Найкращий VPN для Греції 2020

Якщо ви плануєте поїздку до Греції, ваша голова, ймовірно, заповнена усіма місцями, де можна побувати серед її тисяч островів. Ви можете відвідати старовинні визначні пам’ятки в Афінах або просто поспати на одному з його численних прекрасних пляжів. Не забуваймо ж про Інтернет-світ та про те, як ти можеш використовувати один з наших найкращих VPN для Греції, щоб залишатися в безпеці, поки ти там..


Корисно використовувати віртуальну приватну мережу, де б ви не були. Використовуючи одну, ви гарантуєте, що ви захищені від небезпек в Інтернеті та матимете доступ до обмеженого вмісту. Багато країн практикують певну форму цензури, і Китай є прикладом того, наскільки це може бути погано (прочитайте наші найкращі послуги VPN для Китаю, якщо ви плануєте відвідувати).

Греція значно спокійніша. Інтернет відкритий, а соціальні медіа вільно доступні. Основна увага в ньому – торент-сайти, неліцензовані азартні ігри та веб-сайти, що займаються ставками. Інтернет-провайдери повинні заблокувати їх, і якщо цього не зробити, це може призвести до штрафу в розмірі 50 000 євро (56 000 доларів) за кожен день, який він залишається доступним. Ви можете виявити, що ви не можете потрапити на деякі популярні веб-сайти, наприклад, 888 та Sportingbet.

Сказане, свобода слова – це вже інша історія. Конституція Греції передбачає це, але закони також дозволяють притягнути до кримінальної відповідальності за дискримінацію, ненависть та насильство на основі расового чи етнічного походження. Існують кримінальні покарання за наклеп, і все, що вважається ображаючим президента, ображає релігію або нецензурно, може бути вилучено..

Відповідно до кримінального кодексу, наклеп може призвести до тюремного вироку та штрафу. Терміни та штрафи в’язниці різняться, однак, суворіші покарання призначені для справ, пов’язаних із державними службовцями.

У 2012 році чоловіка заарештували і звинуватили у зловмисному хулі та образі релігії. Він створив сторінку у Facebook, використовуючи ім’я Старійшина Пастітіос, поєднуючи ім’я відомого ченця та популярної грецької страви. Сторінку було видалено, і в 2014 році йому було призначено 10-місячний умовний термін ув’язнення.

Зважаючи на це, будьте уважні, що ви публікуєте в Інтернеті. Наші найкращі VPN для Сінгапуру, найкращі VPN для Індонезії та найкращі статті VPN для Катару показують лише кілька прикладів країн із чіткими законами про наклеп..

Спостереження та безпека в Інтернеті в Греції

Інтернет-комунікації не захищені законодавством про конфіденційність у Греції. Це означає, що органи влади можуть їх законно поставити під нагляд. Враховуючи всі розумні способи, які вони здатні це зробити, ви, мабуть, ніколи навіть не дізнаєтесь. Погляньте на нашу частину спостереження, щоб дізнатися більше.

Ви також повинні пам’ятати про загрозу кіберзлочинності. Безкоштовні загальнодоступні точки доступу до Wi-Fi стають все більш популярними, а з цим вищий ризик злому, вірусів тощо. Використання VPN допоможе захистити вас від цих небезпек, і гідний антивірус також допоможе.

Найкращий VPN для Греції 2020

Що робить VPN найкращим для Греції

Більшість постачальників наших відгуків про VPN мають подібні функції, за винятком кількох унікальних. Потрібно переконатися, що той, який ви вибрали, має функції, пристосовані до Греції. Маючи на увазі, наскільки суворі правила щодо наклепу та інші ризики, вам потрібно вибрати одне із надійною безпекою.

Це захистить вас від сторонніх очей, а вбудований перемикач знищення забезпечить, що ваша інформація не просочиться, якщо VPN не вдасться перервати з’єднання. Конфіденційність так само важлива, тому постачальник повинен мати сувору політику без реєстрації, тобто він не веде облік вашої діяльності.

Розмір серверної мережі – ще один важливий фактор. Чим більше серверів доступно в різних країнах, тим простіше буде обійти обмеження, наприклад, геоблоки. Якщо ви хочете дивитися американські Netflix, вам знадобиться сервер. Те саме стосується вмісту, обмеженого Грецією.

Вибирати теж вигідну швидкість, особливо якщо ви будете потоковою і не хочете чекати вічно, щоб улюблена програма завантажилася. Поряд із цим слід переконатися, що він не має обмежень пропускної здатності, тож ви можете передавати або завантажувати скільки завгодно.

Інші фактори, які слід враховувати, – це його легкість у використанні та пристрої, які він підтримує. Скільки ви можете підключити одночасно, і його ціна також може вплинути на вас. Нарешті, мати хороше обслуговування клієнтів – це завжди добре.

1. Найкращий VPN для Греції: NordVPN

NordVPN – це чудова послуга, яку часто згадують у наших статтях VPN, і вона є переможцем для Греції. Він має чудову безпеку, а можливість використовувати сервери подвійного переходу – це вишня на торті. Ви можете бути впевнені, знаючи, що ваш зв’язок безпечний, і для цього ви зможете захистити ще більше комутатора. Ваша конфіденційність також шанується політикою без реєстрації.

Попередній

Далі

Він має тисячі серверів, розповсюджених у 60 країнах. Це включає 10 в Греції, якщо ви хочете вміст звідти. Швидкість передачі також хороша, але при підключенні до віддалених серверів це може повільно.

Ви можете передавати потокову передачу скільки завгодно, оскільки немає обмежень пропускної здатності, і це чудово, якщо ви користуєтеся потоковими послугами. Якщо ви хочете торрент, ви повинні знати, що він є переможцем у нашому найкращому VPN для порівняння торрент. Прочитайте наш огляд NordVPN для отримання більш детальної інформації.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Можна використовувати NordVPN для Windows, macOS, Android та iOS, і налаштувати його досить просто. Клієнти зручні для користувачів. Ви також можете підключити його на шести пристроях одночасно.

Якщо у вас є проблеми, ви можете скористатися зручною базою знань, яка допоможе вам вирішити найбільш поширені проблеми. Якщо вам все-таки потрібна допомога після консультації з нею, ви можете зв’язатися з членом персоналу через чат або електронну пошту. Живий чат отримає найшвидшу відповідь, але в будь-якому випадку персонал корисний.

NordVPN пропонує велике співвідношення ціни та якості. Хоча щомісячна ціна доступна, вам краще підписатися на більш тривалий період. Існує 30-денний відшкодування, тож ви можете спробувати його спершу, якщо ви не вагаєтесь у вчиненні.

2. ExpressVPN

Наш другий вибір – ExpressVPN, який вважається одним з найкращих VPN-провайдерів на Cloudwards.net і порівнянний з NordVPN, про що ви можете прочитати в нашій статті ExpressVPN проти NordVPN..

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Захищеність велика, з різним рівнем шифрування на вибір і перемикачем на знищення. Крім того, він не веде журнал вашої активності в Інтернеті.

У ньому також є велика мережа серверів. Хоча його не так багато, як NordVPN, він охоплює більше країн, тому у вас не повинно виникнути проблем з пошуком тієї, яка відповідає вашим потребам. У Греції також є сервери, тож ви можете переглядати вміст звідти, якщо хочете.

Крім того, він став переможцем у нашому найкращому VPN для трансляції твору, тож це чудовий вибір, якщо це стане вашою основною діяльністю. Швидкість не повинна бути проблемою, оскільки це одна з найшвидших доступних VPN. Також немає обмежень пропускної здатності. Однак час його перемикання на сервер може бути швидшим. Перегляньте наш огляд ExpressVPN для отримання додаткової інформації.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Ви можете встановити прості у користуванні клієнти ExpressVPN в Windows, macOS, Android та iOS. Це хороший вибір, якщо ви новачок, оскільки він робить майже все для вас. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати правильний сервер і переконатися, що ви підключені. Це дозволяє одночасно підключити п’ять пристроїв, що має бути достатньо для більшості людей.

Обслуговування клієнтів доступне через чат та електронну пошту 24/7. Чат в реальному часі дає найшвидшу відповідь, але підтримка електронною поштою, якщо найкраща для складніших питань. У будь-якому випадку персонал привітний і знаючий.

ExpressVPN досить дорогий, що є провалом. Якість його обслуговування робить його вартим, але ви можете заощадити гроші, вибравши довший план. Він пропонує 30-денну гарантію повернення грошей для спокою.

3. CyberGhost

Ще один гідний наш список – CyberGhost. Його безпека чудова і включає в себе перемикач на вбивство, тому вам не потрібно турбуватися про своє з’єднання. Крім того, він не веде журнали, тобто ваші онлайн-шенаги залишатимуться таємницею.

Він має велику кількість серверів у 59 країнах, а з них 36 у Греції.

Її швидкості не погані, але вони не такі хороші, як інші наші вибірки. Як і NordVPN, він може сповільнюватися на великих відстанях. CyberGhost теж має необмежену пропускну спроможність, тому ви можете передавати стільки, скільки хочете.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Є клієнти для Windows та macOS, Android та iOS. Оновлений інтерфейс може дещо звикнути, але він кращий, ніж стара версія та все ще простий у використанні.

CyberGhost дозволяє підключати до семи пристроїв одночасно, заробляючи це місце в нашому найкращому VPN для декількох пристроїв. Однак, більшість провайдерів дозволяють встановлювати їх на багатьох пристроях, але CyberGhost обмежує вас семи періодом. Подивіться наш огляд CyberGhost, щоб дізнатися більше про це.

Доступна широка база знань для використання для незначних питань. Ви також можете зв’язатися зі службою підтримки через чат або електронну пошту. Живий чат отримає найшвидший відповідь, але найкраще для простих запитань. Якщо ваша проблема складніша, краще скористатися опцією електронної пошти.

Його ціни доступні, але ви можете заощадити гроші, підписавшись на більш тривалий період. Існує безкоштовна семиденна пробна версія для Android та iOS, і гарантія повернення грошей, доступна для всіх платформ. Умови цього залежать від обраного вами плану, однак щомісячний план отримує 14 днів, а довший – 45.

4. ВипрВПН

VyprVPN має гарне шифрування та власний протокол Chameleon, що додає більше захисту тунелю VPN. У службу включений перемикач убивств, який має суцільну політику без журналів, тому не спостерігається вашої діяльності.

У нас немає стількох серверів, як у інших наших виборців, і менше ніж 1000 охоплюють 64 країни. Тим не менш, ви повинні мати можливість підключитися до відповідного. Деякі його сервери також є в Афінах, якщо це те, що вам потрібно.

Швидкість не є однією із сильних точок VyprVPN. Це може бути повільним, але все одно має бути гаразд. Немає обмежень пропускної здатності, щоб слідкувати за ними. Детальніше читайте у нашому огляді VyprVPN.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Його можна легко налаштувати за допомогою настільних клієнтів, доступних для Windows та macOS, та мобільних додатків для Android та iOS. Інтерфейс датований, але простий у використанні. За допомогою базового пакету ви можете підключити до трьох пристроїв одночасно. Якщо вам потрібно більше, ви можете вибрати преміум пакет, який дозволяє до п’яти.

Обслуговування клієнтів доступне в розділі поширених запитань, чаті в реальному часі та електронній пошті, 24/7. Чат в реальному часі – найшвидший, але який би шлях ви не отримали, отримані відповіді короткі.

ВипрВПН-домашня сторінка

Плани VyprVPN доступні, але вам краще скористатися щорічною підпискою, оскільки це знизить загальну вартість. Ви можете використати 30-денний термін повернення коштів, щоб впоратися з цим.

5. TorGuard

TorGuard – теж хороший вибір. Він має гарну безпеку і є одним з найбільш настроюваних сервісів навколо, з декількома протоколами на вибір. Будьте впевнені, що знаєте, що робите, перш ніж пограти з ними. Як і в інших наших варіантах, для захисту вас є перемикач “убивство”. Існує сувора політика без входу, щоб захистити вас.

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Послуга пропонує понад 3000 серверів у 55 країнах, включаючи Грецію, тому у вас не повинно виникнути проблем з її пошуком.

Її швидкості змінюються, але повинні бути досить хорошими, і це не обмежує пропускну здатність. Хоча не користуватися потоковими послугами. Щоб обійти це, ви можете вибрати спеціальну IP-адресу для потрібної вам країни. Це коштує додатково, але це гарантовано працює. Це допомогло йому виграти в нашому найкращому VPN із спеціалізованим порівнянням IP-адрес, а також зароби собі місце в нашому найкращому VPN для списку мандрівників.

Детальніше про послугу читайте в нашому огляді TorGuard.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

Клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS. Вони прості у використанні, але мобільні додатки можуть дратувати налаштування. TorGuard дозволяє за замовчуванням одночасно підключати до п’яти пристроїв, але ви можете додати до свого пакета до 20 за 1 долар кожен.

Підтримка клієнтів доступна, якщо вона вам потрібна. Є чат в прямому ефірі, але його підтримує основна компанія з обслуговування клієнтів, тому ви можете виявити, що підтримка електронної пошти є більш корисною у випадку технічних проблем. Є також онлайн-путівники та форум, якщо ви хочете вирішити проблему самостійно.

Щомісячна ставка непогана, але є додатки, які можуть підняти ціну. Ви можете знизити вартість, вибравши довший план. Тут пропонується семиденна гарантія повернення грошей, тому вам нічого втрачати.

Фінальні думки

Будемо сподіватися, що ми допомогли вам вибрати відповідного постачальника VPN, будь то ви в готелі чи відвідуєте Грецію. Просто пам’ятайте, що вибираєте таку, яка має надійну безпеку, щоб захистити вас від Інтернет-правоохоронних органів та інших ризиків. Ви також хочете мати велику серверну мережу, щоб полегшити подолання обмежень.

Наш переможець – NordVPN, оскільки він має величезну серверну мережу та одну з найкращих систем безпеки на ринку. Крім того, за 30-денний відшкодування ви не можете ризикувати спробувати.

Повідомте нас у розділі коментарів нижче щодо вашого досвіду використання VPN у Греції. Ми хотіли б їх почути. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map