Найкращий VPN для Ірану 2020: заплутані цензори

Інтернет в Ірані дуже обмежений і контролюється, оскільки деякі послуги та контент часто забороняються. Деякі програми соціальних медіа та повідомлень заборонені через те, що вони використовуються для організації протестів, а також будь-які організації, які повідомляють про новини. Щоб подолати ці обмеження, ми склали список найкращих VPN для Ірану.


Існує велика кількість ризиків, коли виходите в Іран в Інтернеті. Спроба отримати доступ до незаконного вмісту небезпечна і може привести до покарання, якщо її зловлять. Покарання в Ірані варіюється від позбавлення волі, штрафу до порушень.

Крім того, людей можуть переслідувати за геїв, азартні ігри та навіть використання сайтів знайомств. Закон про шаріат суворо застосовується по всій країні, і це визначає повсякденне життя громадян. Їхні закони засновані на релігійних переконаннях, і порушення будь-якого закону може призвести до суворих покарань.

Комітет Ірану з пропаганди доброчесності та заборони віце-розглядає соціальні медіа як поганий вплив та часткове або повне блокування цих служб стає загальною реакцією. Крім того, антиурядові демонстранти використовують це для організації протестів і доставки повідомлень іншим громадянам. Обмеження доступу до таких платформ – це спосіб іранського уряду намагатися залишатися на вершині ситуації.

З цією метою Іран поставив за мету створити те, що називалося халяльним інтернетом. Це в основному локалізована мережа, відключена від глобального Інтернету, виключаючи будь-який вміст, проти якого режим заперечує та пропагує суворі релігійні цінності Ісламської Республіки.

Маючи цю внутрішню мережу, Іран може контролювати потік інформації, що надходить з-за кордону. Влада знає, що користувачі можуть обійти заборони, але вони все ще кидають бар’єри, оскільки вони знають, що менш кмітливі або більш обережні люди не будуть загрозою.

Міністерство зв’язку та інформаційних технологій Ірану оголосило, що Китай допоможе Ірану в реалізації обмежень. Програма цензури Китаю є найжорсткішою у світі, і всі ці обмеження погані для громадян і туристів, а також для бізнесу. Підприємства приватного сектора чинять тиск, щоб спробувати відкрити Інтернет, тому що є гроші, які можна заробити в Інтернеті.

Якщо ви подорожуєте до Середнього Королівства, ознайомтеся з нашими кращими службами VPN для Китаю.

Також є повідомлення про те, що спливають відомства цензури в Інтернеті. Центр швидкого реагування на кібервідділ Генеральної прокуратури – це нове державне агентство, яке здійснює моніторинг вмісту в Інтернеті та цензурує його там, де він вважає за потрібне. Він також зможе визначити користувачів, які намагаються отримати доступ до заблокованого вмісту за допомогою інструментів шифрування та надіслати їм попередження. Прочитайте наш кращий VPN для ОАЕ, щоб заглянути в іншу країну, яка любить стежити за онлайн-світом.

Директор відділу кіберзлочинностей зазначив, що персонал може ідентифікувати осіб, які намагаються отримати доступ до ігорних сайтів. Якщо користувач зберігається після первинного попередження, його буде відстежено через їх IP-адресу та притягнуто до відповідальності. Це показує, наскільки важливо використовувати захищений VPN в Ірані із сумою інтернет-спостереження.

Інші країни люблять зазіхати на конфіденційність людей з нав’язливим наглядом. Наші найкращі VPN для Великобританії та найкращі VPN для США – хороші приклади.

Незважаючи на весь ентузіазм цензури, іранський фактичний лідер, аятола Алі Хаменей та інші іранські чиновники часто підривають соціальні медіа як шпигунський інструмент для Заходу, але вони мають перевірені профілі на багатьох платформах, включаючи Twitter. Незалежно від суперечності, вони використовують соціальні медіа, щоб охопити своїх прихильників та розповсюдити пропаганду.

Найкращий VPN для Ірану 2020 року

Що робить VPN найкращим для Ірану?

Щоб забезпечити свою безпеку в Інтернеті, важливо переконатися, що вибрана вами послуга VPN має деякі особливості. У цьому випадку безпека повинна стати вашим першочерговим завданням, щоб не відстежувати. Для кращого захисту слід вибрати один із високим кодуванням. Не всі постачальники наших відгуків про VPN є достатньо безпечними для використання в Ірані.

Ще одним важливим фактором є конфіденційність, і вам потрібно переконатися, що постачальник не бере журналів. Це означає, що не існує запису про те, що ви були в Інтернеті, тож навіть якщо запитати владу, компанія не може дати те, чого вони не мають.

Для додаткового захисту також важливий перемикач захисту. Це порушить ваш зв’язок з Інтернетом, якщо VPN не вдасться, зупиняючи проникнення ваших даних до вашого провайдера і уряду Ірану..

Місце розташування сервера також грає роль у виборі постачальника. Мережа повинна мати сервери, розташовані за межами Ірану та інших країн, що входять до Ісламської Республіки, щоб ви мали доступ до заблокованих сайтів та служб. Однак ви також не хочете, щоб вони були занадто далеко, оскільки це сповільнить ваш зв’язок.

Для доступу до вмісту, обмеженого Іраном, вам знадобиться іранська IP-адреса. На жаль, там немає розташованих серверів.

Усі ці функції дозволять вам захищатись і не дозволяти провайдерам Ірану, іранському уряду та хакерам переслідувати (останні є гарною причиною встановити гідний антивірус).

Зважаючи на це, хоча у вас може виникнути спокуса скористатися безкоштовною службою VPN, ми б не рекомендували її. Використовуючи безкоштовний VPN, ви можете поставити під загрозу свою безпеку, оскільки деякі реєструють свою діяльність і можуть продавати ваші дані. Переконайтеся, що ви знаєте, до чого підписуєтесь, або ризикуєте відіграти в руки уряду.

Є й інші способи залишатись анонімними в Інтернеті, але вони не всі ризикують. Прочитайте наше порівняння VPN проти Proxy vs Tor, щоб дізнатися більше.

Найкращий VPN для Ірану: ExpressVPN

Наш найкращий вибір для Ірану – ExpressVPN. Він часто займає номер один тут на Cloudwards.net завдяки своєму швидкому та безпечному обслуговуванню. Інші VPN-сервіси наближаються, але ExpressVPN просто переграє їх. Це безпечне використання для всіх, щоб ви могли розслабитися в знаннях, що ви захищені. Ви можете прочитати наш повний огляд ExpressVPN, щоб дізнатися більше, або прочитати, чому це найкращий VPN для Netflix.

ExpressVPN-Worldwide-Locations

З 256-бітним шифруванням AES він є одним з найкращих постачальників безпеки, а також він налаштовується, тому ви можете збільшити його для додаткового спокою. Компанія також має сувору політику без реєстрації журналів, тому вам не потрібно турбуватися про те, щоб хто-небудь дізнався, що ви збиралися, плюс у неї є необхідний перемикач на знищення.

Крім цього, у нього є чудова мережа з великою кількістю серверів на вибір. Щоб досягти швидкості, ви можете знайти їх поруч у таких країнах, як Ізраїль та Вірменія, тому у вас не повинно виникнути проблем із доступом до потрібного вмісту. 

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Незважаючи на те, що його налаштування налаштовані для тих, хто знає, ExpressVPN чудово підходить для людей, які не мають уявлення про те, як використовувати VPN. Він в значній мірі обробляє все за вас. Початкові налаштування прості, плюс, щойно встановлені, вони прості у використанні, і ви швидко підключаєтесь. Все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ви обрали правильне розташування сервера, що легко зробити.

У нього є клієнти для Windows та macOS, а також повністю функціональні мобільні додатки для пристроїв Android та iOS, тому ви можете бути впевнені, що ви в безпеці в дорозі. Поряд з тими, вони також пропонують розширення для браузерів для Firefox, Chrome і Safari.

ExpressVPN-Доступні програми

Підтримка клієнтів – це не найшвидший доступ, однак персонал є корисним та знаючим. Найкращий спосіб зв’язатися з ними – через чат наживо, і вони спробують якомога швидше розібратися з вами. Ви також можете зв’язатися з ними електронною поштою, якщо вам захочеться, хоча це займе трохи більше часу. Ви також можете використовувати зручну базу знань в Інтернеті для самодопомоги.

ExpressVPN є дорогим порівняно з іншими постачальниками, але це велике співвідношення ціни та якості, і ми наполегливо рекомендуємо його забезпечити захист в Ірані. Він пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли спробувати його і побачити, чи сподобалось вам, що ми впевнені, що вам буде.

NordVPN

Дуже близькою секундою до ExpressVPN є NordVPN. Послуги порівнянні, про що ви можете прочитати в нашій статті. Захищеність NordVPN є чудовою і має додаткову функцію подвійного шифрування, що в основному означає, що ваші дані шифруються двічі. Це також більш підлаштовується, проте ми б не рекомендували цього, якщо ви не знаєте, що ви робите.

У NordVPN діє політика без реєстрації, щоб захистити вас ще більше від влади, а також включає перемикач на знищення для додаткового спокою. Погляньте на наш огляд NordVPN, щоб більш глибоко переглянути сервіс.

Він має хорошу мережу серверів і має деякі розташовані в сусідніх країнах, включаючи Ізраїль та Індію. Якщо підключення на великій відстані, це може бути трохи повільним, через що він не вистачає на першому місці, однак він все ще пристойний. Однією з областей, яку він перемагає ExpressVPN, є її швидкість при переключенні серверів.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Це швидко налаштовується, і ви будете добре їхати протягом декількох хвилин. Її макет теж простий, тому він дуже простий у використанні. Ви можете встановити його в Windows або macOS, а також мобільний додаток для Android та iOS доступний, тож він чудово подорожує.

Якщо у вас виникли будь-які проблеми, тоді вам допоможе підтримка в чаті та електронному листі. Відповіді швидкі та ґрунтовні. У ньому також є зручна база знань для найпоширеніших проблем, за якими ви можете розібратися самостійно.

NordVPN – це велике співвідношення ціни і якості і має доступну щомісячну ціну. Однак, щоб скористатися найкращими цінами, вам потрібно буде підписатися на довгострокові плани. Він пропонує 30-денне повернення коштів, на випадок, якщо ви вирішите, що це не для вас.

ВипрВПН

Третім у нашому списку є VyprVPN, і, не дуже перемагаючи наші перші два варіанти, у нього є велика безпека, щоб захистити вас. У нього є власний протокол Chameleon, який пропонує ще більше шифрування вашого зв’язку, і той, хто дивиться на нього, навіть не може сказати, що це VPN. Про це ми розповімо більше в нашому огляді VyprVPN.

ВибірVprN-сервер-вибір

Конфіденційність хороша, і ви можете бути впевнені, що цей журнал не зберігатиме і журнали, тож ви можете переглядати впевнено. Крім того, він включає в себе перемикач на знищення, тому вам не доведеться турбуватися про витік даних, якщо VPN не працює.

Її швидкість хороша, і сервери можна знайти не надто далеко в таких країнах, як Індія та Єгипет, тож у вас не виникне проблем із тим, щоб вивести з’єднання з Іраном.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS. Створювати не потрібно багато часу, і, хоча він має датований дизайн, клієнт зручний для користувачів, як для новачків, так і для майстринь.

Підтримка, якщо вона вам потрібна, доступна як чат або електронна пошта. Чат в прямому ефірі швидкий, але якщо ваша проблема більш технічна, радимо пройти маршрут електронною поштою, оскільки надана допомога є більш глибокою, і вона все ще досить швидка. У ньому також є розділ поширених запитань, який допоможе вам розібратися самостійно, хоча це не так добре, як інші постачальники.

ВипрВПН-домашня сторінка

Ціни доступні, і існує 30-денний термін повернення коштів, який повинен дати вам достатньо часу, щоб спробувати його та побачити, чи сподобалось вам.

CyberGhost

Наступним у нашому списку є CyberGhost. Поряд з іншими нашими варіантами, він пропонує велику безпеку, хоча він не такий настроюваний, як NordVPN. Це добре займає конфіденційність, оскільки він не бере жодних журналів, тому не записує вашу активність в Інтернеті.

Перемикач на знищення також є частиною сервісу, і для більшої безпеки його не можна вимкнути.

Хоча це не так швидко, як ExpressVPN, він все ще досить швидкий і має чудову мережу з серверами поблизу Індії та Ізраїлю, тому у вас не повинно виникнути проблем з пошуком його. Щоб отримати додаткову інформацію про цю послугу, обов’язково ознайомтеся з нашим повним оглядом CyberGhost.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Установка та налаштування прості та доступні для Windows, macOS, Android та iOS. Інтерфейс оновлено, і хоча до нього можна звикнути, користуватися ним не складно. Ви можете одночасно підключити до семи пристроїв, що заробило це місце в нашому найкращому списку VPN для кількох пристроїв.

Підтримка клієнтів чудова, і вона має одну з найкращих баз знань. Якщо ви не можете їх сортувати, ви можете зв’язатися з ними через чат або електронну пошту. Чат в реальному часі – це найшвидший маршрут, але найкраще для простих запитань. Якщо у вас є більш технічні проблеми, вам краще надіслати їх електронною поштою.

CyberGhost коштує недорого, але щомісячний план – не великий. Підписавшись на більш тривалий термін, ви можете заощадити більше грошей. Перш ніж зробити щось настільки тривалим, ви можете скористатися його семиденною пробною версією для Android та iOS та спробувати, перш ніж купувати. Існує також гарантія повернення грошей, умови якої відрізняються. Щомісячний план отримує 14 днів, тоді як більш тривалий – 45 днів, але будь-який стосується всіх платформ.

TorGuard

Наша остання рекомендація – TorGuard. Це ще один чудовий постачальник, який дуже захищений, тому захищатиме вас під час перегляду. Це підходить для тих, хто знає, однак, додаткова безпека доступна за рахунок швидкості, тому сервіс може бути досить повільним.

torguardclientarea

З огляду на це, у Ізраїлі, Індії та Єгипті є велика мережа, і сервери можна знайти в Ізраїлі, Індії та Єгипті. Знову він пропонує перемикач на знищення, який є автоматичним і має політику без журналів, тому вам не потрібно турбуватися про свою конфіденційність.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

Встановити та використовувати в Windows та macOS його легко, а також додатки для Android та iOS. Однак, хоча мобільний додаток нормально використовувати, його можна налаштувати спочатку. Про це ми говоримо більше в нашому огляді TorGuard, якщо ви хочете дізнатися більше. Ви можете підключити до п’яти пристроїв за замовчуванням, але більше можна придбати ціною по одному долару кожен.

Довідка готова, якщо вона вам потрібна з онлайн-ресурсами, базою знань та форумом. Немає присвяченого чату в прямому ефірі. Ви підключитесь до основної компанії з підтримки клієнтів під назвою LiveChat. Вони корисні, але це не добре для технічних проблем. Для цього вам краще використовувати систему електронної пошти.

Домашня сторінка TorGuard 2017

Ціни на TorGuards не погані, але, як і у більшості постачальників, вартість дешевша, якщо ви виберете довгострокову підписку. Він також пропонує семиденну гарантію повернення грошей, яка дає вам спокій, якщо ви вважаєте, що це не для вас.

Фінальні думки

Сподіваємось, наш список VPN допоможе вам вибрати послугу, яка підходить саме вам. Незалежно від того, що ви хочете подивитися в Інтернеті, ваша безпека повинна бути пріоритетною. Ви повинні вибрати постачальника, який пропонує максимальну безпеку та конфіденційність, разом із перемикачем на знищення. Крім того, вам знадобиться, щоб мати сервери за межами країн, які керуються ісламськими законами.

ExpressVPN – найкращий VPN для Ірану, оскільки він відзначає всі поля. Велика безпека та конфіденційність, перемикач на вбивство та сервери, розташовані поруч із Іраном, але за його межами. Це хороше співвідношення ціни і грошей, з 30-денною гарантією повернення грошей ви не можете помилитися.

Сказавши це, будь-яка з наших рекомендацій надійно виведе ваш Інтернет-сигнал з Ірану, тому виберіть той, який відповідає вашим потребам. Незалежно від послуги, яку ви обираєте, ви завжди повинні перевірити, чи підключений ви через VPN, перш ніж здійснювати будь-яку дію в Інтернеті, і не повідомляти людям, яких ви не знаєте.

Ви раніше використовували VPN в Ірані? Якщо у вас є якісь пропозиції, ми б раді їх почути в коментарях нижче. Ознайомтеся і з іншими нашими статтями VPN. Дякуємо за прочитане та будьте в безпеці.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map