Мексика – популярне місце, яке приймає понад 20 мільйонів відвідувачів на рік. Найвідоміша його гостра їжа, прекрасні пляжі та текіла. Руїни стародавнього ацтеків та майя можна побачити по всій країні та її столиці, Мехіко, обслуговує сучасне життя. Що б ви там не взяли, ви повинні використовувати один з наших кращих VPN для Мексики як віртуальний сомбреро для захисту в Інтернеті.


Віртуальна приватна мережа – це єдиний спосіб бути впевненим, що ви захищені від небезпек в Інтернеті, а також може бути корисним при спробі отримати доступ до певного контенту.

Якщо іспанська мова є вашою рідною мовою, або ви принаймні це розумієте, вам сподобається Мексика теленовели. Якщо ні, то, можливо, ви віддасте перевагу передавати програми з дому. Використання VPN дозволить вам підключитися до сервера у вашій країні та передавати улюблені шоу на таких службах, як Netflix (у нас також є повний посібник із перегляду Netflix США в Мексиці).

Те саме стосується тих, хто хоче отримати доступ до мексиканського контенту з іншої країни. Перегляньте наш найкращий VPN для Netflix для отримання додаткових рекомендацій.

Цензура в Мексиці

Цензура є поширеною проблемою для багатьох країн, де деякі є гіршими за інші – прочитайте наш фрагмент про Китай, щоб побачити, наскільки це може бути погано. У Мексиці мало цензури в Інтернеті. Він не блокує та не фільтрує вміст, а соціальні мережі доступні.

Зважаючи на це, у 2018 році було внесено зміни до Федерального закону про авторське право. Зміни дозволили видалити вміст з Інтернету, якщо вони підозрюються у порушенні авторських прав. Однак вилучення може відбутися, не доказуючи, що порушення мало місце. Інші країни суворіші, коли йдеться про порушення авторських прав в Інтернеті, про що ви можете прочитати в нашому найкращому творі VPN для Німеччини.

Незважаючи на відсутність заборон на вміст, платформи соціальних медіа та пошукові системи надіслали запити на видалення.

Facebook видалив вміст, пов’язаний зі стріляниною в школі в Монтеррей, Мексика, повідомленнями про наклеп і предметами, пов’язаними з незаконним продажем регульованих товарів. Google отримав запити на видалення через наклеп, авторські права та інші причини, а також Twitter повідомив про запити на видалення.

Інтернет-виступ

Свобода слова гарантується мексиканською конституцією, як і конфіденційність особистого спілкування. Однак, хоча наклеп було декриміналізовано на федеральному рівні, а в деяких штатах все ще є кілька місць, де залишаються закони про кримінальну наклеп..

За тими діючими законами мова не зовсім вільна, і їх часто використовують для залякування журналістів. Деякі, хто опублікував критичні звіти в Інтернеті, отримали позов.

Наприклад, кримінальна скарга була подана проти цифрового випуску новин Contramuro.com у лютому 2018 року мером Зітакуаро Карлосом Еррерою Телло, який звинуватив його у нападі на честь. Він з’явився після того, як відділення опублікувало звіт про нібито фінансові порушення в кількох компаніях, пов’язаних з мером.

У серпні 2011 року репетитора з математики та коментатора радіо були заарештовані після поширення чуток про викрадення дітей з місцевої школи та обом загрожує до 30 років ув’язнення. Чутки були неправдивими, і держава ввела нове правопорушення “порушення тривоги у суспільстві” для використання в подібних випадках викликати паніку, хоча було побоювання, що його можна використовувати занадто легко проти мови.

Також були погрози та насильство щодо засобів масової інформації, журналістів та блогерів, які повідомляють про такі теми, як наркотики, наркобізнес та насильство, пов’язане з наркотиками. Сотні були нападені або отримали погрози смертю чи залякують, а 12 – вбили. Щонайменше четверо працювали в Інтернеті для створення веб-новин або соціальних медіа.

Насильство змусило багатьох репортерів та деяких місцевих ЗМІ самоцензуруватися або повністю уникати повідомлення про певні історії. Зважаючи на це, напевно, найкраще слідкувати за прикладом і бути уважним, що ви публікуєте. Це може бути набагато гірше, проте для порівняння просто прочитайте наш найкращий посібник VPN для Сінгапуру.

Спостереження в Мексиці

Уряд збільшив свої повноваження щодо нагляду, використовуючи війну з наркотиками як виправдання. Закон про телекомунікації 2014 року частково замінив попереднє законодавство для забезпечення більшого нагляду із збереженням даних та геолокацією в режимі реального часу.

Відповідно до статті 189, такі компанії, як постачальники послуг Інтернету та мобільні мережі, повинні надавати власні геолокації та метадані. Зміни до Національного кримінально-процесуального кодексу у 2016 році внесли такі зміни, що державним структурам буде потрібно судовий ордер на геолокацію, хоча, якщо вони цього не роблять для, скажімо, розслідування.

Стаття 190 вимагає від компаній зберігати облік метаданих своїх користувачів щонайменше два роки та надавати охоронним агенціям доступ до даних будь-коли, коли це запитується. Уряд надсилає запити і компаніям соціальних медіа та Google щодо інформації про користувачів.

Закон про внутрішню безпеку, який був прийнятий у 2017 році, дозволяє військовим здійснювати розвідувальні дії будь-якими можливими способами (наскільки це законно), і зазначає, що зібрана інформація вважатиметься інтересом національної безпеки, тобто громадськість не може отримати доступ до неї. Правозахисні організації висловили стурбованість законом.

Багато відкриттів показали, що цифрові шпигунські технології, призначені для розслідування злочинців, зловживають. Citizen Lab встановив, що програмне забезпечення Pegasus використовується в Мексиці. Він продається виключно урядам, і дані свідчать, що уряд Мексики витратив на програмне забезпечення щонайменше 80 мільйонів доларів.

Були також повідомлення про те, що Мексика була великим клієнтом наглядової компанії Hacking Team. Він відомий тим, що надає урядовим, правоохоронним органам та іншим корпораціям по всьому світу наступальну технологію вторгнення та нагляду.

Найкращий VPN для Мексики 2020 року

Що робить VPN найкращим для Мексики

Багато постачальників у наших оглядах VPN, як правило, пропонують однакові функції, але деякі в деяких аспектах краще, ніж інші. Наприклад, вони можуть мати кращу безпеку чи обслуговування клієнтів. Потрібно знати, які функції є найважливішими для безпеки в Мексиці та які послуги найкращі для них.

Для Мексики ви хочете забезпечити безпеку, оскільки це допоможе захистити вас від спостереження та роботи в режимі онлайн. Завжди існує загроза онлайн-атак, незалежно від того, де ви знаходитесь, але ризик у деяких країнах вищий, ніж в інших.

Безкоштовні точки доступу до Wi-Fi стають все більш популярними, але вони можуть поставити вас під високий ризик виникнення кіберзлочинності. Прочитайте наш кращий VPN для Таїланду на прикладі цього. Неможливо дізнатися, наскільки надійним є зв’язок, тому найкраще зробити це захистити себе VPN. Пристойний антивірус теж добре мати.

Ви також хочете, щоб конфіденційність, яка відрізняється від безпеки, була в цьому списку. Щоб переконатися, що постачальник поважає конфіденційність, вам потрібна чітка політика без журналів, яка показує, що не буде запису ваших онлайн-заходів.

Її поширення на сервері – ще один важливий фактор. Чим більше його доступно, тим кращі шанси на обхід обмежень, таких як цензура чи геоблоки. Якщо ви хочете, щоб вміст обмежено Мексикою, вам також знадобляться сервери.

Швидкість – ще одна особливість, яку слід враховувати, особливо якщо ви хочете передавати трансляцію, і необмежена пропускна здатність також не вимагає перегляду улюблених шоу. Якщо у вас немає останнього, ви можете швидко досягти межі, і, як тільки ви це зробите, VPN перестане працювати, залишаючи вас вразливими.

Ще кілька факторів, на які слід звернути увагу, які пристрої підтримуються, скільки можна підключити за один раз, якість підтримки клієнтів та простота використання, особливо якщо ви не знаєте налаштувань. Нарешті, його ціна може порушити ваше рішення, оскільки деякі VPN дорожчі за інші.

1. Найкращий VPN для Мексики: CyberGhost

Ми вибрали CyberGhost найкращим VPN для Мексики. Це пристойний сервіс, який забезпечує хорошу безпеку, щоб захистити вас від небезпек в Інтернеті та поважати вашу конфіденційність завдяки суворій політиці без реєстрації.

Cyberghost-домашня сторінка-2018

У ньому понад 3000 серверів у 59 країнах, тому у вас не повинно виникнути проблем із доступом до потрібного вмісту. Це стосується 19 мексиканських мешканців, що дозволяє вам вибрати, щоб отримати мексиканський вміст.

Це швидко, але він може проходити повільніше на великих відстанях. Однак швидкість все ще пристойна, тому у вас не повинно виникнути проблем. Він також має необмежену пропускну здатність, тобто ви можете передавати та завантажувати скільки завгодно. Ознайомтесь з нашим оглядом CyberGhost для кращого ознайомлення з сервісом.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

CyberGhost можна встановити на Windows, macOS, Android та iOS. В останній версії є оновлений інтерфейс, що добре, але може зайнятися звиканням. Ви можете підключити до семи пристроїв одночасно, що допомогло йому зайняти друге місце в нашому найкращому VPN за декілька пристроїв, але це також обмеження для встановлення.

Підтримка клієнтів доступна, обширна база знань є вашим першим портом дзвінка. Якщо вам все-таки потрібна допомога, ви можете поговорити з працівником за допомогою прямого чату або електронної пошти 24/7. Чат в прямому ефірі – це найшвидший варіант, але електронна пошта найкраще підходити для отримання технічних проблем.

Щомісячна вартість нормальна, але ви заощадите гроші, зареєструвавшись на більш тривалий період. Існує семиденна пробна версія для Android та iOS, за допомогою якої ви можете дізнатися, чи сподобалось вам. Крім того, існує гарантія повернення грошей, умови якої змінюються залежно від обраного вами плану. Більш короткі плани отримують 14 днів, а довші – 45, але обидва дають багато часу для вирішення.

2. ExpressVPN

ExpressVPN займає перше місце у багатьох наших статтях. Він надає чудовий загальний сервіс і є найбільш захищеним VPN, що забезпечує найкращу безпеку. Існує чітка політика без спокою також.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

У понад 94 країнах є понад 3 000 серверів, які надають найкращі шанси переглянути потрібний вміст. Деякі теж у Мексиці, тож ви можете отримати доступ до вмісту звідти.

ExpressVPN – це найшвидший VPN на ринку, тому завантаження екранів не повинно бути проблемою. Також немає обмежень пропускної здатності, щоб зупинити вас у ваших треках. Ці функції допомогли йому зайняти перше місце в нашому кращому VPN для потокового твору. Перегляньте наш огляд ExpressVPN, щоб дізнатися більше.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Якщо у вас мало досвіду використання VPN, ExpressVPN може бути найкращим вибором для вас. Після встановлення він робить майже все інше за вас. Вам просто потрібно переконатися, що ви підключені до відповідного сервера, що легко. Якщо у вас є більше знань, ви можете змінити налаштування, але переконайтеся, що знаєте, що ви робите.

Його можна використовувати в Windows, macOS, Android та iOS. Крім того, є розширення для браузерів для Chrome, Safari та Firefox. П’ять пристроїв можна підключити одночасно, що не погано.

Якщо ви опинилися в солінні, доступ до чату та електронної пошти доступні 24/7. Чат в прямому ефірі – це найшвидший варіант, але маршрут електронної пошти краще, якщо вам потрібна більш поглиблена допомога.

Недоліком ExpressVPN є його вартість. Це дорого порівняно зі своїми конкурентами, але воно варте того, щоб отримати якісну послугу. Вибравши більш довгий план, ви можете знизити вартість, і є 30-денна гарантія повернення грошей, якщо це не для вас.

3. NordVPN

NordVPN – ще один постачальник, який часто рекомендують тут на Cloudwards.net. У нього є найкраща безпека навколо, з великим вибором протоколів та можливістю використання серверів подвійного переходу, які в основному додають більше захисту тунелю VPN. Конфіденційність також не залишається поза увагою, оскільки NordVPN не веде журнали.

Попередній

Далі

У вас не повинно виникнути проблем з підходом відповідного сервера, оскільки існує понад 5000 крапок 62 країни, в тому числі 15 в Мексиці.

Він має хороші швидкості, але, як і CyberGhost, він може сповільнюватися при підключенні до далекого сервера. Незважаючи на це, NordVPN все ще є хорошим вибором для потокової передачі, оскільки немає обмежень щодо кількості пропускної здатності, яку ви можете використовувати. Прочитайте наш огляд NordVPN для більш детального ознайомлення з постачальником.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Можна використовувати NordVPN для Windows, macOS, Android та iOS, а налаштування проста. Інтерфейс простий у використанні, і ви можете мати одночасно до шести пристроїв.

Існує велика база знань, на яку слід звернути увагу, якщо у вас виникли проблеми. Для отримання додаткової допомоги ви можете використовувати чат або електронний лист, щоб поговорити з членом служби підтримки. І те, і інше – це добре, але спілкування в чаті швидше.

Щомісячна ціна непогана, але довші плани, зрештою, будуть дешевшими. Доступний 30-денний відшкодування, тому ви можете переконатися, що ви задоволені цим, перш ніж повністю здійснити.

4. Приватний доступ до Інтернету

По-четверте, у нас є приватний доступ до Інтернету, який пропонує хороший сервіс, хоча він не має всіх можливостей своїх конкурентів. Захищеність хороша, але за замовчуванням встановлено 128-бітове шифрування. Краще, якщо ви вручну поміняєте це на більш бажаний 256-бітний для кращого захисту. Однак це може призвести до уповільнення вашого зв’язку.

приватний Інтернет-огляд-огляд-улюблені сервери

Тут також немає записів ваших онлайн-шенагів, оскільки PIA не веде журнали.

PIA має багато серверів – 3 279, якщо бути точнішими – але вони охоплюють лише 33 країни, що набагато менше, ніж інші провайдери. Тим не менш, ви повинні налаштувати мексиканський вміст, якщо це те, що ви шукаєте, оскільки в ньому є 33 сервери.

Однією з найкращих особливостей PIA є швидкість. Це, головним чином, до використання більш легкого шифрування за замовчуванням, але воно сповільниться, як тільки ви підвищите рівень шифрування. І все-таки швидкість нормальна, і перемикання серверів відбувається швидко. Це також дозволяє вам підключитися до іншого сервера, не відключаючись від того, який уже використовується. Плюс до цього немає обмежень у пропускній здатності.

Інші причини, які нам подобаються PIA

Ви можете встановити PIA на Windows, macOS, Android та iOS. У нього є прості у користуванні клієнти, і це чудово для користувачів Linux, оскільки це єдиний VPN, який має повний клієнт для платформи, саме тому це найкращий VPN для Linux. Ви можете одночасно підключити до п’яти пристроїв.

Існує гідна база знань, яка допоможе вирішити найбільш поширені проблеми. Однак в цілому обслуговування клієнтів можна було б покращити. Підтримка електронної пошти доступна цілодобово, але в чаті немає. Тим не менш, допомога доступна ґрунтовна, навіть якщо повільніше, ніж пропонують конкуренти PIA. Наш огляд PIA надає більш детальну інформацію про послугу.

PIA раніше була однією з найдешевших доступних варіантів, але її ціни останнім часом зросли. Це як і раніше справедлива ціна, але інші постачальники пропонують кращу послугу приблизно за ту ж ціну. Це розумна ідея, як і в інших службах, підписатися на більш довгий план і заощадити гроші. Семиденна гарантія повернення грошей існує, що дає вам багато часу, щоб спробувати.

5. ВипрВПН

Хоча VyprVPN не входить до списку списку, проте він забезпечує хорошу безпеку з додатковим захистом власного протоколу Хамелеона. Він також має сувору політику без журналів, тому вам не потрібно турбуватися про свою конфіденційність. Він також має інші цікаві параметри безпеки, про які ви можете прочитати в нашому огляді VyprVPN.

ВибірVprN-сервер-вибір

Його сервери охоплюють 64 країни, але наявна кількість є низькою порівняно з іншими постачальниками. Всього їх понад 700, а деякі – у Мехіко, що є плюсом, якщо ви дотримуєтесь мексиканського вмісту.

Її швидкості непогані, але іноді це може бути повільно. Однак немає обмежень щодо використання пропускної здатності, що добре.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Є клієнти для Windows, macOS, Android та iOS, але інтерфейс датований. Однак, це все ще просто у використанні. Ви можете підключити три пристрої одночасно, і, якщо вам потрібно більше, ви можете підписатися на преміум-пакет, щоб накопичити його до п’яти.

Якщо ви зіткнулися з проблемою, ви можете скористатися розділом FAQ, який допоможе вирішити її. Якщо цього не зробити, ви можете зв’язатися із службою підтримки в чаті або електронною поштою 24/7. Для швидкої відповіді вам слід скористатись чатом у прямому ефірі, але або запропонувати короткі відповіді, що не чудово.

Його ціновий план є розумним, і існує 30-денний термін повернення коштів, який ви можете використати, щоб перевірити його перед тим, як скористатися.

Фінальні думки

Сподіваємось, тепер ви зрозуміли, чому вам слід використовувати VPN в Мексиці чи де завгодно. Вибираючи постачальника, ви повинні переконатися, що він має високу безпеку та сервери, розставлені по всьому світу, щоб ви могли легко отримувати доступ до вмісту. Це також має включати Мексику, якщо ви хочете переглянути вміст, обмежений там.

Нашим переможцем для Мексики є CyberGhost, оскільки він має хорошу безпеку та багато серверів на вибір, серед яких 19 у Мексиці. Крім того, завдяки семиденному пробному терміну та гарантії повернення грошей ви нічого не втрачаєте.

Якщо у вас є рекомендації щодо використання VPN, перебуваючи в Мексиці, викладіть їх у розділі коментарів нижче. Ми хотіли б їх почути. Не забудьте ознайомитись і з іншими нашими статтями VPN. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me