Найкращий VPN для торрентінгу 2020: вітрильні піратські води

Торренти – це чудовий спосіб розповсюдження практично будь-якого типу файлів, будь то пісня, фільм, гра чи навіть програмне забезпечення. Однак більша частина вмісту в торентах захищена авторським правом, і піратство може висадити вас у гарячу воду, якщо ви не закриєте свої цифрові доріжки. Ось чому ми склали цей посібник з найкращих VPN для проведення торрент.


Незаконне відтворення та обмін матеріалами, захищеними авторським правом, є великим «ні», але давайте поглянемо на це, саме таким є більшість вмісту на торент-сайтах. У більшості країн порушуються авторські права, і, тортуючи подібними матеріалами, ви ризикуєте отримати здоровенний штраф або тюремний вирок, якщо не захистите себе VPN..

Ми ні в якому разі не потураємо онлайн-піратству, але якщо ви збираєтеся це робити, ви повинні знати, як це зробити безпечно. Якщо ви не використовуєте VPN – а пристойний при цьому – це, як правило, залишати двері відкритими. Будь-хто може бачити вашу IP-адресу. Крім того, всі ваші онлайн-дії можна простежити за вами, що ніколи не буває добре, коли йдеться про порушення авторських прав.

Для наших читачів, що мають короткий проміжок уваги, вам слід йти вперед і встановити NordVPN. Цей VPN буде зберігати вас прихованими та захищати від будь-яких неприємних файлів під час завантаження, а його власні P2P-сервери можуть працювати з вашими витівками. Прочитайте більше рекомендацій VPN та іншої інформації, пов’язаної з торрентами.

Найкращі VPN для торрентінгу

 1. NordVPN
 2. ExpressVPN
 3. CyberGhost
 4. ВипрВПН
 5. ПротонVPN
 6. Приватний доступ до Інтернету
 7. Вітропис
 8. ГускаVPN

1. NordVPN

NordVPN – найкращий VPN для торрент. Він має всі якості, необхідні VPN, щоб захистити вас під час плавання з піратськими водами, але він також має деякі зручні додаткові послуги.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Ідучи від того, що VPN фактично дозволяє здійснювати трафік P2P, NordVPN має власні P2P-сервери, здатні керувати торрент-активністю, ніж його звичайні сервери. Ви отримаєте більший захист і від P2P-серверів. Однак, якщо ємність не є пріоритетним, сервери подвійного переходу NordVPN додають цілий додатковий рівень захисту.

Це понад високий коефіцієнт шифрування, який NordVPN вже використовує, і в нього включений перемикач знищення, щоб переконатися, що вас не застали проблеми в сервісі. VPN також має сувору політику без реєстрації, тому не буде запису ваших онлайн-дій. Однак якщо ви особливо переживаєте, можете зареєструватися за допомогою електронної пошти, що викидається, та використовувати біткойн для оплати.

Продуктивність та ціна NordVPN

Це не найшвидший VPN на ринку, але він може йти в ногу з потребами більшості людей, як ви можете прочитати в нашому огляді NordVPN. Ви отримуєте необмежену кількість даних, тож вам не потрібно буде турбуватися про досягнення межі та скидання з мережі VPN.

NordVPN пропонує хороше співвідношення ваших грошей, і це популярний варіант для людей, які бажають чудової послуги VPN за суворим бюджетом. Його щомісячний план – це не найгірше, що ми бачили, але ви заощадите гроші, вибравши одну з довших підписок. Існує також 30-денне вікно повернення коштів для додаткового спокою.

2. ExpressVPN

ExpressVPN – найкраща всебічна послуга в наших відгуках про VPN, але, хоча вона має великі функції, жодна з них не присвячена торрентінгу. Однак це не означає, що VPN марний для виконання завдання. Насправді, будь-який з його 3 000-плюс-серверів підходить для торрент, вони просто не розроблені спеціально для цього. 

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Крім відсутності виділених P2P-серверів, ExpressVPN схожий на NordVPN, про що ви можете прочитати в нашій статті. VPN забезпечує чудову безпеку, використовуючи 256-бітове шифрування прямо з коробки, але ви можете підвищити його до 4096-бітового, за умови, що вам зручно налаштовуватися з налаштуваннями. Також вбудований комутаційний перемикач, який включений за замовчуванням.

ExpressVPN також цінує вашу конфіденційність, маючи чітку політику щодо без журналів. Він також розташований на Британських Віргінських островах, де є найкращі закони про конфіденційність хмари по всьому світу.

У вас не виникне жодних проблем зі швидкістю, оскільки це швидкість завантаження, яку ми протестували на сьогодні, і немає обмежень пропускної здатності, щоб зупинити вас у своїх треках.. 

Обидва ці фактори заслужили це перше місце в нашому найкращому VPN для потокового порівняння. Крім того, VPN простий у використанні та ідеальний вибір для новачків, як ви можете прочитати в нашому огляді ExpressVPN.

Цінник ExpressVPN

Витрати ExpressVPN – це те, що завжди нас підштовхувало, – це високо. Це означає, що ви отримуєте фантастичну послугу VPN за свої гроші. Щомісячний план – найгірший, але ви можете трохи знизити вартість, вибравши довшу передплату. ExpressVPN приймає біткойн, і він постачається з 30-денною гарантією повернення грошей, якщо ви вирішите, що це не для вас.

3. CyberGhost

CyberGhost VPN – відмінний вибір для торрент. Хоча це не зовсім якості наших перших двох виборів, це не за горами. У нього є масивна серверна мережа, а також спеціальна вкладка профілю, що показує всі його P2P-сервери. Плюс для кожного сервера ви можете бачити, скільки членів користуються ним зараз, відстань від нього та завантаження сервера. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Крім CyberGhost, заснованого в Бухаресті, Румунія – яка серйозно ставиться до конфіденційності – CyberGhost має спеціальні сервери NoSpy, які сидять поза 14-ма очима. Вони коштують трохи більше, але налаштовані з преміальним обладнанням для додаткової конфіденційності. Незалежно від того, які сервери ви не використовуєте, суцільна політика конфіденційності без журналів забезпечить збереження вашої діяльності в таємниці.

Його безпека велика, і ви отримуєте включений комутатор, хоча він постійно ввімкнено. Це добре, тому що це справді обов’язково, якщо ви торпедуєте, але це також дратує, оскільки ви не можете вимкнути його. Прочитайте наш огляд CyberGhost для отримання додаткової інформації.

Інші функції CyberGhost

CyberGhost – це швидка послуга, але, як і NordVPN, вона може страждати при підключенні до віддалених серверів. Ви отримуєте необмежену пропускну здатність, і це дозволяє сім одночасних з’єднань на випадок, якщо ви хочете капітанувати цілий піратський екіпаж. Його інтерфейс може здатися трохи дивним спочатку, але добре, коли звикнеш до нього.

Це недорогий сервіс, хоча ви не повинні вибирати щомісячну ставку, якщо хочете зменшити витрати. Семиденна безкоштовна пробна версія доступна для користувачів Android та iOS, але користувачі настільних ПК отримують лише один день. Для анонімності можна дізнатися за допомогою BitPay. Існує також гарантія повернення грошей, яка становить 14 днів на щомісячному плані та 45 днів на більш тривалих.

4. ВипрВПН

VyprVPN – це надійний сервіс VPN для торрентійгів, оскільки всі його сервери підтримують трафік P2P. Немає спеціального списку або обручів, щоб користувачі могли проскочити. Ви просто вибираєте сервер і їдете далі. 

ВипрВПН-Слайдер1

ВипрВПН-Слайдер2

ВипрВПН-Слайдер3

ВипрВПН-Слайдер4

ВипрВПН-Слайдер5

Попередній

Далі

Безпека – один із найсильніших моментів ВипрВПН. Ви можете обрати з багатьох різних протоколів, а також є власний протокол Chameleon, про який ви можете прочитати більше в нашому огляді VyprVPN. 

VPN включає перемикач на знищення, і він має сувору політику конфіденційності без журналів. Однак якщо ви повністю захищені конфіденційності, ми повинні зазначити, що ви не можете платити за допомогою криптовалюти.

Швидкість його руху є маломірною на папері, але в ході нашого тестування ми виявили, що вони є послідовними, і не все так погано. Однак, якщо ви тортуєте великий файл, ви можете попхнути чайник або, можливо, подрімати. Однак ви отримуєте необмежену пропускну здатність, тому можете завантажувати скільки завгодно. Його інтерфейс можна вдосконалити, але він все ще простий у використанні.

Ціна VyprVPN залежить від того, який рівень ви вибрали. Стандартний план є найдешевшим і дає три одночасні з’єднання, тоді як план Premium збільшує ліміт з’єднань до п’яти і дає можливість використовувати його протокол Хамелеон. Щорічний план є більш економічним та гарантує повернення грошей на 30 днів, якщо ви передумаєте.

5. ПротонВПН

Наступний наш вибір, ProtonVPN, не згадується дуже часто в наших статтях. Це не означає, що це погана послуга, а лише те, що інші побили її в певних районах. Щодо торрентінгу, ProtonVPN приносить деякі приємні особливості до столу. 

protonvpn-приладова панель-слайдер-1

protonVPN-інтерфейс-слайдер-2

protonvpn-профілі-слайдер-3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunneling-slider-5

Попередній

Далі

Сервери ProtonVPN вже не підтримують торенти, але у нього є спеціальні P2P-сервери, які забезпечують належну захист. Крім того, вона дозволяє встановлювати профілі для конкретних видів діяльності, щоб вам не потрібно було налаштовувати її вручну кожного разу, коли ви хочете її використовувати. Наприклад, ви можете налаштувати та назвати профіль торрента з потрібним протоколом та певним сервером.

Крім того, захист ProtonVPN є найвищим рівнем і включає використання перемикача “kill”. VPN також має сувору політику конфіденційності і не зберігає журналів. Для повної анонімності ви також можете використовувати біткойн як оплату. 

Інші функції ProtonVPN

Немає обмежень пропускної здатності, і хоча його швидкість не повільна, вони теж не найшвидші, як ви можете прочитати в нашому огляді ProtonVPN. Налаштування може спричинити біль, але як тільки це буде зроблено, інтерфейс простий у використанні.

Ціна ProtonVPN базується на кількох пакетах. Найдешевші його плани – безкоштовний та Basic, але ми не рекомендуємо жодних торрент. Це тому, що хоча ви отримуєте необмежену пропускну здатність з обома, вільний план обмежує швидкість і не має доступу до серверів P2P.

План Plus – найкращий варіант. Завдяки цьому ви отримуєте доступ до P2P-серверів та п’ять одночасних підключень, плюс це не найдорожчий план ProtonVPN. 

План візіонерів є найдорожчим, і хоча ви отримуєте додаткові п’ять підключень та використання його зашифрованого сервісу електронної пошти, зайвих грошей просто не варто. Триває 30-денне вікно повернення коштів.

6. Приватний доступ до Інтернету

Далі – приватний доступ до Інтернету – це чудова послуга VPN з кількома маленькими нігтями, які вам знадобляться для торрентінгу. VPN пропонує сервери, зручні для торрентів, а деякі локації підтримують переадресацію портів, що дозволяє краще та швидше вражати торрент. Ви можете прочитати більше про це в нашому огляді PIA.

піа-слайдер1

піа-слайдер2

піа-слайдер3

піа-слайдер4

піа-слайдер5

Попередній

Далі

Безпека PIA хороша, але вам потрібно буде підвищити рівень шифрування, перш ніж робити щось позазаконне. При встановленні його налаштуваннями за замовчуванням є 128-бітове шифрування, що недостатньо безпечно для повної анонімності. VPN постачається з комутатором і не зберігає жодного журналу. Ви також можете оплатити послугу за допомогою криптовалюти.

Він здатний до високих швидкостей, навіть після невеликого занурення, коли рівень шифрування вищий, хоча це може бути непослідовно. Обмежень пропускної здатності немає, і VPN дозволяє 10 одночасних з’єднань. Це також просто у використанні, особливо після останнього оновлення інтерфейсу.

PIA – це дешево. Навіть після того, як він не так давно підвищив ціни, провайдер залишався одним із дешевих варіантів обслуговування VPN. Проводиться семиденний термін повернення коштів, якщо ви виявите, що це не для вас.

7. Вітрянка

Windscribe також є підходящим VPN для торрентінгу і навіть має керівництво по налаштуванню uTorrent на готовності. Її мережа не величезна, але зрозуміло, які місця не підтримують торрент, оскільки у них є піктограма P2P з проривом. Однак є багато на що вибрати, залежно від обраного плану.

вітрозапис-слайдер1

вітрозапис-слайдер2

вітрозапис-слайдер3

вітрозапис-слайдер4

вітрозапис-слайдер5

Попередній

Далі

Хоча ми не рекомендуємо використовувати безкоштовні VPN для торрентінгу – ми поговоримо більше про те, чому пізніше – вільний план Windscribe – це гідний вибір, який навіть допоміг йому зайняти перше місце у нашому найкращому порівнянні безкоштовних VPN-сервісів. Він не скупиться на безпеку, але обмежує вас іншими способами, як-от лише доступ до кількох VPN-серверів.. 

Ці сервери можуть використовуватися для трафіку P2P, але є й інші фактори, які не дозволяють йому стати найкращим безкоштовним VPN для торрент. Для одного його швидкості непогані, але інші VPN швидші. Основним фактором, однак, є той факт, що, хоча ви отримуєте необмежене одночасне з’єднання з будь-яким планом, ви отримуєте необмежену пропускну здатність лише тоді, коли платите. 

Завдяки плану програми Windscribe ви отримуєте необмежену кількість даних, а також використання всіх його серверів, включаючи потокові сервери Windflix, про які ви можете прочитати в нашому огляді Windscribe. Однак ви можете отримати необмежену пропускну здатність дешевше, побудувавши власний план. Додавання конкретного сервера та необмежена пропускна здатність повернуть вам лише $ 2 на місяць.

Інші функції Windscribe

Безпека компанії Windscribe є хорошою і використовує шифрування AES-256. Існує також перемикач захисту, але його заплутано називають “брандмауер”. Політика конфіденційності Windscribe вказує, що вона записує певну інформацію, наприклад, використовувану пропускну здатність та часові позначки активності, але це не є справжнім значенням. Для цього додаткового біту анонімності ви можете використовувати біткойн як оплату.

Її інтерфейс настільки ж простий, як вони отримують, що чудово підходить для користувачів, які вперше починають працювати. Якщо ви трохи розумніші, вам також сподобається можливість повозитися з цим. 

Якщо ви все вирішите і обрали платний план, вам краще зареєструватися на більш тривалий період. Це дозволить заощадити гроші в довгостроковій перспективі. Якщо вам здається, що вам не подобається VPN, ви можете попросити повернути гроші протягом трьох днів після покупки, але, можливо, буде корисно спершу взяти безкоштовний план прокрутки..

8. ГусьVPN

Наш останній вибір – GooseVPN. Це VPN-дружній VPN, більшість його серверів позначені як придатні для торрент. Однак є кілька причин, чому він останній у нашому списку найкращих VPN для торрентів.

Гусак-VPN-домашня сторінка-2019

VPN має високу захищеність з декількома варіантами протоколу на вибір, а також необхідний комутатор переключення. Однак це не виходить з коробки, тому вам потрібно буде знати, що ви робите, щоб правильно налаштувати його та залишатися захищеним під час торрентів. Хоча інтерфейс простий у використанні.

У нашому огляді GooseVPN ми вказували, що в сервісі відбулися деякі вдосконалення, такі як той факт, що коли ми вперше переглядали його, з’явились витоки DNS зліва, справа та по центру. На щастя, VPN був чудовим під час наших останніх тестів. Він не зберігає журнали, але ви не можете платити за допомогою криптовалюти.

Швидкість GooseVPN не велика, але ви отримуєте необмежену пропускну здатність, а також необмежене одночасне з’єднання. 

Щомісячний план досить високий, але його більш тривалі плани досить недорогі. Ви можете спробувати GooseVPN безкоштовно протягом 30 днів, але для цього вам потрібно буде ввести платіжну інформацію. Це також означає, що вам потрібно буде пам’ятати про скасування, якщо ви цього більше не хочете, інакше вам автоматично виставлятимуть рахунок наприкінці 30 днів. І все-таки, це хороший привід дати йому крутити.

Як ми вибрали найкращі VPN для торрентінгу

По-перше, намагаючись знайти, які саме VPN найкращі для торрентійгів, ми можемо майже кинути будь-якого постачальника, який не дозволяє трафіку P2P прямо з нашого списку “можливо”. 

Деякі служби взагалі не дозволяють торрент. Він швидко використовує тонну пропускної здатності, тому зрозуміло, чому деякі постачальники відхиляються від нього. Крім того, деяким просто не подобається той факт, що більшість P2P-діяльності включає обмін матеріалами, захищеними авторським правом.

Якщо постачальник не підтримує P2P, він не захищатиме вас так само, як і ті, що роблять. Окрім цього, є кілька інших критеріїв, які повинен мати VPN, щоб бути одним з найкращих VPN для торрентінгу. 

Безпека

Окрім постачальника VPN, який потребує дозволу потокового потоку, надзвичайно важливо вибрати VPN з хорошими функціями безпеки. Вам потрібна сильна швидкість шифрування AES-256 біт або вище, а також перемикач kill. 

Хороша безпека VPN гарантує, що ви залишаєтесь прихованими, і, маючи комутатор перемикання, ви перекриєтесь, якщо VPN не працює. Якщо це станеться, воно повністю перерве ваше з’єднання, перш ніж будь-яка з ваших чутливих деталей може бути викрита. 

Крім цього, VPN потрібно пройти тести на герметичність DNS. Витік DNS – це погана новина і може означати, що вас можуть відстежити. Ми протестували всі наші вибори VPN, і вони пройшли. 

Конфіденційність

Вибране VPN також повинно поважати вашу конфіденційність. Повинна бути чітка політика без журналів, яка в основному забезпечує відсутність жодної вашої онлайн-діяльності. Це означає, що навіть якби влада просила журнали, здавати нічого не було б. 

Якщо ви користуєтеся абсолютно анонімним досвідом, ви можете вибрати VPN, який дозволяє вам зареєструватися електронною поштою для запису та оплатити криптовалюту. 

Швидкість

Швидкість є важливим фактором, коли мова йде про торрент. Вам доведеться почекати деякий час, щоб файл все-таки завантажився, але, вибравши VPN, який має високу швидкість, вам не доведеться чекати більше, ніж потрібно. 

Пропускна здатність

Деякі VPN обмежують кількість пропускної спроможності, яку ви можете використовувати на місяць, і якщо цей ліміт не високий або ви не плануєте робити багато, ви наберете це досить швидко. На щастя, більшість сервісів VPN надають необмежену пропускну здатність, тому перевірте цю функцію.

Простота використання

Ваш рівень досвіду буде залежати від того, який досвід користувача ви хочете. Якщо ви новачок, ви, швидше за все, оціните простий інтерфейс, який швидко і легко зв’яжеться. Однак якщо ви фахівець, ви можете віддати перевагу VPN, з яким можна попрацювати. У будь-якому випадку перевірте, чи сумісний він і з вашим пристроєм.

Ціна

Хоча ціна VPN не вплине на вашу здатність до торрент, все ж слід вибрати VPN, який ви можете собі дозволити.

Чому мені потрібен VPN під час торрентінгу

Не всі торренти є незаконними, деякі містять матеріали, що мають ліцензію для публічного домену або Creative Commons, і вам не потрібно приховувати свою діяльність, якщо це все, що ви маєте справу (хоча ми все-таки рекомендуємо використовувати VPN, щоб залишатися прихованими від урядового нагляду та інших небезпеки в Інтернеті).

Це говорило, як ми вже згадували раніше, більшість торрентів є в ім’я піратства. Якщо ви завантажуєте або ділитесь захищеним авторським правом матеріалом, ви порушуєте закон і ризикуєте бути схопленими. 

Кожна країна має різний погляд на порушення авторських прав, а також різні закони та покарання. Деякі країни заважають вам отримувати доступ до такого матеріалу, але ви можете легко розблокувати торент-сайти. 

У середині 90-х років Інтернет-запобігання авторським правам розглядалося як важливе завдання, і в 1998 році президент Білл Клінтон підписав Закон про захист авторських прав на цифрове тисячоліття (DMCA). У будь-якій країні із таким законами ви можете зіткнутися з таким покаранням, як штраф або позбавлення волі. З цієї причини торренти без VPN не є хорошою ідеєю. 

Власник авторських прав може надіслати повідомлення постачальнику послуг Інтернету (ISP), якщо він вважає, що користувач завантажив вміст без їх дозволу. Оскільки ваш Інтернет-провайдер може бачити все, що ви робите в Інтернеті, легко визначити, хто є правопорушником, і повідомлення про порушення авторських прав може бути надіслано.

Це може здатися не надто тривожним, але якщо власник авторських прав захоче взяти його далі, вони можуть подати повістку в Інтернет-провайдер для інформації про передбачуваного правопорушника для того, щоб подати до суду..

Авторські тролі

Авторські тролі – це не просто міфічні істоти – вони існують та керуються грошима. Як відомо, юридичні фірми деяких країн стежать за торентами та збирають IP-адреси тих, хто порушує авторські права. Потім вони викликають повістку в Інтернет-провайдерів для виявлення винуватців та надсилання повідомлень про врегулювання. Наша найкраща стаття VPN для Німеччини – хороший приклад.

Як VPN може захистити мене під час торрентінгу?

Використання VPN, коли ви торрент – та будь-який інший час – забезпечить, щоб ваші онлайн-дії зберігалися прихованими від вашого провайдера та будь-яких інших сторонніх очей. Він приховає вашу IP-адресу та зашифрує ваше з’єднання.

Ви можете прочитати наш повний посібник з віртуальної приватної мережі для більш детального розуміння того, що робить VPN, але в основному він спрямовує весь ваш трафік через захищений тунель від вашого пристрою до сервера VPN. Тунель зашифрований, щоб ніхто не бачив, що ви збираєтеся, але потрібна політика без реєстрації, щоб переконатися, що сам VPN не може бачити або записувати вашу діяльність. 

Однак майте на увазі, що хоча VPN захистить вас багатьма способами, це також гарна ідея встановити гідний антивірус. До завантаження можна включити небезпечні файли, тож слід переконатися, що ти озброєний та готовий. Bitdefender – це хороший вибір VPN, оскільки він захистить вас у режимі реального часу. Прочитайте наш огляд антивірусів Bitdefender, щоб дізнатися більше про сервіс.

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN для торрентінгу?

Словом, відповідь – ні. Ми не кажемо, що безкоштовні VPN абсолютно марні, ми просто не рекомендуємо використовувати їх для чогось типу торрент, хоча вільні плани Windscribe та TunnelBear – виняток. 

Існує кілька причин, чому багато «безкоштовних» VPN-програм, які ви бачите в магазинах додатків, слід уникати будь-якою ціною, як це можна прочитати в нашому гіршому посібнику з безкоштовних VPN-постачальників, але ось кілька прикладів. 

Для одного, деякі провайдери рекламують послугу як чудову шифрування, але на практиці вона або використовує менш сприятливий коефіцієнт шифрування, або взагалі не має жодного. Деякі з них заповнені шкідливим програмним забезпеченням, просто очікуючи на успіх та завантаження. Інші постачальники насправді прослуховують ваш трафік, щоб вони могли продавати ваші дані іншим компаніям.

Фінальні думки

Тепер ви знаєте справжню небезпеку торрентінгу без VPN, але ви також повинні знати, як вибрати відповідний для виконання завдання. По-перше, VPN повинен дозволити трафік P2P, але він також повинен мати політику без журналів і чудову безпеку за допомогою перемикача на знищення. Крім того, важлива швидка швидкість і необмежена пропускна здатність, щоб ви не опинилися в розчаруванні.

Зважаючи на це, NordVPN є найкращим VPN для торрентінгу. У ньому є власні P2P-сервери для додаткового захисту, а також відмінна безпека як стандарт. Також є перемикач на вбивство та сувора політика без реєстрації. 

Швидкість NordVPN більш ніж здатна, і вона не обмежує пропускну здатність. Триває 30-денне вікно повернення коштів, тож ви можете бути впевнені, що вам це подобається, і ви також можете платити за біткойн.

Розкажіть нам у розділі коментарів про ваш досвід торрентів із VPN чи про щось, що ми пропустили. Перегляньте інші наші статті VPN, поки ви тут. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map