Найкращий VPN для Португалії в 2020 році: портвейн та конфіденційність

Заснована в 12 столітті, Португалія – ​​одна з найдавніших країн світу. Сидячи на розі європейського континенту, він славиться портвейнським вином, дивовижною архітектурою, захоплюючими пляжами, і, давайте поглянемо, Кріштіану Роналду.


Країна швидко зростає в інноваціях, і ви зобов’язані працювати в Інтернеті, поки ви там, так що вам слід захистити себе одним з наших найкращих VPN для Португалії.

Не має значення, де ви знаходитесь у світі, віртуальна приватна мережа – це обов’язково в 21 столітті. Державний нагляд є поширеним у багатьох країнах, і в наш час люди піддаються злому зліва, справа та центру. Плюс до того, що цензура в Інтернеті є найвищим рівнем часу, залишаючи лише те, що бажає бачити її громадяни.

Візьмемо, наприклад, Китай. Її Інтернет – це зовсім нова гра з м’ячем. Він контролюється Великим Брандмауером, і він блокує майже весь вміст вестернізованого вмісту, навіть намагаючись створити власні додатки для заміни інших, таких як WhatsApp і YouTube. 

Якщо ви відвідуєте Китай, ви повинні використовувати той самий VPN, який ми вибрали для Португалії: ExpressVPN. Це найкращий VPN для Китаю і, як правило, найкращий VPN на ринку. 

Однак існують й інші, більш легкі причини використання VPN. Geoblocks – справжній біль, але VPN може допомогти вам обійти їх, підробивши своє місцезнаходження. Бібліотека Netflix у різних країнах відрізняється завдяки забороні Netflix, а для доступу до США вам знадобиться IP-адреса США. Так само для португальського вмісту вам потрібно буде отримати доступ до сервера звідти.

Найкращий VPN для Португалії 2020

Що робить VPN найкращим для Португалії

Хоча ви можете просто вибрати випадкового постачальника з наших відгуків про VPN, спершу слід переконатися, що він підходить для використання в Португалії. 

Цензуру обходити в Португалії не так багато, але ви все одно можете бути заблоковані гео-обмеженнями. Щоб переконатися, що ви можете їх обійти, слід вибрати VPN, який має гарну серверну мережу. Чим більше серверів у якомога більшій кількості країн, тим більше шансів отримати доступ до того, що ви хочете.

Крім того, якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, обмеженого Португалією, вам потрібно переконатися, що там розташовані сервери.

Високі швидкості вигідні, як і необмежена пропускна здатність. Це особливо вірно, якщо ви хочете передавати трансляцію. Крім того, якщо ви хочете отримати доступ до Netflix, вам потрібно переконатися, що обрана вами VPN може пройти через систему виявлення VPN Netflix. Не багато хто в змозі, але ми склали список гідних претендентів у кращій VPN для Netflix..

Безпека та конфіденційність – це важливі фактори, і це не одне і те ж. Наявність належної безпеки означає, що ви захищені від зовнішніх небезпек, таких як кіберзлочинність. Ви можете переконатися, що компанія поважає конфіденційність, гарантуючи, що вони не зберігають журналів.

Також непогано перевірити, які пристрої вони підтримують та наскільки просто ними користуватися. Корисне обслуговування клієнтів є корисним, і ви також повинні бути впевнені, що ви задоволені ціною.

Найкращий VPN для Португалії: ExpressVPN

Ми вибрали ExpressVPN як найкращу VPN для Португалії. Це улюблений тут на Cloudwards.net, і легко зрозуміти, чому. Це найкращий всебічний VPN, доступний на ринку, і він має всі функції, необхідні Португалії.

expressvpn-огляд-тест на швидкість

У ньому є велика мережа з понад 3000 серверів, які охоплюють 94 країни, що дає вам багато на що вибрати. У Португалії їх теж є, тож ви можете отримати доступ до вмісту звідти. 

ExpressVPN – це найшвидший VPN, який ми перевірили, тому ви можете бути впевнені, що вас не вдарять завантажувальний екран. Ви отримуєте необмежену пропускну здатність, і вона може потрапляти майже на будь-яку потокову платформу, про яку ви думаєте, що є однією з причин, чому це найкращий VPN для потокової передачі..

Вас захистить відмінна безпека завдяки 256-бітовому шифруванню, але ви хочете вийти вище, якщо захочете. Він також шанує вашу конфіденційність, застосовуючи сувору політику щодо нереєстрації журналів. Прочитайте наш огляд ExpressVPN, чому нам це так подобається.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Ви можете встановити ExpressVPN в Windows, macOS, Android та iOS, а також встановити розширення браузера для Chrome, Firefox та Safari. Ви можете одночасно підключити до п’яти пристроїв. Це одна з найпростіших VPN, тому це чудовий вибір, якщо ви новачок. Це означає, що якщо у вас є більше досвіду, ви також можете повозитися з цим.

Ви можете отримати доступ до корисної бази знань, якщо вона вам потрібна. Також доступна підтримка чату та електронної пошти 24/7. Обидва пропонують гарну допомогу, але команда електронної пошти краще відповідати на більші технічні запити.

ExpressVPN коштує дорого, особливо якщо ви вибираєте щомісячний план. Однак більш тривалі плани значно зменшують вартість, так що це найкраща ставка. Крім того, існує 30-денна гарантія повернення грошей для додаткового спокою.

NordVPN

NordVPN – це ще один чудовий вибір для Португалії, і він схожий на наш найкращий вибір, як ви можете прочитати в нашій статті порівняння. У ньому понад 5000 серверів, що містять точки 60 країн, що є достатньо для подорожі блоками. У Португалії також є 18 серверів, тому ви можете отримати доступ до португальського вмісту. 

nordvpn-review-сервер-навігація

Це швидко, але ви можете виявити, що він сповільнюється, якщо ви підключитесь до далекого сервера. Немає обмежень пропускної здатності, і він може легко потрапляти на потокові платформи, такі як Netflix. NordVPN – це також наш найкращий VPN для торрентінгу, якщо ви хочете щось зробити. 

Безпека NordVPN є однією з найкращих на ринку, тому проблем тут немає. Він також постачається з необов’язковими серверами подвійного переходу, які в основному додають більше захисту тунелю VPN. Журнали активності також не зберігаються, тому ваша конфіденційність забезпечена. Перегляньте наш огляд NordVPN.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

NordVPN можна використовувати в Windows, macOS, Android та iOS. Також є розширення для браузера для Chrome і Firefox. Це простий у користуванні, на якій би платформі ви не працювали, і ви можете підключити до шести пристроїв одночасно. 

Якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами, тут буде зручна база знань. Підтримка чату та електронної пошти також доступна цілодобово. Будь-який варіант хороший, але чат в реальному часі – найшвидший.

Щомісячна ціна NordVPN непогана, але вам краще вибрати довгостроковий план. Вони виходять дешевшими в підсумку. Ми знаємо, що ви можете вагатися з реєстрацією до одного, але є 30-денне вікно повернення коштів, якщо вам це не сподобається.

CyberGhost

Також ви можете використовувати CyberGhost для Португалії. Його серверна мережа велика, але кількість постійно змінюється. На момент написання документа вона становила 5500 серверів у 81 країні, тож на вибір є більш ніж достатньо. У Португалії його також є 10, тому ви можете отримати доступ до обмеженого вмісту. 

cyberghost-огляд-розширений-ui

Подібно до NordVPN, CyberGhost швидкий, але він може сповільнюватися на великі відстані. Однак немає обмежень для використання пропускної здатності, і це досить добре, щоб потрапити в потокові послуги. 

Він має гарну безпеку, використовуючи 256-бітове шифрування. Крім того, існує чітка політика без реєстрації, яка захищає вашу конфіденційність. Не забудьте ознайомитися з нашим оглядом CyberGhost для отримання більш детальної інформації.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

CyberGhost має клієнтів для Windows, macOS, Android та iOS, а також розширення для браузерів для Chrome та Firefox. Інтерфейс простий у використанні та легкий для очей, починаючи з недавнього оновлення. Ви можете одночасно підключити до семи пристроїв, але це також обмеження для встановлення.

Його база знань – одна з найкращих, яку ми бачили, тому вам слід добре вирішувати прості проблеми. Але, якщо цього не зробити, підключення до чату та електронної пошти вже готові. Чат в прямому ефірі доступний 24/7 і це найшвидший варіант, але команда електронної пошти краще вирішувати більше технічних проблем.

Щомісячна ставка не є великою, але більш тривалі плани довгостроково працюють. Користувачі Android та iOS можуть скористатися семиденною пробною версією. Існує також 30-денна гарантія повернення грошей, яка становить 14 днів для місячного плану і 45 днів для більш довгих.

ВипрВПН

Наступним є ВипрВПН, і хоча його серверна мережа ніде не така велика, як наші найкращі вибірки, її все одно має бути достатньо, щоб обійти блоки. У 64 країнах їх понад 700, а в Лісабоні є кілька для португальського змісту. 

ВипрВПН-Клієнт

Її швидкості не найкращі, але для більшості заходів вони все одно мають бути нормальними. Він має необмежену пропускну здатність і здатний потрапляти на деякі потокові платформи. 

Однією з областей, що виділяє VyprVPN, є його відмінна безпека. Новачкам буде добре з налаштуваннями за замовчуванням, але ті, хто знає, можуть весело познайомитися з налаштуваннями. 

Він також постачається з власним протоколом Chameleon, який додає більше захисту вашому з’єднанню і робить його схожим, що ви навіть не використовуєте VPN. Він також не зберігає журналів. Прочитайте наш повний огляд VyprVPN для отримання додаткової інформації.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

VyperVPN сумісний із Windows, macOS, Android та iOS. Клієнти прості у використанні, а його мобільні додатки одні з найкращих на ринку, заробляючи це місце у нашому найкращому списку VPN для Android. Ви можете підключити до п’яти пристроїв одночасно, залежно від обраного плану, але ми поговоримо про це за хвилину.

База знань доступна для самодопомоги. Живий чат також доступний, але ви спочатку спілкуєтесь із ботом. Щоб поговорити з людиною, вам потрібно буде натиснути кнопку “зв’язатися” та вибрати “чат в прямому ефірі”, але час очікування відрізняється, і якщо він зовсім не укомплектований, вам доведеться залишити повідомлення. Підтримка електронної пошти також доступна, якщо ви хочете.

Ціна залежатиме від того, ви виберете пакет «стандартний» або «преміум». “Стандартний” план отримує три одночасних з’єднання, тоді як “преміальний” план отримує п’ять підключень та доступ до його протоколу “Хамелеон”.. 

Обидва плани можна придбати за щомісячною або щорічною ставкою, але річна працює краще в довгостроковій перспективі. 30-денна гарантія повернення грошей також існує, якщо вам це не подобається.

Найкращий безкоштовний VPN для Португалії: віндзапис

Наш останній вибір для Португалії – Windscribe. Як і у VyprVPN, кількість серверів не велика. Однак у понад 60 країнах є понад 600 серверів, щоб цього все-таки було достатньо. У Лісабоні їх теж є, але, як і до багатьох серверів, ви можете отримати доступ до них лише у тому випадку, коли ви сплачуєте “про” план. 

windscribe-огляд пов’язаний

Розумієте, у Windscribe є вільний план, який, справедливо кажучи, є досить хорошим. Це насправді найкращий безкоштовний VPN. Однак, хоча це добре, план “профі” має ще багато функцій, від яких ви отримаєте користь. 

Платні учасники отримують необмежену пропускну спроможність, але ви отримуєте лише 2 Гб за допомогою безкоштовного плану. Однак це все-таки більше, ніж ви отримуєте з безкоштовного плану TunnelBear, плюс ви можете збільшити його до 10 Гб, ввівши дійсну електронну пошту, а також кілька інших способів. Прочитайте наше порівняння Windscribe – TunnelBear.

Її швидкості є прекрасними для більшості видів діяльності, але вони не великі. Незважаючи на це, це хороший вибір для потокової передачі, оскільки він має спеціалізовані сервери “Windflix”, створені спеціально з Netflix. Вони доступні для США, Великобританії, Канади та Японії, і вони працюють добре. Прочитайте наш огляд Windscribe для отримання більш детальної інформації. 

Безпека Windscribe є хорошою і налаштованою, але вона зберігає деякі журнали. При цьому зафіксована інформація не має великої цінності, оскільки це лише часові позначки та використання смуги пропускання. Плюс, це не можна простежити до вас.

Інші причини, які нам подобаються вітрозаписом

Windscribe працює з Windows, macOS, Android та iOS, є розширення для браузерів для Chrome, Firefox та Opera. Її інтерфейс пропонує не надмірний досвід, що добре, оскільки він простий у використанні. Однак техники також можуть повозитися з цим. Перевагою Windscribe є те, що ви отримуєте необмежене одночасне з’єднання як на безкоштовних, так і на платних планах.

Існує безліч варіантів самодопомоги в Інтернеті, включаючи базу знань, поширені запитання, посібники з налаштування та subreddit Windscribe. Живий чат та електронна пошта доступні 24 години на добу, але чат в прямому ефірі підключає вас до “Гаррі”, представника AI, що дуже добре, коли його поставлять на тест. 

Щомісячна ціна Windscribe досить висока, але ви можете знизити її, вибравши довший план. Безкоштовний план можна використовувати як пробну версію, тому немає офіційної політики повернення коштів. Однак якщо ви зв’яжетеся з ними протягом трьох днів після покупки, вони повернуть вам гроші. 

Інтернет-цензура та спостереження в Португалії

Інтернет в Португалії здебільшого безкоштовний. Послуги соціальних медіа та повідомлень доступні безкоштовно. Єдині блоки, які застосовуються, є на веб-сайтах, що займаються іграми, і на тих, що порушують авторські права. За допомогою блокування сайтів, таких як Піратська затока, завдяки урядовій програмі боротьби з піратством, трафік до них зменшився.. 

Крім цього, громадяни можуть переглядати, що їм подобається, і повідомлень про онлайн-спостереження в країні також немає.

Чиста нейтральність в Португалії

Однак слід зазначити, що хоча Португалія поважає свободу Інтернету, вона не настільки велика, коли йдеться про доступ до неї. Проникнення Інтернету в Португалію зросло, тож це не проблема. Проблема полягає в тому, що багато португальських провайдерів не підтримують нейтралітет мережі. 

Якщо ви раніше не чули про нейтралітет мережі, це, в основному, принцип, згідно з яким Інтернет-провайдери однаково ставляться до всіх служб та веб-сайтів (для отримання додаткової інформації читайте наш посібник з нейтральності мережі). 

Португалія зобов’язана європейським регулюванням нейтральності мережі. Однак у 2018 році Національне управління з питань зв’язку (ANACOM) округу встановило, що багато Інтернет-провайдерів порушують правила, оскільки пропонують плани з доступом до певних додатків, а не повного Інтернету.

ANACOM опублікував повідомлення про те, що надав провайдерам 40 днів для зміни планів, які вони пропонують, але нових звітів щодо того, чи вони виконувались, немає. Про іншу країну, яка має нерівність доступу до мережі, прочитайте наш кращий VPN для Філіппін.

Свобода слова в Інтернеті

Сувора цензура була введена під час 40-річної диктатури Антоніо де Олівейра Салазара. На щастя, зі створенням конституції 1976 року тактика Салазара закінчилася. 

Конституція Португалії гарантує свободу слова, і вона, як правило, дотримується. Особиста думка та дискусії не обмежуються. Дифамація є кримінальним злочином, але випадків притягнення до кримінальної відповідальності не було багато, і ті, хто притягувався до кримінальної відповідальності, часто перекривали рішення Європейського суду з прав людини.

Критика етнічних чи релігійних меншин – а також залучення до образливих дій, таких як заперечення Голокосту – є кримінальним злочином. Він може бути покараний до восьми років позбавлення волі. 

У 2018 році парламент допустив зміни до кримінального кодексу, який захищає журналістів та карає тих, хто їх загрожує, ганьбить чи обмежує..

Кіберзлочинність у Португалії

На жаль, ви можете зазнати кіберзлочинності різними способами. Наприклад, велика фішинг-атака у 2018 році націлила клієнтів кількох португальських банків через їх електронний лист. Існують також небезпеки, які криються на загальнодоступному Wi-Fi. Наша найкраща стаття VPN для Таїланду демонструє ще один приклад країни, пронизаної кіберзлочинністю. 

VPN може допомогти захистити вас від таких атак, але розумна ідея встановити також гідний антивірус, наприклад, Bitdefender (читайте наш огляд Bitdefender).

Фінальні думки

Хоча в Португалії немає тривожної цензури та спостереження, це не означає, що ви не повинні використовувати VPN, поки ви там. Існує ще кіберзлочинність, про яку можна подумати, і VPN допоможе вам обійти будь-які блоки, на які ви потрапляєте, наприклад, geoblocks. 

Вам слід вибрати VPN, який має велику серверну мережу, щоб отримати найкращі шанси обійти обмеження. Крім того, вам знадобляться сервери в Португалії, якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, обмеженого там. Безпека – це також важлива особливість, оскільки вона захистить вас від будь-яких небезпек в Інтернеті.

Зважаючи на це, ExpressVPN – найкращий VPN для Португалії. Він має велику кількість серверів, що охоплюють 94 країни, що більше, ніж більшість VPN. Він також має деякі розташовані в Португалії. Безпека та конфіденційність теж чудові, тому вам не доведеться турбуватися про це, перебуваючи там. Чому б не спробувати його з 30-денною гарантією повернення грошей?

Чи маєте ви досвід використання VPN в Португалії? Якщо так, ми хотіли б почути про це у розділі коментарів. Також перегляньте наш архів VPN. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map