Найкращий VPN для декількох пристроїв 2020 – зберігати все захищене

Якщо ви додасте, скільки зараз у вас є пристроїв, ви можете здивуватися. Тим не менш, у вас, швидше за все, встановлено лише VPN на одному або двох, якщо вони є. Людям та сім’ям, які користуються гаджетами, потрібен VPN, який дозволить їм підключати кілька пристроїв одночасно. Ось чому ми склали посібник з найкращої VPN для декількох пристроїв.


Все, від мобільного телефону до телевізора, може підключитися до Інтернету, тому не потрібно пройти багато часу, перш ніж ви завантажуєте один пристрій з VPN, щоб ви могли підключити інший. 

На ринку є багато постачальників віртуальних приватних мереж, але вам потрібно з розумом підібрати, щоб не тільки отримати якомога більше підключень, але і переконатися, що решта сервісу є пристойною. 

Наприклад, ExpressVPN не зробив цей список, оскільки він пропонує лише п’ять одночасних з’єднань, але він все ще найкращий VPN з багатьох причин (читайте наш огляд ExpressVPN). 

Інші VPN можуть отримати тонна з’єднань, але вони можуть мати слабку безпеку. На щастя, наш кращий VPN для декількох пристроїв, Windscribe, має необмежене з’єднання, і це не поганий вибір.

Найкращі VPN для декількох пристроїв 2020

Що робить VPN найкращим для кількох пристроїв

Найважливіший – і очевидний – фактор – це кількість пристроїв, які захищає VPN одночасно. Деякі VPN не включають у себе багато з’єднань, що працюють безпосередньо, але вони дозволяють додати більше до вашого пакета за плату, тому варто перевірити, які пакунки пропонує постачальник, перш ніж списати їх. Є й інші функції, які ви також можете взяти до уваги.

Важливо, з якими пристроями він сумісний. Ви, швидше за все, маєте безліч пристроїв, таких як ваш мобільний телефон, ноутбук, можливо, навіть ігрову консоль. Багато постачальників пропонують спеціальні програми для певних пристроїв та операційних систем, але деякі мають посібники, як налаштувати його вручну на інших платформах. 

Наскільки просто користуватися – щось інше придумати. Ви новачок чи фахівець у галузі VPN? Що б це не було, ви можете вибрати VPN із зручністю використання, яка відповідає вашим знанням. Крім того, якщо члени сім’ї також будуть використовувати його, ви можете вибрати одну, яка має просту кнопку підключення або автоматична при запуску..

Необхідно також враховувати необмежену пропускну здатність, особливо якщо група людей одночасно буде ним користуватися. Якщо ви виберете його з обмеженням, воно з’їсться швидко, і як тільки він зникне, VPN перестане працювати. 

Переконайтесь, що ви вибрали і той із хорошими швидкостями. Тобто, якщо ви не любите нескінченно чекати завантаження вмісту. 

Його безпеку також слід враховувати. Безпека захистить вас від багатьох речей, таких як кіберзлочинність, тому ви хочете переконатися, що це пристойно. Конфіденційність так само важлива, і ви можете переконатися, що його заслуговують, вибравши VPN, який має політику без журналів.

Якщо вам подобається трансляція, ви повинні переконатися, що VPN може потрапити на потрібну потокову платформу. Не всі вони можуть, особливо з Netflix, завдяки своїм розумним детекторам VPN. Якщо Netflix – це те, що у вас є серце, вам слід ознайомитися з нашим кращим VPN для Netflix. Усі перелічені там VPN можуть отримати доступ до нього.

Ви можете розглянути й інші, менш важливі фактори. Наявність великої серверної мережі означає, що у вас не буде проблем з підключенням до відповідного сервера. Ідеально також мати гарну підтримку клієнтів. Нарешті, ви повинні переконатися, що VPN відповідає вашому бюджету.

1. Найкращий VPN для декількох пристроїв: Windscribe

Ми вибрали Windscribe як найкращий VPN для декількох пристроїв. Це пов’язано з тим, що він має необмежене з’єднання, але це не єдиний VPN, який пропонує це, тому ми врахували інші функції. 

У Windscribe є безкоштовний план і платний «профі». Безкоштовний план є вражаючим, і це найкраща собака в нашому найкращому безкоштовному путівнику VPN. Ви все одно отримуєте необмежену кількість зв’язків із безкоштовним планом, але він, зрозуміло, не має всіх інших особливостей платного плану. 

вітрозапис-слайдер1

вітрозапис-слайдер2

вітрозапис-слайдер3

вітрозапис-слайдер4

вітрозапис-слайдер5

Попередній

Далі

Наприклад, “про” учасники отримують необмежену пропускну спроможність, але ті, хто є у вільному плані, обмежені 2 Гб або 10 ГБ, якщо ви вводите дійсну адресу електронної пошти. Допуск даних поновлюється щомісяця, але якщо у вас багато людей, це допомога не зайде дуже далеко. 

Є й інші способи збільшення вашої пропускної спроможності, про які ми згадаємо пізніше, але ви отримаєте більше радості від платного плану від початку руху. 

Він сумісний із низкою пристроїв, таких як Windows, macOS, Android та iOS. Плюс його також можна встановити на роутер. Це означає, що хтось із цього з’єднання є захищеним, що допомагає, якщо у вас чекає ціле плем’я. Пам’ятайте лише, що після того, як ви заходите на вулицю, вам знадобиться встановити її безпосередньо на своєму пристрої, щоб забезпечити її безпеку.

У ньому є непотрібний інтерфейс, який новачкам стане простим у користуванні, але і майстрині можуть пограти з налаштуваннями. Його безпека хороша, але вона зберігає деякі журнали. Зважаючи на це, інформація, що зберігається, не має жодної істинної цінності, і її неможливо простежити.

Швидкість Windscribe підходить для більшості видів діяльності, але в порівнянні з вершками врожаю, ExpressVPN, вони виглядають неміцними. 

Однак одна з областей, в якій вона переважає, є потоковою. Він має спеціально створені сервери для Netflix, які називаються серверами Windflix. Вони доступні в США, Великобританії, Канаді та Японії, і вони працюють добре. Платні члени отримують доступ до них, але безкоштовні члени повинні будуть додати їх до свого пакету. Детальніше про них ви можете прочитати в нашому огляді Windscribe.

Інші причини, які нам подобаються вітрозаписом

Серверна мережа Windscribe не така велика, як деякі провайдери, але в 60 країнах є понад 600, що ще є з чого вибрати. У той час як “про” учасники мають доступ до всіх доступних серверів, безкоштовний план дає доступ лише до 10. 

При цьому в Windscribe є опція “скласти план”, яка дозволяє додавати місця за 1 долар щомісяця, а також включає сервери Windflix. Крім того, кожне місце, яке ви додасте, збільшить вашу пропускну здатність на 10 Гб.

Якщо вам потрібна допомога, є кілька зручних посібників в Інтернеті, з якими можна вставити зуби. Є також чат, який керує представником штучного інтелекту на ім’я Гаррі. Для справедливості, Гаррі дає досить хороші відповіді, і є 24-годинна підтримка електронної пошти, якщо вам потрібна додаткова допомога.

Щомісячна “профі” ціна Windscribe не є поганою, але, вибравши річний план, ціна знизиться більш ніж на половину. Ви можете скористатись безкоштовним планом, щоб переконатися, що він вам сподобався, і хоча офіційної політики відшкодування коштів немає, ви отримаєте його, якщо запитаєте протягом трьох днів після покупки. 

2. Гусак VPN

Goose VPN також пропонує необмежені з’єднання, і хоча він пропонує не стільки, скільки Windscribe, він все ще є хорошим конкурентом. 

Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS, а також інших. Крім того, ви можете встановити його на роутер. Він простий у використанні, і ви можете його налаштувати і працювати протягом декількох хвилин. 

Гуска-VPN-Slider1

Гуска-VPN-Slider2

Гуска-VPN-Slider3

Гуска-VPN-Slider4

ГускаVPN-Slider5

Попередній

Далі

Її швидкість не є великою, як ви можете прочитати в нашому огляді Goose VPN, а ваш пропускну здатність буде залежати від обраного вами плану. План є необмеженим, але більш дешевий пакет Goose VPN має обмеження в 50 Гб на місяць. 

Вас охопить потужна безпека, яка має кілька варіантів протоколу. Для додаткової безпеки також вбудований перемикач вбивства. Існує також політика без реєстрації журналів.

У Goose VPN доступні спеціальні потокові сервери, і він зміг зламати Netflix. Однак він боровся з іншими потоковими службами, і його низька швидкість не стала найкращим досвідом.

Інші причини, які нам подобаються гусячим VPN

Серверна мережа Goose VPN не чудова, але вона все ще охоплює 26 країн, що дає вам хороший вибір для обходу блоків. 

Для самодопомоги доступна широка база знань. Підтримка чату та електронної пошти доступна цілодобово. З цього приводу чат в прямому ефірі дає неясні відповіді, тому вам краще зв’язатися із службою підтримки електронної пошти, якщо ваша проблема більш технічна. Під час тестування ми отримали відповідь швидко.

Незважаючи на те, що місячний план не є великим, Goose VPN все ще недорогий, особливо якщо ви платите за рік вперед. Однак немає можливості платити довше одного року. Існує 30-денний термін повернення коштів, якщо ви виявите, що це не для вас.

3. Surfshark

Ще один постачальник, який пропонує необмежене з’єднання, – Surfshark. Це досить хороший постачальник, тим більше, що він існує лише з 2018 року. Однак, є такі сфери, які не дають йому бути вгорі, тому читайте.

Його можна встановити на Windows, macOS, Android та iOS, а також на маршрутизаторі. Його інтерфейс простий у використанні, але його функціональність обмежена. Все-таки це робить те, що потрібно. 

Surfshark-домашня сторінка-2018

Surfshark млявий порівняно зі своїми конкурентами, про що ви можете прочитати в нашому огляді Surfshark. Можлива трансляція, і вона легко може потрапити на платформи, але швидкість робить її менш приємною. Однак ви отримуєте необмежену пропускну здатність, незалежно від того, який план ви маєте. 

Безпека хороша, але вона підтримує лише два протоколи – OpenVPN та IKEv2 – і ви не можете вибрати, який саме ви хочете використовувати. У службу включений перемикач на знищення, і він не веде журнал вашої діяльності.

Інші причини, які нам подобаються у серфінгу

Хоча інші постачальники мають більші серверні мережі, Surfshark краще, ніж Goose VPN, з більш ніж 1000 серверами у 61 країні. Цього більш ніж достатньо на вибір.

Існує база знань, якщо ви застрягли, але це не дуже добре, оскільки не так багато інформації надано. Вам буде краще звертатися в службу підтримки через чат або електронну пошту, які обидва доступні 24/7, а швидкість відповідей – швидка.

Ціна Surfshark непогана, але в кінці довших планів виходить дешевше. Для мобільних пристроїв доступна безкоштовна семиденна пробна версія. Крім того, існує 30-денна гарантія повернення грошей.

4. Приватний доступ до Інтернету

Далі – приватний доступ до Інтернету, але він означає кінець цього списку з необмеженими можливостями з’єднань. PIA дозволяє одночасно підключати до 10 пристроїв, і, якщо чесно, це все ще добре. Більшість послуг на ринку, як ExpressVPN, дозволяють лише п’ять, тому 10 – це пристойне число. 

піа-слайдер1

піа-слайдер2

піа-слайдер3

піа-слайдер4

піа-слайдер5

Попередній

Далі

Він працює з Windows, macOS, Android та iOS. Крім того, PIA має повного клієнта для Linux, що робить його найкращим VPN для Linux. Інтерфейс спочатку трохи складний у налаштуванні, і він дратує прив’язку до лотка, це означає, що ви не можете змінити його розмір чи нічого. Тим не менш, це дає вам багато варіантів управління VPN, і ви також можете встановити його на маршрутизаторі.

PIA здатна до високих швидкостей і займає друге місце в нашому найшвидшому списку VPN, але під час наших тестів це було непослідовно. Ви можете прочитати про це в нашому огляді PIA, але варто згадати, що частина цієї швидкості знижується до конфігурації безпеки PIA за замовчуванням..

Він встановлений при 128-бітному шифруванні. Ви можете збільшити його до набагато кращого 256-бітного шифрування, але як тільки ви це зробите, він трохи сповільниться. Існує маса інших варіантів безпеки, з якими також можна повозитися. Є також перемикач на вбивство, і PIA не зберігає жодного журналу.

Ви отримуєте необмежену пропускну здатність, і вона може потрапляти до американської версії Netflix, але якщо вам потрібна будь-яка інша платформа, вам буде краще з одним з наших найкращих виборів. 

Інші причини, які нам подобаються PIA

У 30 країнах є понад 3000 серверів, і хоча більшість з них розташовані в США, це буде достатньо для обходу обмежень. 

PIA має базу знань про найбільш поширені проблеми, і ви можете отримати ретельну допомогу у службі підтримки електронної пошти, яка доступна цілодобово. Однак, на відміну від інших наших варіантів, в чаті немає жодного варіанту чату.

Хоча PIA все ще є одним з дешевих варіантів на ринку, його ціни різко зросли не так давно. Вибираючи більш тривалий план, ви отримаєте найкращу ціну, але слід зазначити, що термін повернення коштів становить лише сім днів, тому переконайтеся, що вам це подобається.

5. IPVanish

Наш останній вибір – IPVanish, який дозволяє підключити до 10 пристроїв одночасно, як і PIA. У ньому є клієнти для Windows, macOS, Android та iOS, які легко налаштувати та використовувати. Крім того, він сумісний і з певними маршрутизаторами.

Попередній

Далі

Він має великі швидкості, хоча ви можете виявити, що вони погані на деяких серверах. Немає обмежень пропускної здатності, але це не найкращий VPN для потокового передавання. Він не може потрапити в Netflix чи BBC iPlayer, але якщо ви фанат Hulu або Amazon Prime Video, це варіант.

Безпека IPVanish хороша. Існує велика кількість варіантів протоколу на вибір, і є вбудований комутатор вбивства. 

Політика без журналів діє, але IPVanish був викритий у 2016 році, оскільки він передав журнали Міністерству внутрішньої безпеки США. Це було певний час тому, тому рівень його конфіденційності зараз може бути кращим, але це потрібно пам’ятати. Ви можете прочитати більше про це в нашому огляді IPVanish.

Інші причини, які нам подобаються IPVanish

IPVanish має понад 1300 серверів у більш ніж 75 місцях, що дає вам багато на що вибрати. Крім того, обслуговування клієнтів пристойне, база знань, чат та електронна пошта доступні цілодобово. Вони корисні, і час відповіді швидко.

Щомісячна ціна є досить середньою, але, хоча її конкуренти роблять більш привабливими плани, IPVanish пропонує лише невелику знижку. Немає безкоштовної пробної версії і лише семиденна гарантія повернення грошей. 

 Найкращий VPN для декількох пристроїв, почесні згадки

Хоча наші п’ять виборців приймають корону у відділі з’єднань, ви можете над цим думати. Ваша безпека та конфіденційність є важливими факторами, і деякі з наведених вище варіантів не найкращі для цього. 

Крім того, ExpressVPN, який є найбільш захищеним VPN, навіть не згадується через обмеження п’яти підключення, тому ось кілька альтернатив.

NordVPN

NordVPN багато в чому порівнянний з ExpressVPN, тому найкраще ставити на безпеку (детальніше читайте наш ExpressVPN проти NordVPN). Це дозволяє шість одночасних підключень, що набагато менше, ніж інші наші вибори, але якщо цього вам достатньо, варто того.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Він сумісний з усіма основними операційними системами і простий у використанні. Її швидкість швидка, але вони можуть сповільнюватися на великі відстані. Однак ви отримуєте необмежену пропускну здатність, і вона здатна потрапляти на всі потокові платформи. 

У нього є найкраща доступна безпека та додається більше захисту завдяки серверам подвійного переходу. Також включений перемикач на знищення та сувора політика без реєстрації. Це забезпечує велику цінність для ваших грошей, і є 30-денне вікно повернення коштів, якщо вам це не подобається. Детальніше про послугу читайте в нашому огляді NordVPN.

CyberGhost

Ще один чудовий вибір – CyberGhost. Це дозволяє до семи підключень, хоча це також обмеження для встановлення. Його можна використовувати в більшості операційних систем, а клієнти – прості у користуванні. Як і у NordVPN, його швидкості швидко, але сповільнюються на великих відстанях, і ви отримуєте необмежену пропускну здатність. Він також може потрапити на всі потокові платформи.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

CyberGhost має гарну безпеку, а також постійно включений перемикач знищення. Він також не зберігає журнали вашої діяльності. Це недорогий вибір, якщо ви виберете більш тривалу підписку. Мобільні користувачі можуть скористатися семиденною пробною версією, але є і гарантія повернення грошей. Наш огляд CyberGhost містить більш детальну інформацію про послугу. 

Фінальні думки

Є багато постачальників VPN, які пропонують чудові функції, але якщо у вас є чимало пристроїв, що підтримують Інтернет, або ви хочете захистити свою сім’ю, список стає коротшим. Більшість постачальників пропонують близько п’яти одночасних підключень, і лише деякі з них проходять додаткову милю. 

У нашому списку найкращих VPN для декількох пристроїв вказується ці кілька, але пам’ятайте, що те, що вони пропонують безліч з’єднань, не означає, що вони є найкращим вибором для вашої безпеки та конфіденційності. Якщо це те, що ви цінуєте, і ви можете вичавити максимум із шести з’єднань, тоді NordVPN – найкращий варіант. 

Однак якщо вам потрібно стільки з’єднань, скільки можливо ви отримаєте, Windscribe – це саме для вас. Немає необмежених зв’язків, і він також хороший постачальник. Щоб максимально використати послугу, вам потрібно вибрати платний план. 

Чи маєте ви досвід підключення безлічі пристроїв до одного облікового запису VPN? Ми хотіли б почути про це у розділі коментарів. Перегляньте інші наші статті VPN, поки ви також тут. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map