Найкращий VPN з виділеними IP-адресами в 2020 році: обхід чорного списку

Хоча постачальники послуг Інтернету призначають унікальну IP-адресу кожному пристрою, до якого ви підключаєтесь, у більшості випадків це буде динамічним, тобто може змінюватися щоразу, коли ви підключаєтесь до мережі. VPN також виділяють динамічні IP-адреси, але вони поділяються з іншими користувачами. 


Виділений IP – статичний. Це не зміниться, а призначено лише вам Вони можуть бути корисними за багатьох обставин, наприклад, в обхід поточних блокпостів. Крім того, вони пропонують більшу надійність та стабільність, ніж спільна IP-адреса, і більшість постачальників VPN пропонують їх як доповнення. 

Якщо ви не до кінця читаєте малярки, найкраще, якщо ви йдете прямо вперед і встановите NordVPN. Це чудовий всебічний VPN з хорошими спеціалізованими параметрами IP. 

NordVPN також забезпечує чудову безпеку, як і наш найбезпечніший VPN, ExpressVPN, як ви можете прочитати в нашому порівнянні ExpressVPN проти NordVPN. Однак ExpressVPN не знайде місця в цій статті, оскільки не пропонує виділених IP-адрес.

Однак продовжуйте читати, щоб отримати більше рекомендацій щодо приватних мереж. Крім того, ми пояснимо різницю між динамічним, статичним та виділеним IP-адресами, перевагами та недоліками наявності спеціалізованої IP-адреси та якими критеріями слід звернути увагу в спеціальному IP VPN.

Найкращий VPN з виділеними IP-адресами

 1. NordVPN
 2. CyberGhost
 3. Страст
 4. VPNArea
 5. TorGuard

1. NordVPN

NordVPN – це чудовий вибір, якщо вам потрібно виділити IP-адресу. Ви можете обрати один із IP в США, Великобританії, Німеччині, Нідерландах та Франції. 

Кожна виділена IP-адреса коштує 70 доларів на рік, разом з вашою підпискою NordVPN. Попередня вартість – це єдина ціна, яку ми можемо побачити, тому, якщо ви користуєтесь щомісячним рахунком, вам слід прокрутити наш другий варіант, CyberGhost.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Поряд з вашим виділеним IP, NordVPN пропонує багато інших функцій. Це надійний сервіс, і ви будете захищені якоюсь найкращою безпекою на ринку. 

Крім того, крім тисяч звичайних серверів NordVPN, ви також можете використовувати його сервери подвійного переходу для додаткового захисту. Існує також чітка політика без реєстрації. Прочитайте наш огляд NordVPN для отримання більш детальної інформації.

Він має хороші швидкості, хоча вони можуть стати повільнішими при підключенні до віддалених серверів. Ви отримуєте необмежену пропускну здатність, і вона здатна потрапити на більшість потокових платформ, заробивши це друге місце в нашому найкращому VPN за потокову передачу. Крім того, він простий у використанні, і ви можете встановити його одночасно на шести пристроях, включаючи Windows, macOS, Android та iOS.

Поряд із щорічним 70 дол. США за IPV, призначений для NordVPN, вам також потрібно буде заплатити за основну підписку, і, на щастя, це хороше співвідношення ціни та якості. Ви отримуєте найкращу ціну в його довгострокових планах, що чудово, враховуючи, що вам знадобиться щонайменше рік із статичним IP. Проте є 30-денне вікно повернення коштів, якщо вам це не подобається, і ви можете платити за допомогою криптовалюти.

2. CyberGhost

CyberGhost – це ще один гідний постачальник VPN, який може надати вам спеціалізовану IP-адресу в США, Великобританії, Франції, Німеччині та Канаді. Додавання цього коштуватиме додаткові 5 доларів на місяць до вашої звичайної підписки. Коли ви придбали його, він буде вказаний у розділі “Улюблені” у додатку CyberGhost, щоб ви могли легко перемикатися.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Він забезпечує високу безпеку і не зберігає журнали. Ви також отримаєте доступ до його величезної серверної мережі, якщо вам потрібно буде підключитися до іншої країни, а також до потокових та поточних серверів. Його швидкість швидка, хоча вони можуть на повільніших відстанях бути більш повільними, як це робить NordVPN. Немає обмежень пропускної здатності, і він може отримати доступ до всіх потокових платформ. 

CyberGhost дозволяє мати до семи одночасних підключень, і він сумісний з усіма основними операційними системами, забезпечуючи простий у користуванні інтерфейс для всіх. Детальніше читайте в нашому огляді CyberGhost і дивіться, як він порівнюється з нашим найкращим вибором у нашому NordVPN проти CyberGhost..

Це недорога послуга VPN з бонусом щомісячної ставки, на відміну від NordVPN. Однак звичайна підписка виходить дешевше на більш тривалих планах, і якщо ви виберете один із них, вам доведеться заплатити всю вартість переднього IP-адреса CyberGhost..

Для Android та iOS доступна семиденна безкоштовна пробна версія, якщо ви просто хочете перевірити сервіс. Інакше є гарантія повернення грошей. Ви також можете заплатити через BitPay за додаткову анонімність.

3. Страст

Astrill – ще один постачальник, який пропонує спеціальні IP-адреси, і він пропонує багато варіантів. Персональні статичні IP-адреси доступні у багатьох місцях у Сполучених Штатах, Великобританії, Європі, Росії, Австралії, Гонконгу, Кореї та Китаї (хоча ми не впевнені, чому ви хочете отримати її у Великій Брандмауері). Коштують вони всього 5 доларів на місяць.

Астрель-Слайдер1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

Попередній

Далі

Ви також отримуєте хорошу безпеку з багатьма параметрами протоколу. Він має політику без журналів, але деякі відомості можуть зберігатися для “технічної функції служб”. Це включає такі речі, як записи про підключення та вашу IP-адресу, що може бути проблемою, якщо у вас є особиста. Прочитайте наш огляд Astrill, щоб дізнатися більше про це.

Astrill має спільні сервери в 62 країнах, якщо вам потрібен інший. Він також має високі швидкості, необмежену пропускну здатність і може також потрапляти в деякі потокові послуги. Його інтерфейс прикро малий, але він простий, і ви можете використовувати його в більшості основних операційних систем. Також буде дозволено одночасно до п’яти з’єднань.

Хоча Astrill має набагато більше варіантів для виділених IP-адрес, його ціна дозволяє повністю знизити її. Щомісячна вартість є вимагаючою, становить 20 доларів на місяць на момент написання, і це не включає приватний IP. 

Щорічна підписка вдвічі зменшує цю ціну, але порівняно з нашими найкращими варіантами, це все ще дуже погано, тим більше, що вони є кращими постачальниками VPN..

4. VPNArea

Далі йде VPNArea. У ньому є великий вибір виділених ІР-регіонів, серед яких кілька локацій у США та Європі, а також Великобританії, Канади, Австралії, Сінгапуру та Гонконгу.

vpnarea-slider1

vpnarea-slider2

vpnarea-slider3

vpnarea-slider4

vpnarea-slider5

Попередній

Далі

Однак вартість кожного виділеного IP залежить від обраного місця. Наприклад, кошти в США коштують 20 доларів щорічно, але якщо ви виберете один в Австралії, це 44 долари. Але це все-таки непогано, але ви отримуєте менше 4 доларів на місяць. 

Вони доступні лише для планів на 12 або 36 місяців, але ви не побачите жодних заощаджень на особистому ІС для вибору більш тривалого періоду. 

VPNArea також каже, що він передасть безкоштовний приватний VPN-сервер із вашою виділеною IP-адресою, і він стверджує, що є єдиним постачальником цього. Наявність приватного віртуального сервера означає, що вам не доведеться ділитися швидкістю з іншими користувачами; ви будете мати повний контроль над цим.  

Інші функції VPNArea

Політика без журналів діє, її безпека хороша і, як і NordVPN, вона включає використання серверів подвійного переходу, якщо ви вирішите. Регулярні сервери доступні в 65 країнах, якщо вони вам потрібні. 

VPNArea може потрапляти в багато потокових служб і постачається з необмеженою пропускною здатністю, але він має низькі швидкості, тому, можливо, це не найкращий вибір для такого завдання. Інтерфейс простий у використанні та сумісний з більшістю операційних систем. Крім того, ви можете мати до шести пристроїв, підключених одночасно. Детальніше читайте в нашому огляді VPNArea.

Це недорогий сервіс, і, зрештою, довші плани виходять дешевшими. Ви можете платити за біткойн, якщо вам потрібен додатковий конфіденційність. Крім того, існує 30-денна гарантія повернення грошей, якщо ви не раді. 

5. TorGuard

Наш останній вибір – TorGuard, що дивно, враховуючи, що він має багато варіантів для виділених IP-адрес, але його не вистачає в інших областях. Ви можете вибрати спеціалізований IP TorGuard у кількох європейських країнах з рідкісними варіантами, такими як Ісландія, а також місця в Північній та Південній Америці, Азії, Австралії та Новій Зеландії. 

торгуард-слайдер1

торгуард-слайдер2

торгуард-слайдер3

торгуард-слайдер4

торгуард-слайдер5

Попередній

Далі

Ви також можете вибрати житловий IP, таким чином, ви виглядаєте, як підключаєтесь додому, а також преміальний мережевий IP 10 Гбіт / с або IP-адрес відмови у наданні послуг, спрямований на захист геймерів від DDoS-атак.

TorGuard також продає цю послугу, рекламуючи свої потокові та спортивні IP-адреси. Хоча нам не потрібен спеціалізований IP для Netflix, якщо ви хочете потрапити в будь-який інший потоковий сервіс, він вам знадобиться. Ми перевіряли його регулярні сервери на наш огляд TorGuard і кожен раз були заблоковані від інших основних платформ.

Додаткова зарядка за виділений IP – це абсолютно добре, але інші VPN-сервіси, такі як ExpressVPN та Windscribe, включають потокові сервери в базовий пакет. Зрозуміло, потокові сервери TorGuard не поділяються з жодним іншим користувачем, але інші VPN все ще виконують роботу, щоб завести вас там, і зробіть це добре.

Інші функції та ціна TorGuard

Його безпека нарівні з рештою ринку, і є безліч варіантів на вибір. Технології полюбляють налаштовувати, але постійні користувачі можуть намагатися впоратися із застарілим інтерфейсом. 

Швидкість TorGuard в основному швидка, але вони різняться в залежності від місця розташування. Деякі сервери настільки повільні, що практично непридатні. Немає обмеження пропускної здатності, і ви можете одночасно підключати до п’яти пристроїв із можливістю додавати до 20 більше за 1 долар на місяць.

У політиці конфіденційності зазначено, що вона не реєструє інформацію. Однак якщо ви шукаєте абсолютно анонімну реєстрацію, TorGuard – це не для вас. 

Оплата кредитною карткою вимагає вашої платіжної інформації, що здається нормальним, але TorGuard заявляє, що інформацію можна зберігати і що вона буде надана, якщо цього вимагатиме закон. Навіть оплата через криптовалюту може зажадати платіжної інформації.

TorGuard досить недорогий, хоча він не пропонує плани довше одного року. Усі його виділені IP-адреси мають ті самі 7,99 доларів США на місяць, хоча TorGuard пропонує знижку на них при більш тривалих планах. Існує також семиденна гарантія повернення грошей.

Що таке виділена IP-адреса?

Щоб ви повністю зрозуміли, що таке виділена IP-адреса, вам потрібно зрозуміти різницю між виділеним IP-адресом, статичним IP-адресою та динамічною IP-адресою. 

За замовчуванням під час підключення до послуги VPN він призначить вам динамічну IP-адресу. Ця IP-адреса може змінюватися кожного разу при підключенні, але вона буде призначена сотням інших користувачів, які також користуються послугою. Статична IP-адреса відрізняється лише тим, що фактична IP-адреса не змінюється, але вона все ще може поширюватися багатьом іншим користувачам.

Немає нічого поганого ні з одним, і є деякі переваги. Наприклад, з багатьма іншими людьми, які використовують один і той же IP, важко розібратися, хто що робив. Однак спільний IP може запропонувати велику анонімність, але є деякі випадки, коли використання спільної IP-адреси просто не перерізає його.

Виділена IP-адреса працює так само, як і будь-яка інша, але вона не змінюється і вона унікальна для вас. Ви ніколи не поділитесь однаковою IP-адресою з іншим користувачем. Це не буде настільки стримано, але використання статичного виділеного IP може принести вам багато клопоту за певних обставин.

Яка перевага мати виділений IP?

Виділені IP-адреси мають досить багато переваг. Наприклад, якщо ви керуєте інтернет-бізнесом або веб-сайтом, IP-адреса, яка залишається такою самою і призначена лише для особистого використання, може допомогти вам не допустити доступу до вашої системи чи облікових записів. Як адміністратор, ви можете налаштувати список авторизованих IP-адрес, щоб увійти лише ті, які відповідають. 

Вони також можуть бути корисними, коли справа стосується входу у ваші фінансові рахунки. Наприклад, якщо ви регулярно входите в свій банк з іншої IP-адреси, банк може сприймати це як підозрілу діяльність та обмежувати доступ. Використання виділеної IP-адреси дозволить вам не стикатися з цією проблемою.

Недоліком використання спільної IP-адреси є те, що вони часто можуть потрапляти в чорний список на певних веб-сайтах через дії інших користувачів. Іноді його називають “ефектом поганого сусіда”. Ви не можете керувати тим, що роблять інші користувачі, і якщо вас заблокували сайт або служба, вам доведеться змінити VPN-сервер, щоб отримати іншу спільну IP-адресу.

Обхід Geoblocks та VPN-блоків із виділеним IP-адресою

Виділені IP-адреси можуть допомогти вам обійти геоблоки та блоки VPN, які встановлюються за допомогою потокових служб. Візьмемо, наприклад, Netflix. Він доступний у більш ніж 190 країнах, але кожна країна має різну бібліотеку вмісту. 

Скажімо, ви перебуваєте за межами США, але ви хочете подивитися шоу, яке ексклюзивно для американської аудиторії. Щоб переглянути це, вам потрібно буде сфабрикувати своє місцезнаходження та отримати доступ до американської версії. 

Більшість VPN можуть допомогти вам отримати IP-адресу США, але не всі вони можуть обійти VPN-детектори Netflix. З цієї причини вам потрібно буде вибрати той, який здатний прорватися, і наш найкращий посібник VPN для Netflix включає VPN, які вирішують це завдання.. 

Однак вибір тієї, яка пропонує виділену IP-адресу, також забезпечить більшу стабільність, оскільки вона завжди буде в одному місці. Якщо ви назавжди переїхали з своєї країни, спеціальна IP-адреса в цьому місці гарантуватиме вам постійний доступ до служб та веб-сайтів, до яких ви звикли.

Недоліки використання виділеної IP-адреси

Оскільки існує велика кількість переваг, які випливають із використання спеціальної IP-адреси, є і деякі недоліки. Якщо ваші онлайнові шнанігани знаходяться трохи на хитрій стороні, або якщо ви не захищені конфіденційності, виділена IP-адреса може бути не найкращим варіантом. 

Це тому, що хоча більшість служб VPN не ведуть журнали активності, виділена IP-адреса прив’язана виключно до вас. Незважаючи на те, що не було б записаного журналу активності, органи влади могли отримати інформацію про передплатників для IP-адреси. 

Спільні IP-адреси віддають перевагу через анонімність, яка постачається разом із ними. Багато користувачів можуть мати однакову адресу, тому влада не може сказати, хто що робив, якщо постачальник не веде журнали. Плюс того, що через Інтернет спостерігається все більше спостережень, все більше користувачів намагаються залишатися під радарами.

Однак ви можете зробити кілька анонімних дій, навіть якщо ви хочете виділити IP-адресу. Вам потрібно вибрати постачальника VPN, який не тільки не веде журнали, але також дозволяє вам зареєструватися з електронною поштою, що викидає, та використовувати криптовалюту в якості оплати.

Як вибрати найкращий VPN для виділеної IP-адреси

Крім VPN, що фактично пропонує виділені IP-адреси, є ще кілька факторів, які слід врахувати. Під час наших оглядів VPN ми виявили, що, хоча більшість провайдерів включає такі функції, деякі реалізують їх краще, ніж інші, і це допомогло нам скласти рейтинг..

Безпека та конфіденційність

Незалежно від того, використовуєте ви виділену IP-адресу чи ні, безпека та конфіденційність в Інтернеті повинні бути пріоритетним питанням щодо вибору VPN. Гарна безпека забезпечить захист від інтернет-небезпек, таких як кіберзлочинність. Також слід переконатися, що в ньому не зберігаються журнали використання, щоб не було записів про ваші онлайн-дії.

Плюс, якщо ви хочете залишитися повністю анонімними, вам слід скористатися електронною поштою, що викидається, і криптовалютою для реєстрації. На жаль, не всі провайдери дозволяють обидва ці методи.

Швидкість і пропускна здатність

Припуск швидкості та пропускної здатності VPN важливий, особливо для деяких заходів. Швидка швидкість означатиме, що ви витрачаєте менше часу на очікування завантаження вмісту, а необмежена пропускна здатність означає, що ви завантажуєте або передаєте потокове відео скільки завгодно. Якщо ви виберете той, у якого є обмеження даних, і ви дістанетесь до нього, VPN перестане працювати, зробивши ваш виділений IP непотрібним.

Виділені IP-адреси

Чи потрібно вам певне місце для вашого виділеного IP-адреси, буде залежати від того, для чого вам це потрібно. Якщо ви хочете лише одного для надійності та стабільності, тоді ви можете взяти свій вибір зі стада. Однак якщо ви плануєте отримати доступ до контенту, визначеного для кожної країни, вам потрібно переконатися, що VPN має спеціальний IP-адресу в цьому місці.

Доступ до потокових послуг

Якщо однією з ваших головних причин отримання особистої статичної IP-адреси є доступ до певної потокової служби, то ви повинні переконатися, що VPN може це зробити. У багатьох потокових службах встановлені блоки VPN, а їх існує лише стільки, що можуть обійти блоки. 

Простота використання та пристроїв

Якщо ви технічна людина, ви можете знайти навіть деяких із найскладніших клієнтів VPN, які прогуляються по парку. Однак якщо у вас менше досвіду з ними, ви будете вдячні за просту настройку та простий інтерфейс.

Крім того, ви можете перевірити, з якими пристроями VPN можна використовувати. Більшість охоплюють популярні операційні системи, такі як Windows, macOS, Android та iOS, проте деякі мають більш детальний список.

Ціна

Для того, щоб у вас був виділений IP-адрес, спочатку вам потрібно буде підписатися на основний план VPN. Деякі з них мають більш високу ціну, ніж інші, тому переконайтеся, що ви задоволені цим разом із вартістю спеціальної IP-адреси вгорі.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що ми допомогли вам визначити різницю між динамічними, статичними та виділеними IP-адресами, а також, який найкращий VPN з виділеними IP-адресами для вас. Вибір, який ви виберете, залежатиме від того, для чого вам це потрібно. Можливо, ви хочете, щоб хтось легко отримував доступ до потокових служб, або, можливо, вам потрібен такий для надійності.

Незалежно від вашої причини, ми вибрали NordVPN як переможця через її чудову безпеку та конфіденційність, а також здатність потрапляти на потокові платформи. Крім того, ви отримуєте справедливий вибір місць, які – за умови, що вам не потрібна інша країна – отримають вам те, що вам потрібно. NordVPN має 30-денний термін повернення коштів для спокою.

Чи використовуєте ви виділену IP-адресу? Розкажіть про свій досвід у розділі коментарів нижче. Не забудьте також прочитати наші інші статті VPN. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map