Найкращий VPN для ОАЕ 2020: Безкоштовний Інтернет з Дубаю

Об’єднані Арабські Емірати швидко зростали за останні 40 років і добре відомі блискучими вогнями Дубая. Мільйони туристів відвідують щороку, і оскільки немає податку на прибуток, він є улюбленим серед цифрових кочівників. Майже 80 відсотків його населення користується Інтернетом, і, ймовірно, ви теж будете під час свого візиту, тому вам слід використовувати один з найкращих VPN для ОАЕ..


На відміну від інших країн, цензура в Інтернеті не надто сувора в ОАЕ (для прикладу того, як це може бути погано, читайте наш фрагмент про Великий Брандмауер Китаю). Однак віртуальна приватна мережа допоможе вам її легко обійти.

Політика її фільтрації зосереджена на культурному чи релігійному образі. Регулюючий орган телекомунікацій доручає провайдерам блокувати будь-який вміст, пов’язаний з тероризмом, порнографією, побаченнями, ЛГБТ та азартними іграми.

Веб-сайти, що містять політичну дискусію, яка загрожує постанові, та рекламуючих нелегальних наркотиків, можуть бути заблоковані. Вміст, який становить небезпеку для користувачів Інтернету, такі як інструменти для злому, шпигунські програми та фішинг-сайти, також піддаються нахмурі..

Свобода преси погана, а державні веб-сайти з новинами часто відмовляються висвітлювати суперечливі питання. Всі аспекти діяльності ЗМІ регулюються Законом про публікації та видавництво 1980 р., Який забороняє критику уряду.

Журналісти проводять самоцензуру, щоб дотримуватися урядових норм та бюрократії. Іноземним журналістам іноді відмовляють у в’їзді або депортації за висловлення своєї думки з політичних питань.

Інтернет-законодавство в ОАЕ

Свобода в Інтернеті зменшилася через кілька останніх законів ОАЕ, включаючи кіберзлочинність та антидискримінаційні статути. Закон про кіберзлочинність має на меті покарання осіб, які беруть участь у певних онлайн-заходах, наприклад, про терористичному веб-сайті або про те, щоб розпалити ненависть. Було внесено зміни в серпні 2018 року, щоб включити суворіші покарання для тих, хто порушує правила.

Законодавство про боротьбу з дискримінацією діє для боротьби з тероризмом, контролюючи ненависть. Він з часом змінювався і зазвичай використовується для стримування свободи вираження поглядів, виходячи за межі мови ненависті та сприяння насильству.

Людей часто заарештовують і їм можуть бути призначені здоровенні штрафи та тюремні вироки, що здається нешкідливими діями та ненасильницькими думками. Обговорення, визнані образою релігійних символів або ображення держави та її правителів, також є караними. Подібні випадки можна знайти в нашій кращій статті VPN для Сінгапуру.

Закон про боротьбу з дискримінацією попереджає, що він може засудити порушників до тюремного терміну до 10 років. Великі штрафи від 500 000 до 2 мільйонів дирхам (від 140 000 до 540 000 доларів), в’язниця або обидва можуть бути накладені за порушення закону про кіберзлочинність.

Влада неодноразово попереджала іноземних громадян, що вони повинні дотримуватися законів країни. Онлайн-активісти ув’язнені, а місцевих жителів та іноземців затримали за повідомлення в соціальних мережах.

У 2018 році чоловік був визнаний винним у використанні соціальних мереж для публікації недостовірної інформації про ОАЕ та пропаганді ненависті, що завдало шкоди репутації ОАЕ. Його засудили до 10 років ув’язнення та оштрафували на 1 мільйон дирхам (270 000 доларів) за наклеп на ОАЕ. Просто пам’ятайте про те, що ви публікуєте.

Безпека та конфіденційність в Інтернеті в ОАЕ

Ще одна причина використання послуги VPN – це ризик кібератак. Звіт Symantec за 2018 рік показує, що активність в сфері кіберзлочинності зросла. ОАЕ займає восьме місце в світі порівняно з дев’ятим у 2017 році. Наш найкращий VPN для Таїланду показує іншу країну з високими показниками кіберзлочинності..

Крім того, звіт Norton Security Insights стверджує, що майже 4 мільярди дирхамів (1 мільярд доларів) були викрадені кіберзлочинцями жертвами в ОАЕ протягом 2017 року. З цієї причини, це гарна ідея встановити одне з наших найкращих антивірусних програм.

Уряд також займається спостереженням.

“Ми розпочали моніторинг усіх каналів соціальних медіа – відстежуються всі веб-сайти та профілі”, – сказав один з представників TRA в інтерв’ю газеті “7days” в Дубаї.

Також повідомлялося, що датська філія британського підрядника з питань оборони BAE Systems продавала обладнання ОАЕ для службового нагляду.

Поряд із цим, Абу-Дабі запустив Falcon Eye у 2016 році, що є встановленою ізраїльською системою цивільного нагляду. Згідно з Близькосхідним оком, це дозволяє органам контролювати кожну людину, дозволяючи фіксувати та аналізувати моделі роботи, соціальні та поведінкові структури..

На початку цього року ОАЕ було встановлено, що здійснює нагляд за іншими урядами, бойовиками, журналістами та правозахисниками. Project Raven – це команда колишніх американських спецслужб, яка може використовувати кібер-зброю Карма, яка може проникнути в iPhone. Новини про проект з’явилися лише після того, як Ворон почав шпигувати за американцями.

ОАЕ – не єдиний уряд, який здійснює нав’язливий нагляд. Просто подивіться на нашу кращу VPN для США та найкращу VPN для Великобританії, щоб отримати детальну інформацію.

Найкращі VPN для ОАЕ 2020

Що робить VPN найкращим для Дубая

При визначенні найкращої VPN для Дубая та Абу-Дабі слід враховувати багато факторів. З огляду на те, що влада вважає образливою або ображаючою, найкраще переконатися, що ви не публікуєте нічого, що можна було б розглядати таким чином. Проте для спокою вам слід переконатися в тому, щоб вибрати безпечного постачальника VPN, який пропонує хороше шифрування.

Хороша безпека забезпечить вашу прихованість, тому якщо органи спробують відстежити вашу IP-адресу до вас, вони побачать лише мережу, до якої ви отримували доступ. Це приховає вас від будь-якого спостереження та роботи в режимі он-лайн. Наявність вбудованого перемикача знищення – ще одна хороша особливість. Це призведе до розриву Вашого підключення до Інтернету, якщо VPN вийде з ладу, зберігаючи Вас у безпеці.

Ваша конфіденційність не відрізняється від безпеки і так само важлива. Вам потрібно переконатися, що постачальник не веде журнали. Це означає, що не буде запису вашої онлайн-діяльності, тому компанія не може надати її, навіть якщо прохання влади.

Щоб обійти цензуру, виберіть постачальника, який має багато серверів, розташованих по всьому світу. Використання сервера, який знаходиться за межами країни, дозволить отримати доступ до всього, що було заблоковано.

Це стосується і геоблоків. Наприклад, підключіться до сервера в Сполучених Штатах, і ви зможете отримати доступ до США Netflix, навіть якщо він доступний лише там. Детальніше читайте в нашому матеріалі про перегляд твору США Netflix. З іншого боку, якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, який бачать лише мешканці ОАЕ, вам потрібно буде підключитися до розташованого там сервера, тому переконайтеся, що ваш постачальник послуг пропонує.

Швидкість – ще одна ключова особливість, особливо якщо ви плануєте потокове передавання. Ніхто не любить дивитись на завантажувальний екран. Якщо ви потоково завантажуєте чи завантажуєте, також переконайтеся, що немає обмежень пропускної здатності. Без цього ви досягнете заданого ліміту, і служба VPN перестане працювати, залишаючи вас вразливими.

Інші речі, які слід врахувати, – які пристрої ви використовуєте, якщо у постачальника є клієнт для них і якщо він зручний. Службу з клієнтами слід легко зв’язувати, а також у випадку, якщо у вас є проблеми та вартість, які можуть вплинути на ваше рішення.

З огляду на всі ці фактори, давайте розглянемо наші вибори найкращих віртуальних приватних мереж для використання в ОАЕ.

1. Найкращий VPN для ОАЕ: NordVPN

NordVPN є улюбленим на Cloudwards.net, розміщуючи в нашому кращому VPN-фрагменті, завдяки високому рівню безпеки та багатьом можливостям, які він може запропонувати. Окрім того, що у вас є найкраща безпека, воно має необов’язкове подвійне шифрування, що забезпечує більш високий захист для вашого з’єднання. Також є вбудований перемикач вбивств для спокою.

Попередній

Далі

Конфіденційність є високим пріоритетом для NordVPN. Він має сувору політику без реєстрації журналів, тому вам не доведеться піклуватися про записи вашої активності в Інтернеті. Прочитайте повний огляд NordVPN, щоб побачити, чому це найкращий VPN для Дубая.

У ньому більше 5000 серверів, розкиданих по 60 країнах, тобто у вас не повинно виникнути проблем з підключенням до того, хто може отримати доступ до того, що ви хочете, включаючи Netflix. Крім того, в ОАЕ є сім серверів для вмісту, обмеженого ним.

Швидкість швидкості, але якщо ви підключаєтесь до далекого сервера, це може стати повільним. Однак він швидко перемикає сервери. Обмежень пропускної здатності немає, тому ви можете передавати або завантажувати скільки завгодно.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Налаштування NordVPN легко, а компонування клієнта – зручна для користувача. Ви не матимете проблем з пошуком потрібного сервера і вибором потрібного сервера – прогулянка по парку. Він підтримує Windows та macOS, з мобільними додатками, доступними для Android та iOS. Він також зробив найкращий VPN для декількох пристроїв, оскільки він пропонує шість одночасних підключень.

Служба підтримки клієнтів є корисною, і ви можете зв’язатися з ними через чат або електронну пошту. Для швидкої відповіді радимо спілкуватися в чаті. Також є зручна база знань, якщо ви хочете спробувати вирішити проблему спочатку самостійно.

У NordVPN також є доступний щомісячний план, але, якщо підписатись на довгостроковий план, ви отримаєте набагато більше заощаджень. Якщо ви не відчуваєте себе комфортно, беручи на себе зобов’язання, ви можете скористатися його 30-денним відшкодуванням, щоб переконатися, що ви спочатку задоволені послугою.

2. Приватний доступ до Інтернету

Хоча приватний доступ до Інтернету не має всіх функцій інших провайдерів, він все ще є хорошим вибором для ОАЕ. Він має гарну безпеку, але він за замовчуванням встановлений 128-бітним шифруванням AES. Ви можете вручну встановити його на 256-бітний AES, хоча це призведе до уповільнення вашого з’єднання.

Як і у NordVPN, є вбудований перемикач захисту, щоб захистити вас, якщо VPN перестане працювати і журнали не зберігаються.

Покриття PIA не настільки добре, як наш найкращий вибір: сервери містять лише 32 країни. Однак, якщо однією з ваших головних цілей є потрапляння в США Netflix, у вас не повинно виникнути проблем, оскільки більшість його серверів розташовані саме там. У ОАЕ також є 10 серверів, якщо це саме те, що вам потрібно.

Однією з найкращих особливостей PIA є її швидкість, але це тому, що вона має легше шифрування. Якщо ви збільшуєте шифрування, сервіс сповільнюється, але все одно добре. Також немає обмежень на пропускну здатність, тому відправте їх.

Інші причини, які нам подобаються PIA

Налаштувати його легко: клієнти доступні для Windows, macOS та мобільні додатки для Android та iOS. Їх легко використовувати та швидко підключати. Плюс, перемикання серверів – це нескладно.

PIA підводить службу підтримки клієнтів. Він не пропонує жодного прямого чату. Ми перевірили підтримку електронної пошти для нашого огляду PIA, і, хоча вона проходила повільніше, відповідь, яку ми отримали, була ґрунтовною. Також є корисна база знань.

Колись PIA була одним з найдешевших варіантів із великим співвідношенням ваших грошей. Однак його ціни зросли, а річний план подвоївся. Це все-таки хороша послуга, і є семиденна гарантія повернення грошей, так що ви можете спробувати її перед тим, як здійснити.

3. ExpressVPN

ExpressVPN пропонує чудовий сервіс з хорошим шифруванням на 256-розрядному AES, який можна збільшити, якщо хочете. Також передбачено перемикач на знищення, тому вам не потрібно турбуватися про викриття, якщо VPN виходить з ладу і служба не веде журнали.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

У ньому є величезна мережа серверів у 94 країнах, тож є багато, що можна обійти блоками. Однак в ОАЕ його немає, тому для цього доведеться шукати деінде.

ExpressVPN як і раніше входить до першої п’ятірки завдяки відмінному сервісу з усією стороною. Плюс, якщо поточне планування стоїть на вашому порядку денному, ви можете віддати перевагу провайдеру. Він очолив найкращий VPN для трансляції та найкращий VPN для Netflix.

Швидкість також не є проблемою, оскільки це одна з найшвидших VPN, і немає обмежень пропускної здатності. Однак час його перемикання на сервер повільний. Детальніше про цю чудову послугу читайте в нашому огляді ExpressVPN.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

ExpressVPN – хороший вибір для людей, які хочуть чогось, що просто працює. Це робить для вас майже все. Все, що вам потрібно зробити – це вибрати сервер, до якого ви хочете підключитися, що легко. Його можна встановити на Windows, macOS, Android та iOS. Це найкращий VPN для iPhone, щоб ви могли класифікувати його як найкращий VPN для iPhone в ОАЕ.

Клієнтська підтримка не має найшвидших часів відповіді, але вона пропонує чат в режимі реального часу 24/7. Ви можете зв’язатися з ними електронною поштою, якщо хочете, а персонал корисний та доброзичливий. Також є зручна база знань.

ExpressVPN є досить дорогим порівняно з іншими постачальниками, але він вартий того, щоб отримати якісну послугу. Як і в інших, ви заощадите гроші, підписавшись на більш тривалий період. Скористайтеся 30-денною гарантією повернення грошей, щоб побачити, чи сподобалось вам.

4. ВипрВПН

Безпека VyprVPN хороша, і його протокол Хамелеон підсилює її. У сервісі також є налаштований вимикач захисту, щоб переконатися, що ви захищені, якщо з’єднання не вдалося. Журнали не зберігаються, тому вам не потрібно турбуватися про свою конфіденційність. Детальніше читайте у нашому огляді VyprVPN.

ВибірVprN-сервер-вибір

Хоча у нас немає такої кількості серверів, як у інших наших варіантів, вона достатньо розповсюдилася на понад 60 країн, щоб включити їх. Плюс у ньому є сервери в Дубаї, тобто ви можете отримати доступ до вмісту ОАЕ, якщо хочете. Швидкість не входить у найкращі функції VyprVPN, оскільки це може бути повільним.

Тим не менш, це не погано, і вам не потрібно турбуватися про обмеження пропускної здатності.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Клієнти на робочому столі доступні для Windows та macOS, а також мобільних додатків для Android та iOS. Версія для робочого столу може оновлюватись, але налаштування просте, і ви можете підключитися протягом декількох хвилин.

В Інтернеті є зручний розділ поширених запитань, тому, якщо у вас виникнуть проблеми, ви можете самі їх переглядати. Ви також можете поговорити зі службою підтримки через чат наживо або надіслати їх електронною поштою. Ми рекомендуємо останнє, якщо ваше питання має більш технічний характер, оскільки ви отримаєте більш ретельну відповідь.

ВипрВПН-домашня сторінка

VyprVPN доступний за щомісячною ціною, але ви отримаєте кращу цінність при більш тривалому плані. У нього є 30-денний термін повернення коштів, який повинен мати достатньо часу, щоб вирішити, чи подобається вам.

5. TorGuard

Хоча хороший варіант, є кілька причин, чому TorGuard стає останнім. Він пропонує хорошу безпеку, і ви можете віддати перевагу, якщо ви хочете повозитися. Він налаштовується за допомогою різних протоколів, які ви можете вибрати. Крім того, він має перемикач на вбивство і не веде журнали вашої активності в Інтернеті.

torguardclientarea

TorGuard пропонує велику кількість серверів у 55 країнах, включаючи деякі в Дубаї, тому ви можете отримати доступ до контенту звідти. Це, однак, не дає змоги обійти деякі геоблоки. Якщо потокова передача буде вашою основною діяльністю, вам потрібно пам’ятати про це.

Він надає можливість отримати спеціалізовану IP-адресу для потрібного місця, але за додаткову плату. Практично це гарантовано працює. Швидкість руху може відрізнятися, але вони нормальні, і немає обмежень щодо пропускної здатності.

Ви можете прочитати більше в нашому огляді TorGuard.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

Клієнти для настільних ПК для Windows та macOS доступні та прості у використанні. Також є додатки для Android та iOS, але налаштувати їх можна неприємно. Вибрати сервер, до якого потрібно підключитися, просто.

Підтримка підтримується за допомогою онлайн-посібників та форуму, який допоможе вам самостійно вирішити проблеми. Живий чат доступний, але він пропонується через компанію під назвою LiveChat. Знання обмежені, тому, якщо ваша проблема складна, вам краще використовувати систему електронної пошти.

Домашня сторінка TorGuard 2017

TorGuard пропонує безліч послуг з вибором тривалості. Річний план дає вам найкращу цінність і робить щомісячні витрати високими. Ваша загальна ціна буде залежати від того, якщо ви додасте якісь додаткові послуги. Якщо ви хочете спочатку перевірити послугу, вона пропонує семиденну гарантію повернення грошей.

Фінальні думки

Сподіваємось, ми допомогли вам вирішити, який постачальник із наших відгуків про VPN найкращий для ОАЕ. Незалежно від того, чи ви турист чи мешканець, радимо скористатися ним. 

Отримайте службу VPN, яка має безліч серверів для обходу блоків та розташувань у США для доступу до США Netflix та ОАЕ щодо вмісту, обмеженого цим вмістом. Вибір швидкого обслуговування без обмеження пропускної здатності теж корисний, як і ваша безпека. Ви хочете забезпечити безпеку, яка має перемикач на знищення та політику без журналів.

NordVPN – найкращий VPN для ОАЕ з його найвищою безпекою та великою серверною мережею, в тому числі в ОАЕ. Плюс до цього, ви потрапляєте в США Netflix. Якщо ви раніше використовували VPN в ОАЕ, повідомте про ваш досвід у коментарях нижче. Чому б не заглянути в наш архів VPN, поки ви також тут? Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me