Найкращий VPN для Snapchat 2020

Мільйони людей щодня використовують Snapchat для обміну фотографіями та відео з друзями та родиною. Однак можуть траплятися випадки, коли вони не мають доступу до програми. Це, найімовірніше, тому, що були встановлені обмеження, про які ми поговоримо нижче. Незалежно від причини, використання одного з наших кращих VPN для вибору Snapchat допоможе вам використовувати додаток, як ви вважаєте за потрібне..


З часу свого заснування в 2011 році Snapchat перетворився на популярне додаток для соціальних медіа. Його використовують люди будь-якого віку, але це найбільше популярність у підлітків, які використовують це як цікавий спосіб підтримувати контакт і ділитися тим, що вони мають намір.

Одна з головних його функцій дозволяє надсилати фотографії та відео з коротким повідомленням та встановлювати таймер часу, на який час вони можуть переглядатись, перш ніж вони зникнуть. Плюс у всіх, здається, є принаймні один селфі з модними собачими вухами Snapchat або чудовою квітковою короною, що зберігається на телефоні.

Завдяки захоплюючим можливостям Snapchat та інші соціальні медіа часто заблоковані в школах, коледжах та на робочих місцях. У нас є детальна інформація про те, як розблокувати Instagram, а також який найкращий VPN для школи, якщо ви хочете прочитати їх.

Ці блоки створені для того, щоб студенти та працівники сконцентрувались на своїй роботі. Snapchat також отримав критику за спільний доступ до спірного контенту і став популярною платформою для знущань. У цьому сенсі блокування також є частиною захисту.

Доступ до контенту також може бути складним у деяких країнах через сувору цензуру, яка блокує певний вміст у громадян. Це можна знайти в частинах Близького Сходу, а Китай є власною лігою з Великим Брандмауером. Ви можете виявити, що Snapchat заблокований, як і соціальні медіа загалом. Подивіться для прикладу найкращий VPN для Ірану.

Ці блоки можуть бути з політичних чи релігійних причин. Це обмежує свободу слова, а Snapchat – це загроза того, що повідомлення зникнуть через певний час. Ця функція змушує користувачів менше боятися говорити про їх розум.

Пам’ятайте, що це не зупиняє когось робити знімок екрана вашого повідомлення до того, як воно пішло, тож пам’ятайте про те, що ви публікуєте.

Найкращий VPN для Snapchat 2020

Що робить VPN найкращим для Snapchat

Які б обмеження ви не стикалися, використання одного з наших кращих постачальників VPN допоможе вам їх обійти. Це означає, що ви матимете доступ не лише до Snapchat, але і до обмежених соціальних медіа та іншого вмісту. Це зробить вас схожим на те, що ви перебуваєте десь, де є доступ до того, що ви хочете переглянути.

Вибираючи сервіс, який потрібно використовувати для Snapchat, хороша серверна мережа повинна знаходитись у верхній частині списку. Переконайтесь, що є багато серверів на вибір, особливо близько, якщо ви перебуваєте в країні, де це заборонено, у вас не повинно виникнути проблем з пошуком того, який відповідає вашим потребам.

Ще один головний фактор – безпека. Віртуальна приватна мережа шифрує ваші дані, включаючи Snapchat, тому інші люди не можуть їх читати. Це означає, що ваша школа чи офіс не зможуть побачити, що ви використовуєте послугу соціальних медіа. Непогано також переконатися, що в VPN є перемикач на знищення. Це відключить вас від Інтернету, якщо він перестане працювати.

Хоча доступ до Wi-Fi у багатьох місцях може бути небезпечним. Добре шифрування гарантує збереження вашої особистої інформації подалі від сторонніх очей.

Ваша конфіденційність також важлива. Якщо ви вибрали постачальника, який не веде жодного журналу, не буде запису про те, що ви збиралися. Зважаючи на те, що більшість ваших Snapchatters буде на мобільному телефоні, це гарна ідея переконатися, що провайдер пропонує клієнтів для вашого пристрою.

Заманливо як безкоштовні VPN-послуги, особливо для підлітків та студентів, ми не рекомендуємо їх. Хоча деякі з них не дуже погані, як ви можете прочитати в нашому найкращому безкоштовному VPN-сервісі, вам потрібно знати, для чого ви підписуєтеся. Навіть хороші можуть мати набридливі обмеження пропускної здатності.

Основна проблема, що стосується безкоштовних VPN, полягає в тому, що ваша безпека може загрожувати. Деякі мають зловмисне програмне забезпечення, ведуть журнали або продають ваші дані. Про всі небезпеки читайте в нашій найгіршій статті безкоштовних VPN-провайдерів.

Інші речі, які слід враховувати – це простота використання та налаштування. Швидке обслуговування теж вигідно, особливо якщо ви підключаєтесь до сервера далеко. Вам буде потрібно гарне обслуговування клієнтів у разі, якщо щось піде не так, і, нарешті, ціни змінюються, так що це може бути вирішальним для вас.

1. Найкращий VPN для Snapchat: ExpressVPN

ExpressVPN багато разів займав перше місце на Cloudwards.net. Її сервіс чудовий у всьому світі і відповідатиме потребам більшості людей. У ньому багато серверів, що розповсюджуються в 94 країнах, тому у вас не повинно виникнути жодних проблем із пошуком одного, щоб обійти ці блоки.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

У ньому є найкраща безпека там за замовчуванням, і її можна збільшити, щоб ви відчували себе ще безпечніше. Він також має вбудований вмикач для вгамування спокою. Існує також чітка політика без реєстрації, тому не буде запису про те, що ви збиралися.

Доступні мобільні додатки для Android та iOS та клієнти для настільних ПК для Windows та macOS, що забезпечують безпеку на будь-яких пристроях. Після встановлення це простий у користуванні і відмінний вибір для тих, хто не має досвіду використання VPN, оскільки він робить майже все для вас.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

ExpressVPN – одна з найшвидших VPN, тому вона чудово підходить для з’єднання на великій відстані. Однак обслуговування його клієнтів не настільки швидке, а в інших місцях існують швидші системи підтримки.

Але персонал із задоволенням допомагає ґрунтовними відповідями. Ви можете зв’язатися з ними за допомогою чату в прямому ефірі, який доступний 24/7, або електронною поштою, хоча останній триватиме більше часу. Перегляньте наш повний огляд ExpressVPN для отримання додаткової інформації.

ExpressVPN – це дуже дорого, особливо для тих, хто має низький бюджет, але для стандартної послуги, яку ви отримуєте, вона того варта. Реєстрація на більш тривалий період призведе до отримання певних заощаджень, але, якщо вам це станеться незручно, ви можете скористатися його 30-денною гарантією повернення грошей, щоб переконатися, що ви спочатку задоволені цим.

2. NordVPN

NordVPN – ще один великий постачальник послуг, який часто рекомендують у наших статтях. Він має хорошу серверну мережу, що дає вам багато вибору, коли обходять обмеження. Послуга є однією з найбезпечніших, бонус за подвійне шифрування шифрує ще більше підключення.

Попередній

Далі

Це більш налаштовано, ніж ExpressVPN, але переконайтеся, що ви знаєте, що ви робите, перш ніж торкнутися цього. Забезпечується перемикач на знищення, щоб захистити вас, якщо VPN виходить з ладу і не зберігаються журнали вашої активності.

Ви можете встановити його на Android або iOS і, як і ExpressVPN, він також має клієнтів для комп’ютерів Windows та macOS. Установка проста, і ви можете підключитися за лічені хвилини. Клієнт має хороший макет і також простий у використанні.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

NordVPN має пристойні швидкості, але він може отримувати повільний шлях на великі відстані. Однак час його перемикання на сервер набагато швидше, ніж у ExpressVPN. Перегляньте наш огляд NordVPN для отримання більш детальної інформації.

Довідка готова за допомогою прямого чату та варіантів електронної пошти. Відповіді швидкі, найшвидший – із чату в реальному часі, а персонал – корисний і ретельний. Якщо ви віддаєте перевагу, ви можете переглянути зручну базу знань, щоб побачити, чи можете ви вирішити проблему самостійно.

Він має доступну щомісячну ціну, але витягнути довшу передплату набагато приємніше до вашого гаманця. Якщо ви хочете спробувати його перед тим, як скористатися, ви можете скористатися його 30-денним відшкодуванням.

3. ВипрВПН

Далі йде компанія VyprVPN, яка має хорошу мережу з 64 країнами. Однак фактична кількість серверів менша, ніж інші наші варіанти. Але все-таки має бути достатньо для вибору для доступу до Snapchat. Він має високу безпеку, і його протокол шифрування Chameleon ґрунтується на цьому. Більше ви можете прочитати в нашому огляді VyprVPN.

Він також включає в себе перемикач на знищення, тому вам не доведеться турбуватися про витік даних, якщо VPN не працює. Як і інші, він не веде журнали, тож ви можете впевнено спілкуватися.

VyprVPN надає мобільні додатки для Android та iOS, які прості у використанні. У нього також є настільні клієнти для Windows та macOS, але їх макети можна було б покращити. Однак, вони роблять те, що потрібно робити.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Швидкість буває хороша, але вона може часом уповільнитися. Якщо у вас виникли проблеми, ви можете звернутися до розділу поширених запитань. Якщо цього не зробити, доступний чат та електронна пошта, щоб зв’язатися із службою підтримки. Живий чат – найшвидший варіант, але ви отримаєте набагато кращу відповідь електронною поштою, якщо у вас є досить технічні проблеми.

ВипрВПН-домашня сторінка

Ціни VyprVPN непогані, і він має 30-денний термін повернення, тому у вас має бути достатньо часу, щоб побачити, чи подобається вам.

4. CyberGhost

Наступний наш вибір – CyberGhost. Він має хорошу мережу серверів, що містять точки 58 країн. Цього має бути більш ніж достатньо для подолання обмежень, що блокують Snapchat. Безпека чудова, але вона не така налаштована, як інші. Однак він має перемикач на знищення для додаткової безпеки, і жодні журнали тут не зберігаються.

CyberGhost доступний для Android, iOS, Windows та macOS. Інтерфейс було оновлено нещодавно, але він все ще простий у використанні і побачити, де потрібно бути.

Перегляньте наш повний огляд CyberGhost для отримання додаткової інформації про сервіс.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Швидкість швидкості хороша, але вона може надходити повільно на великі відстані. Існує широка база знань, яка допоможе вирішити найбільш поширені проблеми. Підтримка клієнтів доступна через чат або електронну пошту. Живий чат допоможе отримати швидшу відповідь, а персонал корисний та надасть ґрунтовні відповіді.

Щомісячний план є доступним, але, як і в інших, підписання на більш тривалий план зрештою значно дешевше. Ви можете скористатися семиденною пробною версією, якщо ви перебуваєте на Android або iOS, перш ніж приймати остаточне рішення. Існує також гарантія повернення грошей для додаткового спокою.

5. TorGuard

І останнє, але не менш важливе, є TorGuard. Це ще один чудовий провайдер із серверами, рознесеними у понад 50 країн, що дає вам багато варіантів для подорожі блоками. Це безпечно і налаштовано більше, ніж інші постачальники, тому ті, хто має технічні знання, можуть віддати перевагу.

torguardclientarea

Як і в інших наших варіантах, у нього є комутатор переключення, щоб перервати ваше з’єднання з Інтернетом, якщо VPN перестане працювати. Крім того, у ній є політика без журналів, тому вам не потрібно турбуватися про це.

Ви можете встановити TorGuard на Android та iOS, але початкові налаштування можуть бути болем. Клієнти для Windows та macOS також доступні. Детальніше про них ви можете прочитати в нашому огляді TorGuard.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

Швидкість роботи нормальна, але вона може відрізнятися від TorGuard, і вища безпека також може зменшити їх. Якщо вам потрібна допомога, доступний живий чат, але ви повинні пам’ятати, що це не завжди персонал. Якщо ви зв’яжетесь, поки цього немає, вам доведеться залишити повідомлення, і хтось зв’яжеться з вами електронною поштою. В Інтернеті є зручні ресурси, якщо ви хочете зайнятися вирішенням проблеми.

Домашня сторінка TorGuard 2017

Ціна на місяць крута, але якщо ви виберете більш тривалу підписку, вартість значно знижується. Ви можете скористатися семиденною гарантією повернення грошей, щоб переконатися, що ви спочатку задоволені послугою.

Фінальні думки

Тепер, коли ви знаєте, як обійти обмеження, що блокують доступ до Snapchat, ми сподіваємось, що ми допомогли вам вибрати гідного постачальника з наших відгуків про VPN, щоб це зробити. Найкраще мати хорошу мережу серверів у якомога більше місцях. Чим більше доступних, тим більше шансів обійти обмеження, особливо якщо вони встановлені країною, в якій ви перебуваєте.

Ваша безпека в Інтернеті також повинна бути пріоритетною, тому переконайтеся, що вона має гарне шифрування, перемикач на знищення та не веде облік ваших дій. Також потрібен клієнт для будь-якого пристрою, який ви використовуєте.

ExpressVPN, завдяки своїй масивній серверній мережі та чудовій безпеці, є нашим переможцем. Це чудовий сервіс на всюдиході і добре коштує грошей. Пам’ятайте, ви можете спробувати перед покупкою із 30-денною гарантією повернення грошей.

Якщо у вас є доступ до Snapchat, поки блоки є, скажіть нам у коментарях нижче. Ми хотіли б почути про це. У нашому архіві VPN є цікавіші статті для читання, чому б не подивитися? Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map