Найкращий VPN для Ірландії 2020 року

Ірландія – прекрасне місце, з яким так багато можна побачити і зробити. Ви можете зайнятись видатною природною красою на скелях Мохера в графстві Клер або підняти келих чорного матеріалу на нічний вихід у Дубліні. Навіть якщо ви просто відвідуєте сльозу, ви зобов’язані перейти в Інтернет, тому ми склали список найкращих VPN для Ірландії, щоб захистити вас.


Зверніть увагу, що ця стаття спрямована на республіку. Для Північної Ірландії ознайомтеся з нашим найкращим VPN для Великобританії.

Є багато причин використовувати віртуальну приватну мережу, незалежно від того, де ви знаходитесь. Здебільшого він захистить вас від небезпек в Інтернеті, але також отримає доступ до обмеженого вмісту та послуг. Будь-який з провайдерів у наших оглядах VPN отримає вам те, що вам потрібно, але важливо зрозуміти, які функції потрібні для Ірландії.

Багато країн практикують цензуру, і це може бути дуже суворо (просто заглянути в Китай), але уряд Ірландії не встановлює жорстких обмежень, що чудово.

Це не так здорово, якщо ви хочете торрентувати захищені авторським правом матеріали. Після рішення суду на початку 2018 року постачальникам послуг Інтернету доводиться блокувати веб-сайти, які передбачають незаконний обмін матеріалами, захищеними авторським правом.

Якщо ви виявите, що не заблоковано і навмисно порушує авторські права, це може призвести до того, що ви будете призупинені або назавжди відключені від широкосмугової послуги. Наша найкраща стаття VPN для Німеччини демонструє ще один приклад суворих законів про авторські права.

У 2010 році було виявлено, що ірландський уряд розглядає можливість запровадження фільтрації в Інтернеті, стверджуючи, що це видалить образливі та незаконні матеріали та ускладнить роботу тих, хто займається. У 2013 році Асоціація провайдерів Ірландії заявила, що провайдерам не слід робити цензорів Інтернет-контенту. Хоча зараз немає фільтрування, хто знає, що має майбутнє.

Є й інші способи, за допомогою яких ви не зможете переглядати вміст, окрім цензури. Геоблоки можуть бути справжнім болем. Вони заважають вам отримувати доступ до вмісту, якщо ви не знаходитесь у дозволеній країні. Наприклад, наприклад, через ліцензійні обмеження ви отримаєте доступ до його повної бібліотеки лише у випадку підключення до ірландського сервера..

Те саме можна сказати, якщо ви хочете дивитися американські Netflix. Там потрібно підключитися до сервера. З відповідним VPN у вас не повинно виникнути жодних проблем. Прочитайте наш кращий VPN для Netflix для отримання додаткових пропозицій.

Спостереження в Ірландії

Спостереження в Ірландії регулюється Законом 1993 р. Про перехоплення поштових пакетів та телекомунікаційних повідомлень та Законом про кримінальне правосуддя 2009 року. При цьому влада може перехоплювати ваші електронні листи та інші комунікації для боротьби з серйозними злочинами та захисту безпеки держави.

Тим не менш, мало що відомо про те, як вони використовуються, і авторизація судді потрібна лише тоді, коли використовуються пристрої спостереження, такі як камери.

Відсутність судового нагляду означає, що органи влади можуть оглядати майже будь-кого без наслідків. У 2010 році член Гардай був спійманий за шпигунством свого колишнього партнера через збереження даних. Навіть після внутрішнього дисциплінарного процесу вона не зазнала судового переслідування і залишила свою роботу.

У 2015 році просочені електронні листи показали, що Ірландські сили оборони спілкуються з суперечливою компанією з нагляду під назвою Hacking Team, яка продає шпигунське програмне забезпечення владам усього світу. В електронних листах відображалися повідомлення з 2012 року до середини 2015 року. Військові сказали, що нічого не купували, але це не обов’язково правда.

Навіть при всьому цьому він не настільки поширений, як його далекі сусіди, як ви можете прочитати в нашому найкращому VPN для США..

Найкращий VPN для Ірландії 2020 року

Що робить VPN найкращим для Ірландії

Багато наших кращих постачальників VPN пропонують хороший сервіс, але деякі мають функції, які роблять їх більш придатними для Ірландії.

По-перше, ви хочете переконатися, що у постачальника є сервери в якомога більше місцях. Це полегшить обхід обмежень. Ви також можете захотіти сервери в Ірландії, особливо якщо ви не перебуваєте в країні, оскільки це дозволить вам отримати доступ до вмісту, обмеженого там, наприклад, певних програм у програмі RTE Player.

Його швидкість є важливим фактором, якщо ви плануєте потокову передачу чи торрентінг, як і необмежена пропускна здатність.

Ви також повинні вибрати той, у кого є безпека. Це захистить вас від урядового нагляду і захистить від кіберзлочинності. На загальнодоступному Wi-Fi може критися багато небезпек, і це хороший привід встановити гідний антивірус.

Крім того, ви хочете застосовувати чітку політику без реєстрації даних, що означає, що компанія не веде облік вашої діяльності.

Інші фактори, які слід пам’ятати – це простота використання, які пристрої підтримуються, обслуговування клієнтів та скільки ви готові сплатити бюджет на послугу.

1. Найкращий VPN для Ірландії: NordVPN

NordVPN – найкращий сервіс для Ірландії, оскільки пропонує чудовий сервіс з безліччю функцій відповідно до ваших потреб. У ньому є тисячі серверів, що охоплюють 60 країн, тобто у вас не повинно виникнути проблем з пошуком того, хто працює. Цілих 43 з них знаходяться в Ірландії, що більше, ніж будь-який інший постачальник, який ми перевірили.

Попередній

Далі

Його швидкість хороша, але вона може сповільнюватися під час підключення до далекого сервера. Вони все ще пристойні, і ви можете швидко перемикати сервери. NordVPN потрапляє до більшості потокових сервісів і має необмежену пропускну здатність, тому ви можете витратити на нього стільки часу, скільки вам подобається. як тобі до вподоби.

Крім того, це хороший вибір, якщо ви хочете торрент, як це було першим у нашому найкращому VPN для торрент-куска.

Її безпека є однією з найкращих і має можливість використовувати подвійне шифрування. Це додатково захищає тунель VPN. Компанія також шанує вашу конфіденційність суворою політикою щодо без реєстрації журналів, тому немає записів про вашу діяльність в Інтернеті.

Прочитайте наш огляд NordVPN, щоб краще ознайомитись із сервісом.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

У нього є клієнти для Windows, macOS, Android та iOS. Вони зручні у користуванні та мають гарний макет, тому вибір серверів простий. Ви можете одночасно підключити шість пристроїв.

Підтримка доступна, якщо вона вам потрібна. Є хороша база знань, тож ви можете спробувати вирішити проблему самостійно. Якщо після цього вам все-таки потрібна допомога, ви можете зв’язатися з членом персоналу через чат або електронну пошту. Чат в прямому ефірі отримає найшвидший відгук, і персонал допоможе.

Щомісячна ціна NordVPN пропонує хороше співвідношення ціни та якості, але вам краще вибрати більш довгу підписку, оскільки ви заощадите гроші. Якщо вас це не втомлює, повернення коштів здійснюється за 30 днів, тому ви можете переконатися, що послуга підходить вам перед тим, як зануритися в.

2. ExpressVPN

Як і NordVPN, ExpressVPN пропонує чудовий сервіс. Перегляньте нашу програму ExpressVPN vs NordVPN, щоб побачити, як вони порівнюють. У ньому багато серверів, що поширюються в 94 країнах, включаючи Ірландію, тому ви можете отримати доступ до вмісту звідти.

Швидкість не є проблемою, оскільки це одна з найшвидших VPN та найкраща VPN для потокового передавання. Завдяки необмеженій смузі пропускання, це чудовий вибір і для торрент.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Він має велику безпеку, і вам не доведеться возитися з налаштуваннями за замовчуванням, щоб отримати його. Крім того, ви можете легко збільшити його, якщо хочете. ExpressVPN також захищає вас твердою політикою без журналів. Перегляньте наш огляд ExpressVPN для отримання додаткової інформації.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

У ньому є настільні клієнти для Windows та macOS та мобільні додатки для Android та iOS, усі вони прості у використанні. Це хороший вибір для тих, хто не має досвіду використання VPN, оскільки він робить майже все для вас поза коробкою. Вам просто потрібно переконатися, що ви підключені до відповідного сервера.

Якщо у вас виникли проблеми, ви можете звернутися за допомогою через чат і електронну пошту. Обидва доступні цілодобово, і персонал є корисним та привітним. Якщо у вас є більш складна проблема, підтримка електронної пошти – найкращий варіант, оскільки допомога буде більш ретельною.

Недоліком ExpressVPN є те, що він дорогий порівняно зі своїми конкурентами. Однак він пропонує чудовий сервіс, тому він вартий грошей. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, щоб ви могли переконатися, що вам сподобається.

3. CyberGhost

CyberGhost – ще одна хороша послуга. У ньому понад 3000 серверів у 59 країнах, що дає вам багато на що вибрати, в тому числі 20 в Ірландії.

Клієнт Windows Windows Cyberghost VPN
Ооо … досить

Немає обмежень на пропускну здатність, і швидкість його хороша, але, як і NordVPN, вона може сповільнюватися на великі відстані. І все-таки це гідний вибір для трансляції та торрент.

Ви будете захищені з великою безпекою, але це не так налаштовується, як деякі служби. CyberGhost також не забуває про конфіденційність, оскільки проводить правильну політику без журналів. Прочитайте наш повний огляд CyberGhost для отримання більш детальної інформації.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Ви можете використовувати його в Windows та macOS, Android та iOS. Його інтерфейс може зайняти деяке звикання навіть після його оновлення. Тим не менш, це не важко використовувати. CyberGhost також забезпечує сім одночасних підключень, тому це один з наших найкращих VPN для декількох варіантів вибору пристроїв. Це добре, якщо ви задоволені гаджетом.

Підтримка клієнтів включає корисну базу знань, яка повинна допомогти вам вирішити поширені проблеми. Якщо вам потрібна додаткова допомога, ви можете зв’язатися з членом персоналу за допомогою прямого чату. Електронна пошта також доступна, і вона краще для технічних проблем.

Щомісячний план не є чудовим, тож вам буде краще вибирати довший. Користувачі Android та iOS можуть спробувати це перед тим, як скористатися, скориставшись семиденною пробною версією. Також є гарантія повернення грошей, тому ви не можете помилитися. Щомісячний план отримує 14 днів, а більш тривалі підписки – 45.

4. Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету має сервери в 33 країнах, що не так багато, як інші наші вибірки. Однак в Ірландії є 10, тому ви все ще можете обмежувати вміст у Республіці.

Її швидкості хороші, але це, головним чином, завдяки тому, що за замовчуванням використовується більш легкий рівень шифрування. Безпека встановлюється на 128-бітному рівні, але ви можете легко перейти на більш переважний 256-бітний. Це призведе до уповільнення, але все одно буде добре.

Ваша діяльність також залишатиметься таємницею, оскільки PIA не веде журнали.

У вас не повинно виникнути проблем із трансляцією улюблених шоу за допомогою Netflix. Це особливо стосується американської версії, оскільки більшість серверів PIA знаходяться в одній країні. Хоча в інших потокових службах не чудово. Його необмежена смуга пропускання дозволяє дивитися скільки завгодно, і робить це ще одним хорошим вибором для торрентінгу. Наш огляд PIA детальніше.

Інші причини, які нам подобаються PIA

Установка проста, і ви можете швидко підключитися за допомогою одного з її клієнтів для Windows, macOS, Android або iOS.

Підтримка клієнтів хороша, але не вистачає чату наживо. Однак існує база знань та підтримка електронної пошти цілодобово, і допомога є ретельною та доброзичливою.

Щомісячна ставка пристойна, але раніше вона була дешевшою. Ви можете заощадити гроші, підписавшись на більш тривалий період. Існує семиденна гарантія повернення грошей, якщо ви вирішите, що вона не для вас.

5. Вітрянка

Покриття сервера Windscribe не настільки добре, як деякі, хоча воно має понад 600 серверів у 55 країнах, у тому числі в Дубліні. Цього має бути достатньо, щоб ви дійшли до того, що хочете. Деякі місця, включаючи Ірландію, вимагають, щоб Ви були членом Pro, щоб отримати доступ.

Він також має сервери Windflix у Великобританії, США, Канаді та Японії. Вони побудовані для потокової передачі та працюють добре. Послуга також є хорошим вибором для торрент. Ви можете прочитати більше про це в нашому огляді Windscribe.

інтерфейс вітрозапису

налаштування вітрозапису

розширення браузера windscribe

параметри конфіденційності

випробування на витік вітрозахисту

Попередній

Далі

Швидкість не є поганою і має бути в змозі впоратися з більшістю видів діяльності, включаючи потокову передачу, але вона не така швидка, як інші варіанти. З вільним планом ваша пропускна здатність обмежена 2 Гб, але є способи її збільшення. Однак якщо ви вибрали платний план, Windscribe надає вам необмежену пропускну здатність.

Його безпека хороша і може бути налаштована відповідно до ваших потреб. Існує багато налаштувань конфіденційності, що добре, але це говорить про те, що він зберігає журнали. Дані, що зберігаються, не мають реального значення та зводяться до мінімуму. Не існує жодного шансу, щоб це було також простежено до вас.

Інші причини, які нам подобаються вітрозаписом

Windscribe має простий інтерфейс, який чудово підходить для тих, хто не має великого досвіду. Є налаштування, з якими можна попрацювати, якщо вам це подобається. Він доступний для Windows, macOS, Android та iOS. 

Якщо у вас є проблеми, ви можете ознайомитись із загальною базою знань, поширеними запитаннями та керівництвом про допомогу. Ви також можете зв’язатися із службою підтримки через чат 24/7 в реальному часі, але це з’єднає вас з представником AI на ім’я Гаррі. Якщо бути справедливим, його відгуки хороші, і, якщо ви хочете, ви можете подати квиток, щоб поговорити із справжнім людиною.

Це досить дорого, що шкода, але ви можете заощадити гроші, вибравши довший план. Є вільний план, який непоганий у порівнянні з іншими, але ви будете обмежені пропускною здатністю. Windscribe не має політики повернення коштів, але ви можете запросити відшкодування протягом перших трьох днів, якщо вам це не подобається..

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що ми спростили вибір відповідного постачальника для Ірландії. Використання VPN допоможе вам отримати доступ до обмеженого вмісту, а також захистить від урядового нагляду та інших загроз. Виберіть один із великою серверною мережею та надійною безпекою.

NordVPN – наш переможець для Ірландії. Він має тисячі серверів у багатьох країнах, включаючи 32 в Ірландії, тож це чудово для тих, хто хоче отримати доступ до ірландського вмісту. Крім того, його безпека є чудовою, тому він буде безпечно працювати в Інтернеті.

Якщо у вас є пропозиції щодо використання VPN в Ірландії або ви маєте досвід використання, повідомте нас у коментарях нижче. Не забудьте перевірити наш архів VPN щодо відповідних статей. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me