Найкращий VPN для Австралії 2020: Перехід темно вниз

Австралія добре відома багатьма речами – від знакових визначних пам’яток – таких як Оперний театр Сіднея та Гавань-Брідж – до пляжів, палючих Заграб та барбекю. Ви можете витратити все життя, досліджуючи Великий Бар’єрний риф, але перед тим, як вийти в Інтернет, переконайтеся, що ви подбаєте про власний бар’єр, використовуючи один з наших кращих VPN для Австралії..


Є багато причин, чому ви маєте використовувати віртуальну приватну мережу, коли ви перебуваєте в Інтернеті, і більшість із них застосовуються там, де ви знаходитесь у світі. 

VPN в основному використовуються для попереднього обмеження вмісту. Хоча Інтернет в Австралії здебільшого безкоштовний, деякий вміст може бути заблокований від його громадян. Ми поговоримо про це ще за хвилину, але VPN допоможе вам підробити своє місцезнаходження та обійти блоки. Сюди входять і геоблоки.

Наприклад, бібліотека Netflix відрізняється від країни до країни, і хоча в бібліотеці Австралії можуть бути чудові назви, можливо, вам не вистачає улюблених шоу. 

Якщо ви хочете Netflix США, вам знадобиться IP-адреса США, і VPN може отримати вам його. Просто переконайтесь, що ви вибрали такий, який може пройти повз всемогутніх детекторів VPN Netflix, таких як названі в нашому найкращому VPN для Netflix.. 

Є й інші причини використання VPN, про які ми розповімо в цій статті. Якщо ви поспішаєте, радимо скористатись NordVPN, оскільки він відмічає всі поля для Австралії та інших.

Кращий VPN для Австралії 2020

Що робить VPN найкращим для Австралії

Ми переглянули багато відгуків VPN, щоб запропонувати вам найкращий вибір для Австралії. Для цього ми врахували особливості та те, наскільки добре кожен провайдер їх виконує. 

Для Австралії потрібно вибрати ту, яка має велику безпеку. Роблячи це, ви забезпечите захищеність від небезпек в Інтернеті і не будете заховані від сторонніх очей. Добре вибрати той, який включає в себе перемикач на знищення, оскільки це відключить вас від Інтернету, якщо VPN не працює, тобто ваші конфіденційні дані не просочуються.

Важлива також гідна політика конфіденційності, тому переконайтеся, що VPN заявляє, що не буде вести журнал вашої онлайн-діяльності. Таким чином, навіть якби влада просила про вашу активність, здавати нічого не було б.

Його швидкість – це щось, що слід враховувати, тому що якщо ви виберете VPN з низькою швидкістю, ви будете наштовхнуті на завантажувальні екрани. Неограничена пропускна здатність теж корисна. З цим вам не доведеться турбуватися про досягнення межі, і тоді VPN більше не працюватиме. Не забудьте перевірити, чи може він потрапити в Netflix, якщо цього вам потрібно.

Хороша серверна мережа також зручна. Якщо ви натрапите на будь-які блоки, у вас буде безліч локацій, щоб вибрати їх. Так само, якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, який доступний лише в Австралії, вам знадобляться сервери, щоб отримати австралійську IP-адресу.

Ви також можете розглянути, з якими пристроями сумісний VPN та його зручність у користуванні. Плюс – хороша підтримка клієнтів, коли вам це потрібно, це чудово, як і вибір того, хто пропонує хороші співвідношення ваших грошей.

Кращий VPN для Австралії: NordVPN

Ми вибрали NordVPN як кращий VPN для Австралії, в основному, завдяки чудовій безпеці. У ньому є найкращий захист, який може запропонувати ринок, і ви можете покращити це, використовуючи його подвійні сервери. Також включений перемикач на знищення, і NordVPN цінує вашу конфіденційність, застосовуючи сувору політику щодо без реєстрації.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Він має хороші швидкості, хоча якщо ви підключитесь до далекого сервера, ви можете побачити їх занурення. Він все ще хороший і здатний потрапити на всі потокові платформи, включаючи Netflix, заробивши це місце в нашому найкращому VPN для потокового списку. Ви також отримаєте користь від необмеженої пропускної здатності, тому можете передати вміст серця.

У NordVPN доступна величезна кількість серверів. Існує майже 6 000 розповсюджених у 60 країнах, тож вам доведеться вибрати, чи вам потрібно обійти якісь блоки. Плюс, в Австралії є колосальні 249, а враховуючи, що це така велика країна, це має допомогти у пошуку гідного. Прочитайте наш огляд NordVPN, щоб дізнатися більше про сервіс.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Доступно для Windows, macOS, Android та iOS. Крім того, існують розширення для браузера для Chrome і Firefox. Їх легко встановити та використовувати, і ви можете підключити до шести одночасних пристроїв.

Зручна база знань доступна, якщо вам потрібна допомога. Якщо ви хочете поговорити з членом служби підтримки, ви можете зробити це за допомогою прямого чату або електронної пошти. Обидва доступні 24/7, і допомога хороша.

NordVPN пропонує чудове співвідношення ваших грошей, особливо якщо ви підписалися на один із його довгострокових планів. Якщо ви турбуєтесь про дайвінг прямо тут, також є 30-денний термін повернення коштів.

ExpressVPN

ExpressVPN можна було легко прив’язати до першого місця, але ми можемо вибрати лише одного переможця, а NordVPN майже провів його. І все-таки вони є порівнянними послугами, як ви можете прочитати в нашому ExpressVPN проти NordVPN, так що це дійсно зводиться до ваших власних переваг. 

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Її безпека є фантастичною, і є вбудований перемикач вбивств. Різниця, однак, полягає в тому, що перемикач kill включений за замовчуванням, що чудово, якщо ви хтось, хто забув би його встановити. Існує також чітка політика без реєстрації для додаткового спокою.

ExpressVPN – це найшвидший VPN, який ми перевірили, і він може легко потрапляти в потокові послуги. Він також постачається з необмеженою пропускною здатністю.

Його кількість серверів становить понад 3000, і вони охоплюють 94 країни, тому ви обов’язково знайдете відповідний. Його також є в Австралії, якщо ви хочете, щоб вміст було обмежено там. Перегляньте наш огляд ExpressVPN для отримання більш детальної інформації.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS. Це чудово для початківців, тому що він такий простий у використанні. Просто встановіть і натисніть велику кнопку «підключити». Це дозволяє також п’ять одночасних з’єднань.

База знань доступна, якщо вона потрібна. Є також цілодобова підтримка чату та електронної пошти. Чат в реальному часі – це найшвидший варіант, але для отримання більш поглибленої допомоги найкраще пройти маршрут електронною поштою.

Ми не можемо брехати, ExpressVPN – це дорого. Однак ви можете допомогти з цією вартістю, вибравши довший план. Якщо вам це неприємно, ви повинні знати, що існує 30-денна гарантія повернення грошей.

CyberGhost

Smack посередині – CyberGhost. Це чудова послуга, але це не зовсім те, що роблять перші два. Він має гарну безпеку, а для додаткової безпеки є постійно включений перемикач вбивств. Компанія також не веде журналів.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Він має хороші швидкості, але – подібно до NordVPN – вони можуть сповільнюватись на великі відстані. Немає обмежень пропускної здатності, і він може потрапити в більшість потокових служб. 

CyberGhost має величезну кількість серверів. На момент написання текстів у 90 країнах їх було 6100. В Австралії теж 88, тож ви можете отримати доступ до австралійського контенту. 

У CyberGhost також є сервери NoSpy, які розташовані поза 14 очей і налаштовані з преміум обладнанням. Це щось, що слід враховувати, якщо ви не маєте уваги в конфіденційності, і ви можете прочитати більше про ці сервери в нашому огляді CyberGhost.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS. Він простий у використанні, і його недавнє оновлення також покращило користувацьку роботу. Ви можете підключити до семи пристроїв одночасно, тому це один з найкращих VPN для декількох пристроїв.

Доступна широка база знань, а також підтримка чату та електронної пошти. Живий чат швидше, але команда електронної пошти краще відповідати на більш технічні питання.

Це недорогий VPN, особливо якщо ви виберете більш довгий план. Існує безкоштовна пробна версія для Android та iOS, але якщо ви хочете на робочому столі, є 30-денна гарантія повернення грошей для всіх платформ.

ВипрВПН

VyprVPN – це справедливий вибір для Австралії, головним чином через її сильну безпеку. Він пропонує чудову налаштованість і має власний фірмовий протокол Chameleon, який додає ще більше захисту для з’єднання. Включений перемикач на знищення, а також діє політика без введення журналів.

ВипрВПН-Слайдер1

ВипрВПН-Слайдер2

ВипрВПН-Слайдер3

ВипрВПН-Слайдер4

ВипрВПН-Слайдер5

Попередній

Далі

Детальніше про це читайте у нашому огляді VyprVPN.

Недоліком ВипрВПН є його швидкості. Якщо говорити прямо, вони повільні. Все-таки вони повинні бути добре для більшості видів діяльності. Пам’ятайте лише про те, що, хоча він може потрапити в більшість потокових служб, можливо, ви будете чекати деякий час, коли він завантажиться. На щастя, немає обмежень пропускної здатності.

Його серверної мережі також бракує. У 64 країнах доступно понад 700. Це включає деякі з Мельбурна, Перта та Сіднея, тому ви можете отримати доступ до обмеженого вмісту.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Він сумісний із Windows, macOS, Android та iOS. Це також один з наших найкращих VPN для вибору мобільних пристроїв, оскільки його додатки є одними з найкращих. Це простий у використанні, і ви можете одночасно підключити до п’яти пристроїв, залежно від вибору плану.

В Інтернеті є база знань, якщо вона вам потрібна. Також є чат в прямому ефірі, але вам доведеться спілкуватися з ботом, перш ніж ви зможете поговорити з людиною. Часи очікування, однак, різняться, тому ви можете просто захотіти електронною поштою команді підтримки з початку роботи.

Ціни на випрВПН залежать від того, який рівень ви вибрали. Існує “стандартний” план, який включає три одночасних з’єднання, і “преміальний” план, який включає п’ять з’єднань і використання протоколу “Хамелеон”.. 

Потім ви можете виплачувати щомісяця або щороку, з яких річний план виходить дешевшим у довгостроковій перспективі. Існує також 30-денна гарантія повернення грошей, яку ви можете використовувати, щоб побачити, чи сподобалось вам.

Кращий безкоштовний VPN для Австралії: Windscribe

Наш останній вибір – Windscribe, який пропонує як безкоштовний план, так і платний «профі». Безкоштовний план чудовий, навіть на першому місці в нашому найкращому порівнянні безкоштовних VPN-сервісів, але ми зазначимо сфери, де ви можете скористатися платною послугою.

Він має гарну безпеку, яку можна налаштувати. Включений перемикач на вбивство, але його дивним чином називають “брандмауер”, тому ми думаємо, що деякі користувачі можуть пропустити. 

вітрозапис-слайдер1

вітрозапис-слайдер2

вітрозапис-слайдер3

вітрозапис-слайдер4

вітрозапис-слайдер5

Попередній

Далі

У Windscribe є багато можливостей конфіденційності, але він збирає певну інформацію. Однак він зведений до мінімуму і не має великої цінності. Крім того, дані, які вони збирають, не можуть бути пов’язані з вами.

Його швидкість є гарною для більшості видів діяльності, хоча наш найкращий вибір швидший. Платні учасники отримують необмежену пропускну здатність, але якщо ви вибрали безкоштовний план, ви отримаєте 2 Гб на місяць. Ви можете збільшити це до 10 Гб на місяць, ввівши електронну пошту під час реєстрації. Є й інші способи збільшення пропускної здатності.

Існує понад 600 серверів, що охоплюють 60 країн, але лише платні члени можуть отримати доступ до всіх. У нього є сервери в Аделаїді, Брісбені, Мельбурні, Перті та Сіднеї, але вони доступні лише у “профі” версії. Ви можете додавати місцеположення, однак, за 1 долар щомісяця, і, зробивши це, ви підвищите межу пропускної здатності ще на 10 Гб.

Це хороший вибір для потокової передачі, тим більше, що у нього створені спеціально створені сервери Netflix, які називаються серверами Windflix. Вони доступні в США, Канаді, Великобританії та Японії, і вони працюють добре. Ви можете прочитати більше про них у нашому огляді Windscribe.

Інші причини, які нам подобаються вітрозаписом

Доступно для Windows, macOS, Android та iOS. Інтерфейс пропонує не надто вишуканий досвід, що добре для початківців, але ті, хто знає, теж можуть повозитися з ним. Ви також можете мати необмежені одночасні з’єднання.

В Інтернеті є кілька зручних інструментів самодопомоги, а також чат та електронна пошта, доступні 24/7. Однак, варто згадати, що чат в реальному часі насправді є представником AI. Якщо ви хочете відразу поговорити з людиною, скористайтеся системою електронних квитків.

Якщо ви платите за опцію “профі”, щомісячний план коштує дорого, але в кінцевому рахунку довші плани виходять краще. Немає безкоштовної пробної версії, оскільки ви можете використовувати безкоштовну для тестування. Також немає офіційної політики повернення коштів, але якщо ви зв’яжетеся з Windscribe протягом трьох днів після покупки, ви отримаєте відшкодування.

Інтернет-цензура в Австралії

Інтернет в Австралії здебільшого безкоштовний, особливо в порівнянні з країнами, включеними в нашу карту цензури Інтернету. Більшість вмісту доступна, включаючи соціальні мережі та програми для обміну повідомленнями, лише з кількома обмеженнями. 

Урядові установи можуть заблокувати незаконні онлайн-сервіси відповідно до розділу 313 Закону про телекомунікації, але це виявилося проблематичним. Наприклад, Австралійська комісія з цінних паперів та інвестицій (ASIC) використовувала її для зняття шахрайського веб-сайту, але більше 1000 невинних веб-сайтів були випадково заблоковані в процесі. 

У 2016 році провайдерам було наказано блокувати торент-сайти з метою зменшення піратства. Однак до австралійського Закону про авторські права було внесено зміни, щоб дозволити людям з обмеженими можливостями та організаціям, які допомагають інвалідам копіювати матеріали, щоб вони могли конвертувати їх в інші формати, наприклад, шрифт шрифту.

Інтернет-спостереження в Австралії

Це розділ, який змусить вас замислитися, чому ви ще не встановили VPN. Окрім того, що Австралія входить до Альянсу «П’ять очей», з’явилося багато звітів про те, як за останні роки зростали можливості спостереження Австралії, і чинне законодавство це дозволяє. 

Для початку уряд Австралії показав свої справжні кольори під час шпигунського скандалу у Східному Тиморі 2004 року. Австралійська таємна розвідувальна служба (ASIS) сфальсифікувала кабінет кабінету Тимор-Леште з прослуховуючими пристроями, щоб отримати перевагу в переговорах щодо газових і нафтових родовищ Тимора.. 

Однак під час переговорів шпигунство розкрило офіцер ASIS, відомий лише як свідок К. Тимор, який вийшов з оригіналу договору, і була укладена нова угода. Тепер свідок К і його адвокат Бернард Колларі перебувають під судом і загрожують у в’язниці за те, що дме свисток під час операції.

Ваша цифрова конфіденційність не захищена належним чином, а телекомунікаційні компанії зобов’язані зберігати метадані користувачів протягом двох років згідно із Законом про внесення змін у телекомунікації 2015 року. Правоохоронні органи можуть отримати доступ до неї без ордера, а не лише під час розслідування. , теж.

Маючи на увазі методи прослуховування Австралії, слід ознайомитись з найкращим хмарним сховищем для Австралії та найкращим онлайн-резервним копієм для Австралії, перш ніж довіряти будь-якій компанії зі своїми даними.

Користувачі мобільних телефонів зобов’язані підтвердити свій посвідчення особи та надати особисту інформацію перед придбанням передплаченої мобільної послуги. Потім ця інформація зберігається, і органи влади мають доступ до неї з ордером.

З іншого боку, до закону було додано додатковий захист конфіденційності для захисту метаданих журналістів, тому перед його зверненням потрібен ордер. Однак надходили повідомлення про несанкціонований доступ. Федеральна поліція Австралії (AFP) повідомила про це як про нещасний випадок, але це не означає, що це було так.

Потім знову внесення змін до законодавства про національну безпеку у 2014 році збільшило штрафні санкції для журналістів та винуватців. Якщо вони опублікують секретну інформацію, вони можуть отримати 10-річний термін ув’язнення відповідно до Закону про Австралійську організацію розвідувальних служб безпеки 1979 року.

Поправки також розширили визначення поняття “комп’ютер”, що дозволить розвідувальним службам контролювати декілька комп’ютерів у мережі за допомогою одного ордера. Крім того, Закон про допомогу та доступ дозволяє властям отримувати доступ до зашифрованих комунікацій.

У 2017 році уряд оголосив, що створить національну біометричну базу даних для обличчя, де поділять посвідчення водіїв та зображення громадян у всіх урядових відомствах, щоб допомогти у відповідності до посвідчень особи. 

Після доведення суперечливості парламент не схвалив законодавство. Однак, законопроект повернуто для другої спроби, тому нам доведеться почекати і подивитися, який результат.

Свобода слова в Австралії

В Австралії немає офіційного захисту свободи слова. Теми можна обговорювати відкрито, але за певну промову є покарання. За злочини в Інтернеті можуть бути винесені надмірні штрафи, і по цій темі було багато позовів. 

В одній крайній справі проти колишнього співробітника міліції позивачам було присуджено 700 000 доларів США (близько 476 000 доларів США) відшкодування збитків після того, як офіцер звинуватив чоловіків у участі в банді організованого злочину, серед іншого, у своїх публікаціях у блозі.

Журналісти можуть критикувати уряд і без проблем повідомляти про суперечливі теми, хоча зафіксовано накази щодо придушення звітності.

Законодавство існує для того, щоб не допустити насильницьких злочинів та актів екстремізму у прямому ефірі, і вжито законодавчих заходів, які несуть відповідальність за соціальний медіа-компаній за вміст, який надається на їх платформах.

Уряд Австралії не любить сатири, настільки, що в 2018 році було внесено поправки до Кримінального кодексу, щоб зробити себе, що представляє орган співдружності, кримінальним злочином.

Кіберзлочинність в Австралії

Ви вразливі до кіберзлочинності, де б ви не були, але деякі країни мають більше проблем, ніж інші. Таїланд є прекрасним прикладом (читайте найкращий VPN для Таїланду).

Нещодавній звіт показав, що за півроку в Австралії було зафіксовано понад 9,2 мільйона атак шкідливих програм. В середньому повідомляється про одну кіберзлочинність кожні 10 хвилин. Загальна вартість кіберзлочинності в Австралії до цього року оцінюється в 29 мільярдів австралійських доларів (близько 19,7 мільярда доларів).

Використання VPN допоможе захистити вас від небезпек в Інтернеті, і ви повинні бути обережнішими, якщо плануєте користуватися загальнодоступним Wi-Fi, оскільки не можна знати, наскільки це безпечно. З цієї причини ми рекомендуємо з’єднати VPN з гідним антивірусом, таким як Bitdefender (читайте наш огляд Bitdefender).

Фінальні думки

Хоча Австралія – ​​прекрасна країна, ви, безумовно, повинні пам’ятати, коли ви переходите в Інтернет. Найбільш помітним є нагляд уряду, але ви також повинні знати про кіберзлочинність. Вибираючи VPN, переконайтеся, що він має високу безпеку та конфіденційність. Після цього його швидкість та сервери є ключовим моментом. 

NordVPN – найкращий VPN для Австралії. Її безпека захистить вас від лунатизму та кібератак. Крім того, його величезна серверна мережа та можливість потокової передачі забезпечать можливість отримати потрібний вміст. Він також має австралійські сервери, якщо вони вам потрібні. Чому б не віддати це з 30-денною гарантією повернення грошей? Ви нічого не втрачаєте.

Якщо ви раніше використовували VPN в Австралії, розкажіть про свій досвід у розділі коментарів. Погляньте і на інші наші статті VPN. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map