Найкращий VPN на Кувейт 2020: Обхід цензури

Кувейт – невелика, багата нафтою країна, розташована між Іраком та Саудівською Аравією. Незважаючи на його розмір і те, що він значною мірою пустеля, є що подивитися, у тому числі музеї та пляжі. Ви можете відвідати знамениті кувейтські вежі або розвіватися в Авеню, його найбільшому торговому центрі. Якщо ви плануєте виходити в Інтернет, вам варто скористатися однією з наших кращих VPN для вибору в Кувейте, щоб бути безпечною.


Використання віртуальної приватної мережі захищає вас від небезпек в Інтернеті та допомагає обійти обмеження на вміст. У цій статті ми розглянемо причини, які слід використовувати в Кувейте.

Інтернет-цензура в Кувейте

Цензура існує в багатьох країнах і, на жаль, Кувейт є однією з них. Інтернет фільтрується як постачальниками послуг Інтернету, так і Міністерством зв’язку, при цьому веб-сайти блокуються, якщо вони критикують уряд, вважаються аморальними або політично чутливими або сприймаються як підтримка тероризму..

Вміст, який видається зривним або образливим для суспільних цінностей, може бути заборонений, включаючи матеріали, які критично ставляться до ісламу чи пов’язані з іншими релігіями, порнографією, проблемами ЛГБТ та будь-чим, що стосується тютюну, алкоголю чи наркотиків.

Голос над IP-адресою в Кувейте незаконний, тому ви не можете використовувати додатки, такі як Skype, Viber та FaceTime. Через це наш кращий VPN для Skype може зацікавити вас.

У 2008 році влада наказала заблокувати Інтернет також після того, як було завантажено відео, визнані образливими для мусульман. Незважаючи на це, YouTube все ще був доступний через тиждень. Якщо ви виявите, що він заблокований, може допомогти наша найкраща VPN для YouTube. Кілька кувейтських законодавців закликали до більш жорстких обмежень щодо вмісту в Інтернеті, особливо щодо веб-сайтів, що містять богохульний матеріал.

Системою доменних імен у Кувейте керує Кувейтський інститут наукових досліджень і не реєструє ім’я, яке не відповідає законам Кувейту або може завдати шкоди громадському порядку. Нецензурні слова та назви з нецензурною мовою заборонені.

Свобода слова онлайн в Кувейте

Новини, що критикують Кувейт та арабських лідерів, можуть бути заблоковані, як і ситуація в нашому найкращому VPN для “Аль-Джазіри”.

ЗМІ в Кувейте є одними з найпотужніших у країнах Перської затоки, але журналісти все ще самоцензурують певні теми, такі як королівська родина та іслам. Посилання на іслам, яке вважається образливим, може призвести до тюремного вироку.

Одним із прикладів є Башар аль-Сає, кувейтський журналіст, який був заарештований у 2007 році після того, як коментар, який ображав Кувейтського еміра, був розміщений на своєму веб-сайті анонімним користувачем. Він вилучив коментар через кілька годин після того, як він був зроблений, а особу, яка стояла за ним, було виявлено та заарештовано днями пізніше.

Стаття 36 Конституції Кувейту зазначає, що свобода думок гарантується до тих пір, як це відповідає умовам, визначеним законом, але законодавство про кіберзлочинність включає обмежувальні правила виступу в Інтернеті. Він криміналізує певну діяльність, яка може призвести до ув’язнення та великих штрафів.

Багато людей були заарештовані, і навіть колишній законодавець Абдулхамед Дашті був засуджений до 10 років тюремного ув’язнення за те, що він робив образливі коментарі Саудівській Аравії та Бахрейн, ставлячи під загрозу відносини Кувейту з двома королівствами. Колишній депутат був засуджений у кількох подібних справах і отримав загалом 46 років у в’язниці.

У 2014 році 13 людей були засуджені за те, щоб кинути виклик правителю країни, декламуючи виступ колишнього депутата Муссаллама Аль Баррака, який був заарештований у 2012 році за критику кувейтського лідера. Кожен із 13 осіб отримав покарання у два роки в’язниці.

У 2017 році уряд оголосив, що створює комітет для боротьби з користувачами соціальних медіа, які поширюють чутки, нападають на інші країни або розпалюють сектантство та крамолу. Ті, хто довів порушення, будуть скеровані до судових органів. Для власної безпеки уникайте певних тем та коментарів про людей.

Інтернет-спостереження в Кувейте

Власники Інтернет-кафе повинні вести облік імен та ідентифікаторів клієнтів та подавати їх у Міністерство зв’язку за запитом. У 2002 році у п’ятдесяти Інтернет-кафе було відкликано ліцензії МОК на надання доступу до порнографічних веб-сайтів, що свідчить про те, що уряд здійснює моніторинг використання Інтернету в них..

У 2008 році уряд оголосив, що планує прийняти новий закон щодо моніторингу та регулювання веб-сайтів та блогів. Її метою було охороняти громадський порядок, забезпечувати повагу до порядності та зберегти цінності кувейтського суспільства.

Генпрокурор заявив, що був підготовлений законопроект, який криміналізує пропаганду пороків, підбурювання проти керівництва Кувейту, роздачу державної таємниці та образи ісламу в Інтернеті. Правопорушники будуть покарані до одного року позбавлення волі, сім, якщо жертва буде неповнолітньою, і, можливо, буде оштрафовано.

У 2017 році також поширювались повідомлення про те, що уряд запустив нову систему спостереження, яка висвітлювала телефонні дзвінки та особисті облікові записи в соціальних мережах. Хоча міністр внутрішніх справ Кувейту заперечив це.

Інтернет-загрози в Кувейте

Кібератаки – це нещасливий ризик зв’язатися, і Раєд аль-Румі, аналітик інформаційної безпеки та кіберзлочинності, заявив, що Кувейт наражається близько 5000 цифрових злочинів на рік.

Використання загальнодоступного Wi-Fi зростає і кіберзлочинність з ним. Ви повинні бути обережними під час підключення до нього, оскільки не знаєте, наскільки це буде безпечно. Використання VPN допоможе вам залишатися в безпеці, як і одне з наших найкращих антивірусних рішень.

Найкращий VPN для Кувейт-2020

Що робить VPN найкращим для Кувейт

VPN мають багато можливостей, але деякі важливіші, ніж інші в певних країнах. Для Кувейту безпека є пріоритетом. Вибравши одного з наших кращих постачальників VPN, який забезпечує високу безпеку, ви можете бути впевнені, що ви захищені від загроз в Інтернеті та приховані від спостереження та роботи в мережі..

Він також повинен мати перемикач захисту, який відключить вас від Інтернету, якщо VPN не вдасться, забезпечуючи збереження ваших даних. Якщо говорити про конфіденційність, то вам також потрібна суцільна політика без реєстрації, щоб не було записів про ваші онлайн-шенаги.

Після цього слід шукати гарну серверну мережу. Чим більше серверів там, тим більше шансів на розблокування вмісту. Це стосується доступу до вмісту, який був підданий цензурі та обходу геоблоків.

Наприклад, Netflix став доступний Kuwaitis у 2016 році, але для отримання повноцінного сервісу в США вам знадобиться IP-адреса США. Наша найкраща стаття VPN для Netflix включає послуги, які можуть у цьому допомогти. Те саме стосується доступу до вмісту, обмеженого на Кувейт.

Вам також потрібна швидка швидкість і без обмеження пропускної здатності, особливо якщо ви плануєте трансляцію. Без останнього VPN перестане працювати, коли досягла кришки, залишаючи вас незахищеною.

Інші фактори, які ви можете врахувати, – це простота використання та пристрої, які він підтримує. Якщо у вас є кілька пристроїв, ви також хочете подумати про те, скільки потрібно підключити одночасно. Приємно також мати хорошу підтримку клієнтів, але, врешті-решт, ціна може бути тим, що остаточно завершує ваше рішення.

1. Найкращий VPN для Кувейту: ExpressVPN

ExpressVPN – найкращий постачальник VPN на ринку та наш переможець в Кувейте. Він пропонує відмінне всебічне обслуговування, яке підходить для всіх. За замовчуванням він захищений 256-бітним AES і надає можливість збільшити його, якщо захочете. Також є вбудований перемикач на вбивство, і ваша конфіденційність шанується суворою політикою без журналів.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Маючи понад 3 000 серверів, що поширюються в 94 країнах, у вас не повинно виникнути жодних проблем. Як і більшість постачальників наших відгуків про VPN, ExpressVPN не має сервера в Кувейте, тому ви не зможете отримати доступ до контенту, ексклюзивного для цієї країни. Якщо це розрив угод, вам слід перейти до нашого четвертого вибору, HideMyAss.

ExpressVPN – одна з найшвидших VPN навколо, тому у вас не буде проблем із завантаженням вмісту. Крім того, він не накладає обмеження пропускної здатності. Ці функції допомогли йому стати першим у нашому найкращому VPN для потокового збору. Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN, щоб побачити, чому ми вважаємо, що це так добре.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Установка проста, а клієнти прості у використанні. ExpressVPN – ідеальний вибір для тих, хто не знає, що вони роблять, оскільки робить це майже все для вас. Він доступний для Windows, macOS, Android та iOS. Ви також можете завантажити розширення веб-переглядача для Chrome, Firefox та Safari, якщо хочете.

Клієнтська підтримка хороша, 24/7 чат та електронна пошта. Він повільніше, ніж деякі його суперники, але не надто поганий. Допомога також дбайлива і ввічлива.

Недоліком ExpressVPN є його ціна. У порівнянні з конкурентами це дорого, але ви можете значно знизити вартість, зареєструвавшись на більш тривалий період. Його ціна може вас відкласти, але воно того варте. Крім того, існує 30-денна гарантія повернення грошей, якщо вам це не сподобається.

2. NordVPN

NordVPN – це ще один фаворит на Cloudwards.net, який можна порівняти з нашим найкращим вибором, як ви можете прочитати в нашому випаді ExpressVPN проти NordVPN. Його безпека є однією з найкращих і забезпечує додатковий захист при подвійному шифруванні.

NordVPN більше настроюється, ніж ExpressVPN, тому, можливо, вам більше швидкості, якщо ви хочете повозитися. Він також має перемикач на знищення та сувору політику без журналів.

Попередній

Далі

Він має тисячі серверів у 60 країнах. Однак у Кувейте таких немає. Швидкості пристойні, але можуть надходити повільно на великі відстані. При цьому немає жодних обмежень пропускної здатності, які слід відстежувати. Переключення серверів також легко і швидко. Детальніше читайте в нашому огляді NordVPN.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Установка проста, і ви можете використовувати її в Windows, macOS, Android та iOS. Клієнти прості у використанні, і ви можете зв’язатися за лічені хвилини.

Якщо у вас виникли проблеми, ви можете переглянути зручну базу знань на її веб-сайті. Це має допомогти при найпоширеніших проблемах, але якщо вам потрібна додаткова допомога, ви можете зв’язатися із службою підтримки клієнтів за допомогою чату або електронної пошти. Живий чат – це найшвидший варіант, але будь-який спосіб працює добре.

Як і у багатьох інших провайдерів, місячна ставка є досить високою, але NordVPN пропонує велику цінність за ваші гроші. Крім того, підписавшись на більш тривалий період, ви можете знизити вартість. Також пропонується 30-денне повернення коштів, якщо ви вирішите, що це не для вас.

3. CyberGhost

CyberGhost займає третє місце у нашому списку. Він має високу безпеку, але не такий настроюваний, як NordVPN. Він оснащений перемикачем захисту для додаткового захисту і не веде журнали вашої онлайн-діяльності. Ви можете дізнатися більше про це в нашому повному огляді CyberGhost.

У ньому є тисячі серверів, що розповсюджуються в 59 країнах, що дає вам змогу обійти блоки, але в Кувейте їх немає. Його швидкість пристойна, але не така хороша, як у нашого найкращого вибору, і вона може сповільнюватися при з’єднанні на велику відстань.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Ви можете використовувати CyberGhost в Windows, macOS, Android та iOS, а налаштування проста. Інтерфейс його нещодавно оновлено, і, хоча до нього все ще можна звикнути, легко зрозуміти, куди потрібно йти.

Підтримка клієнтів чудова. Ваша перша зупинка – це широка база знань, яка має вирішити найпоширеніші проблеми. Ви також можете зв’язатися зі службою підтримки за допомогою чату та електронної пошти. Перший – це найшвидший варіант, але підтримка електронної пошти найкраща для більш технічних запитів.

Його щомісячна ціна є доступною, але має сенс підписуватися на більш тривалий термін, оскільки вона дешевша в цілому. Існує семиденна пробна версія, яку ви можете використовувати, якщо ви працюєте на Android або iOS, і є гарантія повернення грошей, яка охоплює всі платформи. Щомісячний план отримує 14 днів, а більш тривалий – 45 днів.

4. HideMyAss

Хоча HideMyAss висаджується на четвертому місці, це не дуже погано. Він забезпечує хорошу безпеку з 256-бітним шифруванням AES та вбудованим комутатором захисту, щоб захистити вас. Прочитайте наш огляд HideMyAss для більш глибокого перегляду сервісу.

HideMyAssDownloadPage

Це не все добре. У своїй політиці конфіденційності зазначено, що вона зберігає деякі журнали, включаючи дані про підключення та відключення. Це не дуже погано, але воно може записувати більш детальну інформацію, якщо про це вимагатиме влада, і вона повинна зберігати її протягом 30 днів.

Він має понад 900 серверів, і хоча це не так багато, як наш найкращий вибір, вони розповсюджуються у величезних 190 країнах. Це єдиний вибір у нашому списку із серверами в Кувейте, тому вам слід вибрати його, якщо перегляд вмісту, обмеженого цією країною, є вашим пріоритетом. Його швидкість буде хорошою для більшості видів діяльності, і немає обмежень на пропускну здатність.

Інші причини, які нам подобаються HideMyAss

Настільний клієнт доступний для Windows та macOS. Плюс є мобільний додаток для Android та iOS. Або простий у використанні.

У разі проблем є зручна база знань. Цього має бути достатньо, щоб виправити незначні проблеми, але якщо у вас є більш технічний запит, ви можете зв’язатися з представником служби підтримки електронною поштою або в прямому чаті. Останній – найшвидший маршрут, і персонал привітний і корисний.

Домашня сторінка HideMyAss

HideMyAss коштує досить дорого за щомісячну ставку, але ви можете заощадити гроші, вибравши довший план. Існує семиденний пробний процес, тож ви можете переконатися, що він вам сподобався і перед вчиненням. Просто переконайтеся, що ви скасуєте протягом пробного періоду, або вам буде виставлено рахунок за 12-місячну підписку. Навіть якщо ви випадете рано, ви зможете використовувати його протягом семи днів.

5. TorGuard

Нарешті, у нас є TorGuard, який є хорошим сервісом з гідною безпекою, який дуже налаштовується. Це чудово для тих, хто любить налаштувати налаштування, просто переконайтеся, що ви знаєте, що ви робите. У комплекті є послуга перемикача вбивств та сувора політика без реєстрації.

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

У ньому є безліч серверів у понад 50 країнах, але, як і більшість інших наших виборців, у Кувейті таких немає. TorGuard має проблеми з попередніми геоблоками на деяких потокових сервісах, але є можливість придбати виділену IP-адресу для розташування вмісту. Це коштує додатково, але він гарантовано працює, тому це найкращий VPN з виділеними IP-адресами.

Швидкість нормально, але вони різняться, і вам не потрібно буде стежити за тим, яку пропускну здатність ви використовуєте, оскільки вона не обмежена. Прочитайте наш огляд TorGuard для отримання більш детальної інформації про послугу.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

Ви можете встановити TorGuard в Windows, macOS, Android та iOS, а клієнти прості у використанні. Мобільні додатки, однак, можуть неприємно налаштовуватись.

Підтримка доступна у вигляді онлайн-путівників та форумів, яких має бути достатньо для вирішення незначних питань. Якщо цього не зробити, ви можете зв’язатися з членом персоналу через чат наживо. З цього приводу вас звернуть у загальну компанію з обслуговування клієнтів, тому допомога може бути не великою. Підтримка електронної пошти доступна цілодобово, і допомога хороша.

Щомісячна ціна непогана, але краще, якщо ви підписалися на більш тривалий період. Він також має семиденну гарантію повернення грошей, на випадок, якщо вам це не подобається.

Почесна згадка: PureVPN

По-перше, ми хочемо підкреслити, що єдина причина, чому PureVPN згадується тут, це те, що він має сервери в Кувейте. Якщо ваша діяльність не є чутливою і вам потрібні ці сервери, це може бути для вас справедливим вибором. Однак для будь-яких інших цілей використовуйте один із інших варіантів.

Її безпека в порядку, якщо ви встановите шифрування на 256-бітне і у ньому є перемикач kill. Політика конфіденційності є сумнівною, однак, оскільки вона суперечить собі, кажучи, що вона не веде журнали. Ви можете прочитати більше про це в нашому огляді PureVPN.

PureVPN-домашня сторінка-2018

Тим не менш, вона має хорошу мережу з понад 2000 серверами в 180 країнах, включаючи деякі в Кувейте. Її швидкості в порядку, і він поставляється з необмеженою пропускною здатністю. Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS, але інтерфейс не чудовий.

Служба підтримки клієнтів доступна цілодобово через чат та електронну пошту. Хоча це не страшно, воно залишає бажати кращого. PureVPN дешевший, ніж більшість постачальників, хоча це не повинно бути вирішальним фактором, і існує 31-денна гарантія повернення грошей. Щоб побачити, як VPN зберігається, прочитайте наше порівняння PureVPN проти ExpressVPN.

Фінальні думки

Тепер ви повинні зрозуміти, чому важливо використовувати VPN в Кувейте, і, сподіваємось, ми допомогли вам знайти відповідного постачальника.

Ви повинні вибрати той, який має високу безпеку, вбудований перемикач вбивств і суцільну політику без журналів. Велика серверна мережа вигідна для обходу блоків, і вам знадобиться мережа з серверами в Кувейте, якщо ви хочете, щоб контент був ексклюзивним для регіону.

Ми назвали ExpressVPN найкращим VPN для Кувейт. Він позначає всі поля для безпеки та конфіденційності, має величезну мережу серверів на вибір і просто чудовий всебічний сервіс. Це лише провал, що не має серверів у Кувейте. Якщо це щось вам потрібно, HideMyAss – це саме для вас, просто пам’ятайте, що ви робите.

Повідомте нас, чи є у вас рекомендації щодо використання VPN в Кувейте в коментарях нижче. Ми хотіли б їх почути. Поки ви тут, чому б не подивитись інші наші статті VPN. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me