Найкращий VPN для Філіппін 2020: 5 VPN на 7107 островах

Філіппіни складаються з понад 7000 островів, що робить його одним з найбільших архіпелагів у світі. Його прекрасна природа, дивовижні коралові рифи та вражаючі пейзажі також роблять його популярним туристичним напрямком. 


Однак, поки ви зайняті публікацією знімків себе на незайманому пляжі, вам слід переконатися, що ви захищені одним із наших найкращих VPN для вибору Філіппін. Віртуальна приватна мережа не тільки захистить вас від небезпек в Інтернеті, але й допоможе вам пройти попередні обмеження, наприклад, геоблоки. 

Наприклад, певні потокові послуги та веб-сайти доступні лише в певній країні. VPN надасть вам доступ до них, підробляючи своє місцезнаходження, зробивши його таким, як ви фізично перебуваєте в країні. Однак, на місці можуть бути й інші блоки. 

Деякі країни накладають сувору цензуру на Інтернет-контент. Інтернет у Китаї є одним із найбільш обмежених у світі, і зберігає все, що китайський уряд не хоче, щоб його громадяни бачили разом із Великим Брандмауером. Якщо ви плануєте їхати туди, вам знадобиться один з наших найкращих VPN для Китаю, щоб залишитися під радаром.

Найкращий VPN для Філіппін 2020 року

 

Інтернет-цензура на Філіппінах

Філіппінці користуються в основному необмеженим Інтернетом, вільним користуванням соціальними медіа та комунікаційними програмами. Єдине, що обмежується – це порнографічний контент, який Національна комісія з питань телекомунікацій (NTC) зобов’язує блокувати постачальників послуг Інтернету (Інтернет-провайдерів) (прочитайте найкращий VPN для Південної Африки для аналогічної цензури). 

NTC також схвалив запит, поданий Філіппінською національною поліцією (PNP), щоб закрити мобільні послуги під час великих подій. Це означало б, що телефонні дзвінки, обмін повідомленнями та доступ до мобільних даних будуть неможливими. Критики стверджували, що це обмежить право людей на спілкування, і закликали до більш чіткої політики.

Якщо ви любите торрент, ви також можете виявити, що ваші улюблені сайти торрентів заблоковані. Інтернет-провайдери повинні блокувати веб-сайти, які порушують авторські права. Також слід знати, що Закон про запобігання кіберзлочинності 2012 року забороняє піратство. Якщо вас спіймають, ви можете отримати штраф або тюремний вирок.

Чиста нейтральність на Філіппінах

Нейтральність мережі – це принцип, згідно з яким провайдери повинні ставитися до всіх служб та веб-сайтів однаково. Деякі країни повністю підтримують його, а деякі мають офіційне законодавство, але інші не мають наміру просувати його, не кажучи вже про захист будь-яким законодавством. 

На даний момент Філіппіни є однією з останніх країн. Доступ до Інтернету та послуг, як правило, є нейтральним, але немає діючого закону, який би захищав його. Через це провайдери можуть надавати перевагу веб-сайтам та службам, роблячи інші повільніше завантажувати або обмежуючи доступ до них. 

Інтернет-провайдери також можуть змусити вас доплачувати доступ до заблокованих служб та веб-сайтів, а також швидше завантажувати сайти з низьким пріоритетом. Це, головним чином, проблема мобільних телефонів на Філіппінах. Використовуючи VPN, ви зможете розблокувати сайти та служби, які не включені у ваш план, але ви все одно будете використовувати пропускну здатність. 

Користувачі WiFi не повинні хвилюватися, і в кінці тунелю може з’явитися світло для мобільних користувачів. У липні 2019 року був поданий новий законопроект під назвою Закон про відкритий доступ до передачі даних, який вимагатиме від мобільних операторів даних ставитись до всього трафіку однаково, без дискримінації, обмеження чи втручання. Наразі це все ще триває.

Інтернет-спостереження на Філіппінах

Занепокоєння щодо спостереження виросло за останні кілька років на Філіппінах через минулі випадки, що з’являються, а також нові повідомлення про спостереження.

Наприклад, у 2017 році президент Дутерте допустив до прослуховування політиків, які нібито займалися торгівлею наркотиками. Плюс він мав на увазі, що він все-таки володіє цими можливостями у 2018 році, заявивши, що заздалегідь знав, що збирається розслідувати за звинуваченнями у злочинах проти людства. 

Також у 2018 році з’явилися повідомлення про те, що Великобританія продала Філіппінам технологію шпигунських програм на суму 150 000 британських фунтів (185 000 доларів). Вона включала обладнання, яке можна було використовувати для підслуховування телефонних розмов, а також інструменти для моніторингу активності в Інтернеті. Прочитайте нашу кращу VPN для Великобританії, щоб дізнатися про її програми активного спостереження. 

Згідно із Законом про запобігання кіберзлочинності від 2012 року, провайдерам Інтернет-послуг потрібно збирати та зберігати дані до шести місяців, якщо цього вимагає уряд. Інші закони, такі як Закон про дитячу порнографію, вимагають від Інтернет-провайдерів дотримуватися збереження доказів порушень. 

Закон про безпеку людини вимагає від правоохоронних органів отримати ухвалу суду перед перехопленням повідомлень або проведенням спостереження, але він охоплює лише осіб або організації, які підозрюються в терористичній діяльності.

Свобода слова на Філіппінах

Конституція Філіппін передбачає свободу слова, а Magna Carta за Філіппінську свободу Інтернету емулює законопроект про громадянські права для користувачів Інтернету. Однак певні типи мовлення обмежуються іншими законами. 

Наприклад, Інтернет-наклеп – це кримінальне правопорушення, передбачене статтею 358 Кримінального кодексу, тобто ті, хто визнаний винним, може закінчитися за гратами.

З моменту того, як Дутерте взяв владу в 2016 році, через критичну звітність зростає кількість випадків звинувачення в зборах. Навіть президент Дутерте під час своєї першої прес-конференції заявив, що корупціонерів слід вбити.

З цієї причини багато інтернет-журналістів практикують самоцензуру і насторожено пишуть про певні події. Плюс багато журналістів піддаються насильству, а деякі були вбиті стосовно своєї роботи. Читайте про інший приклад цього у нашому кращому VPN для ОАЕ.

Є повідомлення про те, що інші люди платять за маніпулювання інформацією в Інтернеті. Говорять, що коментатори можуть заробляти щонайменше 500 філіппінських песо (10 доларів) на день, щоб керувати фальшивими рахунками, які підтримують президента Дутерте. Крім того, деякі блогери, які підтримували Дутерте під час його кампанії, були найняті в уряді.

Кіберзлочинність на Філіппінах

Філіппіни є головною ціллю для кібератак. Це одна з найбільш атакованих країн Південно-Східної Азії та 10-та найвища в світі. Зловмисне програмне забезпечення відіграє велику роль у цьому, але використання VPN допоможе захистити вас від будь-яких кіберзлочинностей. Крім того, встановлення гідного антивіруса також є хорошою ідеєю, особливо якщо ви плануєте використовувати загальнодоступний WiFi.

Що робить VPN найкращим для Філіппін

Хоча ви можете звернутися безпосередньо до наших відгуків VPN та вибрати випадкового постачальника, спершу переконайтесь, що він підходить для Філіппін. Вам потрібно, щоб він захищав вас від будь-яких можливих спостережень чи загроз в Інтернеті. 

Плюс, перемикач на знищення був би корисним, оскільки він відключить вас від Інтернету, якщо VPN вийде з ладу. Це також необхідно, якщо ви плануєте торрент, оскільки це необмежена смуга пропускання та хороші швидкості. 

Конфіденційність теж важлива, і ви повинні перевірити, чи є у постачальника чітка політика без журналів. Це означає, що не буде запису ваших онлайн-шенагів, тому навіть якби влада вимагала записувати ваші журнали, не було б кому здавати..

Щоб обійти будь-які блоки, з якими ви зіткнулися, вам потрібно вибрати VPN з хорошою мережею серверів. Чим більше серверів доступно в різних країнах, тим легше буде. Скажімо, ви хочете отримати доступ до вмісту, обмеженого на Філіппінах. Для цього вам потрібно буде підключитися до сервера, який знаходиться в країні, щоб отримати філіппінську IP-адресу. 

Те саме стосується, якщо ви хочете переглянути Netflix U.S .; Вам знадобиться сервер у Сполучених Штатах. Зважаючи на це, вам також потрібно вибрати VPN, здатний пройти повну систему виявлення VPN Netflix. Не дуже багато VPN можуть, але ми зібрали найкращі для виконання завдання в нашому найкращому посібнику з VPN для Netflix.

Хоча це не так важливо, як функції, згадані вище, ви можете розглянути інші елементи, наприклад, на яких пристроях VPN можна використовувати та наскільки він зручний. Надійна підтримка клієнтів – це добре, особливо якщо ви новачок. Крім того, витрати різняться, що також може вплинути на ваше рішення.

Найкращий VPN для Філіппін: ExpressVPN

ExpressVPN часто забирає виграшний трофей тут на Cloudwards.net, але це тому, що ми вважаємо його найкращим VPN на ринку. Він також поставив галочки для всіх філіппін. Він має чудову безпеку для початківців і включає перемикач на вбивство, тож ви можете бути впевнені, що він захистить вас. Плюс до цього, існує чітка політика без реєстрації, щоб шанувати вашу конфіденційність.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Є понад 3000 серверів у 94 країнах, що дає вам безліч варіантів обходу блоків. Це стосується і деяких на Філіппінах для вмісту, обмеженого лише там. Це найшвидший VPN, який ми перевірили, і він має необмежену пропускну здатність. 

Він підходить для торрентінгу, і це прекрасний вибір, якщо ви хочете передавати трансляцію, оскільки він може потрапити в майже будь-яку доступну потокову платформу, включаючи Netflix. Це, поряд із його надшвидкими швидкостями, саме тому це найкращий VPN для потокової передачі. Прочитайте наш огляд ExpressVPN для отримання більш детальної інформації.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Ви можете встановити його на Windows, macOS, Android та iOS. Також доступні розширення для браузерів для Chrome, Firefox та Safari. Ви можете одночасно підключити до п’яти пристроїв. Це чудово для початківців завдяки простому інтерфейсу, але ті, хто знає, теж можуть його трохи налаштувати. 

Існує база знань, якщо вам потрібна допомога. Також є підтримка чату та електронної пошти, яка готова цілодобово подати руку. Персонал корисний незалежно від маршруту, але ви отримаєте більш глибоку відповідь електронною поштою.

Ціна ExpressVPN, однак, знижена. Це дорожче, ніж інші VPN, але якість обслуговування це доповнює. Існує також 30-денна гарантія повернення грошей, тож вам нічого втрачати.

NordVPN

NordVPN – ще один найкращий суперник, який багато в чому порівняний з ExpressVPN, лише пропущений з першої точки (читайте наш ExpressVPN проти NordVPN фрагмент). Його безпека є однією з найкращих доступних, що посилюється за допомогою подвійних серверів, якщо ви вирішите ними користуватися. Він включає в себе перемикач на вбивство, і діє сувора політика без реєстрації.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

У ньому більше 5000 серверів, розкиданих по 60 країнах, що дає великі шанси обійти будь-які блоки. Однак на Філіппінах немає серверів, тому ви не зможете отримати доступ до контенту звідти. Його швидкість швидка, але вони сповільнюються, коли підключаються до сервера далеко. Немає обмежень пропускної здатності.

NordVPN захищатиме вас під час торрентів, а спеціальні сервери P2P допомогли йому заробити найкращий VPN за назву торрент. Це також допоможе вам перейти на потокові платформи, такі як Netflix. Прочитайте наш огляд NordVPN, щоб дізнатися більше про сервіс.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

У NordVPN є повні клієнти для Windows, macOS, Android та iOS, а також розширення для браузерів для Chrome і Firefox. Простий у використанні та перемиканні серверів, плюс ви можете підключити до шести пристроїв одночасно.

NordVPN забезпечує хороше співвідношення ваших грошей, особливо якщо ви вибираєте довгостроковий план, оскільки він виходить дешевшим у довгостроковій перспективі. Існує 30-денне вікно повернення коштів, тому ви можете перевірити його перед передплатою.

CyberGhost

CyberGhost – ще один хороший вибір для Філіппін. Він забезпечує хорошу безпеку, щоб захистити вас, і є вбудований перемикач вбивств. Відмінність перемикача відключення CyberGhost полягає в тому, що він увімкнено постійно. Це добре, якщо ви, ймовірно, забудете його ввімкнути, але не маючи контролю над цим, що може дратувати. Існує також політика без реєстрації журналів.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Її кількість серверів лише сором’язлива до 5000, які охоплюють 58 країн, що дає вам багато на що вибрати. На Філіппінах також є 24, якщо ви хочете отримати доступ до вмісту звідти. CyberGhost схожий на NordVPN тим, що його швидкості є швидкими, але вони можуть стати повільними на великі відстані. Немає обмежень пропускної здатності.

Якщо ви плануєте торрент, CyberGhost має профіль торрент, який, якщо ви виберете його, підключить вас до найближчого сервера, що підтримує P2P. Він також може потрапити в більшість потокових служб. Перегляньте наш огляд CyberGhost, щоб краще ознайомитися з постачальником.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Ви можете підключити до семи пристроїв із CyberGhost за один раз, що допомогло йому забезпечити місце в нашому найкращому списку VPN для кількох пристроїв. Однак, хоча більшість VPN дозволяють встановлювати його на будь-якій кількості пристроїв, скільки вам подобається, ліміт підключень CyberGhost на сім пристроїв є також обмеженням для встановлення..

Це недорога послуга, доки ви не обираєте щомісячний план. Існує семиденна пробна версія для Android та iOS. Крім того, існує гарантія повернення грошей, яка охоплює всі платформи, що дає вам 14 днів із місячним планом і 45 днів з більш довгими. У будь-якому випадку у вас має бути достатньо часу для тестування.

ВипрВПН

ВипрВПН склав наш список з кількох причин. Він має чудову безпеку, яку можна налаштувати, а також включає власний протокол Хамелеона. Це не тільки додає більшої безпеки тунелю VPN, але й робить його схожим, що ви навіть не використовуєте VPN. У службу включений перемикач на знищення, і для вашого захисту діє політика без реєстрації.

ВипрВПН-Слайдер1

ВипрВПН-Слайдер2

ВипрВПН-Слайдер3

ВипрВПН-Слайдер4

ВипрВПН-Слайдер5

Попередній

Далі

Серверна мережа VyprVPN не така велика, як у конкурентів, їх доступно понад 700. При цьому він охоплює 64 країни, включаючи Філіппіни, тож ви зможете отримати доступ до вмісту звідти. Її швидкості не є великими, але це повинно бути чудово для більшості видів діяльності, і немає обмежень, якою пропускною здатністю ви можете скористатися.

Ви будете охоплені, якщо захочете торрент, плюс ви зможете потрапити на більшість потокових платформ. Прочитайте наш огляд VyprVPN для отримання додаткової інформації.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS. Його інтерфейс трохи застарілий, але він все ще простий у використанні. Ви можете підключити до трьох пристроїв до базового плану, але якщо вам потрібно більше, план преміум-класу пропонує до п’яти.

Його ціна залежить від того, який план ви обираєте, і від його тривалості. Стандартний план – найдешевший варіант, але преміальний план отримає два додаткові підключення та використання протоколу Хамелеона. Доступні два умови передплати – щомісяця або щороку, але щорічний план працює краще в довгостроковій перспективі. Існує 30-денний термін повернення коштів для спокою.

Вітропис

Наш останній вибір VPN для Філіппін – Windscribe. Хоча це може бути не найкращим VPN, він має деякі цікаві функції, які роблять його хорошим вибором. Це найкращий безкоштовний сервіс VPN для одного, тому це хороший вибір, якщо вам не вистачає коштів.

Його безпека хороша, і ви можете налаштувати її. Включений перемикач на вбивство, але Windscribe плутано назвав його “брандмауером”.

інтерфейс вітрозапису

налаштування вітрозапису

розширення браузера windscribe

параметри конфіденційності

випробування на витік вітрозахисту

Попередній

Далі

Варто зазначити, що він записує деяку інформацію, наприклад, пропускну здатність, яку ви використовували, та часові позначки вашої активності. Це зведено до мінімуму, і нічого не може бути зв’язане з вами. Ви можете прочитати більше про це в нашому огляді Windscribe.

Існує понад 600 серверів у 55 країнах, і це включає деякі з Філіппін, для вмісту філіппінців. Однак, не всі місця доступні у безкоштовній версії, а сервери на Філіппінах доступні лише учасникам Pro. Однак ви можете додавати місця за 1 долар на місяць. 

Хоча його швидкість повільніша, ніж у інших провайдерів, її штраф за більшість видів діяльності, включаючи потокове передавання. Це одна з причин, що ми також включили його. Він може потрапити в більшість потокових служб, а платні клієнти отримують доступ до його серверів Windflix. Вони створені для трансляції та доступні для служб у США, Канаді, Великобританії та Японії. 

Ви також будете охоплені, якщо вирішите торрент, і користувачі Pro отримають необмежену пропускну здатність. Пропускна здатність для вільних користувачів змінюється; ви отримуєте 2 Гб даних на місяць під час реєстрації, але якщо ви вводите електронну пошту, ви отримуєте 10 Гб. Крім того, є й інші способи, за допомогою яких ви можете збільшити свій ліміт.

Наприклад, додавши локації, ви отримаєте ще 10 Гб на місяць.

Інші причини, які нам подобаються вітрозаписом

Він сумісний із Windows, macOS, Android та iOS, а також є розширення для браузерів для Chrome, Firefox та Opera. Інтерфейс простий, що чудово підходить для новачків, але ви також можете поцікавитися налаштуваннями. Ще одним плюсом для Windscribe є те, що ви отримуєте необмежені з’єднання навіть у вільному плані.

Як ми говорили раніше, Windscribe пропонує безкоштовний план, але якщо ви хочете отримати доступ до всіх його функцій, таких як сервери Windflix, вам доведеться платити. Якщо це так, ми не рекомендуємо щомісячний план. Це дорогі і довші плани, зрештою, дешевші. 

Немає безкоштовної пробної версії через безкоштовний план, а також немає офіційної політики повернення коштів. Однак, якщо ви попросите протягом трьох днів, вони повернуть гроші.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що Ви знайшли нашу інформацію для Філіппін корисною і тепер зрозуміли, чому вам слід використовувати VPN, поки там. Загрожуючи можливим спостереженням та постійними кібер-атаками, потрібно вибрати таку, яка має велику безпеку, а також політику без реєстрації конфіденційності.

Щоб обійти блоки, ваш VPN повинен мати хорошу серверну мережу, і вам потрібні сервери на Філіппінах, якщо ви хочете отримати доступ до контенту філіппінців. Вигідні також швидкі швидкості та необмежена пропускна здатність. 

ExpressVPN відповідає всім вашим потребам для Філіппін, і ми настійно рекомендуємо це. Чому б не дати йому піти з 30-денною гарантією повернення грошей?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map