Найкращий VPN для хмарного зберігання в 2020 році: практикуйте безпечні синхронізації

Хмарне зберігання все більше набуває популярності. Незалежно від того, чи використовуєте ви їх для зберігання фотографій вашої відпустки чи класифікованих документів, важливо вибрати безпечну службу зберігання хмар. При цьому, так само важливо мати безпечне з’єднання під час завантаження, і один з наших найкращих VPN для вибору хмарного сховища забезпечить вам це.


Зараз багато людей рухаються до хмарного сховища, тим більше, що це потребує доступу до фотографій, відео та іншого вмісту, коли ви перебуваєте на іншому пристрої. Навіть багато компаній переміщують хоча б частину своєї інфраструктури до хмари (подивіться на наше найкраще порівняння для зберігання хмарності для бізнесу).

Найкращий VPN для хмарного зберігання

  1. ExpressVPN
  2. Приватний доступ до Інтернету
  3. CyberGhost
  4. NordVPN
  5. ПротонVPN

З’єднання хмарного сховища з VPN

Хмарне зберігання в основному дозволяє зберігати файли в Інтернеті, але навіть якщо ви вибираєте хмарну службу зберігання з найкращою безпекою, це не означає, що ви не ризикуєте, поки ви завантажуєте в неї свої файли. Крім того, ви ще більше ризикуєте, якщо зробите це під час підключення до загальнодоступного Wi-Fi. Ось тут заходить віртуальна приватна мережа.

VPN дозволяє сховатися за непрохідною стіною, так би мовити. По суті, він створить захищений тунель між вашим пристроєм та сервером VPN, а також розшифрує його шифруванням, а також приховає справжню IP-адресу.. 

Що б ви не робили в Інтернеті, він буде прокладений через тунель і буде повністю захищений від сторонніх очей. Це означає, що коли ви завантажуєтесь у хмару, ваші файли також будуть переміщуватися через тунель. Щоб переконатися, що ваш вміст є максимально захищеним, вам потрібно вибрати безпечну VPN, щоб перейти до служби хмарного зберігання.

Якщо вам потрібна швидка відповідь, вам слід йти прямо вперед і встановити ExpressVPN. Це найкращий загальний VPN, але він також відповідає критеріям, необхідним для найкращого VPN для зберігання у хмарі. Читайте докладніші рекомендації, а також ми поговоримо про те, як ми вибрали VPN, усі причини, які вам потрібні, і чому ви не повинні використовувати безкоштовну VPN.

1. ExpressVPN

Якщо ви часто відвідуєте Cloudwards.net, ви, швидше за все, зрозуміли, що ExpressVPN є улюбленим. Зважаючи на це, йому все одно доводиться заробляти свої смужки щоразу, коли ми вважаємо це, і ми можемо запевнити, що він відповідає всім критеріям, щоб стати найкращим VPN для зберігання у хмарі.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Безпека ExpressVPN є першокласною, використовуючи AES 256-бітове шифрування під час руху, але ви можете збільшити її, якщо вам потрібно обійти сувору цензуру, щоб навіть вийти в Інтернет. Він пройшов наші тести на витік DNS з літаючими кольорами, і він постачається з автоматичним перемикачем на знищення, щоб захистити дорогоцінний вантаж, якщо VPN не вийшов. 

Це найшвидший тест VPN, який ми протестували – що є однією з причин того, що він також найкращий VPN для потокового потоку – тому у вас не буде проблем із завантаженням цілої кількості фотографій з останньої відпустки. Детальніше про послугу ви можете прочитати в нашому огляді ExpressVPN.

Він також постачається з необмеженою пропускною здатністю, тому вас не відрізають на півдорозі завантаження. Крім того, якщо ви все ще у відпустці, ви будете раді дізнатися, що сервери ExpressVPN охоплюють 94 країни, що більше, ніж IPVanish (читайте наше порівняння ExpressVPN проти IPVanish). 

Інші функції ExpressVPN

Щоб ви не засмучувалися під час завантаження великих файлів, ExpressVPN підтримує розділене тунелювання, щоб ви могли тунелювати завантаження через VPN, але отримувати доступ до інших програм через звичайне з’єднання. Все, що вам потрібно зробити – це додати ці програми до списку виключень.

ExpressVPN сумісний із Windows, macOS, Android та iOS, тому за потреби можна завантажувати з різних пристроїв. Він також дозволяє до п’яти одночасних підключень, якщо ви налаштовані на багатозадачні завдання та хочете скористатися ExpressVPN, щоб пройти заборону Netflix.

Там, де ExpressVPN не дуже вражає позначку, – це ціна. Це одна з найдорожчих VPN на ринку, але вона також пропонує найкращу послугу, тобто це варто інвестувати. Ви можете заощадити гроші, підписавшись на більш довгий план, і якщо ви не повністю задоволені, діє 30-денна гарантія повернення грошей.

2. Приватний доступ до Інтернету

Наступним є приватний доступ до Інтернету. Цей VPN простий у встановленні, але він використовує 128-розрядне шифрування AES за замовчуванням, тому вам доведеться виконати певні настройки, щоб підняти його до більш вигідного 256-бітного AES. Він також має вимикач захисту та захист від витоку DNS.

піа-слайдер1

піа-слайдер2

піа-слайдер3

піа-слайдер4

піа-слайдер5

Попередній

Далі

Швидкість PIA швидка, і хоча деякі з них пояснюються більш легким шифруванням за замовчуванням, ми протестували її після підвищення безпеки до 256-бітових AES, і швидкості все ще були вражаючими. 

PIA також оголосила про додавання розділених тунелів наприкінці 2019 року, тож ви можете обійти VPN при необхідності. Ви також отримуєте необмежену пропускну здатність, але ви можете дізнатися більше в нашому огляді PIA. 

Його сервери не охоплюють ніде поблизу кількості країн, які експресують ExpressVPN, але все-таки більше ніж 3000 в 29 країнах на вибір. 

Він може використовуватися у всіх основних операційних системах і навіть має повного клієнта для Linux. Ви можете одночасно підключити до 10 пристроїв. Інтерфейс простий у використанні, але він прив’язаний до лотка, тож вам може бути трохи прикро.

PIA коштує недорого, особливо якщо ви виберете більш тривалий термін. Якщо ви не вагаєтесь зробити це, то для спокою настає семиденний термін повернення коштів.

3. CyberGhost

CyberGhost – це вражаюча послуга, яка забезпечує високу безпеку, а також постійно включений комутатор знищення. Не потрібно пам’ятати, щоб увімкнути перемикач на вбивство – це добре, але не мати контролю над цим – це не так. І все-таки це невелика проблема, яку ми можемо переглянути минуле. Служба також пройшла наші тести на герметичність DNS, як ви можете прочитати в нашому огляді CyberGhost.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

VPN має високі швидкості, але вони можуть сповільнюватись на великі відстані, і використання обмежень пропускної здатності не обмежується. Серверна мережа CyberGhost є масовою, і хоча фактична цифра коливається, існує понад 5000 серверів, що охоплюють понад 80 країн. 

Крім того, за додаткову невелику плату ви можете використовувати сервери NoSpy CyberGhost, які налаштовані з преміум-обладнанням і знаходяться за межами 14 очей. Хто знає, ви можете завантажувати в WikiLeaks.

Інші функції CyberGhost

Якщо роздільне тунелювання є необхідним для вас, ви можете бути розчаровані наполовину спробою CyberGhost. Що ви зможете “розділити”, залежатиме від пристрою, який ви використовуєте. Настільний додаток має вкладку “розумні правила”, яка дозволяє лише виключати конкретні веб-сайти із використання VPN. 

На даний момент єдиною платформою, яка включає функцію розділеного тунелювання, є Android. У додатку Android ви також можете виключити програми, що вони також проходять через тунель VPN. Після швидкого спілкування з CyberGhost ми впевнилися, що він планує розширити ці можливості на всі свої VPN-програми.

Клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS. Ви можете підключити до семи пристроїв одночасно, але це також обмеження кількості установлених VPN. Це простий у користуванні, навіть якщо до нього потрібно звикнути.

CyberGhost за доступними цінами. Більш тривалі плани знижуються, тому ми не рекомендуємо підписуватися на щомісячний. Якщо ви зареєструєтесь на пристрої Android або iOS, ви отримаєте семиденну безкоштовну пробну версію, тоді як користувачі настільних ПК отримують лише один день. Існує також гарантія повернення грошей, яка становить 14 днів для місячного плану та 45 днів для більш тривалої.

4. NordVPN

NordVPN – це відмінна послуга, яку є що запропонувати. Це порівняно з нашим переможцем, як ви можете прочитати в нашому Експрес-VPN проти NordVPN. Однак NordVPN не має будь-яких можливостей розділеного тунелювання.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

При цьому він має найкращу безпеку, яку ви можете отримати, і у вас є можливість використовувати його сервери подвійного переходу, що додають ще більше захисту вашому з’єднанню. 

Також є перемикач на вбивство, і вам не потрібно турбуватися про витоки DNS, оскільки він пройшов усі наші тести. Ці функції допомогли їй перемогти в нашому найкращому VPN для торрентійського твору. Прочитайте наш огляд NordVPN, щоб побачити, чому це так добре. 

Швидкість NordVPN сильна, хоча вони можуть стати повільними на великі відстані, як це робить швидкість CyberGhost. Немає обмеженої пропускної здатності, тому ви можете завантажувати скільки завгодно. Існує понад 5000 серверів, що охоплюють трохи менше 60 країн.

VPN підтримує Windows, macOS, Android та iOS, і дозволяє одночасно до шести підключень. Це також простий у використанні простий екран у стилі карти, який показує вам, де перебувають різні сервери.

Ціна NordVPN робить його корисним для ваших грошей, і ви побачите певні заощадження, якщо обрати більш довгий план. 30-денне вікно повернення коштів на випадок, якщо ви передумаєте.

5. ПротонВПН

Наш останній вибір – ProtonVPN. Це хороший VPN, який має багато функцій, але він програє конкуренції через свою швидкість, яку ми досягнемо за хвилину. ПротонVPN поставляється з найвищою безпекою, використовуючи AES 256-бітове шифрування. Крім того, завдяки планам вищого рівня ви можете використовувати його сервери Secure Core, які пропонують більш високий захист, ніж стандартні сервери.

protonvpn-приладова панель-слайдер-1

protonVPN-інтерфейс-слайдер-2

protonvpn-профілі-слайдер-3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunneling-slider-5

Попередній

Далі

Включений перемикач на знищення, і ProtonVPN вийшов чистим у нашому тесті на витік DNS, про який ви можете прочитати в нашому огляді ProtonVPN.

Як ми говорили раніше, те, що насправді збиває цей VPN, – це його швидкість. ProtonVPN не мертвий повільно, але інші сервіси дозволяють виглядати таким чином, і мережа є непослідовною. Плюс до цього, коли ми протестували його сервери Secure Core та безкоштовні сервери – про вільний план ми згадаємо пізніше – швидкість значно сповільнилася. Для найкращих результатів не підключайтеся до рекомендованого сервера. 

Ви отримуєте необмежену пропускну здатність навіть при вільному плані. Крім того, ProtonVPN підтримує розділене тунелювання, щоб ви могли виключити надсилання певних програм або IP-адрес через тунель VPN. Ви можете обрати більше ніж 600 серверів у 44 країнах.

VPN можна встановити на Windows, macOS, Android та iOS і дозволяє одночасно підключати до 10 пристроїв. Інтерфейс хороший і простий у використанні, але все ж не так багато налаштувань, з якими можна пограти. 

Ціна ProtonVPN

Ціна ProtonVPN багато в чому залежить від обраного вами пакету, а їх чотири. Найдешевший – це, очевидно, безкоштовний план, але, як і очікувалося, він має деякі обмеження. У вас є лише доступ до трьох серверів – в США, Японії та Нідерландах – і ви можете підключати лише один пристрій одночасно. 

Наступний план – базовий, який надає вам доступ до всіх його серверів та одне додаткове підключення. Однак якщо ви хочете використовувати його Secure Core-сервери, вам потрібно буде перейти на план Plus.

За допомогою плану Plus ви отримуєте все вищезазначене, а також ще три підключення. Крім того, ви отримуєте сервери Secure Core та деякі сервери, придатні для потокової передачі та Tor. 

Четвертий план, Visionary, є найдорожчим, але наявність подвоєної кількості одночасних підключень та доступу до зашифрованої послуги електронної пошти не виправдовує ціну. 

Який би план ви не вирішили скористатись, існує 30-денне вікно повернення коштів, якщо ви вирішите, що він вам не сподобається.. 

Як ми вибрали найкращі VPN для хмарного зберігання

Хоча багато постачальників у наших оглядах VPN гідні захищати вас від різних завдань, є кілька функцій, які деякі VPN просто не можуть надати. Щоб нас вважали найкращим VPN для списку хмарних пам’яток, ми врахували наступні критерії.

Безпека

Перш за все, VPN повинен мати хороший захист. Без цього немає особливого сенсу використовувати його для захисту хмарного зберігання. Для кращого захисту слід використовувати 256-бітове шифрування AES або принаймні дозволяти встановити його після встановлення. 

Для завершення пакету VPN повинен включати комутаційний перемикач, який перерве ваше з’єднання, якщо VPN перестане працювати. Це означатиме, що синхронізація ваших файлів порушується, але це набагато краще, ніж відкривати двері для всіх наявних в мережі Інтернет, таких як кіберзлочинність. 

Нарешті, вам слід вибрати VPN, який пройшов наші тести на витік DNS. Коротше кажучи, витік DNS означав би, що навіть якщо ви підключені до VPN, деякі дані витікають з тунелю, в основному переконуючи призначення VPN. Прочитайте наш посібник із витоків DNS, щоб краще зрозуміти.

Швидкість

Швидкість VPN важлива. Якщо ви вибрали таку, яка має низьку швидкість, вас чекає вічність для завантаження ваших файлів, і це не весело. Підключення через VPN все одно сповільнить вас, але якщо ви вибрали той, який має хороші швидкості, ви не повинні помітити велику різницю.

Пропускна здатність

Положення пропускної здатності важливо, коли мова йде про певні види діяльності. Якщо ви виконуєте лише легкі завдання, це не матиме великого значення, і пропускна здатність може пройти довгий шлях. 

Однак завантаження в хмару буде входити до вашої надбавки, і якщо ви завантажуєте великі файли, це швидко пройде. Щоб уникнути цього, радимо вибрати послугу з необмеженою пропускною здатністю.

Спліт тунель

Вимкнення VPN лише для того, щоб трохи прискорити роботу, не є хорошою ідеєю. Натомість слід обрати VPN, який підтримує розділене тунелювання. За допомогою розділеного тунелювання ви можете виключити певні програми та URL-адреси із використання VPN. Це допоможе вам прискорити завантаження, але залишайтеся захищеним під час перевірки банківського рахунку.

Серверна мережа

Маючи велику серверну мережу – це добре, тому ви можете вибрати найкраще з групи для завантаження. Чим більше вибору матимете, тим простіше буде знайти той, який має найкращі швидкості, і ви не відчуєте впливу, якщо деякі сервери вийшли з ладу. 

Крім того, це означає, що поруч, де б ви не подорожували, має бути один, і ви можете використовувати його для обходу геоблоків, якщо вам потрібно..

Сумісні пристрої та зручність у користуванні

Що потрібно пам’ятати – це з якими пристроями сумісний VPN, особливо якщо ви плануєте завантажувати з різних платформ. Можливо, ви захочете завантажити важливі файли зі свого ноутбука, але завантажте кілька фотографій з телефону, щоб звільнити місце. Більшість VPN підтримують основні операційні системи, але деякі також йдуть трохи далі.

Ціна

Нарешті, ціна VPN може порушити ваше рішення. Не базуйте свій вибір лише на цьому факторі, але все ж переконайтеся, що він відповідає вашому бюджету.

Чому мені потрібен VPN для зберігання в хмарі?

Вам слід використовувати VPN для будь-яких онлайн-заходів, особливо з огляду на посилення спостереження в Інтернеті (ознайомтеся з найкращим фрагментом зберігання хмарних знань з нульовими знаннями для повної конфіденційності). 

Використовуючи VPN, ви будете захищені від будь-якої небезпеки, яка ховається в Інтернеті, і це навіть важливіше, якщо ви підключені до загальнодоступної мережі WiFi (і вагомий привід встановити гідний антивірус також). Немає інформації про те, наскільки надійним є з’єднання, тож краще бути безпечним, ніж шкодувати.

Що стосується ваших фактичних файлів, служба хмарного зберігання повинна захищати їх під час передачі у будь-якому випадку із захистом транспортного рівня (TLS). З цим ваші файли будуть відправлені через захищений тунель, і вони будуть зашифровані і заздалегідь. 

Крім того, якщо служба хмарного зберігання даних забезпечує двофакторну автентифікацію, вам слід добре, навіть якщо хтось краде якусь інформацію. 

Однак ви ніколи не можете сказати, що ви будете проти, особливо коли ви підключені до ненадійної мережі. Незалежно від того, завантажуєте ви в хмару чи перезавантажуєте щось, що ви вже зберегли, є невеликий проміжок між тим, коли ви фактично починаєте завантаження або закінчуєте завантаження.. 

Якщо ваш пристрій не захищено, хакери можуть легко отримати доступ до ваших файлів на пристрої або навіть у хмарному сховищі. Встановлення VPN дозволить усунути невеликий проміжок між захистом вашого хмарного сховища та вашим пристроєм.

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN для хмарного зберігання?

Хоча деякі безкоштовні VPN не є поганими, є багато причин, чому ми не рекомендуємо використовувати його для зберігання у хмарі. Наш найгірший безкоштовний посібник провайдерів VPN показує, наскільки це може бути погано, але головна причина полягає в тому, що їхня безпека часто викликає сумніви. Деякі з них мають велику безпеку, коли насправді це дуже погано або взагалі немає.

Інших спіймали, коли вони переслідують дані користувачів і продають їх іншим компаніям. За винятком випадків, такі як Windscribe та TunnelBear, які пропонують безкоштовний план і включені до нашого найкращого списку безкоштовних VPN-сервісів – але навіть у них немає необхідного для великого завантаження.

Цілком ймовірно, що у вас не буде певних функцій, таких як розділений тунель, або що його швидкість буде темпом равлика.

Коротше кажучи, використання безкоштовного VPN означатиме, що ви, ймовірно, ризикуєте своєю безпекою та конфіденційністю, і більшість VPN не пропонують безкоштовну пропускну здатність, якщо ви не платите.

Фінальні думки

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам зрозуміти, для чого вам потрібен VPN для зберігання у хмарі, а також усі критерії, необхідні для того, щоб зробити його найкращим VPN для зберігання у хмарі.

Вам слід вибрати VPN, який має хорошу безпеку, включаючи використання перемикача на знищення, і який пройшов тести на витік DNS. Великі швидкості та необмежена пропускна здатність також важливі для того, щоб ви мали можливість плавно працювати та не досягати обмеження даних під час завантаження. Спліт тунелювання також користь, а також хороша серверна мережа.

ExpressVPN відповідає всім цим критеріям та ін. Він має чудову безпеку, перемикач на знищення і не має витоків DNS. Ви також отримуєте надшвидкісні швидкості та необмежену пропускну здатність. Крім того, він підтримує розділене тунелювання. Чому б не дати йому піти з 30-денною гарантією повернення грошей?

Повідомте нас про ваш досвід використання VPN для зберігання у хмарі в розділі коментарів. Перебуваючи тут, перегляньте й інші наші статті VPN. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me