Найкращий VPN для Chrome 2020: Мирно переглядайте

Є багато речей, які слід враховувати при виборі послуги VPN. Хоча наш список найкращих постачальників VPN – це чудове місце для початку, він в основному зосереджується на VPN, а не на тих, які пропонують найбільш міцну інтеграцію з Google Chrome. 


Дуже однакові критерії застосовуються під час пошуку найкращої VPN для Chrome, але тут ми зупинимося на спеціалізованих розширеннях веб-переглядача.

Якщо ви не впевнені, що таке VPN, це означає, що це віртуальна приватна мережа. По суті, VPN шифрує ваш трафік і спрямовує його через посередницький сервер, перш ніж перейти на веб-сайт, який ви відвідуєте, який приховує вашу особу та місцезнаходження. 

Існує незліченна кількість причин встановлення VPN. Незалежно від того, чи живете ви в країні з бурхливою цензурою в Інтернеті, наприклад, в Китаї чи Туреччині, або ви любитель торрентів і переживаєте за їх спостереження. Крім того, якщо ви часто використовуєте загальнодоступний WiFi, VPN має вирішальне значення для того, щоб інші користувачі в одній мережі не могли слухати.

Крім того, нейтралітет мережі піддається обстрілу в багатьох країнах, а VPN – один з небагатьох способів переконатися, що ваш Інтернет-провайдер не обмежує швидкість, залежно від того, який веб-сайт ви відвідуєте. 

У веб-магазині Chrome є багато безкоштовних розширень VPN, але частіше за все це хитрість щодо конфіденційності та безпеки, якщо вони взагалі працюють, як ми розповіли в нашій статті про найгірші безкоштовні послуги VPN..

Хоча цей список зосереджений спеціально на розширеннях VPN, можна набагато більше зробити, щоб переконатися, що ви використовуєте найбезпечніший веб-браузер, наприклад завантаження одного з найкращих розширень безпеки браузера..

Якщо ви хочете перейти до переможця, це буде приватний доступ до Інтернету. Це чудовий VPN, який також має прекрасне розширення для браузера Chrome, яке пропонує безліч налаштувань для налаштування, а також легко навігаційний список серверів.

Крім того, нейтралітет мережі піддається обстрілу в багатьох країнах, а VPN – один з небагатьох способів переконатися, що ваш Інтернет-провайдер не обмежує швидкість, залежно від того, який веб-сайт ви відвідуєте. 

У веб-магазині Chrome є багато безкоштовних розширень VPN, але частіше за все це хитрість щодо конфіденційності та безпеки, якщо вони взагалі працюють, як ми розповіли в нашій статті про найгірші безкоштовні послуги VPN..

Хоча цей список зосереджений спеціально на розширеннях VPN, можна набагато більше зробити, щоб переконатися, що ви використовуєте найбезпечніший веб-браузер, наприклад завантаження одного з найкращих розширень безпеки браузера..

Якщо ви хочете перейти до переможця, це буде приватний доступ до Інтернету. Це чудовий VPN, який також має прекрасне розширення для браузера Chrome, яке пропонує безліч налаштувань для налаштування, а також легко навігаційний список серверів.

Найкращий VPN для Chrome 2020

Що робить VPN найкращим для Chrome?

Здебільшого, наші критерії для оцінювання VPN для Chrome ті ж, що і у всіх наших оглядах VPN. Однак ми зупинимося на тому, як вони застосовуються до кожного розширення браузера VPN для Chrome, ігноруючи виділені настільні програми настільки, наскільки це можливо (хоча і не повністю).

ExpressVPN-Desktop-додаток

Найголовніша вимога до хорошого VPN – це те, що він не зберігає журналів. Використання VPN – це стосується конфіденційності, тому компанія, що веде докладні журнали вашого трафіку, є в кращому випадку контрпродуктивною, а в гіршому – робить програмне забезпечення по суті марним. Хоча компанія може зберігати журнали, але заявляє, що ніколи не надаватиме їх доступ третім особам, влада може все ж примусити це робити, якщо журнали існують.

Наступна швидкість. Якщо VPN занадто повільний або занадто сильно обмежує ваше з’єднання, його швидко стає неприємно використовувати. Ось тут багато вільних VPN не вживаються, тому що єдиний спосіб, коли вони можуть пропонувати свої послуги безкоштовно, – обмежити, яка пропускна здатність користувачів доступна.

Хороший VPN також потребує великого вибору сервера. Сервери повинні бути розташовані по всьому світу в багатьох різних країнах, бажано з декількома варіантами для кожного місця. ExpressVPN – чудовий приклад VPN із суцільним списком серверів, оскільки він пропонує понад 3 000 варіантів, розповсюджених у 94 країнах.

ExpressVPN-Desktop-Server-List

Оскільки одним із основних завдань VPN є шифрування вашого трафіку, це ще один важливий показник. Не всі типи шифрування однакові, деякі з них набагато безпечніші за інші. Якщо ви хочете дізнатися більше, перегляньте наш опис шифрування.

Крім шифрування, є ще деякі функції безпеки, які ми любимо бачити у VPN. Сюди входить захист від витоків DNS, блокування WebRTC та надійне приховування IP для захисту вашої особистості під час перегляду Інтернету. 

Потокове передавання – це ще одна область, де продуктивність VPN сильно відрізняється, а найкращі VPN-списки для потокового списку здатні зламати заборону VPN Netflix та інші заходи геоблокування..

Найкращий VPN для Chrome: приватний доступ до Інтернету

Як ми згадували в огляді приватного доступу до Інтернету, PIA є надійним постачальником VPN, незважаючи на кілька недоліків. Насправді це одна з найшвидших VPN-сервісів, і лише ExpressVPN перемагає її за швидкістю. На жаль, незважаючи на те, що швидкість відмінна, затримка, безумовно, відсутня, що не забезпечує PIA найкращим VPN для ігор.

Одним з його недоліків є набридливе розташування настільного додатка, оскільки воно обмежене вашим системним треєм. Це не є великою проблемою, якщо ви просто будете використовувати розширення для браузера, але є кілька функцій, до яких ви не зможете отримати доступ.

PIA-Desktop-додаток

Хоча основний настільний додаток PIA оснащений комутатором на три режими, немає можливості ввімкнути це через розширення браузера, але це досить поширене обмеження для VPN браузера.

Основна панель управління розширення дозволяє вам підключатися та відключатися від VPN, а також отримувати доступ до меню швидкого підключення з кількома вибраними серверами. Ви також можете переглянути свій статус підписки тут і додати веб-сайти до свого списку.

PIA-Main-Control-Panel

На відміну від деяких інших розширень браузера VPN, PIA дозволяє вам підключитися до всіх 53 його серверів у 33 країнах. Він включає велику кількість варіантів для Азії, Європи, Океанії та Америки, але єдиний варіант в Африці – це єдиний сервер у Південній Африці. Ви можете сортувати сервери за назвою країни чи затримкою, що приємно.

PIA-сервер-список

Якщо ви відкриєте налаштування, вам запропоновано безліч варіантів, з якими можна поспілкуватися. По-перше, це параметри безпеки, які включають блокування Flash, виявлення WebRTC IP та примусові оновлення до HTTPS.

PIA-Security-Settings

Потім з’являється контроль конфіденційності, який дає вам можливість вимкнути доступ веб-переглядача до вашої камери, мікрофона та місцезнаходження. Ви також можете змусити браузер змусити браузер вимкнути різні функції, що порушують вашу конфіденційність, включаючи безпечний перегляд, прогнозування мережі та автоматичне заповнення адрес та кредитних карток.

Налаштування PIA-конфіденційності

Під відстеженням ви знаходите MACE – блокувальник зловмисних програм та рекламних оголошень – а також HTTP-референс, який перешкоджає Chrome надсилати поточну URL-адресу на інший веб-сайт при натисканні на посилання. Ви також можете відключити різні типи трекерів, включаючи сторонні файли cookie та параметри Facebook.

Налаштування PIA-відстеження

Ви також можете змінити декілька параметрів VPN безпосередньо на головній панелі розширення, але ці швидкі налаштування обмежуються блокуванням доступу веб-сайту до вашого мікрофона та камери, переключенням між світлою та темною темами та включенням MACE, HTTP-рефератора та налагодження лісозаготівля.

Інші причини, з якими нам подобається приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету доступний у всіх основних операційних системах і навіть очолює наш список найкращих VPN-сервісів для Linux. Хоча компанія пропонує додатки як для Android, так і для iOS, і PIA досягла третього місця у нашому списку найкращих VPN-сервісів для iPhone, вона не потрапила до нашого найкращого списку VPN для Android.

Приватний доступ до Інтернету не зберігає журналів вашого трафіку, але варто пам’ятати, що компанія базується в США, що стоїть за країною, що стоїть за сумнозвісною програмою PRISM та є членом (і первинним бенефіціаром) шпигуна «Five Eyes». мережа.

На жаль, замість стандартного 30-денного періоду повернення коштів, приватний доступ до Інтернету дає лише тиждень, щоб передумати, якщо ви не задоволені послугою.

ExpressVPN

ExpressVPN – наш номер один для VPN, і швидкий погляд на наш огляд ExpressVPN покаже, що у нас було дуже мало скарг на службу.

На відміну від інших VPN у цьому списку, ExpressVPN вимагає встановити настільний додаток, щоб він взагалі функціонував, оскільки розширення браузера не може працювати самостійно.. 

Це трохи мінус у цьому списку, але наприкінці дня ви дійсно повинні встановлювати програми для настільних ПК для всього цього, незалежно, оскільки такі функції, як перемикач на знищення або розділене тунелювання, рідко включаються в розширення.

ExpressVPN-Main-Panel

Як і очікувалося, у самому розширенні ви не можете багато чого зробити. У налаштуваннях можна включити підробку місцезнаходження, блокування WebRTC та HTTPS скрізь, але це все. Більш вдосконалені функції, такі як перемикач на знищення, швидкісне та розділене тунелювання, обмежуються лише рідною настільною програмою.

ExpressVPN-Settings

Швидкість – один з найважливіших факторів при виборі віртуальної приватної мережі, і ExpressVPN в цьому плані чудово працює. Насправді він очолив наш список найшвидших постачальників VPN, перемігши всіх своїх конкурентів.

Це не тільки найшвидший VPN, але і найкращий VPN для потокового передавання. Хоча це трохи бореться з Hulu та Amazon Prime Video, підключення та потокове відео з Netflix та BBC iPlayer – це легкий вітер.

Для безпеки ExpressVPN пропонує чотири різні протоколи – OpenVPN, SSTP, L2TP та PPTP – але служба застерігає від використання двох останніх через серйозні проблеми безпеки. OpenVPN – це вибір за замовчуванням, який є відмінним, а для шифрування встановлено 256-бітний AES.

З ExpressVPN дуже багато подобається, але його досить розріджене розширення для браузера та той факт, що для роботи потрібен додаток для настільних комп’ютерів, не впадають у перше місце в цьому списку.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

ExpressVPN отримує ідеальну оцінку конфіденційності. Компанія не веде журналів вашої діяльності, а для збереження вашої підписки збирається лише невелика кількість особистої інформації, яку неможливо прив’язати до конкретного користувача.

Підтримка клієнтів відмінна, і ExpressVPN пропонує як підтримку чату та електронної пошти, так і широку базу знань, наповнену загальними питаннями та відповідями.

Що стосується цінових речей, то ExpressVPN є дещо дорогим, але ви точно отримаєте те, за що платите. Ви також можете платити за допомогою bitcoin, що є прекрасним вибором, якщо ви хочете забезпечити максимальну анонімність у своїх даних про підписку.

Вітропис

Windscribe – наш вибір найкращого безкоштовного VPN. Як ви можете сказати з нашого огляду Windscribe, нам це дуже подобається, навіть якщо він взагалі не входить до нашого списку найкращих VPN. План “профі” пропонує 148 серверів у 62 різних країнах, але якщо ви не хочете платити абонентську плату, вам залишиться лише 10 країн на вибір.

WindScribe-Server-List

Це, звичайно, не є поганим для безкоштовного VPN, і 10 країн включають сім у Європі (Франція, Нідерланди, Норвегія, Німеччина, Швейцарія, Румунія та Великобританія), а також Канада, США та Гонконг.

Хоча це забезпечує гарне покриття в Європі та Північній Америці, цього не вистачає для інших континентів. “Про” план дає вам доступ до інших 52 країн. Інакше ви можете скласти свій власний план, платячи 1 долар за місце розташування на місяць.

Безкоштовний план також обмежує до 2 Гб даних на місяць, що може бути додатково збільшено до 10 ГБ, підтвердивши свою електронну пошту. Однак немає обмежень швидкості, і ви можете підключити стільки пристроїв, скільки вам потрібно, до VPN одночасно, навіть не платячи підписку..

Для шифрування Windscribe використовує 256-бітний AES, що чудово. VPN підтримує протоколи OpenVPN, IPSec, Stunnel та IKEv2, але якщо ви хочете змінити ваше шифрування з типового, що є IKEv2, вам потрібно встановити настільний додаток. Це трохи проблема, оскільки IKEv2 часто визнається проксі-сервером і блокується багатьма веб-сайтами.

Система R.O.B.E.R.T Windscribe може блокувати всілякі елементи веб-сайтів, включаючи зловмисне програмне забезпечення, оголошення, трекери, соціальні медіа, порно, азартні ігри, інші VPN, криптовалюти, підроблені новини та кліки. Однак якщо у вас є безкоштовний план, ви матимете доступ лише до блокування зловмисного програмного забезпечення, оскільки решта доступна лише для “професійних” користувачів.

Windscribe-конфіденційність-блокатори

У розширення Chrome є кілька функцій конфіденційності, включаючи кілька блокаторів. Вони можуть блокувати рекламу, зловмисне програмне забезпечення, відстежувачі, файли cookie, вміст соціальних медіа та сповіщення. 

Крім того, ви можете зробити IPN-ідентифікатор блоку VPN і надалі захистити свою ідентичність, наслідуючи GPS-розташування та час обраного проксі-сервера, а також регулярно обертаючи свого користувацького агента, що захищає вас від відбитків пальців.

Windscribe-Privacy-Other

Хоча для Windscribe є перемикач захисту (або «брандмауер», як він це називає), ви не можете активувати його з розширення для браузера, тобто для цього вам потрібно буде завантажити окремий клієнт. Це спільність між усіма VPN в цьому списку, тому це не дуже дивно.

Через свої виділені сервери Netflix, Windscribe справді сяє, коли справа стосується потокового перегляду відео взагалі та Netflix зокрема. Ми не стикалися з помилкою проксі-сервера під час підключення до Netflix, і VPN був однією з наших найкращих вибір найкращої VPN для Netflix.

На жаль, не існує розділеного тунелювання, тому Windscribe – це поганий вибір, якщо вам потрібно мати можливість одночасно підключатися через VPN та свій провайдер. Це в поєднанні зі слабкою затримкою та швидкістю завантаження означає, що Windscribe закінчується як наш номер три для найкращого VPN для Chrome, а не вище в списку.

Інші причини, які нам подобаються вітрозаписом

Windscribe також пропонує чудову підтримку клієнтів. Статті, зроблені сам, пропоновані в його довідковому центрі – чудові, а помічник AI – напрочуд гідний. 

Існує також виділений підреєстратор з більш ніж 10000 підписників, що чудово, якщо вам потрібна допомога з певною проблемою. Нарешті, ви також можете зв’язатися по електронній пошті, і служба підтримки клієнтів, як правило, повертається до вас протягом кількох годин на день.

NordVPN

У нашому огляді NordVPN NordVPN – ще один чудовий постачальник VPN, і він отримав чудові оцінки в усіх категоріях, що мають швидкість заборони. Його непослідовність швидкості стримує, але саме це призвело до втрати порівняння NordVPN проти ExpressVPN.

Nord-Control-Panel

Тим не менш, це наш другий улюблений VPN, і сервіс має деякі чудові функції. У самому розширенні ви можете включити CyberSec – функцію проти зловмисного програмного забезпечення та блокування реклами – а також блокування WebRTC.

На жаль, навіть у програмі для настільних комп’ютерів немає розділеного тунелювання, але є незвичайна функція під назвою “знищити додаток”, яка дозволяє вам визначити, які програми повинні обійти перемикач на знищення. Це не зовсім замінює потребу в розділеному тунелюванні, але дозволяє запускати резервну копію, не переживаючи про те, щоб її скасувати на півдорозі.

Окрім ключа перемикання, настільний додаток також надає доступ до спеціальних серверів NordVPN. До них належать P2P-сервери, оптимізовані для торрентінгу; лукові сервери, які підключаються через мережу Tor (читайте наш огляд Tor для пояснення, що це таке); і сервери подвійного переходу, які підключають ваше з’єднання у двох місцях, подвоюючи вашу безпеку.

Налаштування Nord-Security

Як ми коротко згадували, швидкість NordVPN можна в кращому випадку описати як непослідовну. Хоча це, безумовно, можна отримати хороші швидкості, але для швидкого пошуку потрібне тестування серверів вручну. 

NordVPN має величезну серверну мережу з понад 5000 серверів у 62 різних країнах. На жаль, як ми вже згадували, рекомендований серверний алгоритм жахливий, тому зазвичай вам доведеться перевірити кілька, перш ніж знайти оптимальний.

Nord-сервер-список

Не менш складно знайти оптимальний сервер для потокової передачі, але, як тільки ви це зробите, ви можете без проблем переходити з Netflix, BBC iPlayer, Hulu та Amazon Prime Video.. 

Величезне обмеження щодо розширення браузера полягає в тому, що ви не можете вибрати конкретний сервер, до якого потрібно підключитися, оскільки вам лише наданий список країн, а не самі сервери.

Як і ExpressVPN, NordVPN – це найвищий VPN з досить базовим розширенням Chrome. Той факт, що ви не можете вибрати конкретний сервер безпосередньо в розширенні, є серйозним недоліком, і тому служба VPN не вище в цьому списку.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

NordVPN абсолютно не зберігає журналів вашої діяльності та збирає лише незначну кількість особистої інформації для оплати. Щоб зробити себе ще більш анонімним, ви можете оплатити біткойн і скористатись електронною поштою для запису (хоча вам потрібно мати доступ до нього для перевірки).

Ціноутворення також чудове, особливо коли ви платите за два-три роки. Ми також виявили, що підтримка клієнтів є найвищою, тому що чат на реалізацію зазвичай відповідає протягом декількох хвилин. Ви також можете зв’язатися з NordVPN електронною поштою, і вам надійде відповідь протягом декількох годин.

Сховати.me

Як ми розглядали наш огляд Hide.me, цей VPN постачається з великою кількістю функцій, вкладених у його настільний додаток. На жаль, велика частина цієї функціональності відсутня в розширенні Chrome, що підштовхує її до низу цього списку.

Під час підключення через VPN Hide.me ваш трафік захищається за допомогою 128-бітного шифрування AES, але якщо цього вам недостатньо, він може бути змінений на ще більш безпечний 256-бітний AES, що займе мільярди років прорватися через грубу силу.

Для свого протоколу VPN Hide.me пропонує лише OpenVPN. Хоча нам подобається бачити деякі альтернативи в цьому плані, OpenVPN – це надійний вибір і чудовий протокол VPN. 

Блокування WebRTC включено, що є плюсом. Хоча Hide.Me підтримує розділене тунелювання, для активації вам потрібна спеціальна програма для настільних ПК. Однак, як ви, напевно, можете сказати, це обмеження є досить стандартним.

HideMe-Security-Settings

Хоча Hide.me надає вам доступ до 55 серверів у 34 країнах при користуванні настільним додатком, ви значно обмежені, лише використовуючи розширення Chrome. Насправді 55 країн перетворюються на три, із серверами доступні лише Канада, Німеччина та Нідерланди.

HideMe-Server-List

Це в поєднанні з низькою продуктивністю при потоковому передачі робить його вибором subpar як VPN для Netflix або подібних потокових сервісів і передає Hide.me в нижню частину цього списку.

Інші причини, які нам подобаються Hide.me

Ви можете вибрати між безкоштовним та платним планом, і на відміну від багатьох VPN, безкоштовний план насправді пристойний. Ви обмежені одним пристроєм і 2 Гб даних на місяць, якщо не платите, але немає дроселювання, тому швидкість не повинна турбувати. Хоча Hide.me не входить до числа найшвидших VPN, він, звичайно, також не повільний.

Нарешті, як ми висвітлювали наш огляд, ми мали чудовий досвід роботи зі службою підтримки клієнтів компанії. Підтримка рахунків та продажів доступна цілодобово через чат в прямому ефірі, а технічна підтримка, як правило, вам надійде протягом дня запиту електронною поштою..

Фінальні думки

Цим ми закінчуємо наш список найкращих VPN для Chrome. Незважаючи на те, що наш список найкращих VPN, безумовно, перекривається, загалом, дещо бракує декількох наших найкращих виборів, коли мова йде про розширення їх браузера..

Це стосується ExpressVPN та NordVPN, які очолюють наш список найкращих VPN, але тут займають друге та четверте місце відповідно. Тим часом, приватний доступ до Інтернету потрапляє в першу частину списку завдяки прекрасному розширенню Chrome, повному налаштувань, які ви можете налаштувати. 

Windscribe також робить добре, завдяки широким налаштуванням конфіденційності, що знаходяться в розширенні. Нарешті, Hide.me відображає тил із-за дуже обмеженого вибору сервера поза робочим столом. 

Що ви думаєте про наш рейтинг? Ми пропустили ваш улюблений VPN? Якщо так, то повідомте нам у коментарях нижче, хто з них і чому ви вважаєте, що він заслуговує на місце у нашому списку. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map