Найкращий VPN для Камбоджі в 2020 році: конфіденційність у Пномпені

Відвідавши Камбоджу, ви зможете насолодитися красою Ангкор-Ват, зануритися в історію країни та насолодитися на задньому сидінні тук-тук. Країна метушиться з туристами, але ви можете знайти приховані паради, де можна повністю впасти з мережі. І все-таки, коли ви в Інтернеті, корисно використовувати один з наших найкращих VPN для вибору Камбоджі.


Віртуальні приватні мережі в даний час стають необхідністю через зростання цензури та нагляду по всьому світу. Використовуючи його, ви будете захищені від будь-якого моніторингу та інших небезпек в Інтернеті. Це також може допомогти вам обійти цензуру та інші обмеження, наприклад, геоблоки.

Наприклад, бібліотека Netflix відрізняється в кожній країні, де вона доступна, завдяки чудовій забороні Netflix.

Тож, хоча бібліотека Камбоджі може мати кілька привабливих шоу, можливо, вам не вистачає версії вашої країни. Щоб отримати доступ до Netflix США, вам знадобиться IP-адреса США, і VPN може допомогти вам отримати її. Якщо ви хочете пропустити головний вибір, просто підпишіться на акаунт у ExpressVPN.

Найкращий VPN для Камбоджі 2020

Що робить VPN найкращим для Камбоджі

У нашому списку відгуків VPN є багато гідних постачальників, на які можна вибрати, але вам потрібно переконатися, що він підходить для використання в Камбоджі. 

Загроза країни щодо моніторингу в Інтернеті та підвищення рівня кіберзлочинності роблять безпеку головним фактором. Наявність великої безпеки захистить вас від будь-яких небезпек і збереже вас від прихованих очей. Включення комутатора вбивства також є хорошою ідеєю, оскільки вона повністю відключить вас, якщо VPN не вдасться.

Ваша конфіденційність так само важлива, але те, що забезпечити безпеку, не означає, що вона автоматично включена. Переконайтесь, що компанія не веде журнали – це обов’язково. З цим підтвердженим було б не важливо, чи влада запитає інформацію, тому що нічого не здавати.

Щоб обійти будь-яку цензуру чи геоблоки, слід вибрати VPN, який має гарну серверну мережу. Чим більше країн у нього є сервери, тим простіше вам буде обійти будь-які обмеження, а наявність пристойного числа – хороша ідея. Крім того, якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, обмеженого в Камбоджі, вам потрібно переконатися, що в ньому є сервери.

Хороші швидкості вигідні, щоб допомогти вам ухилитися від дратівливих екранів завантаження, як і необмежена пропускна здатність, тому вам не потрібно стежити за своїм обмеженням. Це тому, що якщо ви досягнете обмеження, VPN перестане працювати, і ви будете захищені. 

Ці функції також корисні для потокового передавання. Якщо ви хочете це зробити, і ви хочете отримати доступ до Netflix, вам потрібно буде переконатися, що VPN може перемикати минулі детектори VPN Netflix. Немає багатьох VPN, які можуть це зробити, але ми округлили ті, які можуть бути в нашому найкращому VPN для Netflix..

Ви також можете розглянути, з якими пристроями він сумісний, наскільки простий у користуванні та скільки з’єднань він дозволяє. Пристойне обслуговування клієнтів добре мати, а VPN мають різні ціни, тому вам потрібно буде переконатися, що ви задоволені вартістю.

Найкращий VPN для Камбоджі: ExpressVPN

ExpressVPN є переможцем Камбоджі. Це відмінна VPN, яка забезпечує все необхідне для безрезультатного інтернету. 

Він має фантастичну безпеку, яка встановлена ​​при 256-бітному шифруванні за замовчуванням, але ви можете збільшити її, якщо хочете. Передбачено перемикач на знищення, який також включений за замовчуванням. Крім того, ваша конфіденційність перебуває в надійних руках з його суворою політикою щодо не-журналів.

expressvpn-огляд-тест на швидкість

ExpressVPN має вражаючу серверну мережу з більш ніж 3000 серверами, що охоплюють 94 країни. Плюс, у Камбоджі їх є, і ми виявили, що це не так багато VPN. 

Якщо доступ до вмісту в Камбоджі є обов’язковим, вам потрібно вибрати ExpressVPN або нашу п’яту рекомендацію – HideMyAss. Також є варіант нашого нечесного згадування, але прочитайте цей розділ, щоб з’ясувати, чому це погана ідея. 

Повернувшись до ExpressVPN, це найкращий VPN, який поєднує хорошу безпеку з камбоджійськими серверами, нічого кращого не буде, період.

Це найшвидший VPN на ринку, і ви отримуєте необмежену пропускну здатність. Ці особливості та той факт, що він може потрапити на будь-яку потокову платформу, заслужили це перше місце в нашому найкращому VPN за потокове порівняння. Прочитайте наш огляд ExpressVPN, щоб дізнатися більше про послугу.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

ExpressVPN можна встановити на Windows, macOS, Android та iOS. Він дозволяє п’ять одночасних підключень, а також є розширення для браузерів для Firefox, Chrome та Safari. 

Це простота у використанні та чудовий вибір для початківців завдяки своїй простоті. Однак, технічно налаштовані визирачі також можуть повозитися з налаштуваннями. Спочатку переконайтеся, що ви знаєте, що ви робите.

Корисна база знань під рукою, якщо ви застрягли. Крім того, ви можете зв’язатися із службою підтримки через чат та електронну пошту, які доступні 24/7. Однак ви повинні піти по електронній пошті для отримання додаткових технічних проблем.

ExpressVPN коштує дорого, і цього приховування не приховують. Однак ви можете зменшити вартість, підписавшись на один із його довших планів. Існує також 30-денна гарантія повернення грошей, якщо вам це не сподобається.

NordVPN

NordVPN – ще один провайдер, який пропонує чудову безпеку. Насправді він має одні з найкращих цінних паперів на ринку. Він захистить вас своїми налаштуваннями за замовчуванням, але також пропонує використання його серверів подвійного переходу, що додає ще більше захисту для з’єднання. Він включає в себе перемикач на вбивство, і існує суцільна політика без реєстрації.

nordvpn-review-сервер-навігація

Його серверна мережа більша, ніж у ExpressVPN, доступні понад 5600 серверів. Однак він охоплює лише 60 країн, і в Камбоджі також немає серверів.

Швидкість руху швидко відбувається на певних серверах, хоча ті, які розташовані далі, часто страждають від меншої швидкості. Пропускної здатності немає обмежень, і вона може легко потрапити у всі потокові служби. Перегляньте наш огляд NordVPN для отримання більш детальної інформації.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS. Одночасно можна підключити до шести пристроїв, є розширення для браузерів для Firefox та Chrome. Клієнти також прості у користуванні.

Якщо у вас виникли проблеми, є база знань, яка допоможе вирішити найбільш поширені проблеми. Підтримка чату та електронної пошти також доступна цілодобово. Так чи інакше, допомога хороша, але чат наживо отримає найшвидший відгук.

NordVPN пропонує хороше співвідношення ціни та якості. Щомісячний план не великий, але в кінці кінців довший виходить дешевшим. Існує 30-денне вікно повернення коштів, тому нічого втрачати.

ВипрВПН

Ще один гідний вибір для Камбоджі – це ВипрВПН. Незважаючи на те, що у нас немає всіх дзвіночків наших перших двох виборів, він має чудову безпеку. Це налаштовується з різними протоколами на вибір, плюс у нього є власний протокол Chameleon для додаткового захисту. Включений перемикач на знищення, і він має політику без журналів.

ВипрВПН-Клієнт

З урядом Камбоджі, що здійснює моніторинг приватних комунікацій, також варто зазначити, що Golden Frog, компанія, яка управляє VyprVPN, має додаткову послугу під назвою Cyphr. Це додаток, який забезпечує всі ваші повідомлення захищені за допомогою шифрування. Він сумісний з Android та iOS, і він безкоштовний, тому обов’язково варто сходити.

Його серверна мережа невелика в порівнянні з іншими, але їх існує понад 700 в 64 країнах, що ще достатньо для вибору. Хоча в Камбоджі немає серверів.

Швидкість випрВПН нормальна, але не велика. Однак вони повинні бути добре для більшості видів діяльності, і це може потрапити в більшість потокових служб. Ви також отримуєте необмежену пропускну здатність. Прочитайте наш огляд VyprVPN для отримання додаткової інформації.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Він працює з Windows, macOS, Android та iOS, і ви можете підключити до п’яти пристроїв одночасно, залежно від обраного плану. Він простий у використанні, а його мобільні додатки – одні з найкращих доступних, що робить його одним із найкращих VPN для Android-вибору.

Доступна проста база знань. Чат в прямому ефірі доступний 24/7, але він спочатку з’єднає вас з ботом, який просто поверне вас до бази знань. Існує кнопка, яка дозволить вам зв’язатися з людиною, але час очікування варіюється. Електронна пошта також доступна 24/7.

Можна вибрати два пакети: “стандартний” або “преміальний”. “Стандартний” пакет отримує три з’єднання, але пакет “преміум” забезпечує п’ять з’єднань та використання протоколу Chameleon. 

Вибравши пакет, який ви хочете, ви можете вибрати щомісячний або щорічний план. Щорічно це робить його більш доступним у довгостроковій перспективі, але є 30-денна гарантія повернення грошей, якщо ви передумаєте.

CyberGhost

CyberGhost – ще одна поважна послуга. Він має гарну безпеку за замовчуванням і включає в себе автоматичний вимикач вбивства. Автоматичне використання добре, якщо ви хтось, хто забув би його ввімкнути. Однак CyberGhost постійно ввімкнено, що може сприймати як мінус, оскільки ви не можете керувати цим. Політика без реєстрації діє і для конфіденційності.

cyberghost-огляд-розширений-ui

У нього велика серверна мережа, але загальна кількість серверів може щодня підніматися вгору і вниз, тому ми просто скажемо, що в понад 80 країнах існує більше 5000. Камбоджійських серверів немає.

Його швидкість швидка, але подібно до NordVPN, вона може сповільнюватися на великі відстані. Немає обмежень пропускної здатності, і він може входити в більшість потокових служб. Наш огляд CyberGhost детальніше описується.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

CyberGhost має клієнтів для Windows, macOS, Android та iOS, і це дозволяє підключати до семи пристроїв одночасно. Однак це означає, що сім – це обмеження, на скільки ви можете встановити його. Існують також розширення для браузера для Chrome і Firefox. Це простий у використанні, особливо з часу останнього оновлення.

Його база знань чудова, що пропонує широку самодопомогу. Є також швидкий і доступний чат 24/7 в прямому ефірі. Однак якщо у вас є більш технічна проблема, вам краще навести її на команду електронної пошти.

Це недорого, якщо ви не ходите на щомісячному плані. Для користувачів Android та iOS доступна безкоштовна пробна версія. Плюс щомісячний план має 14-денну гарантію повернення грошей, а більш тривалий – 45 днів.

HideMyAss

Остання послуга, яку ми вибрали, – це HideMyAss, і вибір ґрунтується виключно на тому, що це другий вибір, якщо вам потрібні сервери в країні. 

Він має гарну безпеку, встановлену при 256-бітному шифруванні за замовчуванням. Також включений перемикач на вбивство. Він має політику без журналів, але це хвилює, оскільки він зберігає деякі журнали. 

hidemyass-slider4

HMA каже, що вона не реєструє вашу IP-адресу, але це стосується інших даних, таких як часові позначки, IP-адреса сервера, який ви використовуєте, та інша інформація. Дані зберігаються протягом 30 днів, і хоча самі дані не є проблемою, вони можуть бути пов’язані з вами через вашу інформацію про реєстрацію. 

Хоча HMA не має величезної кількості серверів – наразі їх понад 1000 – він охоплює 190 країн, що набагато більше, ніж будь-який інший провайдер. У Пномпені також є два для вмісту Камбоджі.

Його швидкість вражає, але не найшвидша з доступних. Немає обмежень пропускної здатності, і він може потрапляти в деякі потокові мережі, включаючи Netflix. Прочитайте наш огляд HideMyAss для кращого розуміння.

Інші причини, які нам подобаються HMA

HMA підтримує Windows, macOS, Android та iOS. Він дозволяє до п’яти одночасних підключень, а інтерфейс простий у використанні.

Є корисна база знань з великою кількістю інформації та посібників для самодопомоги. Чат та електронна пошта доступні 24/7. Живий чат отримає найшвидший відповідь, але його найкраще використовувати для основних питань. Якщо у вас є більш технічні проблеми, найкращим є маршрут електронної пошти.

Його ціна не велика, і немає місячного варіанту плану, тож у вас не буде іншого вибору, як підписатися на більш довгий. Найкоротший доступний план розрахований на один рік, але є 30-денна гарантія повернення грошей на спокій. Також є семиденна безкоштовна пробна версія, але вам доведеться викопати її, щоб знайти її.

Інтернет-цензура в Камбоджі

Свобода Інтернету в Камбоджі погіршилася в умовах авторитарних тенденцій Хуна Сена, прем’єр-міністра, який триває найдовше в світі. Веб-сайти регулярно блокуються, особливо якщо вони публікують інформацію, яка загрожує правлінню Народної партії Камбоджі (CPP). Порнографія та інші явні веб-сайти також можуть бути заблоковані.

Багато веб-сайтів новин було заблоковано, особливо це – “Камбоджійський щоденник”. Служба новин розкрила чимало корупційних скандалів та питань з дотриманням прав людини в країні, а її друковане видання та офіс Пномпена було закрито у 2017 році. Однак він продовжує публікувати вміст в Інтернеті за межами країни..

Інші веб-сайти новин були заблоковані за кілька днів до загальних виборів 2018 року. Через це не було висвітлення опозиції, що дало перевагу прем’єр-міністру Хуну Сену та КПЗ. 

У 2018 році уряд видав міжвідомчий «пракас», який наказав усім провайдерам встановити програмне забезпечення та обладнати інструменти спостереження, щоб можна було контролювати веб-сайти та соціальні медіа. Інструменти провайдерів потім фільтрують та блокують все, що вважається незаконним, дискримінаційним чи загрозою національній безпеці.

Додатки для соціальних медіа та повідомлень доступні у вільному доступі. Це стосується YouTube та Facebook, які є важливим джерелом новин для багатьох.

Інтернет-спостереження в Камбоджі

Уряд Камбоджі не тільки стежить за громадською онлайн-активністю громадян, але також здійснює моніторинг приватних комунікацій. Вони можуть це зробити, оскільки закон про телекомунікації 2015 року має положення, які це дозволяють. 

Наприклад, стаття 6 вимагає від операторів зв’язку надавати таку приватну інформацію про зв’язок Міністерству пошти та зв’язку, без судового нагляду.  

Крім того, хоча стаття 97 робить підслуховування звичайними громадянами кримінальним злочином, воно дозволяє таємне спостереження за погодженням “законних органів”. Це в значній мірі дозволяє невідомий моніторинг зв’язку.

Того ж року, коли уряд видав міжвідомчу праку 2018 року, яка дозволила надмірний нагляд через необхідні інструменти інтернет-спостереження – уряд наказав, щоб весь мережевий трафік в країні пройшов через щойно створений Центр управління даними (DMC). Однак ми не можемо знайти жодних оновлень цієї інформації.

Уряд також вимагає, щоб SIM-картки були зареєстровані їх власниками, але камбоджійці – включаючи деяких державних чиновників – вдалися до використання зашифрованих програм через ризик спостереження за зв’язком.

Раніше уряд оголосив ініціативу ідентифікації. Зважаючи на це, усім громадянам буде присвоєно 10-значний номер ідентифікаційного номера, але його піддавали критиці через відсутність безпеки для особистої інформації. Він повинен був розпочатись у 2019 році, але нової інформації про це немає.

Свобода слова онлайн в Камбоджі

Свобода слова передбачена нормами Конституції щодо прав людини, але існують обмеження. Відкрита критика прем’єр-міністра може призвести до покарання, а встановлення програмного забезпечення для моніторингу через Інтернет-провайдерів полегшило дисципліну тих, хто це робить. 

Кримінальний кодекс загрожує багатьом людям у біді. Вас можуть заарештувати за порушення громадського порядку чи зачіпання гідності осіб та державних службовців. Він керує наклепництвом та публічною образою та був внесений поправки, щоб включити нове злочинне життя. 

Зважаючи на це, забороняти посягати, ображати або погрожувати королю, а тим, хто це може, загрожує до п’яти років в’язниці та штрафу до 10 мільйонів рієлів (близько 2460 доларів). Закон поширювався б на фізичних осіб, а також на ЗМІ, що призвело б до самоцензури.

Людей карали згідно із законом. Наприклад, у 2018 році вчителя початкових класів заарештували за те, що він нібито робив образливі коментарі у Facebook щодо короля. Ще того ж громадянина було заарештовано в тому ж році за те, що він поділився фотографією та текстом через Facebook, що було визнано королем образливим.

Розмови про новий закон про підроблені новини з’явилися у 2018 році, що означало б подальше обмеження свободи слова. Ще нічого не встановлено в камені, але воно все ще розглядається. 

Журналісти часто стикаються з насильством та погрозами в Камбоджі. Багато засобів масової інформації є власністю уряду, але уряд також залякує приватні ЗМІ судовими позовами та переслідуваннями.

Кіберзлочинність у Камбоджі

Хоча це далеко не рівень Таїланду (читайте найкращий VPN для Таїланду), Камбоджа за останні кілька років відчула неабияку частку кіберзлочинності. Дані показують, що кількість нападів зросла з 2017 року, у 2018 році було виявлено 4,590 076 атак. 

Ніде не захищено кіберзлочинність, якщо тільки вона не виходить з мережі, і це несе значну загрозу для людей та бізнесу. На щастя, VPN може захистити вас від таких загроз, але розумно встановити гідний антивірус.

Фінальні думки

Оскільки в Камбоджі є проблема спостереження, цензури та покарання за “ображення” мови, зрозуміло, що вам потрібно використовувати VPN, коли ви перебуваєте в мережі. Це захистить вас від будь-яких небезпек в Інтернеті і зробить вас анонімними, а також надасть інші корисні функції.

Для Камбоджі ви повинні переконатися, що ви вибрали VPN з хорошою безпекою та конфіденційністю, а також пристойну серверну мережу для подорожі будь-якими блоками. Пам’ятайте, що якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, обмеженого камбоджійцями, вам знадобляться сервери в країні. 

ExpressVPN – наш переможець у Камбоджі завдяки чудовій безпеці та конфіденційності, великій серверній мережі та камбоджійським серверам. Є кілька варіантів VPN, у яких є сервери в країні, але тільки ExpressVPN має те, що потрібно для того, щоб повністю захистити вас. Чому б не дати йому піти з 30-денною гарантією повернення грошей?

Якщо у вас є досвід використання VPN в Камбоджі, поділіться ним з нами в розділі коментарів. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me