Найкращий VPN для Венесуели в 2020 році: в обхід Мадуро

Венесуела – багата на нафту країна на північному узбережжі Південної Америки. Тут повно мальовничих пам’яток, від гір до водоспадів. Однак у країні триває гостра криза в галузі прав людини. Плюс до того, що президент Ніколя Мадуро покладається на владу, ви повинні переконатися, що будете в безпеці в Інтернеті, використовуючи один з найкращих VPN для Венесуели..


Якщо вам потрібна швидка відповідь, то ExpressVPN – найкращий вибір для Венесуели. Читайте далі, щоб дізнатися не тільки про те, чому вам слід використовувати віртуальну приватну мережу, але й які функції є найважливішими для країни.

VPN – це чудовий інструмент, який пропонує цілий ряд корисних функцій. Не важливо, де ви знаходитесь у світі, безпека в Інтернеті зараз потрібна як ніколи. Використовуючи VPN, ви допоможете захистити себе від небезпек в Інтернеті, таких як кіберзлочинність та спостереження. 

Однак VPN пропонують більше, ніж просто безпеку. Вони чудово допомагають, коли мова йде про обмеження вмісту, такі як цензура та геоблоки. Геоблокінг в основному виникає через ліцензійні угоди, тому компанії обмежуються тим, що вони можуть транслювати в різних куточках світу.. 

Наприклад, бібліотека Netflix Venezuela має інший вміст, ніж американська бібліотека. Якщо ви хочете отримати доступ до Netflix США, перебуваючи у Венесуелі, вам знадобиться американська IP-адреса, і VPN може допомогти вам отримати її.

Цензура – це зовсім інше. Уряди у всьому світі контролюють те, що їх громадяни можуть бачити, а що не можуть бачити в Інтернеті. Інтернет у Китаї є одним із найбільш обмежених у світі. Її Великий Брандмауер гарантує перегляд лише затвердженого вмісту, а громадянам доводиться використовувати китайські версії соціальних медіа, таких як WeChat.

Використовуючи VPN, ви можете значною мірою пройти повз будь-які блоки, з якими стикаєтесь, і залишатися в безпеці під час цього.

Найкращий VPN для Венесуели 2020

Що робить VPN найкращим для Венесуели 

Є багато функцій, які складають VPN, а деякі з них будуть важливішими для Венесуели. Хоча ви можете просто вибрати один із багатьох із наших відгуків про VPN, спершу слід переконатися, що він має такі якості.

Венесуела страждає від справедливої ​​цензури, спрямованої на багато різних типів змісту. Програми соціальних медіа та повідомлень можуть періодично блокуватися. 

З цієї причини корисно переконатися, що обраний VPN має пристойну серверну мережу. Чим більше серверів доступно у якомога більшій кількості країн, тим краще шанси на обхід блоків.

Якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, обмеженого Венесуелою, вам потрібно переконатися, що у нього є сервери в країні, щоб ви могли отримати венесуельську IP-адресу..

З можливим спостереженням та покаранням за критичні пости, найкраще вибрати VPN, який має хорошу безпеку, щоб ви були захищені, незалежно від того, що ви отримуєте в Інтернеті. Ваші дані повинні залишатися анонімними, щоб ви не змогли відстежувати. Також важливим є перемикач на знищення, оскільки це повністю відключить вас, якщо VPN вийде з ладу.

Постачальник також повинен шанувати вашу конфіденційність і переконайтесь, що вона є, переконайтеся, що в ній діє чітка політика щодо не-журналів. Якщо компанія каже, що не веде журнали, це означає, що не буде запису вашої онлайн-діяльності.

Хороші швидкості також вигідні. Чим швидше VPN, тим швидше завантажується вміст. Неограничена пропускна здатність теж є вигідною, оскільки в іншому випадку ви швидко досягнете межі, і VPN перестане працювати, це означає, що ви більше не будете захищені.

Якщо потоковий вміст у вашому списку справ, переконайтеся, що VPN може потрапити на обрану вами платформу. Якщо вам потрібно Netflix, лише незначна кількість VPN може пройти повну систему виявлення VPN Netflix. Не бійтеся, оскільки ми зібрали найкращих здібних у нашому найкращому VPN для Netflix.

Ви також можете розглянути, з якими пристроями сумісний VPN, скільки з’єднань він дозволяє та зручність у користуванні. Гідну підтримку клієнтів завжди добре мати, і ціна може вплинути на ваше остаточне рішення.

Найкращий VPN для Венесуели: ExpressVPN

ExpressVPN – найкраща собака у багатьох наших статтях про VPN, в основному завдяки тому, що вона є найкращою VPN в цілому. Для Венесуели він має всі необхідні функції, і вони дуже добре реалізовані. 

Він має велику серверну мережу з більш ніж 3000 доступними в 94 країнах. Це стосується і деяких у Венесуелі. Незалежно від того, чи потрібно вам обходити блоки в країні або отримати доступ до вмісту Венесуели, ExpressVPN повідомляє про вас.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Вас захистить відмінна безпека, встановлена ​​при 256-бітному шифруванні AES прямо з коробки. Ви можете це також збільшити, якщо хочете. Перемикач убивства включений і включений за замовчуванням, але ви можете керувати, хочете ви його чи ні. ExpressVPN цінує конфіденційність, і існує чітка політика щодо без реєстрації.

Завантаження вмісту буде легким, тому що це найшвидший VPN, який ми перевірили. Також є необмежена пропускна здатність, і вона може потрапляти у всі потокові сервіси, саме тому це найкращий VPN для потокової передачі. Прочитайте наш огляд ExpressVPN, щоб дізнатися більше про сервіс.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

ExpressVPN сумісний із Windows, macOS, Android та iOS. Крім того, є розширення для браузерів для Chrome, Firefox та Safari. Ви можете одночасно підключити до п’яти пристроїв. Це одна з найпростіших VPN, тому це чудовий вибір для новачків. Хоч тиньківці можуть пограти з налаштуваннями.

Корисна база знань готова, якщо вам потрібна допомога. Також є підтримка чату та електронної пошти. Обидва доступні цілодобово, але команда електронної пошти краще відповідати на складніші запитання.

ExpressVPN – це недешево, але це коштує грошей. Ви можете зробити загальну вартість дешевшою, вибравши також більш довгий план. Ви отримуєте чудову послугу і, якщо ви переживаєте зануритися, є 30-денна гарантія повернення грошей.

NordVPN

NordVPN – наш наступний вибір. Це чудовий сервіс і не далеко від якості нашого найкращого вибору, як ви можете прочитати в нашому порівнянні ExpressVPN проти NordVPN. 

Кількість серверів NordVPN велика. Близько 5000 є близько 60 країн, тож у вас не виникне жодних проблем. Однак у Венесуелі немає серверів.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Він постачається з однією з найкращих систем безпеки, встановленою при 256-бітному шифруванні AES. Крім того, ви можете використовувати додаткові сервери подвійного переходу, що додають вашому з’єднанню ще більше захисту. Включений перемикач на вбивство, і діє чітка політика без реєстрації, тому вам не потрібно турбуватися про конфіденційність.

Його швидкості хороші, але вони можуть сповільнюватися на великі відстані. Немає обмежень пропускної здатності, і він може отримати доступ до всіх потокових платформ, включаючи Netflix. Прочитайте наш огляд NordVPN для отримання більш детальної інформації.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

NordVPN працює з Windows, macOS, Android та iOS. Доступні також розширення для браузерів Firefox та Chrome. Ви можете підключити до шести пристроїв одночасно, а всі клієнти прості в установці та користуванні.

Якщо вам потрібна допомога, доступна зручна база знань. Є також чат і електронна пошта 24/7. Будь-який маршрут корисний, але чат в реальному часі отримає швидшу відповідь. 

NordVPN забезпечує хороше співвідношення ваших грошей, хоча краще уникати щомісячного плану. Зареєструватися довше, ви заощадите гроші в довгостроковій перспективі. Однак, у випадку, якщо ви передумаєте, діє 30-денний термін повернення коштів.

CyberGhost

CyberGhost – ще один хороший вибір для Венесуели. Він має величезну серверну мережу, але кількість серверів і країн часто коливається. На момент написання документа в 90 країнах працювало 5700 серверів. У Венесуелі також є 24, це означає, що ви можете отримати доступ до вмісту Венесуели. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

У нього чудова безпека при 256-бітному шифруванні, і є постійно включений комутатор знищення. Увімкнути перемикач “вбивство” на повний робочий день – це не погано, особливо якщо ви, ймовірно, забудете його ввімкнути. Однак, контролю немає і. Існує також сувора політика конфіденційності.

Швидкість CyberGhost швидка, але, як і у NordVPN, на великі відстані може стати повільною. Неограничена пропускна здатність включена, і вона може потрапити і в більшість потокових служб. Перегляньте наш огляд CyberGhost для отримання додаткової інформації.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

CyberGhost має клієнтів для Windows, macOS, Android та iOS. Доступні також розширення для браузера Chrome та Firefox. Інтерфейс простий у використанні, хоча це може зайняти деяке звикання.

Ви можете одночасно підключити до семи пристроїв, що робить його почесною згадкою у нашому найкращому VPN для порівняння декількох пристроїв. Це говорить, на відміну від багатьох інших VPN, які дозволяють встановлювати його на необмежену кількість пристроїв, CyberGhost обмежує цю кількість до семи.

Він має одну з найкращих баз знань, яку ми бачили. Крім того, доступний чат в режимі реального часу 24/7 та підтримка електронної пошти. Остання найкраща для більш технічних запитів.

За умови, що ви не ходите на щомісячний план, CyberGhost є загалом недорогим. Для користувачів Android та iOS є безкоштовна семиденна пробна версія. Також діє гарантія повернення грошей, яка дає 14 днів для місячного плану та 45 днів для більш тривалих.

ВипрВПН

VyprVPN зробив цей список, хоча це не через його серверну мережу. У 64 країнах є менше 1000 серверів, і жоден з них не знаходиться у Венесуелі. Однак все одно має бути достатньо, щоб обійти вас навколо будь-яких блоків.

ВипрВПН-Слайдер1

ВипрВПН-Слайдер2

ВипрВПН-Слайдер3

ВипрВПН-Слайдер4

ВипрВПН-Слайдер5

Попередній

Далі

Його чудова безпека заслужила це четверте місце в цьому списку. Ті, хто знає, можуть поцікавитися налаштуваннями, але і початківці будуть задоволені його простотою. VyprVPN також постачається з власним протоколом Chameleon, який додає ще більше захисту вашому з’єднанню. Включений перемикач на знищення, а також політика без реєстрації.

Швидкість нормальна і для більшості видів діяльності нормальна. Обмежень пропускної здатності немає, і це може потрапити в більшість потокових служб. Прочитайте наш огляд VyprVPN для отримання більш детальної інформації.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

VyprVPN працює на Windows, macOS, Android та iOS. Крім того, це один із найкращих VPN для Android, завдяки чудовим мобільним додаткам. Інтерфейс простий у використанні, і ви можете підключити до п’яти пристроїв одночасно, залежно від обраного плану.

Якщо вам потрібна допомога, ви можете отримати доступ до її бази знань. Живий чат також доступний 24/7, але ви спочатку будете підключені до бота. Він відповість на ваші запитання, вказуючи на відповідну область бази знань, але ви можете підключитися до справжньої людини одним натисканням кнопки. Підтримка електронної пошти також доступна 24/7.

Ціна, яку ви платите, залежатиме від обраного вами пакету. “Стандартний” план отримає три з’єднання, а “преміальний” план отримає п’ять з’єднань, а також використання протоколу “Хамелеон”. Потім ви можете вибирати щомісячний або щорічний план, але щорічний виходить дешевшим у підсумку. 30-денна гарантія повернення грошей також діє.

HideMyAss

Наш останній вибір – HideMyAss, і головна причина, по якій він вирізав – це те, що у нього є сервери у Венесуелі, тобто ви можете отримувати доступ до вмісту звідти. Що стосується загальної серверної мережі, то тут понад 1000 охоплює колосальні 190 країн, тож вам слід добре обійти будь-які обмеження. 

hidemyass-slider1

hidemyass-slider2

hidemyass-slider3

hidemyass-slider4

hidemyass-slider5

Попередній

Далі

Його безпека хороша і встановлена ​​при 256-бітному шифруванні. Також включений перемикач на вбивство. Хоча HMA має політику без журналів, якщо ви прочитаєте її, ви помітите, що вона насправді є. Це дає зрозуміти, що ваша IP-адреса не реєструється, але вона реєструє інші дані, наприклад, часові позначки вашого з’єднання, IP-адресу сервера, який ви використовуєте, і кількість переданих даних..

Ця інформація одна сама, якщо добре, і вона не може бути пов’язана з вами. Це означає, що якщо ви зареєструєтеся зі своїми справжніми повноваженнями, це може бути поєднано з цим. Інформація зберігається у файлі протягом 30 днів, і на запит органів влади, ВМА може записати більш детальну інформацію.

Його швидкість вражає, але вони все ще не найшвидші. Включена необмежена смуга пропускання, і вона може потрапити в деякі потокові послуги. Наш огляд HideMyAss детальніше описується.

Інші причини, які нам подобаються HMA

HideMyAss можна використовувати в Windows, macOS, Android та iOS. Він має чудовий інтерфейс, який простий у використанні, і ви можете підключити до п’яти пристроїв одночасно.

База знань та посібники доступні, якщо вам потрібна допомога. Також є готова підтримка чату та електронної пошти в режимі 24/7. Живий чат швидкий, але найкраще для основних питань, тоді як підтримка електронної пошти може краще відповідати на більш технічні запити, хоча відповідь потребує трохи більше часу..

HMA не має місячного плану. Найкоротший, який ви можете обрати, – це один рік. Знижки застосовуються при реєстрації, що робить його вигіднішим, але коли мова йде про поновлення, пропозицій немає. Доступна семиденна пробна версія, але вам доведеться її викопати. Існує також 30-денна гарантія повернення грошей для додаткового спокою.

Інтернет-цензура у Венесуелі

Свобода Інтернету у Венесуелі зменшується. Його уряд роками цензурує Інтернет, і сама Інтернет-мережа теж знизилася. Багато веб-сайтів заблоковані, включаючи засоби масової інформації, азартні ігри, блоги, порнографію та сайти, пов’язані з обміном валюти. Деякі з блоків є лише тимчасовими.

Відповідно до закону про боротьбу проти ненависті 2017 року, веб-сайти можуть бути заблоковані, якщо влада вважає, що вони пропагують ненависть чи нетерпимість. Крім того, вміст, що містить мову ненависті на веб-сайтах посередників, повинен бути видалений протягом шести годин після його розміщення, інакше може бути накладено штраф. 

Посередницькі сайти можуть нести відповідальність за вміст, розміщений згідно із Законом про соціальну відповідальність у радіо, телебаченні та електронних ЗМІ, і за порушення можуть бути застосовані суворі покарання..

Було також заблоковано декілька платформ соціальних медіа та засобів комунікації звично та стратегічно. Facebook, Twitter, Periscope та YouTube були недоступні за короткий проміжок часу, а на початку 2019 року було постраждало ще більше служб, як це часто відбувається під час чутливих політичних подій.

Щоб обійти блоки, багато людей вдалися до використання інструментів обходу. Повідомлялося, що мережа Tor була заблокована в 2018 році, але, схоже, VPN все ще є законними в країні.

Інтернет-спостереження у Венесуелі

Уряд активізував свою діяльність з нагляду з моменту випуску програми “План де ля Патріа” у 2013-2019 роках, що в основному є планом економічного та соціального розвитку. Він підкреслює посилення національної оборони, а також інші пріоритети. 

Серед експертів та активістів виникла міжнародна стурбованість щодо планів уряду інвестувати в розвідку, яка в один момент виділила майже 14 мільярдів венесуельських боліварів (близько 1,5 мільйона доларів США).

Крім того, ініціативи щодо збору особистої інформації від громадян викликали більше занепокоєння, тим більше, що немає гарантії конфіденційності даних та способів їх поводження.. 

Carnet de la Patria, який в основному є обов’язковою посвідченням особи, був представлений у 2016 році. Він включає персоналізований QR-код, який містить особисту інформацію, що дозволяє уряду дізнатися про статус населення.. 

Громадяни використовують карту, щоб отримати доступ до певних пільг, серед іншого. Тим, хто хоче придбати мобільний телефон, SIM-карту або широкосмуговий доступ, необхідно зареєструвати свій персональний номер, а також іншу інформацію. Мобільні додатки, пов’язані з карткою, дозволяють уряду також відстежувати особисті дані та місцезнаходження громадян.

Законодавство про захист персональних даних не існує, і існує побоювання щодо того, як уряд може зловживати персональними даними, зібраними вищезазначеними методами. 

Крім того, у 2017 році надійшла нова постанова, спрямована на отримання та збереження персональних даних з телекомунікаційних послуг. Ці дані включають IP-адреси, час підключення, географічне місцезнаходження та іншу комунікаційну інформацію.

Свобода слова онлайн у Венесуелі

Конституція Венесуели гарантує свободу вираження поглядів, але прийняті урядом закони та положення обмежують її на практиці. 

Конституційний закон проти ненависті, за мирне співіснування та толерантність чітко сформульований і призначає обтяжливі вироки до 20 років тюремного ув’язнення за розпалювання ненависті чи насильства в Інтернеті.

Зневага проти державних чиновників та публікація неправдивих відомостей може призвести до ув’язнення, передбаченого кримінальним кодексом. Користувачі соціальних медіа, журналісти та активісти зіткнулися з кримінальним переслідуванням за свою онлайн-діяльність. Журналісти також ризикують арештом та фізичним насильством у зв’язку зі своєю роботою, особливо якщо це критично ставиться до влади. 

У 2018 році затримано трьох підлітків, яких звинувачують у розпалюванні ненависті через чат-групи та соціальні медіа, а також в організації протестів проти уряду. Їм загрожує до 20 років в’язниці, хоча їх звільнили місяцями пізніше.

Також на початку 2018 року проти трьох редакторів та журналіста було подано позов про наклеп проти двох опублікованих статей, які виявили порушення в державному імпорті продовольства та в його переговорах з президентом Мадуро. Слідчому квартету загрожує штраф у розмірі близько 59 000 доларів США і до шести років ув’язнення, що призвело до втечі з країни.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що ми допомогли вам зрозуміти, чому слід використовувати VPN у Венесуелі та які функції він повинен мати. Країна страждає від різної цензури, навіть якщо частина її є тимчасовою. Крім того, державний нагляд посилюється, і за критичні коментарі існують жорсткі покарання. 

Ви повинні вибрати ту, яка має велику серверну мережу, щоб отримати найкращі шанси обійти будь-які блоки. Якщо ви хочете отримати доступ до вмісту з обмеженим доступом до Венесуели, вам також знадобляться сервери в країні. Важлива безпека, щоб захищати вас також.

Зважаючи на це, ExpressVPN – найкраща ставка у Венесуелі. Він має велику серверну мережу з деякими у Венесуелі. Крім того, він захистить вас, оскільки це найбезпечніший VPN. Чому б не спробувати? Завдяки 30-денній гарантії повернення грошей ви нічого не втрачаєте.

Якщо у вас є досвід використання VPN у Венесуелі, повідомте про це у розділі коментарів. Ми любимо читати про це. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me