Найкращий VPN для Великобританії 2020: перегляд від Blighty

Мільйони людей щороку вивчають Великобританію, знаючи свою королівську родину, знамениті пам’ятки та футбол. Але погода похмура не лише в погоді. Конфіденційність у Великобританії викликає все більший інтерес, тому навіть якщо ви просто робите ставку в Інтернеті в місцевому пабі, розумно захистити себе найкращим VPN для Великобританії..


Де б ви не були, корисно використовувати віртуальну приватну мережу. Це захистить вас від небезпек в Інтернеті та дасть вам доступ до обмеженого вмісту, не потребуючи черги. Хоча геоблоки – це біль, є й інші причини, якими ви користуєтесь, тому поставте чайник і дайте нам пояснити їх.

Кращий VPN для Великобританії 2020

Цензура у Великобританії

Хоча деякі країни мають сувору цензуру (для прикладу читайте про Велику брандмауер Китаю), громадяни Великої Британії користуються безкоштовним інтернетом із лише кількома категоріями, що підлягають блокуванню..

Ці категорії включають сексуальне насильство над дітьми, вміст, що сприяє екстремізму та тероризму, та вміст, що порушує авторські права. Веб-сайти проксі також включені до списків блокування постачальників послуг Інтернету. Додаткові фільтри доступні для захисту дітей під певними категоріями, але законний вміст також часто потрапляє.

Спостереження у Великобританії

Великобританія має одні з найбільш інвазивних систем спостереження у світі. Особливе занепокоєння набуває масовий нагляд. Спецслужби можуть розробляти секретні програми, використовуючи лазівки в законах, що захищають їх від судового нагляду.

У 2013 році винуватець Агентства національної безпеки США Едвард Сноуден розкрив таємну практику спостереження за США та іншими урядами, включаючи штаб-квартиру уряду Великобританії.

GCHQ тісно співпрацює з АНБ за програмою під назвою Tempora. Він відстежує телефонний та інтернет-трафік по всьому світу, включаючи електронні листи, історію переглядів та повідомлення у Facebook, а АНБ має доступ до бази даних.

За допомогою телекомунікаційних компаній GCHQ встановила зонди, встановлені в британських пунктах посадки підводних волоконно-оптичних кабелів. Зонди перехоплювали дані, що передаються кабелями, включаючи приватні повідомлення, до яких потім були доступні агенції. Tempora дозволяє Великобританії збирати мільйони даних користувачів на день.

Закон про слідчі повноваження 2016 року визначає повноваження органів нагляду. Він санкціонував нав’язливі заходи масового спостереження, такі як перехоплення комунікацій, втручання обладнання та збереження даних. Журналіст Еван Макаскілл заявив, що цей акт запровадив найбільш важливі повноваження нагляду у західному світі.

Також були підвищені вимоги до Інтернет-компаній щодо співпраці з розслідуванням, включаючи наказ про зняття захисту від зашифрованих комунікацій або даних. Крім того, вашу історію Інтернету можуть переглядати урядові установи без доручення.

У квітні 2018 року Верховним судом частини акта про збереження даних були визнані невідповідними основним правам законодавства ЄС. Він зазначив, що доступ до збережених даних повинен обмежуватися тяжкими злочинами і вимагати нагляду.

У березні 2018 року було виявлено, що британська аналітична компанія Cambridge Analytica незаконно зібрала дані мільйонів американських виборців і, можливо, вплинула на них цільовою рекламою. Facebook відомий тим, що збирає та продає дані людей рекламодавцям, тому майте це на увазі.

Великобританія також входить до альянсу “П’ять очей”. Це розвідувальна коаліція, яка включає Великобританію, США, Канаду, Австралію та Нову Зеландію. Ці країни поширюються Угодою UKUSA, згідно з якою вони співпрацюють між собою та обмінюються розвідувальною інформацією, зібраною під час їх спостереження.

Свобода слова у Великобританії

Великобританія не має письмової конституції. Натомість у Великобританії є норми та закони, які передбачають права та свободи людини. Однак, існують широкі закони проти мови ненависті. У 2017 році уряд оголосив про плани створення національного центру для контролю за мовою ненависті та закликом до притягнення до відповідальності.

Розділ п’ятий Закону про громадський порядок карає загрозливі або образливі слова чи поведінку. Стаття 127 Закону про зв’язок карає жорстокі образливі зв’язки, що надсилаються через Інтернет. Обидва випадки караються до шести місяців позбавлення волі та необмеженим штрафом.

У першому розділі Закону про шкідливі комунікації передбачено націлювання на людей, що мають Інтернет, зловживаючим або образливим вмістом, щоб викликати страждання чи тривогу, включаючи порно-помсту, – кримінальне правопорушення, за яке покарання становить два роки в’язниці.

Згідно із Законом про тероризм, якщо ви публікуєте заяви, які заохочують тероризм, ви можете закінчитися тюремним вироком і штрафом. Особи часто заарештовуються за посади, які пропагують тероризм, загрожують або є жорстоким насильством.

Інтернет-небезпеки у Великобританії

Шахрайство та хакерство для отримання фінансової вигоди є у Великобританії, а кібератаки зростають. Крім того, всесвітня кібератака WannaCry мала значний вплив на Великобританію. Це скалічило Національну службу охорони здоров’я, заборонивши доступ до матеріалів справ пацієнтів і відклавши послуги.

Ви не можете сказати, що ховається на загальнодоступному Wi-Fi, тому якщо ви плануєте використовувати точку доступу, вам слід встановити VPN та хороший антивірус, щоб захистити себе від кіберзлочинності.

Матеріали, захищені авторськими правами, захищені авторськими правами, у Великобританії незаконні, і багато торент-сайти заблоковані. Ті, хто порушує авторські права в Інтернеті, можуть отримати попереджувальний лист від Інтернет-провайдера. Теоретично вас можуть притягнути до кримінальної відповідальності, але Федерація Великобританії проти крадіжок авторських прав спрямована на незаконних операторів та розповсюджувачів здебільшого..

Що робить VPN найкращим для Великобританії

VPN складаються з багатьох функцій, але деякі є більш значущими, ніж інші. Ви можете просто вибрати один із наших VPN-оглядів, але переконайтеся, що він є найкращим вибором для Сполученого Королівства спочатку.

При уряді всіх урядовців у Великобританії вам потрібен VPN, який має чудову безпеку. Це допоможе вам залишитися прихованим та захистити вас від кіберзлочинності. Конфіденційність також важлива, і вона підтверджується політикою без журналів, що означає, що ваші дії не будуть реєструватися.

VPN, який має гарну серверну мережу, вигідний. Чим більше серверів доступно в якомога більше місцях, тим простіше вам знайти підходящий. Для доступу до веб-сайтів та служб, обмежених Великобританією, VPN потрібно мати там сервери.

Швидкість теж важлива, особливо якщо ви плануєте користуватися потоковими послугами або хочете торрент. Якщо ви виберете занадто повільний VPN, ви будете постійно чекати завантаження вмісту. Це також хороша ідея, щоб переконатися, що він може потрапити в поточну службу, яку ви хочете, і що вона має необмежену пропускну здатність..

З якими сумісними пристроями та на скільки ви можете підключитися за один раз, може вплинути на ваше рішення. Дружність у користуванні, якість підтримки клієнтів та ціна також варто врахувати.

1. Найкращий VPN для Великобританії: ExpressVPN

ExpressVPN є улюбленим на Cloudwards.net і часто є у наших статтях VPN. Він пропонує чудову послугу з чудовою безпекою, встановлену при 256-бітному шифруванні AES як стандарт. За замовчуванням надається та вмикається перемикач убивств, тому вам не доведеться турбуватися про це. Її безпека є однією з причин, чому він також найкращий VPN для зберігання у хмарі. Існує також сувора політика без реєстрації, тому ваша діяльність залишатиметься приватною.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Він має величезну серверну мережу, яка охоплює 94 країни. Є у Великобританії, включаючи такі місця, як Беркшир та Лондон в Англії. Крім того, в Джерсі та на Острові Мен є сервери, які більшість постачальників не включають.

ExpressVPN – найшвидший VPN на ринку. Плюс до цього, якщо ви хочете передавати трансляцію, ви будете раді дізнатись, що вона посіла перше місце в нашому найкращому VPN для потокового передавання та найкращому VPN для Netflix-путівників. Він також виграє від необмеженої пропускної здатності та дозволяє здійснювати торрент.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Він підтримує Windows, macOS, Linux, Android та iOS. Крім того, він має розширення для браузерів для Google Chrome, Mozilla Firefox та Safari. Інтерфейс простий у використанні і чудово підходить для новачків. Ви можете одночасно підключити до п’яти пристроїв.

Якщо у вас є проблеми, в Інтернеті є зручна база знань, тому ви можете спробувати їх виправити самостійно. Якщо вам потрібна додаткова допомога, ви можете зв’язатися з представником служби підтримки в режимі 24/7 прямого чату або електронною поштою. Живий чат відповість швидше, але електронна пошта – найкращий варіант, якщо вам потрібна додаткова технічна допомога.

ExpressVPN – це дорогий вибір, особливо щомісячно. Ви довго заощадите гроші, вибравши більш тривалу підписку. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, тому ви можете переконатися, що ви задоволені цим. Читайте наш огляд ExpressVPN для отримання додаткової інформації.

2. NordVPN

NordVPN – ще один хороший вибір для Великобританії. Це чудовий сервіс, порівнянний з нашим першим вибором (читайте наше порівняння ExpressVPN проти NordVPN). У нього є одна з найкращих систем безпеки, що забезпечується двома хоп-серверами, які в основному шифрують з’єднання двічі. У ньому також є перемикач на вбивство та сувора політика без реєстрації.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

У ньому понад 5000 серверів по всьому світу, і 678 з них знаходяться у Великобританії. Він має хороші швидкості, але вони можуть сповільнюватися на великі відстані. Хоча комутація серверів – це легкий вітер. Немає обмежень пропускної здатності, і вони можуть потрапляти в потокові послуги. NordVPN – і наш найкращий VPN для торрент.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Ви можете встановити його прості у користуванні клієнти в Windows, macOS, Android та iOS. Ви також можете підключити до шести пристроїв одночасно.

Для обслуговування клієнтів, він має хорошу базу знань, з якою можна звернутися до незначних питань. Є також цілодобова підтримка чату та електронної пошти. Живий чат – це найшвидший шлях для отримання допомоги, але персонал корисний у будь-якому випадку.

NordVPN – це хороше співвідношення ціни і якості. У нього доступна щомісячна ціна, і довші плани ще кращі для вашого гаманця. У нього є 30-денний термін повернення коштів, що достатньо часу, щоб вирішити, чи подобається вам. Прочитайте наш огляд NordVPN, щоб отримати повну інформацію про послугу.

3. CyberGhost

CyberGhost – ще один хороший вибір для Великобританії. Він має високу безпеку та постійно ввімкнений перемикач вбивств, тому вам не доведеться турбуватися про це. Існує також чітка політика без реєстрації даних.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Він має велику серверну мережу, включаючи 309 серверів у Великобританії. Вони розташовані у трьох місцях: Беркшир, Лондон та Манчестер. CyberGhost також має сервери NoSpy, які сидять за межами 14 очей, що забезпечує кращий захист від переслідування уряду. Детальніше про це читайте в нашому огляді CyberGhost, а також читайте, як NordVPN порівнюється з CyberGhost.

Його швидкість швидка, але, як і NordVPN, вони можуть сповільнюватися на великі відстані. CyberGhost не обмежує пропускну здатність і дозволяє торрент. Крім того, добре вступити в потокові послуги та створити наш найкращий VPN для списку iPlayer BBC.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS. Його інтерфейс було оновлено недавно, і, хоча це краще, може знадобитися час, щоб звикнути до нього. Однак, це не важко використовувати. Ви можете підключити до семи пристроїв одночасно, що більше, ніж у конкурентів, і чому він зайняв друге місце в нашому найкращому VPN для декількох пристроїв..

Він має велику базу знань, а також цілодобовий чат, який швидко і швидко використовується, але для найкращих питань. Для отримання додаткових технічних запитів слід звернутися в службу підтримки електронною поштою.

Щомісячна ставка CyberGhost не велика, але інші її плани недорогі. Ви можете взяти це за спін з безкоштовною семиденною пробною версією на Android та iOS. Існує гарантія повернення грошей, яка охоплює всі платформи. Щомісячний план дає 14 днів, а довший – 45 днів.

4. AirVPN

Ще один постачальник, який ви можете використовувати для Великобританії, – це AirVPN. Він має велику, що настроюється безпеку. У ній немає перемикача захисту, але він має “мережеве блокування”, яке блокує зв’язок через з’єднання, якщо тільки воно не проходить через AirVPN. Перемикач убивства буде активним лише під час підключення до сервера, але блокування мережі завжди увімкнено.

airvpn вхід

список серверів airvpn

airvpn швидкості

загальні параметри airvpn

область клієнта airvpn

Попередній

Далі

AirVPN має чудову політику конфіденційності та не веде журнал вашої діяльності.

Маючи понад 200 серверів у 20 країнах, він не має великої серверної мережі. При цьому у Великобританії є 16 серверів, тож ви зможете отримати доступ до заблокованого вмісту. Її швидкості непослідовні, але непогані, і це дозволяє здійснювати торрент. Що стосується потокової передачі, вона може потрапляти в деякі сервіси, але вона не може пройти заборону Netflix.

Інші причини, які нам подобаються AirVPN

Він сумісний із Windows, macOS, Linux, Chrome OS, Android та iOS. Хоча інтерфейс орієнтований на досвідчених користувачів, тому новачкам може бути важко користуватися. Це сказало, що добре, якщо датовано. Ви можете одночасно підключити до п’яти пристроїв.

Є розділ поширених запитань та спільнота, яка допоможе вам вирішити невеликі проблеми. Живого чату немає, тому якщо вам потрібна додаткова допомога, вам доведеться скористатися послугою електронної пошти, яка доступна цілодобово.

Це в євро, але це не погана ставка. Існує безкоштовна пробна версія, але вам потрібно зв’язатися з AirVPN і подати запит. Якщо ви не хочете клопоту, спробуйте спробувати його триденний варіант, який коштує 1 євро (1,12 долара). AirVPN не має процедури повернення коштів. Ви можете прочитати більше в нашому огляді AirVPN.

5. Вітрянка

Наш останній вибір – Windscribe, який має недоліки, але є хорошим вибором для деяких функцій. У ньому є хороша безпека, встановлена ​​при 256-бітному шифруванні AES, але ви можете налаштувати її. Є перемикач на вбивство, але Windscribe плутано називає це брандмауер.

інтерфейс вітрозапису

налаштування вітрозапису

розширення браузера windscribe

параметри конфіденційності

випробування на витік вітрозахисту

Попередній

Далі

Він має багато функцій конфіденційності, але деяка інформація зберігається. Однак ця інформація не має великої цінності, і вона не може бути віднесена до вас. Якщо ви віддаєте перевагу, ви можете використовувати електронну пошту, що викидається, та оплачувати через біткойн, щоб бути справді анонімним.

Розповсюдження його сервера не настільки широко, як більшість інших наших виборців, але воно охоплює 55 країн, включаючи Великобританію. При цьому Windscribe пропонує безкоштовний план, до якого деякі місця не включені, але Великобританія є.

Його швидкість хороша для більшості видів діяльності, таких як потокова передача та торрент, але її конкуренти швидші. Він забезпечує необмежену пропускну здатність з платною версією.

Якщо ви вибрали безкоштовну версію, але не вказали свою електронну адресу, ви отримаєте 2 Гб. Якщо ви введете електронну пошту, ви отримаєте 10 Гб, тому корисно використовувати електронну адресу, що викидається. Ви також можете збільшити свій ліміт, як ви можете прочитати в нашому огляді Windscribe. Якщо ви додасте місцезнаходження за 1 долар на місяць, вам буде надано ще 10 Гб.

Windscribe може отримати доступ до більшості потокових служб, а платні користувачі матимуть доступ до його серверів Windflix. Вони створені для трансляції Netflix та доступні у деяких країнах, включаючи Великобританію.

Інші причини, які нам подобаються вітрозаписом

Ви можете використовувати Windscribe в Windows, macOS, Linux, Android та iOS. Його інтерфейс простий у використанні, що чудово підходить для новачків, але якщо ви досвідченіші, ви також можете поцікавитися налаштуваннями.

Якщо вам потрібна допомога, є база знань, поширені запитання, посібники з налаштування та підредагування Windscribe. Ви також можете використовувати параметри чату чи електронної пошти, які доступні будь-коли. Живий чат контролюється представником AI під назвою Гаррі. Під час нашого тестування ми виявили, що це корисно.

Щомісячна ціна Windscribe досить дорога, але ви можете заощадити гроші на більш тривалих планах. Немає безкоштовної пробної версії, але це тому, що ви можете використовувати безкоштовну версію для тестування. Також не існує політики повернення коштів, але якщо ви зв’яжіться з Windscribe протягом трьох днів після покупки. він поверне вам гроші.

Фінальні думки

Тепер ви знаєте, чому слід використовувати VPN у Великобританії, і ми сподіваємось, що ми допомогли вам вибрати відповідний. Ви можете просто вибрати одного з наших кращих VPN-провайдерів, але він вам потрібен для забезпечення безпеки та конфіденційності, а також для хорошого розповсюдження сервера, що включає сервери у Великобританії..

ExpressVPN – найкращий VPN для Великобританії, оскільки він має чудову безпеку та конфіденційність. Крім того, у нього є сервери у Великобританії та в місцях, недоступних для інших VPN. Це також хороший вибір для трансляції.

Якщо ви думаєте, що ми щось пропустили або у вас є досвід використання VPN у Великобританії, повідомте про це у розділі коментарів. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map