Найкращий VPN для Chromebook: Зберігати його просто в 2020 році

Chromebook чудово підходить для того, що вони роблять. Як недорога і легка альтернатива ноутбукам Windows, вони надають спрощену програму, розроблену спеціально для легких ресурсів, таких як веб-перегляд та потокове передавання. Безпека також хороша, враховуючи, наскільки мало шансів для зловмисників.


Це означає, що в їхній безпеці є одна дірка, і це мережа. Як і будь-який інший комп’ютер, Chromebook має мережевий адаптер і може стати жертвою мережевих загроз.

У цьому посібнику з найкращої VPN для Chromebook ми збираємося з п’яти варіантів, які найкраще працюватимуть для вашої маленької машини. Складно знайти надійний VPN для ОС Chrome, тому що немає вбудованих варіантів. Однак, якщо ваш Chromebook підтримує Google Play Store або ви бажаєте забруднити руки в налаштуваннях, ви все одно можете використовувати VPN на своєму Chromebook.

Найкращий VPN для Chromebook 2020

Вибір найкращої VPN для Chromebook

Немає тонни власних варіантів VPN для Chromebook. Хоча ОС Chrome базується на Linux, це означає, що якщо ви можете налаштувати VPN в Linux, ви також зможете налаштувати його на своєму Chromebook (прочитайте найкращий посібник VPN для Linux).

Це не все, як налаштувати VPN в Linux. Залежно від обраного постачальника, ви будете використовувати VPN через версію програми для Android або розширення для браузера. Якщо ви стурбовані тим, що не буде покрито ваш веб-трафік, ви також можете налаштувати VPN вручну.

Для уточнення, більшість постачальників VPN пропонують лише інструкції з налаштування для ручних підключень L2TP. Налаштування OpenVPN вручну можливо, але важко. Якщо вас це цікавить, прочитайте наш четвертий запис у цьому списку.

Ми розглядаємо способи встановлення VPN у нашому способі встановлення VPN у посібнику Chromebook. Однак у цьому посібнику ми спіймалися з постачальниками, які пропонують якусь програму для Chromebook, будь то розширення або додаток для Android, і підручник для налаштування служби.

На щастя, найкращі постачальники наших відгуків про VPN відповідають цій формі. Окрім того, що швидкі, прості у використанні та безпеці, наведені нижче варіанти підтримують установку в ОС Chrome, хоча процес може відрізнятися від постачальника до постачальника.

Для цілей цього посібника ми особливу увагу приділяємо простоті використання. ОС Chrome відома тим, що вона легка, швидка та доступна, тому ми хочемо також перенести її до VPN. Провайдери, яких ми вибрали, не обробляють системні ресурси та не спотикаються під час налаштування. Швидше, вони забезпечують текучий та швидкий VPN досвід, який ідеально підходить для Chrome OS.

Найкращий VPN для Chromebook: ExpressVPN

ExpressVPN – це найяскравіший варіант для ОС Chrome. Це не тільки найшвидший VPN, який ми перевірили, він також найкращий. Ви користуєтесь додатком Android на своєму Chromebook, який отримав короту в нашому найкращому посібнику з VPN для Android. Через спрощений інтерфейс ExpressVPN ви все одно отримаєте повний досвід.

expressvpn-огляд-тест на швидкість

Існує посібник із налаштування, який допоможе вам пройти процес, але, коротше, все, що вам потрібно зробити, – це відкрити Google Play Store та встановити додаток. Звичайно, якщо ваша версія ОС Chrome підтримує програми Android. Повний список пристроїв, що підтримують установку Android, ви можете знайти тут.

На жаль, якщо він не підтримує додатки для Android, вам доведеться налаштувати ExpressVPN вручну за допомогою протоколу LNTP VPN. Зважаючи на відмінні ресурси підтримки ExpressVPN, не дивно, що для цього також є посібник із налаштування.

L2TP, однак, не чудовий варіант безпеки. Насправді це вже близько 20 років, і вони вже припиняються. Однак, якщо ваш Chromebook не підтримує додатки для Android, це єдиний варіант.

Як і майже у всіх VPN-програмах, ви не можете налаштувати ExpressVPN в ОС Chrome за допомогою OpenVPN, якщо ви не використовуєте додаток Android. Є деякі речі, які можна налаштувати, щоб спробувати запустити його, але процес тривалий, складний і не надійний.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Додаток для програми ExpressVPN для Android є чудовим, але, на жаль, він має ті ж проблеми, що і всі інші VPN в ОС Chrome. Це означає, що це наш перший вибір не тому, що він робить щось особливе для Chromebook – крім пропонування програми для Android – а тому, що основна служба працює так добре.

Від швидкості до юзабіліті до безпеки, ExpressVPN досягає позначки в кожній області, яку повинен мати VPN. Хоча деякі провайдери переважають у швидкості, а інші – в юзабіліті, ExpressVPN робить трохи всього, і це робить добре.

Для ОС Chrome це ідеальний VPN. Обтічний підхід і безглузда навігація – це дзеркальне зображення легкої операційної системи. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді ExpressVPN або спробувати самостійно з 30-денною гарантією повернення грошей.

NordVPN

Ви можете встановити NordVPN в ОС Chrome, використовуючи додаток Android або розширення браузера, якщо ваш пристрій не має доступу до Google Play Store. На відміну від більшості VPN з Chromebook, NordVPN надає вам повний досвід незалежно від того, який шлях ви виберете. Хоча відсутність доступу до додатків для Android є непростим явищем, NordVPN полегшує біль своїм великим розширенням для браузера.

nordvpn-огляд-маркер-вибір

NordVPN – не єдиний постачальник, який пропонує розширення для веб-переглядачів, але це один з небагатьох, який забезпечує повний досвід роботи з вашого адресного рядка. Окрім повного спектру серверів, у додатку є вбудований CyberSec, який є безкоштовним засобом зловмисного програмного забезпечення та блокування реклами, який працює на диво добре.

Найкращий сценарій – це встановлення програми Android. Хоча не настільки обтічний, як ExpressVPN, NordVPN все ще спрощує перегляд серверів та налаштування параметрів. Додаток також більш надійний, ніж у ExpressVPN, з дивовижним набором налаштувань, незважаючи на те, що розроблений для мобільних пристроїв.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Хоча ExpressVPN вражає своєю основною послугою, NordVPN виділяється великою кількістю функцій. Вгорі списку – його спеціалізовані сервери, кожен з яких налаштовує різний аспект безпеки.

Ви можете використовувати VPN через сервери Tor для доступу до анонімності без компромісів або торрент-серверів для зловживання одноранговими зв’язками. Сервери спеціальності розставляють NordVPN, що дозволяє налаштувати ваше з’єднання на завдання, яке ви виконуєте.

CyberSec – ще одна вражаюча особливість. NordVPN – не єдиний постачальник, який включає блокувальник реклами – читайте наш огляд PureVPN для іншого прикладу, – але це єдиний, хто робить це з такою високою якістю. Він легко блокує рекламу, шкідливі сторінки та відстеження, що є доволі свідченням того, наскільки посередні блокатори оголошень, що включаються.

Однак, NordVPN не є ідеальним. Його серверна мережа є масовою, але майже до вини. Полювання на сервер може бути неприємною справою, оскільки багато варіантів створюють низькі швидкості або взагалі не підключаються. Хоч ніколи нікого не шкодить, і NordVPN вартих зусиль. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді NordVPN або спробувати самостійно з 30-денною гарантією повернення грошей.

CyberGhost

Невтішна швидкість і менша серверна мережа CyberGhost ставлять її на кілька кроків позаду ExpressVPN та NordVPN. Однак, функції настільки хороші, а плани настільки недорогі, що невелика компромісія в інших областях коштує ціни на вступ.

cyberghost-огляд-лоток-уй

На жаль, користувачі Chrome OS повинні перестрибувати обручі, щоб користуватися CyberGhost. Постачальник має розширення для браузера, але це не стосується платного плану. Швидше за все, розширення браузера пропонує безкоштовний проксі, як спосіб перевірити послугу перед покупкою. Як ви можете прочитати в нашому посібнику про VPN vs. proxy vs. Tor, проте, безкоштовні проксі-сервери, як правило, погана ідея.

Це дає вам додаток Android, який добре перекладається на робочому столі та підключення L2TP за допомогою ручного налаштування, до якого, на щастя, CyberGhost має широке керівництво. Хоча розширення веб-переглядача є найкращою заміною Chromebook, що не підтримує програми для Android, чітка підтримка CyberGhost для ОС Chrome спрощує налаштування вручну.

Оновлення CyberGhost до версії 7 зробило його ще більш привабливим варіантом для ОС Chrome. Оновлений інтерфейс був побудований з самого початку, щоб “уніфікувати досвід CyberGhost на всіх пристроях”, завдяки чому навіть обмежений додаток для Android відчуває себе надійним. Хоча у версії Windows більше дзвіночків, CyberGhost робить хорошу роботу, даючи вам додаткові ігри, з якими можна пограти.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Баланс функцій та ціни – це те, що робить CyberGhost блиском. Послуга не має найбільш вражаючих швидкостей чи безпеки, але ці аспекти все ще проходять, завдяки чому функції та низька ціна виділяються.

Щомісячні тарифи не дуже великі – CyberGhost коштує стільки ж, скільки ExpressVPN на цьому фронті, – але два та трирічні плани пропонують велику цінність. Ви можете отримати три роки захисту приблизно за ту ж ціну, що і рік, у інших постачальників топ-полиць (близько 100 доларів). Плани мають одразу до семи підключень та 45-денну гарантію повернення грошей, що не чутно серед VPN.

Особливості також чудові. CyberGhost включає спеціалізовані сервери для потокової передачі, які заробили його місце в нашому найкращому VPN для потокового керівництва, і незвичайну форму автоматизації VPN, відому як “розумні правила”. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді CyberGhost або скористатися цією 45-денною гарантією повернення грошей.

TorGuard

TorGuard має розширення для браузера та додаток для Android, тому це хороший вибір для Chromebook, як є. Це означає, що ми включаємо його через великий ресурс, який він надає для ручного налаштування. На відміну від більшості VPN, TorGuard має посібники з налаштування для L2TP, OpenVPN та Cisco AnyConnect.

torguard-огляд-інтерфейс

HideMyAss також має керівництво по налаштуванню OpenVPN, але, як ви можете прочитати в нашому огляді HideMyAss, ця послуга поступається TorGuard. Коротше кажучи, для підключень OpenVPN потрібен сертифікат безпеки в ОС Chrome, який, на щастя, надає TorGuard через своє керівництво з налаштування.

Ви також можете підключитися за допомогою розширення браузера Cisco AnyConnect – це VPN на основі SSL / TLS, рекомендований для тунелювання у високо цензурованих країнах, таких як Китай (читайте наші кращі послуги VPN для посібника з Китаю). Як і для OpenVPN, TorGuard надає посібник із налаштування для Cisco AnyConnect.

Якщо ви бажаєте забруднити руки, TorGuard винагородить вас за це. Це тенденція, яка починається під час налаштування і переходить до інших аспектів послуги. Хоча це не простий процес, TorGuard допомагає полегшити тягар завдяки чудовим ресурсам підтримки, а це означає, що ви можете випити свій торт і з’їсти його теж.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

Як згадувалося, TorGuard винагороджує вас за те, що ви працюєте. Це одна з найбільш налаштованих VPN на ринку, і хоч це не чудово для зручності користування, але ідеально підходить для майстринь. TorGuard також надає менш відомі функції, такі як Cisco AnyConnect, для тих, хто їх цікавить.

Ще однією з цих особливостей є перевірка торента IP. Хоча багато VPN пропонують перевірити вашу IP-адресу, TorGuard пропонує спосіб перевірити, що ваша IP-адреса є безпечною під час торрент. Ви можете завантажити торрент-файл, у якому немає сівалок, тобто ви можете підключити та переглянути свою IP-адресу, як ніби ви завантажували справжнє з’єднання P2P.

Інша здатність встановлювати сценарії до з’єднання, після з’єднання та після відключення. Додавання власних скриптів до VPN відкриває можливості того, що ви можете зробити з сервісом, а TorGuard – один з небагатьох постачальників, який їх дозволяє. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді TorGuard або спробувати самостійно з його семиденною гарантією повернення грошей.

ВипрВПН

VyprVPN відрізняється великими можливостями та безпекою, завдяки чому постачальник середніх доріг є хорошим варіантом, але не найкращим. Має нестабільне обслуговування клієнтів, невелику серверну мережу та посередню швидкість, але як недорогий варіант для Chromebook, VyprVPN достатньо.

vyprvpn-огляд-інтерфейс

У ньому є додаток для Android, тож якщо у вас є Chromebook, який підтримує це, вам пощастить. Що ще важливіше, він містить посібник із налаштування для підключень L2TP, включаючи попередньо натиснуту клавішу. Він також робить імена хостів усіх серверів у його мережі загальнодоступними, тому легко знайти те, що вам потрібно.

Ціни VyprVPN також пристойні. Стандартний план складається з трьох підключень приблизно за 5 доларів на місяць, що непогано. Однак, дорожчий VyprVPN Premium отримає ще два підключення та доступ до його найбільшої функції – протоколу Хамелеона..

Приватний протокол VyprVPN аналогічний OpenVPN. Однією з помилок OpenVPN є те, що він не намагається придушити ваші пакети. Натомість це робить їх схожими на звичайний інтернет-трафік. Хоча це добре в більшості сценаріїв, глибока перевірка пакетів може виявити вашу особу. З Хамелеоном це не проблема.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Як і більшість VPN для Chromebook, VyprVPN не містить посібників із налаштування для OpenVPN, але якщо вам пощастило володіти Chromebook, який підтримує Google Play Store, ви все одно можете скористатися багатьма функціями VyprVPN..

Однією з таких особливостей є програвання “kill”, яка дозволяє вам сказати VyprVPN використовувати перемикач “kill” лише для конкретних програм. Якщо VPN виходить з ладу, перемикач kill активує, блокуючи все, що ви робите з незахищеної мережі. За допомогою програми “убийство додатків” ви можете вибрати, які програми потрібно захистити, щоб ваш комп’ютер не перетворився на вагу паперу, а VPN розраховував, що він робить.

Деякі вдосконалені функції, такі як затримка маршруту, багатослів’я та MTU, недоступні в додатку Android. Хоча це прикро, так чи інакше, ці функції не застосовуються для більшості користувачів. В цілому, VyprVPN – це надійний варіант для Chromebook, незважаючи на кілька недоліків. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді VyprVPN або спробувати його з 30-денною гарантією повернення грошей.

Фінальні думки

Знайти надійний VPN для Chromebook важко. Можливості роботи з мережею не дуже великі, тому важко забезпечити повний VPN-досвід. У кращому випадку для підключення ви будете використовувати додаток Android.

Провайдери вище допомагають полегшити цей біль. Наприклад, ExpressVPN забезпечує більшу частину досвіду роботи на робочому столі в мобільному додатку. Якщо у вас немає інтерфейсу, посібник із налаштування OpenVPN TorGuard також працює добре.

Який VPN ви використовуєте на своєму Chromebook? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map