Найкращий VPN для Іспанії 2020: Паелья та конфіденційність

Відвідавши Іспанію, ви можете поласувати красою її пляжів, дивуватися її знаменитій архітектурі та скуштувати вино на одному з численних виноградників. Не забудьте взяти добре зароблену сієсту між усім цим, і пам’ятайте, щоб захистити себе в Інтернеті, поки ви там з нашим найкращим VPN для Іспанії.


Хоча багато країн застосовують сувору цензуру, уряд Іспанії не обмежує доступ до більшості веб-сайтів. Соціальні медіа вільно доступні, як і більшість інших контенту та послуг. Щоб подивитися, як погана цензура може отримати, читайте наш фрагмент про Великий Брандмауер Китаю.

Відомо, що уряд блокує контент, який озвучує політичні думки, з якими він не згоден. Здебільшого це було у відповідь на активістські групи, які просували каталонський референдум про незалежність.

Торрення авторських прав, захищених авторським правом, є незаконним в Іспанії, і в 2011 році уряд запровадив жорстку політику проти піратства, щоб блокувати веб-сайти, що порушують правопорушення. Наш найкращий посібник VPN для Німеччини показує іншу країну із суворими правилами піратства.

Незважаючи на зусилля Іспанії, у 2015 році повідомлялося, що 88 відсотків завантажених матеріалів у країні були незаконними, що робить її однією з найгірших країн Європи за піратським вмістом. Ви можете виявити, що деякі торент-сайти заблоковані. Наприклад, Піратська бухта заблокована, наприклад, з 2015 року.

Найвища професійна футбольна ліга Іспанії, Ла Ліга, взяла піратство в свої руки, використовуючи свою програму, щоб виявити, які бари показували матчі незаконно. Він використовував мікрофон пристрою для виявлення звуку трансляцій і міг визначити місце за геолокацією користувача. За допомогою цієї інформації можна було б визначити, чи був потік незаконним і подав до суду на багато барів.

Інтернет-виступ

Іспанська конституція передбачає свободу слова, і уряд дотримується цих прав, хоча є винятки. Наприклад, забороняється публікувати вміст, який уряд вважає прославляючим або підтримуючим тероризм.

Закон також говорить, що мова ненависті, спрямована на релігію, расу чи етнічну групу, статеву чи сексуальну орієнтацію, інвалідність та деякі інші групи чи асоціації, може бути покарана покаранням у виді позбавлення волі на строк до трьох років.

У 2016 році уряд намагався заборонити Інтернет-меми, які, як видається, знущаються над політиками. Він хотів зупинити “розповсюдження образів, які зачіпають честь людини”. Активісти з вільної промови критикували цю пропозицію, і закон так і не був прийнятий.

Спостереження в Іспанії

Хоча Іспанія стверджує, що не бере участі в нагляді уряду, звіти пропонують інакше.

Звіти про те, що іспанські органи влади мали можливість брати участь у масовому онлайн-спостереженні, з’явилися після викриттів Сноудена 2013 року. Плюс до цього, Іспанія входить до союзу «Чотирнадцять очей». В інших звітах було показано, що АНБ стежило за повідомленнями іспанських громадян.

Одним із прикладів влади, яка контролює вміст в Інтернеті, є Кассандра Віра, 21-річна студентка Мурсії, яка жартувала в Twitter, що сприймали як прославляючий тероризм. Її визнали винною в принизливих жертвах тероризму, а отже, їй було призначено умовне покарання на 12 місяців та заборонено виконувати державну роботу протягом семи років. Пощастило їй, вирок було скасовано пізніше.

Зважаючи на це, будьте уважні, що ви публікуєте в Інтернеті. Ви не хочете ділитися думкою чи жартом, що призводить до того, що влада йде за вами.

Найкращий VPN для Іспанії 2020

Що робить VPN найкращим для Іспанії

Більшість постачальників віртуальних приватних мереж містять ті самі функції, але деякі кращі, ніж інші, і є дивна унікальна. У наших відгуках про VPN є багато хороших варіантів, але ви хочете, щоб той, який ви вибрали, мав найкращі якості для Іспанії.

По-перше, вам потрібна така, яка має хорошу безпеку, щоб ви були захищені від небезпек в Інтернеті, таких як кіберзлочинність і приховані від спостереження.

Політика без журналів також важлива для конфіденційності, оскільки вона забезпечить, щоб ваші онлайн-дії не були записані. Якщо ви любите торрент, це особливо корисна функція.

Вам потрібно VPN з хорошою серверною мережею, яка охоплює якомога більше країн. Це допоможе вам обійти обмеження та геоблоки. Якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, обмеженого до Іспанії, вам також знадобляться сервери, розташовані там.

Швидкість – ще один великий фактор. Екран завантаження не буде довго розважати вас, і якщо ви хочете торрент або поток, це обов’язково. Необмежена пропускна здатність так само важлива, як і швидкість, тому що без неї VPN перестане працювати, як тільки ви досягнете обмеження, і залишить вас вразливими.

Інші особливості, які слід пам’ятати, приймаючи рішення, – це пристрої, які він підтримує, наскільки просто клієнтам користуватися та ціну.

1. Найкращий VPN для Іспанії: NordVPN

NordVPN часто заробляє місце в центрі уваги на Cloudwards.net через свій чудовий сервіс. Ви можете бути впевнені у своїх знаннях, що вас охоплює чудова безпека, включаючи сервери подвійного переходу, якщо ви вирішите ними користуватися. Вони в основному шифрують тунель VPN двічі. Ви також захищені твердою політикою без реєстрації.

Попередній

Далі

Він має понад 5000 серверів у 60 країнах, що надає вам безліч варіантів для обходу блоків. В Іспанії 47, тож ви можете також отримувати доступ до вмісту, обмеженого в країні.

Швидкість руху хороша, але ви можете виявити, що вона сповільнюється, якщо ви підключені до далекого сервера. Однак, немає обмежень щодо того, якою пропускною здатністю ви можете скористатися, що допомогло NordVPN очолити наш найкращий VPN для торрентінга. Прочитайте наш огляд NordVPN для отримання додаткової інформації.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Після плавної установки вам слід підключитися за лічені хвилини. Його можна використовувати в Windows, macOS, Android та iOS.

Підтримка клієнтів доступна через чат та електронну пошту. Чат в реальному часі – це найшвидший відповідь, а персонал обізнаний. Для вас також є велика база знань, на яку слід звернути увагу, чи хочете ви спробувати вирішити проблему самостійно.

Вибір місячного плану NordVPN – не найкраща ідея. Це дає вам цінність своїх грошей, але вам буде набагато краще продовжувати тривалий термін, оскільки ви заощадите гроші. Якщо ви спробуєте це і вирішите, що він вам не сподобався, ви можете отримати відшкодування протягом перших 30 днів.

2. ExpressVPN

ExpressVPN – ще один фаворит на Cloudwards.net і має подібні якості до NordVPN, про що ви можете прочитати в нашій статті «до голови». Послуга, яку він надає, відмінна, з великою безпекою, яку можна збільшити за потреби. Існує сувора політика без реєстрації даних, щоб забезпечити, що ваша діяльність також залишається під радаром. Прочитайте наш огляд ExpressVPN, щоб побачити, чому нам це так подобається.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

У ньому понад 3000 серверів у 94 країнах. Хоча це не так багато, як деякі його конкуренти, він має найширшу зону покриття серед інших наших найкращих VPN. Сюди входять сервери в Барселоні та Мадриді, тому ви можете отримати іспанський вміст.

У вас не буде проблем зі швидкістю, оскільки це найшвидший VPN, і немає обмежень пропускної здатності. Ці функції роблять його гарним вибором для торрента та потокової передачі, і вони допомогли йому увійти першим у нашому кращому VPN для потокового твору..

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

ExpressVPN має прості у користуванні клієнти, які ідеально підходять для новачків, але їх налаштування все-таки можна змінити, якщо ви більше обізнані. Вони доступні для Windows, macOS, Android та iOS. Крім того, є розширення для браузерів для Firefox, Chrome та Safari.

Ви можете зв’язатися із службою підтримки 24/7 за допомогою чату та електронної пошти. Чат в прямому ефірі отримає найшвидший відповідь, але електронна пошта найкраще для більш детальної допомоги. У будь-якому випадку персонал є доброзичливим та обізнаним та має на меті швидко вас відсортувати.

Щомісячний тариф є досить високим порівняно з конкурентами, але він вартий того, щоб отримати якісний сервіс. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, тому вам нічого втрачати.

3. CyberGhost

CyberGhost має високу безпеку, з 256-бітним шифруванням AES поза коробкою. Він також має спеціалізовані захищені сервери для додаткового захисту. Компанія не зберігає журнали, забезпечуючи шану вашої конфіденційності.

Існує понад 3 000 серверів, розповсюджених у 59 країнах, у тому числі 64 в Іспанії, що найбільше ми бачили.

Швидкість руху хороша, але, як і у NordVPN, вони можуть сповільнюватись при з’єднанні на великі відстані. Однак вони повинні бути добре для більшості видів діяльності, і немає обмежень на пропускну здатність. Наш огляд CyberGhost детальніше описується.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Клієнти на робочому столі доступні для Windows та macOS, Android та iOS. Інтерфейс був нещодавно оновлений, що робить його набагато кращим у використанні, хоча все ще може знадобитися певний час, щоб звикнути.

Для проблем, що виникають, ви можете використовувати широку базу знань для їх вирішення. Якщо ви все ще затрималися після цього, можете поспілкуватися з співробітником за допомогою чату або електронної пошти. Живий чат – це найшвидший маршрут, але найкраще для простих запитань. Для отримання додаткових технічних запитів краще звернутися до них електронною поштою.

Щомісячний план CyberGhost є доступним, але інші його плани в кращому періоді працюють краще. Існує семиденна пробна версія для Android та iOS, якою ви можете скористатися, щоб бути задоволеною послугою. Плюс, є гарантія повернення грошей, якщо ви виявите, що вам це не подобається далі вниз. Щомісячний план передбачає 14 днів, тоді як більш тривалий – 45 днів.

4. Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету не має функцій, якими користуються інші провайдери, але це все-таки хороший вибір для Іспанії. Його безпека здатна, але за замовчуванням встановлено 128-бітове шифрування. Вам потрібно буде змінити налаштування вручну, щоб отримати рекомендовані 256-бітні, але це призведе до уповільнення вашого з’єднання. Як і в інших, журнали використання не зберігаються.

У ньому понад 3000 серверів у 33 країнах. Це не так широко, як наші інші варіанти, але його повинно вистачити, щоб обійти обмеження. Це також добре для доступу до США Netflix, оскільки більшість його серверів розташовані в США. В Іспанії є 14 серверів, а це означає, що ви можете отримати доступ до вмісту звідти.

PIA відрізняється швидкістю, але це в основному до більш легкого шифрування, яке воно використовує за замовчуванням. Як ми вже говорили, воно сповільниться, якщо посилити охорону. Тим не менш, це повинно бути добре для більшості видів діяльності, і це не обмежує використання смуги пропускання.

Інші причини, які нам подобаються PIA

Ви можете налаштувати його на Windows, macOS, Android та iOS. Клієнти прості і швидко зв’яжуть вас.

Немає прямого чату, який є недоліком. Ви можете використовувати доступну базу знань або підтримку електронної пошти. Ми перевірили допомогу в нашому огляді PIA і виявили, що реакція є ретельною, якщо повільною.

PIA раніше мала один з найкращих планів на місяць, але ціна різко зросла. Зважаючи на це, ви все одно можете заощадити гроші, вибравши більш довгу підписку, і є гарантія повернення грошей на сім днів для спокою.

5. ВипрВПН

Наша остання рекомендація для Іспанії – це VyprVPN, який має гарну безпеку та власний протокол Chameleon для забезпечення ще більшого захисту. Він не зберігає журнали, тож ви можете бути впевнені, що ваші онлайн-дії зберігаються в таємниці. Прочитайте наш огляд VyprVPN для отримання більш детальної інформації.

ВибірVprN-сервер-вибір

У ньому немає такої кількості серверів, як у інших наших варіантів, але охоплює понад 60 країн, а це означає, що ви все ще маєте шанси обійти обмеження. Крім того, у Мадриді є сервери для іспанського контенту.

Це не найшвидший VPN, але він не найповільніший, і вам не потрібно турбуватися про досягнення межі пропускної здатності..

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Клієнти доступні для багатьох пристроїв: для настільних версій для Windows та macOS та мобільних версій для Android та iOS. Інтерфейс датований, але він все ще простий у використанні.

Доступна зручна база знань, яка допоможе вам у вирішенні простих проблем. Якщо вам потрібна додаткова допомога, ви можете поговорити з членом служби підтримки в чаті або електронною поштою. Однак, жодна допомога не є великою.

ВипрВПН-домашня сторінка

Щомісячна ціна є доступною, але ви заощадите гроші, підписавшись на його річний план. Немає безкоштовної пробної версії, але є 30-денне вікно повернення коштів, яке має дати вам достатньо часу, щоб побачити, чи сподобалось вам.

Фінальні думки

Тепер ви знаєте, чому слід використовувати VPN в Іспанії та які функції є найважливішими. Вам потрібно вибрати той, який має велику безпеку і шанує вашу конфіденційність. Також має бути велика серверна мережа, яку ви можете використовувати для обходу блоків, а також хороші швидкості та необмежені обмеження пропускної здатності..

Ми вибрали NordVPN як наш найкращий VPN для Іспанії, оскільки він має чудову безпеку та велику мережу серверів. Це чудовий вибір, і з 30-денним відшкодуванням ви не маєте жодної причини, щоб не спробувати.

Якщо у вас є досвід використання VPN в Іспанії, ми хотіли б почути про це в розділі коментарів нижче. Перегляньте нашу бібліотеку VPN, щоб знайти інші корисні статті. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map