Найкращий VPN для Індії 2020: Netra, Bollywood та Streaming

Коли ви думаєте про Індію, ви, мабуть, думаєте про Боллівуд та гостру їжу. Однак це набагато більше. Це плавильний горщик багатих і різноманітних культур. Тим не менш, є інший світ в Інтернеті, який ви зобов’язані відвідати, поки ви там, і вам слід скористатись одним із наших найкращих VPN для Індії, щоб бути безпечним. 


Якщо ви подорожуєте або переїхали з Індії, можливо, вам не вистачає звичних веб-сайтів та служб. Можливо, ви хочете переглянути свої улюблені серіали за межами індійського регіону (прочитайте наш присвячений твір на Hotstar, якщо це те, що ви хочете). Деякий вміст та послуги недоступні за межами країни через геоблоки.

Будь-який з наших кращих постачальників VPN нижче дозволить вам отримати доступ до індійського контенту, і ми також маємо інструкцію, як отримати індійську IP-адресу, щоб зробити саме це. Однак, є й інші причини використовувати віртуальну приватну мережу, де б ви не знаходилися. У цій статті ми розповімо, чому слід використовувати VPN в Індії.

Найкращий VPN для Індії 2020

Інтернет-цензура в Індії

Багато країн цензурують Інтернет-вміст, але вони роблять це в різній мірі. Китай відомий своїм обмеженим інтернетом, про що ви можете прочитати у нашому творі про Велику Брандмауер. Індія – це не так вже й погано, але цензура зростає. 

Уряд може вимкнути Інтернет, наказавши провайдерам Інтернет-послуг перейти в офлайн. Розділ 144 Кримінально-процесуального кодексу дає уряду повноваження встановлювати тимчасові обмеження для громадськості, щоб запобігти заворушенням та іншим небажаним поведінкам.

Веб-сайти для азартних ігор, порнографії та знайомств можуть бути заблоковані, а також веб-сайти, що належать до неурядових організацій, феміністичних груп та правозахисних груп. Також повідомлялося, що індійський мобільний оператор Reliance Jio заблокував кілька веб-сайтів проксі та VPN. 

Публікація чи передача нецензурного або сексуально явного контенту в Інтернеті криміналізується відповідно до розділу 67 Закону про інформаційні технології. Використання комп’ютерних ресурсів для видавання себе за іншу особу для вчинення шахрайства також передбачено відповідно до розділу 66D.

Індійський уряд співпрацював з Facebook, Twitter, YouTube та іншими компаніями, щоб заблокувати певний вміст на веб-сайтах, які він вважає заперечними (дізнайтеся, як розблокувати статтю на YouTube). Причини, що робляться, варіюються від запобігання погрозам громадському порядку до приховування будь-якого, що розглядається як аморальне чи проти релігії. 

Уряд також розглядає можливість запровадження правил, які вимагають від платформ знімати незаконний вміст або бути санкціонованими. Додаток про обмін відео TikTok було заблоковано після рішення суду, яке заявило, що воно може піддавати дітей невідповідному вмісту. Її вже заборонили в Індонезії, і США виявили, що вона збирає особисті дані від неповнолітніх.

Інтернет-спостереження в Індії

Є й інші небезпеки в Інтернеті, над якими варто задуматися. Багато урядів по всьому світу здійснюють онлайн-спостереження, і Індія в цьому не невинна. 

Наприклад, у нього є інструмент спостереження в реальному часі під назвою Аналіз мережевого трафіку або NETRA, який фіксує дані з інтернет-трафіку та аналізує їх за ключовими словами, такими як “бомба” та “терористична”. Він може відстежувати повідомлення, Facebook, Інтернет-трафік тощо, навіть якщо вони зашифровані. Якщо він виявить потенційну загрозу безпеці, він попередить відповідні установи та вкаже IP-адресу джерела.

Уряд використовує проект ідентифікації під назвою “Аадхаар” для надання державних послуг, таких як марки та продукти харчування та зв’язок стільникового телефону. Особисті дані понад 1 мільярд індіанців, включаючи відбитки пальців, фотографії та сканування райдужки, збираються та зберігаються. Хоча проблеми конфіденційності виникають з приводу порушень безпеки та способів використання даних.

Aadhaar є добровільним, але уряд, по суті, вловлює громадян при прийомі на роботу, роблячи його обов’язковим для майже всього, включаючи певні ролі зайнятості та схеми добробуту. Крім того, клієнти мобільного зв’язку, користувачі кіберкафе та користувачі Інтернету повинні подати свою ідентифікацію. Незрозуміло, як дані використовуються окрім вищезазначених.

Законопроект про захист персональних даних у 2018 році зазнав критики, оскільки він може бути використаний урядом для сприяння інвазивному нагляду. Закон про Телеграф та Закон про ІТ також дозволяють проводити нагляд за зв’язком для захисту національної безпеки. Крім того, в Індії були знайдені сервери спостереження FinFisher.

Свобода слова в Індії

Конституція Індії передбачає свободу слова, але для деяких типів існують обмеження. Наклеп криміналізується в рамках Кримінального кодексу та Кримінально-процесуального кодексу, і він застосовується проти онлайн-мовлення. Крім того, виступ, який виявився крамольним або нецензурним, може бути покараний ув’язненням від двох до семи років.

Підроблені новини та чутки поширюються в соціальних мережах, і багато людей заарештовані за це. Спільний доступ до вмісту, який вважається політичним чи релігійним образливим, може призвести до затримання. Крім того, журналісти стикаються з жорстокими погрозами у відповідь на свою роботу. Просто будьте уважні, що ви публікуєте в Інтернеті.

Торрентінг в Індії

Хоча торрентіндія в Індії нормальна, завантаження захищених авторським правом матеріалів заборонено. Тисячі веб-сайтів торентів були заблоковані, і лише доступ до них може призвести до серйозних покарань, включаючи штрафи та в’язницю. Наш найкращий путівник VPN для Німеччини показує іншу країну, яка суворо порушує авторські права.

Кіберзлочинність в Індії

Хоча все вищезазначене є головною причиною використання VPN в Індії, не забудьте про ризики, які можуть з’являтися під час перегляду. Звіт Symantec Internet Security загрози 2018 року показав, що Індія отримала друге місце за кількістю жертв націлених нападів у світі за період з 2015 по 2017 рік.

Коли безкоштовні точки доступу до загального доступу до Wi-Fi стають все більш популярними, кіберзлочинність ніколи не надто далеко. Невідомо, наскільки надійним є з’єднання. Наявність VPN та гідний антивірус допоможуть захистити ваші особисті дані від сторонніх очей.

Що робить VPN найкращим для Індії

Хоча більшість постачальників наших відгуків про VPN мають однакові функції на папері, деякі з них краще на практиці. Найважливішим фактором отримання VPN для Індії є безпека. Вам потрібно вибрати безпечну та конфіденційну інформацію, щоб захистити вашу Інтернет-активність та захистити вас від кібератак. Хороша політика конфіденційності говорить про те, що постачальник VPN не реєструє вашу Інтернет-активність.

Також важлива серверна мережа служби VPN. Наявність величезної кількості серверів, які вказують на земну кулю, є першорядним для вас, щоб обійти блоки, перебуваючи в Індії. Якщо вам потрібен індійський вміст, вам потрібні сервери, розташовані в країні. Чим ближче, тим краще, тому що це допоможе у швидкості. 

Насправді швидкість VPN є ключовим фактором, оскільки вам не потрібно повільне обслуговування при спробі передачі улюблених програм. Переконайтесь, що він має необмежену пропускну здатність. З обмеженням, послуга VPN припиняється, як тільки ви досягнете межі, залишаючи вас не тільки вразливим, але й на півдорозі вашого шоу.

Інші речі, які слід врахувати – це те, чи може він потрапляти в потокові послуги, які пристрої підтримує і скільки ви можете підключити відразу, його зручність використання, обслуговування клієнтів та вартість. Давайте подивимось наш найкращий вибір для Індії.

1. Найкращий VPN для Індії: ExpressVPN

ExpressVPN пропонує швидкий і безпечний сервіс і часто займає перше місце на Cloudwards.net. Він має гарне поєднання функцій для вирішення більшості ситуацій і є нашим найкращим VPN для Netflix.

Його безпека відмінна, забезпечуючи 256-бітове шифрування, яке ви можете збільшити. Конфіденційність шанується політикою без реєстрації, а для додаткового захисту є перемикач “убивство”. Прочитайте наш огляд ExpressVPN, щоб побачити, наскільки хороша його безпека та конфіденційність.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Він має сервери, розповсюджені в 94 країнах, включаючи деякі в Ченнаї та Мумбаї, тому ви обов’язково знайдете підходящий для обходу будь-якого блоку, який ви зіткнете. Швидкість – це теж не проблема, оскільки це одна з найшвидших VPN-служб. 

Немає обмежень пропускної здатності, тому вам не потрібно турбуватися про те, скільки потокового потоку ви виконувати або торрент, оскільки це дозволяє. Крім того, це найкращий VPN для потокової передачі, оскільки він може отримати більшість сервісів.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

ExpressVPN простий у використанні та піклується про майже все для вас поза коробкою. Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS. Також є розширення для браузерів для Mozilla Firefox, Google Chrome та Safari. Після її встановлення ви зможете підключитися за лічені секунди, і легко змінити своє місцезнаходження. Ви можете одночасно підключити до п’яти пристроїв.

Якщо вам потрібна допомога, в Інтернеті є корисна база знань. Крім того, ви можете зв’язатися із службою підтримки в чаті та електронною поштою 24/7. Чат в реальному часі – найшвидший, але вам краще скористатися електронною поштою для отримання більш поглибленої допомоги. 

Мінусом для ExpressVPN є його ціна. Це набагато дорожче, ніж у конкурентів, але варто отримати гроші за отриману послугу. Крім того, існує 30-денна гарантія повернення грошей, якщо ви вирішите, що вона вам не сподобається.

2. NordVPN

NordVPN – ще одна якісна послуга, яка пропонує безліч функцій, і вона займає друге місце для Індії. Він має найкращу безпеку, включаючи можливість використовувати подвійне шифрування, що додає більшої безпеки тунелю VPN. Він також шанує вашу конфіденційність із суворою політикою без журналів.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Він має величезну мережу серверів, понад 5000 охоплюють 60 країн. В Індії їх 21, тому ви можете отримати доступ до вмісту, обмеженого в країні. Він має хороші швидкості, але може сповільнюватись на великі відстані, тому тут він не зайняв перше місце. Ви отримуєте необмежену пропускну спроможність, і це чудово, якщо ви користуєтеся потоковими службами, такими як Netflix. 

NordVPN не тільки дозволяє здійснювати торрент, але це найкращий VPN для проведення торрент. Прочитайте наш огляд NordVPN для отримання додаткової інформації.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

У NordVPN є клієнти для Windows, macOS, Android та iOS. Вони прості у використанні, і ви можете підключити до шести пристроїв одночасно. 

Вашим першим кроком до обслуговування клієнтів у NordVPN буде база знань для самодопомоги. Після цього доступний чат і електронна пошта 24/7. Живий чат відповідає найшвидше, але допомога хороша в будь-якому випадку.

NordVPN – це хороше співвідношення ціни і якості. Щомісячна вартість не велика, але якщо ви передплатите протягом більш тривалого періоду, ви побачите заощадження. Існує 30-денне вікно повернення коштів, у якого має бути достатньо часу, щоб скористатись його пробною поїздкою.

3. CyberGhost

Наступним є CyberGhost, який є хорошим сервісом, який пропонує велику безпеку. З його допомогою ви будете захищені постійно ввімкненим комутатором знищення, який відключить вас від Інтернету, якщо VPN не працює. Більшість постачальників має їх, включаючи інші наші вибори, але зазвичай вам потрібно ввімкнути їх вручну. CyberGhost також має чітку політику без журналів.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Він має понад 4000 серверів у 58 країнах, а 20 з них – в Індії. Як і NordVPN, це швидко, але він може стати повільним на великі відстані. Немає обмежень пропускної здатності, і це може потрапити в більшість потокових служб. Плюс це дозволяє проводити торрент. Прочитайте наш огляд CyberGhost для отримання більш детальної інформації.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS. Інтерфейс CyberGhost був оновлений нещодавно і ним легко користуватися, навіть якщо звикнути до нього може зайняти деякий час. Одночасно можна підключити до семи пристроїв, що заробило CyberGhost місце в нашому найкращому VPN за порівняння декількох пристроїв. Однак, встановити його можна відразу на семи пристроях.

Він має одну з найпотужніших баз знань, яку ми бачили, що чудово підходить для вирішення незначних проблем. Якщо вам все-таки потрібна допомога, є підтримка в чаті та підтримка електронної пошти. Чат в реальному часі – це найшвидший варіант, але його найкраще використовувати для простих запитань. Складніші питання найкраще спрямовані на підтримку електронної пошти.

CyberGhost – це недорога послуга, якщо ви не вибрали щомісячну ставку. Ви можете скористатися безкоштовною семиденною пробною версією для Android та iOS, щоб побачити, чи подобається вам, а якщо вам потрібен додатковий час, ви можете повернутись на гарантію повернення грошей, що стосується всіх платформ. Щомісячний план передбачає 14 днів, але ви отримуєте 45 днів із більш тривалими планами.

4. ВипрВПН

ВипрВПН – ще один хороший варіант для Індії. Він має чудову налаштовану безпеку, яку можна підвищити, використовуючи власний протокол Chameleon. Детальніше про це читайте у нашому огляді VyprVPN.

ВипрВПН-Слайдер1

ВипрВПН-Слайдер2

ВипрВПН-Слайдер3

ВипрВПН-Слайдер4

ВипрВПН-Слайдер5

Попередній

Далі

Однак це не вистачає у відділі сервера. У 64 країнах є менше 1000 серверів. Цього ще має бути достатньо, щоб обійти обмеження, і в Мумбаї є сервери. 

Його швидкість не велика, але вони повинні бути чудовими для більшості заходів. Немає обмежень пропускної здатності, і це може потрапити на більшість потокових платформ. Ви також можете використовувати його для торрентінгу.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Ви можете встановити VyprVPN в Windows, macOS, Android та iOS, але інтерфейс виглядає датованим. Тим не менш, це простий у використанні і ви можете підключити до трьох пристроїв за допомогою пакета Standard або до п’яти за допомогою опції Premium.

Довідка під рукою у вигляді бази знань, чату та електронної пошти. Він доступний 24/7, але будьте готові до коротких відповідей.

VyprVPN має два пакети на вибір: Стандартний, який найдешевший, та Преміум. Premium надає два додаткові підключення та протокол Chameleon. Щомісячна ціна непогана, але ви заощадите гроші, вибравши щорічну підписку.

Існує 30-денна гарантія повернення грошей, яку ви також можете використати для тестування.

5. TorGuard

Наш останній вибір – TorGuard. Це хороший сервіс, який пропонує деякі найбільш настроювані засоби безпеки. Ви можете вибрати один з різних протоколів, і там є автоматичний перемикач вбивства. Ваша конфіденційність захищена і політикою без журналів.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

Попередній

Далі

TorGuard має понад 3000 серверів у 55 країнах, у тому числі в Бангалорі. Швидкість її швидкості, але це може змінюватися залежно від обраних вами параметрів безпеки. Більш висока безпека сповільнить це. Існує необмежена смуга пропускання, що дозволяє здійснювати торрент.

З цього приводу TorGuard не чудово входить у потокові сервіси, такі як Netflix. Ви можете придбати виділений IP-потоковий за 7,99 дол. США на місяць. Вони продаються в країні та гарантовано працюють, тому TorGuard зайняв друге місце в нашій кращій статті VPN для мандрівників. Детальніше читайте в нашому огляді TorGuard.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

TorGuard сумісний із Windows, macOS, Android та iOS, хоча налаштування мобільних пристроїв може викликати біль. Ви можете підключити до п’яти пристроїв за замовчуванням, і до 20 можна придбати за 1 долар кожного.

Існує база знань, ресурси та форум для вирішення проблем. У TorGuard є можливість спілкуватися в режимі “чат”, але вона переходить до компанії з обслуговування замовників. З цієї причини найкраще скористатися опцією 24/7 електронної пошти для отримання додаткових технічних проблем. 

Щомісячна ставка непогана, але ви можете заощадити гроші за допомогою довших планів. Існує семиденна гарантія повернення грошей, яка дає вам багато часу, щоб спробувати.

Фінальні думки

Якщо ви хочете отримати доступ до улюбленого індійського телешоу або обійти блоки в країні, використання одного з наших виборів дозволить вам зробити це з легкістю. Ми рекомендуємо вибрати VPN з хорошою безпекою та розгалуженою серверною мережею, включаючи сервери в Індії. Вигідний також швидкий сервіс з необмеженою пропускною здатністю.

ExpressVPN є чемпіоном тут з його чудовою безпекою, величезною серверною мережею та супершвидкістю. Оскільки він пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, радимо спробувати.

Якщо ви побували в Індії та використовували VPN для доступу до улюбленого вмісту, ми б хотіли почути про ваш досвід у розділі коментарів. Перегляньте наш архів VPN і для більш корисних статей. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me