Найкращий захист від крадіжки особистих даних до 2020 року

Захист від викрадення особи не є великим бізнесом – погляньте на наш найкращий посібник із захисту від викрадення особи, але, незважаючи на це, існує багато кроків, які ви можете зробити самостійно, безкоштовно. Хоча послуги із захисту від крадіжки особистих даних не приведуть вас до платного плану, доступні варіанти. 


У цьому посібнику щодо найкращого захисту від крадіжки особистих даних ми збираємось п’ять варіантів, які дозволять зберегти вашу особистість без захисту інших аспектів безпеки в Інтернеті. Зрештою, довіряти компанії свій номер соціального страхування та інформацію про банківський рахунок для безоплатної послуги не слід сприймати легко. 

Наведені нижче параметри захистять вас безкоштовно, але часто пропонуються рекламні оголошення про оновлення або інші умови обслуговування. Це означає, що вам не доведеться платити ні копійки, щоб залишатися в безпеці. Читайте далі, щоб дізнатися про наші найкращі безкоштовні засоби захисту особи, а також деякі варіанти вирішення проблеми самостійно.

Вибір найкращого захисту від крадіжки особистих даних

Вибір захисту від крадіжки особистих даних є подібним до спроби пройти мінне поле. Підозрюється будь-яка служба, яка претендує на безкоштовну роботу, запитуючи конфіденційну інформацію, наприклад номер вашого соціального страхування. Ми ставили під сумнів кожну службу, з якою ми стикалися кілька разів, щоб переконатися, що з вашими даними не відбувається жодної забавної справи. 

Це означає, що якщо ви стурбовані безпекою своїх даних, краще скористатися платною послугою. Як ви бачите в нашому огляді IdentityForce, оплата приносить із собою певні переваги, включаючи більше охоплення, кращі навчальні ресурси та більш надійний моніторинг. Якщо ви прив’язані до грошових коштів, є способи отримати безкоштовний захист. 

На жаль, це не так просто, як знайти безкоштовну послугу та поїхати з нею. Як ми побачимо незабаром, у більшості варіантів має бути зірочка. Вони технічно безкоштовні, але можуть не забезпечити повний захист або можуть вимагати від вас вже іншої підписки. 

Під час нашого пошуку нам також довелося сумніватися, що таке захист від крадіжок особи. Це широкий термін, і, шукаючи безкоштовних послуг, нам довелося проявити творчість. Для цього посібника ми не обов’язково знаходили постачальників, які пропонують комплексний захист. Зрештою, багато запитати про безкоштовну послугу. 

Швидше ми шукали послуги, які могли б запропонувати хоча б одну частину захисту від викрадення особи, наприклад моніторинг кредитів чи відновлення особи. Є декілька, які охоплюють усі основи, але більшість – ні. Якщо це те, що ви шукаєте, і ви готові заплатити за свій захист, не забудьте прочитати наш огляд Identity Guard.

Найкращий захист від крадіжки особистих даних: AAA ProtectMyID Essential

AAA ProtectMyID – це послуга захисту захисту від викрадення особистих даних, її немає. Хоча це не так дорого, як LifeLock (читайте наш огляд LifeLock для більш детальної інформації про це), ProtectMyID витрачає щонайменше $ 11 на місяць для повного покриття. Це означає, що якщо ви вже є членом AAA, ви можете отримати основний захист за допомогою “основного” плану безкоштовно.

найкраща-вільна-ідентичність-захист від крадіжок -ааа-істотна

“Основний” план не є повним пакетом захисту, але він все ще підходить для безкоштовного пакету. Він включає кредитний моніторинг з Experian, кредитний звіт при зарахуванні, підтримку вирішення шахрайства та 10 000 доларів страхування від крадіжки особи. 

Це ніщо в порівнянні з покриттям 1000 000 доларів, пропонованим ID Watchdog, але на низьку ціну безкоштовно важко поскаржитися (читайте наш огляд ID Watchdog). Поза цим план безплідний. “Essential” включає захист втраченого гаманця, але це стосується цього. Тим не менш, для контролю за вашим кредитом та отримання повного звіту, ProtectMyID “істотний” – це не поганий варіант, якщо ви вже є членом AAA.

Інші причини, які нам подобаються AAA ProtectMyID Essential

Якщо ви вирішите, що вам подобається захист від крадіжок особистих даних AAA ProtectMyID, ви можете оновити до “люкс” або “платина”. План “люкс” розширює моніторинг кредитування, включаючи Equifax і TransUnion, і він завантажується з Experian VantageScore. Крім того, страхування збільшено до 1 000 000 доларів США та включено моніторинг темних веб-сторінок. 

За 11 доларів на місяць “люкс” – це гарна угода. Ви можете отримати дешевший захист від крадіжок особистих даних – ознайомтеся з прикладом нашого огляду захисту від крадіжок посвідчення особи ADT, але не з функціями, пропонованими AAA. Якщо ви захищаєте сім’ю, ви також можете додати до свого облікового запису до 10 дітей по 3,95 долара на місяць кожен. 

У верхній частині асортименту – «платина», яка лише на 5 доларів більше, ніж на «люкс». Хоча це додає лише кілька функцій. Моніторинг кредитів розширюється, щоб запропонувати сповіщення про використання, відстежуються ваші соціальні медіа, а AAA буде переглядати послуги з надання позики на день оплати праці та списки сексуальних правопорушників для вашої інформації. 

Незалежно від того, який план ви обрали, члени AAA Premier отримують знижку на «люкс» та «платину». Якщо ви вже є членом AAA, ви можете скористатися безкоштовним сервісом. Якщо вам це подобається, оновлення варто вартий ціни.

TrueIdentity

TrueIdentity – це послуга, яку пропонує TransUnion, одне з трьох головних бюро кредитів. Не дивно, що захист стосується лише вашого звіту TransUnion, тому якщо ви хочете контролювати свій результат за допомогою Equifax та Experian, вам не пощастить. Тим не менш, звіт про TransUnion – це зазвичай платна послуга (див. Наш огляд myFICO для прикладу цього).

краща вільна ідентичність-крадіжка-захист-правдивість

Називання TrueIdentity служби захисту від крадіжок особи трохи щедре. TrueIdentity не пропонує глибокого сканування. Скоріше, він зосереджується виключно на вашому звіті TransUnion, контролюючи його для будь-яких критичних змін у вашому рахунку. Втім, вам пропонують необмежену кількість оновлень на ваш рахунок. 

Охоронний аспект вступає в дію завдяки його кредитному блокуванню одним натисканням, яке дозволяє заблокувати кредит одним натисканням кнопки або натисканням кнопки. Звичайно, це стосується лише вашого звіту TransUnion, але це краще, ніж нічого. На сайті також зазначено, що ви можете отримати до 25 000 доларів страхування, але, переглядаючи умови надання послуг, про нього не згадується. 

Інші причини, які нам подобаються TrueIdentity

Ніщо в житті не є по-справжньому безкоштовним, тому це повинно стати таким маленьким сюрпризом, що TrueIdentity монетизує десь у ланцюжку. У цьому випадку TransUnion монетизує ваші дані. Політика конфіденційності говорить, що “… щоб отримати безкоштовне членство, ви повинні погодитися отримувати цільові пропозиції”.

Це іронічно, враховуючи, що значна частина захисту від викрадення особи не виходить із маркетингових пропозицій. Тим не менш жебраки не можуть бути обраними. Хоча TrueIdentity монетизує ваші дані, він пропонує захист від викрадення особистих даних і страхування на суму до 25 000 доларів США. 

Якщо ви вирішите, що вам потрібно більше покриття або хочете контролювати Equifax на додаток до TransUnion, TrueIdentity також пропонує Credit Lock Plus. Це дорого – 24,95 дол. США на місяць, але він охоплює 1 000 000 доларів США та можливість блокувати кредит у кількох бюро.

Кредитний кунжут

Заснована в 2010 році, Credit Sesame – одна з найстаріших безкоштовних послуг з моніторингу кредитних ресурсів. Він також пропонує безкоштовний захист від крадіжок особи. Безкоштовне членство, не дивно, є обмежуючим, пропонуючи щомісячні кредитні бали від TransUnion та однобюровий моніторинг. Однак він також постачає 50 000 доларів страхування від викрадення особи. 

кращий-вільний-ідентичність-крадіжка-захист-кредит-кунжут

Більш високий рівень покриття, порівняно з іншими нашими виборами, виділявся червоним прапором. Однак, переглядаючи політику конфіденційності, нічого шкідливого не відбувається. Credit Sesame може і збиратиме сукупну інформацію для надсилання партнерам з маркетингу, але це дає зрозуміти, що жодна особиста інформація ніколи не передається.

Здається, що політика конфіденційності та умови надання послуг поширюються на безкоштовні та преміальні послуги, оскільки різниці між ними немає. Хоча, ймовірно, Credit Sesame заробляє гроші, продаючи узагальнену інформацію, безкоштовний план здається більш ніж будь-якою рекламою своїх преміальних послуг.. 

Хоча це не ідеально, ми можемо відстати від цього, особливо з тим, скільки пропонує Credit Sesame. Ви можете обмежуватися виключно кредитним моніторингом, але з покриттям у розмірі 50 000 доларів США, важко поскаржитися. 

Інші причини, які нам подобаються кредитний кунжут

Credit Sesame розбиває свої оплачені пакети на три рівні. Якщо ви схильні до переходу на преміальний план – це, здається, є ціллю Credit Sesame, врешті-решт – за допомогою «просунутого» плану ви отримуєте доступ до щоденних кредитних балів та щомісячних кредитних звітів з усіх трьох бюро та з «профі» плануєте також отримати 24/7 допомогу у вирішенні шахрайства. 

Однак лише найдорожчий план пропонує повний захист від крадіжок особи. План «платини» постачається з темним Інтернетом, громадським записом та моніторингом соціального захисту, хоча за досить високою ціною. 

Хоча нам подобається безкоштовний план Credit Sesame, платний варіант «платина» занадто дорогий у розмірі 20 доларів на місяць. Якщо вас цікавить платний пакет, обов’язково прочитайте наш огляд EverSafe.

Кредитна карма

Кредитна карма – ще один популярний інструмент перевірки кредитування. Це безкоштовно, що дозволяє перевіряти бали від Equifax та TransUnion скільки завгодно. Однак це технічно не є службою захисту крадіжок особи. 

найкраща-вільна-ідентичність-крадіжка-захист-кредит-карма

Скоріше, це лише інструмент моніторингу кредитів та лише інструмент моніторингу кредитування. Однак, це безкоштовно, це перший перший крок у захисті своєї ідентичності. Credit Karma надає докладні звіти з двох трьох головних бюро, що дозволяє вам бути в курсі того, що впливає на ваш кредитний рахунок. Якщо щось з’явиться, ви можете розпочати процес відновлення відразу. 

Для тих, хто хоче безкоштовно захистити свою особистість, Credit Karma – це один із найефективніших маршрутів. Незважаючи на те, що він не контролюватиме ваш кредит – або темну мережу, з цього приводу – він викладає ваш кредитний звіт легко засвоюваним способом. Крім того, Credit Karma надає пропозиції щодо покращення вашого кредиту. 

Якщо ваша особистість буде викрадена, Credit Karma все одно може допомогти. На інформаційній панелі ви можете переглянути останні порушення даних та активувати захист кредиту. Останні функції заблокують ваш кредит за допомогою Equifax та TransUnion, тобто ніхто не може відкрити рахунок, використовуючи ваше ім’я.

Інші причини, які нам подобаються в кредитній кармі

Кредитна карма як інструмент фінансового успіху виходить за рамки простого моніторингу кредитування. Використовуючи ваш звіт, Credit Karma дозволяє переглядати кредитні, автокредитні та кредитні картки. Хоча це не гарантує схвалення, Credit Karma дає рекомендації на основі ваших результатів, використання кредиту та кредитної історії. 

Крім того, існує маса ресурсів для глибшого розуміння ваших фінансів. Кредитна карма надає калькулятори кредитів, симулятор кредитних рахунків та незатребуваний пошук грошей. Усі ці інструменти легко доступні з вашої інформаційної панелі і, звичайно, пропонуються безкоштовно. 

Однак, “безкоштовно” є лімітом для кредитної карми. На відміну від справжнього захисту від викрадення особистих даних, Credit Karma не пропонує розширеного моніторингу чи сканування. Вам доведеться виконати всю роботу на ногах, і шляху до оновлення немає.

Робити це самостійно з Федеральною комісією з торгівлі

Ви також завжди можете захистити свою особистість. Хоча підхід «Зроби сам» вимагає старанності та роботи, це можна зробити. Перший хороший крок – служба моніторингу кредитування, така як «Кредитна карма». Однак існують і інші заходи безпеки. 

По-перше, переконайтеся, що кожен з ваших онлайн-акаунтів має випадковий унікальний пароль. Ви можете використовувати наш власний інструмент генератора паролів, щоб створити один і найкращий менеджер паролів для його зберігання. Наш найкращий рейтинг постачальника – Dashlane, який також складає наш список найкращих безкоштовних менеджерів паролів (читайте наш огляд Dashlane). 

Паролі, як правило, є ключем до крадіжок особи в сучасну епоху. Після того, як зловмисник має один із ваших паролів, ваші облікові записи в Інтернеті та особиста інформація можуть розплутуватися, як золотник. На щастя, при використанні унікальних, випадкових паролів шанси на те, що це відбувається, малі. 

Крім встановлення надійних паролів, ви також можете захистити свою особу захистом від зловмисного програмного забезпечення. Наше найкраще антивірусне програмне забезпечення допоможе захистити вас локально, але є і безліч безкоштовних інструментів, якими ви також можете скористатися. Прочитайте наші 99 інструментів для захисту посібника щодо конфіденційності, щоб дізнатися про них.

Інші причини, які нам подобаються робити самі

На жаль, навіть якщо ви вжили всіх належних кроків, крадіжка особи може все-таки статися. Хоча це малоймовірно, це можливо. Однак якщо ви перебуваєте в США, є кілька кроків, щоб зупинити кровотечу. Федеральна комісія з торгівлі (FTC) має веб-сайт, який можна використовувати для повідомлення про крадіжку особи. Відповівши на кілька запитань, FTC допоможе скласти план відновлення. 

Крім надання планів відновлення, FTC також підтримує сторінку рекомендацій щодо захисту вашої особи. Незважаючи на те, що процес не настільки безпроблемний, як у сервісах захисту платних крадіжок особи, FTC забезпечує цінні та безкоштовні ресурси для жертв крадіжок особи..

Що таке захист від крадіжок посвідчень особи?

Захист від крадіжок посвідчень особи є дещо невиразним терміном, і нам довелося розтягнути визначення для цілей цього посібника. Однак, як правило, захист від крадіжки особистих даних складається з кредитних, темних веб, соціального забезпечення та банківського моніторингу, а також певної форми страхування крадіжок особи. Однак, захист від крадіжок особи може мати більш широке визначення. 

Коротше кажучи, захист від крадіжок особи – це все, що допоможе вам усвідомити когось, хто використовує вашу особисту інформацію. Платні та безкоштовні послуги – це реагування на заходи, що надають вам інструменти для виявлення та реагування на крадіжку особи. Багато активних заходів, які можна вжити проти крадіжки особи, абсолютно безкоштовні. 

Найкращий спосіб подумати про захист від крадіжок особи – це страхування. Він покриває вас, як грошово, так і в іншому випадку, у випадку, якщо ваша особистість буде викрадена. Це не дурна захисна система. Ви можете зменшити шанси на крадіжку особи, але не існує магічного інструменту, який може захистити вас на повній зупинці. 

Чи потрібен мені захист від крадіжок посвідчень особи?

Захист від крадіжок особи, в більшості випадків, того вартий. Хоча є багато кроків, які ви можете зробити самостійно, рішення щодо шахрайства та страхування слід придбати. Є безкоштовні варіанти, які дають уявлення про це. Однак якщо ви хочете захистити свою особу, платите за послугу, якщо найкраща ставка. 

Як уже згадувалося, ви можете самостійно відстежувати свій кредит, банківський рахунок та навіть темну мережу. Однак це непросто. Страхування та вирішення шахрайств є важливими аспектами захисту від крадіжок особи. Однак важливість наявності централізованого місця для моніторингу не може бути занижена. 

Загалом, захист від викрадення ідентичності – це те, що вам не потрібно, але ви будете раді, що він там є. Ми рекомендуємо знайти послугу, яка може легко вписатись у ваш бюджет, оскільки мета – продовжувати платити, не викравши вашу особу.

Фінальні думки

Якщо ви намагаєтесь заощадити гроші, найкращий спосіб захисту від крадіжок особи – це зробити це самостійно. Однак нам подобаються “основні елементи” ProtectMyID для членів AAA, і Credit Sesame теж непоганий. При цьому вони не такі комплексні, як платні послуги, і можуть наражати вашу особисту інформацію під загрозу видобутку даних. 

Як ви захищаєте свою особистість? Ви їдете з безкоштовним варіантом чи платним? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map