Найкращий VPN для Європи у 2020 році: Старий світ, нові технології

Європа – це клаптик країн. Кожна країна відома чимось, наприклад, відомою віхою, історичною подією чи дивовижною архітектурою. Не кажучи вже про різноманітні культури та сорти їжі. Незалежно від того, подорожуєте ви чи поселяєтесь у певній країні, це розумний вибір захистити себе в Інтернеті одним із найкращих VPN для Європи.


Корисно використовувати віртуальну приватну мережу, де б ви не були. Вони завантажені такими функціями, як безпека, яка може захистити вас від небезпек в Інтернеті. Крім того, ви можете змінити свою IP-адресу, щоб отримати попередні обмеження, наприклад, geoblocks. Деякі країни цензують свій Інтернет більше, ніж інші. Великий Брандмауер Китаю – хороший приклад того, наскільки це може бути погано.

Всі потреби відрізняються, як ви бачите в інших статтях про VPN, і є причини, з яких ви хочете користуватися VPN, крім безпеки. Можливо, ви переїхали і у вас відсутні телепередачі. VPN дозволить вам підробляти своє місцезнаходження та отримувати доступ до шоу, до якого ви звикли, а також вміст будь-якої іншої країни з обмеженим доступом.

Можливо, ви хочете подивитися певне шоу на Netflix, але воно недоступне у вашій країні. Бібліотека Netflix значно варіюється від країни до країни. У американській версії найбільша кількість шоу, тому багато людей хочуть отримати доступ до неї. Наша деталь про заборону Netflix VPN детальніше.

Якщо ви подорожуєте, ви можете виявити, що ви не можете отримати доступ до свого банківського рахунку в Інтернеті чи інших важливих послуг. Багато банків дозволяють клієнтам входити лише з однієї країни. Використовуйте VPN, щоб змінити свою IP-адресу на цю країну, і ви зможете ввійти як звичайно.

Європа є великою ціллю фінансово мотивованої кіберзлочинності, згідно з даними Оцінки загроз Інтернет-організації в 2017 році. VPN з хорошою безпекою допоможе вам захистити, і не завадить встановити гідний антивірус.

Закони та нормативні акти кожної країни також відрізняються. Це найкраще бути в курсі з ними, щоб не потрапити в проблеми. Якщо ви любите торрент, деякі країни мають більш жорсткі штрафи для тих, хто порушує авторські права.

Крім того, багато урядів здійснюють інтернет-спостереження. VPN захистить вас від таких інвазивних програм.

Однак, Європейські країни є менш нав’язливими та мають чітке законодавство для захисту вашої конфіденційності, такі як Швейцарія, Норвегія та Ісландія. Прочитайте наш фрагмент про те, які країни мають найкращі закони про конфіденційність, щоб дізнатися більше.

Тепер давайте поглянемо на країни з інвазивними системами спостереження та інші причини для занепокоєння.

Країни ЄС

З 44 країн Європи лише 28 з них знаходяться в ЄС, принаймні, що стосується Великобританії. З травня 2018 року ці країни повинні були дотримуватися Загального регламенту захисту даних. GDPR посилює існуючий захист даних громадян ЄС. Компаніям, які не дотримуються нормативно-правових актів, накладаються значні штрафи.

Німеччина

У Німеччині певні категорії мовлення в Інтернеті є незаконними. Все, що хвалить нацизм, заборонено, а заперечення Голокосту – федеральне злочин, що карається до п’яти років ув’язнення. Зневага релігій та формування терористичних угруповань згідно з кримінальним кодексом Німеччини є незаконним.

Якщо ви любите торрент, то ви повинні знати, що торрентські матеріали, захищені авторським правом, у Німеччині є незаконними та караються штрафом або в’язницею. Авторські тролі, як відомо, відстежують популярні торенти за німецькими IP-адресами, щоб спіймати людей у ​​вчинку.

Повідомляється, що метадані користувачів збираються, а Федеральна служба розвідки співпрацює з Агентством національної безпеки США. Детальніше читайте в нашій найкращій VPN для Німеччини.

Об’єднане Королівство

Великобританія має інвазивні правила конфіденційності. Закон про слідчі повноваження, відомий також як Статут снайперів, надає правоохоронним органам та іншим органам Великобританії нагляд за повноваженнями, наприклад, переглядати історію Інтернету без санкції. Інше законодавство надає дозвіл на спостереження, але журналіст Еван Макаскілл каже, що він запровадив найвищі повноваження нагляду у західному світі.

Погляньте на наш кращий VPN для Великобританії, якщо ви плануєте відвідати там.

Франція

Франція вжила заходів щодо подолання терористичних загроз з моменту нападу в Парижі у 2015 році. На свободу Інтернету вплинула посилення онлайн-цензури та повноважень нагляду. Користувачі під наглядом постачальників послуг Інтернету, і підозріла поведінка передається спецслужбам.

Нелегальна біометрична база даних також була створена в таємниці, яка включала дані 60 мільйонів громадян. Влада заявила, що це необхідно для національної безпеки.

Крім того, згідно із законодавством Франції про боротьбу з піратством, вам можуть бути призначені здоровенний штраф або навіть заборонені в Інтернеті, якщо ви завантажуєте вміст, захищений авторським правом. У кращому довіднику VPN для Франції докладніше про країну.

Греція

Зневага та образа президента може призвести до кримінальних покарань, таких як штраф або тюрма. Якщо у справі бере участь державна посадова особа, покарання може бути суворішим.

Інтернет-комунікації не захищені законодавством про конфіденційність у Греції, а це означає, що органи влади можуть на законних підставах здійснювати нагляд за своїм бажанням, як ми вказуємо в нашому найкращому посібнику VPN для Греції..

Швеція

Швеція відома тим, що є найбільшим споживачем піратського контенту, але влада підштовхується до дій. Уряд Швеції наказав Bahnhof, одному з провідних постачальників послуг Швеції, надати йому інформацію про тих, хто порушує закони про авторські права.

Плюс до цього, ініціатива Spridningskollen використовує спеціальне програмне забезпечення для вилучення тих, хто завантажує вміст, захищений авторським правом. Якщо вас зловлять, ви можете загрожувати штрафом до $ 250 за порушення. Перегляньте наш кращий VPN для Швеції для отримання більш детальної інформації.

Ірландія

Ірландія не має великого значення щодо цензури та інших інвазивних законів, але влада може перехоплювати ваші інтернет-комунікації. Це зроблено для боротьби з серйозними злочинами та захисту безпеки держави. Читайте нашу кращу статтю VPN для Ірландії, якщо хочете дізнатися більше.

За межами ЄС: Росія

Російська свобода в Інтернеті залишає бажати кращого. Вміст, пов’язаний з політичною опозицією, конфліктом в Україні та ЛГБТ-спільнотою, заблокований. У 2017 році провайдерам було наказано блокувати 8000 піратських веб-сайтів для боротьби з порушенням авторських прав. Влада збільшила ставки у 2019 році, наказавши VPN також заблокувати сайти.

Росія почала блокувати послуги VPN у 2017 році. Провайдерам VPN, які погодились утримувати користувачів від відвідування заблокованих веб-сайтів, було дозволено продовжувати роботу. Штрафи були накладені після того, як багато хто відмовився виконувати їх, але ця вимога не була виконана належним чином. Більше про це є у нашому присвяченому творі про заборону російських VPN.

Провокування сепаратизму чи екстремізму може бути покаране тюремним вироком згідно з російським кримінальним кодексом, а розпалювання ненависті може призвести до шести років позбавлення волі. ЛГБТ-активісти також були покарані за те, що вони заявили про себе в Інтернеті.

Росія використовує інструмент спостереження SORM, який дозволяє службам безпеки контролювати інтернет-трафік через Інтернет-провайдери. Закон Ярової надає властям доступ до даних користувачів. Прочитайте наш найкращий твір VPN для Росії, якщо ви плануєте відвідати країну.

Найкращий VPN для Європи 2020

Що робить VPN найкращим для Європи

Ви можете вибрати будь-якого з провайдерів у наших оглядах VPN, але вам потрібно переконатися, що той, який ви вибрали, підходить для Європи. VPN мають багато функцій, але деякі кращі за інші.

Через багато правил у Європі ви хочете вибрати VPN, який має велику безпеку та перемикач на вбивство. Безпека захистить вас від небезпек, таких як кіберзлочинність. Перемикач на знищення порушить ваше інтернет-з’єднання, якщо VPN не вдасться, захистивши вашу конфіденційну інформацію в безпеці від сторонніх очей.

Важливе значення має також конфіденційність, яка є окремою від безпеки. Виберіть VPN з політикою конфіденційності, яка показує, що він не буде вести облік вашої онлайн-діяльності.

Ви також повинні вибрати той, який має велику мережу серверів, особливо в Європі. Чим більше серверів доступно в якомога більше місцях, тим більше шансів обійти обмеження. Якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, обмеженого певною країною, переконайтеся, що у постачальника є сервери.

Якщо ви хочете переглянути свої улюблені шоу на Netflix, вам знадобиться таке, яке може пройти повз його систему виявлення VPN, і є лише декілька, які можуть. Наш найкращий VPN для Netflix – це спеціалізовані рекомендації.

Швидкість – ще один важливий фактор, особливо якщо ви плануєте потоковий або потоковий. Ніхто не любить повільний час завантаження, тому вибирайте швидку. Він також повинен мати необмежену пропускну здатність, щоб ви не досягали межі.

Інші фактори, які ви можете врахувати, – це які пристрої він підтримує, наскільки прості у користуванні його клієнти, скільки пристроїв можна підключити одночасно, наскільки хороше обслуговування клієнтів і скільки це коштує.

1. Кращий VPN для Європи: ExpressVPN

ExpressVPN – найкращий VPN для Європи, оскільки він відзначає всі поля і найкращий VPN в цілому. Він має чудову безпеку з 256-бітним шифруванням AES, що важливо, якщо ви відвідуєте суворі країни, такі як Росія. Існує також сильна політика без реєстрації журналів, тому ваші онлайн-дії не будуть записуватися. Його вбудований комутатор вмикання увімкнено за замовчуванням, тому вам також не потрібно буде хвилюватися.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Її розповсюдження сервера є масовим, що містить понад 3000 серверів у 94 країнах. Це включає понад 45 європейських країн, що більше, ніж будь-який інший постачальник послуг. Перегляньте наш огляд ExpressVPN для отримання додаткової інформації.

У вас не буде проблем зі швидкістю, оскільки це найшвидший VPN на ринку. Вона також включає необмежену пропускну здатність. Поєднайте їх з тим, що він може потрапити в більшість міжнародних версій Netflix, а також в інші потокові сервіси, і недарма він увійшов першим у нашому найкращому VPN для потокового передачі та найкращому VPN для статей Netflix. Це дозволяє також торрент.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

ExpressVPN має клієнтів для Windows, macOS, Linux, Android та iOS, а також розширення для браузерів для Chrome, Firefox та Safari. Інтерфейс простий у використанні та хороший вибір для початківців. За раз можна підключити до п’яти пристроїв, що має бути достатньо.

Підтримка клієнтів хороша. Існує велика база знань щодо дрібних питань, а також цілодобовий чат та підтримка електронної пошти. Можливо, вам буде краще використовувати електронну пошту, якщо у вас є більш технічні проблеми.

ExpressVPN – одна з дорожчих VPN. Однак, це пропонує чудовий сервіс, тому він вартий грошей. Крім того, якщо ви виберете більш довгу передплату, ви заощадите гроші в довгостроковій перспективі. Якщо ви переживаєте за реєстрацію, існує 30-денна гарантія повернення грошей.

2. NordVPN

NordVPN – ще один хороший вибір для Європи. Це чудовий постачальник, який багато в чому схожий на ExpressVPN, як ви бачите в нашому голові. Її безпека є однією з найкращих із додаванням подвійного шифрування, що підвищує безпеку тунелю VPN. У комплект включено перемикач на знищення, і там також діє сувора політика без реєстрації.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

NordVPN має понад 5000 серверів по всьому світу, з 2369 розповсюдженими в 36 країнах Європи. Її швидкості хороші, але вони можуть стати повільними, якщо ви підключитесь до далекого сервера. Хоча комутація серверів швидка, і вона постачається з необмеженою пропускною здатністю.

Ви зможете без проблем потрапляти в потокові послуги, такі як Netflix. Якщо ви хочете здійснити торрент, ви будете раді почути, що це найкращий VPN для торрентів. Прочитайте наш огляд NordVPN, щоб краще ознайомитись із сервісом.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

NordVPN можна встановити на Windows, macOS, Android та iOS. Клієнти прості у використанні, і ви можете підключити до шести пристроїв одночасно.

Якщо у вас виникли проблеми, ви можете використовувати його зручну базу знань, щоб виправити незначні проблеми. Ви можете в будь-який час зв’язатися з членом персоналу через чат та електронну пошту. Живий чат отримає найшвидший відгук, але персонал корисний у будь-якому випадку.

Щомісячний тариф NordVPN доступний, і послуга – це велике співвідношення ціни та якості. Однак ви можете заощадити гроші, підписавшись на більш тривалий план. Існує 30-денне вікно повернення коштів, що дає вам достатньо часу для тестування.

3. CyberGhost

Також ви можете використовувати CyberGhost для Європи. Він забезпечує хорошу безпеку та сувору політику без журналів. Є перемикач на вбивство, який увімкнено постійно, тому вам не доведеться турбуватися про це. Детальніше про це читайте в нашому огляді CyberGhost.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Серверна мережа CyberGhost є великою, з більш ніж 4000 серверами по всьому світу, в тому числі в понад 30 країнах Європи. Його швидкість швидка, але, як і NordVPN, вони можуть сповільнюватись на великих відстанях. Немає обмежень пропускної здатності. CyberGhost дозволяє торрент, і він може потрапити в більшість потокових служб.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS. Інтерфейс було оновлено не так давно. Він простий у використанні, але може знадобитися час, щоб звикнути до нього.

CyberGhost – це хороший вибір, якщо у вас є багато пристроїв, які ви хочете підключити одночасно, оскільки це дозволяє до семи. Це заробило це друге місце у нашому найкращому списку VPN для кількох пристроїв. Однак, сім є і лімітом на установки.

Допомога доступна, якщо вона вам потрібна. Перша зупинка – це широка база знань, яка охоплює більшість проблем. Живий чат доступний 24/7, але його найкраще використовувати для простих запитів. Якщо у вас є більш технічні проблеми, краще скористатися електронною поштою.

CyberGhost недорогий, якщо ви вибрали довгостроковий план. Щомісячна ціна – це не добре. Ви можете скористатися його семиденною пробною версією, доступною для Android та iOS, щоб побачити, чи подобається вам це. Існує також гарантія повернення грошей, яка стосується всіх платформ. Це 14-денне вікно для місячного плану, але для більш довгих планів – 45 днів.

4. TorGuard

TorGuard – хороший постачальник послуг, особливо якщо у вас досвід роботи з VPN. Він має надійну безпеку з налаштовуваними налаштуваннями та безліччю протоколів. Існує вбудований комутатор вбити, який автоматично вмикається після підключення до сервера. Крім того, існує чітка політика без реєстрації.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

Попередній

Далі

У ньому понад 3000 серверів, частина з яких знаходиться в 30 європейських країнах. Його швидкості є швидкими, але вони можуть змінюватися залежно від місця розташування та рівня безпеки, який ви встановили. Переключення сервера дратує, оскільки для цього вам потрібно відключитися від VPN. Це означає, що ви отримаєте користь від необмеженої пропускної здатності. TorGuard також дозволяє торрент.

Потокове передавання – це удар і промах. Під час нашого тестування TorGuard не зміг отримати доступ до версій Netflix або BBC iPlayer у США та Великобританії. Зважаючи на це, він пропонує спеціальні потокові IP-адреси за країною, в яку ви потрапите, і це не мало проблем з іншими потоковими службами. Його виділені IP-адреси заслужили це перше місце в нашому найкращому VPN для подорожуючих.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

TorGuard можна використовувати в Windows, macOS, Android та iOS. Клієнти прості у користуванні, але налаштування на мобільні пристрої може бути болем. Ви можете підключити до п’яти пристроїв за замовчуванням, але якщо вам потрібно більше, ви можете придбати до 20 за 1 долар кожного. Детальніше про це читайте в нашому огляді TorGuard.

Якщо вам потрібна допомога, варіанти різноманітні. В Інтернеті є зручні посібники з самодопомоги та форум, але якщо ви хочете поспілкуватися з працівником, він менш доступний, ніж його конкуренти. Є варіант для чату в прямому ефірі, але TorGuard переклав аутсорсинг. Це означає, що це не гарний вибір для технічних запитів. Однак варіант електронної пошти є.

Ціна непогана, і ви можете заощадити гроші, підписавшись на довший період. TorGuard рекламує безкоштовну семиденну пробну версію, але це дійсно семиденна гарантія повернення грошей, оскільки вам все одно доведеться платити перед, щоб користуватися нею.

5. AirVPN

Наш останній вибір для Європи – AirVPN. Це хороший постачальник, який пропонує чудову, що настроюється безпеку, але не вистачає в інших сферах, тому він стає останнім. Наш огляд AirVPN детальніше описується.

airvpn вхід

список серверів airvpn

airvpn швидкості

загальні параметри airvpn

область клієнта airvpn

Попередній

Далі

Він не забезпечує перемикач на знищення. Натомість він має мережеве блокування, яке блокує все спілкування, якщо воно не проходить через VPN. Це не погано, але це означає, що він завжди увімкнено, навіть коли ви відключені від серверів AirVPN. AirVPN пропонує чудову політику конфіденційності, яка говорить, що вона не зберігає журнали.

Її поширення на сервері бракує порівняно з нашими іншими варіантами. Проте він пропонує 136 серверів у 15 європейських країнах. Її швидкості непослідовні, але вони не погані більшість часу. Що стосується потокової передачі, Netflix заблокований, але він може потрапити в інші потокові служби, наприклад Hulu. Плюс, це дозволяє торрент.

Інші причини, які нам подобаються AirVPN

AirVPN можна використовувати в Windows, macOS, Android та iOS. Інтерфейс хороший, якщо датується на вигляд. Зважаючи на це, новачкам може бути важко користуватися. Ви можете одночасно підключити до п’яти пристроїв.

Якщо у вас є проблеми, ви можете скористатися онлайн-поширеними запитаннями або на форумі. Немає чату в прямому ефірі, тому, якщо ви хочете поговорити з членом персоналу, вам доведеться заповнити онлайн-форму для підтримки електронної пошти.

Ціна вказана в євро, але це не погана ставка. Однак повернення коштів не пропонується. Безкоштовна пробна версія доступна, але вам потрібно її подати. Ви також можете вибрати триденний варіант за 1 євро, щоб спробувати.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що ми допомогли вам вибрати підходящий VPN для Європи. Переконайтесь, що ви вибрали один із надійною безпекою та конфіденційністю, а також із хорошим розповсюдженням європейських серверів. Якщо ви хочете передавати трансляцію, то вам знадобиться той, який може отримати доступ до потрібних послуг. Краще вибрати швидкий, який також має необмежену пропускну здатність.

ExpressVPN – найкращий VPN для Європи, оскільки пропонує чудову безпеку та конфіденційність, а також багато серверів на континенті. Він також швидкий, не має обмежень пропускної здатності і чудово підходить для потокового передавання. Крім того, з 30-денною гарантією повернення грошей нічого втрачати. Ми знаємо, що неможливо задовольнити кожну європейську країну, але ExpressVPN робить найкращу роботу.

Якщо у вас є досвід використання VPN для Європи або ми щось пропустили, повідомте нас про це у розділі коментарів. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map