сервер Амстердама відповідав, але він все одно утримував нашу швидкість завантаження в межах 100 Мбіт / с.

TorGuard швидкий, але також багатий на функції. Ви отримаєте налаштований вимикач для вбивства, налаштування користувацьких скриптів до та після з’єднання та безкоштовний зашифрований обліковий запис веб-пошти. Низька і ціна на все це. Ви можете прочитати наш огляд, щоб дізнатися більше, або спробувати його самостійно за допомогою тижневої безкоштовної пробної версії.

AirVPN

Як і у випадку з Astrill, ми маємо відносини з ненавистю кохання з AirVPN. Це безпечний VPN з великою кількістю функцій, але він приваблює більше технофілів, ніж будь-хто інший. Поки ви можете мати справу з його датованим інтерфейсом, це один з швидших VPN, який ви можете використовувати.

airvpn вхід

список серверів airvpn

airvpn швидкості

загальні параметри airvpn

область клієнта airvpn

Попередній

Далі

Хоча і склалося так, що середньозважений розмір AirVPN став п’ятим, ми б розмістили його тут у будь-якому випадку. Коли це швидко, це швидко, але не всі сервери нададуть вам цей досвід. У нашому огляді AirVPN ми зазначили, що деякі локації, наприклад, центр обробки даних в Торонто, мають абимальну швидкість.

Це швидко, в цьому немає жодних сумнівів, але це не послідовно. Наприклад, наші три раунди тестування в центрі даних Амстердама показали надзвичайно різну швидкість завантаження. Один раунд дав нам 109,63 Мбіт / с, а інший лише 52,3 Мбіт / с. Однак, стійкість центру обробки даних в Нью-Йорку, втім, підвищила середній показник.  

Вам доведеться піти на деякі поступки з AirVPN, але це одна з найбільш налаштованих VPN на ринку. Він має багато особливостей, і, якщо ви уявляєте себе тінишер, це може бути ідеальним варіантом для вас. Немає безкоштовної пробної версії, але ви можете зареєструватися на триденний пропуск за 1 долар.

Почесні згадки

Не кожен постачальник може бути найкращим, але це не робить тих, що непогано. Нижче ви знайдете переможців.

Маллвад

Mullvad міг би стати нашим п’ятим вибором, і якби ми обирали шість провайдерів, він був би у цьому списку. Його середньозважений показник виявився трохи нижчим від AirVPN, і, хоча це найкращий спосіб побачити, наскільки добре виконана кожна VPN, Муллвад був більш послідовним у всіх раундах та місцях.

Домашня сторінка Mullvad

Хоча його інтерфейс дратує використання – він заблокований у лотку – Mullvad має більш привабливий досвід, ніж AirVPN. Програма стосується розміру програми для смартфона, а на домашній сторінці чітко видно, що стосується вас лише підключення до вас. Незважаючи на той обтічний підхід, Mullvad все ще є чудовим вибором для техніків.

Програмне забезпечення є відкритим кодом, тому ви можете завантажити вихідний код на GitHub і пограти в кишечнику. Хоча ми уявляємо, що лише невеликий відсоток людей зробить це, варіант є. Ви можете дізнатися більше про послугу в нашому огляді Mullvad або завантажити обмежену тригодинну пробну версію, щоб побачити, як вам це подобається.

ПротонVPN

ProtonVPN може бути найкращим доступним безкоштовним VPN. Він простий у використанні, оснащений пристойною кількістю функцій та швидким завантаженням. Хоча ви можете отримати доступ до трьох серверів лише з вільним планом, а ProtonVPN рекламує швидкість як “низьку”, ви можете використовувати її скільки завгодно.

кращий швидкий VPN

Платна послуга непогана, але, як ми відзначали в нашому огляді ProtonVPN, здається, що стільки ж грошей можна придбати ще деінде. Незважаючи на це, це надійний варіант середнього кола, який потрапляє в Netflix. Ви можете зареєструватися на безкоштовний рахунок, щоб спробувати його самостійно.

CyberGhost

CyberGhost має найгірші результати у швидкості серед перевірених нами постачальників. Хоча тут було погано показано, з IKEv2 набагато краще. Якщо ви переймаєтесь захистом із низьким рівнем ризику, наприклад, потоковою передачею Netflix без прослуховування провайдера, CyberGhost – це чудовий варіант.

Cyberghost-домашня сторінка-2018

IKEv2 легше блокується, ніж OpenVPN, тому це не відмінний вибір, якщо ви намагаєтесь обійти цензуру з швидкою швидкістю. Що сказано, це чудово для трансляції. CyberGhost постачається з цілим рядом спеціалізованих потокових серверів для понад 50 платформ, і кожна з них, яку ми перевірили, працювала з першої спроби.

Ви можете дізнатися більше в нашому огляді CyberGhost або спробувати самостійно за допомогою щедрої гарантії повернення грошей на 45 днів.

Нечесні згадки

Остання група – це сервіси, які дали нам погані чи сумнівні результати.

NordVPN

Нам дуже подобається NordVPN – він посідає друге місце в наших оглядах VPN – але ми відчули необхідність розмістити його в розділі нечесних згадок цього посібника. При всіх своїх характеристиках NordVPN не відповідав під час наших тестів на швидкість. Деякі локації майже відповідали ExpressVPN, а інші не могли повернути нам навіть 10 відсотків нашої незахищеної швидкості.

Попередній

Далі

У цьому посібнику NordVPN згадує нечесну згадку, але це все ще одна з найкращих VPN на ринку. Наш огляд NordVPN дає кращу роботу з роз’яснення особливостей, але, для широкого пояснення, він легкий, простий у використанні та має чудові функції.

ВипрВПН

ВипрВПН здивував нас під час цієї партії тестування. Хоча це був ніколи не найшвидший VPN, він все ще підтримував корисну швидкість. Однак, під час сеансу тестування будь-який інший провайдер знищував будь-який інший постачальник під час використання OpenVPN, а використання власного протоколу VyprVPN, Chameleon, не допомогло в цьому питанні..

ВибірVprN-сервер-вибір

Це особливо невтішно, оскільки “ВипрВПН” стверджує, що на своїй домашній сторінці “палаючі швидкості”. Хоча і послідовно, ніколи не вдалося повернути половину нашої незахищеної швидкості, що є низькою продуктивністю. Тим не менше, якщо у вас швидке незахищене з’єднання, воно є корисним. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді VyprVPN або зареєструватися на триденну безкоштовну пробну версію.

IPVanish

Оцінка IPVanish настільки ж середня, наскільки це стає, і це тенденція, яка переносить інші аспекти служби. Незважаючи на те, що середньозважений показник є середнім, його індивідуальні бали залишають бажати кращого. Сервери Нью-Йорка та Амстердама палали швидко, конкуруючи з подібними ExpressVPN, але Токіо повернув середню швидкість завантаження лише 8,28 Мбіт / с..

Попередній

Далі

Крім того, IPVanish був спійманий при передачі журналів державним структурам. Ви можете ознайомитись з деталями нашого огляду IPVanish, але недолік цього полягає в тому, що, незважаючи на те, що у своїй політиці конфіденційності «не входили в журнал», коли ухвала суду просила журнали певного користувача, IPVanish передав їх..

Фінальні думки

Після декількох днів тестування та аналізу даних ми раді стверджувати, що ExpressVPN є найшвидшим VPN на ринку. У технічному відношенні NordVPN, середньозважена середня величина, але, як було пояснено вище, його узгодженість ніде не була поблизу ExpressVPN.

Хоча ExpressVPN є чемпіоном, інші провайдери наближаються. PIA і TorGuard, зокрема, пропонують відмінне обслуговування за низьку ціну, і, виходячи з наших тестувань, вони теж швидкі. AirVPN та Astrill швидкі, але їхні питання щодо зручності використання не дозволяють нам робити повну рекомендацію.

Чи мали ви шанс переглянути дані, які ми зібрали? Чи проводили ви власні тести? Повідомте нас, як це пішло в коментарях нижче, і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map