Найкращий VPN для Єгипту 2020: Фараонські фінти

Коли ви вперше задумаєтесь про Єгипет, його знамениті пам’ятки, такі як Сфінкс та стародавні піраміди, швидше за все, приходять на думку. Хоча вони є прекрасним приводом для відвідування, в країні є набагато більше, і хоча у пірамід є свої старовинні системи безпеки, найкраще залишити свою безпеку в Інтернеті в одному з наших найкращих серій VPN для Єгипту..


Віртуальна приватна мережа захистить вас від будь-яких неприємностей в Інтернеті, таких як спостереження та кіберзлочинність, але є й інші причини, які дозволяють використовувати її. Цензура в Інтернеті є достатньою у деяких країнах, про що ви можете прочитати в нашому веб-сайті про цензуру. Просто урядам не подобається, що громадяни переглядають певний вміст, тому його блокують. 

VPN може допомогти вам подолати будь-які обмеження, дозволивши змінити своє місцезнаходження на необмежену країну. Веб-сайти та онлайн-сервіси, до яких ви отримуєте доступ, вважають, що ви фізично перебуваєте в цій країні. Вони також чудово підходять для попередніх геоблоків, які обмежують вміст у певній країні.

Якщо вам не подобається те, що ви бачите в Netflix Egypt і хочете отримати доступ до американської бібліотеки, для цього вам знадобиться IP-адреса США. Якщо це ваш головний пріоритет, переконайтесь, що ви вибрали VPN, яке може пройти повз VPN-детектори Netflix, наприклад ExpressVPN, який є нашим найкращим VPN для Netflix.

Найкращий VPN для Єгипту-2020

Що робить VPN найкращим для Єгипту

Багато хто з постачальників наших відгуків про VPN є гідним вибором, але ви повинні переконатися, що він відмічає всі коробки для Єгипту. 

Найважливіший фактор – безпека. Забезпечивши безпеку, ви будете захищені від сторонніх очей та кібератак. Як частина пакета безпеки, ви повинні переконатися, що він має перемикач захисту, який повністю перерве ваше з’єднання, якщо VPN не працює, зберігаючи ваші конфіденційні дані приватними. 

Ваша конфіденційність так само важлива, і хоча ви можете вважати, що вона охоплена під охорону, це не так. Переконайтеся, що обраний вами провайдер має сувору політику без журналів, яка забезпечить таємницю вашої онлайн-діяльності.

Його серверна мережа також важлива для того, щоб обійти будь-які обмеження, які ви стикаєтеся. Чим більше серверів там, тим простіше вам буде подолати цензуру Єгипту або будь-які регіональні обмеження, які ви зіткнете. Швидке обслуговування теж корисне, тому ви не постійно чекаєте завантаження речей. 

Ще один фактор, який слід включити, – необмежена пропускна здатність. З цим вам не потрібно турбуватися про досягнення межі, і тоді VPN перестане працювати. Особливо слід переконатися, що вона включена, якщо ви плануєте торрент або потокове передавання. Пам’ятайте, якщо ви хочете переглянути Netflix, виберіть VPN, який може отримати доступ до нього.

Інші фактори, які ви можете врахувати, – це те, які пристрої сумісні та скільки можна підключити одночасно, а також наскільки просто ними користуватися. Також добре мати пристойну підтримку клієнтів, якщо вона вам потрібна, і ціна може вплинути і на ваше остаточне рішення.

Найкращий VPN для Єгипту: ExpressVPN

Наш найкращий VPN для Єгипту – ExpressVPN. Його часто називають у нашій п’ятірці списках завдяки чудовому всебічному обслуговуванню.

З ExpressVPN вам не доведеться турбуватися про безпеку. Ви будете захищені 256-бітним шифруванням AES і зможете збільшити його, якщо захочете. Для додаткового спокою вбудований перемикач “убивство”, і він включений за замовчуванням, якщо ви забудете. Існує також сувора політика без журналів. Прочитайте наш огляд ExpressVPN, щоб дізнатися більше про сервіс.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Його серверна мережа велика, більш ніж 3000 серверів охоплюють 94 країни, що дає вам можливість вибрати, щоб обійти блоки. У Єгипті є також сервери, тож ви можете отримати доступ до вмісту, обмеженого в країні.

Це найшвидший VPN, який ми перевірили, і він має необмежену пропускну здатність. Це також наш найкращий VPN для потокової передачі, оскільки він може потрапити на кожну потокову платформу і буде вас охоплювати, якщо плануєте торрентінг.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

ExpressVPN сумісний із Windows, macOS, Android та iOS. Якщо у вас немає великого досвіду використання VPN, то ExpressVPN – хороший вибір. Це дуже просто у використанні та чудово підходить для новачків. Ви можете одночасно підключити до п’яти з’єднань.

В Інтернеті є корисна база знань, якщо у вас виникли проблеми. Підтримка чату та електронної пошти також доступна цілодобово. Персонал корисний у будь-якому випадку, але більше технічних проблем найкраще орієнтовано на команду електронної пошти.

Ми не можемо цукрового покриття це зробити; ExpressVPN коштує дорого. Однак варто отримати кожну копійку за послугу, яку ви отримуєте. Крім того, щоб підсолодити угоду, є 30-денна гарантія повернення грошей, тож ви зможете спочатку сподобатися.

NordVPN

NordVPN – ще один чудовий вибір для Єгипту. Її безпека є однією з найкращих на ринку і включає використання її серверів подвійного переходу, якщо ви обираєте їх, що додає ще більшої безпеки зв’язку. Також включений перемикач на знищення, і діє чітка політика без журналів.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Ви отримаєте доступ до масивної серверної мережі з понад 5500 серверів у 60 країнах. Сюди в Єгипті входить і троє, тож ви можете отримати доступ до ексклюзивного вмісту в Єгипті. Він має хороші швидкості

, але він може сповільнюватися на великі відстані. Включена необмежена смуга пропускання, і це чудовий вибір для торрент. Він також може легко отримати доступ до потокових платформ, включаючи Netflix. Прочитайте наш огляд NordVPN для отримання більш детальної інформації.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Ви можете використовувати NordVPN у Windows, macOS, Android та iOS із зручними клієнтами. Це дозволяє також до шести одночасних з’єднань.

Якщо вам потрібна допомога, доступна зручна база знань. Крім того, чат та електронна пошта доступні 24/7. Ви отримаєте гарну допомогу з обох маршрутів, але чат в реальному часі – це найшвидший варіант.

NordVPN – це хороше співвідношення ціни та якості. Однак її місячний план – не найкращий варіант. Вибравши більш довгий план, ви заощадите гроші в довгостроковій перспективі. Існує 30-денний термін повернення коштів, що дає вам багато часу, щоб переконатися, що вам сподобається.

CyberGhost

Також ви можете використовувати CyberGhost для Єгипту. Він має надійну безпеку і включає автоматичний вимикач вбивства, що чудово, якщо ви, ймовірно, забудете його ввімкнути. Однак це також не можна вимкнути, що може дратувати. Крім того, CyberGhost шанує вашу конфіденційність, не зберігаючи жодних журналів.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

У ньому величезна кількість серверів, які, здається, постійно зростають. На момент написання публікації було 6100 серверів у 90 країнах, 24 з них – в Єгипті, тож ви можете отримати доступ до вмісту, обмеженого там. 

CyberGhost схожий на NordVPN у відділі швидкості. Це швидко, але сповільнюється на великі відстані. Однак ви отримаєте необмежену пропускну здатність, і це може легко потрапити в більшість потокових служб. 

Крім того, CyberGhost має вкладку для серверів, які підходять для торрентінгу, на випадок, якщо ви хочете щось зробити. Наш огляд CyberGhost детальніше описується.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

CyberGhost можна встановити на Windows, macOS, Android та iOS, а оновлений інтерфейс досить простий у використанні. Ви можете підключити до семи пристроїв одночасно, але це також обмеження встановлення. Тим не менше, кількість підключень заслужила це місце в нашому найкращому VPN для декількох пристроїв.

Існує велика база знань, якщо вона потрібна. Крім того, ви можете отримати доступ до чату в прямому ефірі 24/7, і там також є підтримка електронної пошти, що найкраще підходить для отримання більш технічних проблем.

CyberGhost недорогий, якщо ви виберете довгостроковий план. Однак місячна норма погана. Для користувачів Android та iOS є семиденна пробна версія. Крім того, на всіх платформах є Cyberghost, який становить 14 днів на місячному плані та 45 днів на більш тривалих планах.

ВипрВПН

Далі йде VyprVPN, і хоча він не пропонує той же рівень обслуговування, що й наші перші вибори, це все-таки гідний вибір. Для одного він має чудову безпеку, яку можна налаштувати. Він також постачається з власним протоколом Chameleon, що додає ще більше захисту для з’єднання. Включений перемикач на вбивство, і там діє політика без введення журналів.

ВипрВПН-Слайдер1

ВипрВПН-Слайдер2

ВипрВПН-Слайдер3

ВипрВПН-Слайдер4

ВипрВПН-Слайдер5

Попередній

Далі

Можливо, вам також хочеться знати, що операційна компанія Golden Frog також пропонує додаткові інструменти конфіденційності. Наприклад, його додаток для обміну повідомленнями Cyphr, яке шифрує повідомлення для Android та iOS, безкоштовно. Це простий у використанні і може бути хорошим вибором, враховуючи постійні обмеження Єгипту. Однак якщо ви хочете використовувати Cyphr, одержувач також повинен буде встановити його.

Кількість серверів VyprVPN невтішна, порівняно з іншими. У 64 країнах є трохи більше 700 серверів. Проте в Каїрі є деякі, тож ви можете отримати доступ до єгипетського вмісту. 

Його швидкість є повільною, але для більшості видів діяльності вона повинна бути нормальною. Немає обмежень пропускної здатності, і це може потрапити на більшість потокових платформ. Він приховає вас, якщо й торрент. Детальніше читайте у нашому огляді VyprVPN.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS, а мобільні додатки – одне з найкращих, що ми протестували. Це одна з причин того, що він у нашому найкращому списку VPN для Android. Ви можете мати до п’яти пристроїв, підключених одночасно, залежно від вибору плану.

База знань, чат та підтримка електронної пошти доступні 24/7. Це не найкраща служба підтримки, але вона з часом покращується.

Ціни VyprVPN базуються на двох пакетах, кожен з яких має дві різні тривалості передплати. Є “стандартний” пакет, який дозволяє три одночасних з’єднання, і “преміум” пакет, який дозволяє ще два з’єднання та використання протоколу “Хамелеон”.

Ви можете вибрати або щомісячну, або щорічну підписку, але річний план в кінці кінців виходить краще. Існує також 30-денна гарантія повернення грошей, якщо ви переживаєте за стрибок прямо.

VPNArea

Наш останній вибір – VPNArea. Як і VyprVPN, він не знаходиться у верхній частині в нашому кращому списку постачальників VPN, але це все ще хороший варіант для Єгипту. Він пропонує чудову безпеку і, як і NordVPN, має сервери подвійного переходу. Також є перемикач на вбивство та політика без реєстрації.


© Cloudwards.net

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

Попередній

Далі

Він має сервери в 65 країнах, включаючи Єгипет. Одним із недоліків VPNArea є його низькі швидкості. Однак він може потрапити в деякі потокові сервіси, включаючи Netflix, і виділив P2P-сервери для торрентінгу. Також немає обмежень пропускної здатності. Прочитайте наш огляд VPNArea для отримання додаткової інформації.

Інші причини, які нам подобаються VPNArea

VPNArea доступна в Windows, macOS, Android та iOS, а інтерфейс простий у використанні, хоча це може спричинити невеликі вдосконалення. Одночасно можуть бути підключені до шести пристроїв. 

Для невеликих проблем доступна зручна база знань. Крім того, 24 години на добу доступний чат, а також підтримка електронної пошти. 

VPNArea – це недорогий сервіс, але довші плани все-таки працюють краще. Ви також можете скористатися 30-денною гарантією повернення грошей, щоб побачити, чи сподобалось вам.

Інтернет-цензура в Єгипті

Хоча це ніде не є таким контрольованим, як Великий Брандмауер Китаю, цензура Єгипту сувора. Багато веб-сайтів блокуються, включаючи новини, пов’язані з новинами, правозахисними організаціями, політичними бесідами та тим, що сприймається як те, що сприяє тероризму та екстремізму. Урядові органи часто стверджують, що на веб-сайтах ЗМІ поширюються фейкові новини та брехня. 

Більш широку репресію можна побачити під час президентських виборів. Наприклад, напередодні виборчого періоду 2018 року було заблоковано сотні веб-сайтів, включаючи більшість місцевих, незалежних новинних сайтів. Було також заблоковано багато впливових блогів та політичних сайтів. 

Однією з головних причин усіх блоків є те, що Єгипет ввів надзвичайний стан у квітні 2017 року після загибелі 47 людей під час двох церковних вибухів. Вперше він був оголошений протягом трьох місяців, але з цього часу він був поновлений дев’ять разів, останній – 25 липня 2019 року. 

У такий період уряд намагається підтримувати безпеку по всій країні. Відповідно до закону про надзвичайні ситуації, органи влади мають право контролювати та закривати Інтернет-ЗМІ без судового нагляду. Інтернет-комунікації також можна відстежувати та цензурувати. 

Після того, як було вперше оголошено надзвичайний стан, 21 веб-сайт було заблоковано за нібито підтримку тероризму. Деякі були пов’язані з екстремістськими угрупованнями “Хамас” та “Братство мусульман”. 

Крім того, у серпні 2018 року було опубліковано Закон про злочини проти кібер та інформаційних технологій, який дозволяє уряду блокувати веб-сайти, які публікують вміст, який вважається загрозою національній безпеці. 

Багато програм соціальних медіа та повідомлень також були порушені. Додаток безпечного зв’язку Signal був заблокований у 2016 році, і раніше були порушені послуги передачі голосу через Інтернет-протокол (VoIP), у тому числі в WhatsApp, Viber та Skype. Наш кращий посібник з VPN для Skype може допомогти, якщо ви натрапите на блок.

Торрентінг в Єгипті

Сам торрент може не бути незаконним, але багато торрентів містять вміст, захищений авторським правом, і завантаження його може висадити вас у гарячу воду. Закон про боротьбу з кіберзлочинністю карає дані про піратство, і кожен, хто отримує доступ до вмісту, захищеного авторським правом, може бути покараний штрафом від 10 000 до 50 000 єгипетських фунтів (від 600 до 3000 доларів), а також як мінімум три місяці в’язниці. 

При цьому повідомляється, що в Єгипті застосовується закон про ячмінь. Тим не менш, ти повинен бути обережним у випадку, якщо органи влади заскочили на законний вагон. У нашої найкращої VPN для збору торрентів є кілька хороших варіантів, які дозволять вам приховати. 

Блоки VPN в Єгипті

Було заблоковано багато проксі-інструментів та VPN, таких як AirVPN (читайте наш огляд AirVPN) та AstrillVPN (читайте наш огляд Astrill). Деякі протоколи також були заборонені, наприклад, OpenVPN. Тим не менш, це не так вже й погано, як заборона російських VPN.

Ці заборони виникли після прийняття закону про злочини проти кібер та інформаційних технологій, що дозволило уряду блокувати веб-сайти, які вважаються загрозою національній безпеці. 

Єгипетський уряд не хоче, щоб його громадяни отримували доступ до заблокованого контенту і призначили покарання у вигляді одного року в’язниці або штрафу до 100 000 єгипетських фунтів ($ 6126).

Інтернет-спостереження в Єгипті

Побоювання щодо нагляду в Єгипті є великими. В Конституції зазначено, що приватний зв’язок можна контролювати лише під судовим наглядом, але на практиці операції з нагляду не мають прозорості, тобто може бути багато порушень. 

Нинішній надзвичайний стан дозволяє органам здійснювати обшуки людей, місця та листування без судового нагляду чи будь-яких інших обмежень. 

Крім того, влада Єгипту отримала обладнання для спостереження у різних компаній, включаючи Hacking Team. У 2016 році італійська компанія з нагляду Area SpA планувала продавати обладнання відділу технічних досліджень Єгипту.

Обладнання SpA могло б збирати, зберігати та аналізувати інформацію про людей, навіть невинних громадян. Однак правозахисні організації чинили тиск на єгипетську владу, і угода була скасована.

Уряд також хотів отримати доступ до внутрішнього програмного забезпечення додатків для обміну їздою, таких як Uber та Careem. Якби це було надано, доступні дані включали б інформацію про клієнтів, інформацію про водія та здійснені подорожі. 

Генеральний директор компанії Careem виявив, що їм пропонують пріоритет над своїм суперником, якщо вони співпрацюють, але обидві компанії відхилили цю пропозицію. 

Свобода слова в Єгипті

Конституція Єгипту гарантує свободу слова, але існують обмеження. Багато людей отримували штрафи та тюремні вироки за висловлення інакомислення та критичні пости. 

Навіть колишньому президенту Єгипту Мохаммеду Морсі було призначено трирічне тюремне ув’язнення та штраф у розмірі 2 мільйонів єгипетських фунтів (122 500 доларів) у 2017 році за ображення судових органів, хоча, правда, це було після його повалення у військовому перевороті 2013 року.

Ті самі штрафи та вироки призвели до більшої самоцензури, але закон про регулювання ЗМІ 2018 також вплинув на свободу слова. Закон ставить користувачів соціальних медіа з більш ніж 5000 підписників під державний моніторинг та регулювання. Він також може встановлювати тюремні вироки журналістам, які “підбурюють насильство”, серед інших обмежень.

У медіа-середовищі Єгипту переважають провладні організації, багато критичних точок закрито. Багатьох журналістів заарештовано за їх роботу, а деяких ув’язнили. 

Кіберзлочинність в Єгипті

Повідомлялося, що Єгипет може бути однією з найбільш вразливих країн Африки, коли йдеться про кібератаки. Фірма з кібербезпеки Trend Micro зафіксувала понад 242 000 атак зловмисних програм у Єгипті у 2017 році. Крім того, багато активістів та урядових критиків були обстріляні кібератаками. 

Незважаючи на те, що ви, можливо, невинний громадянин чи турист, добре захистити свої особисті дані від таких загроз, особливо якщо ви користуєтесь загальнодоступним Wi-Fi. Безпечний VPN допоможе захистити вас, але добре також встановити гідний антивірус, наприклад, Bitdefender (читайте наш огляд Bitdefender).

Фінальні думки

Загрожуючи спостереженням та необхідністю подолати цензуру, тепер слід зрозуміти, чому в Єгипті найкраще використовувати VPN. Крім того, використовуючи один, ви також будете захищені від будь-яких кіберзлочинностей, з якими стикаєтесь. 

Ви повинні переконатися, що ви вибрали VPN, який має високу безпеку та конфіденційність, а також хорошу серверну мережу. Пам’ятайте, що якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, обмеженого Єгиптом, вам також знадобляться єгипетські сервери. 

ExpressVPN є явним переможцем для Єгипту через його чудову безпеку та конфіденційність, а також хороший спектр серверів, до яких входить Єгипет. Це чудовий сервіс, і користуючись ним, ви також отримаєте користь від багатьох інших його функцій. Чому б не скористатися 30-денною гарантією повернення грошей, щоб дізнатися, чому нам це так подобається?

Якщо у вас є досвід використання VPN в Єгипті, повідомте про це у розділі коментарів. Погляньте і на інші статті VPN. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map