Найкращий VPN для Росії 2020: Борщ і блоки

Росія – інтригуюча країна, відома своїми холодними зимами та любов’ю до горілки. Це найбільша нація в світі, яка ділиться кордонами з багатьма країнами Європи та Північної Азії. Це може бути керованим урядовим урядом, але ви не можете забрати його культуру, спадщину та красу. Але якщо ви збираєтеся виходити в Інтернет, вам слід скористатися одним із наших найкращих VPN для Росії, щоб залишатися в безпеці.


Використання віртуальної приватної мережі – це не монетар. Не має значення, де ви знаходитесь у світі, ви не можете уникнути небезпек в Інтернеті, таких як кіберзлочинність. Плюс, з цим можуть протистояти геоблоки. Що ж стосується Росії, то існує цензура в обхід та інші причини, які дозволяють зробити розумною ідею захистити себе VPN..

Найкращий VPN для Росії 2020

Інтернет-цензура в Росії

Цензура Інтернету є поширеною у багатьох країнах. Хоча в деяких гірше, ніж в інших. Наприклад, у Китаї є одна з найгірших форм онлайн-цензури у світі через Великий Брандмауер Китаю. Хоча онлайн-світ Росії не такий вже й поганий, він, безумовно, має обмеження, і свобода Інтернету постійно зменшується.

Російська влада розробила та впровадила закони, які дозволяють їм обмежувати доступ до певних веб-сайтів та контенту. Сюди можна віднести вміст, пов’язаний з політичною опозицією, конфліктом в Україні та ЛГБТ-спільнотою. 

Кілька відомств можуть приймати рішення щодо заблокованості, наприклад Роскомнадзор, Федеральна служба контролю за наркотиками та Генеральна прокуратура. Вміст, який підпадає під певні категорії, може бути заблокований без ухвали суду.

Це включає вміст, пов’язаний із інформацією про самогубства, сексуальним насильством над дітьми, пропагандою наркотиків, порушенням авторських прав, екстремізмом, інформацією про молодих жертв злочинів та несанкціонованих публічних акцій чи мітингів. Сайти, що містять вміст, пов’язаний із такими проблемами, як корупція, порнографія та релігійні переконання, також можуть бути заблоковані.

Інший вміст може бути заблокований за рішенням суду, а постачальникам послуг Інтернету (ISP) доводиться звертатися до “чорного списку” заборонених веб-сайтів. Однак вказівки щодо того, що слід заблокувати, часто відсутні, і Інтернет-провайдери часто проводять обширні блоки, щоб уникнути покарання. 

Ряд веб-сайтів було заблоковано у 2017 році після того, як вони були визнані “небажаними” згідно із законом 2015 року, спрямованим на організації, які Кремль звинувачують у підбурюванні політичного інакомислення. Промотор свободи Інтернету Roskomsvoboda проводить моніторинг цензури та встановив, що у 2018 році було заблоковано понад 10 мільйонів веб-сайтів.

Місцевим Інтернет-провайдерам було наказано заблокувати 8000 піратських веб-сайтів у 2017 році та було внесено зміни до деяких законів, які дозволяли блокувати понад 600 піратських дзеркальних веб-сайтів у 2018 році. Кіноіндустрія є рушійною силою, але блокування спрямоване на боротьбу з порушенням авторських прав на музику, програмне забезпечення , книги та телепередачі.

Програми соціальних медіа та повідомлень у Росії

Багато соціальних мереж та додатків для обміну повідомленнями стали жертвою суворого російського світового світу. Telegram було заблоковано ухвалою суду у 2018 році, оскільки він не відповідав Закону Ярової. 

Цей закон вимагає Інтернет-служб, які пропонують шифрування, щоб допомогти органам влади в розшифровці зашифрованих даних. Telegram пропонує послугу, де люди можуть зашифровувати текстові повідомлення, яких звинувачують у використанні в тероризмі.

Telegram намагався подолати блокування, але нові хостинг-сайти теж були націлені. Це означало, що популярні веб-сайти, такі як Google Cloud, Microsoft Azure та Amazon Web Services, також були заблоковані. 

Одного разу було заблоковано 8 мільйонів IP-адрес, що належали провідним хостинг-провайдерам, що, в свою чергу, вплинуло на онлайн-сервіси для банків, магазинів та авіакомпаній. Хоча багато з них були розблоковані, список все ще залишається великим. 

Незважаючи на зусилля Росії щодо блокування Telegram, він все ще доступний. Однак уряд заблокував інші платформи, такі як LinkedIn, Blackberry Messenger, Line, Zello та WeChat.

Ці блоки були зроблені відповідно до Федерального закону про інформацію, інформаційні технології та захист інформації, оскільки компанії не зареєструвались як розповсюджувачі інформації. Після реєстрації органи влади мали б можливість отримати доступ до своїх даних.

LinkedIn також був заблокований у 2016 році, оскільки не зміг перенести обробку особистих даних російських громадян на російську територію. Російське законодавство вимагає від вітчизняних та іноземних компаній зберігати особисті дані громадян Росії на російських серверах. Компанії, які відмовляються, можуть загрожувати штрафом або бути заблокованими.

«Лабораторіям Касперського» довелося перенести деякі свої центри обробки даних і через російські закони. Зовсім недавно Facebook та Twitter отримали дев’ять місяців для переміщення даних російських користувачів на сервери в країні.

Російський бан VPN

У 2017 році Росія почала блокувати послуги VPN. Постачальники, які раніше дозволяли користувачам отримувати доступ до забороненого вмісту, будуть заблоковані, якщо вони не погодилися обмежувати відвідування заборонених веб-сайтів. Якщо постачальник погодився, вони могли б продовжувати свою діяльність в країні.

Більшість відмовилися задовольнити, а деякі взагалі проігнорували прохання. Потім закон було внесено зміни, щоб накладати штрафи на несумісні VPN-сервіси та інші анонімізатори. Проте закон не був виконаний належним чином.

В іншій спробі в 2019 році Роскомнадзор надсилав електронні листи постачальникам VPN, наказуючи їм застосувати механізми блокування веб-сайтів або заблокувати їх.. 

Жоден із VPN-провайдерів, до якого звернулися, не бажав співпрацювати, хоча це, по суті, означало б також реєстрацію активності користувачів. Багато хто закрив свої російські сервери. Наш твір, присвячений забороні російської VPN, детальніше.

Інтернет-спостереження в Росії

Крім російських властей, які мають доступ до даних користувачів із Законом про Ярову, законодавство, яке дозволяє органам здійснювати нав’язливий нагляд, постійно зростає.. 

Закон про інформацію, інформаційні технології та захист інформації був змінений, щоб заборонити анонімним користувачам на соціальних медіа та комунікаційних платформах. Облікові записи користувачів повинні бути пов’язані з реальними особами, але це було важко реалізувати.

Дані зв’язку в Інтернеті, що включають текст, відео та аудіо, повинні зберігатися до шести місяців. Інтернет-метадані також мають зберігатися до року. Влада може отримати доступ до даних без необхідності наказу суду.

Російський уряд також використовує Систему оперативно-розшукових заходів (SORM) для онлайн-спостереження. Інтернет-провайдери необхідні для встановлення технології SORM, яка дозволяє контролювати інтернет-трафік. Якщо постачальник не виконує вимоги, його можуть оштрафувати або втратити ліцензію. 

SORM використовує технологію глибокої перевірки пакетів, яка дозволяє Федеральній службі безпеки (FSB) безпосередньо підслуховувати комунікації. На нього потрібен ордер, але його не потрібно показувати, тому зв’язки можуть бути таємно перехоплені.

Крім того, вважається, що уряд використовує свої можливості спостереження для моніторингу активістів, журналістів та членів опозиції. Наші найкращі VPN для Великобританії та найкращі VPN для США демонструють інші країни, які займаються нав’язливим спостереженням.

Свобода слова в Інтернеті

Хоча російська конституція передбачає свободу слова, є й інші закони, які її обмежують.

Кожен, хто вважається провокуючим сепаратизм чи екстремізм в Інтернеті, може бути покараний до п’яти років позбавлення волі згідно з російським кримінальним кодексом. Плюс розпалювання ненависті призведе до шести років позбавлення волі. 

Тільки відкриття такої справи може призвести до того, що обвинувачений буде внесений до списку екстремістів. Федеральна служба фінансового моніторингу веде список, і будь-хто в ньому може бути обмежений певними професіями та заморозити свій банківський рахунок, навіть якщо його не засудили. Визначення екстремізму теж широке.

За кримінальний кодекс також караються наклеп і заклики до тероризму. Адміністративний кодекс забороняє поширювати неправдиву інформацію про Радянський Союз у Другій світовій війні та демонструвати символи нацистських чи інших екстремістських організацій. 

Понад 1000 кримінальних справ було порушено за діяльність в Інтернеті, наприклад, в соціальних мережах, а 98 осіб вимагали покарання у в’язниці. Багатьох користувачів притягували до кримінальної відповідальності за критику релігії, зокрема Російська православна церква. 

В одному випадку 19-річному студенту було пред’явлено звинувачення у розпалюванні мови ненависті після того, як він уподібнив персонажа “Гра престолів” Джон Сноу Ісусу Христу. Його комп’ютер було вилучено поліцією, і він був внесений до екстремістського списку і зіткнувся з можливістю п’ятирічного ув’язнення. Були і подібні випадки, тому будьте уважні до того, що ви публікуєте в Інтернеті.

ЛГБТ-активістів можна розцінювати як пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин, що призводить до покарання за їх вираз в Інтернеті. Один активіст поділився інформацією про групу, яка виступає за доступ до медичної та сексуальної інформації. Їх засудили і оштрафували на 50 000 російських рублів (760 доларів).

Що робить VPN найкращим для Росії

Ви можете просто вибрати постачальника з наших відгуків про VPN, але вам потрібно переконатися, що він підходить для Росії. Для початківців постачальник послуг повинен мати високу безпеку, щоб захистити вас від небезпек в Інтернеті і не захистити від нав’язливого спостереження.

Також має бути включений перемикач на знищення. Це перерве ваше з’єднання, якщо VPN не вдасться, зберігаючи ваші конфіденційні дані. Поряд з цим, він повинен шанувати вашу конфіденційність в Інтернеті. Послуга повинна мати чітку політику без журналів, що в основному означає, що вона не веде облік вашої онлайн-діяльності.

Щоб обійти російську цензуру, вам потрібно вибрати хорошу серверну мережу. Чим більше серверів у різних країнах, тим більше шансів знайти її відповідно до ваших потреб. 

Це також розраховує за те, що вийшли з минулих геоблоків. Наприклад, якщо ви хочете дивитися Netflix США, а ви не перебуваєте в країні, вам знадобиться IP-адреса США. Підключившись до сервера в США через VPN, ви отримаєте доступ. У нашому найкращому посібнику VPN для Netflix є кілька спеціальних рекомендацій.

Якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, обмеженого Росією, вам знадобляться сервери в країні. Через заборону VPN багато провайдерів закрили свої російські сервери. Є ще деякі, у яких є сервери, але це може означати, що вони виконували російські правила. 

Щоб переконатися, що ви не постійно чекаєте завантаження вмісту, вам потрібно вибрати той, який має хорошу швидкість. Необмежена смуга пропускання гарантує, що ви також не потрапите на обмеження для використання даних. Обидві ці функції є важливими, якщо ви хочете зробити кілька потокових або торрент.

Інші функції, які слід враховувати, включають, які пристрої вони підтримують, зручність у користуванні та кількість пристроїв, до яких можна підключитися одночасно. Крім того, корисне обслуговування клієнтів зручно, і скільки вартість обслуговування може вплинути на ваше остаточне рішення.

1. Кращий VPN для Росії: ExpressVPN

Ми надали ExpressVPN російську корону завдяки відмінному всебічному обслуговуванню та міцній безпеці. Це найкращий доступний VPN, і ми не сумніваємось, що ви будете захищені ним. Він забезпечує безпеку за допомогою 256-бітного шифрування AES, і ви можете це збільшити, якщо хочете. Є вбудований перемикач захисту, який увімкнено за замовчуванням, і він не зберігає журнали. 

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

У ньому понад 3000 серверів, доступних у 94 країнах, що дає вам багато варіантів для обходу блоків. ExpressVPN раніше використовував сервери в Росії, але з тих пір їх видалив, тож ви не зможете отримати доступ до російського вмісту. 

У вас не буде проблем зі швидкістю, оскільки це найшвидший VPN на ринку, а також забезпечує необмежену пропускну здатність. Ці особливості – і той факт, що він може потрапити на будь-яку потокову платформу – допомогли йому зайняти перше місце в нашому найкращому VPN для порівняння потокової передачі. Це дозволяє також торрент. Прочитайте наш огляд ExpressVPN, щоб краще ознайомитись із сервісом.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Він сумісний із Windows, macOS, Android, iOS та Linux. Крім того, є розширення для браузерів для Chrome, Firefox та Safari. Ви можете одночасно підключити до п’яти пристроїв.

Це простий у використанні, і це ідеальний вибір, якщо ви не маєте великого досвіду роботи з VPN. Після встановлення ExpressVPN він зробить майже все за вас. Все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ви підключені до відповідного сервера.

Якщо вам потрібна допомога, в Інтернеті є корисна база знань для самодопомоги. Також є доступ до чату та електронної пошти 24/7. Хоча персонал корисний незалежно від маршруту, підтримка електронної пошти є кращою, якщо мова йде про більш глибокі проблеми. 

Мінусом для ExpressVPN є його ціна. Це один з найдорожчих постачальників, з яким ми стикаємося, але це також найкращий VPN Cloudwards. Ви можете забрати частину цієї вартості, вибравши довший план. Плюс є гарантія повернення грошей на 30 днів, тож вам нічого втрачати.

2. NordVPN

NordVPN – ще один чудовий постачальник, який часто згадується у наших статтях VPN. Ця безпека є однією з найкращих на ринку і включає використання її серверів подвійного переходу, які пропонують більшу безпеку для тунелю VPN. Існує перемикач на вбивство і сувора політика без реєстрації для додаткового спокою.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

У нього величезна кількість серверів (понад 5000), і вони розкидані по 60 країнах, тобто у вас не повинно виникнути проблем з підключенням до відповідного. Як і ExpressVPN, хоча NordVPN раніше мав сервери в Росії, але припинив їх після введення російських правил VPN..

Його швидкість хороша, але вона може стати повільною на великих відстанях. Це головна причина, коли вона втратила перше місце. У всіх інших областях NordVPN можна порівняти з нашим переможцем, ExpressVPN. Однак ви можете прочитати більше про це у нашому ExpressVPN проти NordVPN. 

І все-таки немає обмежень пропускної здатності, і це може потрапити в більшість потокових служб, включаючи Netflix. Крім того, NordVPN – це наш найкращий VPN для торрентінгу, якщо ви хочете щось зробити. Детальніше про постачальника читайте в нашому повному огляді NordVPN.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

NordVPN можна використовувати в Windows, macOS, Android та iOS, із зручними клієнтами. Ви можете одночасно підключити до шести пристроїв.

Якщо у вас виникли проблеми, ви можете використовувати зручну базу знань, щоб самостійно сортувати проблему. Якщо цього немає, доступна підтримка чату та електронної пошти 24/7. Живий чат має найшвидший час відгуку, але в будь-якому випадку ви в хороших руках.

Це хороше співвідношення ваших грошей, але місячна ставка – це не добре. Вибір більш тривалого плану заощадить гроші в довгостроковій перспективі. Існує 30-денний термін повернення коштів, якщо він вам не сподобається.

3. CyberGhost

Далі йде CyberGhost, який є гідним постачальником з великою безпекою. У ньому постійно ввімкнено перемикач на знищення, що означає, що вам не потрібно про це турбуватися, а ваші онлайн-дії не реєструються. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Він має велику кількість серверів, які охоплюють 59 країн, але жоден з них не знаходиться в Росії, тому ви не зможете отримати доступ до обмеженого вмісту. 

CyberGhost має високі швидкості, але, як і NordVPN, він може стати повільним на великі відстані. Однак ви отримаєте необмежену пропускну здатність, і це може потрапити в більшість потокових служб. Це також хороший вибір для торрентійгів, з переліком серверів, оптимізованих для цього. Прочитайте наш огляд CyberGhost, щоб дізнатися більше про це.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

CyberGhost можна встановити на Windows, macOS, Android та iOS. Інтерфейс був нещодавно оновлений, і хоча це не важко у використанні, це може зайняти деякий час, щоб звикнути. 

Ви можете підключити до семи пристроїв одночасно, саме тому він заробив місце в нашому найкращому VPN для кількох пристроїв. Однак, сім – це також обмеження кількості пристроїв, на яких він може бути встановлений.

CyberGhost має одну з найширших баз знань, яку ми бачили. Крім того, є чат та підтримка електронної пошти. І те й інше добре, але електронна пошта – кращий варіант для більшої кількості технічних проблем.

Це недорогий сервіс, який дає змогу підписатись на більш тривалу підписку, оскільки місячна ставка погана. Існує семиденна безкоштовна пробна версія для Android та iOS, тож ви зможете побачити, чи сподобалось вам. Плюс є гарантія повернення грошей, яка становить 14 днів на місячному плані, але 45 днів, якщо ви довше.

4. ВипрВПН

ВипрВПН можна використовувати і для Росії. Це не так добре, як інші варіанти, але він має чудову безпеку, яка є нашою основною метою. Ви можете налаштувати налаштування, так що він чудово підходить для майстринь, але також і для початківців. Включений перемикач на вбивство, і він не веде облік ваших онлайн-шенагів.

ВипрВПН-Слайдер1

ВипрВПН-Слайдер2

ВипрВПН-Слайдер3

ВипрВПН-Слайдер4

ВипрВПН-Слайдер5

Попередній

Далі

Поряд із безпекою ви також отримаєте доступ до власного протоколу Chameleon, що додасть ще більше захисту вашому з’єднанню. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді VyprVPN.

Серверна мережа VyprVPN невелика порівняно з конкурентами. Всього існує менше 1000 серверів, які охоплюють 64 країни. Однак у нього є сервери в Москві, тому якщо вам потрібно отримати доступ до контенту, обмеженого Росією, це VPN для вас.

Його швидкість не велика, але вони повинні бути чудовими для більшості заходів. Немає обмежень пропускної здатності, це дозволяє торрентінгу, і ви матимете доступ до більшості потокових платформ.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS. Інтерфейс датований, але він все ще простий у використанні. Кількість пристроїв, які можна одночасно підключити, залежить від того, який пакет ви обрали. Стандартний пакет дозволяє до трьох пристроїв, тоді як преміум-пакет дозволяє до п’яти. 

Є ціла база знань, підтримка чату та електронної пошти 24/7. Однак у нашому огляді ми не мали найкращого досвіду з цим. База знань не велика, а відповіді команди підтримки були короткими.

VyprVPN має два рівні для ціноутворення: стандартний та преміальний пакет. Щоб використовувати протокол Chameleon, вам потрібно буде вибрати преміальний пакет. Потім ви можете вибрати або місячний, або річний план, але щорічний виходить дешевше. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, тому ви можете спробувати спершу.

5. TorGuard

Наш останній вибір – TorGuard. Це хороший постачальник і має деякі з найбільш настроюваних засобів безпеки на ринку. Включений перемикач на знищення, який вмикається автоматично, і діє чітка політика без реєстрації.

TorGuard має понад 3000 серверів у 55 країнах, але вони більше не мають серверів у Росії, якщо це те, що ти хочеш.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

Попередній

Далі

Він має високі швидкості, але вони можуть змінюватися залежно від місця. Плюс, якщо ви виберете налаштування високої безпеки, це також може знизити швидкість. Є необмежена смуга пропускання, що дозволяє здійснювати торрент. 

Однак TorGuard не може потрапити на деякі потокові платформи, наприклад Netflix. Однак є спосіб, як це зробити. У ньому є виділені потокові IP-адреси, які ви можете додавати у свій пакет за щомісячну плату. Вони, однак, гарантовано працюють, ось чому він став першим у нашому найкращому VPN із спеціалізованим посібником із IP-адрес. Ви також можете прочитати більше в нашому огляді TorGuard.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

Його можна використовувати в Windows, macOS, Android та iOS. Хоча мобільна версія може бути прикрою для налаштування. Ви можете підключити до п’яти пристроїв одночасно, але якщо вам потрібно більше, ви можете купувати до 20 більше за 1 долар щомісяця.

Зручна база знань, Інтернет-ресурси та форум доступні, якщо вам потрібна допомога. Також є чат в прямому ефірі, але його обслуговує загальна компанія з підтримки клієнтів, тому це може бути не найкращим вибором для технічних питань. Є підтримка електронною поштою, яка працює цілодобово.

Щомісячна вартість не є поганою, але краще працює на більш тривалих планах. Існує також семиденна гарантія повернення грошей, якщо вам це не сподобається.

Фінальні думки

Тепер ви знаєте, чому важливо використовувати VPN, перебуваючи в Росії. Ми сподіваємось, що наш посібник знайшов корисним і обрав відповідну службу VPN. Ви повинні переконатися, що він має чудову безпеку та конфіденційність, а також хорошу серверну мережу для отримання попередніх блоків.

ExpressVPN – явний переможець завдяки налаштуванням безпеки на високому рівні, відданості конфіденційності та багатьом іншим функціям. Це приховає вашу особистість, і ви зможете вникнути в нього майже все. Чому б не спробувати з 30-денною гарантією повернення грошей, яка пропонується?

Якщо у вас є досвід використання VPN в Росії, розкажіть про це у розділі коментарів. Ми хотіли б почути про це. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map