Найкращий VPN для порно-2020: оскільки режиму анонімного перегляду недостатньо

Багато людей переглядають порно. Помітьте це, мільярди людей дивляться порно, особливо в Інтернеті. Лише невелика меншина заважає це робити за допомогою VPN, однак залишаючи себе відкритими для людей, які відстежують їх, перебуваючи в гніті сольної пристрасті. Ми склали список найкращих VPN для порно, щоб ви могли зберігати свою IP-адресу прихованою, роблячи речі, про які не хочеться, щоб усі знали про.


Якщо ви поспішаєте через те, що вам потрібно, от, вивести трохи пари, ExpressVPN – найкращий VPN там і гарантовано буде захищати вас під час роботи над випускним клапаном..

Чому режиму інкогніто недостатньо

Більшість людей, напевно, не усвідомлюють, що майже кожен може побачити, що вони мали, коли востаннє відступали на «приватний час» у будь-якій кімнаті будинку, яка має найменший рух пішки. Зрештою, вони займалися режимом інкогніто. Але це не так, як це працює. Більшість захищених веб-переглядачів навіть вам це повідомляє, але ви, мабуть, занадто зосереджені на інших речах, коли останній раз вискакував екран.

Chrome-інкогніто

Все в режимі анонімного перегляду – це приховати історію переглядів. Він стирає ваші доріжки в кінці, але ніде більше (також дізнайтеся, як стерти історію Google). Задній кінець, так би мовити, там, де сигнал йде в широкий світ, залишається відкритим.

Ваш постачальник послуг Інтернету веде облік, а також, можливо, і ваш уряд. Вашому значущому, який, ймовірно, є причиною того, що ви в першу чергу використовуєте режим анонімного перегляду, просто потрібно здійснити один телефонний дзвінок до свого провайдера, щоб отримати ці записи. Якщо ваше серце пропустило такт, читаючи це речення, не хвилюйтеся, є рішення: віртуальні приватні мережі.

Найкраща порна VPN у 2020 році

Чому вам слід використовувати VPN для перегляду порнографії

VPN можуть зробити багато речей, але їх основна функція – це зберігати вас прихованими, коли ви перебуваєте в Інтернеті. Є й інші способи зробити це – перегляньте наш анонімний посібник для перегляду порад, але VPN – це самі вершини у списку, що стосується речей, які ви можете зробити, щоб захистити себе в Інтернеті.

VPN може зробити це шляхом маршрутизації вашого трафіку через так званий захищений тунель, зашифроване з’єднання між вами та сервером VPN. Ви можете отримати детальну інформацію в нашому посібнику щодо безпеки VPN, але коротше кажучи, використовуючи VPN-з’єднання, ніхто не може побачити, що ви робите або з чим ви підключаєтесь. Це зручно, якщо ви живете в країні, де порно незаконне або ви маєте справу з чимось на кшталт тепер неіснуючого порно-ідентифікатора Великобританії.

Якщо ви хочете дізнатися більше про країни, де порносайти незаконні, ознайомтеся з нашими путівниками щодо найкращого VPN для Китаю, найкращого VPN для Саудівської Аравії та найкращого VPN для Пакистану для початківців. Якщо ви подорожуєте в будь-яку з цих країн і хочете отримати доступ до Інтернету для порно, скористайтеся послугою VPN або ризикуйте потрапити в серйозні проблеми.

Навіть якщо ви готуєтеся спостерігати за шкірними рухами із відносних безпечних пристанків Європи чи Північної Америки, можливо, вам захочеться подумати над переглядом улюбленого порносайту, не захищаючись – навіть сольний акт не проходить без ризику зараження. ці дні.

Окрім того, що ваш Інтернет-постачальник послуг веде облік, самі веб-сайти часто небезпечні. Наприклад, ті дратівливі спливаючі вікна, які, здається, мають усі порно-сайти, – це чудовий інструмент для викрадення браузера, а файли cookie, які вони скидають, можуть відстежувати вас. VPN захистить вас від цього, особливо якщо він використовується разом із одним із найкращих блокаторів спливаючих вікон та найкращим антивірусним програмним забезпеченням.

Крім цих практичних проблем, ще одна причина приховати свою присутність під час вивезення одноокої змії на повітря – це переконатися, що ніхто не знає про речі, які не стосуються їхньої справи. Більшість веб-сайтів та провайдерів обмінюються даними з маркетологами, страховими компаніями та службами безпеки, жоден з яких не має права знати, що вам подобається лесбійське порно чи стоп.

Використовуючи VPN, ви переконуєтесь, що історія переглядів вас не переслідує і ніхто, з ким ви ділитесь вашим Інтернетом, дізнається про те, що ви робите, коли ви перебуваєте поза кімнатою.

Тепер давайте дізнаємось, як ми вирішили, які VPN будуть зроблені, а які – не.

Що робить VPN найкращим для порнографії

Щоб вирішити найкращий VPN для порно, ми припустили, що більшість читачів буде передавати його. Якщо вам більше потрібен тип торрента (зручно, якщо немає Інтернету, але ви все ще відчуваєте свербіж), радимо прочитати наш найкращий VPN для торрентійського твору, тому що критерії різні. Зважаючи на це, ми опиралися на наступні три критерії.

Швидкість

На відміну від найкращого VPN для Amazon Prime або найкращого VPN для Hulu, швидкість є головним критерієм при виборі найкращих VPN для перегляду порно. Немає нічого гіршого, ніж буферизація відео, особливо якщо ви намагаєтеся витерти його реально швидко. Всі п’ять постачальників VPN, наведених нижче, дадуть вам міцну швидкість.

Безпека

Це означає, що ми пішли далі, ніж просто скопіювати та вставити нашу найшвидшу статтю VPN. Зрештою, мета полягає у тому, щоб переконатися, що ви можете не тільки дивитися порно, а й те, що ви також не можете відстежуватись під час доступу до улюбленого порносайту. Кожна служба VPN у цьому списку є одними з найбезпечніших VPN-провайдерів.

Серверна мережа

Нарешті, ми хотіли переконатися, що ви зможете знайти відносно близький сервер VPN, до якого можна підключитися, незалежно від того, де ви знаходитесь. Вибираючи VPN з великими серверними мережами, ви майже гарантовано знайдете сервер, який буде працювати, навіть якщо ви маєте повільне підключення до Інтернету.

1. Найкращий VPN для порно: ExpressVPN

Регулярні читачі Cloudwards.net будуть мало здивовані, що переможець ExpressVPN. З нашої огляди VPN є причина. У наших тестах вона постійно була найшвидшою, а також похвалилася відмінною безпекою. Хоча не кожен сервер працює оптимально постійно, ви практично впевнені, що всі вони працюватимуть достатньо добре, щоб передавати будь-який порно-сайт.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Як ви можете прочитати у нашому повному огляді ExpressVPN, він стандартно має 256-бітове шифрування AES і використовує 4096-бітний протокол для рукостискань RSA. Якщо вам це неприємно, прочитайте наш опис шифрування. Підсумок полягає в тому, що ні в якому разі ніхто не дізнається, що ви маєте під час використання ExpressVPN.

У ньому немає найбільшої серверної мережі, але вона має один з найкращих розповсюджень, де представлені більшість країн світу. Крім того, його сервери можуть справлятись з більшим навантаженням, ніж більшість сервісів, тож ви і з цим добре.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Крім швидкої та безпечної, ExpressVPN є зручним для користувачів. Насправді це так просто у використанні, що ви, ймовірно, могли ним керувати лише однією рукою. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути велику велику кнопку в центрі клієнта, і ви їдете на гонки. Це також найкращий VPN для Netflix, тому ви також охоплені цією базою.

Єдиним недоліком ExpressVPN є його ціна, яка приходить в ціні 100 доларів на рік. З цього приводу ви отримуєте 30-денну гарантію повернення грошей під час реєстрації, тому у вас є достатньо часу, щоб вирішити, чи це правильний вибір для вас. Ми вважаємо, що ви повинні спробувати, ви будете вражені.

2. CyberGhost

CyberGhost – це наше друге повідомлення, головним чином тому, що воно не так добре потрапляє на славне місце, як ExpressVPN, але компенсує це значно нижчою ціною. Щоб розбити його плани, ознайомтеся з нашим оглядом CyberGhost, але до чого воно зводиться, це те, що за ціну року з ExpressVPN ви отримуєте CyberGhost три роки.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Зважаючи на це, у нашій статті ExpressVPN проти CyberGhost ви бачите, що ExpressVPN є явним переможцем у безпеці, швидкості та мережі сервера. CyberGhost, однак, не є непохитним, і він пропонує чудову безпеку, а 256-бітний AES є нормою, а також перемикач для зачіски волосся. Швидкість CyberGhost не велика, але це компенсує їх фантастичною серверною мережею.

Якщо ви перебуваєте в Європі або хочете підключитися до європейського сервера, CyberGhost – це чудовий вибір, оскільки жодна VPN не має такого старого покриття в Старому світі. Він також може похвалитися пристойною мережею в США та Канаді, але в іншому світі погано обслуговується, тобто якщо ви перебуваєте в Азії чи на Близькому Сході, ви можете шукати в інших місцях свої улюблені порносайти.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Окрім того, що дешево, а також серед кращих VPN для Європи, CyberGhost завжди добре потрапляє в потокові послуги. У багатьох статтях нашої потокової бібліотеки вона займає високе місце, тому перегляд того, що порно чухає ваш свербіж, не повинно бути проблемою..

Небагато VPN пропонують поєднання низької ціни та високої юзабіліті, що робить CyberGhost, і ми з радістю рекомендуємо це. Трирічний план має щедру 45-денну гарантію повернення грошей, тож вам нічого втрачати, перевіряючи його.

3. NordVPN

NordVPN – один з провідних постачальників послуг, але в останніх тестах на швидкість виявив невідповідності, віднісши це третє місце за переглядом порно. Однак це все ще швидко, як все пекло, вам просто доведеться витратити час на пошук потрібного сервера, щоб отримати плавне перегляд. Про це ми розповімо більше в нашому огляді NordVPN.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Пошук сервера теж не буде надто важким завданням. NordVPN може похвалитися мережею з більш ніж 5000 серверів, розкиданих по всьому світу, і багато великих країн містять десятки локацій. Де б ви не знаходилися, ви майже гарантуєте, що сервер є відносно близьким. Подивіться, як мережа NordVPN порівнює з CyberGhost у нашій статті NordVPN проти CyberGhost.

Що стосується безпеки, ви безпечні та здорові за допомогою NordVPN. У сервісу є одне з найкращих і легко налаштовується на екрані налаштувань, на відміну від багатьох VPN, включаючи ExpressVPN. Якщо ви точно налаштовуєте свій VPN, щоб він робив саме те, що ви хочете робити в певних випадках, це ваша гра, NordVPN варто перевірити.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Хоча NordVPN довелося кусати пил у нашому матчі ExpressVPN проти NordVPN, він пропонує безліч переваг ExpressVPN без масивної ціни. Його ціна коливається (детально читайте наш квітневий штат Хмари), але наразі вона становить близько 95 доларів протягом трьох років, тож вона все одно хороша.

Якщо ви не проти возитися з серверами, NordVPN – це чудовий варіант для конфіденційності, коли ви плескаєте мавпу. Послуга постачається і з 30-денною гарантією повернення грошей, тому навіть якщо вам це не сподобається, ви нічого не втратили.

4. TorGuard

TorGuard – це фантастичний VPN, який пропонує високу безпеку та хороші швидкості, але він займає четверте місце в цьому списку, оскільки його важко використовувати, особливо для початківців. Якщо ви цікавитесь програмним забезпеченням, то ви можете перевірити наш огляд TorGuard і, оскільки ви, ймовірно, користувач Linux, а також найкращий VPN для вибору Linux..

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

Попередній

Далі

Найприємніше в налаштуванні TorGuard – це те, що ви вирішуєте, де торгувати між безпекою та швидкістю. Якщо ви хочете отримати базову безпеку та зосередитись на швидкості, просто питання повернути потрібні циферблати. Якщо ви переживаєте за те, щоб хтось дізнався про ваші більш екзотичні смаки в порно або ви живете там, де порно незаконне, поверніть циферблати іншим способом.

Його велика мережа має понад 3000 серверів, але замість того, щоб вибирати їх окремо, вам потрібно буде підключитися до одного з 68 центрів обробки даних по всьому світу. Тоді TorGuard вибирає з групи найкращий сервер для вас, який працює напрочуд добре.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

Хоча використання його може бути досить складною проблемою, TorGuard є одним з найбільш гнучких і корисних VPN. Не має значення, чи ви переглядаєте Netflix чи переглядаєте порно, це захистить вас. Майстер може бути справжньою справою, але це також може бути дуже цікавим.

Якщо TorGuard здається вашим типом VPN, радимо спробувати. Він пропонує семиденну гарантію повернення грошей, і, починаючи з планів, починаючи з 5 доларів на місяць, вам нічого втрачати.

5. Вітрянка

Ми закінчуємо список найкращих VPN для порно з Windscribe, потужним, простим у використанні VPN, що має найкращий безкоштовний план. Це хороший варіант, але він відстає від конкуренції, оскільки він не такий швидкий чи економічно ефективний, як інші служби. Це означає, що якщо ви хочете отримати безкоштовне порно VPN, це ваш найкращий вибір.

інтерфейс вітрозапису

налаштування вітрозапису

розширення браузера windscribe

параметри конфіденційності

випробування на витік вітрозахисту

Попередній

Далі

У ньому є потужний контроль конфіденційності, який ви можете налаштувати, як вважаєте за потрібне, тому безпека не буде проблемою. Він також може похвалитися 600-ти серверними місцями по всьому світу, тому поширення не викликає особливих проблем. Час від часу ми стикаємося з перевантаженням, тому не розраховуйте на доступність вашого улюбленого сервера.

Найбільший розіграш Windscribe для багатьох із вас – це найкращий безкоштовний VPN. Він пропонує 2 Гб використання безкоштовно (ви отримуєте 10 Гб, якщо надаєте сервісу свою адресу електронної пошти), що має велику пропускну здатність, щоб задушити курку, не турбуючись про те, щоб хтось стежив за вами.

Інші причини, які нам подобаються вітрозаписом

Windscribe – одна з найкращих VPN для Netflix завдяки своїй пристойній швидкості та загальній продуктивності, що означає, що він також може добре працювати з порно. Він також пропонує безліч функцій, але його платні плани можуть виявитися дорогими. Ми детально розберемося з цим у нашому огляді Windscribe.

Windscribe не пропонує повернення коштів, оскільки його безкоштовний план діє як нескінченна пробна версія. Ми радимо дати йому обертатись, щоб побачити, чи сподобалось вам. Ми маємо відчуття, що ти будеш.

Фінальні думки

Перегляд порно не є чимось дивним – ну, це залежить від того, до чого ви хочете, – але ділитися цими особистими деталями – це те, що ви хочете обережно робити. Щоб переконатися, що ви робите, коли ви самотні, залишаєтесь приватними, радимо скористатись одним із перерахованих вище найкращих порно VPN. ExpressVPN – це коліна бджоли, але будь-який з інших чотирьох буде добре.

Який VPN, на вашу думку, найкращий для перегляду порно? Ми щось пропустили? Повідомте нас у коментарях нижче та подивіться інші наші статті VPN, поки ви тут. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map