Найкращий веб-переглядач для Android у 2020 році: перегляд у дорозі

По мірі того, як всесвітня павутина проникла у всі аспекти суспільства, веб-браузери стали великою частиною повсякденного життя більшості людей. На жаль, їм властиво бути відмінними на одній платформі, але набагато рідше – на іншій. Якщо ви користувач Android, який шукає новий спосіб веб-пошуку за допомогою телефону, цей список найкращих браузерів для Android допоможе вам знайти той, який відповідає вашим потребам.


Щоб судити про те, який найкращий браузер для Android, ми здебільшого розглянемо наші стандартні критерії огляду браузера, але повністю зосередимось на версіях Android. Критеріями є функції, простота використання, продуктивність, безпека та конфіденційність, які є важливими аспектами.

Хоча ми вважаємо, що Вівальді є найкращим браузером загалом, його версія Android все ще знаходиться на ранній бета-фазі і, як така, залишає небажаного бажати. Через це інші варіанти Інтернет-порталу з більш встановленою присутністю на платформі відсувають його від цього списку.

Натомість Puffin є переможцем, оскільки його унікальний “потоковий” підхід означає, що він пропонує чудову безпеку, конфіденційність та ефективність роботи на смартфонах Android, а також вдається доставити безліч корисних другорядних функцій. Насправді безпека Puffin настільки хороша, що ми назвали його найбезпечнішим веб-браузером на ринку, що також допомогло йому піднятися на вершину цього порівняння..

Найкращий браузер для Android 2020

Що робить браузер найкращим для Android?

Окрім наших звичайних критеріїв, що слід пам’ятати, визначаючи, який найкращий браузер для Android? Очевидно, що їй потрібно запропонувати версію для платформи Android, щоб виключати вподобання Safari (читайте наш огляд Safari) та Internet Explorer (читайте наш огляд Internet Explorer).

Робота веб-переглядачів на Android також важлива, як і синхронізація між пристроями. Якщо він доступний на інших платформах, ніж Android, ми хочемо побачити надійний процес синхронізації, який дозволяє користувачам переносити всі частини досвіду роботи в Інтернеті між своїми пристроями, включаючи історію, налаштування, закладки, відкриті вкладки та інше.

Нарешті, хоча розширення та доповнення поширені для веб-браузерів на робочому столі, вони значно рідші для Android. Деякі браузери все ж пропонують їх, тому це може бути ще одним величезним бонусом.

Кращий браузер для Android: Puffin

Puffin – чудовий браузер на Android, значною мірою завдяки тому, як Puffin “передає” весь ваш веб-трафік через власні сервери. Це не тільки чудово для безпеки та конфіденційності, але також призводить до відмінних показників. Насправді Puffin – це швидше, ніж кожен веб-переглядач, який ми перевірили на Android, і це результат, коли веб-сайти позбавляються непотрібного удару, перш ніж вони дістаються до вас.

Окрім великої швидкості, це також заощаджує вам хороший шматок пропускної здатності, оскільки веб-сайти часто зменшуються до часток їх реального розміру, перш ніж вони будуть показані на екрані. 

Puffin-Збереження даних

Як ми коротко згадували, це також призводить до чудової безпеки та конфіденційності, оскільки веб-сайти не зможуть відстежувати вас далі, ніж сервери Puffin, а зловмисне програмне забезпечення, вбудоване в веб-сайти, ніколи не дійде до вашого пристрою. 

Це означає, що більшість регулярних критеріїв безпеки не мають значення, оскільки немає необхідності в блокуванні скриптів або безпечному перегляді баз даних, щоб захистити вас від кіберзлочинців.

Управління вкладками також відмінне. У верхній частині екрана, крім традиційного мобільного меню, є панель вкладок. Щойно ви відкриєте достатню кількість вкладок, вони стають прокручуватися, що практично є необхідністю на маленькому мобільному екрані. В даний час активна вкладка збільшена, що дозволяє легко помітити. Саме меню вкладки дозволяє регулювати розмір попереднього перегляду, що є приємним штрихом.

Меню Puffin-Tab

Puffin дозволяє користувачам зберігати файли безпосередньо у хмарі, а Dropbox, Google Drive та OneDrive доступні як опції. Якщо ви зацікавлені у використанні однієї з цих хмарних служб, не забудьте ознайомитись із порівнянням Dropbox порівняно з Google Drive та OneDrive, а також з оглядом Dropbox, оглядом Google Диска та оглядом OneDrive.. 

Жоден із них не є нашим вибором для найкращого хмарного сервісу зберігання даних, але честь, яку займає Sync.com (читайте наш огляд Sync.com).

Puffin-Save-to-Cloud

Крім того, Puffin є прекрасним вибором для тих, хто хоче грати в ігри браузера на своєму пристрої Android, оскільки він постачається із вбудованим віртуальним геймпадом, а також підтримкою клавіатури та миші.

Puffin-Gamepad

Існує функція театру, яка робить флеш-плеєри на весь екран, але, на жаль, підтримка флеш-версій доступна лише в денний час, якщо ви не зробите одноразову покупку Puffin Pro за $ 4,99. 

Ще одне обмеження безкоштовної версії полягає в тому, що не включений блокатор рекламних оголошень, і оскільки Puffin не підтримує розширення, придбання “Pro” варіанту – єдиний спосіб позбавити себе від дратівливої ​​реклами в Інтернеті.

Хоча налаштування не так багато, ви можете переходити між світлою та темною темою. На жаль, ви настільки обмежені у виборі, коли мова йде про пошукові системи за замовчуванням, доступні лише чотири варіанти: Google, Bing, Naver та Yandex.

Puffin-Пошуковики

Окрім обмежень вільної версії, єдиною головною проблемою у Puffin є його повна відсутність перехресної синхронізації пристроїв. Однак – як ми дістанемося до наступного розділу – браузер настільних ПК Puffin в кращому випадку посередній, так що це не така велика втрата, як це могло б бути. 

Попередження про незахищені HTTP-з’єднання відсутнє, але це важливо менше для Puffin, ніж для інших браузерів, оскільки ви все одно захищені через його сервери.

Інші причини, які нам подобаються пуфин

Хоча Puffin на Android є чудовим браузером, те саме не можна сказати і для його настільної версії. Щоб навіть використовувати Puffin в Windows або Mac, вам потрібно зареєструватися на підписку, яка запускатиме вам або 12 доларів на рік, або 2 долари на місяць. Це надзвичайно незвична модель монетизації веб-браузера, і платити гроші за те, що можна отримати безкоштовно, рідко є популярним варіантом..

При цьому Puffin зберігає свою відмінну безпеку та конфіденційність на робочому столі, але, на жаль, не швидкість. Хоча виконання серверного сервісу призводить до більш високих швидкостей на Android, чомусь результат є протилежним на робочому столі, де Puffin страждає від низької швидкості, відставання та млявого часу реагування. Якщо ви хочете дізнатися більше, перегляньте наш огляд Puffin.

Хоробрий

Хоробрий – ще один відмінний вибір, якщо ви шукаєте найкращий браузер Android. Незважаючи на те, що Puffin відрізняється високою продуктивністю, безпекою та конфіденційністю, віддає Brave поза першим місцем, але це, безумовно, не відстає, оскільки швидкість Brave прекрасна, не так швидко, як Puffin.

Brave оснащений функцією синхронізації, яка дозволяє синхронізувати закладки між пристроями. Це робиться без потреби в обліковому записі – якщо браузер вибирає одноразові коди підтвердження, – це відмінно підходить для конфіденційності, оскільки це означає, що ваші синхронізовані дані не прив’язані до вашої особи. На жаль, він обмежений лише закладками, що є менш ніж ідеальним.

Хоробрий-синхронізація

Є вбудований блокувальник реклами, який постачається з функцією “регіональний рекламний блок”. Якщо ви з якоїсь причини хочете все-таки бачити деякі оголошення – можливо, для підтримки улюбленого веб-сайту – але вам все ще незручно проводити профілактику на основі вашого фізичного місцезнаходження, ця опція дозволяє зробити це саме так, оскільки вам будуть розміщені рекламні оголошення, які не локалізовані у вашій частині світу.

Хоробрий-Адблокер

Зручне меню “екрани” у верхньому правому куті екрана дозволяє побачити, скільки заблоковано на поточному веб-сайті, включаючи рекламу, сценарії та відбитки пальців. Тут також можна налаштувати деякі параметри безпеки, такі як ввімкнення та вимкнення блокатора реклами, а також увімкнення блокування сценарію та захисту відбитків пальців.

Хоробрі щити

Як і Puffin, Brave на Android обмежує вас до списку заздалегідь визначених пошукових систем за замовчуванням. Вибір дещо кращий, проте складається з Google, Bing, Qwant, Яндекс, Startpage, DuckDuckGo та DuckDuckGo Lite. Хоча ми вважаємо за краще додати будь-яку пошукову систему, цих варіантів, швидше за все, достатньо для переважної більшості користувачів.

Хоробрі пошуковики

Менеджер закладок Brave відмінний порівняно з іншими мобільними браузерами. Ваші паролі захищені системними обліковими даними, що добре, але ми все-таки радимо завантажити додатковий захист одного з наших кращих менеджерів паролів.

Хоробрі паролі

У Brave також є прокручувана смужка вкладок у верхній частині екрана – окрім спеціального меню, звичайно – що робить управління вкладками легким вітром. Утримуючи кнопку меню вкладки, ви отримуєте можливість миттєво закрити всі відкриті вкладки. 

Brave-Tab-Bar

Ще одна схожість з нашим вибором номер один – включення HTTPS скрізь, але попередження HTTP для Хороброго є кращим, ніж попередження Puffin.

Хоробрий-HTTP-попередження

Для налаштування є світла і темна тема, але не багато іншого. Ви також можете налаштувати веб-переглядач, щоб він дозволяв відтворювати відео у фоновому режимі, що дозволяє перейти на іншу вкладку чи програму, не зупиняючи переглянене відео. Для більш повного перегляду Brave та всіх його версій читайте наш огляд Brave.

Інші причини, які нам подобаються сміливі

На відміну від Puffin, Brave – чудовий браузер на всіх доступних платформах. Усі вищезгадані функції також включені у версію для настільних ПК, яка також має можливість блокувати вбудований вміст соціальних медіа, наприклад, розділи коментарів або кнопки “як”.

Brave-Block-SocialMedia

Оскільки Brave заснований на Chromium (читайте наш огляд Chromium), він сумісний із більшістю розширень Chrome, експоненціально збільшуючи кількість доступних функцій.

Існує також вбудована підтримка Tor у настільній версії Brave, яка дуже мало браузерів поза межами самого Tor (читай наш огляд браузера Tor). Якщо ви не знайомі з Tor, ознайомтеся з нашою статтею VPN vs. proxy vs. Tor щодо кращого курсу технології та того, чи це так добре, як віртуальна приватна мережа.

Tenta

Tenta – це інноваційний та цікавий браузер для Android, який орієнтований насамперед на безпеку та конфіденційність. Безкоштовний VPN включений без обмеження швидкості та даних, за що зазвичай потрібно платити гроші. 

Однак ви не можете самостійно вибрати своє віртуальне місце розташування – якщо веб-переглядач за замовчуванням встановив “оптимальне місце” – якщо ви не підписалися на “профі” версію за 7 доларів на місяць або 60 доларів на рік. Це трохи дорожче для плану VPN, який охоплює лише один пристрій, тому якщо ви шукаєте кращого варіанту, перегляньте наш найкращий VPN для списку Android.

Tenta-VPN

Вкладки згруповані в “зони”, і ви можете налаштувати багато налаштувань веб-переглядача за окремими зонами, наприклад, налаштування VPN, який DNS використовувати тощо. Немає жодної різної синхронізації пристроїв, але це не дивно, адже Tenta наразі доступний лише на Android.

Tenta-Zones

Tenta також надає вам доступ до його функції «медіа-сховище», яка дозволяє шифрувати та обмінюватися файлами, а також упорядковувати їх за типами файлів, такими як аудіо, відео, зображення тощо..

Tenta-Media-Vault

Tenta також пропонує різні заходи безпеки, спрямовані на захист, якщо хтось отримує фізичний доступ до вашого пристрою. Весь веб-переглядач зашифрований, тому вам потрібно мати кореневий доступ до пристрою, щоб навіть бачити папку, і навіть тоді файли будуть непридатні для тих, хто не має вашого PIN-коду. 

Ви також можете ввімкнути налаштування “браузера масок”, яке відключає знімки екрана, забезпечуючи подальший захист від фізичних атак.

Tenta-Mask-браузер

Функції безпеки не закінчуються, оскільки в браузері включений блокувальник реклами, а також HTTPS Everywhere, що змушує використовувати HTTPS-з’єднання, коли це можливо. 

Tenta-Security-розширення

Якщо ви опинитесь на HTTP-з’єднанні – що може статися, якщо веб-сайт взагалі не підтримує HTTPS – з’являється попередження, яке дає вам знати про вразливість. Tenta не використовує базу даних щодо безпечного перегляду, це рішення, яке, мабуть, випливає з її спрямованості на конфіденційність.

Tenta-HTTP-попередження

Однак найбільша слабкість Tenta – і причина, чому вона є третьою у цьому списку, – її посередня швидкість. Хоча це далеко не найповільніший веб-переглядач Android, кожен інший варіант у цьому списку швидший. Крім того, Tenta використовує досить багато оперативної пам’яті, що зазвичай не викликає занепокоєння користувачів Android.

Інші причини, з якими нам подобається Тента

Tenta доступний лише на Android, тому більше нічого не можна сказати про браузер, про який ми ще не зверталися. За словами розробників, версії для інших платформ вже тривають, тому, сподіваємось, це зміниться найближчим часом. Для отримання більш поглибленої інформації радимо прочитати наш повний огляд Tenta.

Firefox

Firefox існує вже давно, і протягом десятиліть існування Mozilla – компанія, яка розробляє Firefox – не тільки підтримувала браузер релевантним, але і одним із найкращих на ринку, про що свідчить наш огляд Firefox. 

Синхронізацію між пристроями легко налаштувати, і вона синхронізує все необхідне, включаючи налаштування, історію, закладки та навіть відкриті вкладки.

Firefox-Sync

Хоча Firefox – це дуже швидкий веб-переглядач як на робочому столі, так і на iOS, його швидкість на Android відсутня порівняно з іншими записами у цьому списку, лише Tenta працює гірше. Це не означає, що його швидкість погана, але досить висадити Firefox на четвертому місці, а не вище в рейтингу.

Найбільшою силою веб-переглядача, безперечно, є конфіденційність, якою він багато в чому зобов’язаний Mozilla як некомерційної організації, яка не має реальних причин збирати та продавати інформацію своїх користувачів. Політика збору даних легко зрозуміти і говорить про все правильно, а щорічний звіт про прибутки Mozilla, здається, підтверджує її твердження.

Firefox також подає попередження, коли ви перебуваєте в незахищеному з’єднанні. На робочому столі ми віддаємо перевагу, коли ці попередження представлені як символом, так і текстом, але, як правило, менші екрани пристроїв Android означають, що на цій платформі цього не варто. Google Safe Browsing, який захищає вас від зловмисних програм та фішинг-схем, також включений за замовчуванням.

Firefox-HTTP-попередження

На Android найвідомішою особливістю Firefox є наявність додатків. Більшість браузерів не намагаються пропонувати це для мобільних пристроїв, але Firefox – це виняток. Незважаючи на те, що їх на вибір не існує величезна кількість, є деякі зручні додатки для безпеки, такі як блокатори оголошень, блокатори скриптів та інші.

Firefox-Addons

На відміну від попередніх записів у цьому списку, Firefox на Android дозволяє додавати будь-якого пошукового постачальника, від Вікіпедії до YouTube, до всього іншого. Також є можливість відключення зображень під час мобільного зв’язку, що надзвичайно корисно для користувачів на обмеженому плані передачі даних.

Firefox-пошукові системи

Ви також можете заблокувати вкладки від автоматичного відтворення відео чи аудіо, що є прекрасним способом уникнути роздратування веб-сайтів, які не показують рекламу, перш ніж ви навіть переглянули їх. На жаль, у браузері не так багато дрібних функцій, але ви можете принаймні конвертувати веб-сторінки в PDF-файли, і є базовий режим читання.

Інші причини, які нам подобаються Firefox

Firefox – це чудовий браузер на всіх платформах, і це один із наших головних виборів загалом, про що ви можете прочитати в нашому списку найкращих веб-браузерів. Хоча вибір додатків на Android обмежений, те ж саме не можна сказати і для робочого столу, де є тисячі варіантів на вибір, пропонуючи всілякі додаткові функціональні можливості.

Хром

Сьогодні Chrome оснащений попередньо встановленим на більшості пристроїв Android, що, без сумніву, на сьогоднішній день допомогло йому стати найпопулярнішим браузером на платформі. Це скоро зміниться для користувачів у Європі через рішення суду. Тим не менш, Chrome – це відмінний вибір для браузера Android, навіть якщо він не найкращий.

Користувацький інтерфейс чистий і простий у звиканні, а Google Translate – імовірно, найкраще програмне забезпечення для безкоштовного перекладу – випікається прямо у браузері. Це особливо зручно, якщо ви проводите багато часу в зарубіжних країнах, оскільки ваше місцеположення часто веб-сайти за замовчуванням є місцевою мовою.

Chrome-Google-Translate

Синхронізація між пристроями Chrome дозволяє синхронізувати кожен аспект роботи веб-перегляду та його легко налаштувати, оскільки потрібно лише ввійти в систему за допомогою свого облікового запису Google. Якщо ви наполегливо надаєте Google більше інформації про вас, ніж вона вже має, ви також можете це зробити вручну, дотримуючись наш посібник щодо резервного копіювання Google Chrome.

Chrome-Sync

Хоча бібліотека розширень Chrome для настільних ПК є величезною, на жаль, не підтримується розширення з версією Android. Зважаючи на те, що Google розробляє операційну систему Android, це трохи розчаровує, оскільки інші браузери, такі як Firefox, довели, що це можливо.

Chrome також є одним з найшвидших браузерів, які ви можете знайти на Android, але все-таки дещо повільніше, ніж Puffin і Brave. Існує також “простий режим”, який при ввімкненні знімає непотрібні дані з веб-сайтів, які ви відвідуєте, щоб заощадити пропускну здатність..

Збереження даних Chrome

У браузері є панель вкладок, яка, на відміну від версії для настільних комп’ютерів, насправді дозволяє горизонтальне прокручування. Це значно полегшує пошук конкретної вкладки, і це таємниця, чому її не перенесли на робочий стіл.

Chrome-Tab-Bar

З точки зору безпеки, ви попередили під час підключення через незахищене з’єднання HTTP, і Google Safe Browsing увімкнено за замовчуванням, щоб захистити вас від шкідливих веб-сайтів. Існує можливість блокування JavaScript, але, на жаль, немає для блокування оголошень. Це не дуже дивно, оскільки Google зацікавлений у тому, щоб його користувачі отримували рекламу.

Chrome-HTTP-попередження

Chrome дозволяє вибирати між чотирма браузерами пошуку за замовчуванням: Google, Yahoo, Bing та DuckDuckGo. Незважаючи на те, що цей вибір не поганий, ми б вважали за краще, щоб ми могли додати будь-яку пошукову систему (як, можливо, у Firefox) або принаймні мати більше варіантів.

Пошукові системи Chrome

Найбільша слабкість Chrome – конфіденційність. Оскільки Google заробляє всі свої гроші, розміщуючи рекламу, вона збирає будь-яку та всю інформацію, яку вона може від своїх користувачів, перш ніж використовувати її для оптимізації своєї реклами. Політика конфіденційності визнає це прямо, хоча вона стверджує, що компанія ніколи безпосередньо не продає інформацію іншим компаніям.

Google пропонує користувачам спосіб видалити збережену інформацію про них, що ви можете зробити, дотримуючись наш посібник, як стерти історію Google. Однак, враховуючи незліченну кількість скандалів компанії, пов’язаних із конфіденційністю, важко по-справжньому вірити, що це назавжди видаляє що-небудь.

Інші причини, які нам подобаються в Chrome

На робочому столі Chrome має велику бібліотеку розширень з тисячами і тисячами додатків, які надають вам доступ до всіляких функцій. Якщо можливо зробити щось у веб-переглядачі, найімовірніше, існує розширення Chrome, яке дозволяє це робити. 

Ми також шанувальники простого та інтуїтивного інтерфейсу Chrome, а також його міцної інтеграції з іншими службами Google, такими як Google Translate. Щоб отримати більш загальну інформацію, перегляньте наш огляд Google Chrome.

Почесні згадки

Хоча п’ять перегляданих вище браузерів – наші улюблені вибори для Android, є пара, яка ледве не внесла список.

Вівальді

Vivaldi – наш улюблений багатофункціональний веб-переглядач, і хоча він демонструє багато обіцянок, його версії для Android все ще бракує деяких аспектів, зокрема продуктивності. Однак Vivaldi для Android лише нещодавно випустила як бета-версію, тож, безумовно, вдосконалюється та стає в курсі кращої версії для настільних комп’ютерів. Прочитайте наш огляд Vivaldi для отримання додаткової інформації.

Опера

Opera – ще один пристойний варіант для перегляду на Android. Він оснащений вбудованим VPN, блокувальником реклами та функцією збереження даних, а також безліччю незначних функцій, таких як повідомлення про новини, криптовалюту та інше. Щоб детально ознайомитись з усіма її сильними сторонами, читайте наш огляд Opera.

Opera-UI

Втім, позиція Opera щодо конфіденційності користувачів є жахливою, оскільки вона залишає за собою право збирати та обмінюватися вашою інформацією. Крім того, VPN марний, якщо ви хочете обійти геоблок, оскільки ви можете обирати лише Європу, Азію та Америку для свого віртуального місця. 

Таким чином, якщо ви хочете обійти обмеження щодо геоблокування, замість цього вам слід розглянути один із найкращих наборів VPN.

Фінальні думки

Вибір браузера, який добре працює з усіма вашими пристроями, є складним і неприємним завданням. Хоча всі перелічені вище веб-переглядачі є відмінними на Android, деякі з них розчаровують на інших платформах, таких як Windows. 

Зрештою, вирішити, який із цих браузерів найкращий для вас, зводиться до ваших потреб та уподобань, але ви не можете піти неправильно ні в один із наших п’яти варіантів. Який браузер ви використовуєте на Android? Це один із наших п’яти варіантів, чи ви вважаєте, що його було несправедливо залишено зі списку? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map