Найкращий VPN для Малайзії 2020 року

У Малайзії можна поласувати вуличною їжею в Пенангу, відвідати найстаріший тропічний ліс у Тамані Негарі та дивно дивитись на знакові, 451-метровий вежі-близнюки Петронас у Куала-Лумпурі. Це красиве і різноманітне місце, але ви не можете уникнути потреби в безпеці під час роботи в Інтернеті. Ми склали список найкращих VPN для Малайзії, щоб ви могли залишатися в безпеці на сонці.


Є багато причин, які роблять використання віртуальної приватної мережі хорошою ідеєю. Незважаючи на те, що деякі країни, такі як Китай, Малайзія піддаються певній цензурі в Інтернеті (читайте кращі VPN для Китаю). За даними Freedom on the Net 2017, Малайзія частково безкоштовна, тому ви можете знайти заблоковані веб-сайти.

Деякі блоки, такі як азартні ігри в Інтернеті та порнографія, юридично виправдані законами та правилами Малайзії, але блокування веб-сайту в стилі Instagram під назвою Jinggo Fotopages, яке спеціалізується на малайзійській політиці та інших подібних за характером, демонструє, що така цензура є політично мотивований.

Малайзійська цензура

Малайзійська цензура

У 2015 році уряд заблокував деякі веб-сайти з новин через те, що вони висвітлювали скандал з трансплантатами, в якому екс-прем’єр-міністр Наджіб Разак звинувачувався у перерахуванні мільйонів з фонду “Малайзія Девелопмент Берхад” на його особистий банківський рахунок. Йому пред’явлено звинувачення за його причетність.

Багато політичних веб-сайтів, які не можуть працювати в Малайзії, перенесли свої адреси до Великобританії, що ускладнює владу притягнення їх до відповідальності. У Малайзії вони все ще заблоковані, але VPN може допомогти вам отримати доступ до них.

Загальні блоки

Інші блоки включають блоги, торент-сайти, сайт знайомств під назвою Adult Friend Finder та веб-сайти, причетні до шахрайства в Інтернеті. Їх виконує Малайзійська комісія з питань зв’язку та мультимедіа. Офіційного списку веб-сайтів немає, але в цих таборах часто з’являються блоки.

MCMC може доручити веб-сайтам видаляти вміст, особливо якщо це критично до уряду. Незважаючи на те, що соціальними мережами користуватися безкоштовно, деяким власникам блогу та користувачам Facebook сказали видаляти публікації чутливого характеру.

Закон про крадіжки в Малайзії, який було оновлено у 2015 році, може бути використаний для оголошення публікацій щодо крамольних і їх також заблокованих.

Громадяни мають право на свободу слова та вираження поглядів, але, згідно із Законом про крадіжку, існують обмеження. Закон забороняє будь-що, що викликає презирство до правителів Малайзії, і забороняє розпалювати ненависть між расами та релігіями.

Якщо вас визнають винними в крадіжці, ви можете загрожувати штрафом або до семи років у в’язниці, який може бути збільшений до 20, якщо ви виявили тілесні ушкодження чи майнові збитки..

У розділах 499 – 520 Кримінального кодексу Малайзії є наклеп на кримінальне правопорушення. Засоби масової інформації мають більше свободи, наданої Законом про наклеп 1957 року, доки вона може довести, що вміст є точним та публікується без злостивості.

На додаток до цього, було багато випадків, коли людей заарештовували та притягували до відповідальності за онлайн-виступ, зокрема чоловік у 2016 році, який був засуджений на рік ув’язнення за ображення королівської родини у Facebook.

У Сінгапурі є подібні випуски, про які ви можете прочитати в нашому найкращому довіднику VPN для Сінгапуру.

Ваша конфіденційність у Малайзії

Ступінь державного нагляду в Малайзії невідома, але захист конфіденційності, як правило, поганий, і навіть власників мобільних телефонів потрібно зареєструвати. Науково-дослідна група Citizen Lab, заснована в Університеті Торонто, повідомила, що виявила програмне забезпечення, відоме як FinFisher, на серверах по всьому світу, в тому числі в Малайзії.

FinFisher – це нав’язливе програмне забезпечення для нагляду, яке поширюється компанією Gamma International, що дозволяє урядовим правоохоронним та розвідувальним органам підключатися до комунікацій та вкрадати паролі. Висновки Citizen Lab дозволяють використовувати його ширше. Прочитайте наш фрагмент про спостереження для отримання більш детальної інформації.

Малайзійський Закон про захист персональних даних 2010 року забороняє комерційним організаціям продавати особисті дані або дозволяти третім сторонам використовувати їх. Штраф за це – штрафи до 100 000 малайзійських рінггітів (23 800 доларів) або в’язниця. Федеральний та штат урядів, однак, звільнені від закону.

Поряд із захистом своїх даних від спостереження, ви повинні пам’ятати про кіберзлочинність, включаючи шахрайство та афери в Інтернеті. Це зростає в Малайзії, і стурбованість громадськості щодо кіберзагроз переважає фізичну. Ознайомтеся з нашим найкращим VPN для Таїланду для ще одного погляду на онлайн-загрози.

Тепер, коли ви знаєте, чому потрібно використовувати VPN в Малайзії, давайте подивимось, як ми зробили наші вибори.

Найкращий VPN для Малайзії 2020 року

Що робить VPN найкращим для Малайзії

Хоча є багато факторів, які слід враховувати при виборі постачальника з наших відгуків про VPN, деякі є важливішими, ніж інші в Малайзії. Державне спостереження є великою проблемою, як і кіберзлочинністю, тому ви хочете переконатися, що ви вибрали той, який має велику безпеку. Це захистить вас від влади та захистить ваші дані від онлайн-загроз.

Безпечний антивірус також не шкодить.

Поряд з тими, перемикач на вбивство – хороша ідея для ще більшого захисту. Це забезпечить відключення від Інтернету, якщо VPN не працює, запобігаючи протікання ваших даних.

Ваша конфіденційність так само важлива, тому постачальник VPN повинен мати чітку політику без реєстрації, а це означає, що не буде запису вашої онлайн-діяльності.

Ви також хочете гарної серверної мережі, оскільки це допоможе вам обійти будь-які блоки, на які ви потрапляєте. Це включає в себе геоблоки, які не дозволяють вам отримувати доступ до потокових служб у різних регіонах. Більше серверів дає вам більше шансів обійти їх.

Якщо ви хочете, щоб вміст було обмежено Малайзією, вам знадобляться сервери, розташовані там. Також у нас є детальна інформація про те, як отримати малайзійську IP-адресу.

Швидкість також важлива, особливо якщо ви хочете більше потоку, ніж заїкання. Ви можете прочитати наш кращий VPN для потокового твору для отримання додаткових рекомендацій. Неограничена пропускна здатність також є хорошою ідеєю, оскільки вам не доведеться турбуватися про будь-які обмеження даних.

Ви також хочете врахувати простоту використання та те, які пристрої він підтримує, а також якість підтримки клієнтів, яку пропонує постачальник. Нарешті, на ваше рішення може вплинути ціна, яка залежить від послуги. Але це стосується нашого довідника.

1. Найкращий VPN для Малайзії: NordVPN

NordVPN – один з найкращих постачальників VPN. Її безпека є першокласною і включає можливість подвійних серверів, які шифрують ваше з’єднання двічі.

Він має перемикач на знищення, щоб захистити вас, якщо VPN не працює, і ви можете бути впевнені, що ваша конфіденційність шанується своєю політикою щодо без реєстрації.

Попередній

Далі

У NordVPN є багато серверів, що поширюються в 60 країнах, тому у вас не повинно виникнути проблем із доступом до потрібного вмісту. У Малайзії теж сім, якщо ви хочете, щоб вміст було обмежено. Ви можете прочитати наш огляд NordVPN для більш поглибленого перегляду сервісу.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Швидкість руху NordVPN хороша, але вона може бути повільною при з’єднанні на великі відстані. Однак він має швидкий час перемикання сервера та необмежену пропускну здатність, це означає, що вам не потрібно турбуватися про досягнення межі.

Установка проста, і ви швидко підключитесь. Клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS, які прості у використанні та мають хороший макет.

Також є корисна база знань, тож ви можете спробувати усунути незначні проблеми самостійно. Якщо виникає більш технічна проблема, ви можете зв’язатися із службою підтримки клієнтів через чат або електронну пошту. Чат в прямому ефірі – це найшвидший з двох, але що б ви не вибрали, персонал корисний.

Він має доступну щомісячну ставку, але ви можете заощадити готівку, підписавшись на більш тривалий план. NordVPN також пропонує повернення за 30 днів, тому ви можете спробувати, не ризикуючи грошима.

2. ExpressVPN

Ми рекомендуємо ExpressVPN приблизно так само часто, як NordVPN, і з поважної причини. Він має велику безпеку, щоб захистити вас, і перемикач вбивств для отримання більшого захисту. Він також займає позиції в конфіденційності, оскільки має сувору політику без журналів.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

ExpressVPN має сервери в 94 країнах, що більше, ніж NordVPN. Однак, загалом їх менше, але підрахунку достатньо. Деякі є і в Малайзії, якщо вони вам потрібні. Детальніше про послугу читайте в нашому огляді ExpressVPN.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

ExpressVPN вперше увійшов до нашого найшвидшого VPN-сервісу, і немає обмежень пропускної здатності. Хоча це підводить його повільний час перемикання сервера.

Це простий у використанні і чудово, якщо ви хочете щось, що працює з коробки. Після встановлення він робить все найбільше за вас. Все, що вам потрібно зробити – це вибрати відповідний сервер і переконатися, що ви підключені до нього. Ви можете використовувати ExpressVPN для Windows, macOS, Android або iOS та завантажити розширення для браузера для Firefox, Chrome або Safari.

Підтримка клієнтів доступна цілодобово через чат та електронну пошту. Для швидкої відповіді рекомендуємо скористатися чатом у прямому ефірі, але маршрут електронної пошти найкраще підходити для отримання більш технічних запитів. Однак, персонал корисний у будь-якому випадку.

Недоліком ExpressVPN є його ціна, оскільки це один з найдорожчих варіантів VPN. Проте вартість послуги, яку ви отримуєте, вартує. Ви можете заощадити гроші, вибравши довший план, і він пропонує 30-денну гарантію повернення грошей на спокій.

3. CyberGhost

CyberGhost – наступний, і хоча він не може перемогти наші перші два варіанти, він пропонує хорошу послугу. Він має велику безпеку, але він не такий налаштований, як деякі, і перемикач “kill” для завантаження. Вам також не потрібно турбуватися про конфіденційність, оскільки це не веде журнали.

Він має сервери, що охоплюють 58 країн, 10 з яких перебувають у Малайзії, що дає вам багато на що вибрати. Прочитайте повний огляд CyberGhost, щоб краще ознайомитись із сервісом.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

CyberGhost має хороші швидкості, але, як і NordVPN, він не великий на великі відстані. Немає обмежень пропускної здатності, тому вам не потрібно турбуватися про те, скільки даних ви використовуєте.

Ви можете використовувати CyberGhost в Windows, macOS, Android та iOS. Інтерфейс був нещодавно оновлений, і хоча це може зайняти деякий час, щоб звикнути, його легко використовувати. 

Якщо у вас виникли проблеми, ви можете скористатися великою базою знань, яка допоможе вирішити незначні проблеми. Якщо вам потрібна додаткова допомога, ви можете зв’язатися із службою підтримки клієнтів через чат або електронну пошту. Ми з’ясували, що чат в реальному часі – це найефективніший варіант.

Щомісячна ціна CyberGhost є доступною, але ви можете взяти на себе більш тривалий план економії. Для Android та iOS доступна семиденна пробна версія, тому спершу можна спробувати. Крім того, існує гарантія повернення грошей, яка стосується всіх платформ. Ви отримуєте 14 днів із місячним планом і 45 днів із більш тривалими.

4. TorGuard

TorGuard – ще один хороший вибір для Малайзії. Він має гідну безпеку та безліч налаштувань, які нам подобаються. Можна вибрати багато протоколів, але переконайтеся, що ви знаєте, що ви робите. Він також забезпечує перемикач на знищення, а також сувору політику без журналів.

torguardclientarea

Він має сервери в 55 країнах, включаючи Малайзію, що дає вам достатньо вибору для обходу блоків. Перегляньте наш огляд TorGuard для отримання додаткової інформації.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

Швидкість пристойних, але вони можуть змінюватися. На щастя, немає обмежень пропускної здатності. Клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS. Мобільні додатки, однак, можуть створити біль.

Якщо у вас є проблеми, ви можете скористатися зручними посібниками та форумом. Їх має бути достатньо для вирішення незначних проблем. Якщо вам потрібна додаткова допомога, ви можете звернутися в службу підтримки. Чат в прямому ефірі пропонується, але його підтримує загальна компанія з обслуговування клієнтів. З цієї причини підтримка електронної пошти – найкращий варіант для отримання більш технічних питань.

Домашня сторінка TorGuard 2017

Як і інші, ви можете заощадити гроші, вибравши річний план замість місячного. У нього є семиденна гарантія повернення грошей, тому ви можете спробувати це перед тим, як скористатися.

5. ВипрВПН

Останнє – ВипрВПН. Незважаючи на те, що займає п’яте місце, це чудова послуга. У нього хороша безпека та власний протокол шифрування, званий Хамелеон, який в основному додає захист тунелю VPN. У VPN є перемикач на знищення, і ви можете бути впевнені, що немає записів про вашу діяльність, оскільки він не веде журнали.

Він має сервери в 64 країнах, але загальна кількість нижче, ніж у інших наших рекомендацій. Проте деякі є в Малайзії, якщо вони вам потрібні. Прочитайте наш повний огляд VyprVPN для отримання більш детальної інформації.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Його швидкість нормальна, але часом може бути повільною. Немає обмежень у тому, яку пропускну здатність ви використовуєте, однак це плюс. Ви можете встановити його в Windows та macOS, але клієнти для них мають погані макети. Якщо ви хочете, ви можете скористатися мобільними додатками для Android та iOS, які є кращими.

Підтримка доступна, якщо вона вам потрібна. Розділ FAQ може допомогти вам вирішити більшість проблем самостійно. Якщо цього не зробити, ви можете зв’язатися з членом персоналу через чат або електронну пошту. Чат в реальному часі проходить швидше, але вам буде краще подавати електронну пошту, якщо проблема складна.

ВипрВПН-домашня сторінка

Щомісячний тариф для VyprVPN є доступним, але вибір довгострокового плану буде кращим для вашого гаманця в довгостроковій перспективі. Ви можете скористатися 30-денною гарантією повернення грошей, яка повинна дати вам достатньо часу, щоб вирішити свою думку.

Фінальні думки

Це наш вибір найкращого VPN для Малайзії. Ви повинні вибрати той, який має надійну безпеку, щоб утримати вас від нагляду, онлайнової роботи та кіберзлочинності. У цьому допоможе і перемикач на вбивство. Ви також хочете використовувати VPN, який має широку серверну мережу, оскільки це дасть вам найкращі шанси на минулі блоки.

Хоча будь-якої з наших рекомендацій буде достатньо, найкращим VPN для Малайзії є NordVPN. Він має велику безпеку, яка допоможе вам захищати екрани та тисячі серверів для завантаження. З 30-денним відшкодуванням ви нічого не втрачаєте.

Якщо ви побували в Малайзії та використовували VPN, повідомте про ваш досвід у коментарях нижче. Ознайомтеся і з іншими нашими статтями VPN. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me